De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Zwitserland - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Zwitserland - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2011

Ronde van Zwitserland 2011

ZwitserlandZwitserland - 11 Juni 2011 - 19 Juni 2011


Algemeen klassement - 19 Juni 2011


1USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack31:45:02
2ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISD0:00:04
3NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank0:01:02
4DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trek0:01:10
5NEDBauke Mollema (NED)Rabobank0:02:05
6SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team0:02:24
7LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trek0:02:35
8NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank0:03:11
9USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelo0:03:17
10BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trek0:04:12
11USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Road0:04:15
12ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katusha0:05:23
13BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto0:07:04
14ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar0:09:28
15BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto0:09:29
16BLRBranislau Samoilau (BLR)Movistar0:10:05
17BELKevin De Weert (BEL)Quick Step0:13:53
18ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi0:15:07
19LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trek0:18:48
20CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Cervelo0:20:14
21RUSVladimir Efimkin (RUS)Team Type 10:21:30
22SUIJohan Tschopp (SUI)BMC Racing Team0:21:55
23ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadi0:25:21
24GERLinus Gerdemann (GER)Leopard - Trek0:25:27
25NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM0:25:36
26USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelo0:26:10
27DENMads Christensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:27:04
28SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank - Sungardzt
29FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondiale0:28:48
30ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistar0:29:15
31UKRRuslan Pidgornyy (UKR)Vacansoleil - DCM0:29:29
32ESTTanel Kangert (EST)Astana0:30:03
33BELDries Devenyns (BEL)Quick Step0:30:22
34RSADaryl Impey (RSA)Team Netapp0:30:54
35ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha0:30:58
36USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Team0:32:56
37ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Movistar0:34:45
38GERAndreas Klöden (GER)Radio Shack0:35:29
39SUIMichael Albasini (SUI)HTC - High Road0:35:44
40SVKPeter Velits (SVK)HTC - High Road0:37:11
41MDAAlexandr Pliuschin (MDA)Team Katusha0:37:54
42ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale0:39:08
43UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM0:40:42
44ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCM0:41:09
45CZEZdenek Stybar (CZE)Quick Step0:41:39
46KAZSergey Renev (KAZ)Astana0:42:29
47GBRChris Froome (GBR)Team Ineos0:42:30
48BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCM0:42:46
49RUSArtem Ovechkin (RUS)Team Katusha0:43:00
50SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondale0:43:57
51ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondale0:45:12
52ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistar0:46:30
53USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team0:46:34
54ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadi0:48:38
55ITASimone Ponzi (ITA)Liquigas - Cannondale0:51:41
56SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondiale0:51:47
57AUSSimon Clarke (AUS)Astana0:52:01
58UKRValery Kobzarenko (UKR)Team Type 10:52:19
59AUSLuke Roberts (AUS)Saxo Bank - Sungard0:53:17
60BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Team0:53:40
61SUIAndreas Dietziker (SUI)Team Netapp0:53:42
62GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondale0:53:51
63ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Saxo Bank - Sungard0:55:47
64NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team Ineos0:56:23
65ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astana0:57:06
66NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank0:57:19
67POLBartosz Huzarski (POL)Team Netapp0:57:42
68ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi0:58:34
69LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
70PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Radio Shack0:59:43
71NEDPieter Weening (NED)Rabobank1:00:02
72FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step1:01:03
73FRAAnthony Ravard (FRA)AG2R - La Mondiale1:01:22
74BELKristof Vandewalle (BEL)Quick Step1:01:47
75ITADaniele Righi (ITA)Lampre - ISD1:01:59
76GERJens Voigt (GER)Leopard - Trek1:02:16
77FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale1:02:44
78GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos1:02:47
79AUSHeinrich Haussler (AUS)Garmin - Cervelo1:02:56
80ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Euskaltel - Euskadi1:04:06
81ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Team1:04:08
82CZELeopold König (CZE)Team Netapp1:05:03
83ITALuca Paolini (ITA)Team Katusha1:06:52
84SVKMartin Velits (SVK)HTC - High Road1:08:08
85ESPJavier Mejías Leal (ESP)Team Type 11:08:32
86SUIGrégory Rast (SUI)Radio Shack1:09:15
87DENMatti Breschel (DEN)Rabobank1:09:45
88AUSAdam Hansen (AUS)Omega Pharma - Lotto1:10:03
89KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Radio Shack1:10:15
90KAZAssan Bazayev (KAZ)Astana1:10:56
91ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Cannondale1:11:17
92KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astana1:11:43
93AUSStuart O'Grady (AUS)Leopard - Trek1:11:58
94SUIRubens Bertogliati (SUI)Team Type 11:12:18
95ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Sungard1:12:31
96GERAlexander Gottfried (GER)Team Netapp1:12:39
97ITACesare Benedetti (ITA)Team Netapp1:13:17
98SUIFabian Cancellara (SUI)Leopard - Trek1:13:50
99RSARobert Hunter (RSA)Radio Shack1:15:43
100AUSMatthew Harley Goss (AUS)HTC - High Road1:15:44
101GERGerald Ciolek (GER)Quick Step1:16:24
102GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Team1:16:47
103ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistar1:16:58
104NORThor Hushovd (NOR)Garmin - Cervelo1:18:37
105BELTom Boonen (BEL)Quick Step1:19:01
106GBRBen Swift (GBR)Team Ineos1:19:11
107ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar1:19:37
108POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas - Cannondale1:19:42
109ITADario David Cioni (ITA)Team Ineos1:19:56
110GERMarcel Sieberg (GER)Omega Pharma - Lotto1:20:53
111ITAAlessandro Bazzana (ITA)Team Type 11:21:08
112ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadi1:22:30
113SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil - DCM1:23:32
114BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Team Katusha1:24:54
115GERAndré Greipel (GER)Omega Pharma - Lotto1:25:23
116POLJaroslaw Marycz (POL)Saxo Bank - Sungard1:25:49
117BELNick Nuyens (BEL)Saxo Bank - Sungardzt
118FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondiale1:27:13
119GERDanilo Hondo (GER)Lampre - ISD1:27:47
120BELOlivier Kaisen (BEL)Omega Pharma - Lotto1:28:04
121RUSPavel Brutt (RUS)Team Katusha1:30:41
122CZEJan Bárta (CZE)Team Netapp1:30:44
123AUTDaniel Schorn (AUT)Team Netapp1:32:40
124NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineos1:34:11
125ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Euskaltel - Euskadi1:34:13
126UKROleksandr Kvachuk (UKR)Lampre - ISD1:34:57
127GBRMark Cavendish (GBR)HTC - High Road1:35:11
128BELStijn Devolder (BEL)Vacansoleil - DCM1:35:34
129AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bank - Sungard1:36:00
130AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineos1:36:05
131ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Omega Pharma - Lotto1:37:45
132AUSMathew Hayman (AUS)Team Ineos1:38:10
133ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - ISD1:38:28
134ITAEnrico Magazzini (ITA)Lampre - ISD1:39:07
135AUTBernhard Eisel (AUT)HTC - High Road1:39:29
136BELGert Steegmans (BEL)Quick Step1:40:05
137AUSJack Bobridge (AUS)Garmin - Cervelo1:41:35
138AUSRobbie McEwen (AUS)Radio Shack1:42:38
139GERBert Grabsch (GER)HTC - High Road1:43:10

Proloog - Lugano - Lugano 7.3km - 11 Juni 2011Individuele Tijdrit


1SUIFabian Cancellara (SUI)Leopard - Trek0:09:41
2USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Road0:00:09
3SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondale0:00:17
4SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank - Sungardzt
5GERAndreas Klöden (GER)Radio Shack0:00:18
6USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelo0:00:20
7SVKPeter Velits (SVK)HTC - High Road0:00:21
8NEDBauke Mollema (NED)Rabobank0:00:22
9USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
10GERLinus Gerdemann (GER)Leopard - Trekzt
11GBRChris Froome (GBR)Team Ineos0:00:24
12ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
13BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trek0:00:26
14ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Sungard0:00:27
15ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
16NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM0:00:28
17ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
18COLJuan Mauricio Soler Hernandez (COL)Movistarzt
19BELDries Devenyns (BEL)Quick Step0:00:29
20DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
21SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
22ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Movistar0:00:30
23BLRBranislau Samoilau (BLR)Movistarzt
24SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team0:00:31
25NORThor Hushovd (NOR)Garmin - Cervelozt
26POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas - Cannondale0:00:32
27ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCMzt
28FINJussi Veikkanen (FIN)Omega Pharma - Lottozt
29ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale0:00:33
30NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
31AUSStuart O'Grady (AUS)Leopard - Trekzt
32USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Team0:00:34
33USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Cervelozt
34AUSHeinrich Haussler (AUS)Garmin - Cervelo0:00:35
35BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt

Etappe 1 - Airolo - Crans-Montana 147.8km - 12 Juni 2011Berg


1COLJuan Mauricio Soler Hernandez (COL)Movistar4:23:20
2ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISD0:00:12
3LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
4ITADanilo Di Luca (ITA)Team Katusha0:00:16
5NEDBauke Mollema (NED)Rabobank0:00:18
6USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack0:00:34
7USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Road0:00:36
8SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team0:00:39
9ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondale0:00:47
10NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
11NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
12GBRChris Froome (GBR)Team Ineos0:00:56
13BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto0:01:13
14DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trek0:01:15
15SUIJohan Tschopp (SUI)BMC Racing Teamzt
16LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trek0:01:39
17ITACristiano Salerno (ITA)Liquigas - Cannondalezt
18ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar0:01:44
19ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katusha0:01:45
20BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trek0:01:47
21GERLinus Gerdemann (GER)Leopard - Trekzt
22BLRBranislau Samoilau (BLR)Movistarzt
23POLBartosz Huzarski (POL)Team Netappzt
24UKRRuslan Pidgornyy (UKR)Vacansoleil - DCM0:01:51
25ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:58
26USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelo0:02:05
27BELDries Devenyns (BEL)Quick Step0:02:23
28UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM0:03:13
29ESTTanel Kangert (EST)Astana0:03:33
30ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistar0:03:42
31BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
32SUIMichael Albasini (SUI)HTC - High Road0:03:55
33ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondale0:04:01
34ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadi0:04:10
35IRLPhilip Deignan (IRL)Radio Shackzt
36BELKevin De Weert (BEL)Quick Step0:04:27
37KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Radio Shackzt
38RUSArtem Ovechkin (RUS)Team Katusha0:04:41
39SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondiale0:04:53
40FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondiale0:05:27
41RUSVladimir Efimkin (RUS)Team Type 1zt
42FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
43NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team Ineoszt
44BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCM0:05:53
45ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCMzt
46CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Cervelozt
47NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank0:06:13
48SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank - Sungard0:06:38
49ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Euskaltel - Euskadizt
50MDAAlexandr Pliuschin (MDA)Team Katushazt

Etappe 2 - Brigue-Glis - Grindelwald 107.6km - 13 Juni 2011Medium berg


1SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondale3:09:47
2ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
3DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trek0:00:21
4NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
5ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katusha0:00:48
6USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Road0:01:04
7LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
8NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
9COLJuan Mauricio Soler Hernandez (COL)Movistarzt
10BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
11NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
12ITADanilo Di Luca (ITA)Team Katusha0:01:24
13USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelo0:01:26
14GERLinus Gerdemann (GER)Leopard - Trek0:01:28
15BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto0:01:42
16USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
17SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team0:02:02
18BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
19SUIJohan Tschopp (SUI)BMC Racing Teamzt
20BLRBranislau Samoilau (BLR)Movistar0:02:49
21LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trek0:03:41
22CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Cervelo0:03:45
23SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank - Sungardzt
24SUIMichael Albasini (SUI)HTC - High Roadzt
25BELKevin De Weert (BEL)Quick Step0:04:27
26FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale0:04:42
27ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar0:04:57
28ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
29CZEZdenek Stybar (CZE)Quick Stepzt
30ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale0:05:03
31ESTTanel Kangert (EST)Astana0:05:29
32USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team0:06:34
33DENMads Christensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:06:54
34USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelo0:07:40
35GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt

Etappe 3 - Grindelwald - Huttwil 198.4km - 14 Juni 2011Ontsnapping


1NORThor Hushovd (NOR)Garmin - Cervelo4:46:05
2SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondalezt
3ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCM0:00:02
4ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
5ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
6ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
7BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
8CZEZdenek Stybar (CZE)Quick Stepzt
9BELTom Boonen (BEL)Quick Stepzt
10RSADaryl Impey (RSA)Team Netappzt
11ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
13ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
14ESPJavier Mejías Leal (ESP)Team Type 1zt
15ITALuca Paolini (ITA)Team Katushazt
16POLBartosz Huzarski (POL)Team Netappzt
17ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
18SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil - DCMzt
19SUIAndreas Dietziker (SUI)Team Netappzt
20AUSLuke Roberts (AUS)Saxo Bank - Sungardzt
21USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
22DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
23NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
24COLJuan Mauricio Soler Hernandez (COL)Movistarzt
25BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
26RUSArtem Ovechkin (RUS)Team Katushazt
27BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
28BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCMzt
29NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
30USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelozt
31GERLinus Gerdemann (GER)Leopard - Trekzt
32ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Sungardzt
33RUSVladimir Efimkin (RUS)Team Type 1zt
34USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Roadzt
35SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt

Etappe 4 - Huttwil - Tobel-Tägerschen 204.2km - 15 Juni 2011Sprint


1SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil - DCM4:44:48
2ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
3SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondalezt
4USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Roadzt
5ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
6ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCMzt
7FRAAnthony Ravard (FRA)AG2R - La Mondialezt
8GERLinus Gerdemann (GER)Leopard - Trekzt
9BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
10GBRBen Swift (GBR)Team Ineoszt
11AUSLuke Roberts (AUS)Saxo Bank - Sungardzt
12ESPJavier Mejías Leal (ESP)Team Type 1zt
13ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
14BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
15BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
16ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
17ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
18COLJuan Mauricio Soler Hernandez (COL)Movistarzt
19NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
20USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
21RSARobert Hunter (RSA)Radio Shackzt
22NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
23NORThor Hushovd (NOR)Garmin - Cervelozt
24SUIAndreas Dietziker (SUI)Team Netappzt
25DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
26AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bank - Sungardzt
27ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Movistarzt
28ITALuca Paolini (ITA)Team Katushazt
29ITADaniele Callegarin (ITA)Team Type 1zt
30ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistarzt
31NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
32UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
33ITADanilo Di Luca (ITA)Team Katushazt
34USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Teamzt
35BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt

Etappe 5 - Tobel-Tägerschen - Malbun (LIE) 157.7km - 16 Juni 2011Berg


1NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank4:12:03
2USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack0:00:09
3ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISD0:00:18
4NEDBauke Mollema (NED)Rabobank0:00:21
5ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
6LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trek0:00:30
7SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Teamzt
8NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank0:01:19
9DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trek0:01:27
10USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelo0:01:42
11BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
12BELKevin De Weert (BEL)Quick Step0:02:11
13USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Road0:02:15
14CZELeopold König (CZE)Team Netapp0:02:21
15ITADanilo Di Luca (ITA)Team Katushazt
16GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondale0:02:50
17BLRBranislau Samoilau (BLR)Movistar0:03:14
18ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi0:03:23
19RUSVladimir Efimkin (RUS)Team Type 10:03:37
20RUSArtem Ovechkin (RUS)Team Katusha0:03:44
21SUIJohan Tschopp (SUI)BMC Racing Team0:03:53
22NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM0:03:54
23FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondiale0:04:10
24ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha0:04:18
25BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto0:04:22
26BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto0:04:26
27UKRRuslan Pidgornyy (UKR)Vacansoleil - DCM0:04:56
28ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Movistar0:05:06
29ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistarzt
30SVKPeter Velits (SVK)HTC - High Road0:05:36
31KAZSergey Renev (KAZ)Astana0:05:50
32ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadi0:06:03
33ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
34ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar0:06:31
35MDAAlexandr Pliuschin (MDA)Team Katusha0:06:33

Etappe 6 - Vaduz (LIE) - Serfaus (AUT) 222.8km - 17 Juni 2011Medium berg


1BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCM5:38:42
2LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trek0:00:35
3ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar0:00:48
4USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelo0:00:51
5ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha0:00:54
6UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM0:01:33
7BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto0:01:34
8ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCM0:02:30
9USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Teamzt
10ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Sungardzt
11ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistar0:02:33
12ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astana0:03:27
13ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14BELDries Devenyns (BEL)Quick Step0:03:54
15SUIAndreas Dietziker (SUI)Team Netapp0:04:15
16DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trek0:04:32
17ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISD0:04:39
18NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
19SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Teamzt
20GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
21ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
22NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
23LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
24ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
25USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
26USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Roadzt
27BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
28USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelozt
29NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM0:05:25
30NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
31CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Cervelo0:05:52
32RUSVladimir Efimkin (RUS)Team Type 1zt
33BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
34BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
35RSADaryl Impey (RSA)Team Netappzt

Etappe 7 - Tübach - Schaffhouse 167.3km - 18 Juni 2011Sprint


1SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondale3:52:00
2AUSMatthew Harley Goss (AUS)HTC - High Roadzt
3GBRBen Swift (GBR)Team Ineoszt
4ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
5NORThor Hushovd (NOR)Garmin - Cervelozt
6ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
7GERGerald Ciolek (GER)Quick Stepzt
8GBRIan Stannard (GBR)Team Ineoszt
9AUSSimon Clarke (AUS)Astanazt
10USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Roadzt
11ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistarzt
12BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
13NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
14ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
15DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
16SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Teamzt
17ITALuca Paolini (ITA)Team Katushazt
18ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
19ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
20POLJaroslaw Marycz (POL)Saxo Bank - Sungardzt
21CZEZdenek Stybar (CZE)Quick Stepzt
22ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
23LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
24USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
25NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
26USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelozt
27NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
28BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
29ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Cannondale0:00:12
30BELKevin De Weert (BEL)Quick Step0:00:16
31USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelo0:00:24
32AUSHeinrich Haussler (AUS)Garmin - Cervelo0:00:28
33FRAAnthony Ravard (FRA)AG2R - La Mondiale0:00:48
34ITAAlessandro Bazzana (ITA)Team Type 1zt
35AUSStuart O'Grady (AUS)Leopard - Trekzt

Etappe 8 - Schaffhouse - Schaffhouse 32.1km - 19 Juni 2011Individuele Tijdrit


1SUIFabian Cancellara (SUI)Leopard - Trek0:41:01
2GERAndreas Klöden (GER)Radio Shack0:00:09
3USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack0:00:13
4PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Radio Shack0:00:25
5USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelo0:00:38
6SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank - Sungard0:00:41
7DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trek0:00:44
8BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCM0:00:48
9GBRChris Froome (GBR)Team Ineos0:01:02
10USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelo0:01:04
11BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trek0:01:09
12SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team0:01:16
13GERLinus Gerdemann (GER)Leopard - Trek0:01:24
14RUSArtem Ovechkin (RUS)Team Katusha0:01:25
15AUSJack Bobridge (AUS)Garmin - Cervelo0:01:27
16GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos0:01:29
17DENMads Christensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:01:33
18FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:01:36
19NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank0:01:38
20AUSStuart O'Grady (AUS)Leopard - Trek0:01:40
21SUIMichael Albasini (SUI)HTC - High Road0:01:44
22RSARobert Hunter (RSA)Radio Shack0:01:49
23ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale0:01:52
24CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Cervelo0:01:57
25NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM0:02:01
26USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
27SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondale0:02:03
28SUIRubens Bertogliati (SUI)Team Type 10:02:04
29NEDBauke Mollema (NED)Rabobank0:02:06
30POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas - Cannondalezt
31SVKPeter Velits (SVK)HTC - High Road0:02:08
32ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
33AUSLuke Roberts (AUS)Saxo Bank - Sungard0:02:10
34NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank0:02:13
35BLRBranislau Samoilau (BLR)Movistar0:02:14
36SVKMartin Velits (SVK)HTC - High Road0:02:15
37KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astana0:02:16
38ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Teamzt
39ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
40SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondiale0:02:21
41BELDries Devenyns (BEL)Quick Step0:02:22
42ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Sungard0:02:24
43BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto0:02:29
44ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar0:02:30
45NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank0:02:31
46LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trek0:02:32
47BELStijn Devolder (BEL)Vacansoleil - DCM0:02:33
48AUSHeinrich Haussler (AUS)Garmin - Cervelo0:02:36
49GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondale0:02:37
50SUIJohan Tschopp (SUI)BMC Racing Team0:02:53

Startlijst

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden