De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Strade Bianche - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Strade Bianche - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2021

Strade Bianche 2021

ItaliëItalië - 6 Maart 2021


Strade Bianche - 6 Maart 2021


1NEDMathieu Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenix4:40:29
2FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step0:05
3COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers0:20
4BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma0:51
5GBRThomas Pidcock (GBR)0:54
6AUTMichael Gogl (AUT)Team Qhubeka Assoszt
7SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
8AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assos2:25
9DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
10ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious2:39
11GBRSimon Carr (GBR)3:36
12AUSRobert Power (AUS)Team Qhubeka Assos3:45
13BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal4:19
14BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenix4:21
15CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenix4:26
16LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj4:30
17FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroën6:26
18NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
19BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
20FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
21FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj6:30
22ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Tech6:32
23ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippozt
24ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
25DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
26ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën6:39
27GBROwain Doull (GBR)Ineos Grenadierszt
28DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
29ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
30AUSRobert Stannard (AUS)Team Bikeexchangezt
31SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj6:43
32AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
33ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
34ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
35FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
36FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
37PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step6:48
38ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
39FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
40GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe6:51
41SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
42NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
43AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
44USABrent Bookwalter (USA)Team Bikeexchange6:59
45LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo7:04
46NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
47ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
48ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
49ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)zt
50ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
51CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
52SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroën7:19
53ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe7:23
54USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredo7:28
55ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe7:48
56SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious8:49
57ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsic10:21
58SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
59ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nation10:25
60DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange10:40
61BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal10:44
62CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Step11:08
63GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange11:48
64FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdj11:57
65BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux12:54
66BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step13:28
67RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
68GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohezt
69NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
70GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
71PURAbner González Rivera (PUR)Movistarzt
72DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Team Qhubeka Assoszt
73ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
74FRAMatis Louvel (FRA)Arkéa - Samsic13:35
75BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Start-Up Nation13:47
76BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
77FRAThéo Delacroix (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
78CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermeczt
79SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
80ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
81ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudalzt
82FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
83SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
84NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assos13:51
85NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
86SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nationzt
87PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidiszt
88BELGijs Van Hoecke (BEL)AG2R Citroënzt
89NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchangezt
90AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
91ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
92ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè13:57
93ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates14:06
94BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal14:13
95GERPhilipp Walsleben (GER)Alpecin - Fenixzt
96ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Tech14:16
97ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar14:21
98NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsm16:58
99NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsm17:01
100HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometa18:27
101ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometa18:48
102ITAAndrea Di Renzo (ITA)Vini Zabùzt
103SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
104BELBenjamin Declercq (BEL)Arkéa - Samsiczt
105POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsiczt
106ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
107FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
108ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
109DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel Start-Up Nation20:28
110AUSNathan Haas (AUS)Cofidis22:41
111USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsmzt
112FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
113FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsiczt
114AUSMitchell Docker (AUS)EF Education - Nippozt
115ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
116AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
117NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
118AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma22:54
DNFITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis-
DNFFRALaurent Pichon (FRA)Arkéa - Samsic-
DNFSLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious-
DNFBELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux-
DNFGERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma-
DNFITALeonardo Basso (ITA)Ineos Grenadiers-
DNFBLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates-
DNFITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step-
DNFAUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange-
DNFUKRMark Padun (UKR)Bahrain Victorious-
DNFBELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nation-
DNFBELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenix-
DNFPOLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers-
DNFPOLKamil Gradek (POL)Vini Zabù-
DNFBELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step-
DNFCZEKarel Vacek (CZE)Team Qhubeka Assos-
DNFITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè-
DNFPOLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal-
DNFSUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec-
DNFITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadiers-
DNFITASimone Bevilacqua (ITA)Vini Zabù-
DNFUSAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education - Nippo-
DNFITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo-
DNFITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè-
DNFBELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal-
DNFITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Tech-
DNFBELTom Devriendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux-
DNFITAAlessandro Iacchi (ITA)Vini Zabù-
DNFUSAAlex Howes (USA)EF Education - Nippo-
DNFITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo-
DNFITAFilippo Zaccanti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè-
DNFFRAThibault Guernalec (FRA)Arkéa - Samsic-
DNFITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victorious-
DNFITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux-
DNFLUXJan 'Drago' Petelin (LUX)Vini Zabù-
DNFITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometa-
DNFITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates-
OTLBELOtto Vergaerde (BEL)Alpecin - Fenix-
OTLITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec-
OTLCANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nation-
OTLECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rga-
OTLITAMattia Viel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec-
OTLFRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroën-
OTLNEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippo-
OTLPORDaniel Viegas (POR)Eolo - Kometa-
OTLITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec-
OTLHUNBarnabás Peák (HUN)Team Bikeexchange-
OTLFRAAlexis Renard (FRA)Israel Start-Up Nation-
OTLDENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Tech-
OTLESPArturo Gravalos Lopez (ESP)Eolo - Kometa-
OTLNEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippo-
OTLITADavide Orrico (ITA)Vini Zabù-
OTLBELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix-
OTLESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometa-
OTLITAMattia Bevilacqua (ITA)Vini Zabù-
OTLITAFabio Mazzucco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè-
OTLESPSergio García González (ESP)Eolo - Kometa-

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden