De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2011

Tour 2011

FrankrijkFrankrijk - 2 Juli 2011 - 24 Juli 2011


Algemeen klassement - 24 Juli 2011


1AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team86:12:22
2LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trek0:01:34
3LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trek0:02:30
4FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar0:03:20
5ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:04:55
6ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISD0:06:05
7ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondale0:07:23
8USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelo0:08:15
9FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale0:10:11
10FRAPierre Rolland (FRA)Europcar0:10:43
11ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis0:11:29
12BELKevin De Weert (BEL)Quick Step0:16:29
13FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasun0:18:36
14FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeux0:21:20
15ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shack0:26:23
16USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelo0:27:12
17CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Cervelo0:27:14
18SVKPeter Velits (SVK)HTC - High Road0:28:54
19BELJelle Vanendert (BEL)Omega Pharma - Lotto0:32:41
20NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCM0:33:04
21FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0:36:54
22RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha0:42:26
23COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineos0:42:48
24ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi0:43:06
25IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:46:23
26FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0:50:28
27RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha0:52:25
28BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trek0:53:16
29RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha0:56:46
30GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos1:00:48
31USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack1:03:58
32NEDRobert Gesink (NED)Rabobank1:05:09
33ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi1:08:28
35ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Movistar1:14:40
36DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard1:14:42
37BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lotto1:14:51
38FRARémy Di Grégorio (FRA)Astana1:22:04
39FRAJulien El Farès (FRA)Cofidis1:24:21
40FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis1:25:25
41POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Cannondale1:25:37
42FRACyril Gautier (FRA)Europcar1:27:43
43GERTony Martin (GER)HTC - High Road1:30:56
44KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana1:31:48
45BELDries Devenyns (BEL)Quick Step1:34:06
46FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasun1:34:51
47ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineos1:35:18
48SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Team1:37:57
49DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trek1:39:58
50FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale1:43:47
51FRAAnthony Charteau (FRA)Europcar1:43:49
52NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineos1:44:39
53FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Step1:44:41
54FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale1:44:45
55USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Team1:45:16
56ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobank1:46:09
57NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank1:47:02
58SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - ISD1:51:08
59GERLinus Gerdemann (GER)Leopard - Trek1:51:19
60FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step1:52:21
61ESPDaniel Navarro García (ESP)Saxo Bank - Sungard1:53:22
62BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCM1:54:11
63GERChristian Knees (GER)Team Ineos1:56:12
64FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team1:58:43
65ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi1:59:47
66GERJens Voigt (GER)Leopard - Trek1:59:56
67NORThor Hushovd (NOR)Garmin - Cervelo2:03:15
68POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondale2:03:56
69NEDBauke Mollema (NED)Rabobank2:06:35
70GERGrischa Niermann (GER)Rabobank2:07:26
71AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bank - Sungard2:09:24
72RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha2:10:05
73NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil - DCM2:11:51
74ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi2:12:28
75SCODavid Millar (SCO)Garmin - Cervelo2:14:56
76BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeux2:17:27
77AUSStuart O'Grady (AUS)Leopard - Trek2:17:58
78FRATony Gallopin (FRA)Cofidis2:18:19
79ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar2:22:54
80PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Radio Shack2:24:29
81USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Road2:25:49
82ITAIvan Santaromita (ITA)BMC Racing Team2:27:12
83ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radio Shack2:27:13
84BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lotto2:27:28
85FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux2:28:27
86SLOKristijan Koren (SLO)Liquigas - Cannondale2:29:24
87ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar2:29:47
88ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCM2:30:09
89PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistar2:31:34
90ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - ISD2:31:47
91ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Sungard2:32:00
92ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - ISD2:35:45
93ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadi2:36:14
94DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard2:36:26
95AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineos2:37:25
96FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasun2:37:37
97ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineos2:41:04
98NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobank2:41:41
99ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Cannondale2:47:07
100FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux2:47:49
101ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Movistar2:49:23
102SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team2:49:37
103FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux2:49:49
104KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astana2:53:50
105KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astana2:53:59
106ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISD2:54:20
107NEDJoost Posthuma (NED)Leopard - Trek2:55:25
108GERDanilo Hondo (GER)Lampre - ISD3:00:00
109FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondiale3:00:04
110FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondiale3:00:44
111CZERoman Kreuziger (CZE)Astana3:00:59
112GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lotto3:01:51
113USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team3:03:47
114ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Team3:04:47
115ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Saxo Bank - Sungard3:06:29
116FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondiale3:07:07
117FRATristan Valentin (FRA)Cofidis3:07:10
118SUIFabian Cancellara (SUI)Leopard - Trek3:07:31
119FRASébastien Turgot (FRA)Europcar3:08:34
120COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis3:08:41
121FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasun3:10:19
122ITAMatteo Tosatto (ITA)Saxo Bank - Sungard3:10:36
123FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasun3:11:47
124DENBrian Vandborg (DEN)Saxo Bank - Sungard3:13:43
125ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Liquigas - Cannondale3:13:44
126SLOGrega Bole (SLO)Lampre - ISD3:14:15
127NEDLieuwe Westra (NED)Vacansoleil - DCMzt
128KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Radio Shack3:14:29
129GBRMark Cavendish (GBR)HTC - High Road3:15:05
130FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidis3:15:12
131FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux3:15:39
132ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigas - Cannondale3:16:00
133NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step3:16:38
134FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasun3:16:58
135SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil - DCM3:17:11
136GBRBen Swift (GBR)Team Ineos3:18:07
137FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasun3:19:46
138ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistar3:20:02
139LTUTomas Vaitkus (LTU)Astana3:20:07
140GERMarcel Sieberg (GER)Omega Pharma - Lotto3:21:39
141AUSMatthew Harley Goss (AUS)HTC - High Road3:22:32
142POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas - Cannondale3:23:30
143UKRAndriy Grivko (UKR)Astana3:26:22
144NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Cervelo3:28:00
145NEDAddy Engels (NED)Quick Step3:29:04
146RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katusha3:29:07
147FRAArnaud Coyot (FRA)Saur - Sojasun3:29:20
148ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadi3:30:17
149GERGerald Ciolek (GER)Quick Step3:30:22
150FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcar3:30:35
151BELRomain Zingle (BEL)Cofidis3:31:30
152UKRDenys Kostyuk (UKR)Lampre - ISD3:31:42
153DENLars Ytting Bak (DEN)HTC - High Road3:33:25
154FRAVincent Jerome (FRA)Europcar3:34:37
155GERAndré Greipel (GER)Omega Pharma - Lotto3:35:04
156LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Cervelo3:36:53
157FRAYohann Gène (FRA)Europcar3:38:13
158USATyler Farrar (USA)Garmin - Cervelo3:38:32
159FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasun3:38:34
160AUTBernhard Eisel (AUT)HTC - High Road3:39:56
161FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis3:43:17
162AUSMark Renshaw (AUS)HTC - High Road3:44:00
163GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Team3:44:08
164USADanny Pate (USA)HTC - High Road3:45:26
165CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar3:54:35
166ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Cannondale3:57:43
34ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobank1:12:58

Puntenklassement - 24 Juli 2011


1GBRMark Cavendish (GBR)HTC - High Road334
2ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar272
3BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lotto236
4AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team208
5NORThor Hushovd (NOR)Garmin - Cervelo195
6NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineos192
7GERAndré Greipel (GER)Omega Pharma - Lotto160
8USATyler Farrar (USA)Garmin - Cervelo127
9ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi105
10FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux104
11LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trek94
12FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux82
13FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar81
14LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trek74
15CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Cervelo73
16FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux70
17GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos68
18SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil - DCM66
19FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondiale64
20SVKPeter Velits (SVK)HTC - High Road60
21FRAPierre Rolland (FRA)Europcar59
22ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISD57
23FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeux57
24ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISD56
25BELJelle Vanendert (BEL)Omega Pharma - Lotto51
26FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale49
27GERTony Martin (GER)HTC - High Road47
28ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Cannondale46
29ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondale45
30FRAJulien El Farès (FRA)Cofidis45
31FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis44
32ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis43
33PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistar41
34COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis41
35ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi41
36ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistar39
37BELDries Devenyns (BEL)Quick Step37
38USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelo35
39NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil - DCM31
40COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineos26
41FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale26
42BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCM26
43FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasun26
44ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobank25
45AUSMatthew Harley Goss (AUS)HTC - High Road25
46FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale23
47BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeux23
48FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasun23
49NEDBauke Mollema (NED)Rabobank22
50NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobank22
51FRASébastien Turgot (FRA)Europcar20
52FRARémy Di Grégorio (FRA)Astana17
53ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadi17
54GERGerald Ciolek (GER)Quick Step16
55USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelo15
56PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Radio Shack15
57RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha14
58AUSMark Renshaw (AUS)HTC - High Road14
59FRAAnthony Charteau (FRA)Europcar13
60ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi13
61FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondiale13
62ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCM12
63KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astana12
64NEDLieuwe Westra (NED)Vacansoleil - DCM12
65FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux11
66BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trek11
67FRATony Gallopin (FRA)Cofidis8
68FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Step7
69NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step6
70SLOKristijan Koren (SLO)Liquigas - Cannondale5
71ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Movistar5
72FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasun5
73BELKevin De Weert (BEL)Quick Step4
74AUSStuart O'Grady (AUS)Leopard - Trek4
75GERJens Voigt (GER)Leopard - Trek3
76USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack2
77USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Team1
78FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team1
79FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
80FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale108
81FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step98
82ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar74
83NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Cervelo58
84RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katusha56
85POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondale51
86ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineos45
87NEDJoost Posthuma (NED)Leopard - Trek44
88GERLinus Gerdemann (GER)Leopard - Trek40
89FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondiale40
90FRACyril Gautier (FRA)Europcar38
91FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasun32
92FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcar26
93FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis25
94ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shack20
95DENLars Ytting Bak (DEN)HTC - High Road20
96AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bank - Sungard19
97SUIFabian Cancellara (SUI)Leopard - Trek18
98DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trek18
99FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasun18
100USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team17
101GBRBen Swift (GBR)Team Ineos17
102ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radio Shack16
103ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineos16
104KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astana16
105LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Cervelo14
106FRATristan Valentin (FRA)Cofidis13
107LTUTomas Vaitkus (LTU)Astana12
108FRAVincent Jerome (FRA)Europcar10
109IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale10
110UKRAndriy Grivko (UKR)Astana9
111POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas - Cannondale9
112ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadi8
113CZERoman Kreuziger (CZE)Astana8
114FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasun7
115RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha7
116KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana6
117ESPDaniel Navarro García (ESP)Saxo Bank - Sungard5
118GERChristian Knees (GER)Team Ineos5
119GERGrischa Niermann (GER)Rabobank4
120RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha4
121ITAIvan Santaromita (ITA)BMC Racing Team4
122AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineos4
123SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team4
124GERMarcel Sieberg (GER)Omega Pharma - Lotto4
125SCODavid Millar (SCO)Garmin - Cervelo4
126SLOGrega Bole (SLO)Lampre - ISD4
127AUTBernhard Eisel (AUT)HTC - High Road3
128USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Road2
129ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - ISD2
130KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Radio Shack2
131BELRomain Zingle (BEL)Cofidis2
132NEDAddy Engels (NED)Quick Step2
133GERDanilo Hondo (GER)Lampre - ISD2
134ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Team2
135GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Team2
136ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Liquigas - Cannondale1
137CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar1
138BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lotto1
139ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigas - Cannondale1
140ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Cannondale1
141DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard1
142GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lotto1
143ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Saxo Bank - Sungard1
144ITAMatteo Tosatto (ITA)Saxo Bank - Sungard86:23:05
145DENBrian Vandborg (DEN)Saxo Bank - Sungard0:00:46
146FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidis0:07:53
147FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasun0:10:37
148FRAArnaud Coyot (FRA)Saur - Sojasun0:22:21
149UKRDenys Kostyuk (UKR)Lampre - ISD0:32:05
150FRAYohann Gène (FRA)Europcar0:50:05
151USADanny Pate (USA)HTC - High Road0:54:26

Bergklassement - 24 Juli 2011


1ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi108
2LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trek98
3BELJelle Vanendert (BEL)Omega Pharma - Lotto74
4AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team58
5LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trek56
6FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux45
7FRAPierre Rolland (FRA)Europcar44
8KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astana40
9NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil - DCM40
10FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step38
11ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondale32
12ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi26
13FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar25
14BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trek20
15BELDries Devenyns (BEL)Quick Step20
16FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux19
17ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi18
18GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos18
19FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondiale18
20FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux17
21PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistar17
22SVKPeter Velits (SVK)HTC - High Road16
23IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale16
24FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis16
25NORThor Hushovd (NOR)Garmin - Cervelo14
26FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale13
27FRAJulien El Farès (FRA)Cofidis12
28FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasun10
29NEDBauke Mollema (NED)Rabobank10
30NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineos9
31FRAAnthony Charteau (FRA)Europcar9
32RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha8
33COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineos8
34CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Cervelo7
35NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobank7
36RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha6
37USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Road5
38ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCM5
39FRARémy Di Grégorio (FRA)Astana4
40FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Step4
41BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCM4
42FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasun4
43ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineos4
44CZERoman Kreuziger (CZE)Astana4
45COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis4
46ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadi4
47FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux3
48BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lotto2
49ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobank2
50FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasun2
51NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank2
52SCODavid Millar (SCO)Garmin - Cervelo2
53FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux2
54KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astana2
55DENLars Ytting Bak (DEN)HTC - High Road2
56NEDLieuwe Westra (NED)Vacansoleil - DCM1
57RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katusha1
58FRACyril Gautier (FRA)Europcar1
59GERTony Martin (GER)HTC - High Road1
60ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Movistar1
61FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondiale1
62NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step1
63UKRAndriy Grivko (UKR)Astana1

Jongerenklassement - 24 Juli 2011


1FRAPierre Rolland (FRA)Europcar86:23:05
2ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis0:00:46
3FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasun0:07:53
4FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeux0:10:37
5NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCM0:22:21
6COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineos0:32:05
7GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:50:05
8NEDRobert Gesink (NED)Rabobank0:54:26
9FRACyril Gautier (FRA)Europcar1:17:00
10KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana1:21:05
11NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineos1:33:56
12FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale1:34:02
13BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCM1:43:28
14ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi1:49:04
15POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondale1:53:13
16NEDBauke Mollema (NED)Rabobank1:55:52
17RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha1:59:22
18FRATony Gallopin (FRA)Cofidis2:07:36
19USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Road2:15:06
20SLOKristijan Koren (SLO)Liquigas - Cannondale2:18:41
21PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistar2:20:51
22ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - ISD2:21:04
23ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Cannondale2:36:24
24FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux2:37:06
25SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team2:38:54
26FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux2:39:06
27CZERoman Kreuziger (CZE)Astana2:50:16
28FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondiale2:56:24
29FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasun3:06:15
30GBRBen Swift (GBR)Team Ineos3:07:24
31AUSMatthew Harley Goss (AUS)HTC - High Road3:11:49
32GERGerald Ciolek (GER)Quick Step3:19:39
33BELRomain Zingle (BEL)Cofidis3:20:47
34LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Cervelo3:26:10
35CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar3:43:52

Ploegenklassement - 24 Juli 2011


1USA Garmin - Cervelo258:18:49
2LUX Leopard - Trek0:11:04
3FRA AG2R - La Mondiale0:11:20
4FRA Europcar0:41:53
5ESP Euskaltel - Euskadi0:52:00
6GBR Team Ineos0:58:24
7RUS Team Katusha1:09:39
8DEN Saxo Bank - Sungard1:16:12
9FRA La Française des Jeux1:30:16
10FRA Cofidis1:47:29
11USA Radio Shack1:52:31
12BEL Quick Step1:57:10
13NED Vacansoleil - DCM2:09:10
14USA BMC Racing Team2:12:10
15NED Rabobank2:14:01
16ITA Liquigas - Cannondale2:20:05
17FRA Saur - Sojasun2:38:05
18ITA Lampre - ISD2:44:36
19KAZ Astana2:48:21
20BEL Omega Pharma - Lotto3:02:28
21USA HTC - High Road3:12:07
22ESP Movistar3:49:51

Etappe 1 - Passage du Gois - Mont des Alouettes - 191.5 km - 2 Juli 2011Ontsnapping


1BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lotto4:41:31
2AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team0:00:03
3NORThor Hushovd (NOR)Garmin - Cervelo0:00:06
4ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
5BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
6GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
7GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
8ESTRein Taaramäe (EST)Cofidiszt
9USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
10GERTony Martin (GER)HTC - High Roadzt
11GERLinus Gerdemann (GER)Leopard - Trekzt
12LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
13SVKPeter Velits (SVK)HTC - High Roadzt
14FRAThomas Voeckler (FRA)Europcarzt
15ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
16SCODavid Millar (SCO)Garmin - Cervelozt
17KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
18SUIFabian Cancellara (SUI)Leopard - Trekzt
19IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
20SLOGrega Bole (SLO)Lampre - ISDzt
21RUSEgor Silin (RUS)Team Katushazt
22POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondalezt
23BELTom Boonen (BEL)Quick Stepzt
24BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeuxzt
25NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
26ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Teamzt
27FRAWilliam Bonnet (FRA)La Française des Jeuxzt
28RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katushazt
29USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Roadzt
30FRATony Gallopin (FRA)Cofidiszt
31ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Movistarzt
32ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
33NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
34NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCMzt
35ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
36KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astanazt
37BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
38LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
39FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
40COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
41FRACyril Gautier (FRA)Europcarzt
42FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
43GERDanilo Hondo (GER)Lampre - ISDzt
44USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
45FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Teamzt
46SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
47RUSPavel Brutt (RUS)Team Katushazt
48COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
49RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt

Etappe 2 - Les Essarts - Les Essarts - 23 km - 3 Juli 2011Ploegentijdrit


1USA Garmin - Cervelo0:24:48
2USA BMC Racing Team0:00:04
3GBR Team Ineos
4LUX Leopard - Trek0:00:05
5USA HTC - High Road
6USA Radio Shack0:00:10
7NED Rabobank0:00:12
8DEN Saxo Bank - Sungard0:00:28
9KAZ Astana0:00:32
10BEL Omega Pharma - Lotto0:00:39
11FRA La Française des Jeux0:00:46
12FRA Europcar0:00:50
13FRA AG2R - La Mondiale0:00:53
14BEL Quick Step0:00:56
15ITA Liquigas - Cannondale0:00:57
16FRA Saur - Sojasun0:01:02
17ITA Lampre - ISD0:01:04
18RUS Team Katusha
19ESP Movistar0:01:09
20NED Vacansoleil - DCM0:01:15
21FRA Cofidis0:01:20
22ESP Euskaltel - Euskadi0:01:22

Etappe 3 - Olonne-sur-Mer - Redon 198km - 4 Juli 2011Sprint


1USATyler Farrar (USA)Garmin - Cervelo4:40:21
2FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCMzt
3ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
4FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
5GBRMark Cavendish (GBR)HTC - High Roadzt
6NORThor Hushovd (NOR)Garmin - Cervelozt
7NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Cervelozt
8SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil - DCMzt
9GERAndré Greipel (GER)Omega Pharma - Lottozt
10FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasunzt
11RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katushazt
12FRASébastien Turgot (FRA)Europcarzt
13NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
14BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeuxzt
15GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
16GERLinus Gerdemann (GER)Leopard - Trekzt
17FRAWilliam Bonnet (FRA)La Française des Jeuxzt
18GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
19NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCMzt
20BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
21CZERoman Kreuziger (CZE)Astanazt
22RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katushazt
23USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
24ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
25BELGert Steegmans (BEL)Quick Stepzt
26BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
27BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
28RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katushazt
29FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeuxzt
30FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondialezt
31FRACyril Gautier (FRA)Europcarzt
32KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astanazt
33IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
34AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
35ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
36ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
37AUSStuart O'Grady (AUS)Leopard - Trekzt
38GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt
39SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
40GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lottozt
41LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
42USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Teamzt
43GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineoszt
44LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
45UKRYaroslav Popovych (UKR)Radio Shackzt
46DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
47FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasunzt
48ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
49GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt

Etappe 4 - Lorient - Mûr-de-Bretagne 172.5km - 5 Juli 2011Medium berg


1AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team4:11:39
2KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
3COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
4BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
5NORThor Hushovd (NOR)Garmin - Cervelozt
6LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
7ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
9GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
10GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineos0:00:06
11ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
12ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
13ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISD0:00:08
14CZERoman Kreuziger (CZE)Astanazt
15USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
16NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
17BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
18CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Cervelozt
19USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
20GERTony Martin (GER)HTC - High Roadzt
21SCODavid Millar (SCO)Garmin - Cervelozt
22LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
23FRACyril Gautier (FRA)Europcarzt
24DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
25USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelozt
26NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
27ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistarzt
28GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
29NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
30USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelozt
31SVKPeter Velits (SVK)HTC - High Roadzt
32USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Roadzt
33SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
34FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeuxzt
35FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
37BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
38BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCMzt
39PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistarzt
40RUSEgor Silin (RUS)Team Katushazt
41FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondiale0:00:19
42IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
43NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM0:00:23
44ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
45AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bank - Sungardzt
46NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCMzt
47ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
48FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasun0:00:25
49ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
36ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobankzt

Etappe 5 - Carhaix - Cap Fréhel 164.5km - 6 Juli 2011Sprint


1GBRMark Cavendish (GBR)HTC - High Road3:38:32
2BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
3ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
4FRATony Gallopin (FRA)Cofidiszt
5GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
6GERAndré Greipel (GER)Omega Pharma - Lottozt
7FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
8FRAWilliam Bonnet (FRA)La Française des Jeuxzt
9ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Cannondalezt
10NORThor Hushovd (NOR)Garmin - Cervelozt
11AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
12GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
13FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeuxzt
14AUSStuart O'Grady (AUS)Leopard - Trekzt
15BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
16CZERoman Kreuziger (CZE)Astanazt
17NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCMzt
18GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineoszt
19FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
20IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
21RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katushazt
22FRACyril Gautier (FRA)Europcarzt
23DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
24FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
25ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
26GERTony Martin (GER)HTC - High Roadzt
27BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCMzt
28KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
29FRAJulien El Farès (FRA)Cofidiszt
30NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
31USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Teamzt
32BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
33KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astanazt
34RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
35USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
36ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Movistarzt
37ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
38FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
39SCODavid Millar (SCO)Garmin - Cervelozt
40LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
41NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
42ESTRein Taaramäe (EST)Cofidiszt
43FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondialezt
45ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
46BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
47ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
48LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
49FRASébastien Turgot (FRA)Europcarzt
44ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobankzt

Etappe 6 - Dinan - Lisieux 226.5km - 7 Juli 2011Sprint


1NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineos5:13:37
2AUSMatthew Harley Goss (AUS)HTC - High Roadzt
3NORThor Hushovd (NOR)Garmin - Cervelozt
4FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCMzt
5ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
6FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeuxzt
7BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
8GERGerald Ciolek (GER)Quick Stepzt
9ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCMzt
10FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeuxzt
11DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
12AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
13FRAJulien El Farès (FRA)Cofidiszt
14FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
15GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
16GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
17SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil - DCMzt
18FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidiszt
19FRACyril Gautier (FRA)Europcarzt
20GERLinus Gerdemann (GER)Leopard - Trekzt
21IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
22KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
23NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCMzt
24ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
25FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
26GERTony Martin (GER)HTC - High Roadzt
27USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
28ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
29FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondialezt
30BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
31SLOGrega Bole (SLO)Lampre - ISDzt
32LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
33USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelozt
34BELRomain Zingle (BEL)Cofidiszt
35BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
36CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Cervelozt
37BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
38BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
39NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
40LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
41ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
42CZERoman Kreuziger (CZE)Astanazt
43COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
44FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
45USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Teamzt
46FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
47SCODavid Millar (SCO)Garmin - Cervelozt
48USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelozt
49ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondalezt

Etappe 7 - Le Mans - Châteauroux 218km - 8 Juli 2011Sprint


1GBRMark Cavendish (GBR)HTC - High Road5:38:53
2ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISDzt
3GERAndré Greipel (GER)Omega Pharma - Lottozt
4FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCMzt
5FRAWilliam Bonnet (FRA)La Française des Jeuxzt
6RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katushazt
7NORThor Hushovd (NOR)Garmin - Cervelozt
8FRASébastien Turgot (FRA)Europcarzt
9ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
10FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
11FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
12FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeuxzt
13SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil - DCMzt
14BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
15IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
16LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
17AUSStuart O'Grady (AUS)Leopard - Trekzt
18SCODavid Millar (SCO)Garmin - Cervelozt
19BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
20AUSMark Renshaw (AUS)HTC - High Roadzt
21DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
22AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
23SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Teamzt
24BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
25NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCMzt
26USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelozt
27NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Cervelozt
28GERDanilo Hondo (GER)Lampre - ISDzt
29NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobankzt
30GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
31LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
32KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
33ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Movistarzt
34SLOGrega Bole (SLO)Lampre - ISDzt
35ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
36FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondialezt
37GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
38GERTony Martin (GER)HTC - High Roadzt
39SVKPeter Velits (SVK)HTC - High Roadzt
40NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
41ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
42ESTRein Taaramäe (EST)Cofidiszt
43FRATristan Valentin (FRA)Cofidiszt
44RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
45FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
46USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelozt
47GERLinus Gerdemann (GER)Leopard - Trekzt
48FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasunzt
49ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt

Etappe 8 - Aiguerande - Super Besse 189km - 9 Juli 2011Medium berg


1PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistar4:36:46
2BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lotto0:00:12
3AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team0:00:15
4ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
5SVKPeter Velits (SVK)HTC - High Roadzt
6BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
7ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
8LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
9LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
10COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
11BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
12GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
13ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
14USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelozt
15NORThor Hushovd (NOR)Garmin - Cervelozt
16USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelozt
17DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
18IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
19GERTony Martin (GER)HTC - High Roadzt
20FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondialezt
21KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
22GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
23RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
24ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shack0:00:26
25SCODavid Millar (SCO)Garmin - Cervelozt
26NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
27BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
28FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeuxzt
29USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack0:00:29
30ESTRein Taaramäe (EST)Cofidiszt
31ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
32FRAThomas Voeckler (FRA)Europcarzt
33FRAPierre Rolland (FRA)Europcar0:00:33
34FRAAnthony Charteau (FRA)Europcarzt
35BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
36FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
37NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCMzt
38FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
39RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha0:00:50
40NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil - DCMzt
41RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
42ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
43FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
44FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
45FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
46KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astanazt
47BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCMzt
48FRARémy Di Grégorio (FRA)Astana0:01:02
49ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:16

Etappe 9 - Issoire - Saint-Flour 208km - 10 Juli 2011Medium berg


1ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobank5:27:09
2FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar0:00:05
3FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0:00:13
4BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lotto0:03:59
5SVKPeter Velits (SVK)HTC - High Roadzt
6AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
7LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
8GERTony Martin (GER)HTC - High Roadzt
9LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
10ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
11ESTRein Taaramäe (EST)Cofidiszt
12USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelozt
13ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondialezt
15BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
16IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:04:07
17USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
18NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCMzt
19FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeuxzt
20NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
21GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
22ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
23GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
24ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shack0:04:13
26FRAPierre Rolland (FRA)Europcar0:04:20
27BELDries Devenyns (BEL)Quick Step0:04:26
28COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineos0:04:30
29DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
30RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
31BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
32ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
33USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelozt
34FRARémy Di Grégorio (FRA)Astanazt
35FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
36FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasun0:04:35
37BELJelle Vanendert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
38RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
39FRAAnthony Charteau (FRA)Europcarzt
40KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana0:04:39
41RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katushazt
42FRAJulien El Farès (FRA)Cofidiszt
43ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
44ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
45ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
46RUSEgor Silin (RUS)Team Katushazt
47FRACyril Gautier (FRA)Europcar0:04:47
48BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCM0:05:06
49FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasunzt
25ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobankzt

Etappe 10 - Aurillac - Carmaux 158km - 12 Juli 2011Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Omega Pharma - Lotto3:31:21
2GBRMark Cavendish (GBR)HTC - High Roadzt
3ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
4NORThor Hushovd (NOR)Garmin - Cervelozt
5FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCMzt
6ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Cannondalezt
7FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
8SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil - DCMzt
9GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
10FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidiszt
11FRAWilliam Bonnet (FRA)La Française des Jeuxzt
12LTUTomas Vaitkus (LTU)Astanazt
13SLOGrega Bole (SLO)Lampre - ISDzt
14BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
15NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
16GERDanilo Hondo (GER)Lampre - ISDzt
17BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeuxzt
18ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
20BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
21BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
22FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondialezt
23FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
24AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
25DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
26FRACyril Gautier (FRA)Europcarzt
27ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
28NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCMzt
29BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCMzt
30RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katushazt
31ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistarzt
32ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
33GERTony Martin (GER)HTC - High Roadzt
34LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
35FRAThomas Voeckler (FRA)Europcarzt
36ESTRein Taaramäe (EST)Cofidiszt
37LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
38USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelozt
39DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
40POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondalezt
41ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
42USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Teamzt
43GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
44USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelozt
45NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
46RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
47ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
48SVKPeter Velits (SVK)HTC - High Roadzt
49NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt

Etappe 11 - Blaye-les-Mines - Lavaur 167.5km - 13 Juli 2011Sprint


1GBRMark Cavendish (GBR)HTC - High Road3:46:07
2GERAndré Greipel (GER)Omega Pharma - Lottozt
3USATyler Farrar (USA)Garmin - Cervelozt
4RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katushazt
5NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
6FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCMzt
7ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
8FRASébastien Turgot (FRA)Europcarzt
9ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistarzt
10FRAWilliam Bonnet (FRA)La Française des Jeuxzt
11FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeuxzt
12GERGerald Ciolek (GER)Quick Stepzt
13FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasunzt
14FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
15BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeuxzt
16BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
17ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
18AUSMark Renshaw (AUS)HTC - High Roadzt
19NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCMzt
20LTUTomas Vaitkus (LTU)Astanazt
21FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidiszt
22BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
23SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil - DCMzt
24GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
25FRAArnaud Coyot (FRA)Saur - Sojasunzt
26SUIFabian Cancellara (SUI)Leopard - Trekzt
27ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCMzt
28ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISDzt
29LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
30GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lottozt
31BELJelle Vanendert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
32COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
33ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
34RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katushazt
35USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelozt
36GERTony Martin (GER)HTC - High Roadzt
37ESTRein Taaramäe (EST)Cofidiszt
38ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Cannondalezt
39SVKPeter Velits (SVK)HTC - High Roadzt
40GERLinus Gerdemann (GER)Leopard - Trekzt
41NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobankzt
42FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondialezt
43FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
44NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
45IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
46NORThor Hushovd (NOR)Garmin - Cervelozt
47ITAMatteo Tosatto (ITA)Saxo Bank - Sungardzt
48USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelozt
49AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt

Etappe 12 - Cugnaux - Luz Ardiden 211km - 14 Juli 2011Berg


1ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi6:01:15
2BELJelle Vanendert (BEL)Omega Pharma - Lotto0:00:07
3LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trek0:00:10
4ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondale0:00:30
5AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
6LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
7ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISD0:00:35
8FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar0:00:50
9FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
10USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelo0:01:03
11FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeux0:01:19
12COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineos0:01:25
13USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
14FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0:01:56
15RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
16IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:02:02
17NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank0:02:10
18BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
19ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shack0:02:53
20FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasun0:03:06
21DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
22RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha0:03:08
23BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lotto0:03:19
24ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis0:03:25
25FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale0:03:38
26FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0:03:54
27FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis0:03:55
28CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Cervelo0:03:57
29FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasun0:03:58
30SVKPeter Velits (SVK)HTC - High Road0:04:15
31FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
32ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi0:04:21
33KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana0:04:23
34RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha0:04:57
35GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:05:20
36POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Cannondalezt
37NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCM0:06:13
38SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Team0:07:06
39BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCMzt
40ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Movistar0:07:34
41ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineoszt
42ESPDaniel Navarro García (ESP)Saxo Bank - Sungardzt
43GERAndreas Klöden (GER)Radio Shack0:08:26
44FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasunzt
45BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
46FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux0:08:56
47GERTony Martin (GER)HTC - High Road0:09:03
48FRACyril Gautier (FRA)Europcarzt
49ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi0:09:56

Etappe 13 - Pau - Lourdes 152.5km - 15 Juli 2011Berg


1NORThor Hushovd (NOR)Garmin - Cervelo3:47:36
2FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis0:00:10
3FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux0:00:26
4DENLars Ytting Bak (DEN)HTC - High Road0:05:00
5FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Step0:05:02
6NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineos0:05:03
7RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha0:05:08
8ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISD0:05:16
9NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobankzt
10BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lotto0:06:48
11NEDBauke Mollema (NED)Rabobank0:06:51
12ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar0:07:37
13FRATony Gallopin (FRA)Cofidiszt
14SLOGrega Bole (SLO)Lampre - ISDzt
15BELJelle Vanendert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
16BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
17FRAThomas Voeckler (FRA)Europcarzt
18BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeuxzt
19LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
20FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
21ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - ISDzt
22KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
23FRAJulien El Farès (FRA)Cofidiszt
24ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
25AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
26ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
27GERTony Martin (GER)HTC - High Roadzt
28SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Teamzt
29NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCMzt
30FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeuxzt
31SVKPeter Velits (SVK)HTC - High Roadzt
32ESTRein Taaramäe (EST)Cofidiszt
33ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
34GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt
35BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
36POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondalezt
37USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelozt
38FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
39ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
40AUSStuart O'Grady (AUS)Leopard - Trekzt
41LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
42FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
43IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
44FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidiszt
45DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
46ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineoszt
47FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasunzt
48ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
49USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelozt

Etappe 14 - Saint-Gaudens - Plateau de Beille 168.5km - 16 Juli 2011Berg


1BELJelle Vanendert (BEL)Omega Pharma - Lotto5:13:25
2ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:21
3LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trek0:00:46
4AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team0:00:48
5COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
6FRAThomas Voeckler (FRA)Europcarzt
7LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
8FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondialezt
9FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
10ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
11ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISD0:01:27
12USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelo0:01:59
13BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
14ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis0:02:23
15KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana0:02:38
16NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCMzt
17ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shack0:03:01
18ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi0:03:39
19DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
20FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale0:03:55
21FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
22FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis0:04:16
23SVKPeter Velits (SVK)HTC - High Road0:04:46
24FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasun0:05:00
26FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeux0:05:03
27RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
28RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha0:05:26
29CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Cervelo0:05:37
30FRAJulien El Farès (FRA)Cofidis0:06:41
31FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0:06:47
32IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
33RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
34ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Movistarzt
35FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:07:26
36USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelo0:07:31
37FRAAnthony Charteau (FRA)Europcar0:08:29
38USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack0:09:45
39SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
40ESPDaniel Navarro García (ESP)Saxo Bank - Sungardzt
41ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Sungardzt
42ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineoszt
43ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
44FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
45FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasunzt
46BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
47FRACyril Gautier (FRA)Europcarzt
48KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Radio Shack0:10:42
49BELDries Devenyns (BEL)Quick Step0:11:36
25ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobankzt

Etappe 15 - Limoux - Montpellier 192.5km - 17 Juli 2011Sprint


1GBRMark Cavendish (GBR)HTC - High Road4:20:24
2USATyler Farrar (USA)Garmin - Cervelozt
3ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISDzt
4ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Cannondalezt
5ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
6GBRBen Swift (GBR)Team Ineoszt
7GERGerald Ciolek (GER)Quick Stepzt
8FRATony Gallopin (FRA)Cofidiszt
9ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistarzt
10FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
11FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasunzt
12COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
13GERAndré Greipel (GER)Omega Pharma - Lottozt
14SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil - DCMzt
15LTUTomas Vaitkus (LTU)Astanazt
16FRAArnaud Coyot (FRA)Saur - Sojasunzt
17FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeuxzt
18NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Cervelozt
19ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Cannondalezt
20IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
21NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCMzt
22NORThor Hushovd (NOR)Garmin - Cervelozt
23FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasunzt
24ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
25AUSMark Renshaw (AUS)HTC - High Roadzt
26ESTRein Taaramäe (EST)Cofidiszt
27NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobankzt
28BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
29AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
30KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astanazt
31FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
32BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
33AUSStuart O'Grady (AUS)Leopard - Trekzt
34LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
35FRASébastien Turgot (FRA)Europcarzt
36SVKPeter Velits (SVK)HTC - High Roadzt
37FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondialezt
38ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
39GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lottozt
40BELJelle Vanendert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
41LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
42FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasunzt
43USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelozt
44ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
45POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas - Cannondalezt
46COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
47ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
48ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
49SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Teamzt

Etappe 16 - Saint-Paul-Trois-Châteaux - Gap 162.5km - 19 Juli 2011Medium berg


1NORThor Hushovd (NOR)Garmin - Cervelo3:31:38
2NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
3CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Cervelo0:00:02
4GERTony Martin (GER)HTC - High Road0:00:38
5RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katusha0:00:52
6ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:25
7FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeuxzt
8ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCM0:01:55
9BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
10UKRAndriy Grivko (UKR)Astana0:01:58
11AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team0:04:23
12ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar0:04:44
14BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
15ESTRein Taaramäe (EST)Cofidiszt
16SVKPeter Velits (SVK)HTC - High Roadzt
17FRAThomas Voeckler (FRA)Europcarzt
18NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCMzt
19COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
20BELJelle Vanendert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
21LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
22ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
23FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
24FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondialezt
25ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
26FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeuxzt
27USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelo0:05:02
28RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha0:05:17
29ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
30FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
31FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
32GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
33USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelozt
34BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trek0:05:32
35LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
36ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
37ESPDaniel Navarro García (ESP)Saxo Bank - Sungardzt
38ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
39FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale0:06:18
40ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Movistarzt
41AUSStuart O'Grady (AUS)Leopard - Trekzt
42GBRMark Cavendish (GBR)HTC - High Road0:06:48
43PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Radio Shack0:06:54
44FRAVincent Jerome (FRA)Europcarzt
45ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Cannondale0:07:05
46RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha0:07:12
47DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:07:21
48ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineoszt
49FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasunzt

Etappe 17 - Gap - Pinerolo 179km - 20 Juli 2011Berg


1NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineos4:18:00
2NEDBauke Mollema (NED)Rabobank0:00:40
3FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0:00:50
4FRAJulien El Farès (FRA)Cofidiszt
5FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
6KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astana0:01:10
7POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondalezt
8KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Radio Shackzt
9FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasun0:01:15
10SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil - DCM0:02:20
11CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
12ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi0:02:37
13BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCM0:03:35
14IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:04:00
15NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobankzt
16BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
17LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trek0:04:26
18ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
19ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
20AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
21FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondialezt
22ESTRein Taaramäe (EST)Cofidiszt
23LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
24BELJelle Vanendert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
25FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasun0:04:34
26COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
27FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar0:04:53
28ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
29USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelozt
30ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
31USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelo0:05:03
32FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
33FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeux0:05:40
34FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0:05:56
35RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
36KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
37RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katushazt
38ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
39ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
40BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
41ITAIvan Santaromita (ITA)BMC Racing Teamzt
42NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil - DCMzt
43CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Cervelo0:06:26
44ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineoszt
45BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
46RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha0:06:47
47NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCM0:06:58
48SVKPeter Velits (SVK)HTC - High Roadzt
49DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt

Etappe 18 - Pinerolo - Galibier Serre-Chevalier 200.5km - 21 Juli 2011Berg


1LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trek6:07:56
2LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trek0:02:07
3AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team0:02:15
4ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondale0:02:18
5FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar0:02:21
6FRAPierre Rolland (FRA)Europcar0:02:27
7ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISD0:02:33
8ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis0:03:22
9USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelo0:03:25
10CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Cervelo0:03:31
11KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astana0:03:35
12USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelo0:03:38
13ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shack0:03:44
14BELJelle Vanendert (BEL)Omega Pharma - Lotto0:03:50
15FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale0:03:55
16FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0:04:07
17ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:04:42
18IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:04:58
19FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasun0:05:07
20NEDRobert Gesink (NED)Rabobank0:05:35
21BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
22RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha0:06:53
23FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeux0:07:01
24NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCM0:07:25
25GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:07:31
26COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
27RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha0:07:44
28RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha0:09:17
29ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Movistarzt
30BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeux0:10:33
31ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineos0:11:17
32POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Cannondale0:12:21
33ESPDaniel Navarro García (ESP)Saxo Bank - Sungard0:13:37
34BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trek0:14:06
35FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale0:14:20
36DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:14:45
37ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi0:15:53
38NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil - DCM0:17:23
39ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi0:17:32
40BELDries Devenyns (BEL)Quick Step0:18:18
41SVKPeter Velits (SVK)HTC - High Road0:18:25
42BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCM0:19:12
43FRARémy Di Grégorio (FRA)Astana0:20:08
44ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar0:20:29
45SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
46NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobank0:20:43
47FRAAnthony Charteau (FRA)Europcarzt
48SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - ISD0:21:27
49NEDJoost Posthuma (NED)Leopard - Trek0:21:51

Etappe 19 - Modane - Alpe d'Huez 109.5km - 22 Juli 2011Berg


1FRAPierre Rolland (FRA)Europcar3:13:25
2ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:14
3SVKPeter Velits (SVK)HTC - High Road0:00:57
4AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
5BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCMzt
6ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
7LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
8LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
9CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Cervelo0:01:15
10USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelozt
11FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale0:01:27
12FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0:02:06
13ESTRein Taaramäe (EST)Cofidiszt
14ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
15USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
16FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasun0:02:31
17BELKevin De Weert (BEL)Quick Step0:02:46
18USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelo0:03:22
19FRAThomas Voeckler (FRA)Europcarzt
20RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
21FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeuxzt
23FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondiale0:03:47
24FRARémy Di Grégorio (FRA)Astana0:04:26
25ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Sungard0:04:52
26NEDBauke Mollema (NED)Rabobank0:05:19
27GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt
28FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondialezt
29SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - ISD0:05:41
30FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0:05:49
31BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeuxzt
32ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
33DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
34FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasun0:06:47
35ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi0:07:13
36AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineos0:07:40
37NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank0:08:13
38FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:08:45
39ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
40POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Cannondale0:09:47
41FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
42ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Movistarzt
43GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
44NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCM0:10:32
45FRAJulien El Farès (FRA)Cofidis0:10:57
46NEDRobert Gesink (NED)Rabobank0:10:59
47PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistar0:12:25
48ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shack0:12:28
49ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobank0:12:38
22ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobank0:03:34

Etappe 20 - Grenoble - Grenoble 42.5km - 23 Juli 2011Individuele Tijdrit


1GERTony Martin (GER)HTC - High Road0:55:33
2AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team0:00:07
3BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCM0:01:29
4AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bank - Sungard0:01:30
5FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale0:01:33
6ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:37
7SUIFabian Cancellara (SUI)Leopard - Trek0:01:42
8SVKPeter Velits (SVK)HTC - High Road0:02:03
9ESTRein Taaramäe (EST)Cofidiszt
10USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelo0:02:08
11NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineos0:02:10
12FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar0:02:14
13BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trek0:02:36
14SLOKristijan Koren (SLO)Liquigas - Cannondalezt
15ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - ISD0:02:38
16LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
17NEDLieuwe Westra (NED)Vacansoleil - DCM0:02:39
18FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
19LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trek0:02:41
20FRAPierre Rolland (FRA)Europcar0:02:50
21FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasun0:02:51
22BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lotto0:02:57
24USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelo0:03:00
25FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0:03:03
26FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux0:03:23
27FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:03:28
28USADanny Pate (USA)HTC - High Road0:03:30
29RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha0:03:36
30ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISD0:03:38
31SCODavid Millar (SCO)Garmin - Cervelo0:03:41
32POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas - Cannondale0:03:43
33ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondale0:03:47
34DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:03:51
35DENLars Ytting Bak (DEN)HTC - High Road0:03:57
36DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:03:58
37FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale0:03:59
38NEDRobert Gesink (NED)Rabobank0:04:01
39NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobank0:04:07
40ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shack0:04:10
41ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi0:04:13
42ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radio Shack0:04:18
43ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineos0:04:20
44GERChristian Knees (GER)Team Ineos0:04:23
45GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:04:24
46FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasun0:04:30
47ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Cannondale0:04:35
48KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Radio Shack0:04:36
49BELKevin De Weert (BEL)Quick Step0:04:38
50PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistar0:04:39
51FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeux0:04:42
52NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCM0:04:43
53BELJelle Vanendert (BEL)Omega Pharma - Lotto0:04:44
54AUSStuart O'Grady (AUS)Leopard - Trekzt
55RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katusha0:04:46
56LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Cervelo0:04:48
57USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Team0:04:49
58FRAAnthony Charteau (FRA)Europcar0:04:52
59FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
60ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineos0:04:54
61CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Cervelo0:04:56
62FRATony Gallopin (FRA)Cofidis0:05:00
63FRACyril Gautier (FRA)Europcar0:05:01
64KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana0:05:05
65ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi0:05:09
66USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Road0:05:11
67FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0:05:12
68DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trek0:05:15
69SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team0:05:16
70ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
71BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lotto0:05:19
72FRAJulien El Farès (FRA)Cofidis0:05:20
73FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondiale0:05:26
74GERGrischa Niermann (GER)Rabobank0:05:27
75RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha0:05:30
76POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Cannondale0:05:35
77USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack0:05:38
78PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Radio Shack0:05:42
79FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcar0:05:43
80RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha0:05:46
81ITAIvan Santaromita (ITA)BMC Racing Teamzt
82LTUTomas Vaitkus (LTU)Astana0:05:47
83AUSMatthew Harley Goss (AUS)HTC - High Road0:05:48
84USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team0:05:51
85POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondale0:05:52
86SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - ISD0:05:53
87FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux0:05:54
88BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeuxzt
89GERLinus Gerdemann (GER)Leopard - Trek0:05:56
90ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar0:05:57
91GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lotto0:06:01
92FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasun0:06:02
93AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineos0:06:03
94BELRomain Zingle (BEL)Cofidis0:06:05
95FRARémy Di Grégorio (FRA)Astana0:06:07
96BELDries Devenyns (BEL)Quick Step0:06:08
97FRAVincent Jerome (FRA)Europcarzt
98CZERoman Kreuziger (CZE)Astana0:06:10
99SLOGrega Bole (SLO)Lampre - ISD0:06:11
100ESPDaniel Navarro García (ESP)Saxo Bank - Sungard0:06:14
101ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Movistarzt
102FRASébastien Turgot (FRA)Europcar0:06:15
103ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar0:06:18
104NORThor Hushovd (NOR)Garmin - Cervelo0:06:19
105FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasun0:06:21
106RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha0:06:23
107NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil - DCMzt
108FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis0:06:25
109ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
110SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Team0:06:28
111FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
112ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCM0:06:29
113IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
114ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Team0:06:30
115ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Sungard0:06:32
116ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Movistar0:06:34
117NEDJoost Posthuma (NED)Leopard - Trek0:06:36
118ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Liquigas - Cannondale0:06:45
119FRAArnaud Coyot (FRA)Saur - Sojasun0:06:47
120FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team0:06:50
121COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineos0:06:51
122UKRAndriy Grivko (UKR)Astana0:06:54
123NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank0:06:56
124ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISDzt
125FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasun0:07:04
126ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi0:07:08
127GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Team0:07:09
128CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
129GBRBen Swift (GBR)Team Ineos0:07:14
130FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis0:07:19
131NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Cervelo0:07:22
132FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasun0:07:24
133FRAYohann Gène (FRA)Europcar0:07:28
134FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondiale0:07:30
135ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadi0:07:31
136GERMarcel Sieberg (GER)Omega Pharma - Lotto0:07:36
137NEDAddy Engels (NED)Quick Step0:07:39
138GERAndré Greipel (GER)Omega Pharma - Lottozt
139GERDanilo Hondo (GER)Lampre - ISDzt
140FRATristan Valentin (FRA)Cofidis0:07:41
141USATyler Farrar (USA)Garmin - Cervelo0:07:44
142FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux0:07:53
143NEDBauke Mollema (NED)Rabobank0:07:54
144ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistar0:07:55
145FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasunzt
146GERGerald Ciolek (GER)Quick Step0:08:07
147FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux0:08:09
148ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Cannondale0:08:11
149AUTBernhard Eisel (AUT)HTC - High Roadzt
150ITAMatteo Tosatto (ITA)Saxo Bank - Sungard0:08:16
151ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:08:19
152AUSMark Renshaw (AUS)HTC - High Road0:08:26
153DENBrian Vandborg (DEN)Saxo Bank - Sungard0:08:27
154ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - ISD0:08:32
155GBRMark Cavendish (GBR)HTC - High Road0:08:35
156GERJens Voigt (GER)Leopard - Trek0:08:37
157ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigas - Cannondale0:08:44
158KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astana0:08:46
159UKRDenys Kostyuk (UKR)Lampre - ISD0:09:03
160FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidis0:09:17
161ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Saxo Bank - Sungard0:09:27
162KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astana0:09:44
163SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil - DCM0:09:45
164COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis0:09:48
165NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step0:10:38
166FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasun0:11:19
23ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobank0:02:58

Etappe 21 - Créteil - Paris Champs-Elysées 95km - 24 Juli 2011Sprint


1GBRMark Cavendish (GBR)HTC - High Road2:27:02
2NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
3GERAndré Greipel (GER)Omega Pharma - Lottozt
4USATyler Farrar (USA)Garmin - Cervelozt
5SUIFabian Cancellara (SUI)Leopard - Trekzt
6ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Cannondalezt
7SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil - DCMzt
8LTUTomas Vaitkus (LTU)Astanazt
9GERGerald Ciolek (GER)Quick Stepzt
10FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasunzt
11FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
12SLOGrega Bole (SLO)Lampre - ISDzt
13AUSMark Renshaw (AUS)HTC - High Roadzt
14ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineoszt
15ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistarzt
16FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidiszt
17RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katushazt
18KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
19ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISDzt
20FRASébastien Turgot (FRA)Europcarzt
21ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
22FRAArnaud Coyot (FRA)Saur - Sojasunzt
23ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
24ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Cannondalezt
25FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondialezt
26FRATony Gallopin (FRA)Cofidiszt
27ESTRein Taaramäe (EST)Cofidiszt
28NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCMzt
29FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeuxzt
30GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt
31GERDanilo Hondo (GER)Lampre - ISDzt
32POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondalezt
33COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
34SVKPeter Velits (SVK)HTC - High Roadzt
35FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondialezt
36NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Cervelozt
37LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Cervelozt
38FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
39KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astanazt
40FRAJulien El Farès (FRA)Cofidiszt
41ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Liquigas - Cannondalezt
42BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
43ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
44NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobankzt
45BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
46AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineoszt
47AUSStuart O'Grady (AUS)Leopard - Trekzt
48AUSMatthew Harley Goss (AUS)HTC - High Roadzt
49FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeuxzt
50FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasunzt

Startlijst

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden