De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Romandie - 2019 - Startlijst

Wielrennen - Tour de Romandie - 2019 - Startlijst

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2019

Uitslagen voor etappe

Startlijst

Tour de Romandie - Startlijst

Team Jumbo-Visma
1.40Steven Kruijswijk
2.40Lennard Hofstede
3.10Tony Martin
4.15Neilson Powless
5.43Primoz Roglic
6.40Jos Van Emden
7.42Jonas Vingegaard Rasmussen
Team Sky
11.11Geraint Howell Thomas
12.1Kenny Elissonde
13.2Filippo Ganna
14.89Vasil Kiryienka
15.2Diego Rosa
16.11Ben Swift
17.40Dylan Van Baarle
Trek - Segafredo
21.2Gianluca Brambilla
22.1Julien Bernard
23.8William Clarke
24.42Niklas Eg
25.3Markel Irizar Aranburu
26.2Matteo Moschetti
27.35Ryan Mullen
AG2R La Mondiale
31.5Mathias Frank
32.1Clément Chevrier
33.10Nico Denz
34.5Silvan Dillier
35.48Gediminas Bagdonas
36.1Alexis Gougeard
37.1Nans Peters
Deceuninck - Quick Step
41.2Elia Viviani
42.2Eros Capecchi
43.7Remco Evenepoel
44.11James Knox
45.2Davide Martinelli
46.2Fabio Sabatini
47.1Florian Sénéchal
Groupama - FDJ
51.5Stefan Küng
52.1William Bonnet
53.5Kilian Frankiny
54.1David Gaudu
55.5Sébastien Reichenbach
56.1Benjamin Thomas
57.1Léo Vincent
Astana Pro Team
61.113Merhawi Kudus
62.46Rodrigo Contreras Pinzón
63.81Daniil Fominykh
64.42Jonas Gregaard Wilsly
65.47Jan Hirt
66.81Nikita Stalnov
67.2Davide Villella
BORA - hansgrohe
71.10Emanuel Buchmann
72.39Shane Archbold
73.12Erik Baska
74.35Sam Bennett
75.44Maciej Bodnar
76.6Felix Großschartner
77.10Christoph Pfingsten
Team Sunweb
81.35Nicolas Roche
82.10Johannes Fröhlinger
83.15Chad Haga
84.10Lennard Kämna
85.42Asbjørn Kragh Andersen
86.8Michael Storer
87.10Florian Stork
UAE-Team Emirates
91.38Rui Alberto Faria da Costa
92.5Tom Bohli
93.2Simone Consonni
94.2Manuele Mori
95.2Simone Petilli
96.2Edward Ravasi
97.89Aliaksandr Riabushenko
Mitchelton-Scott
101.8Damien Howson
102.5Michael Albasini
103.39Sam Bewley
104.103Tsgabu Gebremaryam Grmay
105.8Cameron Meyer
106.8Callum Scotson
107.39Dion Smith
Bahrain Merida
111.2Sonny Colbrelli
112.14Chun Kai Feng
113.6Hermann Pernsteiner
114.43Luka Pibernik
115.43Jan Tratnik
116.65Meiyin Wang
117.11Stephen Williams
Movistar Team
121.54Andrey Amador Bipkazacova
122.46Winner Andrew Anacona Gomez
123.3Jorge Arcas Peña
124.46Carlos Alberto Betancur Gómez
125.3Jaime Castrillo Zapater
126.3Eduard Prades Reverte
127.77Eduardo Sepúlveda
EF Education First
131.15Nathan Brown
132.131Jonathan Klever Caicedo Cepeda
133.11Hugh Carthy
134.15Joseph Lloyd Dombrowski
135.72Tanel Kangert
136.46Daniel Felipe Martínez Poveda
137.19Michael Woods
Lotto Soudal
141.7Victor Campenaerts
142.7Sander Armée
143.11Adam Blythe
144.7Thomas De Gendt
145.13Carl Fredrik Hagen
146.42Rasmus Byriel Iversen
147.7Harm Vanhoucke
CCC Team
151.39Patrick Bevin
152.15William Barta
153.2Jakub Mareczko
154.44Lukasz Owsian
155.15Joey Rosskopf
156.3Francisco José Ventoso Alberdi
157.6Riccardo Zoidl
Team Katusha - Alpecin
161.43Simon Spilak
162.11Alex Dowsett
163.9Pavel Kochetkov
164.9Viatcheslav Kuznetsov
165.42Mads Würtz Schmidt
166.9Dmitriy Strakhov
167.9Ilnur Zakarin
Team Dimension Data
171.2Giacomo Nizzolo
172.30Jacques Janse Van Rensburg
173.5Gino Mäder
174.30Louis Meintjes
175.30Jay Robert Thomson
176.30Jacobus Venter
177.5Danilo Wyss
Wanty - Gobert Cycling Team
181.1Guillaume Martin
182.7Frederik Backaert
183.7Aimé De Gendt
184.7Thomas Degand
185.13Odd Christian Eiking
186.7Xandro Meurisse
187.2Andrea Pasqualon
Swiss Cycling Team
191.5Roland Thalmann
192.5Matteo Badilatti
193.5Matthias Flückiger
194.5Claudio Imhof
195.5Patrick Müller
196.5Simon Pellaud
197.5Patrick Schelling

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden