De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vattenfall Cyclassics - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vattenfall Cyclassics - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2012

Vattenfall Cyclassics 2012

DuitslandDuitsland - Hamburg - 19 Augustus 2012


Vattenfall Cyclassics - 19 Augustus 2012


1FRAArnaud Démare (FRA)Fdj - Big Mat06:03:20
2GERAndré Greipel (GER)Lotto - Belisolzt
3ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Radioshack - Nissanzt
4BELTom Boonen (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
5NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
6AUSMark Renshaw (AUS)Rabobankzt
7AUSHeinrich Haussler (AUS)Garmin - Sharp - Barracudazt
8ITAManuel Belletti (ITA)AG2R - La Mondialezt
9NEDTom Veelers (NED)Argos - Shimanozt
10SLOBorut Bozic (SLO)Astanazt
11NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katushazt
12AUSDavid Tanner (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
13ITAManuele Mori (ITA)Lampre - ISDzt
14SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondalezt
15SLOGrega Bole (SLO)Lampre - ISDzt
16SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
17GERAndreas Schillinger (GER)Team Netappzt
18BELBen Hermans (BEL)Radioshack - Nissanzt
19GERDanilo Hondo (GER)Lampre - ISDzt
20ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistarzt
21ITAMirko Selvaggi (ITA)Vacansoleil - DCMzt
22AUSJonathan Cantwell (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
23ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
24DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
25FRAMickael Delage (FRA)Fdj - Big Matzt
26GERGerald Ciolek (GER)Omega Pharma - Quick Stepzt
27ESPEsteban Martinez (ESP)zt
28ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Movistarzt
29GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt
30ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
31SUIReto Hollenstein (SUI)Team Netappzt
32PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistarzt
33FRARomain Lemarchand (FRA)AG2R - La Mondialezt
34DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
35GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Teamzt
36SWEGustav Erik Larsson (SWE)Vacansoleil - DCMzt
37BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
38UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
39ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Euskaltel - Euskadizt
40NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil - DCMzt
41FRAJérôme Pineau (FRA)Omega Pharma - Quick Stepzt
42DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Belisolzt
43BELNick Nuyens (BEL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
44GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondalezt
45ITASimone Ponzi (ITA)Astanazt
46BELBert De Backer (BEL)Argos - Shimanozt
47ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - ISDzt
48RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katushazt
49CZEJan Bárta (CZE)Team Netappzt
50BELStijn Vandenbergh (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
51FRATony Gallopin (FRA)Radioshack - Nissanzt
52ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Astanazt
53POLBartosz Huzarski (POL)Team Netappzt
54LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Movistarzt
55FRAKenny Elissonde (FRA)Fdj - Big Matzt
56BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCMzt
57USAJacob Rathe (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
58ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineoszt
59ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - ISDzt
60FINJussi Veikkanen (FIN)Fdj - Big Matzt
61BELJürgen Roelandts (BEL)Lotto - Belisolzt
62GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Belisolzt
63GERRüdiger Selig (GER)Team Katushazt
64ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
65BELFrederik Veuchelen (BEL)Vacansoleil - DCMzt
66GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineoszt
67GERPaul Martens (GER)Rabobankzt
68IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharp - Barracudazt
69SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
70GERRobert Wagner (GER)Radioshack - Nissanzt
71GERFabian Wegmann (GER)Garmin - Sharp - Barracudazt
72FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
73ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCMzt
74ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
75ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
76ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
77KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Astanazt
78ESPRubén Plaza Molina (ESP)Movistarzt
79CZELeopold König (CZE)Team Netappzt
80BELNikolas Maes (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
81ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Cannondalezt
82ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Teamzt
83ITAMatteo Trentin (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
84POLJaroslaw Marycz (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
85NZLGregory Henderson (NZL)Lotto - Belisolzt
86NZLJack Bauer (NZL)Garmin - Sharp - Barracudazt
87BELGert Dockx (BEL)Lotto - Belisolzt
88BELKris Boeckmans (BEL)Vacansoleil - DCMzt
89FRAGeoffrey Soupe (FRA)Fdj - Big Matzt
90FRAArthur Vichot (FRA)Fdj - Big Matzt
91NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
92NEDTom Leezer (NED)Rabobankzt
93ITAJacopo Guarnieri (ITA)Astanazt
94NEDRamon Sinkeldam (NED)Argos - Shimanozt
95GERRoger Kluge (GER)Argos - Shimanozt
96NEDRoy Curvers (NED)Argos - Shimanozt
97BELSep Vanmarcke (BEL)Garmin - Sharp - Barracudazt
98ITAMarco Pinotti (ITA)BMC Racing Teamzt
99NEDJoost Posthuma (NED)Radioshack - Nissanzt
100NEDJetse Bol (NED)Rabobankzt
101NEDAlbert Timmer (NED)Argos - Shimanozt
102BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
103GBRAdam Blythe (GBR)BMC Racing Teamzt
104ITACesare Benedetti (ITA)Team Netappzt
105FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
106AUTDaniel Schorn (AUT)Team Netappzt
107DENMartin Mortensen (DEN)Vacansoleil - DCMzt
108BELKristof Goddaert (BEL)AG2R - La Mondialezt
109FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Fdj - Big Matzt
110SLOKristijan Koren (SLO)Liquigas - Cannondalezt
111NEDTheo Bos (NED)Rabobankzt
112GERMarcel Kittel (GER)Argos - Shimanozt
113SUIAndreas Dietziker (SUI)Team Netappzt
114GERBert Grabsch (GER)Omega Pharma - Quick Stepzt
115SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Teamzt
116BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katushazt
117ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - ISDzt
118ITAFederico Canuti (ITA)Liquigas - Cannondalezt
119BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Garmin - Sharp - Barracudazt
120ITADaniele Righi (ITA)Lampre - ISDzt
121BELFrancis De Greef (BEL)Lotto - Belisolzt
122RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katushazt
123BLRVasil Kiryienka (BLR)Movistarzt
124BELDennis Vanendert (BEL)Lotto - Belisolzt
125AUSMatthew Harley Goss (AUS)Orica - Greenedgezt
126GERDominik Klemme (GER)Argos - Shimanozt
127NEDJens Mouris (NED)Orica - Greenedgezt
128RSADaryl Impey (RSA)Orica - Greenedgezt
129AUSBaden Cooke (AUS)Orica - Greenedgezt
130CANSvein Tuft (CAN)Orica - Greenedgezt
131RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katushazt
132SLOGregor Gazvoda (SLO)AG2R - La Mondialezt
133DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
134FRASteve Chainel (FRA)Fdj - Big Matzt
135ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
136KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astana3:38:50

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden