De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Suisse - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Suisse - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2021

Tour de Suisse 2021

ZwitserlandZwitserland - 6 Juni 2021 - 13 Juni 2021


Algemeen klassement - 13 Juni 2021


1ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers24:44:01
2COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippo0:17
3DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Tech1:15
4GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe1:19
5CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nation2:55
6ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assos3:16
7PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirates3:43
8NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma4:16
9ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Step4:39
10COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchange5:33
11FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergie6:11
12IRLEddie Dunbar (IRL)6:15
13ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)7:04
14USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippo7:54
15BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsm9:22
16DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo10:41
17BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix11:11
18AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victorious12:22
19LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroën12:36
20DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudal13:41
21ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergie14:15
22ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe17:09
23NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm17:27
24RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Tech18:18
25NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma19:25
26FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën19:37
27SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious21:21
28NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Visma21:35
29RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirates22:09
30CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Tech23:16
31NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious25:07
32AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange25:43
33ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistar27:43
34SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix27:49
35NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma27:55
36SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirates29:02
37AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadiers30:01
38COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirateszt
39SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroën32:04
40SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj32:19
41NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Visma33:52
42SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg33:59
43GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victorious35:07
44SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdj35:45
45DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Tech35:46
46RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers35:59
47BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step36:07
48GBRMark Donovan (GBR)Team Dsm36:19
49GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohe36:37
50BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudal37:12
51COLSebastián Henao Gómez (COL)Ineos Grenadiers37:33
52USAGavin Mannion (USA)Rally Cycling37:51
53GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe38:07
54ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis38:13
55NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm39:47
56CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenix40:19
57GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious40:21
58CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nation41:04
59ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar41:32
60SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assos44:05
61ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar44:39
62FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergie45:20
63CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nation45:21
64BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Step46:32
65GERJasha Sütterlin (GER)Team Dsm47:24
66ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates49:32
67USAJoey Rosskopf (USA)Rally Cycling52:06
68FRARomain Combaud (FRA)Team Dsm52:18
69DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsm54:27
70FRARemy Rochas (FRA)Cofidis54:32
71SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelles54:44
72FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergie55:01
73ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo57:04
74AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assos57:12
75GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Visma57:17
76BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step58:22
77USABenjamin King (USA)Rally Cycling58:23
78CANRobert Britton (CAN)Rally Cycling58:49
79ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar59:03
80BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Visma1:01:43
81BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudal1:02:39
82LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo1:02:44
83NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchange1:03:18
84FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergie1:03:32
85GERJannik Steimle (GER)Deceuninck - Quick Step1:03:54
86ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo1:04:02
87FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroën1:05:33
88BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudal1:05:39
89FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroën1:05:40
90SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippo1:06:11
91DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredo1:08:35
92USAAlex Howes (USA)EF Education - Nippo1:09:46
93FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nation1:10:59
94SUIMathias Frank (SUI)AG2R Citroën1:11:19
95BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo1:11:55
96SUIJohan Jacobs (SUI)Movistar1:12:45
97GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdj1:13:41
98CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cycling1:14:15
99DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)1:14:23
100LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Cofidis1:14:50
101SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious1:18:30
102SUILukas Rüegg (SUI)1:19:21
103GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudal1:19:25
104FRAMarc Sarreau (FRA)AG2R Citroën1:20:05
105BELJelle Wallays (BEL)Cofidis1:20:14
106POLMichal Golas (POL)Ineos Grenadiers1:20:19
107GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadiers1:20:42
108GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippo1:21:22
109ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victorious1:22:21
110BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenix1:24:02
111SUICyrille Thièry (SUI)1:27:11
112SUIKevin Kuhn (SUI)Nippo - Provence - Pts Conti1:29:25
113ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates1:29:38
114SUIClaudio Imhof (SUI)1:29:47
115NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippo1:31:13
116GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation1:32:06
117SUITom Bohli (SUI)Cofidis1:33:40
118GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nation1:34:13
119GBRMatthew Walls (GBR)Bora - Hansgrohe1:35:34
120COLJuan Diego Alba Bolivar (COL)Movistar1:37:39
121POLSzymon Sajnok (POL)Cofidis1:39:33
122CANMatteo Dal-Cin (CAN)Rally Cycling1:41:09
123BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohe1:41:44
124USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assos1:44:48

Etappe 1 - Frauenfeld - Frauenfeld 10,9km - 6 Juni 2021Individuele Tijdrit

Image tourdesuisse.ch. Source : Site officiel du Tour de Suisse.


1SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj0:12:00
2SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippo0:04
3ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Step0:12
4NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippo0:15
5FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step0:19
6GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippo0:22
7GERJannik Steimle (GER)Deceuninck - Quick Stepzt
8BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
9DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
10AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadiers0:23
11USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippo0:25
12GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe0:29
13BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step0:30
14ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
15ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers0:31
16NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Visma0:32
17ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Tech0:33
18LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
19ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)0:34
20RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Techzt
21POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:35
22SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj0:36
23SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
24NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma0:38
25NEDMathieu Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
26SUIClaudio Imhof (SUI)0:39
27BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix0:40
28NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippo0:41
29SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
30ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
31SUIJohan Jacobs (SUI)Movistar0:42
32ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
33RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirateszt
34FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis0:43
35GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
36GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
37BELJelle Wallays (BEL)Cofidis0:44
38FRAAlexys Brunel (FRA)Groupama - Fdjzt
39DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredozt
40RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
41COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippo0:46
42BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
43DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
44SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdj0:47
45BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Visma0:48
46AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
47BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudal0:49
48GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
49FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj0:50
50GERJasha Sütterlin (GER)Team Dsmzt
51COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
52CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
53DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)zt
54SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelles0:52
55ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
56NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchangezt
57NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm0:53
58DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
59IRLEddie Dunbar (IRL)0:54
60AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchangezt
61SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
62COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step0:55
63GBRMatthew Walls (GBR)Bora - Hansgrohezt
64NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
65AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
66AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
67BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsmzt
68BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo0:56
69SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
70GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nation0:57
71NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Visma0:58
72FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
73ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
74PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirates0:59
75FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
76GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdjzt
77FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergiezt
78USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
79FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
80FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergie1:00
81ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
82NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
83USAJoey Rosskopf (USA)Rally Cyclingzt
84NEDMaurits Lammertink (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
85POLSzymon Sajnok (POL)Cofidis1:01
86LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
87BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nationzt
88NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange1:02
89FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
90GBRBen Tulett (GBR)Alpecin - Fenix1:03
91GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohezt
92BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudal1:04
93GBRMark Donovan (GBR)Team Dsm1:05
94BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
95BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
96ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
97ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar1:06
98FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
99SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
100GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe1:07
101USAAlex Howes (USA)EF Education - Nippozt
102SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg1:08
103GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victoriouszt
104SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix1:09
105CANMatteo Dal-Cin (CAN)Rally Cyclingzt
106SUILukas Rüegg (SUI)1:11
107FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergie1:12
108ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
109SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
110CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cyclingzt
111ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredozt
112COLSebastián Henao Gómez (COL)Ineos Grenadierszt
113DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
114ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredozt
115USAGavin Mannion (USA)Rally Cyclingzt
116ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
117NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchangezt
118ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudalzt
119ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:13
120SUICyrille Thièry (SUI)zt
121NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious1:14
122ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
123ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates1:15
124FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Total Direct énergiezt
125NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma1:16
126LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Cofidis1:18
127CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nationzt
128CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nation1:19
129KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Techzt
130RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Team Qhubeka Assoszt
131CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nationzt
132CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
133POLMichal Golas (POL)Ineos Grenadiers1:21
134BELBaptiste Planckaert (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
135CANRobert Britton (CAN)Rally Cycling1:22
136DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Techzt
137FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën1:24
138FRAMarc Sarreau (FRA)AG2R Citroën1:25
139GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation1:27
140BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
141COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirateszt
142FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nation1:28
143AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
144BELViktor Verschaeve (BEL)Lotto - Soudalzt
145GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
146SUIKevin Kuhn (SUI)Nippo - Provence - Pts Conti1:29
147USABenjamin King (USA)Rally Cycling1:30
148ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victoriouszt
149ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo1:32
150COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchange1:36
151CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenix1:37
152SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious1:39
153USAKyle Murphy (USA)Rally Cyclingzt
154COLJuan Diego Alba Bolivar (COL)Movistar1:40
155BELOtto Vergaerde (BEL)Alpecin - Fenix1:42
156GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
157SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec1:43
158SUIMathias Frank (SUI)AG2R Citroën1:46
159BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenix1:49
160RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assos1:51
161NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Total Direct énergie

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Neuhausen am Rheinfall - Lachen 173km - 7 Juni 2021Medium berg

Image tourdesuisse.ch. Source : Site officiel du Tour de Suisse.


1NEDMathieu Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenix4:12:30
2GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe0:01
3NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious0:04
4ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
5SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
6ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
7CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nationzt
8FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
9DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
10DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudal0:09
11FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroën0:11
12SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
13COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippozt
14AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange0:22
15ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)zt
16FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Total Direct énergiezt
17IRLEddie Dunbar (IRL)zt
18DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredozt
19ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
20ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
21FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
22GBRBen Tulett (GBR)Alpecin - Fenixzt
23NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
24BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsmzt
25GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victoriouszt
26SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
27AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
28USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippozt
29COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchangezt
30ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
31ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis0:33
32ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo1:03
33FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergie1:06
34LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
35BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
36FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
37GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohezt
38DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
39NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
40ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
41BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
42DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
43BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
44ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergie1:10
45FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
46RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
47GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
48BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudal1:44
49GERJasha Sütterlin (GER)Team Dsm1:56
50NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchangezt
51NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
52FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
53CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenixzt
54GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
55BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
56PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirates2:03
57AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victorious2:06
58DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Tech2:10
59ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assos2:15
60ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates3:00
61BELViktor Verschaeve (BEL)Lotto - Soudalzt
62SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
63ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
64SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlbergzt
65ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudalzt
66BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
67CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nationzt
68GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohezt
69COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirateszt
70RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirateszt
71AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
72RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Techzt
73SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
74FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
75SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
76ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
77FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
78CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
79NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
80FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
81BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo3:17
82ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Tech4:18
83SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippo4:32
84GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippozt
85SUIClaudio Imhof (SUI)zt
86GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudal4:55
87LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
88LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Cofidiszt
89SUILukas Rüegg (SUI)zt
90ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
91BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
92COLSebastián Henao Gómez (COL)Ineos Grenadierszt
93GERJannik Steimle (GER)Deceuninck - Quick Stepzt
94GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdjzt
95GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
96BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
97CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cyclingzt
98BELJelle Wallays (BEL)Cofidiszt
99ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredozt
100ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
101ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
102GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
103CANRobert Britton (CAN)Rally Cyclingzt
104NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Vismazt
105NEDMaurits Lammertink (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
106AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchangezt
107NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchangezt
108AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadierszt
109SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
110SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
111USAGavin Mannion (USA)Rally Cyclingzt
112SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix5:06
113DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)6:22
114RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assoszt
115SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec7:05
116GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
117NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippozt
118COLJuan Diego Alba Bolivar (COL)Movistarzt
119GBRMatthew Walls (GBR)Bora - Hansgrohe8:08
120SUICyrille Thièry (SUI)8:50
121SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assos8:52
122SUIKevin Kuhn (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
123CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nation10:07
124USABenjamin King (USA)Rally Cyclingzt
125NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
126KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Techzt
127POLMichal Golas (POL)Ineos Grenadierszt
128ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victoriouszt
129POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
130USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
131GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
132BELOtto Vergaerde (BEL)Alpecin - Fenixzt
133FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
134BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenixzt
135USAAlex Howes (USA)EF Education - Nippozt
136RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Team Qhubeka Assoszt
137SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
138USAJoey Rosskopf (USA)Rally Cyclingzt
139CANMatteo Dal-Cin (CAN)Rally Cyclingzt
140SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
141FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdjzt
142NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
143SUIMathias Frank (SUI)AG2R Citroënzt
144USAKyle Murphy (USA)Rally Cyclingzt
145CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
146SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdj13:33
147NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchangezt
148COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
149COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
150BELBaptiste Planckaert (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
151ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
152FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
153GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
154BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nationzt
155FRAMarc Sarreau (FRA)AG2R Citroënzt
156POLSzymon Sajnok (POL)Cofidis15:21
157BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
158NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippozt
159BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
160FRAAlexys Brunel (FRA)Groupama - Fdjzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Lachen - Pfaffnau 185km - 8 Juni 2021Sprint

Image tourdesuisse.ch. Source : Site officiel du Tour de Suisse.


1NEDMathieu Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenix4:24:26
2FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
3FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
4AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
5GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
6DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredozt
7BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsmzt
8ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
9FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergiezt
10CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nationzt
11ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
12ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
13COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchangezt
14NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
15DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
16GBRBen Tulett (GBR)Alpecin - Fenixzt
17COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippozt
18SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
19IRLEddie Dunbar (IRL)zt
20DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
21NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
22ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
23USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippozt
24LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
25USAGavin Mannion (USA)Rally Cyclingzt
26RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Techzt
27GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victoriouszt
28FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Total Direct énergiezt
29AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
30NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Vismazt
31ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
32SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
33SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlbergzt
34DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
35ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
36ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
37ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
38NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
39FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
40ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
41ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredozt
42NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
43FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
44ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
45RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
46BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Step0:10
47BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix0:27
48USABenjamin King (USA)Rally Cyclingzt
49BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
50AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadiers0:35
51BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo1:32
52RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Team Qhubeka Assoszt
53GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdjzt
54DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)zt
55RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assoszt
56GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohezt
57SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
58CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nationzt
59ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudalzt
60SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
61GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
62CANRobert Britton (CAN)Rally Cyclingzt
63FRAMarc Sarreau (FRA)AG2R Citroënzt
64BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
65GERJannik Steimle (GER)Deceuninck - Quick Stepzt
66AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
67PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
68CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cyclingzt
69CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
70SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
71COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
72FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
73COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirateszt
74FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
75SUILukas Rüegg (SUI)zt
76BELBaptiste Planckaert (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
77GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
78GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
79ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
80NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
81NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
82USAJoey Rosskopf (USA)Rally Cyclingzt
83GERJasha Sütterlin (GER)Team Dsmzt
84SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
85NEDMaurits Lammertink (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
86CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenixzt
87GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
88NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchangezt
89DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
90FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
91ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredozt
92GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
93BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
94AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
95ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
96ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)zt
97ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
98NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchangezt
99DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Techzt
100LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Cofidiszt
101SUICyrille Thièry (SUI)zt
102RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirateszt
103BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
104NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
105POLMichal Golas (POL)Ineos Grenadierszt
106SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
107GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohezt
108SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
109FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
110FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
111SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
112COLSebastián Henao Gómez (COL)Ineos Grenadierszt
113BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nationzt
114BELJelle Wallays (BEL)Cofidiszt
115LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo1:47
116GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
117SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
118ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victorious1:50
119AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchangezt
120FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
121POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
122COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
123ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirateszt
124ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
125GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
126SUIMathias Frank (SUI)AG2R Citroënzt
127SUIClaudio Imhof (SUI)zt
128SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
129ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Tech2:39
130KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Techzt
131SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious4:47
132CANMatteo Dal-Cin (CAN)Rally Cycling7:49
133SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj9:25
134BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
135SUIKevin Kuhn (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
136POLSzymon Sajnok (POL)Cofidiszt
137GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
138FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdjzt
139CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nationzt
140SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
141FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
142BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
143BELOtto Vergaerde (BEL)Alpecin - Fenixzt
144GBRMatthew Walls (GBR)Bora - Hansgrohezt
145NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippo12:51
146BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudal13:10
147GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippo14:39
148USAAlex Howes (USA)EF Education - Nippozt
149NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchangezt
150BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenixzt
151FRAAlexys Brunel (FRA)Groupama - Fdjzt
152BELViktor Verschaeve (BEL)Lotto - Soudal18:22
153USAKyle Murphy (USA)Rally Cyclingzt
154BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
155CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
156COLJuan Diego Alba Bolivar (COL)Movistarzt
157NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippozt
158SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
159ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
160USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Sankt Urban - Gstaad 171km - 9 Juni 2021Medium berg

Image tourdesuisse.ch. Source : Site officiel du Tour de Suisse.


1SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippo3:46:21
2FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdjzt
3USAJoey Rosskopf (USA)Rally Cyclingzt
4SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelles0:23
5BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo5:16
6COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
7ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
8NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
9GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
10AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
11DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)zt
12ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)zt
13ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredozt
14GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdjzt
15GBRBen Tulett (GBR)Alpecin - Fenixzt
16BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
17IRLEddie Dunbar (IRL)zt
18DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
19SUILukas Rüegg (SUI)zt
20SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlbergzt
21GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
22CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nationzt
23ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
24ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredozt
25FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
26NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchangezt
27BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsmzt
28AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
29RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirateszt
30DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
31FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
32NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
33NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
34ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
35FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Total Direct énergiezt
36BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
37DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
38NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
39PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
40FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
41FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
42DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredozt
43USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippozt
44SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
45AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
46GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victoriouszt
47CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nationzt
48COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchangezt
49SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
50BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
51NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
52GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
53SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
54ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
55COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirateszt
56LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
57GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohezt
58ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
59SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
60ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudalzt
61DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
62RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Techzt
63SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
64AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchangezt
65CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
66FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
67COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippozt
68ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
69BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
70CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cyclingzt
71NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
72ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
73RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Team Qhubeka Assoszt
74NEDMathieu Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
75ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
76ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
77NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchangezt
78BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
79BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
80NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Vismazt
81CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nationzt
82SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
83RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
84USABenjamin King (USA)Rally Cyclingzt
85GERJasha Sütterlin (GER)Team Dsm5:32
86NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
87FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
88CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenixzt
89USAGavin Mannion (USA)Rally Cyclingzt
90GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohezt
91SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
92BELViktor Verschaeve (BEL)Lotto - Soudal5:49
93FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
94SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj6:02
95LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Cofidiszt
96FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
97GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
98BELOtto Vergaerde (BEL)Alpecin - Fenixzt
99FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis6:17
100RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assoszt
101GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippozt
102GERJannik Steimle (GER)Deceuninck - Quick Stepzt
103FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
104POLMichal Golas (POL)Ineos Grenadierszt
105BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
106ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirateszt
107COLSebastián Henao Gómez (COL)Ineos Grenadierszt
108ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
109ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
110GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadiers6:25
111FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergiezt
112DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Techzt
113AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadierszt
114BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Step6:42
115NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange7:49
116ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Tech8:13
117ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo8:17
118USAKyle Murphy (USA)Rally Cyclingzt
119SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious8:25
120SUIKevin Kuhn (SUI)Nippo - Provence - Pts Conti9:35
121LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo10:43
122GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
123SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
124USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
125SUIMathias Frank (SUI)AG2R Citroënzt
126AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
127FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
128FRAMarc Sarreau (FRA)AG2R Citroënzt
129GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
130GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
131COLJuan Diego Alba Bolivar (COL)Movistarzt
132BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
133SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
134GBRMatthew Walls (GBR)Bora - Hansgrohezt
135KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Techzt
136SUICyrille Thièry (SUI)zt
137NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippozt
138ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates11:44
139SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
140CANMatteo Dal-Cin (CAN)Rally Cyclingzt
141CANRobert Britton (CAN)Rally Cyclingzt
142USAAlex Howes (USA)EF Education - Nippozt
143NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippozt
144COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
145ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victoriouszt
146BELJelle Wallays (BEL)Cofidiszt
147SUIClaudio Imhof (SUI)zt
148SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
149BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nationzt
150BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenixzt
151POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
152POLSzymon Sajnok (POL)Cofidiszt
153FRAAlexys Brunel (FRA)Groupama - Fdj
154BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
155CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
156NEDMaurits Lammertink (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
157ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
158BELBaptiste Planckaert (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
159GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
160ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Gstaad - Leukerbad 172km - 10 Juni 2021Berg

Image tourdesuisse.ch. Source : Site officiel du Tour de Suisse.


1ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers4:01:52
2DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
3CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nation0:39
4AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
5COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippozt
6GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
7FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
8ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
9COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchange0:49
10NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma1:22
11NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma2:17
12IRLEddie Dunbar (IRL)3:39
13BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsmzt
14SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdj4:04
15PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
16DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo4:13
17FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Total Direct énergie4:31
18ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)zt
19CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nationzt
20BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
21BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step4:36
22LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
23ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
24ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
25NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious4:49
26GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victorious4:52
27NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm4:54
28COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirates5:55
29FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
30SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assos6:07
31ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe6:52
32GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohe8:45
33SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
34DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Techzt
35RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Techzt
36NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
37AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
38ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
39ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
40USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippozt
41ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
42SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious9:37
43ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudal10:20
44FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
45SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlbergzt
46DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
47BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
48RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirateszt
49ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredozt
50SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
51NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Visma12:25
52ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
53NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma14:38
54GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
55GERJasha Sütterlin (GER)Team Dsmzt
56CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nationzt
57CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
58GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohezt
59USAAlex Howes (USA)EF Education - Nippozt
60NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
61SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
62AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadiers14:48
63BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenix17:57
64FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergie19:09
65SUICyrille Thièry (SUI)zt
66FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
67FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
68FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
69ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirateszt
70ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
71RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assoszt
72USABenjamin King (USA)Rally Cyclingzt
73GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
74ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredozt
75ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
76USAJoey Rosskopf (USA)Rally Cyclingzt
77AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
78AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchangezt
79ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
80COLSebastián Henao Gómez (COL)Ineos Grenadierszt
81SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
82LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Cofidiszt
83GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
84RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
85SUIMathias Frank (SUI)AG2R Citroënzt
86CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenixzt
87CANMatteo Dal-Cin (CAN)Rally Cycling20:07
88USAGavin Mannion (USA)Rally Cyclingzt
89GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
90GERJannik Steimle (GER)Deceuninck - Quick Stepzt
91GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdjzt
92SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
93BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
94BELOtto Vergaerde (BEL)Alpecin - Fenixzt
95SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
96SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
97SUIKevin Kuhn (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
98FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
99FRAMarc Sarreau (FRA)AG2R Citroënzt
100DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)zt
101BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
102NEDMathieu Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
103GBRBen Tulett (GBR)Alpecin - Fenixzt
104ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
105FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
106LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
107BELJelle Wallays (BEL)Cofidiszt
108DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredozt
109CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cyclingzt
110BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
111ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Techzt
112NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippozt
113DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
114BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nationzt
115NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchangezt
116BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
117CANRobert Britton (CAN)Rally Cyclingzt
118POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
119FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
120BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Step20:25
121NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange20:29
122AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
123BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudal23:26
124BELViktor Verschaeve (BEL)Lotto - Soudalzt
125ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victoriouszt
126SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
127SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
128USAKyle Murphy (USA)Rally Cyclingzt
129NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange24:52
130GBRMatthew Walls (GBR)Bora - Hansgrohezt
131GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
132SUIClaudio Imhof (SUI)zt
133SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
134POLMichal Golas (POL)Ineos Grenadierszt
135SUILukas Rüegg (SUI)zt
136KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Techzt
137USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
138GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippozt
139GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
140RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Team Qhubeka Assoszt
141GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
142NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippozt
143SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
144FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
145FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
146COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
147BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
148POLSzymon Sajnok (POL)Cofidiszt
149FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdjzt
150SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
151COLJuan Diego Alba Bolivar (COL)Movistar29:13
152COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Fiesch - Disentis Sedrun 162km - 11 Juni 2021Medium berg

Image tourdesuisse.ch. Source : Site officiel du Tour de Suisse.


1DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudal3:14:52
2PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
3AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victorious0:01
4ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)0:03
5FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
6CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
7USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippozt
8NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Vismazt
9ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe0:50
10NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm1:00
11GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious1:15
12AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
13BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
14ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
15SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
16ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Tech1:19
17CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nation1:37
18USAKyle Murphy (USA)Rally Cycling1:41
19GBRMark Donovan (GBR)Team Dsm2:16
20FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergie2:49
21FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdjzt
22BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
23SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
24FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
25NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
26AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadierszt
27IRLEddie Dunbar (IRL)zt
28DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
29BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
30ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
31NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
32DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
33COLSebastián Henao Gómez (COL)Ineos Grenadierszt
34NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
35NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
36BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsmzt
37FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Total Direct énergiezt
38SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
39RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Techzt
40CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nationzt
41GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
42NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
43COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchangezt
44ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
45NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
46RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirateszt
47ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
48COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirateszt
49COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippozt
50LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
51CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenixzt
52ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
53ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
54FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
55FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nation3:08
56ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis3:45
57ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates7:40
58RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
59GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe8:26
60GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohezt
61CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nation9:34
62USAGavin Mannion (USA)Rally Cyclingzt
63USAAlex Howes (USA)EF Education - Nippozt
64LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
65FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
66ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
67BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
68COLJuan Diego Alba Bolivar (COL)Movistarzt
69GERJasha Sütterlin (GER)Team Dsm12:53
70SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
71SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
72GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
73FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
74SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlbergzt
75DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Techzt
76BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
77USABenjamin King (USA)Rally Cyclingzt
78USAJoey Rosskopf (USA)Rally Cyclingzt
79FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
80FRAMarc Sarreau (FRA)AG2R Citroënzt
81SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
82SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
83BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenixzt
84AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
85SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
86BELOtto Vergaerde (BEL)Alpecin - Fenix15:13
87BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
88CANRobert Britton (CAN)Rally Cyclingzt
89SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
90FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
91BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
92DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
93ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudal20:41
94BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo21:23
95BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nationzt
96CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cyclingzt
97ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
98SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
99ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Techzt
100GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippozt
101SUIMathias Frank (SUI)AG2R Citroënzt
102KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Techzt
103SUILukas Rüegg (SUI)zt
104ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
105ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
106USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
107GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdjzt
108NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchangezt
109DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)zt
110RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assoszt
111ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victoriouszt
112FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergiezt
113FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
114BELViktor Verschaeve (BEL)Lotto - Soudalzt
115ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredozt
116POLMichal Golas (POL)Ineos Grenadierszt
117BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
118SUIKevin Kuhn (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
119SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
120GERJannik Steimle (GER)Deceuninck - Quick Stepzt
121GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
122GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
123GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
124DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredozt
125GBRBen Tulett (GBR)Alpecin - Fenixzt
126GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
127GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victoriouszt
128NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippozt
129POLSzymon Sajnok (POL)Cofidiszt
130LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Cofidiszt
131BELJelle Wallays (BEL)Cofidiszt
132SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
133BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
134GBRMatthew Walls (GBR)Bora - Hansgrohezt
135POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
136FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
137SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdj25:07
138SUIClaudio Imhof (SUI)zt
139SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
140SUICyrille Thièry (SUI)zt
141RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Team Qhubeka Assoszt
142CANMatteo Dal-Cin (CAN)Rally Cycling28:19
143NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippo
144COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step
145ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredo
146SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec
147NEDMathieu Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenix
148AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange
149AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange
150NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange
151NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Disentis Sedrun - Andermatt 23,2km - 12 Juni 2021Individuele Tijdrit

Image tourdesuisse.ch. Source : Site officiel du Tour de Suisse.


1COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippo0:36:02
2FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step0:40
3SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious0:54
4ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
5NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Visma0:56
6ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Step0:58
7ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assos1:00
8PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
9DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsm1:04
10SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj1:05
11NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious1:14
12ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergie1:16
13GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe1:23
14FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergie1:32
15GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippo1:35
16DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Tech1:43
17AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victorious1:46
18USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippo1:52
19NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
20AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadiers1:58
21ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar2:02
22NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm2:04
23AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange2:14
24NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
25DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo2:18
26IRLEddie Dunbar (IRL)2:21
27RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Tech2:24
28SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroën2:30
29CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nation2:32
30BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsm2:35
31BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
32ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)2:43
33GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious2:48
34LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroën2:52
35GBRMark Donovan (GBR)Team Dsm2:57
36COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchange3:01
37CANRobert Britton (CAN)Rally Cycling3:05
38RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirates3:06
39ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe3:09
40BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step3:11
41BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Visma3:12
42GERJannik Steimle (GER)Deceuninck - Quick Step3:15
43CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nation3:19
44FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën3:21
45COLSebastián Henao Gómez (COL)Ineos Grenadiers3:31
46FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergie3:32
47SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
48DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudal3:35
49NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
50ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistar3:36
51SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
52BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Step3:37
53BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudal3:44
54NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippo3:48
55ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo3:50
56RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers3:52
57NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Vismazt
58SUIMathias Frank (SUI)AG2R Citroën3:57
59FRARemy Rochas (FRA)Cofidis3:58
60GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victoriouszt
61COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirates3:59
62GERJasha Sütterlin (GER)Team Dsm4:00
63SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj4:02
64FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
65GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohe4:04
66FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergie4:07
67CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Tech4:10
68BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step4:12
69NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma4:14
70SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelles4:15
71BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudal4:18
72ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates4:21
73USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assos4:22
74CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nation4:24
75USAGavin Mannion (USA)Rally Cycling4:26
76SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg4:27
77SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippo4:29
78NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchange4:30
79DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Tech4:31
80SUIKevin Kuhn (SUI)Nippo - Provence - Pts Conti4:34
81GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation4:36
82GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
83ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar4:37
84ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victorious4:39
85FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroën4:41
86ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Tech4:48
87LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo4:50
88DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)4:53
89GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe4:55
90BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
91ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
92BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
93SUITom Bohli (SUI)Cofidis4:58
94POLMichal Golas (POL)Ineos Grenadiers5:00
95SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious5:06
96BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenixzt
97ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis5:07
98USAJoey Rosskopf (USA)Rally Cycling5:08
99USAKyle Murphy (USA)Rally Cyclingzt
100SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
101POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe5:11
102SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdj5:15
103CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenix5:18
104GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Visma5:21
105FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdjzt
106BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo5:24
107ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar5:25
108BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nation5:27
109GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdj5:30
110SUIClaudio Imhof (SUI)zt
111USAAlex Howes (USA)EF Education - Nippo5:31
112ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates5:47
113GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nation5:48
114BELJelle Wallays (BEL)Cofidis5:49
115CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cycling5:51
116FRAMarc Sarreau (FRA)AG2R Citroën5:52
117SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
118GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudal5:56
119POLSzymon Sajnok (POL)Cofidis6:00
120AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assos6:01
121GBRMatthew Walls (GBR)Bora - Hansgrohe6:08
122CANMatteo Dal-Cin (CAN)Rally Cycling6:09
123FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nation6:10
124SUILukas Rüegg (SUI)6:12
125BELViktor Verschaeve (BEL)Lotto - Soudal6:20
126RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Team Qhubeka Assos6:22
127LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Cofidis6:31
128USABenjamin King (USA)Rally Cycling6:35
129SUICyrille Thièry (SUI)6:37
130DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredo6:43
131FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroën6:45
132FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergie6:48
133KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Tech6:49
134RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assos6:57
135SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdj6:58
136COLJuan Diego Alba Bolivar (COL)Movistar7:02
137ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Tech7:15
138FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Total Direct énergie
139ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudal
140FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis
141GBRBen Tulett (GBR)Alpecin - Fenix
142BELOtto Vergaerde (BEL)Alpecin - Fenix

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - Andermatt - Andermatt 118km - 13 Juni 2021Berg

Image tourdesuisse.ch. Source : Site officiel du Tour de Suisse.


1SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious4:06:25
2CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nationzt
3ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Step0:09
4IRLEddie Dunbar (IRL)zt
5ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
6PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
7COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippozt
8ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
9DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
10GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe0:21
11USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippo0:44
12NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma0:46
13COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchange1:13
14ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)1:36
15FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
16BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
17ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
18AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victorious1:38
19USAGavin Mannion (USA)Rally Cyclingzt
20DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudal3:20
21BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
22FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
23CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
24DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
25BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsmzt
26SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
27AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange4:57
28RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirateszt
29LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
30NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
31RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Tech5:03
32SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelles5:52
33ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
34SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroën6:25
35FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
36NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
37SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg6:28
38ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe6:30
39SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix7:37
40FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
41DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Tech7:41
42AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadierszt
43RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
44ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
45SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
46GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
47GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victoriouszt
48COLSebastián Henao Gómez (COL)Ineos Grenadierszt
49GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe10:24
50SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
51CANRobert Britton (CAN)Rally Cyclingzt
52CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nation10:55
53NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma11:20
54NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
55NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm11:59
56CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenixzt
57USAJoey Rosskopf (USA)Rally Cyclingzt
58USABenjamin King (USA)Rally Cyclingzt
59USAAlex Howes (USA)EF Education - Nippozt
60AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
61NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
62SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
63SUIMathias Frank (SUI)AG2R Citroënzt
64GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohe14:04
65SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assos14:32
66BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step15:02
67ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar15:36
68COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirateszt
69BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
70GERJannik Steimle (GER)Deceuninck - Quick Stepzt
71GERJasha Sütterlin (GER)Team Dsmzt
72ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirateszt
73FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergie17:15
74FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
75FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
76ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victoriouszt
77ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
78GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippozt
79GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
80BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
81FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
82FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
83NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchangezt
84BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudal17:45
85BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenix19:20
86POLSzymon Sajnok (POL)Cofidiszt
87POLMichal Golas (POL)Ineos Grenadierszt
88GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
89NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
90LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
91SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
92ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
93CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nationzt
94DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
95BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Visma21:32
96GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
97BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Step22:04
98GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation23:33
99BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
100SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
101USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
102SUICyrille Thièry (SUI)zt
103BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
104GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
105SUIKevin Kuhn (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
106SUILukas Rüegg (SUI)zt
107SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
108COLJuan Diego Alba Bolivar (COL)Movistarzt
109DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredozt
110NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippozt
111DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)zt
112GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdjzt
113FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
114ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredozt
115ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
116BELJelle Wallays (BEL)Cofidiszt
117FRAMarc Sarreau (FRA)AG2R Citroënzt
118CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cyclingzt
119LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Cofidiszt
120ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
121GBRMatthew Walls (GBR)Bora - Hansgrohezt
122GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
123SUIClaudio Imhof (SUI)25:18
124CANMatteo Dal-Cin (CAN)Rally Cyclingzt
125SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdj
126BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nation
127SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj
128ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Tech
129FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj
130BELViktor Verschaeve (BEL)Lotto - Soudal
131RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assos
132USAKyle Murphy (USA)Rally Cycling
133RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Team Qhubeka Assos
134KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Tech
135POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe
136ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Tech
137FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden