De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Romandië - 2012 - Startlijst Ronde van Romandië 2012

Wielrennen - Ronde van Romandië - 2012 - Startlijst Ronde van Romandië 2012

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2012

Persbericht

Ronde van Romandië - Verslagen met betrekking tot dit evenement


Ronde van Romandië - Startlijst Ronde van Romandië 2012

BMC RACING TEAM (BMC)
1 EVANS Cadel (Aus)
2 VAN GARDEREN Tejay (usa)
3 MORABITO Steve (sui)
4 MOINARD Amaël (Fra)
5 TSCHOPP Johann (sui)
6 KOHLER Martin (sui)
7 LODEWYCK Klaas (Bel)
8 BOOKWALTER Brent (USA)

OMEGA PHARMA - QUICK STEP (OPQ)
11 KWIATKOWSKI Michael (Pol)
12 CATALDO Dario (Ita)
13 PAUWELS Serge (Bel)
14 VERMOTE Julien (Bel)
15 VANDEWALLE Kristof (Bel)
16 BRAMMEIER Matthew (Irl)
17 VELITS Martin (Svk)
18 GRABSCH Bert (ger)

LIQUIGAS - CANNONDALE (LIQ)
21 BASSO Ivan (Ita)
22 SARMIENTO TUNARROSA Cayetano José (Col)
23 SZMYD Sylvester (Pol)
24 BODNAR Maciek (Pol)
25 PATERSKI Maciej (Pol)
26 SABATINI Fabio (Ita)
27 SALERNO Cristiano (Ita)
28 LONGO BORGHINI Paolo (Ita)

KATUSHA TEAM (KAT)
31 MENCHOV Denis (Rus)
32 SMUKULIS Gatis (Lat)
33 VORGANOV Eduard (Rus)
34 IGNATENKO Petr (Rus)
35 HORRACH RIPPOLL Joan (Esp)
36 CARUSO Giampaolo (Ita)
37 BRUTT Pavel (Rus)
38 SPILAK Simon (Slo)

ASTANA PRO TEAM (AST)
41 KREUZIGER Roman (Cze)
42 TIRALONGO Paolo (Ita)
43 GRIVKO Andriy (Ukr)
44 KASHECHKIN Andrey (Kaz)
45 KESSIAKOFF Fredrik (Swe)
46 PETROV Evgeni (Rus)
47 SEELDRAYERS Kevin (Bel)
48 BRAJKOVIC Janez (Slo)

GREENEDGE CYCLING TEAM (GEC)
51 DURBRIDGE Luke (Aus)
52 WEENING Pieter (Ned)
53 MEYER Travis (Aus)
54 DAVIS Allan (Aus)
55 BEPPU Fumiyuki (Jpn)
56 IMPEY Daryl (RSA)
57 HOWARD Leigh (Aus)
58 MEIER Christian (Can)

SKY PRO CYCLING (SKY)
61 WIGGINS Bradley (GBr)
62 PORTE Richie (Aus)
63 CAVENDISH Mark (GBr)
64 ROGERS Michael (Aus)
65 THOMAS Geraint (GBr)
66 FROOME Christopher (GBr)
67 SIUTSOU Kanstantsin (Blr)
68 PATE Danny (USA)

RADIOSHACK - NISSAN (RNT)
71 KLÖDEN Andreas (ger)
72 FUGLSANG Jakob (Den)
73 ZAUGG Oliver (sui)
74 MACHADO Tiago (Por)
75 NIZZOLO Giacomo (Ita)
76 SANTOS SIMOES OLIVEIRA Nelson Filipe (Por)
77 ROHREGGER Thomas (aut)
78 BENNETT George (NZl)

RABOBANK CYCLING TEAM (RAB)
81 MATTHEWS Michael (Aus)
82 SANCHEZ GIL Luis Leon (Esp)
83 KELDERMAN Wilco (Ned)
84 MOLLEMA Bauke (Ned)
85 TEN DAM Laurens (Ned)
86 CLEMENT Stef (Ned)
87 SLAGTER Tom Jelte (Ned)
88 WYNANTS Maarten (Bel)

EUSKALTEL - EUSKADI (EUS)
91 ASTARLOZA CHAURREAU Mikel (Esp)
92 VERDUGO MARCOTEGUI Gorka (Esp)
93 MARTINEZ DE ESTEBAN Egoi (Esp)
94 LANDA MEANA Mikel (Esp)
95 SICARD Romain (Fra)
96 GARCIA AMBROA Ricardo (Esp)
97 AZANZA SOTO Jorge (Esp)
98 PEREZ LEZAUN Alan (Esp)

LOTTO BELISOL TEAM (LTB)
101 DE HAES Kenny (Bel)
102 MEERSMAN Gianni (Bel)
103 VAN DER SANDE Tosh (Bel)
104 BAK Lars Ytting (Den)
105 WILLEMS Frederik (Bel)
106 NEYENS Maarten (Bel)
107 DOCKX Gert (Bel)

MOVISTAR TEAM (MOV)
111 SAMOILAU Branislau (Blr)
112 CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan (Esp)
113 COBO ACEBO Juan Jose (Esp)
114 PLAZA MOLINA Ruben (Esp)
115 KARPETS Vladimir (Rus)
116 FARIA DA COSTA Rui Alberto (Por)
117 KIRYIENKA Vasil (Blr)
118 MADRAZO Ángel (Esp)

VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM (VCD)
121 WESTRA Lieuwe (Ned)
122 HOOGERLAND Johnny (Ned)
123 SELVAGGI Mirko (Ita)
124 LARSSON Gustav Erik (Swe)
125 KEIZER Martijn (Ned)
126 LAGUTIN Sergey (Uzb)
127 DE GENDT Thomas (Bel)
128 RUYGH Rob (Ned)

GARMIN - BARRACUDA (GRM)
131 RASMUSSEN Alex (Den)
132 MARTIN Daniel (Irl)
133 HESJEDAL Ryder (Can)
134 TALANSKY Andrew (USA)
135 VANDEVELDE Christian (USA)
136 STETINA Peter (USA)
137 ZABRISKIE David (USA)
138 NAVARDAUSKAS Ramunas (Ltu)

LAMPRE - ISD (LAM)
141 HONDO Danilo (ger)
142 CIMOLAI Davide (Ita)
143 RIGHI Daniele (Ita)
144 PIETROPOLLI Daniele (Ita)
145 POSSONI Morris (Ita)
146 MORI Manuele (Ita)
147 MARZANO Marco (Ita)
148 LLOYD Matthew (Aus)

AG2R LA MONDIALE (ALM)
151 PERAUD Jean Christophe (Fra)
152 ELMIGER Martin (sui)
153 NOCENTINI Rinaldo (Ita)
154 BÉRARD Julien (Fra)
155 GADRET John (Fra)
156 BELLETTI Manuel (Ita)
157 MONTAGUTI Matteo (Ita)
158 PERGET Mathieu (Fra)

FDJ - BIGMAT (FDJ)
161 ELISSONDE Kenny (Fra)
162 MOUREY Francis (Fra)
163 PINEAU Cedric (Fra)
164 PAURIOL Rémi (Fra)
165 VEIKKANEN Jussi (Fin)
166 PINOT Thibault (Fra)
167 ROY Jérémy (Fra)
168 VICHOT Arthur (Fra)

TEAM SAXO BANK (SAX)
171 BOARO Manuele (Ita)
172 TANNER David (Aus)
173 PAULINHO Sergio Miguel Moreira (Por)
174 HERNANDEZ BLAZQUEZ Jesus (Esp)
175 NAVARRO GARCIA Daniel (Esp)
176 SØRENSEN Chris Anker (Den)
177 GUSTOV Volodymir (Ukr)
178 LUND Anders (Den)

TEAM EUROPCAR (EUC)
181 REZA Kevin (Fra)
182 TULIK Angelo (Fra)
183 MALACARNE Davide (Ita)
184 HADDOU Saïd (Fra)
185 BERNAUDEAU Giovanni (Fra)
186 ROLLAND Pierre (Fra)
187 GAUTIER Cyril (Fra)
188 BOUYER Franck (Fra)

SAUR - SOJASUN (SAU)
191 COPPEL Jerome (Fra)
192 ENGOULVENT Jimmy (Fra)
193 HIVERT Jonathan (Fra)
194 JEANDESBOZ Fabrice (Fra)
195 TALABARDON Yannick (Fra)
196 LEVARLET Guillaume (Fra)
198 MEDEREL Maxime (Fra)
 

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden