De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de France - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de France - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2019

Tour de France 2019

FrankrijkFrankrijk - 6 Juli 2019 - 28 Juli 2019


Algemeen klassement - 15 Juli 2019


1FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step43:27:15
2GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos1:12
3COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineos1:16
4NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma1:27
5GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe1:45
6ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Step1:46
7GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott1:47
8COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar2:04
9IRLDaniel Martin (IRL)Uae Team Emirates2:09
10ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo2:32
11FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj2:33
12AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe2:46
13COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First3:18
14ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar3:18
15FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale3:20
16DENJakob Fuglsang (DEN)Astana3:22
17FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic3:26
18CZERoman Kreuziger (CZE)Dimension Data3:28
19BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:42
20AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo3:59
21ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistar4:15
22NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo4:25
23FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj4:32
24KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana4:34
25ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirates5:57
26FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert5:59
27NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma11:11
28SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj11:56
29FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj12:47
30ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida14:00
31ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar14:19
32BELGreg Van Avermaet (BEL)CCC14:25
33IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb16:42
34AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott17:40
35ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis20:01
36COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Uae Team Emirates21:17
37ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scott22:38
38FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale23:06
39ESTRein Taaramäe (EST)Total Direct Energie23:08
40FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale23:19
41AUSMichael Matthews (AUS)Sunweb24:22
42SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe25:04
43CANMichael Woods (CAN)EF Education First25:13
44BELLaurens De Plus (BEL)Jumbo - Visma26:19
45FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo26:43
46POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos27:17
47NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb27:26
48SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale27:27
49BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo27:46
50RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott30:31
51AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe31:01
52GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe31:55
53NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data33:48
54CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar33:59
55BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma34:11
56PORRui Alberto Faria da Costa (POR)35:49
57BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal36:30
58BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Merida36:42
59GERLennard Kämna (GER)Sunweb37:34
60ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana38:13
61ESTTanel Kangert (EST)EF Education First38:48
62ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida39:06
63ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredo39:54
64RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin40:06
65DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb40:06
66AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First41:28
67BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal42:18
68NEDWout Poels (NED)Team Ineos42:22
69ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos42:25
70SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Merida42:54
71ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana43:09
72GERSimon Geschke (GER)CCC44:49
73ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First45:11
74BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale45:31
75GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin46:01
76ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana46:30
77FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energie48:19
78FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsic49:05
79ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineos49:18
80DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Data53:08
81NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos56:06
82ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana56:29
83USAJoey Rosskopf (USA)CCC57:32
84DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin58:50
85ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert59:46
86BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudal1:01:27
87BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal1:01:38
88FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis1:02:28
89FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic1:02:32
90FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj1:02:49
91USABenjamin King (USA)Dimension Data1:03:46
92PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar1:04:11
93FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale1:04:48
94GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott1:04:55
95AUSRohan Dennis (AUS)Bahrain - Merida1:05:05
96BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal1:05:27
97FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic1:06:02
98ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis1:06:54
99SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida1:07:01
100ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida1:07:05
101LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo1:07:34
102BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step1:09:02
103FRAJulien Simon (FRA)Cofidis1:09:10
104ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Merida1:09:14
105GERNiklas Arndt (GER)Sunweb1:09:39
106AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott1:09:44
107ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe1:09:56
108BELSerge Pauwels (BEL)CCC1:10:07
109FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic1:11:01
110SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj1:11:45
111FRAAmaël Moinard (FRA)Arkéa - Samsic1:13:11
112NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma1:13:13
113CANHugo Houle (CAN)Astana1:14:07
114BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirates1:14:43
115FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energie1:14:55
116FRALilian Calmejane (FRA)Total Direct Energie1:16:15
117SUIMichael Schär (SUI)CCC1:17:05
118AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe1:17:20
119BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step1:17:41
120FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale1:18:11
121ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar1:18:29
122RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data1:18:57
123NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert1:19:32
124ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step1:20:06
125FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct Energie1:20:20
126AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal1:20:59
127FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct Energie1:21:44
128NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirates1:22:00
129GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe1:22:45
130GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos1:22:45
131FRAFlorian Vachon (FRA)Arkéa - Samsic1:24:26
132PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin1:24:37
133DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott1:24:37
134FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis1:25:29
135NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates1:25:53
136POLLukasz Wisniowski (POL)CCC1:27:51
137AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scott1:28:08
138NEDCees Bol (NED)Sunweb1:28:53
139GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma1:29:00
140GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal1:29:20
141BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal1:29:37
142NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates1:29:51
143DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step1:29:57
144FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis1:30:32
145NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo1:30:37
146ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Deceuninck - Quick Step1:31:02
147DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Data1:31:05
148FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj1:31:17
149FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj1:31:29
150NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma1:31:36
151ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar1:32:08
152FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale1:32:15
153DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astana1:32:37
154NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First1:33:04
155GBRAlex Dowsett (GBR)Katusha - Alpecin1:33:23
156GERAndré Greipel (GER)Arkéa - Samsic1:33:32
157BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:33:40
158AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin1:34:03
159BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:34:17
160NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct Energie1:34:44
161ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct Energie1:35:52
162ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Dimension Data1:36:29
163BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:37:46
164NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Visma1:39:43
165DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step1:39:58
166NZLThomas Scully (NZL)EF Education First1:40:25
167GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data1:40:46
168BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecin1:40:57
169USAChad Haga (USA)Sunweb1:43:09
170GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin1:44:11
171FRAYoann Offredo (FRA)Wanty - Groupe Gobert2:04:41

Puntenklassement - 15 Juli 2019


1SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe229
2AUSMichael Matthews (AUS)Sunweb167
3ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step153
4ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida151
5BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo105
6ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scott101
7AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal98
8BELGreg Van Avermaet (BEL)CCC94
9FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step75
10NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Visma66
11BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma64
12NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma64
13BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal63
14ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Dimension Data52
15BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert51
16BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale51
17FRAYoann Offredo (FRA)Wanty - Groupe Gobert49
18RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott43
19FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj43
20BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal42
21DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin41
22ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert40
23NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates40
24BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal39
25AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First37
26SUIMichael Schär (SUI)CCC36
27FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis35
28FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic35
29SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Merida31
30BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirates31
31BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Merida30
32GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos29
33ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida29
34NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data28
35GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin28
36GERAndré Greipel (GER)Arkéa - Samsic28
37FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energie26
38ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo25
39IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb24
40COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineos21
41AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe21
42FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct Energie21
43NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert20
44NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct Energie20
45BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert20
46LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo19
47DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step19
48ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis17
49ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis16
50ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe16
51USABenjamin King (USA)Dimension Data15
52ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar14
53COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar13
54FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale13
55GERNiklas Arndt (GER)Sunweb13
56ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Deceuninck - Quick Step12
57DENJakob Fuglsang (DEN)Astana10
58POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos9
59ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First9
60FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct Energie9
61GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma9
62GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe8
63KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana7
64FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energie7
65AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe6
66ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistar6
67ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida6
68BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal6
69GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe6
70AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo5
71FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert5
72AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott5
73BELSerge Pauwels (BEL)CCC5
74GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott4
75COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First4
76SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida4
77FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale4
78ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar4
79ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct Energie4
80FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo3
81PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar3
82BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal3
83NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo3
84IRLDaniel Martin (IRL)Uae Team Emirates2
85FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj2
86NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos2
87FRAJulien Simon (FRA)Cofidis2
88NEDCees Bol (NED)Sunweb2
89DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step2
90NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma2
91FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj1

Bergklassement - 15 Juli 2019


1BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal43
2BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal37
3ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo30
4BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert27
5ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis20
6BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Merida13
7USABenjamin King (USA)Dimension Data13
8BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal12
9RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott10
10LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo9
11FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic8
12NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct Energie5
13GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos4
14AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First4
15FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energie4
16FRAYoann Offredo (FRA)Wanty - Groupe Gobert3
17FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step3
18NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert3
19BELGreg Van Avermaet (BEL)CCC2
20FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis2
21FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj2
22ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis2
23FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo2
24NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb1
25SUIMichael Schär (SUI)CCC1
26COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar1
27IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb1
28GERLennard Kämna (GER)Sunweb1
29ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana1
30DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin1
31BELSerge Pauwels (BEL)CCC1

Jongerenklassement - 15 Juli 2019


1COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineos43:28:31
2ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Step0:30
3ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo1:16
4FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj3:16
5BELLaurens De Plus (BEL)Jumbo - Visma25:03
6AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe29:45
7GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe30:39
8BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma32:55
9BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal35:14
10GERLennard Kämna (GER)Sunweb36:18
11DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb38:50
12GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin44:45
13ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineos48:02
14DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin57:34
15FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic1:01:16
16SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida1:05:45
17ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida1:05:49
18BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirates1:13:27
19FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energie1:13:39
20FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale1:16:55
21NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert1:18:16
22FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct Energie1:19:04
23AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal1:19:43
24FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct Energie1:20:28
25NEDCees Bol (NED)Sunweb1:27:37
26DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step1:28:41
27NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma1:30:20
28BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:32:24

Ploegenklassement - 15 Juli 2019


1ESP Movistar130:45:20
2USA Trek - Segafredo1:30
3GER Bora - Hansgrohe14:59
4AUS Mitchelton-Scott15:31
5FRA AG2R - La Mondiale18:56
6FRA Groupama - FDJ19:04
7NED Team Jumbo-Visma19:14
8UAE UAE Team Emirates23:33
9GBR Team Ineos25:53
10USA EF Education First32:27
11GER Sunweb38:46
12KAZ Astana42:16
13BRN Bahrain - Merida44:04
14BEL Deceuninck - Quick Step58:37
15BEL Wanty - Groupe Gobert1:05:31
16RSA Dimension Data1:19:12
17POL CCC Team1:21:22
18FRA Team Arkéa Samsic1:24:55
19BEL Lotto - Soudal1:37:15
20FRA Cofidis, Solutions Crédits1:48:55
21FRA Total Direct Energie2:04:42
22SUI Katusha - Alpecin2:24:49

Etappe 1 - Brussels - Brussels - 192 km - 6 Juli 2019Sprint

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma4:22:47
2SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
3AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
4ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Dimension Datazt
5ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Meridazt
6AUSMichael Matthews (AUS)Sunwebzt
7ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scottzt
8BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondialezt
9ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
10BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
11BELGreg Van Avermaet (BEL)CCCzt
12ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education Firstzt
13ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
14NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
15NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Vismazt
16FRAJulien Simon (FRA)Cofidiszt
17BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
18FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
19GERAndré Greipel (GER)Arkéa - Samsiczt
20RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
21FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
22FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
23FRAYoann Offredo (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
24AUSSimon Clarke (AUS)EF Education Firstzt
25ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Meridazt
26NZLPatrick Bevin (NZL)CCCzt
27BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
28NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education Firstzt
29BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
30ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Deceuninck - Quick Stepzt
31BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecinzt
32NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Datazt
33DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
34NEDCees Bol (NED)Sunwebzt
35ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Meridazt
36GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohezt
37ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct Energiezt
38DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
39SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Meridazt
40IRLNicolas Roche (IRL)Sunwebzt
41GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecinzt
42AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
43BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirateszt
44BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudalzt
45AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scottzt
46GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
47CZERoman Kreuziger (CZE)Dimension Datazt
48BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Meridazt
49GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
50BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
51ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Stepzt
52BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudalzt
53COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
54KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astanazt
55FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
56NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
57CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
58FRALilian Calmejane (FRA)Total Direct Energiezt
59GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecinzt
60ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
61ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
62NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobertzt
63BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
64AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredozt
65FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
66FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
67ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
68DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Datazt
69ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredozt
70GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
71AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
72FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdjzt
73NEDWilco Kelderman (NED)Sunwebzt
74ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astanazt
75USATejay Van Garderen (USA)EF Education Firstzt
76FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
77FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energiezt
78GERTony Martin (GER)Jumbo - Vismazt
79ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
80ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineoszt
81COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineoszt
82COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education Firstzt
83ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
84COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Uae Team Emirateszt
85RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Datazt
86GERLennard Kämna (GER)Sunwebzt
87CANMichael Woods (CAN)EF Education Firstzt
88ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistarzt
89FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
90BELLaurens De Plus (BEL)Jumbo - Vismazt
91CANHugo Houle (CAN)Astanazt
92FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
93DENJakob Fuglsang (DEN)Astanazt
94PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
95FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energiezt
96DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astanazt
97ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astanazt
98DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecinzt
99FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct Energiezt
100ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
101FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
102PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecinzt
103RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecinzt
104AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scottzt
105ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirateszt
106NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
107DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunwebzt
108ESTRein Taaramäe (EST)Total Direct Energiezt
109ESTTanel Kangert (EST)EF Education Firstzt
110GBRAlex Dowsett (GBR)Katusha - Alpecinzt
111GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
112SUIMichael Schär (SUI)CCCzt
113ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Meridazt
114USAJoey Rosskopf (USA)CCCzt
115GERSimon Geschke (GER)CCCzt
116NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
117FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
118FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
119GERNiklas Arndt (GER)Sunwebzt
120PORRui Alberto Faria da Costa (POR)zt
121IRLDaniel Martin (IRL)Uae Team Emirateszt
122BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
123NEDWout Poels (NED)Team Ineoszt
124BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
125SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
126FRAAmaël Moinard (FRA)Arkéa - Samsiczt
127FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
128BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
129ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astanazt
130BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
131BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudalzt
132USABenjamin King (USA)Dimension Datazt
133FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdjzt
134FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdjzt
135SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondialezt
136FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondialezt
137SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
138DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Datazt
139FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsiczt
140NZLThomas Scully (NZL)EF Education Firstzt
141ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
142GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Datazt
143FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct Energiezt
144FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
145USAChad Haga (USA)Sunwebzt
146GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
147AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scottzt
148FRAFlorian Vachon (FRA)Arkéa - Samsiczt
149FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsiczt
150ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
151ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCCzt
152BELSerge Pauwels (BEL)CCCzt
153NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirateszt
154NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineoszt
155NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
156FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondialezt
157NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct Energiezt
158AUSRohan Dennis (AUS)Bahrain - Meridazt
159SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Meridazt
160POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineoszt
161DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scottzt
162GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineoszt
163FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis3:06
164FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
165LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo3:32
166ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
167AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecinzt
168FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic4:11
169BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step4:11
170POLLukasz Wisniowski (POL)CCCzt
171ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos4:11
172NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
173GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
174AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe4:36
175NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
176FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondialezt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Brussels - Brussels - 28 km - 7 Juli 2019Ploegentijdrit

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1NED Team Jumbo-Visma (Tony Martin, Laurens De Plus, Mike Teunissen, Dylan Groenewegen, Steven Kruijswijk, Wout Van Aert, Amund Grøndah Jansen, George Bennett)28.57
2GBR Team Ineos (Luke Rowe, Michal Kwiatkowski, Geraint Howell Thomas, Dylan Van Baarle, Gianni Moscon, Egan Arley Bernal Gomez, Wout Poels, Nicolas Jonathan Castroviejo)00:20
3BEL Deceuninck - Quick Step (Michael Mørkøv, Dries Devenyns, Ariel Maximiliano Richeze Araquistaín, Yves Lampaert, Julian Alaphilippe, Elia Viviani, Enric Mas Nicolau, Kasper Asgreen)00:21
4SUI Katusha - Alpecin (Mads Würtz Schmidt, José Isidro Maciel Gonçalves, Ilnur Zakarin, Rick Zabel, Marco Haller, Jens Debusschere, Nils Politt, Alex Dowsett)00:26
5GER Sunweb (Wilco Kelderman, Cees Bol, Søren Kragh Andersen, Chad Haga, Michael Matthews, Nicolas Roche, Lennard Kämna, Niklas Arndt)00:26
6USA EF Education First (Tejay Van Garderen, Tanel Kangert, Rigoberto Uran Uran, Michael Woods, Sebastian Langeveld, Alberto Bettiol, Thomas Scully, Simon Clarke)00:28
7POL CCC Team (Joey Rosskopf, Alessandro De Marchi, Michael Schär, Simon Geschke, Greg Van Avermaet, Lukasz Wisniowski, Serge Pauwels, Patrick Bevin)00:31
8FRA Groupama - FDJ (Sébastien Reichenbach, Stefan Küng, Thibaut Pinot, Anthony Roux, Matthieu Ladagnous, William Bonnet, Rudy Molard, David Gaudu)00:32
9BRN Bahrain - Merida (Matej Mohoric, Sonny Colbrelli, Dylan Theuns, Rohan Dennis, Vincenzo Nibali, Jan Tratnik, Ivan Garcia Cortina, Damiano Caruso)00:36
10KAZ Astana (Magnus Cort Nielsen, Hugo Houle, Jakob Fuglsang, Luis León Sánchez Gil, Gorka Izagirre Insausti, Pello Bilbao Lopez De Armentia, Alexey Lutsenko, Omar Fraile Matarranz)00:41
11AUS Mitchelton-Scott (Christopher Juul-Jensen, Jack Haig, Matteo Trentin, Michael Hepburn, Adam Yates, Simon Yates, Daryl Impey, Luke Durbridge)00:41
12GER Bora - Hansgrohe (Lukas Pöstlberger, Patrick Konrad, Peter Sagan, Maximilian Schachmann, Gregor Mühlberger, Emanuel Buchmann, Daniel Oss, Marcus Burghardt)00:46
13FRA Cofidis, Solutions Crédits (Pierre Luc Périchon, Nicolas Edet, Stéphane Rossetto, Jesús Herrada Lopez, Christophe Laporte, Julien Simon, Anthony Perez, Natnael Teweldemedhin Berhane)00:53
14RSA Dimension Data (Giacomo Nizzolo, Reinardt Janse Van Rensburg, Edvald Boasson Hagen, Michael Valgren Andersen, Benjamin King, Lars Ytting Bak, Roman Kreuziger, Stephen Cummings)00:54
15BEL Lotto - Soudal (Roger Kluge, Jasper De Buyst, Maxime Monfort, Thomas De Gendt, Caleb Ewan, Tim Wellens, Jens Keukeleire, Tiesj Benoot)00:59
16UAE UAE Team Emirates (Vegard Stake Laengen, Rui Alberto Faria da Costa, Daniel Martin, Jasper Philipsen, Sergio Luis Henao Montoya, Fabio Aru, Alexander Kristoff, Sven Erik Bystrøm)01:03
17ESP Movistar (Nelson Filipe Santos Simoes Oliveira, Andrey Amador Bipkazacova, Marc Soler Gimenez, Imanol Erviti Ollo, Nairo Alexander Quintana Rojas, Carlos Verona Quintanilla, Mikel Landa Meana, Alejandro Valverde Belmonte)01:05
18USA Trek - Segafredo (Toms Skujins, Koen De Kort, Richie Porte, Jasper Stuyven, Fabio Felline, Julien Bernard, Bauke Mollema, Giulio Ciccone)01:18
19FRA AG2R - La Mondiale (Alexis Gougeard, Benoît Cosnefroy, Oliver Naesen, Mathias Frank, Romain Bardet, Alexis Vuillermoz, Tony Gallopin, Mickaël Chérel)01:19
20FRA Total Direct Energie (Niki Terpstra, Paul Ourselin, Lilian Calmejane, Anthony Turgis, Romain Sicard, Niccolo Bonifazio, Rein Taaramäe, Fabien Grellier)01:42
21FRA Team Arkéa Samsic (Kévin Ledanois, Anthony Delaplace, Amaël Moinard, Elie Gesbert, Warren Barguil, Florian Vachon, André Greipel, Maxime Bouet)01:51
22BEL Wanty - Groupe Gobert (Andrea Pasqualon, Odd Christian Eiking, Guillaume Martin, Kevin Van Melsen, Xandro Meurisse, Frederik Backaert, Yoann Offredo, Aimé De Gendt)01:58

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Binche - Épernay - 214 km - 8 Juli 2019Medium berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step4:40:29
2AUSMichael Matthews (AUS)Sunweb0:26
3BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo0:26
4BELGreg Van Avermaet (BEL)CCC0:26
5SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe0:26
6ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scott0:26
7ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida0:26
8BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:26
9BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma0:26
10FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj0:26
11BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal0:26
12COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineos0:26
13GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:31
14DENJakob Fuglsang (DEN)Astana0:31
15FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:31
16FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:31
17NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma0:31
18KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana0:31
19FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj0:31
20CANMichael Woods (CAN)EF Education First0:31
21COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First0:31
22ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo0:31
23ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida0:31
24AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe0:31
25GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:31
26NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data0:31
27NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb0:31
28GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:31
29ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistar0:31
30ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:31
31IRLDaniel Martin (IRL)Uae Team Emirates0:31
32CZERoman Kreuziger (CZE)Dimension Data0:31
33FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic0:31
34NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:31
35COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar0:31
36ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredo0:31
37AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo0:31
38ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Step0:31
39GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe0:31
40FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj0:31
41PORRui Alberto Faria da Costa (POR)0:31
42AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott0:31
43USATejay Van Garderen (USA)EF Education First0:31
44IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb0:31
45ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis0:31
46FRANicolas Edet (FRA)Cofidis0:31
47ESTRein Taaramäe (EST)Total Direct Energie0:31
48FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale0:31
49AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe0:31
50ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana0:31
51ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar0:31
52NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma0:31
53ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana0:31
54RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott0:31
55SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj0:45
56CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar0:49
57ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC1:01
58DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Data1:04
59SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale1:13
60POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos1:13
61ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirates1:22
62NEDWout Poels (NED)Team Ineos1:44
63BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Merida1:44
64FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale1:44
65ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineos2:19
66GERSimon Geschke (GER)CCC2:19
67AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First3:18
68ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos3:32
69USAJoey Rosskopf (USA)CCC3:42
70GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin3:51
71RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin3:51
72SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Merida3:51
73ESTTanel Kangert (EST)EF Education First3:51
74ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis3:51
75ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert3:51
76FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo3:51
77BELLaurens De Plus (BEL)Jumbo - Visma4:09
78GERLennard Kämna (GER)Sunweb4:54
79FRAJulien Simon (FRA)Cofidis4:54
80NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma4:54
81GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott6:23
82BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step8:28
83ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana8:28
84CANHugo Houle (CAN)Astana8:35
85SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj8:35
86FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale8:35
87BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal8:35
88FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic8:35
89AUSRohan Dennis (AUS)Bahrain - Merida8:35
90COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Uae Team Emirates8:42
91DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb8:43
92SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida8:43
93BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal9:26
94NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert9:26
95DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin9:26
96FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsic9:26
97PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar9:26
98DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Data9:26
99FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj9:26
100FRALilian Calmejane (FRA)Total Direct Energie9:26
101FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energie9:26
102GERNiklas Arndt (GER)Sunweb9:26
103BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal9:32
104BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudal9:32
105FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis9:32
106RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data9:32
107ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana9:32
108FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis9:32
109BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step9:38
110FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis9:43
111LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo9:43
112ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step10:21
113GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe10:21
114ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe10:21
115AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe10:21
116BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirates11:34
117BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecin13:58
118ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida13:58
119FRAYoann Offredo (FRA)Wanty - Groupe Gobert13:58
120USABenjamin King (USA)Dimension Data13:58
121BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale13:58
122BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert13:58
123FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energie13:58
124NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo13:58
125AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scott13:58
126BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert13:58
127GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin13:58
128ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Merida13:58
129FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj13:58
130ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Dimension Data13:58
131NZLPatrick Bevin (NZL)CCC13:58
132FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj13:58
133POLLukasz Wisniowski (POL)CCC13:58
134FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct Energie13:58
135SUIMichael Schär (SUI)CCC13:58
136FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis13:58
137BELSerge Pauwels (BEL)CCC13:58
138ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar13:58
139AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott13:58
140ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar13:58
141GBRAlex Dowsett (GBR)Katusha - Alpecin13:58
142AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin13:58
143DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott13:58
144GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos13:58
145AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal13:58
146NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct Energie13:58
147PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin13:58
148ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First13:58
149BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal13:58
150NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirates13:58
151USAChad Haga (USA)Sunweb13:58
152NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos13:58
153NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates13:58
154FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct Energie13:58
155FRAFlorian Vachon (FRA)Arkéa - Samsic13:58
156FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic13:58
157NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First13:58
158NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates13:58
159ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct Energie13:58
160FRAAmaël Moinard (FRA)Arkéa - Samsic13:58
161GERAndré Greipel (GER)Arkéa - Samsic13:58
162FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale13:58
163FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic13:58
164NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Visma13:58
165GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma13:58
166DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step13:58
167DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astana13:58
168BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert13:58
169ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Deceuninck - Quick Step13:58
170GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data13:58
171NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma13:58
172FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale13:58
173NZLThomas Scully (NZL)EF Education First13:58
174GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal13:58
175NEDCees Bol (NED)Sunweb13:58
176DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step20:26

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Reims - Nancy - 215 km - 9 Juli 2019Sprint

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step5:09:20
2NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
3AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
4SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
5NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
6NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
7ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Dimension Datazt
8BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
9AUSMichael Matthews (AUS)Sunwebzt
10FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
11ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scottzt
12GERAndré Greipel (GER)Arkéa - Samsiczt
13ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct Energiezt
14SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Meridazt
15ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Meridazt
16ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
17GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecinzt
18ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Meridazt
19ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Deceuninck - Quick Stepzt
20FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
21NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Vismazt
22ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education Firstzt
23COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineoszt
24ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Meridazt
25BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirateszt
26COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
27COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education Firstzt
28GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
29GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
30BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondialezt
31GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecinzt
32AUSSimon Clarke (AUS)EF Education Firstzt
33BELGreg Van Avermaet (BEL)CCCzt
34FRAJulien Simon (FRA)Cofidiszt
35BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
36ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
37CZERoman Kreuziger (CZE)Dimension Datazt
38CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
39DENJakob Fuglsang (DEN)Astanazt
40KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astanazt
41DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
42NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
43AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
44LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
45GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohezt
46USATejay Van Garderen (USA)EF Education Firstzt
47SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
48AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
49FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
50NZLPatrick Bevin (NZL)CCCzt
51GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
52FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdjzt
53FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
54GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
55FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
56FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
57ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistarzt
58FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct Energiezt
59FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdjzt
60AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scottzt
61FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
62RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
63COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Uae Team Emirateszt
64CANMichael Woods (CAN)EF Education Firstzt
65NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
66FRAFlorian Vachon (FRA)Arkéa - Samsiczt
67NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
68NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
69AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredozt
70PORRui Alberto Faria da Costa (POR)zt
71FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
72IRLDaniel Martin (IRL)Uae Team Emirateszt
73ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
74ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Stepzt
75FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
76PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecinzt
77ESTTanel Kangert (EST)EF Education Firstzt
78NEDWilco Kelderman (NED)Sunwebzt
79BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
80ESTRein Taaramäe (EST)Total Direct Energiezt
81ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
82ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astanazt
83FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsiczt
84BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
85NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Datazt
86ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
87BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudalzt
88ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
89FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
90ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredozt
91FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energiezt
92ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirateszt
93IRLNicolas Roche (IRL)Sunwebzt
94BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
95BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Meridazt
96DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Datazt
97FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energiezt
98NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobertzt
99FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
100FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct Energiezt
101ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
102ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineoszt
103BELLaurens De Plus (BEL)Jumbo - Vismazt
104BELSerge Pauwels (BEL)CCCzt
105DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Datazt
106POLLukasz Wisniowski (POL)CCCzt
107GERSimon Geschke (GER)CCCzt
108PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
109NEDCees Bol (NED)Sunwebzt
110SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Meridazt
111FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
112FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic0:27
113USABenjamin King (USA)Dimension Data0:33
114FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic0:33
115BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecin0:36
116FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis0:46
117BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:46
118NEDWout Poels (NED)Team Ineos0:46
119AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scott0:46
120FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale0:46
121AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott0:46
122BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudal0:46
123GERNiklas Arndt (GER)Sunweb0:46
124FRAAmaël Moinard (FRA)Arkéa - Samsic0:46
125ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe0:46
126CANHugo Houle (CAN)Astana0:46
127SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale0:46
128ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana0:46
129RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin0:46
130RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data0:46
131ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos0:46
132FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale1:17
133FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis1:17
134BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step1:17
135GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos1:17
136NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos1:17
137NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First1:17
138NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates1:24
139NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirates1:24
140BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:28
141DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin1:28
142AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin1:32
143FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale1:36
144DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step1:45
145DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb1:45
146ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis1:45
147ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana1:45
148ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Merida1:45
149SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj1:45
150GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott1:45
151DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astana1:45
152FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale1:45
153GERLennard Kämna (GER)Sunweb1:45
154GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data1:45
155AUSRohan Dennis (AUS)Bahrain - Merida1:45
156USAJoey Rosskopf (USA)CCC1:45
157NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct Energie1:45
158GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe1:52
159FRALilian Calmejane (FRA)Total Direct Energie2:08
160BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal2:10
161ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar2:22
162POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos2:31
163DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott2:40
164GBRAlex Dowsett (GBR)Katusha - Alpecin2:54
165ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC3:09
166BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal6:17
167BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step6:17
168FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj6:17
169NZLThomas Scully (NZL)EF Education First6:17
170AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe6:17
171USAChad Haga (USA)Sunweb6:17
172FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale6:17
173SUIMichael Schär (SUI)CCC6:17
174BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert8:50
175GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma8:50
176FRAYoann Offredo (FRA)Wanty - Groupe Gobert8:56

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Saint-Dié-des-Vosges - Colmar - 169 km - 10 Juli 2019Sprint

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe4:02:33
2BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
3ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scottzt
4ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Meridazt
5BELGreg Van Avermaet (BEL)CCCzt
6FRAJulien Simon (FRA)Cofidiszt
7AUSMichael Matthews (AUS)Sunwebzt
8GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecinzt
9BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
10FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
11BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
12NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Datazt
13ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education Firstzt
14FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
15KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astanazt
16ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astanazt
17ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredozt
18FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
19FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
20RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
21BELLaurens De Plus (BEL)Jumbo - Vismazt
22POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineoszt
23BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudalzt
24GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
25FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
26ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Meridazt
27AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
28ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astanazt
29ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
30USAJoey Rosskopf (USA)CCCzt
31FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
32DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Datazt
33DENJakob Fuglsang (DEN)Astanazt
34NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
35GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
36FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
37NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
38ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
39AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredozt
40FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
41FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
42ESTTanel Kangert (EST)EF Education Firstzt
43BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
44ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineoszt
45COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineoszt
46GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
47FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
48SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
49CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
50CZERoman Kreuziger (CZE)Dimension Datazt
51COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
52GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
53ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Stepzt
54BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Meridazt
55SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondialezt
56ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
57NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
58ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistarzt
59CANMichael Woods (CAN)EF Education Firstzt
60ESTRein Taaramäe (EST)Total Direct Energiezt
61COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education Firstzt
62COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Uae Team Emirateszt
63ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCCzt
64USATejay Van Garderen (USA)EF Education Firstzt
65ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirateszt
66IRLDaniel Martin (IRL)Uae Team Emirateszt
67ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astanazt
68ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
69AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scottzt
70FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
71NEDWout Poels (NED)Team Ineoszt
72GERSimon Geschke (GER)CCCzt
73NEDWilco Kelderman (NED)Sunwebzt
74FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energiezt
75ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
76PORRui Alberto Faria da Costa (POR)zt
77IRLNicolas Roche (IRL)Sunwebzt
78SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida0:17
79ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos0:51
80AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe1:44
81GERLennard Kämna (GER)Sunweb2:06
82FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsic6:25
83FRALilian Calmejane (FRA)Total Direct Energie7:41
84RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin7:41
85LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo7:41
86BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal8:16
87NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert8:16
88FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis8:16
89FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energie8:16
90BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale8:16
91BELSerge Pauwels (BEL)CCC8:16
92USABenjamin King (USA)Dimension Data8:16
93SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Merida8:16
94PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin8:16
95SUIMichael Schär (SUI)CCC8:16
96POLLukasz Wisniowski (POL)CCC8:16
97BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal8:16
98BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal8:16
99FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj8:16
100FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale8:16
101ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida8:16
102PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar8:16
103BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudal8:16
104AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott8:16
105AUSRohan Dennis (AUS)Bahrain - Merida8:16
106ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Merida8:16
107FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale8:16
108FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic8:16
109FRAAmaël Moinard (FRA)Arkéa - Samsic8:16
110DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin8:16
111BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step8:16
112DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb11:04
113SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj12:55
114DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step12:55
115FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis12:55
116FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis12:55
117AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First13:48
118GERNiklas Arndt (GER)Sunweb13:48
119AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe13:48
120NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirates14:48
121CANHugo Houle (CAN)Astana14:48
122FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj14:48
123NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos14:48
124NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo14:48
125FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale14:48
126GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma14:48
127ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar14:48
128RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data14:48
129FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic14:48
130FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct Energie14:48
131ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct Energie14:48
132ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe14:48
133FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic14:48
134DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott14:48
135GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott14:48
136BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert14:52
137AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scott16:58
138NZLThomas Scully (NZL)EF Education First16:58
139BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert16:58
140ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar16:58
141ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis16:58
142DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Data16:58
143FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj16:58
144BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert16:58
145ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert16:58
146FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis16:58
147GBRAlex Dowsett (GBR)Katusha - Alpecin16:58
148USAChad Haga (USA)Sunweb16:58
149NZLPatrick Bevin (NZL)CCC16:58
150FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct Energie16:58
151FRAFlorian Vachon (FRA)Arkéa - Samsic16:58
152AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin16:58
153NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First16:58
154GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos16:58
155AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal16:58
156BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal16:58
157GERAndré Greipel (GER)Arkéa - Samsic18:37
158NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates18:37
159GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin18:37
160NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma18:37
161DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step18:37
162BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecin18:37
163NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates18:37
164FRAYoann Offredo (FRA)Wanty - Groupe Gobert18:37
165ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Dimension Data18:37
166GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe18:37
167DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astana18:37
168NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma18:37
169NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct Energie18:37
170NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Visma18:37
171BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirates18:37
172GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal18:37
173ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Deceuninck - Quick Step18:37
174ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step18:37
175GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data18:37
176NEDCees Bol (NED)Sunweb18:37

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Mulhouse - La Planche des Belles Filles - 157 km - 11 Juli 2019Berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Merida4:29:03
2ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo0:11
3BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:05
4GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos1:44
5FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj1:46
6FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step1:46
7COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar1:51
8GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe1:51
9DENJakob Fuglsang (DEN)Astana1:53
10ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistar1:53
11AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo1:53
12COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineos1:53
13GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott1:58
14IRLDaniel Martin (IRL)Uae Team Emirates1:58
15COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First2:02
16CANMichael Woods (CAN)EF Education First2:02
17NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma2:02
18ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Step2:17
19NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo2:19
20NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma2:19
21FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic2:27
22ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida2:35
23FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj2:35
24FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert2:44
25ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirates2:46
26AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe2:52
27FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale2:53
28KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana3:05
29ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar3:05
30BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal3:18
31CZERoman Kreuziger (CZE)Dimension Data3:26
32SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj5:10
33ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis5:20
34BELSerge Pauwels (BEL)CCC5:44
35FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj6:08
36BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal6:36
37FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale6:44
38FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale7:23
39USATejay Van Garderen (USA)EF Education First8:00
40FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo8:37
41FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct Energie9:09
42ESTRein Taaramäe (EST)Total Direct Energie9:36
43ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert10:14
44FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic10:33
45COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Uae Team Emirates10:46
46AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott11:12
47GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott11:12
48NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos11:42
49POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos12:20
50ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar13:13
51ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana13:28
52ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos13:28
53GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin13:40
54ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Merida13:43
55AUSRohan Dennis (AUS)Bahrain - Merida13:45
56BELLaurens De Plus (BEL)Jumbo - Visma13:45
57GERNiklas Arndt (GER)Sunweb13:54
58DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin14:38
59BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma14:46
60BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo14:46
61AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First14:51
62LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo14:51
63FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic14:51
64PORRui Alberto Faria da Costa (POR)14:51
65SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale14:51
66BELGreg Van Avermaet (BEL)CCC14:51
67SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Merida14:51
68DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb14:55
69ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana14:55
70ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana14:55
71ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredo15:16
72FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale15:16
73GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe15:30
74AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe15:30
75ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First15:50
76ESTTanel Kangert (EST)EF Education First17:39
77FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis17:46
78NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data17:46
79IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb17:46
80DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Data17:46
81FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsic17:46
82USABenjamin King (USA)Dimension Data17:46
83RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott18:27
84NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb18:34
85SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj18:34
86ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis18:37
87BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudal18:37
88AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott18:39
89RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin18:43
90CANHugo Houle (CAN)Astana19:04
91FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj19:16
92GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos19:28
93NEDWout Poels (NED)Team Ineos19:28
94BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal20:02
95PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar20:02
96BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert20:02
97ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida20:02
98BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal20:02
99ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar20:02
100BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal20:02
101CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar20:02
102NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo20:02
103BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale20:02
104FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj20:02
105ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar20:02
106FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energie20:02
107FRALilian Calmejane (FRA)Total Direct Energie20:02
108AUSMichael Matthews (AUS)Sunweb20:02
109FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic20:02
110ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida20:02
111FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj20:02
112FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energie20:02
113SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida20:02
114BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert20:02
115USAJoey Rosskopf (USA)CCC20:02
116ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana20:02
117SUIMichael Schär (SUI)CCC20:02
118FRAAmaël Moinard (FRA)Arkéa - Samsic20:02
119AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe20:02
120FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct Energie20:15
121AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal20:17
122GERSimon Geschke (GER)CCC20:20
123ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scott20:20
124ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineos20:25
125NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirates20:28
126RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data20:28
127GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin20:28
128SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe20:38
129GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe20:38
130ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe20:38
131BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirates20:38
132USAChad Haga (USA)Sunweb20:38
133NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates20:38
134PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin20:38
135FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale20:38
136FRAFlorian Vachon (FRA)Arkéa - Samsic20:38
137FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale20:38
138DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott20:43
139GBRAlex Dowsett (GBR)Katusha - Alpecin20:50
140GERAndré Greipel (GER)Arkéa - Samsic20:54
141NZLThomas Scully (NZL)EF Education First20:54
142BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step21:23
143GERLennard Kämna (GER)Sunweb22:15
144NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert22:15
145AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin22:36
146GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma22:48
147FRAYoann Offredo (FRA)Wanty - Groupe Gobert22:50
148AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scott22:50
149NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma22:50
150POLLukasz Wisniowski (POL)CCC22:50
151NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First22:50
152DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Data22:50
153NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct Energie22:57
154BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step22:58
155BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert22:58
156GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data22:58
157FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis22:58
158FRAJulien Simon (FRA)Cofidis23:08
159NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma23:18
160ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC23:25
161DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step23:27
162NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Visma23:35
163ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Dimension Data23:39
164GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal23:39
165DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step23:39
166ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step23:42
167NEDCees Bol (NED)Sunweb23:58
168DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astana24:10
169BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecin24:15
170NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates24:20
171ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Deceuninck - Quick Step25:21
172ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct Energie25:21
173FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis29:38
174FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis29:42
175FRANicolas Edet (FRA)Cofidis
176NZLPatrick Bevin (NZL)CCC

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Belfort - Chalon-sur-Saône - 23 km - 12 Juli 2019Sprint

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Visma6:02:44
2AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
3SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
4ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Meridazt
5BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirateszt
6ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
7ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Dimension Datazt
8BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
9AUSMichael Matthews (AUS)Sunwebzt
10NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
11BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
12GERAndré Greipel (GER)Arkéa - Samsiczt
13ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
14DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecinzt
15ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Deceuninck - Quick Stepzt
16GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecinzt
17ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Meridazt
18ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct Energiezt
19SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Meridazt
20BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondialezt
21COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
22FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
23ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
24COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineoszt
25GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
26DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
27CANMichael Woods (CAN)EF Education Firstzt
28NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
29FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
30LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
31FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
32BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudalzt
33GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
34ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Meridazt
35BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecinzt
36FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
37ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education Firstzt
38SUIMichael Schär (SUI)CCCzt
39ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredozt
40DENJakob Fuglsang (DEN)Astanazt
41COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education Firstzt
42AUSSimon Clarke (AUS)EF Education Firstzt
43AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scottzt
44ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scottzt
45GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
46ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistarzt
47AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
48COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Uae Team Emirateszt
49AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredozt
50KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astanazt
51GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
52CZERoman Kreuziger (CZE)Dimension Datazt
53IRLDaniel Martin (IRL)Uae Team Emirateszt
54FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
55CANHugo Houle (CAN)Astanazt
56BELGreg Van Avermaet (BEL)CCCzt
57NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
58NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
59ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astanazt
60ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Stepzt
61FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
62BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
63ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
64ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
65NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
66BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Meridazt
67ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
68NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
69RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
70FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
71ESTRein Taaramäe (EST)Total Direct Energiezt
72ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirateszt
73USABenjamin King (USA)Dimension Datazt
74FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
75FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
76NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
77BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
78NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Datazt
79NEDCees Bol (NED)Sunwebzt
80GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
81BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudalzt
82RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Datazt
83FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsiczt
84BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
85BELLaurens De Plus (BEL)Jumbo - Visma0:25
86NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirates0:25
87FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic0:25
88ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe0:25
89GERNiklas Arndt (GER)Sunweb0:25
90FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo0:29
91GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin0:29
92DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Data0:35
93PORRui Alberto Faria da Costa (POR)0:42
94FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj0:44
95NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma0:44
96FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energie0:44
97DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Data0:44
98DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:44
99SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida0:47
100FRAFlorian Vachon (FRA)Arkéa - Samsic0:48
101FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic0:48
102GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos0:48
103GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe0:51
104SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj0:56
105FRALilian Calmejane (FRA)Total Direct Energie0:59
106AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin0:59
107GBRAlex Dowsett (GBR)Katusha - Alpecin1:15
108USAJoey Rosskopf (USA)CCC1:19
109PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar1:22
110GERLennard Kämna (GER)Sunweb1:27
111FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis1:27
112FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale1:27
113AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe1:27
114BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma1:29
115AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott1:35
116NZLThomas Scully (NZL)EF Education First1:35
117GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott1:56
118BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:11
119BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step2:20
120NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos2:22
121ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineos2:33
122DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott2:38
123FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic3:13
124FRAJulien Simon (FRA)Cofidis3:13
125DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step3:13
126FRAAmaël Moinard (FRA)Arkéa - Samsic3:13
127BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal3:13
128BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal3:13
129FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct Energie3:13
130ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Merida3:13
131SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale3:13
132BELSerge Pauwels (BEL)CCC3:13
133POLLukasz Wisniowski (POL)CCC3:13
134BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:13
135RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin3:13
136ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis3:13
137FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energie3:13
138NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert3:13
139ESTTanel Kangert (EST)EF Education First3:13
140ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana3:13
141NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb3:13
142ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana3:13
143GERSimon Geschke (GER)CCC3:13
144FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct Energie3:13
145FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis3:13
146BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal3:13
147ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar3:13
148NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct Energie3:13
149FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj3:13
150ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis3:13
151GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data3:13
152AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott3:13
153DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astana3:13
154ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos3:13
155NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First3:13
156SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj3:13
157FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj3:13
158USATejay Van Garderen (USA)EF Education First3:13
159NEDWout Poels (NED)Team Ineos3:13
160GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma3:13
161USAChad Haga (USA)Sunweb3:13
162FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale3:13
163FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale3:13
164CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar3:13
165ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar3:13
166FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis3:13
167ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC3:13
168FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis4:13
169POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos4:13
170PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin4:13
171AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe4:25
172AUSRohan Dennis (AUS)Bahrain - Merida4:25
173IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb4:25
174FRAYoann Offredo (FRA)Wanty - Groupe Gobert4:25

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - Mâcon - Saint-Étienne - 199 km - 13 Juli 2019Medium berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal5:00:17
2FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj0:06
3FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step0:06
4AUSMichael Matthews (AUS)Sunweb0:26
5SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe0:26
6ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scott0:26
7BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:26
8BELGreg Van Avermaet (BEL)CCC0:26
9COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineos0:26
10GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:26
11AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe0:26
12KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana0:26
13COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar0:26
14COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First0:26
15FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj0:26
16GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:26
17FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic0:26
18GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:26
19NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:26
20ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirates0:26
21DENJakob Fuglsang (DEN)Astana0:26
22ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Step0:26
23NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma0:26
24ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo0:26
25CZERoman Kreuziger (CZE)Dimension Data0:26
26AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo0:26
27ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistar0:26
28FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:26
29SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj0:26
30NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma0:26
31ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:26
32IRLDaniel Martin (IRL)Uae Team Emirates0:26
33AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott0:26
34FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:26
35COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Uae Team Emirates0:26
36GERLennard Kämna (GER)Sunweb0:32
37DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:56
38IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb1:46
39ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis2:38
40ESTRein Taaramäe (EST)Total Direct Energie3:27
41GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe3:42
42ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC4:11
43POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos4:25
44ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First4:25
45ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida4:25
46FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale4:42
47RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin5:01
48SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale5:37
49GERSimon Geschke (GER)CCC5:37
50FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj5:45
51FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo5:45
52FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsic5:45
53NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb5:45
54BELLaurens De Plus (BEL)Jumbo - Visma5:45
55ESTTanel Kangert (EST)EF Education First5:45
56ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana5:45
57FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis8:02
58PORRui Alberto Faria da Costa (POR)8:12
59ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos8:12
60CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar8:12
61ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana8:12
62ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar8:12
63NEDWout Poels (NED)Team Ineos8:12
64AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe8:12
65NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos9:46
66AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott13:46
67FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic13:46
68DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott13:46
69CANMichael Woods (CAN)EF Education First14:22
70AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First14:22
71FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale14:22
72USABenjamin King (USA)Dimension Data16:57
73BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma16:57
74ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana16:57
75BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudal17:13
76ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida17:13
77ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Merida17:13
78PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar17:13
79FRAAmaël Moinard (FRA)Arkéa - Samsic17:13
80AUSRohan Dennis (AUS)Bahrain - Merida17:13
81SUIMichael Schär (SUI)CCC17:13
82LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo17:13
83GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott17:13
84FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj19:43
85FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis19:43
86GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin19:43
87BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal19:43
88BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale19:43
89ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe19:43
90SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj19:43
91FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energie19:43
92FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj19:43
93BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal19:43
94BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo19:43
95BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirates19:43
96RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott19:43
97CANHugo Houle (CAN)Astana19:43
98NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct Energie19:43
99USAJoey Rosskopf (USA)CCC19:43
100ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredo19:43
101FRAFlorian Vachon (FRA)Arkéa - Samsic19:43
102FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic19:43
103DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Data19:43
104FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energie19:43
105NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates19:43
106AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe19:43
107FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale19:43
108ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar19:43
109BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step19:43
110FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic19:43
111ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana19:43
112DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astana19:43
113SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Merida23:47
114FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct Energie23:47
115BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal23:47
116ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert23:47
117SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida23:47
118FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis23:47
119FRALilian Calmejane (FRA)Total Direct Energie23:47
120BELSerge Pauwels (BEL)CCC23:47
121ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis23:47
122DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin23:47
123ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar23:47
124NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data23:47
125GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos23:47
126BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal23:47
127AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin23:47
128NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First23:47
129AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal23:47
130ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineos23:55
131BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Merida26:32
132BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step26:32
133POLLukasz Wisniowski (POL)CCC26:32
134FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct Energie26:32
135FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj26:32
136GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin26:32
137BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert26:32
138GBRAlex Dowsett (GBR)Katusha - Alpecin26:32
139NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo26:32
140GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe26:32
141BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert26:32
142GERAndré Greipel (GER)Arkéa - Samsic26:32
143AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scott26:32
144NZLThomas Scully (NZL)EF Education First26:32
145RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data26:32
146ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida26:32
147DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step26:32
148NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma26:32
149FRAJulien Simon (FRA)Cofidis26:32
150GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma26:32
151NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert26:32
152NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirates26:32
153USAChad Haga (USA)Sunweb26:32
154NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma26:32
155NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Visma26:32
156NEDCees Bol (NED)Sunweb26:32
157GERNiklas Arndt (GER)Sunweb26:32
158GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal26:32
159ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct Energie26:32
160ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Deceuninck - Quick Step26:32
161PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin26:32
162ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Dimension Data26:32
163ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step26:32
164GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data26:32
165NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates26:32
166DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step26:32
167BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecin26:32
168BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert26:32
169FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale26:32
170FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale26:32
171FRAYoann Offredo (FRA)Wanty - Groupe Gobert29:44
172DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Data29:44
173FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis
174USATejay Van Garderen (USA)EF Education First

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 9 - Saint-Étienne - Brioude - 17 km - 14 Juli 2019Medium berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott4:03:12
2BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudalzt
3SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Merida0:10
4BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale0:10
5BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo0:10
6IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb0:14
7ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar0:21
8ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida1:50
9AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First1:50
10FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic2:42
11ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis2:42
12FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energie2:46
13AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe5:26
14NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data7:24
15GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma7:24
16NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert16:25
17SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale16:25
18FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo16:25
19NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo16:25
20FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj16:25
21GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin16:25
22BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert16:25
23FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsic16:25
24GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe16:25
25FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj16:25
26AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe16:25
27AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo16:25
28BELGreg Van Avermaet (BEL)CCC16:25
29FRAAmaël Moinard (FRA)Arkéa - Samsic16:25
30ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo16:25
31POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos16:25
32GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos16:25
33NEDWout Poels (NED)Team Ineos16:25
34FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert16:25
35FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step16:25
36FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj16:25
37GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott16:25
38GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott16:25
39SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj16:25
40AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott16:25
41FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale16:25
42ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineos16:25
43FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic16:25
44FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale16:25
45AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe16:25
46COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First16:25
47CANMichael Woods (CAN)EF Education First16:25
48COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineos16:25
49RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin16:25
50ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana16:25
51ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos16:25
52CZERoman Kreuziger (CZE)Dimension Data16:25
53COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar16:25
54ESTTanel Kangert (EST)EF Education First16:25
55BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Merida16:25
56ESTRein Taaramäe (EST)Total Direct Energie16:25
57NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma16:25
58NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma16:25
59DENJakob Fuglsang (DEN)Astana16:25
60IRLDaniel Martin (IRL)Uae Team Emirates16:25
61ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar16:25
62ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Step16:25
63KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana16:25
64BELLaurens De Plus (BEL)Jumbo - Visma16:25
65NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma16:25
66FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale16:25
67FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale16:25
68COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Uae Team Emirates16:25
69NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb16:25
70CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar16:25
71FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale16:25
72ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirates16:25
73ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistar16:25
74FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj17:52
75SUIMichael Schär (SUI)CCC17:52
76BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert17:52
77FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj19:03
78BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal19:03
79CANHugo Houle (CAN)Astana19:03
80BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal19:03
81DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astana19:03
82FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis19:03
83NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo19:03
84ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis19:03
85PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin19:03
86ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert19:03
87BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal19:03
88BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert19:03
89FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic19:03
90FRAFlorian Vachon (FRA)Arkéa - Samsic19:03
91DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Data19:03
92DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step19:03
93DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin19:03
94AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scott19:03
95FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj19:03
96SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj19:03
97FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale19:03
98BELSerge Pauwels (BEL)CCC19:03
99BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma19:03
100PORRui Alberto Faria da Costa (POR)19:03
101ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida19:03
102ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Merida19:03
103FRAJulien Simon (FRA)Cofidis19:03
104FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energie19:03
105FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct Energie19:03
106ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana19:03
107FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic19:03
108FRALilian Calmejane (FRA)Total Direct Energie19:03
109BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step19:03
110USAJoey Rosskopf (USA)CCC19:03
111LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo19:03
112FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct Energie19:03
113ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana19:03
114ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana19:03
115ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida19:03
116ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredo19:03
117ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First19:03
118BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecin19:03
119GERAndré Greipel (GER)Arkéa - Samsic19:03
120PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar19:03
121ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar19:03
122FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis19:03
123FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis19:03
124AUSRohan Dennis (AUS)Bahrain - Merida19:03
125DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb19:03
126ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe19:03
127POLLukasz Wisniowski (POL)CCC19:03
128NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First19:03
129NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos19:03
130ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scott19:03
131GBRAlex Dowsett (GBR)Katusha - Alpecin19:03
132NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates19:03
133ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step19:03
134GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe19:03
135BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert19:03
136BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudal19:03
137GERNiklas Arndt (GER)Sunweb21:22
138GERLennard Kämna (GER)Sunweb21:22
139BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirates21:22
140NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirates21:22
141FRAYoann Offredo (FRA)Wanty - Groupe Gobert21:22
142NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates21:22
143NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Visma21:22
144NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma21:22
145AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott21:22
146NZLThomas Scully (NZL)EF Education First21:22
147ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Dimension Data21:22
148DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott21:22
149DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Data21:22
150USABenjamin King (USA)Dimension Data21:22
151AUSMichael Matthews (AUS)Sunweb21:22
152RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data21:22
153USAChad Haga (USA)Sunweb21:22
154GERSimon Geschke (GER)CCC21:22
155GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data21:22
156GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos21:22
157DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step21:22
158BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step21:22
159ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct Energie21:22
160ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar21:22
161GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe21:22
162SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida21:22
163GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin21:22
164AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin21:22
165NEDCees Bol (NED)Sunweb21:22
166NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct Energie21:22
167ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Deceuninck - Quick Step21:22
168BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal21:22
169GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal21:22
170AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal21:22
171SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe21:22
172ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 10 - Saint-Flour - Albi - 218 km - 15 Juli 2019Medium berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma4:49:39
2ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
3AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
4AUSMichael Matthews (AUS)Sunwebzt
5SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
6BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirateszt
7ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Meridazt
8ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scottzt
9BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondialezt
10BELGreg Van Avermaet (BEL)CCCzt
11FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
12GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
13DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecinzt
14COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Team Ineoszt
15ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Deceuninck - Quick Stepzt
16AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
17NEDCees Bol (NED)Sunwebzt
18NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
19ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Stepzt
20FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
21COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
22GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
23GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
24CZERoman Kreuziger (CZE)Dimension Datazt
25IRLDaniel Martin (IRL)Uae Team Emirateszt
26FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
27ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
28FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
29FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct Energie0:10
30NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirates0:14
31GERNiklas Arndt (GER)Sunweb0:18
32FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale0:22
33BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step0:29
34DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step0:29
35GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe0:30
36FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic0:37
37DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:44
38NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb0:46
39GERLennard Kämna (GER)Sunweb1:01
40NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos1:04
41ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe1:33
42GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos1:33
43ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineos1:35
44NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo1:40
45FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj1:40
46BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:40
47NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data1:40
48COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First1:40
49AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo1:40
50KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana1:40
51DENJakob Fuglsang (DEN)Astana1:40
52BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal1:40
53FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj1:40
54SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj1:44
55ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistar2:09
56AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scott2:09
57ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo2:09
58ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirates2:09
59COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Uae Team Emirates2:09
60NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma2:09
61ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert2:09
62FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert2:09
63USABenjamin King (USA)Dimension Data2:14
64RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin2:14
65RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data2:14
66FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj2:17
67FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj2:17
68SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale2:17
69ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredo2:17
70AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott2:17
71NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates2:19
72NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma2:19
73BELLaurens De Plus (BEL)Jumbo - Visma2:19
74GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal2:27
75CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar2:27
76BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudal2:27
77ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar2:46
78POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos3:31
79AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe4:40
80ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida5:04
81ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar5:58
82PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar5:58
83FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo8:32
84GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe8:45
85BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal9:41
86BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal9:41
87BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal9:41
88ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First9:41
89GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin9:41
90ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis9:41
91FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj9:41
92FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale9:41
93BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert9:41
94ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos9:41
95NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert9:41
96SUIMichael Schär (SUI)CCC9:41
97BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal9:41
98USAJoey Rosskopf (USA)CCC9:41
99NZLThomas Scully (NZL)EF Education First9:41
100DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Data9:41
101CANMichael Woods (CAN)EF Education First9:41
102BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert9:41
103ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida9:41
104ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana9:41
105BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert9:41
106NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Visma9:41
107GERAndré Greipel (GER)Arkéa - Samsic9:41
108POLLukasz Wisniowski (POL)CCC9:41
109AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe9:41
110PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin9:41
111ESTRein Taaramäe (EST)Total Direct Energie9:41
112FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energie9:41
113PORRui Alberto Faria da Costa (POR)9:41
114SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Merida9:41
115ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana9:41
116ESTTanel Kangert (EST)EF Education First9:41
117GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott9:41
118FRAJulien Simon (FRA)Cofidis9:41
119FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis9:41
120BELSerge Pauwels (BEL)CCC9:41
121DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step9:41
122NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates9:41
123BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step9:41
124ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Dimension Data9:41
125SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj9:41
126RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott9:41
127USAChad Haga (USA)Sunweb9:41
128DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astana9:41
129CANHugo Houle (CAN)Astana9:41
130NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo9:41
131FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct Energie9:41
132NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma9:41
133AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott9:41
134FRALilian Calmejane (FRA)Total Direct Energie9:41
135FRAFlorian Vachon (FRA)Arkéa - Samsic9:41
136FRAAmaël Moinard (FRA)Arkéa - Samsic9:41
137FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic9:41
138BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Merida9:41
139IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb9:41
140ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Merida9:41
141ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis9:41
142ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct Energie9:41
143ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar9:41
144BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo9:41
145NEDWout Poels (NED)Team Ineos9:41
146FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsic9:41
147FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis9:41
148NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct Energie9:41
149ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana9:41
150ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana9:41
151FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale9:41
152SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida9:41
153DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Data9:41
154GBRAlex Dowsett (GBR)Katusha - Alpecin9:41
155GERSimon Geschke (GER)CCC9:41
156FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic9:41
157FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale9:41
158DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott9:41
159FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj9:41
160BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecin9:41
161AUSRohan Dennis (AUS)Bahrain - Merida9:41
162GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data9:41
163FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis9:41
164AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin9:41
165GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma9:41
166FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energie9:41
167AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First9:41
168LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo9:41
169NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First9:41
170FRAYoann Offredo (FRA)Wanty - Groupe Gobert21:02
171GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin21:02

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 11 - Albi - Toulouse - 167 km - 17 Juli 2019Sprint

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.



Etappe 12 - Toulouse - Bagnères-de-Bigorre - 202 km - 18 Juli 2019Berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.



Etappe 13 - Pau - Pau - 27 km - 19 Juli 2019Individuele Tijdrit

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.



Etappe 14 - Tarbes - Tourmalet - 117 km - 20 Juli 2019Berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.



Etappe 15 - Limoux - Foix - 185 km - 21 Juli 2019Berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.



Etappe 16 - Nîmes - Nîmes - 177 km - 23 Juli 2019Sprint

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.



Etappe 17 - Pont du Gard - Gap - 206 km - 24 Juli 2019Medium berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.



Etappe 18 - Embrun - Valloire - 207 km - 25 Juli 2019Berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.



Etappe 19 - Saint-Jean-de-Maurienne - Tignes - 123 km - 26 Juli 2019Berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.



Etappe 20 - Albertville - Val Thorens - 131 km - 27 Juli 2019Berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.



Etappe 21 - Rambouillet - Paris - 127 km - 28 Juli 2019Sprint

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden