De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van het Baskenland - 2000 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van het Baskenland - 2000 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2000

Ronde van het Baskenland 2000

SpanjeSpanje - 3 April 2000 - 7 April 2000


Algemeen klassement - 7 April 2000


1GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekom21.53.24
2ITADanilo Di Luca (ITA)Cantina Tollo - Regain0.05
3FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bank0.31
4ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Euskaltel - Euskadi0.33
5ITADavide Rebellin (ITA)Liquigas - Pata0.37
6ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Banesto0.37
7ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Vitalicio Seguros - Grupo Generali0.39
8ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)Banesto0.45
9NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank0.59
10ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Euskaltel - Euskadi1.03
11ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)Festina1.05
12GERGrischa Niermann (GER)Rabobank1.08
13KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom1.12
14ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank1.13
15ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Mapei - Quick Step1.20
16ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank1.24
17ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)Vitalicio Seguros - Grupo Generali1.25
18POLDariusz Baranowski (POL)Banesto1.26
19ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikin1.31
20ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Festina1.31
21ITAGabriele Colombo (ITA)Cantina Tollo - Regain1.34
22ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Banesto1.39
23POLTomasz Brozyna (POL)Banesto1.40
24SUIMauro Gianetti (SUI)Vini Caldirola - Sidermec1.41
25GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom1.52
26ITAGiuseppe Di Grande (ITA)Festina2.13
27BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adecco2.32
28ITAOscar Mason (ITA)Mercatone Uno - Albacom 20003.08
29ESPSantiago Blanco Gil (ESP)Vitalicio Seguros - Grupo Generali3.37
30ESPAngel Castresana Del Val (ESP)Euskaltel - Euskadi4.39
31ESPJavier Pascual Rodriguez (ESP)Kelme - Costa Blanca5.15
32ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Vitalicio Seguros - Grupo Generali6.12
33BELSébastien Demarbaix (BEL)Lotto - Adecco7.03
34ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Kelme - Costa Blanca7.12
35ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank7.30
36BELStive Vermaut (BEL)US Postal Service7.41
37ITAStefano Garzelli (ITA)Mercatone Uno - Albacom 20008.12
38AUTPeter Luttenberger (AUT)O.N.C.E. - Deutsche Bank8.17
39ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Kelme - Costa Blanca9.23
40GERJörg Jaksche (GER)Deutsche Telekom9.28
41BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adecco9.36
42AUTGerhard Trampusch (AUT)Deutsche Telekom10.17
43ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Saeco - Valli & Valli10.25
44COLJosé Joaquim Castelblanco Romero (COL)Kelme - Costa Blanca10.56
45ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Liquigas - Pata11.37
46ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada12.00
47ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank12.02
48USAChristian Vandevelde (USA)US Postal Service13.21
49COLHernan Dario Munoz Giraldo (COL)Colchon Relax - Fuenlabrada14.15
50UKRSerhiy Honchar (UKR)Liquigas - Pata14.38
51ITARoberto Sgambelluri (ITA)Cantina Tollo - Regain16.17
52ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)Kelme - Costa Blanca16.50
53SUINiki Aebersold (SUI)Rabobank17.36
54ESPGines Salmeron Martinez (ESP)Costa de Almeria17.57
55COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)Vitalicio Seguros - Grupo Generali20.33
56ESPAlberto Lopez De Munain Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadi25.46
57BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Adecco25.56
58SUIFabian Jeker (SUI)Festina26.05
59ITADaniele De Paoli (ITA)Mercatone Uno - Albacom 200026.17
60ITARinaldo Nocentini (ITA)Mapei - Quick Step26.48
61SUIArmin Meier (SUI)Saeco - Valli & Valli26.50
62AUSPatrick Jonker (AUS)US Postal Service28.59
63ITASergio Barbero (ITA)Lampre - Daikin30.29
64ITAMassimo Donati (ITA)Vini Caldirola - Sidermec31.48
65ITAStefano Cattai (ITA)Liquigas - Pata32.03
66ESPAitor Kintana Zarate (ESP)Euskaltel - Euskadi32.35
67ITAMassimiliano Gentili (ITA)Cantina Tollo - Regain33.00
68ESPAitor Silloniz Aresti (ESP)Euskaltel - Euskadi33.28
69NEDMaarten Den Bakker (NED)Rabobank34.37
70MDAIgor Pugaci (MDA)Saeco - Valli & Valli34.48
71ESPIban Sastre Estevez (ESP)Festina36.33
72ITASimone Bertoletti (ITA)Lampre - Daikin38.06
73COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Kelme - Costa Blanca38.24
74ITARoberto Conti (ITA)Vini Caldirola - Sidermec38.32
75COLLuis Oran Castaneda Ramos (COL)Vitalicio Seguros - Grupo Generali39.42
76NEDMarc Lotz (NED)Rabobank39.44
77BELGlenn D'Hollander (BEL)Lotto - Adecco42.13
78ITARuggero Borghi (ITA)Vini Caldirola - Sidermec45.06
79ESPImanol Ayestaran Odriozola (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada45.34
80ESPJavier Ochoa Palacios (ESP)Kelme - Costa Blanca45.50
81ITARodolfo Massi (ITA)Cantina Tollo - Regain47.35
82ITAFilippo Casagrande (ITA)Vini Caldirola - Sidermec50.09
83ITARiccardo Forconi (ITA)Mercatone Uno - Albacom 200051.31
84ESPAndres Bermejo Siller (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada51.39
85ITACristiano Frattini (ITA)Liquigas - Pata52.58
86ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Daikin54.37
87ESPÁlvaro González de Galdeano Aranzábal (ESP)Vitalicio Seguros - Grupo Generali55.13
88GBRJamie Burrow (GBR)US Postal Service57.02
89ITASimone Borgheresi (ITA)Mercatone Uno - Albacom 200059.15
90ITAMarco Vergnani (ITA)Cantina Tollo - Regain59.32
91ESPPablo Soler Siles (ESP)Costa de Almeria1.00.54
92ITACristian Gasperoni (ITA)Cantina Tollo - Regainzt

Etappe 1 - Onati - Onati - 130 km - 3 April 2000Ontsnapping


1ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikin3.28.03 (37.50 km/h)
2ITAStefano Garzelli (ITA)Mercatone Uno - Albacom 20000.08
3SUIBeat Zberg (SUI)Rabobankzt
4SUINiki Aebersold (SUI)Rabobankzt
5ITADanilo Di Luca (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
6ITAStefano Zanini (ITA)Mapei - Quick Stepzt
7GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt
8ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Liquigas - Patazt
9FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
10ITADavide Rebellin (ITA)Liquigas - Patazt
11ITAMassimiliano Gentili (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
12NEDKarsten Kroon (NED)Rabobankzt
13ESPAngel Castresana Del Val (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekomzt
15ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Banestozt
16AUTGerhard Trampusch (AUT)Deutsche Telekomzt
17ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
18ITAEnrico Zaina (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
19ESPAlberto Fernandez Sainz (ESP)Costa de Almeriazt
20ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Kelme - Costa Blancazt
21PORCandido Joaquim Barbosa (POR)Banestozt
22SUIOscar Camenzind (SUI)Lampre - Daikinzt
23VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadizt
24ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
25SUIMauro Gianetti (SUI)Vini Caldirola - Sidermeczt
26ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Vitalicio Seguros - Grupo Generalizt
27ESPIgor Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
28ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blancazt
29ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Kelme - Costa Blancazt
30KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
31USAChristian Vandevelde (USA)US Postal Servicezt
32BELAxel Merckx (BEL)Mapei - Quick Stepzt
33MDAIgor Pugaci (MDA)Saeco - Valli & Vallizt
34ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Vitalicio Seguros - Grupo Generalizt
35ITAOscar Mason (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt

Etappe 2 - Onati - Trapagaran - 190 km - 4 April 2000Medium berg


1ITADanilo Di Luca (ITA)Cantina Tollo - Regain5.13.16 (36.4 km/h)
2ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Banesto0.05
3ITADavide Rebellin (ITA)Liquigas - Patazt
4FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bank0.10
5NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
6ESPAlberto Fernandez Sainz (ESP)Costa de Almeriazt
7ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikinzt
8ITAGiuseppe Di Grande (ITA)Festinazt
9GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekomzt
10KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom0.15
11ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Vitalicio Seguros - Grupo Generalizt
12ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13SUIOscar Camenzind (SUI)Lampre - Daikinzt
14ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)Banestozt
15SUIMauro Gianetti (SUI)Vini Caldirola - Sidermeczt
16BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adecco0.20
17ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
18SUIBeat Zberg (SUI)Rabobankzt
19ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
20POLDariusz Baranowski (POL)Banestozt
21ESPJavier Pascual Rodriguez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
22ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Festinazt
23ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
24ITAOscar Mason (ITA)Mercatone Uno - Albacom 20000.28
25BELSébastien Demarbaix (BEL)Lotto - Adeccozt
26BELAxel Merckx (BEL)Mapei - Quick Stepzt
27ESPIgor Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
28BELGeert Verheyen (BEL)Lotto - Adeccozt
29ESPAngel Castresana Del Val (ESP)Euskaltel - Euskadizt
30ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)Festinazt
31ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Banestozt
32POLTomasz Brozyna (POL)Banestozt
33ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
34GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
35MDAIgor Pugaci (MDA)Saeco - Valli & Vallizt

Etappe 3 - Trapagaran - Vitoria - 190 km - 5 April 2000Sprint


1ITAStefano Zanini (ITA)Mapei - Quick Step5.19.23
2ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Kelme - Costa Blancazt
3GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt
4ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
5SUIBeat Zberg (SUI)Rabobankzt
6ITADavide Rebellin (ITA)Liquigas - Patazt
7ESPIgor Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8ITAStefano Garzelli (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
9SUIArmin Meier (SUI)Saeco - Valli & Vallizt
10ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
11ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Banestozt
12ITAEllis Rastelli (ITA)Liquigas - Patazt
13ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Vitalicio Seguros - Grupo Generalizt
14USAChristian Vandevelde (USA)US Postal Servicezt
15GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
16ESPAngel Castresana Del Val (ESP)Euskaltel - Euskadizt
17KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
18ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikinzt
19ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blancazt
20BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adeccozt
21ITADanilo Di Luca (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
22SUIMauro Gianetti (SUI)Vini Caldirola - Sidermeczt
23SUINiki Aebersold (SUI)Rabobankzt
24GERJörg Jaksche (GER)Deutsche Telekomzt
25GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekomzt
26VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadizt
27NEDJan Boven (NED)Rabobankzt
28ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
29BELStive Vermaut (BEL)US Postal Servicezt
30ITAGiuseppe Di Grande (ITA)Festinazt
31ESPImanol Ayestaran Odriozola (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
32ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Liquigas - Patazt
33ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Banestozt
34ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Festinazt
35FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt

Etappe 4 - Vitoria - Doneztebe - 199 km - 6 April 2000Medium berg


1FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bank5.00.24 (39.74 km/h)
2ITADavide Rebellin (ITA)Liquigas - Patazt
3SUIBeat Zberg (SUI)Rabobankzt
4ITADanilo Di Luca (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
5GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt
6ITAGabriele Colombo (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
7POLDariusz Baranowski (POL)Banestozt
8ITAStefano Garzelli (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
9ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Banestozt
10ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Banestozt
11ITAOscar Mason (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
12NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
13GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekomzt
14ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Vitalicio Seguros - Grupo Generalizt
15SUIMauro Gianetti (SUI)Vini Caldirola - Sidermeczt
16ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Festinazt
17ITAGiuseppe Di Grande (ITA)Festinazt
18ESPAngel Castresana Del Val (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikinzt
20KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
21ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)Banestozt
22AUTPeter Luttenberger (AUT)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
23ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
24ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
25POLTomasz Brozyna (POL)Banestozt
27GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
28ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)Vitalicio Seguros - Grupo Generalizt
29ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
30BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adeccozt
31ESPSantiago Blanco Gil (ESP)Vitalicio Seguros - Grupo Generalizt
32ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)Festinazt
33ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Euskaltel - Euskadizt
34ESPJavier Pascual Rodriguez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
35ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Kelme - Costa Blanca1.06
26USALance Armstrong (USA)US Postal Servicezt

Etappe 5a - Doneztebe - Azkoitia - 105 km - 7 April 2000Medium berg


1ITAGabriele Colombo (ITA)Cantina Tollo - Regain2.35.23 (40.54 km/h)
2ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Vitalicio Seguros - Grupo Generalizt
3ITAStefano Garzelli (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
4FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
5ITADavide Rebellin (ITA)Liquigas - Patazt
6NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
7GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt
8ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Banestozt
9POLDariusz Baranowski (POL)Banestozt
10GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
11KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
12ITADanilo Di Luca (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
13ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Festinazt
14SUIMauro Gianetti (SUI)Vini Caldirola - Sidermeczt
15ITAGiuseppe Di Grande (ITA)Festinazt
16ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
17GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekomzt
18ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)Banestozt
19ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)Vitalicio Seguros - Grupo Generalizt
20POLTomasz Brozyna (POL)Banestozt
21ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
23ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)Festinazt
24ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Banestozt
25ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Euskaltel - Euskadizt
26ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
27ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikin0.54
28ITARoberto Sgambelluri (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
29BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adecco1.10
30BELSébastien Demarbaix (BEL)Lotto - Adeccozt
31ESPAlberto Lopez De Munain Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadizt
32BELStive Vermaut (BEL)US Postal Servicezt
33ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Vitalicio Seguros - Grupo Generalizt
34USAChristian Vandevelde (USA)US Postal Servicezt
35ESPSantiago Blanco Gil (ESP)Vitalicio Seguros - Grupo Generalizt

Etappe 5b - Azkoitia - Madaritza - 8.5 km - 7 April 2000Individuele Tijdrit


1GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekom16.40 (30.5 km/h)
2ITADanilo Di Luca (ITA)Cantina Tollo - Regain0.15
3FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bank0.31
4ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Euskaltel - Euskadi0.33
5ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Vitalicio Seguros - Grupo Generali0.34
6ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)Banesto0.40
7ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikin0.42
8ITADavide Rebellin (ITA)Liquigas - Pata0.42
9ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Banesto0.42
10ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)Festina0.47
11GERGrischa Niermann (GER)Rabobank0.50
12ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Euskaltel - Euskadi0.58
13NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank0.59
14ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank1.03
15ITASimone Borgheresi (ITA)Mercatone Uno - Albacom 20001.05
16KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom1.07
17ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)Vitalicio Seguros - Grupo Generali1.07
18ITAStefano Garzelli (ITA)Mercatone Uno - Albacom 20001.07
19UKRSerhiy Honchar (UKR)Liquigas - Pata1.07
20ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Mapei - Quick Step1.10
21BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adecco1.12
22ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank1.14
23ITAGabriele Colombo (ITA)Cantina Tollo - Regain1.16
24POLDariusz Baranowski (POL)Banesto1.16
25ESPJavier Pascual Rodriguez (ESP)Kelme - Costa Blanca1.16
26GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom1.17
27ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)Kelme - Costa Blanca1.20
28ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank1.20
29ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Festina1.21
30ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Banesto1.21
31POLTomasz Brozyna (POL)Banesto1.22
32ESPAlberto Lopez De Munain Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadi1.23
33COLLuis Oran Castaneda Ramos (COL)Vitalicio Seguros - Grupo Generali1.24
34COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)Vitalicio Seguros - Grupo Generali1.24
35ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Kelme - Costa Blanca1.30

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden