De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van het Baskenland - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van het Baskenland - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2012

Ronde van het Baskenland 2012

SpanjeSpanje - 2 April 2012 - 7 April 2012


Algemeen klassement - 7 April 2012


1ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi20:58:15
2ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha00:12
3NEDBauke Mollema (NED)Rabobank00:42
4ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISD00:47
5GERTony Martin (GER)Omega Pharma - Quick Step00:54
6NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineos01:03
7FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale01:07
8ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISD01:19
9USAChris Horner (USA)Radioshack - Nissan01:27
10SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha01:29
11CRORobert Kiserlovski (CRO)Astana01:31
12BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Belisol01:36
13COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineos01:39
14BLRVasil Kiryienka (BLR)Movistar01:45
15PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistar01:47
16ESPDaniel Navarro García (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank01:57
17NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM02:01
18FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale02:10
19CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracuda02:26
20USAThomas Danielson (USA)Garmin - Sharp - Barracuda02:29
21AUSMichael Rogers (AUS)Team Ineos03:12
22ITAMarco Pinotti (ITA)BMC Racing Team03:18
23ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha03:59
24LUXFränk Schleck (LUX)Radioshack - Nissan04:34
25FRAArthur Vichot (FRA)Fdj - Big Mat04:56
26FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale06:17
27ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank06:44
28BELMaxime Monfort (BEL)Radioshack - Nissan07:38
29ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Movistar07:56
30DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank08:43
31SUIOliver Zaugg (SUI)Radioshack - Nissan10:15
32ITAMoreno Moser (ITA)Liquigas - Cannondale10:37
33RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
34GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondale10:52
35ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistarzt
36ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil - DCM11:08
37PORHernâni Brôco (POR)Caja Rural12:00
38ITAIvan Santaromita (ITA)BMC Racing Team13:16
39RUSEvgeni Petrov (RUS)Astana13:51
40ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - ISD15:48
41COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Liquigas - Cannondale15:56
42BELFrancis De Greef (BEL)Lotto - Belisol16:18
43NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil - DCM16:42
44ESTTanel Kangert (EST)Astana17:19
45PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Caja Rural18:15
46SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineos18:45
47ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi20:08
48USAMatthew Busche (USA)Radioshack - Nissanzt
49USAPeter Stetina (USA)Garmin - Sharp - Barracuda20:16
50ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineos21:07
51SVKPeter Velits (SVK)Omega Pharma - Quick Step21:42
52POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondale21:56
53ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Caja Rural22:31
54ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Utensilnord - Named22:42
55ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos23:46
56ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondale23:55
57ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi24:14
58ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - ISD24:59
59ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi25:36
60RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha26:04
61ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - ISD26:38
62ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Team Katusha26:48
63RSADaryl Impey (RSA)Orica - Greenedgezt
64ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astana27:05
65BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisol27:51
66PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Saxo Bank - Tinkoff Bank28:26
67ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar28:58
68ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Caja Rural29:13
69BELKevin De Weert (BEL)Omega Pharma - Quick Step29:52
70ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katusha29:57
71ITADaniele Ratto (ITA)Liquigas - Cannondale30:09
72ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar31:48
73DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank32:20
74POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - ISD33:18
75FRABenoît Vaugrenard (FRA)Fdj - Big Mat33:31
76LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale34:16
77AUSSimon Clarke (AUS)Orica - Greenedge34:29
78KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astana37:47
79ITAStefano Agostini (ITA)Liquigas - Cannondale38:14
80NEDBrian Bulgac (NED)Lotto - Belisol39:08
81POLMichal Golas (POL)Omega Pharma - Quick Step39:19
82ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobank39:39
83ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Team39:48
84ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadi40:02
85ITADavide Appollonio (ITA)Team Ineos40:18
86BELJulien Vermote (BEL)Omega Pharma - Quick Step40:22
87SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedge40:32
88FINJussi Veikkanen (FIN)Fdj - Big Mat40:40
89ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Caja Rural40:50
90GERPaul Martens (GER)Rabobank41:35
91BELJurgen Van De Walle (BEL)Lotto - Belisol42:03
92FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale43:04
93FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale44:12
94USATimothy Duggan (USA)Liquigas - Cannondale44:44
95AUSWesley Sulzberger (AUS)Orica - Greenedge44:59
96NEDStef Clement (NED)Rabobank45:58
97FRACédric Pineau (FRA)Fdj - Big Mat46:14
98UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM47:38
99GERJens Voigt (GER)Radioshack - Nissan47:49
100ITAMorris Possoni (ITA)Lampre - ISD48:27
101ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadi48:54
102CANChristian Meier (CAN)Orica - Greenedge49:16
103SVKMartin Velits (SVK)Omega Pharma - Quick Step50:37
104DENMads Christensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank51:13
105ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar51:32
106GERFabian Wegmann (GER)Garmin - Sharp - Barracuda53:54
107GERGrischa Niermann (GER)Rabobank54:59
108AUSAllan Davis (AUS)Orica - Greenedge55:30
109MDAOleg Berdos (MDA)Utensilnord - Named57:56
110DENTroels Rønning Vinther (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank1:02:27
111USABenjamin King (USA)Radioshack - Nissan1:02:47
112ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Caja Rural1:03:32
113AUSTravis Meyer (AUS)Orica - Greenedge1:03:59
114BELYannick Eijssen (BEL)BMC Racing Team1:04:51

Etappe 1 - Güeñes - Güeñes - 153 km - 2 April 2012Sprint


1ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar03:57:44
2NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
3GERFabian Wegmann (GER)Garmin - Sharp - Barracudazt
4ITADaniele Ratto (ITA)Liquigas - Cannondalezt
5FRAArthur Vichot (FRA)Fdj - Big Matzt
6CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracudazt
7BELGianni Meersman (BEL)Lotto - Belisolzt
8ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
9ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Astanazt
10ITAPaolo Bailetti (ITA)Utensilnord - Namedzt
11RSADaryl Impey (RSA)Orica - Greenedgezt
12GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineoszt
13ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Team Katushazt
14SVKMartin Velits (SVK)Omega Pharma - Quick Stepzt
15ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Teamzt
16BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Belisolzt
17ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
18AUSMichael Matthews (AUS)Rabobankzt
19ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Caja Ruralzt
20ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil - DCMzt
21ITADavide Appollonio (ITA)Team Ineoszt
22CANChristian Meier (CAN)Orica - Greenedgezt
23USATimothy Duggan (USA)Liquigas - Cannondalezt
24NEDPim Ligthart (NED)Vacansoleil - DCMzt
25ITAStefano Agostini (ITA)Liquigas - Cannondalezt
26FRAJérôme Pineau (FRA)Omega Pharma - Quick Stepzt
27SVKPeter Velits (SVK)Omega Pharma - Quick Stepzt
28POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondalezt
29NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil - DCMzt
30ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - ISDzt
31ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Utensilnord - Namedzt
32RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
33NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineoszt
34POLMichal Golas (POL)Omega Pharma - Quick Stepzt
35ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt

Etappe 2 - Güeñes - Vitoria-Gasteiz - 167,5 km - 3 April 2012Sprint


1RSADaryl Impey (RSA)Orica - Greenedge04:10:07
2AUSAllan Davis (AUS)Orica - Greenedgezt
3ITADavide Appollonio (ITA)Team Ineoszt
4ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
5AUSMichael Matthews (AUS)Rabobankzt
6ITADaniele Ratto (ITA)Liquigas - Cannondalezt
7ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Astanazt
8GERFabian Wegmann (GER)Garmin - Sharp - Barracudazt
9BELGianni Meersman (BEL)Lotto - Belisolzt
10ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - ISDzt
11ITAFilippo Baggio (ITA)Utensilnord - Namedzt
12ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Teamzt
13SVKPeter Velits (SVK)Omega Pharma - Quick Stepzt
14CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracudazt
15ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
16GERPaul Martens (GER)Rabobankzt
17ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil - DCMzt
18SVKMartin Velits (SVK)Omega Pharma - Quick Stepzt
19ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
20FRAArnold Jeannesson (FRA)Fdj - Big Matzt
21SUIOliver Zaugg (SUI)Radioshack - Nissanzt
22GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondalezt
23ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt
24USAChris Horner (USA)Radioshack - Nissanzt
25RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
26ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Team Katushazt
27ITAStefano Agostini (ITA)Liquigas - Cannondalezt
28SLOJanez Brajkovic (SLO)Astanazt
29FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
30BELMaxime Monfort (BEL)Radioshack - Nissanzt
31NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
32FRAArthur Vichot (FRA)Fdj - Big Matzt
33DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
34ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineoszt
35POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondalezt

Etappe 3 - Vitoria-Gasteiz - Eibar-Arrate - 164 km - 4 April 2012Medium berg


1ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi03:58:15
2ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
3USAChris Horner (USA)Radioshack - Nissanzt
4NEDBauke Mollema (NED)Rabobank00:12
5ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
6GERTony Martin (GER)Omega Pharma - Quick Stepzt
7ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISDzt
8COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineoszt
9CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
10NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineoszt
11ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
12SLOSimon Spilak (SLO)Team Katushazt
13PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistarzt
14FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
15NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
16CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracudazt
17BLRVasil Kiryienka (BLR)Movistarzt
18FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondialezt
19BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Belisolzt
20ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistarzt
21USAThomas Danielson (USA)Garmin - Sharp - Barracuda00:35
22ITAMarco Pinotti (ITA)BMC Racing Team00:50
23FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
24ESPDaniel Navarro García (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
25LUXFränk Schleck (LUX)Radioshack - Nissanzt
26ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
27ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Movistarzt
28ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistar00:59
29PORHernâni Brôco (POR)Caja Ruralzt
30BELMaxime Monfort (BEL)Radioshack - Nissanzt
31FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Teamzt
32ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil - DCMzt
33NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil - DCMzt
34RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
35ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt

Etappe 4 - Eibar - Bera-Ibardin - 151 km - 5 April 2012Medium berg


1ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha03:55:56
2ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi00:09
3COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineos00:12
4CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
5NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineos00:16
6ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISDzt
7BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Belisolzt
8NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
9SLOSimon Spilak (SLO)Team Katushazt
10CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracudazt
11ESPDaniel Navarro García (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
12ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISD00:21
13GERTony Martin (GER)Omega Pharma - Quick Stepzt
14USAChris Horner (USA)Radioshack - Nissanzt
15NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
16ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha00:26
17FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
18USAThomas Danielson (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
19FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
20FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondialezt
21AUSMichael Rogers (AUS)Team Ineoszt
22AUSSimon Gerrans (AUS)Orica - Greenedge00:33
23PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistarzt
24BLRVasil Kiryienka (BLR)Movistarzt
25ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha00:44
26LUXFränk Schleck (LUX)Radioshack - Nissan00:47
27ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistar00:55
28COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Liquigas - Cannondale00:56
29GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondale00:57
30RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
31BELMaxime Monfort (BEL)Radioshack - Nissanzt
32ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil - DCMzt
33FRAArthur Vichot (FRA)Fdj - Big Mat01:08
34FRAArnold Jeannesson (FRA)Fdj - Big Matzt
35ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank01:13

Etappe 5 - Bera - Oñati - 183 km - 6 April 2012Medium berg


1ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha04:27:16
2ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
3CRORobert Kiserlovski (CRO)Astana00:02
4BLRVasil Kiryienka (BLR)Movistar00:05
5NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineoszt
6ITADaniele Ratto (ITA)Liquigas - Cannondalezt
7ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISDzt
8ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISD00:07
9PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistarzt
10FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondialezt
11BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Belisolzt
12FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
13COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineos00:10
14USAThomas Danielson (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
15CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracuda00:12
16NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
17SUIOliver Zaugg (SUI)Radioshack - Nissan00:23
18NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
19ITAMarco Pinotti (ITA)BMC Racing Teamzt
20FRAArthur Vichot (FRA)Fdj - Big Matzt
21FRAArnold Jeannesson (FRA)Fdj - Big Matzt
22GERTony Martin (GER)Omega Pharma - Quick Stepzt
23USAChris Horner (USA)Radioshack - Nissanzt
24SLOSimon Spilak (SLO)Team Katushazt
25ESPDaniel Navarro García (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
26DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
27AUSMichael Rogers (AUS)Team Ineos00:36
28RSADaryl Impey (RSA)Orica - Greenedgezt
29ITADavide Appollonio (ITA)Team Ineos00:39
30LUXFränk Schleck (LUX)Radioshack - Nissanzt
31ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
32ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Movistar01:11
33GERAndreas Klöden (GER)Radioshack - Nissanzt
34ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha01:43
35ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondale01:48

Etappe 6 - Oñati - Oñati - 18,9 km - 7 April 2012Individuele Tijdrit


1ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi00:28:48
2NEDBauke Mollema (NED)Rabobank00:06
3GERTony Martin (GER)Omega Pharma - Quick Step00:07
4ITAMarco Pinotti (ITA)BMC Racing Team00:15
5ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISD00:16
6ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha00:21
7NEDStef Clement (NED)Rabobank00:22
8AUSTravis Meyer (AUS)Orica - Greenedge00:24
9ITAMoreno Moser (ITA)Liquigas - Cannondale00:28
10FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale00:31
11BELMaxime Monfort (BEL)Radioshack - Nissan00:32
12FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale00:35
13ESPDaniel Navarro García (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank00:37
14RSADaryl Impey (RSA)Orica - Greenedgezt
15NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineos00:39
16SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha00:47
17POLMichal Golas (POL)Omega Pharma - Quick Step00:48
18BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisolzt
19GERJens Voigt (GER)Radioshack - Nissan00:49
20KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astana00:52
21USAChris Horner (USA)Radioshack - Nissanzt
22ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISD00:55
23FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale00:56
24ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - ISD00:57
25ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineos01:01
26BLRVasil Kiryienka (BLR)Movistar01:04
27PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistarzt
28SUIOliver Zaugg (SUI)Radioshack - Nissan01:05
29BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Belisol01:10
30CANChristian Meier (CAN)Orica - Greenedge01:11
31ESTTanel Kangert (EST)Astana01:14
32COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineoszt
33CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
34NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM01:19
35AUSMichael Rogers (AUS)Team Ineos01:20

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden