De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Paris-Nice - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Paris-Nice - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2021

Paris-Nice 2021

FrankrijkFrankrijk - 7 Maart 2021 - 14 Maart 2021


Algemeen klassement - 14 Maart 2021


1GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe28:49:51
2RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Tech0:19
3ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech0:23
4AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange0:41
5BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsm0:42
6FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis1:14
7AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victorious1:18
8USAMatteo Jorgenson (USA)Movistar1:29
9FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroën1:31
10SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious1:32
11BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal1:41
12AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën1:44
13NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers1:49
14FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic1:55
15SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma2:16
16FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergie2:17
17ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Tech2:31
18AUSJai Hindley (AUS)Team Dsm2:36
19COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assos2:40
20BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victorious3:09
21LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nation3:13
22FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTM3:20
23RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:09
24GERSimon Geschke (GER)Cofidis4:12
25USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippo5:37
26ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assos6:33
27LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroën9:01
28FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo9:32
29NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma10:22
30NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma14:18
31ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar15:32
32ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Step16:51
33BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroën17:01
34ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar18:23
35FRAJulien El Farès (FRA)EF Education - Nippo18:36
36FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo18:41
37NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux19:16
38AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange20:42
39FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën20:57
40ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenix22:33
41NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma23:08
42ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Tech24:15
43NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirates26:02
44FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroën26:59
45AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadiers27:41
46BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadiers27:54
47ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates28:25
48BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step28:33
49GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadiers29:01
50ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Tech29:19
51ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates29:24
52BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nation30:40
53FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step31:18
54GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe31:30
55PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirates31:52
56GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsic32:21
57DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippo32:39
58ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo33:13
59BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo33:48
60BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudal34:01
61ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal34:19
62FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTM34:23
63AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistar35:10
64BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step35:52
65FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis36:14
66BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal37:34
67AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange37:38
68FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis38:56
69FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels P/b KTM39:42
70FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTM40:50
71BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
72NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenix42:58
73AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe43:00
74FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj43:21
75BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assos43:38
76ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux44:01
77SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippo45:35
78FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsic45:47
79IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Step46:45
80FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergie47:28
81FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergie47:32
82NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates47:36
83FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step47:41
84ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar47:43
85NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Total Direct énergie48:27
86BELPiet Allegaert (BEL)Cofidis48:58
87JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victorious49:45
88BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assos49:53
89GERJonas Koch (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux49:54
90FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsic50:17
91BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroën50:28
92DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsm51:18
93GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudal51:30
94CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadiers52:37
95PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates53:35
96NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux53:38
97FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTM53:44
98DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step53:59
99NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm54:25
100BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudal55:26
101FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTM55:37
102LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj55:54
103GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenix56:08
104LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo57:59
105GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation59:39
106FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj1:00:01
107AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victorious1:00:22
108FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis1:01:06
109BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenix1:01:18
110BELJelle Wallays (BEL)Cofidis1:01:22
111GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippo1:02:28
112AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation1:04:04
113BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix1:04:56
114GBRDaniel McLay (GBR)Arkéa - Samsic1:05:00
115NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:06:12
116ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj1:06:24
117GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victorious1:06:46
118DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo1:07:51
119GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe1:09:38
120NEDCees Bol (NED)Team Dsm1:10:30
121BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohe1:12:11
122GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nation1:12:26
123ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe1:15:39
124GERJasha Sütterlin (GER)Team Dsm1:17:22
125NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj1:19:12
126NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:20:46
127FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:22:22

Etappe 1 - Saint-Cyr-L’École›Saint-Cyr-L’École 165,8km - 7 Maart 2021Sprint

Image © Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Paris-Nice.


1IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Step3:51:38
2FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
3DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
4BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
5FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
6GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
7GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
8FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
9GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
10FRARudy Barbier (FRA)Israel Start-Up Nationzt
11FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergiezt
12GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
13FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
14BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
15ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
16USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
17AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
18SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
19USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
20ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
21FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
22FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsiczt
23ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
24NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
25AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
26GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
27FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
28GERJonas Koch (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
29BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
30NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
31BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
32AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
33FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
34FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
35ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
36ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
37FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
38GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
39AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
40NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
41BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
42USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippozt
43NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
44FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
45SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
46ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirateszt
47BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
48RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
49BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsmzt
50ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
51BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
52SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
53PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
54BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
55PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
56NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
57FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
58DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
59FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
60AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
61LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
62BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
63AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
64BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
65FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
66BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assoszt
67LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nationzt
68FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Total Direct énergiezt
69FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
70ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
71ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
72NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
73FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
74GBRDaniel McLay (GBR)Arkéa - Samsiczt
75ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
76SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
77FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
78FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
79GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
80GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
81NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
82BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
83BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
84FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
85BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
86ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
87GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
88GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
89GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
90NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
91ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
92ITAAlexander Konychev (ITA)Team Bikeexchangezt
93ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
94AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
95NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
96BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
97NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Vismazt
98NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
99NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
100BELDries Van Gestel (BEL)Total Direct énergiezt
101ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
102FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
103ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
104NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
105NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchangezt
106RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
107CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
108ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
109FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsiczt
110BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
111DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
112DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
113BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nationzt
114NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Total Direct énergiezt
115ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Movistarzt
116FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
117NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirateszt
118BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
119FRAJulien El Farès (FRA)EF Education - Nippozt
120BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
121AUSAlexander Edmondson (AUS)Team Bikeexchangezt
122AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchangezt
123AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadierszt
124JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
125GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
126DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsmzt
127GERJasha Sütterlin (GER)Team Dsmzt
128BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
129BELJelle Wallays (BEL)Cofidiszt
130GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsiczt
131BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
132BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
133BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
134KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Techzt
135FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
136FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
137AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
138GERTony Martin (GER)Jumbo - Vismazt
139GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenixzt
140AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victorious1:43
141AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victoriouszt
142FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
143COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
144LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo2:17
145COLDaniel Arroyave Cañas (COL)EF Education - Nippozt
146ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe2:23
147ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
148ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
149LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj3:42
150AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
151FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTM6:54
152FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
153GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippozt
154NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux7:30
155NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
156NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
157ITAMatteo Pelucchi (ITA)Team Qhubeka Assos8:38
158AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange8:42
159GBRChristopher Lawless (GBR)Total Direct énergie14:00
160FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsiczt
161AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadiers

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Oinville-sur-Montcient›Amilly 188km - 8 Maart 2021Sprint

Image © Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Paris-Nice.


1NEDCees Bol (NED)Team Dsm4:27:59
2DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
3AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
4FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
5IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Stepzt
6GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
7GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
8GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
9BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
10FRARudy Barbier (FRA)Israel Start-Up Nationzt
11FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
12DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
13SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
14BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
15DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
16NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
17NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
18FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
19USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
20FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergiezt
21ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
22BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsmzt
23ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
24LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nationzt
25NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
26BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
27GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenixzt
28ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirateszt
29BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
30ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
31AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
32GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
33RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
34FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
35BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
36SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
37SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
38USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
39ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
40ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
41FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
42GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
43GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsiczt
44ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
45AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
46FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
47DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsmzt
48BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
49BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
50FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
51ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
52KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Techzt
53BELDries Van Gestel (BEL)Total Direct énergiezt
54NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
55BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
56BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
57AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
58AUSAlexander Edmondson (AUS)Team Bikeexchangezt
59GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
60NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
61GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
62FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
63GERJasha Sütterlin (GER)Team Dsmzt
64CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
65AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
66ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
67GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
68FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
69FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
70FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
71AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
72GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippozt
73FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
74AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victoriouszt
75NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchangezt
76COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
77BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
78FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
79LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
80NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
81BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
82FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
83ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
84FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
85BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
86USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippozt
87BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
88FRAJulien El Farès (FRA)EF Education - Nippozt
89NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
90GBRDaniel McLay (GBR)Arkéa - Samsiczt
91NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirateszt
92ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
93ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
94FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
95PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
96GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
97ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
98FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
99ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
100AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
101FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
102RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
103GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
104JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
105ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
106BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
107ITAAlexander Konychev (ITA)Team Bikeexchangezt
108FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
109FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsiczt
110AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
111NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Total Direct énergiezt
112GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
113SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
114GERJonas Koch (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
115FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
116FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
117FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsiczt
118NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
119ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
120ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
121DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
122ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
123ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Movistarzt
124BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
125NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
126AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj0:34
127BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
128BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
129BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assoszt
130FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTM0:34
131NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
132NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
133BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step0:34
134NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Vismazt
135NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
136LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdjzt
137FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
138AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victoriouszt
139FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
140AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange1:08
141GERTony Martin (GER)Jumbo - Vismazt
142LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
143NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nation1:17
144BELJelle Wallays (BEL)Cofidiszt
145BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nation1:19
146AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchangezt
147BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
148ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
149FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
150GBRChristopher Lawless (GBR)Total Direct énergiezt
151BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
152NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenix1:29
153FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsiczt
154ITAMatteo Pelucchi (ITA)Team Qhubeka Assoszt
155BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
156GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
157AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadiers2:38
158PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
159COLDaniel Arroyave Cañas (COL)EF Education - Nippo6:00
160FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Total Direct énergie

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Gien›Gien 14,4km - 9 Maart 2021Individuele Tijdrit

Image © Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Paris-Nice.


1SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippo0:17:34
2FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
3SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma0:06
4USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates0:09
5DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsm0:10
6AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadiers0:13
7FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
8NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers0:14
9BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step0:16
10NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
11NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma0:20
12ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech0:21
13GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe0:22
14DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
15ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
16RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
17AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange0:23
18BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victorious0:24
19DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippo0:25
20NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
21ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
22AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe0:27
23USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
24GERTony Martin (GER)Jumbo - Vismazt
25GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assos0:29
26AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation0:30
27BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal0:31
28BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
29USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippo0:32
30BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
31KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Techzt
32BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadiers0:35
33ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Tech0:38
34AUSAlexander Edmondson (AUS)Team Bikeexchangezt
35LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
36ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Tech0:39
37GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe0:41
38ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
39PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirates0:43
40AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
41GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadiers0:44
42BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudal0:45
43LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nationzt
44GERJasha Sütterlin (GER)Team Dsmzt
45FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën0:46
46ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates0:47
47BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsm0:48
48LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
49NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm0:49
50FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
51FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
52AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange0:50
53FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
54AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
55FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj0:52
56AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
57FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis0:53
58GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsic0:54
59NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
60NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirates0:55
61BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo0:56
62GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippo0:57
63ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates0:58
64GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
65GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
66FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis1:00
67FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergiezt
68AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën1:01
69BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudal1:02
70NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
71AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
72PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
73BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nationzt
74BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo1:04
75FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo1:05
76GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
77NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
78NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Total Direct énergie1:06
79DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsm1:08
80FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step1:09
81FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsic1:10
82FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
83ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Movistarzt
84NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma1:11
85BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
86BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
87BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroën1:12
88SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious1:13
89ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
90FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic1:14
91ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:15
92FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis1:16
93AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victoriouszt
94SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
95COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
96FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:18
97NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Vismazt
98DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step1:19
99BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal1:20
100NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
101ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo1:23
102IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Step1:24
103AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victoriouszt
104FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic1:25
105BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
106FRARudy Barbier (FRA)Israel Start-Up Nation1:27
107FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsiczt
108AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistar1:28
109FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergie1:29
110RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:30
111BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
112ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
113ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe1:31
114FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:32
115BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
116ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
117NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:33
118FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
119FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
120GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe1:34
121JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
122FRAJulien El Farès (FRA)EF Education - Nippo1:35
123ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar1:36
124FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:37
125GBRDaniel McLay (GBR)Arkéa - Samsiczt
126NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:40
127BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix1:42
128GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
129GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenix1:43
130NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
131COLDaniel Arroyave Cañas (COL)EF Education - Nippozt
132NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange1:44
133BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohe1:45
134BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenix1:46
135BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assos1:47
136GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
137FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:50
138ITAAlexander Konychev (ITA)Team Bikeexchangezt
139ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar1:51
140BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
141GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victorious1:53
142ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
143LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj1:56
144GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe1:57
145AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchangezt
146BELDries Van Gestel (BEL)Total Direct énergiezt
147GERJonas Koch (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:58
148NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj2:03
149FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsiczt
150GBRChristopher Lawless (GBR)Total Direct énergie2:05
151ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenix2:10
152FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTM2:12
153FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTM2:13
154FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTM2:15
155NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:16
156BELJelle Wallays (BEL)Cofidis2:17
157ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj2:19
158ITAMatteo Pelucchi (ITA)Team Qhubeka Assos2:27
159CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadiers3:06

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Chalon-sur-Saône›Chiroubles 187,6km - 10 Maart 2021Berg

Image © Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Paris-Nice.


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma4:49:36
2GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe0:12
3FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
4BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsmzt
5RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
6AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
7FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj0:16
8FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
9FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
10ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
11FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
12AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
13FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
14USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates0:21
15COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
16USAMatteo Jorgenson (USA)Movistar0:24
17BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
18SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
19RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:26
20AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën0:28
21ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
22GERSimon Geschke (GER)Cofidis0:32
23LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nation0:53
24NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
25AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
26ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assos1:07
27FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
28FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:20
29NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers1:22
30ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
31BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victorious1:33
32USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippo1:41
33FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo1:43
34PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
35BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
36LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroën1:54
37AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange2:05
38ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates2:07
39NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma2:50
40FRAJulien El Farès (FRA)EF Education - Nippo3:48
41ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
42FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
43BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroën4:40
44KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Tech5:47
45ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
46ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
47BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
48NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma6:48
49BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assos7:24
50ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates7:31
51FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
52BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step7:40
53BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudal7:41
54FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
55AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchangezt
56FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis7:45
57NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenix7:46
58ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal7:56
59ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
60ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
61NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
62FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
63BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
64GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsiczt
65AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victoriouszt
66FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
67FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
68ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
69SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
70DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippo8:06
71FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis9:28
72JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
73GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe10:01
74NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
75BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo10:49
76BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
77FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
78GERJonas Koch (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
79AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadiers12:02
80DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsmzt
81BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal12:42
82BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nationzt
83NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirates13:22
84NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Total Direct énergiezt
85FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsiczt
86FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
87GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
88GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenixzt
89LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
90NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
91ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
92LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdjzt
93FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
94BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
95CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
96FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels P/b KTM14:53
97AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
98FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergie15:57
99FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
100PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates17:10
101FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsic17:27
102BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
103AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victoriouszt
104NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchangezt
105BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
106GERTony Martin (GER)Jumbo - Vismazt
107BELJelle Wallays (BEL)Cofidiszt
108ITAAlexander Konychev (ITA)Team Bikeexchangezt
109GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
110BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
111ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assos17:31
112FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTM18:46
113IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Step18:48
114GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
115ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe19:57
116BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
117DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step20:55
118DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
119NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
120NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
121BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
122AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
123FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
124ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
125AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
126AUSAlexander Edmondson (AUS)Team Bikeexchangezt
127NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
128NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Vismazt
129NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
130BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
131NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
132ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Movistarzt
133GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
134FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTM22:00
135FRARudy Barbier (FRA)Israel Start-Up Nationzt
136GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippozt
137GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
138GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
139GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
140GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
141NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
142SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
143GERJasha Sütterlin (GER)Team Dsmzt
144AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
145COLDaniel Arroyave Cañas (COL)EF Education - Nippozt
146BELDries Van Gestel (BEL)Total Direct énergiezt
147BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
148NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
149GBRDaniel McLay (GBR)Arkéa - Samsiczt
150ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
151FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsic24:13
152AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange34:51
153ITAMatteo Pelucchi (ITA)Team Qhubeka Assos
154BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudal
155GBRChristopher Lawless (GBR)Total Direct énergie
156BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippo
157GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadiers
158DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsm
159ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Tech

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Vienne›Bollène 200,2km - 11 Maart 2021Sprint

Image © Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Paris-Nice.


1IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Step5:16:01
2FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsiczt
3GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
4GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
5ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
6NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
7FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
8FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
9FRARudy Barbier (FRA)Israel Start-Up Nationzt
10NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
11BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
12DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
13DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
14PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
15FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
16DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
17GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
18LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nationzt
19USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
20GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
21ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
22NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Total Direct énergiezt
23NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
24FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
25FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
26NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
27ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirateszt
28FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
29BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
30FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
31NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
32BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
33FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
34BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
35FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
36BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
37BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsmzt
38ITAAlexander Konychev (ITA)Team Bikeexchangezt
39GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
40AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
41ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
42SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
43NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
44USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
45FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
46NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
47ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
48GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
49GBRDaniel McLay (GBR)Arkéa - Samsiczt
50NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Vismazt
51COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
52ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
53DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsmzt
54KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Techzt
55RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
56FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
57FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
58BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
59GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
60BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
61GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
62AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
63SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
64ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
65AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchangezt
66NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
67ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
68AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
69AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
70FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
71LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
72PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
73ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
74JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
75AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
76NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
77FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
78NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirateszt
79GERJasha Sütterlin (GER)Team Dsmzt
80ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
81RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
82NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
83NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
84ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Movistarzt
85BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
86BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
87ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
88AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchangezt
89AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
90USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippozt
91COLDaniel Arroyave Cañas (COL)EF Education - Nippozt
92FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
93NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
94FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
95ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
96SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
97ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
98FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
99BELJelle Wallays (BEL)Cofidiszt
100FRAJulien El Farès (FRA)EF Education - Nippozt
101BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
102AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
103GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
104FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
105FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
106FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsiczt
107ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
108CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
109FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
110FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
111ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
112BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
113GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
114GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippozt
115AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadierszt
116AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victoriouszt
117FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
118BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step0:28
119ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
120NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
121FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergie0:35
122AUSAlexander Edmondson (AUS)Team Bikeexchangezt
123AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
124ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
125GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
126SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
127BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo0:37
128FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
129BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
130BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nation0:45
131AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe0:53
132GERJonas Koch (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
133NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj1:01
134BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:22
135BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assoszt
136ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo1:27
137FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
138BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
139LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo1:30
140AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victorious1:33
141BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step1:51
142BELDries Van Gestel (BEL)Total Direct énergiezt
143LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdjzt
144FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
145NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange1:55
146GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsic2:19
147BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenix2:57
148NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
149BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
150FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsic3:20
151GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenix11:01
152GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Brignoles›Biot 202,4km - 12 Maart 2021Medium berg

Image © Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Paris-Nice.


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma4:40:22
2FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
3AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
4BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
5FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
6AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
7FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
8FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
9COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
10LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nationzt
11ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
12FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
13FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
14GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
15NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
16AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
17FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
18BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsmzt
19GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
20BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
21USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
22ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
23FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
24FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
25AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
26BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
27NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
28RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
29LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
30AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
31RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
32ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
33NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
34ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
35NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
36USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippozt
37PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
38ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
39ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assos0:11
40BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nation0:12
41FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergie0:24
42SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious0:27
43BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo0:40
44ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
45ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates0:45
46ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal0:47
47ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenix0:49
48NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma0:54
49ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
50LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdjzt
51NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:56
52FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step0:57
53FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo0:59
54NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nation1:06
55FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsic1:21
56ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
57GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippo1:39
58GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsic1:42
59FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:44
60NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates1:49
61BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadiers2:05
62BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
63ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
64AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadierszt
65NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirateszt
66GERJonas Koch (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
67IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Step2:09
68AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe2:40
69AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchangezt
70ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Tech2:42
71NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
72GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenixzt
73GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe2:56
74NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Total Direct énergie3:03
75NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Vismazt
76BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step3:04
77DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
78BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
79FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTM3:26
80ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar3:33
81ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Movistarzt
82FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
83BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
84NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
85FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
86FRAJulien El Farès (FRA)EF Education - Nippozt
87FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
88AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
89GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
90AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victoriouszt
91BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
92GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
93FRARudy Barbier (FRA)Israel Start-Up Nation3:59
94FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroën4:29
95ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Tech4:35
96BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
97BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
98FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj4:54
99DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippo4:57
100BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudal6:00
101FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
102SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippo6:05
103GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assos7:05
104BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
105FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
106PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates7:21
107BELJelle Wallays (BEL)Cofidis7:29
108FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsic7:56
109GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
110NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
111ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
112KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Tech8:26
113DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsm9:00
114FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTM9:14
115GBRDaniel McLay (GBR)Arkéa - Samsiczt
116BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenix12:02
117AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victoriouszt
118BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
119GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
120LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
121GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
122NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
123DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
124AUSAlexander Edmondson (AUS)Team Bikeexchangezt
125ITAAlexander Konychev (ITA)Team Bikeexchange16:39
126BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
127FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
128FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
129NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
130ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
131NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
132BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assoszt
133SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
134JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
135CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
136GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
137GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
138AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
139NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
140BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix17:14
141FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
142GERJasha Sütterlin (GER)Team Dsm26:58
143COLDaniel Arroyave Cañas (COL)EF Education - Nippo
144AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj
145AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange
146USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates
147BELDries Van Gestel (BEL)Total Direct énergie
148FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic
149NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange
150BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenix
151FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsic

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Nice›Valdeblore La Colmiane 166,5km - 13 Maart 2021Berg

Image © Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Paris-Nice.


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma3:09:18
2SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious0:02
3GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe0:05
4AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange0:08
5RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Tech0:10
6BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsmzt
7FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis0:15
8ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
9BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal0:22
10AUSJai Hindley (AUS)Team Dsm0:27
11NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
12AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victorious0:35
13NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers0:38
14AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën0:40
15FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic0:53
16FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
17RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:59
18USAMatteo Jorgenson (USA)Movistar1:03
19COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assos1:14
20USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippo1:27
21BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victorious1:37
22FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergie1:42
23LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nation1:48
24ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Tech1:52
25FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
26NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
27FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:57
28GERSimon Geschke (GER)Cofidis2:02
29ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assos2:14
30FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo4:13
31LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroën4:30
32FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo4:34
33ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
34AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
35NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma5:33
36ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar5:46
37BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroën7:53
38ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
39ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
40NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux8:26
41GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
42NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirateszt
43BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assoszt
44FRAJulien El Farès (FRA)EF Education - Nippozt
45KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Tech9:29
46ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
47AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadierszt
48GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe11:07
49FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroën12:01
50FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
51FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis12:03
52ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo12:41
53BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
54BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nation13:26
55FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTM13:45
56FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
57BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal13:55
58NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
59ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
60ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates17:18
61AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
62FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergie17:31
63BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
64BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
65BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
66BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
67BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
68GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsiczt
69FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
70NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
71GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenixzt
72CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
73AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victoriouszt
74BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
75LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo18:14
76ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates18:19
77AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
78AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchangezt
79JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
80GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudal19:46
81GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
82BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
83BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
84FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
85FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
86PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
87ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
88BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
89ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
90FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsiczt
91NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
92FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
93FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
94DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
95ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Movistarzt
96FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergiezt
97BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
98ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
99AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victoriouszt
100GERJasha Sütterlin (GER)Team Dsmzt
101DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsmzt
102FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis20:41
103FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
104GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippo21:10
105AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
106ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
107NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
108PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
109GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
110ITAAlexander Konychev (ITA)Team Bikeexchangezt
111GERJonas Koch (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
112BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
113NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Total Direct énergiezt
114FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsiczt
115NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
116GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
117SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
118NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
119GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
120ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
121BELJelle Wallays (BEL)Cofidiszt
122LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdjzt
123FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTM21:25
124ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe21:35
125BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohe21:58
126GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
127GBRDaniel McLay (GBR)Arkéa - Samsic22:23
128IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Step23:33
129SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
130FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTM24:48
131DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step24:56
132DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
133NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
134FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTM25:10
135NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux25:35
136NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
137NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Vismazt
138AUSAlexander Edmondson (AUS)Team Bikeexchange
139FRARudy Barbier (FRA)Israel Start-Up Nation
140BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix
141GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assos
142NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nation

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - Nice›Nice 110,5km - 14 Maart 2021Medium berg

Image © Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Paris-Nice.


1DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippo2:16:58
2FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
3FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
4BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
5FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
6NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
7ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
8USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
9BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
10GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
11BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsmzt
12RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
13FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
14AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
15AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
16FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
17BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
18SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
19FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
20ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
21AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
22LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nation0:14
23COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
24AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange0:38
25FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën0:39
26AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
27GERSimon Geschke (GER)Cofidis1:05
28ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
29RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:39
30NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
31FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
32FRAJulien El Farès (FRA)EF Education - Nippozt
33NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirateszt
34BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
35BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nationzt
36ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
37AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadierszt
38IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Stepzt
39ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
40FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
41BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix2:21
42BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal2:24
43FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
44GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsiczt
45FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
46USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippozt
47ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
48FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsiczt
49BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
50GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
51ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
52NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
53LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
54CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
55BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
56SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma3:08
57BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo4:10
58BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
59ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
60ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
61NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
62ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
63BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
64ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
65JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
66DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
67FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
68FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
69AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
70AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
71FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
72GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe7:11
73GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
74BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
75NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
76GERJasha Sütterlin (GER)Team Dsmzt
77AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe7:14
78AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchangezt
79BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assos8:25
80ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates8:41
81ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
82PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
83PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
84BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
85BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
86GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
87NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma9:07
88NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
89NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
90FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
91AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victoriouszt
92FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo9:09
93NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm9:47
94DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsmzt
95FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergie10:11
96FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
97FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsiczt
98FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
99GBRDaniel McLay (GBR)Arkéa - Samsiczt
100NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Total Direct énergiezt
101ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
102LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
103GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
104DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
105FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
106GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenix10:14
107BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
108BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
109BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
110NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
111SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
112GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippozt
113FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj13:24
114FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
115ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
116FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
117ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
118BELJelle Wallays (BEL)Cofidiszt
119GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
120GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
121NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
122GERJonas Koch (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
123NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
124NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
125ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
126LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdjzt
127FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTM15:39
128NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma
129SUIJohan Jacobs (SUI)Movistar
130NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma
131ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Movistar
132KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Tech
133FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj
134ITAAlexander Konychev (ITA)Team Bikeexchange
135GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe
136AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victorious
137ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assos

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden