De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Duitsland - 2000 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Duitsland - 2000 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2000

Ronde van Duitsland 2000

DuitslandDuitsland - 26 Mei 2000 - 1 Juni 2000


Algemeen klassement - 1 Juni 2000


1ESPDavid Plaza Romero (ESP)Festina31.08.55
2GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekom0.42
3GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom1.26
4ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Festina1.42
5DENMichael Blaudzun (DEN)Memorycard - Jack & Jones1.46
6GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekom2.06
7AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systems2.30
8GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom2.40
9SUILaurent Dufaux (SUI)Saeco - Valli & Valli2.41
10GERTorsten Schmidt (GER)Gerolsteiner2.46
11DENAllan Johansen (DEN)Memorycard - Jack & Jones2.52
12SWEMartin Rittsel (SWE)Memorycard - Jack & Jones3.16
13ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Festina3.17
14GERStephan Gottschling (GER)Post Swiss Team3.31
15FRARichard Virenque (FRA)Polti3.32
16GERJörg Jaksche (GER)Deutsche Telekom3.34
17GERJens Zemke (GER)Team Nürnberger Versicherung4.17
18CZETomas Konecny (CZE)Wüstenrot - ZVVZ4.19
19BELJurgen Van Roosbroeck (BEL)Vlaanderen 20024.22
20GERDirk Baldinger (GER)Team Nürnberger Versicherung4.34
21GERJörn Reuss (GER)Team Nürnberger Versicherung4.42
22SUILukas Zumsteg (SUI)Phonak Hearing Systems4.53
23SUIMarcel Strauss (SUI)Post Swiss Team4.57
24ITAMichele Bartoli (ITA)Mapei - Quick Step5.04
25GERDirk Müller (GER)Post Swiss Team5.23
26GERBert Grabsch (GER)Cologne6.03
27DENBekim Christensen (DEN)Coast6.17
28GERBert Dietz (GER)Team Nürnberger Versicherung14.04
29GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom18.04
30ESPJaime Javier Hernandez Bertran (ESP)Festina19.07
31GERAndreas Klier (GER)Farm Frites19.57
32RUSArtour Babaitsev (RUS)Team Nürnberger Versicherung20.05
33SUIBruno Boscardin (SUI)Post Swiss Team20.20
34BELTom Stremersch (BEL)Vlaanderen 200220.30
35SUIPierre Bourquenoud (SUI)Phonak Hearing Systems20.45
36GERThomas Liese (GER)Team Nürnberger Versicherung20.47
37ITAFabio Sacchi (ITA)Polti20.52
38SUIArmin Meier (SUI)Saeco - Valli & Valli21.10
39CZERené Andrle (CZE)Wüstenrot - ZVVZ21.23
40FRAPascal Hervé (FRA)Polti21.35
41SUIRoger Beuchat (SUI)Post Swiss Team21.42
42GERBjörn Glasner (GER)Cologne22.35
43DENSøren Petersen (DEN)Cologne22.35
44SUIChristian Heule (SUI)Post Swiss Team22.46
45DENBo Hamburger (DEN)Memorycard - Jack & Jones23.22
46GERJörg Ludewig (GER)Saeco - Valli & Valli23.27
47ITAStefano Casagrande (ITA)Alessio23.45
48ESPRafael Casero Moreno (ESP)Festina24.07
49GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom26.21
50NEDMax Van Heeswijk (NED)Mapei - Quick Step27.20
51RUSAnton Chantyr (RUS)Coast27.43
52AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteiner28.03
53BELWilfried Peeters (BEL)Mapei - Quick Step28.17
54GERRaphael Schweda (GER)Team Nürnberger Versicherung29.36
55BELPaul Van Hyfte (BEL)Lotto - Adecco29.41
56DENJesper Skibby (DEN)Memorycard - Jack & Jones30.44
57BELJohan Museeuw (BEL)Mapei - Quick Step31.43
58BELKurt Van Lancker (BEL)Lotto - Adecco31.59
59DENRené Jørgensen (DEN)Memorycard - Jack & Jones32.06
60ITARossano Brasi (ITA)Polti32.43
61ESPRafael Mateos Perez (ESP)Polti33.08
62NORSvein Gaute Hølestøl (NOR)Gerolsteiner33.26
63GERMalte Urban (GER)Coast33.45
64DENMichael-Steen Nielsen (DEN)Memorycard - Jack & Jones34.20
65BLRAlexandre Usov (BLR)Phonak Hearing Systems34.23
66ITADavid Tani (ITA)Mapei - Quick Step35.25
67FRAJérôme Delbove (FRA)Phonak Hearing Systems35.32
68BELBjörn Leukemans (BEL)Vlaanderen 200236.09
69GERAndreas Kappes (GER)Agro - Adler - Brandenburg36.54
70GERSascha Henrix (GER)Festina37.14
71NEDRaymond Meijs (NED)Cologne38.27
72GERDirk Ronellenfitsch (GER)Farm Frites38.55
73BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adecco39.15
74ITADavide Casarotto (ITA)Alessio39.55
75BELDavy Daniels (BEL)Vlaanderen 200240.00
76ITASimone Mori (ITA)Coast40.43
77GERRonny Lauke (GER)Agro - Adler - Brandenburg40.58
78BELWilfried Cretskens (BEL)Vlaanderen 200241.49
79GERSven Teutenberg (GER)Gerolsteiner41.52
80SUIChristian Sidler (SUI)Post Swiss Team43.44
81ITAMassimiliano Mori (ITA)Saeco - Valli & Valli43.53
82SUIPierre Ackermann (SUI)Post Swiss Team44.22
83GERMichael Schlickau (GER)Cologne44.52
84GERVolker Ordowski (GER)Gerolsteiner45.01
85SUIChristian Charriere (SUI)Phonak Hearing Systems45.12
86NEDBert Hiemstra (NED)Cologne46.19
87ITAAlessandro Bertolini (ITA)Alessio47.05
88ITAMichele Colleoni (ITA)Polti47.13
89DENMikael-Holst Kyneb (DEN)Memorycard - Jack & Jones48.58
90ITAEndrio Leoni (ITA)Alessio49.09
91AUSJason Phillips (AUS)Coast49.12
92FRAJacky Durand (FRA)Lotto - Adecco49.12
93ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekom50.13
94GERChristian Lademann (GER)Agro - Adler - Brandenburg50.30
95GERKlaus Mutschler (GER)Coast50.46
96ITALeonardo Guidi (ITA)Alessio52.23
97BELKoen Beeckman (BEL)Lotto - Adecco52.43
98SUIHans-Kurt Brand (SUI)Coast52.43
99NEDJos Lucassen (NED)Cologne53.25
100ITAMirko Crepaldi (ITA)Polti53.55
101SVKMartin Prazdnovsky (SVK)Wüstenrot - ZVVZ54.43
102SLOMartin Hvastija (SLO)Alessio54.43
103NEDGerben Löwik (NED)Farm Frites55.00
104GERMarcel Wüst (GER)Festina55.43
105UKRSerguei Outschakov (UKR)Alessio55.47
106GERRoberto Lochowski (GER)Agro - Adler - Brandenburg57.09
107GERAndreas Beikirch (GER)Agro - Adler - Brandenburg58.34
108NEDJan Koerts (NED)Farm Frites58.43
109GEREnrico Nicolai (GER)Agro - Adler - Brandenburg59.02
110GEROlaf Pollack (GER)Gerolsteiner1.01.46
111BELBart Leysen (BEL)Mapei - Quick Step1.02.34
112CZEMilos Pejcha (CZE)Wüstenrot - ZVVZ1.02.42
113SUIAlexander Aeschbach (SUI)Coast1.12.56
114MDAIgor Pugaci (MDA)Saeco - Valli & Valli1.13.21
115SVKOndrej Slobodnik (SVK)Wüstenrot - ZVVZ1.19.52
116CANCzeslaw Lukaszewicz (CAN)Wüstenrot - ZVVZ1.24.28
117SWEGlenn Magnusson (SWE)Farm Frites142

Etappe 1 - Bonn-Wiesbaden - 179 km - 26 Mei 2000Ontsnapping


1GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekom4.53.10
2AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteinerzt
3SUILaurent Dufaux (SUI)Saeco - Valli & Vallizt
4FRARichard Virenque (FRA)Poltizt
5DENRené Jørgensen (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
6GERJürgen Werner (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
7GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt
8SUIMarcel Strauss (SUI)Post Swiss Teamzt
9AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systemszt
10GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom0.07
11GERAndreas Kappes (GER)Agro - Adler - Brandenburgzt
12GERAndreas Klier (GER)Farm Friteszt
13ITAFabio Sacchi (ITA)Poltizt
14GERRaphael Schweda (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
15GERMalte Urban (GER)Coastzt
16GERJens Zemke (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
17DENSøren Petersen (DEN)Colognezt
18GERJörn Reuss (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
19BELTom Stremersch (BEL)Vlaanderen 2002zt
20BELPaul Van Hyfte (BEL)Lotto - Adeccozt
21DENMichael Blaudzun (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
22GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
23GERJörg Ludewig (GER)Saeco - Valli & Vallizt
24DENAllan Johansen (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
25SUILukas Zumsteg (SUI)Phonak Hearing Systemszt
26GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekomzt
27SUIChristian Heule (SUI)Post Swiss Teamzt
28NEDMax Van Heeswijk (NED)Mapei - Quick Stepzt
29NORSvein Gaute Hølestøl (NOR)Gerolsteinerzt
30GERTorsten Schmidt (GER)Gerolsteinerzt
31GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekomzt
32GERBjörn Glasner (GER)Colognezt
33DENBo Hamburger (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
34ITARossano Brasi (ITA)Poltizt
35ITAMichele Colleoni (ITA)Poltizt

Etappe 2 - Wiesbaden-Pforzheim - 203 km - 27 Mei 2000Sprint


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom5.01.40
2GERAndreas Klier (GER)Farm Friteszt
3GERAndreas Kappes (GER)Agro - Adler - Brandenburgzt
4AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteinerzt
5GERMarcel Wüst (GER)Festinazt
6ITAPaolo Bettini (ITA)Mapei - Quick Stepzt
7DENMichael Blaudzun (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
8GERJürgen Werner (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
9NEDMax Van Heeswijk (NED)Mapei - Quick Stepzt
10BELTom Stremersch (BEL)Vlaanderen 2002zt
11SUIPierre Bourquenoud (SUI)Phonak Hearing Systemszt
12RUSArtour Babaitsev (RUS)Team Nürnberger Versicherungzt
13AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systemszt
14GERBert Dietz (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
15ITAStefano Casagrande (ITA)Alessiozt
16SUIChristian Heule (SUI)Post Swiss Teamzt
17SUILukas Zumsteg (SUI)Phonak Hearing Systemszt
18DENAllan Johansen (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
19FRANicolas Reynaud (FRA)Festinazt
20ESPRafael Mateos Perez (ESP)Poltizt
21GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekomzt
22BLRAlexandre Usov (BLR)Phonak Hearing Systemszt
23DENRené Jørgensen (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
24SUILaurent Dufaux (SUI)Saeco - Valli & Vallizt
25SUIArmin Meier (SUI)Saeco - Valli & Vallizt
26SUIBruno Boscardin (SUI)Post Swiss Teamzt
27GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
28GERTorsten Schmidt (GER)Gerolsteinerzt
29GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekomzt
30FRARichard Virenque (FRA)Poltizt
31BELWilfried Peeters (BEL)Mapei - Quick Stepzt
32FRAFlorent Brard (FRA)Festinazt
33GERBjörn Glasner (GER)Colognezt
34GERSascha Henrix (GER)Festinazt
35GERHolger Sievers (GER)Team Nürnberger Versicherung0.07

Etappe 3 - Pforzheim- Bad Dürrheim - 216 km - 28 Mei 2000Ontsnapping


1GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom6.02.06
2ITAMichele Bartoli (ITA)Mapei - Quick Stepzt
3GERTobias Steinhauser (GER)Gerolsteiner0.04
4GERBert Grabsch (GER)Cologne0.06
5GERTorsten Schmidt (GER)Gerolsteinerzt
6GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
7AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systemszt
8GERJens Zemke (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
9GERStephan Gottschling (GER)Post Swiss Teamzt
10DENAllan Johansen (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
11GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekomzt
12GERJörn Reuss (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
13GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekomzt
14SUILukas Zumsteg (SUI)Phonak Hearing Systemszt
15BELJurgen Van Roosbroeck (BEL)Vlaanderen 2002zt
16DENBekim Christensen (DEN)Coastzt
17FRAFlorent Brard (FRA)Festinazt
18FRARichard Virenque (FRA)Poltizt
19DENMichael Blaudzun (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
20SUILaurent Dufaux (SUI)Saeco - Valli & Vallizt
21GERHolger Sievers (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
22SUIRolf Huser (SUI)Festinazt
23GERDirk Müller (GER)Post Swiss Teamzt
24GERJörg Jaksche (GER)Deutsche Telekomzt
25ESPDavid Plaza Romero (ESP)Festinazt
26AUSJonathan Hall (AUS)Festinazt
27SWEMartin Rittsel (SWE)Memorycard - Jack & Joneszt
28CZETomas Konecny (CZE)Wüstenrot - ZVVZzt
29SUIMarcel Strauss (SUI)Post Swiss Team1.10
30ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Saeco - Valli & Valli7.30
31GERThomas Liese (GER)Team Nürnberger Versicherung9.14
32GERBert Dietz (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
33BELKurt Van Lancker (BEL)Lotto - Adeccozt
34ITAFabio Sacchi (ITA)Polti15.27
35GERJörg Ludewig (GER)Saeco - Valli & Vallizt

Etappe 4 - Bad Dürrheim-Stuttgart - 184 km - 29 Mei 2000Ontsnapping


1ITADavide Casarotto (ITA)Alessio4.11.01 (43.98 km/h)
2GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom0.11
3GERBert Dietz (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
4GERMarcel Wüst (GER)Festina0.22
5NEDMax Van Heeswijk (NED)Mapei - Quick Stepzt
6BLRAlexandre Usov (BLR)Phonak Hearing Systemszt
7BELPaul Van Hyfte (BEL)Lotto - Adeccozt
8GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
9GERAndreas Klier (GER)Farm Friteszt
10ITAFabio Sacchi (ITA)Poltizt
11ITAStefano Casagrande (ITA)Alessiozt
12AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteinerzt
13BELKoen Beeckman (BEL)Lotto - Adeccozt
14SUIRoger Beuchat (SUI)Post Swiss Teamzt
15DENBekim Christensen (DEN)Coastzt
16DENRené Jørgensen (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
17AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systemszt
18GERAndreas Kappes (GER)Agro - Adler - Brandenburgzt
19DENSøren Petersen (DEN)Colognezt
20GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekomzt
21GERBert Grabsch (GER)Colognezt
22BELWilfried Cretskens (BEL)Vlaanderen 2002zt
23GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekomzt
24GERVolker Ordowski (GER)Gerolsteinerzt
25DENMichael Blaudzun (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
26ITALeonardo Guidi (ITA)Alessiozt
27BELTom Stremersch (BEL)Vlaanderen 2002zt
28GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt
29SUILukas Zumsteg (SUI)Phonak Hearing Systemszt
30GERJörn Reuss (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
31BELJurgen Van Roosbroeck (BEL)Vlaanderen 2002zt
32DENMikael-Holst Kyneb (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
33GERDirk Baldinger (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
34GERStephan Gottschling (GER)Post Swiss Teamzt
35NEDJos Lucassen (NED)Colognezt

Etappe 5 - Stuttgart-Ansbach - 188 km - 30 Mei 2000Sprint


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom4.33.24
2DENSøren Petersen (DEN)Colognezt
3BLRAlexandre Usov (BLR)Phonak Hearing Systemszt
4DENMichael-Steen Nielsen (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
5GERJörn Reuss (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
6BELPaul Van Hyfte (BEL)Lotto - Adeccozt
7AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteinerzt
8BELWilfried Cretskens (BEL)Vlaanderen 2002zt
9GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
10BELBjörn Leukemans (BEL)Vlaanderen 2002zt
11AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systemszt
12DENBekim Christensen (DEN)Coastzt
13ITAStefano Casagrande (ITA)Alessiozt
14GERJens Zemke (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
15GERMalte Urban (GER)Coastzt
16GERAndreas Klier (GER)Farm Friteszt
17NEDBert Hiemstra (NED)Colognezt
18GERSven Teutenberg (GER)Gerolsteinerzt
19GERJörg Ludewig (GER)Saeco - Valli & Vallizt
20SUILukas Zumsteg (SUI)Phonak Hearing Systemszt
21GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekomzt
22SUIRoger Beuchat (SUI)Post Swiss Teamzt
23SWEMartin Rittsel (SWE)Memorycard - Jack & Joneszt
24GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt
25GERBert Grabsch (GER)Colognezt
26CZETomas Konecny (CZE)Wüstenrot - ZVVZzt
27DENRené Jørgensen (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
28GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekomzt
29ITASimone Mori (ITA)Coastzt
30ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Festinazt
31GERBjörn Glasner (GER)Colognezt
32GERStephan Gottschling (GER)Post Swiss Teamzt
33ESPRafael Casero Moreno (ESP)Festinazt
34ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Festinazt
35ESPDavid Plaza Romero (ESP)Festinazt

Etappe 6 - Ansbach-Herzogenaurach - 103 km - 31 Mei 2000Sprint


1GERMarcel Wüst (GER)Festina2.28.10
2GERAndreas Beikirch (GER)Agro - Adler - Brandenburgzt
3ITAEndrio Leoni (ITA)Alessiozt
4GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
5BLRAlexandre Usov (BLR)Phonak Hearing Systemszt
6DENSøren Petersen (DEN)Colognezt
7GEROlaf Pollack (GER)Gerolsteinerzt
8NEDBert Hiemstra (NED)Colognezt
9AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteinerzt
10BELKoen Beeckman (BEL)Lotto - Adeccozt
11GERMalte Urban (GER)Coastzt
12ITALeonardo Guidi (ITA)Alessiozt
13NEDJan Koerts (NED)Farm Friteszt
14ITAMassimiliano Mori (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
15CZEMilos Pejcha (CZE)Wüstenrot - ZVVZzt
16BELBjörn Leukemans (BEL)Vlaanderen 2002zt
17BELTom Stremersch (BEL)Vlaanderen 2002zt
18SUIRoger Beuchat (SUI)Post Swiss Teamzt
19BELWilfried Cretskens (BEL)Vlaanderen 2002zt
20GERJörn Reuss (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
21CANCzeslaw Lukaszewicz (CAN)Wüstenrot - ZVVZzt
22CZETomas Konecny (CZE)Wüstenrot - ZVVZzt
23GERJörg Ludewig (GER)Saeco - Valli & Vallizt
24GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt
25GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekomzt
26SUIChristian Heule (SUI)Post Swiss Teamzt
27GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekomzt
28ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Festinazt
29DENMichael-Steen Nielsen (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
30SUILaurent Dufaux (SUI)Saeco - Valli & Vallizt
31ITAMirko Crepaldi (ITA)Poltizt
32ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekomzt
33DENMichael Blaudzun (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
34BELPeter Wuyts (BEL)Lotto - Adeccozt
35FRARichard Virenque (FRA)Poltizt

Etappe 7 - Herzogenaurach - 36 km - 31 Mei 2000Individuele Tijdrit


1ESPDavid Plaza Romero (ESP)Festina42.53
2GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekom0.40
3SUIBruno Boscardin (SUI)Post Swiss Team0.44
4ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Festina1.40
5GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom1.41
6DENMichael Blaudzun (DEN)Memorycard - Jack & Jones1.44
7GERThomas Liese (GER)Team Nürnberger Versicherung2.11
8GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekom2.21
9GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom2.33
10SWEMartin Rittsel (SWE)Memorycard - Jack & Jones2.34
11AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systems2.37
12GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom2.38
13GERTorsten Schmidt (GER)Gerolsteiner2.43
14DENAllan Johansen (DEN)Memorycard - Jack & Jones2.49
15SUILaurent Dufaux (SUI)Saeco - Valli & Valli2.50
16FRAJacky Durand (FRA)Lotto - Adecco2.51
17ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Festina3.08
18DENMichael-Steen Nielsen (DEN)Memorycard - Jack & Jones3.08
19CZERené Andrle (CZE)Wüstenrot - ZVVZ3.12
20ITAMichele Bartoli (ITA)Mapei - Quick Step3.14
21GERStephan Gottschling (GER)Post Swiss Team3.22
22GERJörg Jaksche (GER)Deutsche Telekom3.25
23GERDirk Müller (GER)Post Swiss Team3.34
24FRARichard Virenque (FRA)Polti3.36
25BELJurgen Van Roosbroeck (BEL)Vlaanderen 20023.37
26ESPJaime Javier Hernandez Bertran (ESP)Festina3.38
27GERBert Grabsch (GER)Cologne3.38
28SUIPierre Ackermann (SUI)Post Swiss Team3.46
29SUIMarcel Strauss (SUI)Post Swiss Team3.51
30BELKurt Van Lancker (BEL)Lotto - Adecco3.59
31ITARossano Brasi (ITA)Polti4.01
32GERJens Zemke (GER)Team Nürnberger Versicherung4.08
33CZETomas Konecny (CZE)Wüstenrot - ZVVZ4.10
34SUIChristian Heule (SUI)Post Swiss Team4.15
35BELPaul Van Hyfte (BEL)Lotto - Adecco4.17

Etappe 8 - Potsdam-Berlin/Ku'damm - 139 km - 1 Juni 2000Sprint


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom3.15.58
2NEDJan Koerts (NED)Farm Friteszt
3GERMarcel Wüst (GER)Festinazt
4ITAEndrio Leoni (ITA)Alessiozt
5DENSøren Petersen (DEN)Colognezt
6BLRAlexandre Usov (BLR)Phonak Hearing Systemszt
7GERAndreas Beikirch (GER)Agro - Adler - Brandenburgzt
8AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteinerzt
9GERSven Teutenberg (GER)Gerolsteinerzt
10FRAJacky Durand (FRA)Lotto - Adeccozt
11ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekomzt
12ESPRafael Mateos Perez (ESP)Poltizt
13GERMalte Urban (GER)Coastzt
14GERChristian Lademann (GER)Agro - Adler - Brandenburgzt
15SWEGlenn Magnusson (SWE)Farm Friteszt
16ITAMassimiliano Mori (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
17NEDBert Hiemstra (NED)Colognezt
18CANCzeslaw Lukaszewicz (CAN)Wüstenrot - ZVVZzt
19GEROlaf Pollack (GER)Gerolsteinerzt
20DENAllan Johansen (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
21SUIRoger Beuchat (SUI)Post Swiss Teamzt
22GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
23BELPaul Van Hyfte (BEL)Lotto - Adeccozt
24GERJörn Reuss (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
25BELBjörn Leukemans (BEL)Vlaanderen 2002zt
26SUIChristian Heule (SUI)Post Swiss Teamzt
27AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systemszt
28NORSvein Gaute Hølestøl (NOR)Gerolsteinerzt
29RUSArtour Babaitsev (RUS)Team Nürnberger Versicherungzt
30NEDGerben Löwik (NED)Farm Friteszt
31ITALeonardo Guidi (ITA)Alessiozt
32ITAMirko Crepaldi (ITA)Poltizt
33DENMikael-Holst Kyneb (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
34CZETomas Konecny (CZE)Wüstenrot - ZVVZzt
35GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekomzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden