De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Romandie - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Romandie - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2019

Tour de Romandie 2019

ZwitserlandZwitserland - 30 April 2019 - 5 Mei 2019


Algemeen klassement - 5 Mei 2019


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma15:25:11
2PORRui Alberto Faria da Costa (POR)0:49
3GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos1:12
4AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe1:13
5FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj1:17
6NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma1:33
7GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe1:35
8RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin2:00
9SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecin2:08
10CANMichael Woods (CAN)EF Education First2:18
11COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar2:21
12SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale2:25
13ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar2:32
14GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step2:34
15NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal2:35
16AUTRiccardo Zoidl (AUT)CCC3:07
17ESTTanel Kangert (EST)EF Education First3:12
18FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert3:18
19AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott3:32
20COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar3:37
21SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj3:57
22USAJoey Rosskopf (USA)CCC4:01
23FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale4:06
24FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo5:19
25COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First5:24
26ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana6:21
27ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo6:45
28GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First6:46
29BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal6:57
30DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo7:25
31SUIMatteo Badilatti (SUI)Israel Cycling Academy7:36
32NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos8:16
33USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)EF Education First8:25
34RSALouis Meintjes (RSA)Dimension Data8:37
35AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Merida9:07
36IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb9:10
37NZLPatrick Bevin (NZL)CCC9:14
38ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirates9:41
39BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert10:22
40ITAEdward Ravasi (ITA)Uae Team Emirates11:13
41SUISimon Pellaud (SUI)Iam - Excelsior11:21
42SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj11:45
43SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data11:54
44FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale12:19
45SUIMatthias Flückiger (SUI)12:21
46ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Mitchelton - Scott12:26
47SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santic13:56
48ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First14:16
49ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar14:53
50POLLukasz Owsian (POL)CCC15:26
51DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana16:48
52ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida17:25
53BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert18:43
54SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg - Santic18:46
55AUSMichael Storer (AUS)Sunweb19:07
56SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj20:18
57AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott20:29
58FRAKenny Elissonde (FRA)Team Ineos20:55
59ITADiego Rosa (ITA)Team Ineos21:54
60GBRBen Swift (GBR)Team Ineos21:58
61ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert22:11
62ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistar22:15
63FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale22:36
64BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert22:58
65BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert23:23
66NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert25:53
67GERFlorian Stork (GER)Sunweb27:17
68NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma27:42
69SUIClaudio Imhof (SUI)Akros - Thömus28:09
70FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj28:19
71ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar28:38
72DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma28:56
73RUSPavel Kochetkov (RUS)Katusha - Alpecin29:06
74ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC29:38
75BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal29:50
76BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step29:51
77RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin30:04
78SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scott30:14
79GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale30:27
80GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma31:33
81RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin31:45
82USAWilliam Barta (USA)CCC32:06
83BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal32:25
84ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos33:47
85SUISilvan Dillier (SUI)AG2R - La Mondiale34:06
86GERLennard Kämna (GER)Sunweb34:41
87BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal36:20
88SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Merida36:23
89BLRVasil Kiryienka (BLR)Team Ineos37:05
90GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb39:41
91SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida39:51
92AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - Scott40:11
93FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj40:26
94GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe43:18
95ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo43:29
96RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data44:12
97ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates44:30
98SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates45:44
99KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana46:01
100POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe47:08
101LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale47:33
102KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana51:32
103RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data55:25
104NZLShane Archbold (NZL)Evopro Racing57:07
105CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Merida57:53
106BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates57:58
107IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo58:50
108AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredo1:01:19
109ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo1:03:40
110ITADavide Martinelli (ITA)Deceuninck - Quick Step1:05:02
111SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe1:09:55
112DENRasmus Byriel Iversen (DEN)Lotto - Soudal1:13:44

Proloog - Neuchâtel - Neuchâtel - 3,87 km - 30 April 2019Individuele Tijdrit


1SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Merida5:06
2SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma0:01
3SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates0:01
4GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma0:04
5GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:04
6GBRAlex Dowsett (GBR)Katusha - Alpecin0:04
7SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj0:05
8COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar0:05
9POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:05
10PORRui Alberto Faria da Costa (POR)0:05
11NZLPatrick Bevin (NZL)CCC0:05
12ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida0:06
13AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe0:06
14FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj0:06
15IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb0:06
16ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos0:07
17ESTTanel Kangert (EST)EF Education First0:08
18AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott0:08
19USAChad Haga (USA)Sunweb0:08
20SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scott0:08
21NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma0:08
22BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal0:08
23ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step0:08
24FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step0:09
25ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates0:09
26GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step0:09
27SUISilvan Dillier (SUI)AG2R - La Mondiale0:09
28ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Dimension Data0:09
29AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott0:09
30FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj0:09
31USANeilson Powless (USA)Jumbo - Visma0:09
32BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:09
33ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC0:10
34IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo0:10
35DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:10
36COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar0:10
37BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:11
38NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma0:11
39NZLDion Smith (NZL)Mitchelton - Scott0:11
40ITADiego Rosa (ITA)Team Ineos0:11
41NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos0:11
42CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar0:11
43ITADavide Martinelli (ITA)Deceuninck - Quick Step0:12
44FRALéo Vincent (FRA)Groupama - Fdj0:12
45BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:12
46GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe0:13
47GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:13
48SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale0:13
49DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin0:13
50COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First0:13
51BLRVasil Kiryienka (BLR)Team Ineos0:14
52AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredo0:14
53FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale0:14
54ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar0:14
55USAWilliam Barta (USA)CCC0:14
56ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistar0:14
57BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step0:14
58FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo0:14
59SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecin0:15
60USAJoey Rosskopf (USA)CCC0:15
61GERFlorian Stork (GER)Sunweb0:15
62POLLukasz Owsian (POL)CCC0:15
63CANMichael Woods (CAN)EF Education First0:15
64GBRBen Swift (GBR)Team Ineos0:15
65SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data0:15
66AUTRiccardo Zoidl (AUT)CCC0:15
67USANathan Brown (USA)EF Education First0:16
68IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe0:16
69GERLennard Kämna (GER)Sunweb0:16
70NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma0:16
71SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santic0:16
72BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:16
73LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:16
74ITAManuele Mori (ITA)Uae Team Emirates0:16
75AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - Scott0:17
76FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale0:17
77RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin0:17
78RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin0:17
79FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:17
80ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo0:17
81FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj0:17
82COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana0:18
83ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirates0:18
84ITAEros Capecchi (ITA)Deceuninck - Quick Step0:18
85ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:18
86GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale0:19
87SUIPatrick Müller (SUI)Vital Concept - B&b Hotels0:19
88NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal0:19
89GBRStephen Williams (GBR)Bahrain - Merida0:19
90ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First0:19
91SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj0:19
92ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Mitchelton - Scott0:20
93SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe0:20
94ITADavide Villella (ITA)Astana0:20
95SUISimon Pellaud (SUI)Iam - Excelsior0:20
96BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal0:20
97DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma0:21
98KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana0:21
99GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First0:21
100ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo0:21
101ITAEdward Ravasi (ITA)Uae Team Emirates0:21
102ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar0:21
103DENRasmus Byriel Iversen (DEN)Lotto - Soudal0:21
104RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin0:21
105USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)EF Education First0:22
106ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar0:22
107ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo0:22
108SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg - Santic0:22
109TPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain - Merida0:23
110AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Merida0:23
111AUSMichael Storer (AUS)Sunweb0:23
112SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida0:24
113RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data0:25
114NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert0:25
115SUIMatthias Flückiger (SUI)0:25
116DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo0:25
117ITAJakub Mareczko (ITA)CCC0:25
118SUIClaudio Imhof (SUI)Akros - Thömus0:25
119GBRAdam Blythe (GBR)Lotto - Soudal0:26
120RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data0:27
121SUIGino Mäder (SUI)Dimension Data0:27
122KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana0:28
123ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana0:28
124RSALouis Meintjes (RSA)Dimension Data0:29
125BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates0:29
126SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj0:29
127RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data0:30
128BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal0:30
129CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Merida0:30
130GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb0:30
131DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana0:31
132FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale0:31
133RUSPavel Kochetkov (RUS)Katusha - Alpecin0:31
134ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Step0:32
135FRAKenny Elissonde (FRA)Team Ineos0:33
136SUIMatteo Badilatti (SUI)Israel Cycling Academy0:34
137NZLShane Archbold (NZL)Evopro Racing0:35
138CZEJan Hirt (CZE)Astana0:35
139BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal1:03
140NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scott

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 1 - Neuchâtel - La Chaux-de-Fonds - 168,4 km - 1 Mei 2019Medium berg


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma4:15:18
2FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
3PORRui Alberto Faria da Costa (POR)zt
4CANMichael Woods (CAN)EF Education Firstzt
5AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scottzt
6NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudalzt
7ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistarzt
8CZEJan Hirt (CZE)Astanazt
9AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
10FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
11GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
12SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecinzt
13GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
14COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistarzt
15COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistarzt
16SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
17RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecinzt
18SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondialezt
19NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
20GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
21NZLPatrick Bevin (NZL)CCC0:50
22ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo0:50
23ITADavide Villella (ITA)Astana0:50
24SUIMatteo Badilatti (SUI)Israel Cycling Academy0:50
25COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana0:50
26ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana0:50
27AUTRiccardo Zoidl (AUT)CCC0:50
28USAJoey Rosskopf (USA)CCC0:50
29ESTTanel Kangert (EST)EF Education First0:50
30GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First0:50
31COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First0:50
32NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos0:50
33CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar0:50
34FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo1:27
35FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale1:27
36BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal2:10
37DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo2:10
38ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar2:10
39AUSMichael Storer (AUS)Sunweb2:10
40RSALouis Meintjes (RSA)Dimension Data2:10
41ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida4:02
42GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale4:37
43SUIPatrick Müller (SUI)Vital Concept - B&b Hotels4:37
44SUIMatthias Flückiger (SUI)4:37
45AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Merida4:37
46SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scott4:37
47BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:37
48DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana4:37
49ITAEdward Ravasi (ITA)Uae Team Emirates4:37
50SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data4:37
51SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj4:37
52SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj4:37
53ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistar4:37
54SUISimon Pellaud (SUI)Iam - Excelsior4:37
55BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:37
56FRALéo Vincent (FRA)Groupama - Fdj4:37
57FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale4:37
58ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirates4:37
59ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos4:37
60FRAKenny Elissonde (FRA)Team Ineos4:37
61GBRBen Swift (GBR)Team Ineos4:37
62NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma4:37
63SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santic4:37
64USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)EF Education First4:37
65IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb4:37
66ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First4:37
67ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Mitchelton - Scott4:37
68SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Merida8:32
69POLLukasz Owsian (POL)CCC8:32
70AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott8:32
71GERFlorian Stork (GER)Sunweb8:32
72ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar8:32
73SUISilvan Dillier (SUI)AG2R - La Mondiale8:32
74FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale8:32
75USANeilson Powless (USA)Jumbo - Visma8:32
76ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert8:32
77RUSPavel Kochetkov (RUS)Katusha - Alpecin8:32
78ITADiego Rosa (ITA)Team Ineos8:32
79KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana8:32
80BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step9:03
81BLRVasil Kiryienka (BLR)Team Ineos11:05
82BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert11:05
83GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma12:50
84SUIClaudio Imhof (SUI)Akros - Thömus12:50
85FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj13:10
86SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg - Santic13:10
87FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj13:10
88BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal13:10
89USAWilliam Barta (USA)CCC13:10
90NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert13:10
91GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe13:10
92ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC13:10
93GERLennard Kämna (GER)Sunweb13:10
94USAChad Haga (USA)Sunweb13:10
95DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma13:10
96RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin13:10
97BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert13:10
98ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo13:10
99BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal13:10
100NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma13:10
101RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin13:10
102SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates13:10
103USANathan Brown (USA)EF Education First13:10
104AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - Scott13:10
105ITAManuele Mori (ITA)Uae Team Emirates13:10
106SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida13:10
107POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe13:10
108ITAEros Capecchi (ITA)Deceuninck - Quick Step13:10
109RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data23:30
110BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal23:30
111ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Step23:30
112SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe23:30
113ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Dimension Data23:30
114AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredo23:30
115GBRStephen Williams (GBR)Bahrain - Merida23:30
116NZLDion Smith (NZL)Mitchelton - Scott23:30
117DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin23:30
118GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb23:30
119IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe23:30
120NZLShane Archbold (NZL)Evopro Racing23:30
121ITADavide Martinelli (ITA)Deceuninck - Quick Step23:30
122ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo23:30
123DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Sunweb23:30
124KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana23:30
125TPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain - Merida23:30
126CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Merida23:30
127LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale23:30
128IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo23:30
129RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data23:30
130ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates23:30
131ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step23:30
132FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step23:30
133BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates23:30
134DENRasmus Byriel Iversen (DEN)Lotto - Soudal23:35
135GBRAlex Dowsett (GBR)Katusha - Alpecin
136GBRAdam Blythe (GBR)Lotto - Soudal
137ITAJakub Mareczko (ITA)CCC
138RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data
139SUIGino Mäder (SUI)Dimension Data

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Le Locle - Morges - 174,4 km - 2 Mei 2019Ontsnapping


1SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj4:10:59
2IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe0:59
3ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida0:59
4ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates0:59
5ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step0:59
6NZLPatrick Bevin (NZL)CCC0:59
7SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scott0:59
8RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin0:59
9ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Dimension Data0:59
10ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:59
11DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:59
12ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana0:59
13COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar0:59
14COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar0:59
15FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:59
16FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo0:59
17SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santic0:59
18AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott0:59
19ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistar0:59
20FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj0:59
21GBRBen Swift (GBR)Team Ineos0:59
22GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:59
23GERLennard Kämna (GER)Sunweb0:59
24GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb0:59
25AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe0:59
26PORRui Alberto Faria da Costa (POR)0:59
27NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma0:59
28ITAEdward Ravasi (ITA)Uae Team Emirates0:59
29SUIMatthias Flückiger (SUI)0:59
30SUISimon Pellaud (SUI)Iam - Excelsior0:59
31ESTTanel Kangert (EST)EF Education First0:59
32FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step0:59
33GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma0:59
34USAJoey Rosskopf (USA)CCC0:59
35SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma0:59
36ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar0:59
37BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:59
38NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert0:59
39NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal0:59
40CANMichael Woods (CAN)EF Education First0:59
41GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step0:59
42COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First0:59
43GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First0:59
44DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo0:59
45ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First0:59
46ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo0:59
47GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:59
48SUISilvan Dillier (SUI)AG2R - La Mondiale0:59
49RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin0:59
50SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale0:59
51BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal0:59
52SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj0:59
53COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana0:59
54FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale0:59
55USAWilliam Barta (USA)CCC0:59
56CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar0:59
57USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)EF Education First0:59
58SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecin0:59
59BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:59
60ITADiego Rosa (ITA)Team Ineos0:59
61BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal0:59
62RUSPavel Kochetkov (RUS)Katusha - Alpecin0:59
63SUIPatrick Müller (SUI)Vital Concept - B&b Hotels0:59
64POLLukasz Owsian (POL)CCC0:59
65AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Merida0:59
66KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana0:59
67SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data0:59
68ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Mitchelton - Scott0:59
69SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj0:59
70FRAKenny Elissonde (FRA)Team Ineos0:59
71RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin0:59
72BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:59
73SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg - Santic0:59
74AUSMichael Storer (AUS)Sunweb0:59
75ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar0:59
76RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data0:59
77RSALouis Meintjes (RSA)Dimension Data0:59
78BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:59
79AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - Scott0:59
80ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirates0:59
81AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott0:59
82SUIClaudio Imhof (SUI)Akros - Thömus0:59
83NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma0:59
84IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb0:59
85GERFlorian Stork (GER)Sunweb0:59
86FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale0:59
87BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal0:59
88GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale0:59
89SUIMatteo Badilatti (SUI)Israel Cycling Academy0:59
90AUTRiccardo Zoidl (AUT)CCC0:59
91SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Merida0:59
92USAChad Haga (USA)Sunweb0:59
93BLRVasil Kiryienka (BLR)Team Ineos0:59
94DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana0:59
95ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC0:59
96FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale0:59
97NZLShane Archbold (NZL)Evopro Racing0:59
98LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:59
99FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj0:59
100ITAManuele Mori (ITA)Uae Team Emirates0:59
101FRALéo Vincent (FRA)Groupama - Fdj2:19
102USANathan Brown (USA)EF Education First2:19
103NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos3:29
104ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos3:29
105BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal3:29
106ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar3:29
107SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida3:31
108GBRStephen Williams (GBR)Bahrain - Merida5:58
109ITADavide Villella (ITA)Astana6:24
110CZEJan Hirt (CZE)Astana6:24
111KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana6:24
112BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step6:42
113GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe6:42
114FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj6:42
115RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data6:42
116ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Step6:42
117ITAEros Capecchi (ITA)Deceuninck - Quick Step7:00
118SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates7:00
119NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma7:00
120USANeilson Powless (USA)Jumbo - Visma7:00
121DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma7:00
122POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe7:42
123ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo7:42
124IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo7:42
125AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredo7:42
126ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo7:42
127CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Merida7:42
128DENRasmus Byriel Iversen (DEN)Lotto - Soudal11:50
129BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates14:25
130SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe14:25
131ITADavide Martinelli (ITA)Deceuninck - Quick Step14:25
132NZLDion Smith (NZL)Mitchelton - Scott
133DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin
134TPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain - Merida

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Romont - Romont - 16 km - 3 Mei 2019Medium berg


1FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj3:50:53
2PORRui Alberto Faria da Costa (POR)zt
3SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
4CANMichael Woods (CAN)EF Education Firstzt
5AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
6FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:03
7GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:03
8ITADavide Villella (ITA)Astana0:03
9NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal0:03
10AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott0:03
11SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale0:03
12SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecin0:03
13COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar0:03
14GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:03
15AUTRiccardo Zoidl (AUT)CCC0:06
16ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar0:06
17SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj0:06
18NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma0:06
19COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar0:06
20FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale0:10
21ESTTanel Kangert (EST)EF Education First0:12
22BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal0:13
23RSALouis Meintjes (RSA)Dimension Data0:13
24COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana0:13
25AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Merida0:13
26ITAEdward Ravasi (ITA)Uae Team Emirates0:13
27FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo0:13
28COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First0:13
29SUIMatteo Badilatti (SUI)Israel Cycling Academy0:20
30IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb0:20
31SUIMatthias Flückiger (SUI)0:20
32ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirates0:20
33RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin0:20
34DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo0:20
35USAJoey Rosskopf (USA)CCC0:20
36ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana0:20
37SUISimon Pellaud (SUI)Iam - Excelsior0:20
38GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step0:33
39FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale0:36
40SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj0:36
41BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:46
42SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data0:46
43AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott0:52
44USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)EF Education First0:55
45FRALéo Vincent (FRA)Groupama - Fdj0:56
46NZLPatrick Bevin (NZL)CCC0:56
47POLLukasz Owsian (POL)CCC0:56
48SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg - Santic0:56
49ITAEros Capecchi (ITA)Deceuninck - Quick Step0:56
50BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:03
51ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First1:17
52ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida1:21
53ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Mitchelton - Scott1:47
54DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma1:51
55NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos1:51
56NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma1:51
57CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar1:51
58ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo2:26
59FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj3:02
60GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First4:00
61NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert5:27
62GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb5:27
63ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar5:27
64ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Dimension Data5:27
65BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert5:27
66BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert5:27
67BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step5:27
68ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert5:27
69SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santic5:27
70ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar5:27
71GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma5:27
72DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana5:27
73GBRBen Swift (GBR)Team Ineos5:27
74GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe5:27
75ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistar5:27
76SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj5:27
77ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC5:27
78BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal5:27
79RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin5:27
80RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data5:27
81BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert5:27
82SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida5:27
83AUSMichael Storer (AUS)Sunweb5:27
84RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin6:11
85BLRVasil Kiryienka (BLR)Team Ineos6:11
86RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data8:16
87BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal8:16
88GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale8:16
89FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale8:16
90KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana8:16
91ITADavide Martinelli (ITA)Deceuninck - Quick Step8:16
92CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Merida8:16
93SUISilvan Dillier (SUI)AG2R - La Mondiale8:16
94USANathan Brown (USA)EF Education First8:16
95LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale8:16
96ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo8:16
97SUIPatrick Müller (SUI)Vital Concept - B&b Hotels8:16
98SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scott8:16
99SUIClaudio Imhof (SUI)Akros - Thömus8:16
100BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates8:16
101ITADiego Rosa (ITA)Team Ineos8:16
102RUSPavel Kochetkov (RUS)Katusha - Alpecin8:16
103AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - Scott8:16
104GERFlorian Stork (GER)Sunweb8:16
105USAWilliam Barta (USA)CCC8:16
106FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj8:16
107SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates8:16
108USAChad Haga (USA)Sunweb8:16
109POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe8:16
110CZEJan Hirt (CZE)Astana8:27
111ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos8:32
112ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates8:32
113ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step11:38
114ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Step11:38
115IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo11:38
116USANeilson Powless (USA)Jumbo - Visma11:38
117SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe11:38
118FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step11:38
119AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredo11:38
120NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma11:38
121GERLennard Kämna (GER)Sunweb11:38
122ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo11:38
123SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Merida11:38
124KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana11:38
125FRAKenny Elissonde (FRA)Team Ineos11:46
126NZLShane Archbold (NZL)Evopro Racing12:01
127DENRasmus Byriel Iversen (DEN)Lotto - Soudal18:30
128IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe
129DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Sunweb
130ITAManuele Mori (ITA)Uae Team Emirates
131GBRStephen Williams (GBR)Bahrain - Merida

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Lucens - Torgon - 176 km - 4 Mei 2019Medium berg


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma2:42:21
2PORRui Alberto Faria da Costa (POR)zt
3GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
4CANMichael Woods (CAN)EF Education Firstzt
5FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
6AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
7CZEJan Hirt (CZE)Astanazt
8GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
9NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
10RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecinzt
11GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First0:06
12SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecin0:19
13GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step0:26
14NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal0:26
15COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar0:26
16USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)EF Education First0:26
17ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar0:26
18ESTTanel Kangert (EST)EF Education First0:26
19SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale0:26
20ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo0:26
21FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale0:26
22AUTRiccardo Zoidl (AUT)CCC0:26
23FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:26
24SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santic0:45
25USAJoey Rosskopf (USA)CCC1:21
26AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Merida1:21
27NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos1:35
28SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg - Santic1:44
29SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj1:44
30FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo1:44
31DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo1:44
32AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott1:44
33COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar1:44
34FRAKenny Elissonde (FRA)Team Ineos1:47
35ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirates1:47
36IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb1:52
37BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:52
38ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana2:02
39BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal2:17
40BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:17
41ITADiego Rosa (ITA)Team Ineos2:17
42SUIMatteo Badilatti (SUI)Israel Cycling Academy2:17
43COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First2:42
44SUISimon Pellaud (SUI)Iam - Excelsior3:05
45RSALouis Meintjes (RSA)Dimension Data3:14
46BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal3:14
47POLLukasz Owsian (POL)CCC3:14
48ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Mitchelton - Scott3:14
49FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale3:14
50ITAEdward Ravasi (ITA)Uae Team Emirates3:14
51DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana3:39
52SUIMatthias Flückiger (SUI)3:52
53NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert3:57
54SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data3:57
55FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale3:57
56SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj3:57
57ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar4:44
58ITAEros Capecchi (ITA)Deceuninck - Quick Step4:44
59BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:44
60ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert4:44
61ITADavide Villella (ITA)Astana4:44
62SUIClaudio Imhof (SUI)Akros - Thömus5:28
63DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma5:28
64ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First6:02
65NZLPatrick Bevin (NZL)CCC6:44
66BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert6:44
67GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb7:15
68GERFlorian Stork (GER)Sunweb7:58
69GERLennard Kämna (GER)Sunweb7:58
70BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step8:08
71RUSPavel Kochetkov (RUS)Katusha - Alpecin8:26
72ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida9:20
73BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates9:20
74ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates9:20
75ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC9:20
76AUSMichael Storer (AUS)Sunweb9:20
77USAWilliam Barta (USA)CCC9:20
78ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistar9:20
79ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar9:20
80RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin9:20
81BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal9:20
82GBRBen Swift (GBR)Team Ineos9:20
83AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott9:34
84RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin9:34
85SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj10:33
86FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj10:33
87FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj10:33
88BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal11:53
89RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data12:33
90GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma12:33
91ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo12:33
92LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale13:25
93SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Merida15:02
94SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida15:02
95SUISilvan Dillier (SUI)AG2R - La Mondiale15:02
96RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data15:02
97IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo15:02
98CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Merida15:02
99GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale15:02
100SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scott15:02
101AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredo16:29
102AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - Scott16:29
103SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates16:29
104GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe16:29
105ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Step17:15
106ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos17:23
107ITADavide Martinelli (ITA)Deceuninck - Quick Step17:23
108BLRVasil Kiryienka (BLR)Team Ineos17:23
109FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step17:23
110KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana17:28
111KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana17:28
112DENRasmus Byriel Iversen (DEN)Lotto - Soudal17:28
113POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe17:45
114SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe17:45
115NZLShane Archbold (NZL)Evopro Racing17:53
116NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma18:18
117NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma18:18
118ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo18:18
119SUIPatrick Müller (SUI)Vital Concept - B&b Hotels
120USANeilson Powless (USA)Jumbo - Visma
121USAChad Haga (USA)Sunweb
122CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar
123USANathan Brown (USA)EF Education First
124ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step
125ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Dimension Data
126FRALéo Vincent (FRA)Groupama - Fdj
127COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Genève - Genève - 16,85 km - 5 Mei 2019Individuele Tijdrit


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma19:58
2BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal0:13
3ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos0:15
4NZLPatrick Bevin (NZL)CCC0:16
5GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma0:16
6SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj0:22
7PORRui Alberto Faria da Costa (POR)0:37
8USAWilliam Barta (USA)CCC0:43
9AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe0:44
10GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:46
11POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:46
12SUIClaudio Imhof (SUI)Akros - Thömus0:47
13SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Merida0:48
14USAJoey Rosskopf (USA)CCC0:52
15BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step0:53
16BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal0:56
17GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:56
18NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma0:56
19NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos0:56
20AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott1:00
21RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin1:00
22FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj1:01
23GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step1:03
24COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First1:03
25FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj1:05
26GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First1:06
27AUTRiccardo Zoidl (AUT)CCC1:07
28ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC1:08
29SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecin1:08
30ESTTanel Kangert (EST)EF Education First1:13
31AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott1:13
32RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin1:13
33COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar1:14
34FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale1:14
35GERLennard Kämna (GER)Sunweb1:16
36FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo1:18
37SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale1:20
38BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:23
39FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale1:23
40ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar1:23
41AUSMichael Storer (AUS)Sunweb1:24
42COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar1:24
43NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal1:24
44IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo1:24
45SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates1:24
46SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj1:25
47BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:33
48KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana1:34
49AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - Scott1:36
50ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First1:38
51CANMichael Woods (CAN)EF Education First1:40
52USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)EF Education First1:42
53DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma1:42
54SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj1:43
55LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale1:43
56SUISilvan Dillier (SUI)AG2R - La Mondiale1:44
57ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar1:47
58SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scott1:48
59FRAKenny Elissonde (FRA)Team Ineos1:49
60BLRVasil Kiryienka (BLR)Team Ineos1:49
61GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale1:50
62IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb1:52
63RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data1:52
64ITADavide Martinelli (ITA)Deceuninck - Quick Step1:52
65GERFlorian Stork (GER)Sunweb1:53
66GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe1:53
67BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:54
68SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data1:56
69GBRBen Swift (GBR)Team Ineos1:56
70BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal2:00
71BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:03
72FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj2:04
73ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar2:05
74ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Mitchelton - Scott2:05
75POLLukasz Owsian (POL)CCC2:06
76RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data2:06
77KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana2:07
78ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo2:07
79RSALouis Meintjes (RSA)Dimension Data2:08
80FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert2:09
81AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Merida2:10
82SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg - Santic2:11
83DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana2:11
84ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistar2:14
85ITADiego Rosa (ITA)Team Ineos2:15
86ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirates2:16
87ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida2:17
88NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma2:17
89ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana2:18
90ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo2:19
91RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin2:20
92AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredo2:22
93DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo2:23
94ITAEdward Ravasi (ITA)Uae Team Emirates2:25
95SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santic2:28
96NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert2:31
97BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates2:34
98SUISimon Pellaud (SUI)Iam - Excelsior2:36
99ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates2:36
100GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb2:36
101DENRasmus Byriel Iversen (DEN)Lotto - Soudal2:36
102BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal2:37
103SUIMatthias Flückiger (SUI)2:44
104NZLShane Archbold (NZL)Evopro Racing2:45
105ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo2:46
106ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert2:47
107SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe2:53
108SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida2:53
109RUSPavel Kochetkov (RUS)Katusha - Alpecin2:58
110FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale2:58
111SUIMatteo Badilatti (SUI)Israel Cycling Academy3:12
112CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Merida3:29
113CZEJan Hirt (CZE)Astana
114ITADavide Villella (ITA)Astana
115NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma
116ITAEros Capecchi (ITA)Deceuninck - Quick Step
117ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Step
118FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden