De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Romandië - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Romandië - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2012

Ronde van Romandië 2012

ZwitserlandZwitserland - 24 April 2012 - 29 April 2012


Algemeen klassement - 29 April 2012


1GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineos18:05:40
2USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Sharp - Barracuda00:12
3PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistar00:36
4AUSRichie Porte (AUS)Team Ineos00:45
5AUSMichael Rogers (AUS)Team Ineos00:50
6CZERoman Kreuziger (CZE)Astana00:59
7POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Cannondale01:03
8SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha01:13
9SLOJanez Brajkovic (SLO)Astana01:14
10ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobank01:15
11FRAThibaut Pinot (FRA)Fdj - Big Mat01:21
12FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasun01:22
13FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasun01:26
14IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharp - Barracuda01:31
15PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radioshack - Nissan01:33
16NEDStef Clement (NED)Rabobankzt
17NEDBauke Mollema (NED)Rabobank01:35
18ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
19NEDPieter Weening (NED)Orica - Greenedge01:38
20FRAMaxime Mederel (FRA)Saur - Sojasun01:40
21ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale01:41
22GERAndreas Klöden (GER)Radioshack - Nissan01:45
23ESPDaniel Navarro García (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank01:50
24RUSVladimir Karpets (RUS)Movistar01:54
25ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi01:55
26BLRBranislau Samoilau (BLR)Movistar01:56
27SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Team02:01
28ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi02:06
29AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team02:07
30NEDWilco Kelderman (NED)Rabobank02:09
31FRAPierre Rolland (FRA)Europcar02:23
32ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank02:26
33ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondale02:34
34AUTThomas Rohregger (AUT)Radioshack - Nissan02:41
35ESPMikel Landa Meana (ESP)Euskaltel - Euskadi03:00
36ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katusha03:21
37NZLGeorge Bennett (NZL)Radioshack - Nissan03:24
38FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team03:31
39NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank03:34
40DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank04:01
41USADavid Zabriskie (USA)Garmin - Sharp - Barracuda04:23
42ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistar04:32
43NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank04:36
44FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale04:44
45BELKevin Seeldraeyers (BEL)Astana05:08
46FRAKenny Elissonde (FRA)Fdj - Big Mat05:17
47ESPRubén Plaza Molina (ESP)Movistar05:29
48ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Step05:58
49ITAManuele Mori (ITA)Lampre - ISD06:23
50FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saur - Sojasun06:49
51BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Step06:54
52POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondale07:18
53ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistar07:43
54NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil - DCM08:06
55FRACyril Gautier (FRA)Europcar08:07
56SUIJohan Tschopp (SUI)BMC Racing Team08:26
57USAPeter Stetina (USA)Garmin - Sharp - Barracuda09:09
58BLRVasil Kiryienka (BLR)Movistar09:37
59ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - ISD09:41
60ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Movistar10:32
61RUSPetr Ignatenko (RUS)Team Katusha10:38
62KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana10:43
63COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Liquigas - Cannondale12:57
64RUSEvgeni Petrov (RUS)Astana13:51
65USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team15:00
66RUSPavel Brutt (RUS)Team Katusha16:08
67FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasun16:23
68BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCM17:13
69USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Sharp - Barracuda17:24
70ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - ISD17:50
71ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi18:13
72BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Ineoszt
73SWEGustav Erik Larsson (SWE)Vacansoleil - DCM18:15
74SUIOliver Zaugg (SUI)Radioshack - Nissan18:24
75NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCM18:26
76RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha19:55
77UKRVolodymir Gustov (UKR)Saxo Bank - Tinkoff Bank20:37
78ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadi20:56
79ITADavide Malacarne (ITA)Europcar21:31
80FRARomain Sicard (FRA)Euskaltel - Euskadi22:36
81UKRAndriy Grivko (UKR)Astana22:55
82FRAFrancis Mourey (FRA)Fdj - Big Mat23:03
83FRAArthur Vichot (FRA)Fdj - Big Mat23:42
84ITACristiano Salerno (ITA)Liquigas - Cannondale23:57
85LATGatis Smukulis (LAT)Team Katusha24:58
86FRAJérémy Roy (FRA)Fdj - Big Mat25:23
87FRAJean-Marc Marino (FRA)Saur - Sojasun25:25
88SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astana26:32
89POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas - Cannondale26:36
90FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondiale27:45
91FRAAngelo Tulik (FRA)Europcar27:59
92FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
93ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bank28:09
94AUSLuke Durbridge (AUS)Orica - Greenedge28:16
95SVKMartin Velits (SVK)Omega Pharma - Quick Step28:38
96FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale28:39
97ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Euskaltel - Euskadi29:04
98BELKlaas Lodewyck (BEL)BMC Racing Team29:05
99JAPFumiyuki Beppu (JAP)Orica - Greenedge29:11
100ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Liquigas - Cannondale30:10
101FRAKévin Réza (FRA)Europcar30:41
102ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Cannondale30:43
103NEDMartijn Keizer (NED)Vacansoleil - DCM31:15
104FINJussi Veikkanen (FIN)Fdj - Big Mat31:22
105PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Radioshack - Nissan32:55
106CANChristian Meier (CAN)Orica - Greenedge33:09
107AUSLeigh Howard (AUS)Orica - Greenedge34:53
108BELJulien Vermote (BEL)Omega Pharma - Quick Step35:12
109SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondiale36:02
110AUSMichael Matthews (AUS)Rabobank36:10
111SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Team36:31
112DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Belisol36:37
113FRARémi Pauriol (FRA)Fdj - Big Mat36:56
114ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Radioshack - Nissan37:17
115FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Europcar38:12
116BELGert Dockx (BEL)Lotto - Belisol38:22
117LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Sharp - Barracuda38:28
118BELMaarten Neyens (BEL)Lotto - Belisol38:34
119DENAnders Lund (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
120BELFrederik Willems (BEL)Lotto - Belisol38:39
121FRACédric Pineau (FRA)Fdj - Big Mat39:12
122ITADavide Cimolai (ITA)Lampre - ISD40:14
123GBRChris Froome (GBR)Team Ineos41:10
124FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasun41:36
125AUSMatthew Lloyd (AUS)Lampre - ISD41:55
126FRAFranck Bouyer (FRA)Europcar42:48
127GERBert Grabsch (GER)Omega Pharma - Quick Step43:55
128BELMaarten Wynants (BEL)Rabobank44:34
129DENAlex Rasmussen (DEN)Garmin - Sharp - Barracuda45:41
130BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Belisol46:57
131FRASaïd Haddou (FRA)Europcar47:39
132USADanny Pate (USA)Team Ineos47:41
133ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadi50:02

Proloog - Lausanne - Lausanne 3.34km - 24 April 2012Individuele Tijdrit


1GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos00:03:29
2ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Radioshack - Nissan00:05
3GBRMark Cavendish (GBR)Team Ineos00:06
4AUSMichael Rogers (AUS)Team Ineoszt
5BELKristof Vandewalle (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
6BELJulien Vermote (BEL)Omega Pharma - Quick Step00:08
7NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
8NEDStef Clement (NED)Rabobankzt
9ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bank00:09
10DENAlex Rasmussen (DEN)Garmin - Sharp - Barracudazt
11GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineoszt
12AUSMichael Matthews (AUS)Rabobank00:10
13USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
14SVKMartin Velits (SVK)Omega Pharma - Quick Stepzt
15NEDWilco Kelderman (NED)Rabobankzt
16POLMichal Kwiatkowski (POL)Omega Pharma - Quick Stepzt
17LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Sharp - Barracuda00:11
18BELMaarten Wynants (BEL)Rabobankzt
19AUSLuke Durbridge (AUS)Orica - Greenedgezt
20SWEGustav Erik Larsson (SWE)Vacansoleil - DCMzt
21USADavid Zabriskie (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
22AUSLeigh Howard (AUS)Orica - Greenedgezt
23SLOSimon Spilak (SLO)Team Katushazt
24ESPRubén Plaza Molina (ESP)Movistarzt
25POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas - Cannondale00:12
26PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radioshack - Nissanzt
27RUSPavel Brutt (RUS)Team Katushazt
28GBRChris Froome (GBR)Team Ineos00:13
29LATGatis Smukulis (LAT)Team Katushazt
30USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
31SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
32ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistarzt
33BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Ineoszt
34GERBert Grabsch (GER)Omega Pharma - Quick Step00:14
35FRACédric Pineau (FRA)Fdj - Big Matzt

Etappe 1 - Morges - La Chaux-de-Fonds 184.5km - 25 April 2012Sprint


1GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineos04:50:23
2NEDLieuwe Westra (NED)Vacansoleil - DCMzt
3ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
4USATejay Van Garderen (USA)BMC Racing Teamzt
5POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondalezt
6BLRVasil Kiryienka (BLR)Movistarzt
7BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
8ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - ISDzt
9CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracudazt
10NEDPieter Weening (NED)Orica - Greenedgezt
11NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCMzt
12ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
14ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
16AUTThomas Rohregger (AUT)Radioshack - Nissanzt
17NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
18ESPMikel Landa Meana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19SLOJanez Brajkovic (SLO)Astanazt
20ESPRubén Plaza Molina (ESP)Movistarzt
21IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharp - Barracudazt
22PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistarzt
23USAPeter Stetina (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
24SUIJohan Tschopp (SUI)BMC Racing Teamzt
25FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
26DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
27FRACyril Gautier (FRA)Europcarzt
28ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
29ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
30FRAMaxime Mederel (FRA)Saur - Sojasunzt
31ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
32ESPDaniel Navarro García (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
33ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt
34BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCMzt
35NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobankzt

Etappe 2 - Montbéllard - Moutier 149.1km - 26 April 2012Sprint


1FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasun03:48:11
2PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistarzt
3ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
4BELGianni Meersman (BEL)Lotto - Belisolzt
5CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracudazt
6ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Radioshack - Nissanzt
7ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - ISDzt
8RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
9AUSAllan Davis (AUS)Orica - Greenedgezt
10CZERoman Kreuziger (CZE)Astanazt
11NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
12POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondalezt
13AUSMichael Rogers (AUS)Team Ineoszt
14ESPMikel Landa Meana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
16USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
17ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
18ITAManuele Mori (ITA)Lampre - ISDzt
19USATejay Van Garderen (USA)BMC Racing Teamzt
20FRAKévin Réza (FRA)Europcarzt
21FRACyril Gautier (FRA)Europcarzt
22IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharp - Barracudazt
23BLRVasil Kiryienka (BLR)Movistarzt
24SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
25ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistarzt
26ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
27ESPDaniel Navarro García (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
28NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
29FRAArthur Vichot (FRA)Fdj - Big Matzt
30PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radioshack - Nissanzt
31ESPRubén Plaza Molina (ESP)Movistarzt
32RUSVladimir Karpets (RUS)Movistarzt
33RUSPavel Brutt (RUS)Team Katushazt
34ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Cannondalezt
35FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saur - Sojasunzt

Etappe 3 - La Neuville - Charmey 157.6km - 27 April 2012Sprint


1ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobank03:58:29
2BELGianni Meersman (BEL)Lotto - Belisolzt
3ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
4USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
5NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
6ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
7POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondalezt
8ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
9ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
10FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasunzt
11ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - ISDzt
12USATejay Van Garderen (USA)BMC Racing Teamzt
13SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
14FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
15ITAManuele Mori (ITA)Lampre - ISDzt
16CZERoman Kreuziger (CZE)Astanazt
17AUTThomas Rohregger (AUT)Radioshack - Nissanzt
18BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
19NEDWilco Kelderman (NED)Rabobankzt
20ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
21ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistarzt
22GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineoszt
23PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radioshack - Nissanzt
24FRAMaxime Mederel (FRA)Saur - Sojasunzt
25NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobankzt
26PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistarzt
27AUSRichie Porte (AUS)Team Ineoszt
28ESPRubén Plaza Molina (ESP)Movistarzt
29IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharp - Barracudazt
30FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saur - Sojasunzt
31AUSMichael Rogers (AUS)Team Ineoszt
32ESPDaniel Navarro García (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
33RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
34SLOJanez Brajkovic (SLO)Astanazt
35RUSVladimir Karpets (RUS)Movistarzt

Etappe 4 - Bulle - Sion 184km - 28 April 2012Sprint


1ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobank04:56:13
2ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
3BLRBranislau Samoilau (BLR)Movistarzt
4ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
5ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
6FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
7GERAndreas Klöden (GER)Radioshack - Nissanzt
8AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
9CZERoman Kreuziger (CZE)Astanazt
10FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasunzt
11NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
12POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Cannondalezt
13USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
14AUTThomas Rohregger (AUT)Radioshack - Nissanzt
15IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharp - Barracudazt
16NEDWilco Kelderman (NED)Rabobankzt
17SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
18GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineoszt
19ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
20SLOJanez Brajkovic (SLO)Astanazt
21PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radioshack - Nissanzt
22NEDStef Clement (NED)Rabobankzt
23FRAThibaut Pinot (FRA)Fdj - Big Matzt
24ESPDaniel Navarro García (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
25PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistarzt
26FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
27ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
28NEDPieter Weening (NED)Orica - Greenedgezt
29FRAMaxime Mederel (FRA)Saur - Sojasunzt
30ESPMikel Landa Meana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
31SLOSimon Spilak (SLO)Team Katushazt
32AUSMichael Rogers (AUS)Team Ineoszt
33ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
34RUSVladimir Karpets (RUS)Movistarzt
35NZLGeorge Bennett (NZL)Radioshack - Nissanzt

Etappe 5 - Crans-Montana - Crans-Montana 16.5km - 29 April 2012Individuele Tijdrit


1GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineos00:28:56
2USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Sharp - Barracuda00:01
3AUSRichie Porte (AUS)Team Ineos00:17
4PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistar00:23
5CZERoman Kreuziger (CZE)Astana00:40
6POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Cannondale00:42
7AUSMichael Rogers (AUS)Team Ineos00:43
8FRAThibaut Pinot (FRA)Fdj - Big Mat00:52
9BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCM00:54
10SLOJanez Brajkovic (SLO)Astana00:55
11SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha01:01
12SWEGustav Erik Larsson (SWE)Vacansoleil - DCM01:02
13FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasun01:04
14FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasun01:07
15IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharp - Barracuda01:08
16NEDPieter Weening (NED)Orica - Greenedge01:11
17ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Step01:15
18ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
19FRAMaxime Mederel (FRA)Saur - Sojasun01:17
20PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radioshack - Nissan01:20
21ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale01:23
22ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobank01:24
23NEDStef Clement (NED)Rabobankzt
24NEDBauke Mollema (NED)Rabobank01:26
25GERAndreas Klöden (GER)Radioshack - Nissan01:27
26ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bank01:28
27FRAJérémy Roy (FRA)Fdj - Big Mat01:29
28BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Ineoszt
29SUIJohan Tschopp (SUI)BMC Racing Team01:30
30ESPDaniel Navarro García (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank01:34
31FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
32RUSVladimir Karpets (RUS)Movistar01:35
33SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astana01:36
34ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi01:37
35NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank01:38

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden