De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Romandië - 2002 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Romandië - 2002 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2002

Ronde van Romandië 2002

ZwitserlandZwitserland - 30 April 2002 - 5 Mei 2002


Algemeen klassement - 5 Mei 2002


1ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegi15.53.44
2SUIAlex Zülle (SUI)Coast0.47
3AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Step0.51
4ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Kelme - Costa Blanca1.04
5ESPCarlos Sastre Candil (ESP)CSC - Tiscali1.05
6ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Step1.14
7SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systems1.15
8ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca1.17
9ITAEddy Mazzoleni (ITA)Tacconi Sport - Emmegi1.22
10ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidis1.37
11UKRSerhiy Honchar (UKR)Fassa Bortolo1.51
12ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi1.51
13BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adecco2.18
14ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikin2.23
15SUICédric Fragniere (SUI)Phonak Hearing Systems2.29
16ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidis2.39
17ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidis2.51
18BELChristophe Brandt (BEL)Lotto - Adecco2.54
19FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis3.26
20BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adecco3.32
21ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coast3.39
22ITAAndrea Peron (ITA)CSC - Tiscali3.43
23ITACristian Gasperoni (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo3.46
24ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blanca3.51
25ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blanca3.52
26ITAGuido Trentin (ITA)Cofidis3.58
27AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteiner4.03
28ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidis4.06
29ESPAntonio Tauler Llull (ESP)Kelme - Costa Blanca4.08
30SUISteve Zampieri (SUI)Tacconi Sport - Emmegi4.23
31UKRKyrylo Pospyeyev (UKR)Acqua & Sapone - Cantina Tollo4.26
32ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolo4.38
33SUIDaniel Schnider (SUI)Phonak Hearing Systems4.41
34ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolo4.42
35UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnago4.46
36ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadi5.00
37SLOMartin Derganc (SLO)Acqua & Sapone - Cantina Tollo5.08
38ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikin5.13
39SUIMarcel Strauss (SUI)Gerolsteiner5.28
40SCODavid Millar (SCO)Cofidis5.53
41NEDBram De Groot (NED)Rabobank6.16
42ESPMikel Artetxe Guezuraga (ESP)Euskaltel - Euskadi6.33
43ITAIvan Basso (ITA)Fassa Bortolo6.44
44ITADomenico Romano (ITA)Landbouwkrediet - Colnago7.18
45ESPGorka Arrizabalaga Agirre (ESP)Euskaltel - Euskadi7.28
46ITASimone Bertoletti (ITA)Lampre - Daikin7.50
47SUIPatrick Calcagni (SUI)Tacconi Sport - Emmegi7.58
48ITALorenzo Bernucci (ITA)Landbouwkrediet - Colnago8.14
49ESPIker Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadi8.33
50GERTorsten Hiekmann (GER)Deutsche Telekom8.54
51SUIStefan Rütimann (SUI)Tacconi Sport - Emmegi8.57
52ITAMatteo Tosatto (ITA)Fassa Bortolo9.12
53ITAOscar Cavagnis (ITA)Landbouwkrediet - Colnago9.16
54USALevi Leipheimer (USA)Rabobank9.17
55ITAAngelo Lopeboselli (ITA)Cofidis9.31
56SUIRolf Huser (SUI)Coast9.47
57ESPFrancisco Javier Cerezo Perales (ESP)CSC - Tiscali9.53
58GERTobias Steinhauser (GER)Gerolsteiner9.57
59POLSylvester Szmyd (POL)Tacconi Sport - Emmegi10.40
60SUIChristian Charriere (SUI)Phonak Hearing Systems10.45
61ESPJosu Silloniz Aresti (ESP)Euskaltel - Euskadi10.55
62SUINiki Aebersold (SUI)Coast10.57
63FRABenoît Salmon (FRA)Phonak Hearing Systems11.27
64ITAOscar Mason (ITA)Saeco - Longoni Sport12.57
65DENDanny Jonasson (DEN)CSC - Tiscali13.04
66NEDMatthé Pronk (NED)Rabobank13.17
67NEDThorwald Veneberg (NED)Rabobank13.44
68MDAIgor Pugaci (MDA)Saeco - Longoni Sport13.52
69ESPJoaquim Lopez Torrella (ESP)Kelme - Costa Blanca14.55
70ITADamiano Cunego (ITA)Saeco - Longoni Sport14.58
71ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)CSC - Tiscali15.00
72SUIMauro Gianetti (SUI)Coast15.51
73ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikin16.02
74ESPRoberto Lozano Montero (ESP)Kelme - Costa Blanca16.27
75SUIRubens Bertogliati (SUI)Lampre - Daikin16.35
76BELMarc Wauters (BEL)Rabobank16.37
77SUIMartin Elmiger (SUI)Phonak Hearing Systems16.55
78ESPDavid Canada Gracia (ESP)Mapei - Quick Step17.37
79ITADenis Zanette (ITA)Fassa Bortolo18.56
80ITAPaolo Fornaciari (ITA)Mapei - Quick Step18.58
81ITANicola Loda (ITA)Fassa Bortolo19.28
82NEDAddy Engels (NED)Rabobank20.12
83DENFrank Høj (DEN)Coast20.20
84BELKurt Van Lancker (BEL)Lotto - Adecco20.20
85RSARobert Hunter (RSA)Mapei - Quick Step20.26
86GERStephan Schreck (GER)Deutsche Telekom20.28
87HUNLászló Bodrogi (HUN)Mapei - Quick Step22.08
88ITAMarco Serpellini (ITA)Lampre - Daikin22.09
89LTUSaulius Ruskys (LTU)Gerolsteiner22.25
90ITAEddy Ratti (ITA)Mapei - Quick Step22.45
91CZEMilan Kadlec (CZE)Lampre - Daikin22.47
92NEDRonald Mutsaars (NED)Rabobank24.00
93UKRVolodymyr Bileka (UKR)Landbouwkrediet - Colnago24.26
94SUIPietro Zucconi (SUI)Tacconi Sport - Emmegi24.44
95ITAAndrea Tonti (ITA)Saeco - Longoni Sport26.25
96BELIef Verbrugghe (BEL)Lotto - Adecco27.02
97ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollo27.52
98ITASalvatore Commesso (ITA)Saeco - Longoni Sport28.00
99ITACristian Pepoli (ITA)Saeco - Longoni Sport28.30
100BELTom Stremersch (BEL)Lotto - Adecco28.35
101USAKevin Livingston (USA)Deutsche Telekom28.49
102UKRYuri Metlushenko (UKR)Landbouwkrediet - Colnago28.59
103FRARaphael Jeune (FRA)CSC - Tiscali30.31
104SUIRoger Beuchat (SUI)Phonak Hearing Systems42

Proloog - Genève, 3.2 km - 30 April 2002Individuele Tijdrit


1BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adecco4.13.48 (45.45 km/h)
2SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systems0.01.45
3SUIMartin Elmiger (SUI)Phonak Hearing Systems0.02.23
4LTUSaulius Ruskys (LTU)Gerolsteiner0.02.73
5HUNLászló Bodrogi (HUN)Mapei - Quick Step0.03.20
6ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi0.04.38
7ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidis0.05.13
8SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobank0.05.37
9ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegi0.05.58
10SCODavid Millar (SCO)Cofidis0.05.76
11GERRobert Bartko (GER)Deutsche Telekom0.05.82
12BELMichel Van Haecke (BEL)Landbouwkrediet - Colnago0.06.13
13ITAEddy Mazzoleni (ITA)Tacconi Sport - Emmegi0.06.46
14ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikin0.06.48
15ITAEddy Ratti (ITA)Mapei - Quick Step0.07.10
16DENFrank Høj (DEN)Coast0.07.87
17GERTorsten Hiekmann (GER)Deutsche Telekom0.07.90
18SUIRubens Bertogliati (SUI)Lampre - Daikin0.08.08
19ITADanilo Di Luca (ITA)Saeco - Longoni Sport0.08.24
20SUIDaniel Schnider (SUI)Phonak Hearing Systems0.08.26
21SUINiki Aebersold (SUI)Coast0.08.42
22ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikin0.08.46
23UKRKyrylo Pospyeyev (UKR)Acqua & Sapone - Cantina Tollo0.08.72
24SUISteve Zampieri (SUI)Tacconi Sport - Emmegi0.08.85
25ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blanca0.08.86
26BELMarc Streel (BEL)Landbouwkrediet - Colnago0.08.93
27AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Step0.09.07
28ITAMassimo Strazzer (ITA)Phonak Hearing Systems0.09.17
29DENLars Michaelsen (DEN)Coast0.09.32
30ITALuca Paolini (ITA)Mapei - Quick Step0.09.50
31FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis0.09.77
32GERTobias Steinhauser (GER)Gerolsteiner0.09.84
33ITALorenzo Bernucci (ITA)Landbouwkrediet - Colnago0.09.99
34ESPGorka Arrizabalaga Agirre (ESP)Euskaltel - Euskadi0.10.09
35MDAIgor Pugaci (MDA)Saeco - Longoni Sport0.10.45

Etappe 1 - Genève-Malleray - Bévilard, 187 km - 1 Mei 2002Sprint


1ITAGiovanni Lombardi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo4.54.25 (38.11 km/h)
2ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blancazt
3ITAEddy Mazzoleni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
4ITAOscar Cavagnis (ITA)Landbouwkrediet - Colnagozt
5NEDBram De Groot (NED)Rabobankzt
6ITAMatteo Tosatto (ITA)Fassa Bortolozt
7ESPMikel Artetxe Guezuraga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8ITALorenzo Bernucci (ITA)Landbouwkrediet - Colnagozt
9ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolozt
10UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
11SCODavid Millar (SCO)Cofidiszt
12ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Kelme - Costa Blancazt
13ESPFrancisco Javier Cerezo Perales (ESP)CSC - Tiscalizt
14ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt
15ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
16BELChristophe Brandt (BEL)Lotto - Adeccozt
17SUIRolf Huser (SUI)Coastzt
18SUIStefan Rütimann (SUI)Tacconi Sport - Emmegizt
19ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikinzt
20BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adeccozt
21SUINiki Aebersold (SUI)Coastzt
22ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolozt
23SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
24ITADomenico Romano (ITA)Landbouwkrediet - Colnagozt
25ESPJosu Silloniz Aresti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
26SUIDaniel Schnider (SUI)Phonak Hearing Systemszt
27FRABenoît Salmon (FRA)Phonak Hearing Systemszt
28SUIMarcel Strauss (SUI)Gerolsteinerzt
29ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
30AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Stepzt
31ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
32ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidiszt
33ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
34ITAGuido Trentin (ITA)Cofidiszt
35RSARobert Hunter (RSA)Mapei - Quick Stepzt

Etappe 2 - Bellelay-Charmey - La Gruyère, 172.8 km - 2 Mei 2002Medium berg


1ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegi3.45.11 (46.04 km/h)
2SUIAlex Zülle (SUI)Coast0.04
3UKRSerhiy Honchar (UKR)Fassa Bortolozt
4FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
5ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt
6ITACristian Gasperoni (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
7ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca0.11
8ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blancazt
9ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidiszt
10ESPCarlos Sastre Candil (ESP)CSC - Tiscalizt
11ITAMatteo Tosatto (ITA)Fassa Bortolozt
12ITADomenico Romano (ITA)Landbouwkrediet - Colnagozt
13ESPMikel Artetxe Guezuraga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Stepzt
15ITAEddy Mazzoleni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
16BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adeccozt
17ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidiszt
18BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adeccozt
19SUICédric Fragniere (SUI)Phonak Hearing Systemszt
20BELChristophe Brandt (BEL)Lotto - Adeccozt
21ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Kelme - Costa Blancazt
22ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blancazt
23ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coastzt
24SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
25ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolozt
26ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikinzt
27ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt
28ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
29ITAGuido Trentin (ITA)Cofidiszt
30RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikinzt
31ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidiszt
32ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikinzt
33ITAGiuseppe Guerini (ITA)Deutsche Telekomzt
34ITAIvan Basso (ITA)Fassa Bortolozt
35ITAFabrizio Guidi (ITA)Coast00.31

Etappe 3 - Pringy - La Gruyère-Sierre, 180.3 km - 3 Mei 2002Ontsnapping


1ITAGiovanni Lombardi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo4.26.02 (40.66 km/h)
2LTUSaulius Ruskys (LTU)Gerolsteinerzt
3RSARobert Hunter (RSA)Mapei - Quick Stepzt
4NEDBram De Groot (NED)Rabobankzt
5SUIMartin Elmiger (SUI)Phonak Hearing Systemszt
6ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt
7ITANicola Loda (ITA)Fassa Bortolozt
8UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
9ITACristian Gasperoni (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
10ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
11SUINiki Aebersold (SUI)Coastzt
12ESPMikel Artetxe Guezuraga (ESP)Euskaltel - Euskadi0.05
13ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blancazt
14ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Kelme - Costa Blancazt
15SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
16GERDanilo Hondo (GER)Deutsche Telekomzt
17UKRKyrylo Pospyeyev (UKR)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
18AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Stepzt
19BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adeccozt
20USAGuido Trenti (USA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
21ITASalvatore Commesso (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
22SUIAlex Zülle (SUI)Coastzt
23ITAAndrea Peron (ITA)CSC - Tiscalizt
24BELChristophe Brandt (BEL)Lotto - Adeccozt
25SUIRolf Huser (SUI)Coastzt
26ESPJosu Silloniz Aresti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
27ITAGiuseppe Guerini (ITA)Deutsche Telekomzt
28ITAMatteo Tosatto (ITA)Fassa Bortolozt
29ITADenis Zanette (ITA)Fassa Bortolozt
30ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
31ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikinzt
32ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coastzt
33ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolozt
34ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
35ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolozt

Etappe 4 - Sierre-Leysin, 144.4 km - 4 Mei 2002Berg


1SUIAlex Zülle (SUI)Coast2.18.23
2FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis0.02
3ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Kelme - Costa Blancazt
4ESPCarlos Sastre Candil (ESP)CSC - Tiscali0.08
5ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt
6AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Step0.11
7ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
8SUICédric Fragniere (SUI)Phonak Hearing Systems0.27
9ITAEddy Mazzoleni (ITA)Tacconi Sport - Emmegi0.30
10ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikin0.32
11ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca0.36
12ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidiszt
13SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systems0.38
14ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blanca0.46
15ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt
16USALevi Leipheimer (USA)Rabobankzt
17UKRSerhiy Honchar (UKR)Fassa Bortolozt
18ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidis0.49
19ESPAlberto Lopez De Munain Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadizt
20ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi0.59
21ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidiszt
22ITACristian Gasperoni (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo1.14
23BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adecco1.30
24ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikin1.35
25BELChristophe Brandt (BEL)Lotto - Adeccozt
26SUISteve Zampieri (SUI)Tacconi Sport - Emmegi1.49
27ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coast1.53
28BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adecco2.12
29ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
30SLOMartin Derganc (SLO)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
31SUIDaniel Schnider (SUI)Phonak Hearing Systemszt
32AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
33ITAGuido Trentin (ITA)Cofidiszt
34ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blancazt
35ITAAndrea Peron (ITA)CSC - Tiscali2.18

Etappe 5 - Lausanne-Lausanne, 18.3 km - 5 Mei 2002Individuele Tijdrit


1SUIAlex Zülle (SUI)Coast24.59.63 (43.93 km/h)
2ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegi0.24.36
3SCODavid Millar (SCO)Cofidis0.40.53
4ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca0.42.43
5AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Step0.45.59
6HUNLászló Bodrogi (HUN)Mapei - Quick Step0.48.87
7USALevi Leipheimer (USA)Rabobank0.55.65
8SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systems0.56.24
9ESPCarlos Sastre Candil (ESP)CSC - Tiscali0.56.54
10ITAAndrea Peron (ITA)CSC - Tiscali0.56.55
11ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidis0.56.67
12ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi1.02.42
13ESPAntonio Tauler Llull (ESP)Kelme - Costa Blanca1.04.42
14BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adecco1.04.84
15ITAEddy Mazzoleni (ITA)Tacconi Sport - Emmegi1.07.54
16ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Kelme - Costa Blanca1.08.13
17UKRSerhiy Honchar (UKR)Fassa Bortolo1.13.61
18FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis1.16.41
19ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Step1.17.36
20BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adecco1.18.69
21BELChristophe Brandt (BEL)Lotto - Adecco1.22.57
22AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteiner1.22.58
23GERTorsten Hiekmann (GER)Deutsche Telekom1.22.70
24ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidis1.23.42
25UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnago1.24.38
26ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blanca1.30.93
27ESPGorka Arrizabalaga Agirre (ESP)Euskaltel - Euskadi1.31.19
28SUIDaniel Schnider (SUI)Phonak Hearing Systems1.32.09
29NEDBram De Groot (NED)Rabobank1.32.73
30RSARobert Hunter (RSA)Mapei - Quick Step1.33.02
31ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolo1.35.56
32ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikin1.38.18
33SUIMauro Gianetti (SUI)Coast1.39.15
34UKRKyrylo Pospyeyev (UKR)Acqua & Sapone - Cantina Tollo1.40.37
35ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coast1.40.49

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden