De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de France - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de France - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2021

Tour de France 2021

FrankrijkFrankrijk - 26 Juni 2021 - 18 Juli 2021


Algemeen klassement - 18 Juli 2021


1SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates82:56:36
2DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma5:20
3ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers7:03
4AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën10:02
5NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohe10:13
6ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar11:43
7KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Tech12:23
8FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis15:33
9ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious16:04
10COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippo18:34
11FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj21:50
12ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Step24:58
13COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchange37:48
14RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux38:09
15FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroën39:09
16NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious50:35
17BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victorious51:40
18PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippo54:10
19BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma57:02
20NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo1:02:18
21COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assos1:03:12
22FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:04:35
23ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers1:06:20
24ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar1:07:50
25COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippo1:09:16
26ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech1:23:39
27AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe1:27:06
28COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic1:33:11
29BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix1:40:48
30FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step1:43:06
31SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious1:50:04
32USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
33GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe1:51:05
34POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates1:54:04
35FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:55:34
36FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo1:56:33
37FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo2:03:32
38AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadiers2:06:39
39BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo2:07:39
40IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation2:09:35
41GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers2:11:37
42FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj2:11:39
43USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippo2:13:33
44ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates2:15:56
45GBRMark Donovan (GBR)Team Dsm2:17:40
46ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergie2:19:31
47FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergie2:19:36
48BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:21:30
49SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj2:22:03
50GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe2:22:44
51FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTM2:23:11
52ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain Victorious2:24:39
53DENMichael Valgren Hundahl (DEN)EF Education - Nippo2:26:16
54NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers2:27:07
55GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippo2:29:33
56DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippo2:30:23
57ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Tech2:31:14
58SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroën2:35:18
59SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix2:35:43
60GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadiers2:37:02
61FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic2:38:28
62GERSimon Geschke (GER)Cofidis2:38:51
63ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:39:57
64DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step2:43:41
65BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal2:43:49
66CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Tech2:44:39
67ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar2:49:07
68POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers2:49:22
69USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates2:50:53
70BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroën2:52:25
71LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo2:52:56
72ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergie2:54:28
73FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergie2:55:51
74ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Tech2:56:44
75FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën2:57:11
76NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma2:58:25
77PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirates2:58:29
78FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergie3:02:45
79AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange3:03:30
80GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:05:48
81FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTM3:08:30
82BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal3:08:46
83FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj3:09:58
84ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis3:10:43
85AUSHarry Sweeny (AUS)3:10:52
86FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis3:10:56
87ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis3:11:15
88FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTM3:12:31
89GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsic3:13:48
90ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar3:14:41
91FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis3:15:03
92FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis3:16:27
93FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTM3:16:54
94ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistar3:21:25
95BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenix3:22:36
96GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious3:24:19
97BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroën3:24:29
98SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirates3:24:38
99BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudal3:27:22
100AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange3:28:05
101ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar3:28:40
102SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange3:30:17
103SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippo3:31:35
104BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo3:33:31
105CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nation3:33:42
106ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenix3:34:19
107FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroën3:34:54
108ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step3:35:13
109BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix3:42:11
110DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates3:42:21
111DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsm3:42:52
112NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates3:43:33
113KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana - Premier Tech3:44:49
114DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange3:45:07
115ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe3:46:53
116AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe3:47:12
117NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:50:25
118CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenix3:51:06
119NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohe3:51:16
120NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:52:53
121GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assos3:53:05
122ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nation3:55:26
123AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assos3:56:08
124ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Team Qhubeka Assos4:00:20
125GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nation4:01:26
126NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm4:02:44
127AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victorious4:03:01
128NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsm4:03:22
129FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergie4:05:49
130USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assos4:07:42
131BELJelle Wallays (BEL)Cofidis4:09:46
132FRAJérémy Cabot (FRA)Total Direct énergie4:11:35
133GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nation4:12:01
134GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation4:13:07
135BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step4:20:49
136SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nation4:24:19
137DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo4:29:17
138DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step4:32:45
139GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Step4:34:14
140NEDCees Bol (NED)Team Dsm4:36:39
141BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step5:01:09

Puntenklassement - 18 Juli 2021


1GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Step337
2AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange291
3ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain Victorious227
4BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix216
5BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma171
6SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious163
7FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step163
8SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates154
9DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step124
10DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma103
11AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe102
12SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange97
13GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe86
14DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step85
15GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nation79
16FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTM77
17SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj77
18NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo76
19ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Step66
20ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers65
21COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippo65
22FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis64
23NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohe61
24FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj61
25AUSHarry Sweeny (AUS)59
26ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step58
27BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo57
28NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux57
29FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis57
30FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergie55
31ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Tech50
32LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo48
33DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippo47
34FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis47
35BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victorious45
36BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal45
37ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar45
38NEDCees Bol (NED)Team Dsm45
39SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippo44
40FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo44
41ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar41
42AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën40
43NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious40
44BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo39
45BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux38
46FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis38
47FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTM38
48USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma35
49KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Tech35
50FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTM34
51ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistar33
52IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation32
53NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohe31
54NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux31
55GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux30
56ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech30
57USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assos30
58COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippo29
59FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën28
60GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsic27
61FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic26
62GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assos26
63GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious25
64DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange25
65ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious24
66FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo24
67USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippo24
68FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergie24
69BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenix23
70ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar23
71FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergie23
72CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Tech22
73BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal22
74BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix21
75AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe21
76AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assos21
77BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroën20
78ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nation20
79PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippo20
80NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma20
81DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsm20
82BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step20
83ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Tech19
84FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj19
85ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe19
86COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic18
87DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo18
88SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroën17
89DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates17
90SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix16
91COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchange15
92FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroën15
93FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj15
94GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippo15
95FRAJérémy Cabot (FRA)Total Direct énergie15
96COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assos13
97ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux13
98ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenix13
99BELJelle Wallays (BEL)Cofidis13
100RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux12
101DENMichael Valgren Hundahl (DEN)EF Education - Nippo12
102FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTM11
103BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudal9
104FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroën9
105USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates8
106AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadiers7
107GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers7
108ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates6
109NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers6
110GBRMark Donovan (GBR)Team Dsm5
111FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTM5
112AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange5
113GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation5
114GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadiers4
115NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm4
116ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers3
117GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe2
118ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis2
119KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana - Premier Tech2
120AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victorious2
121SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirates1
122NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates1
123CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenix1
124SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nationzt
125FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt

Bergklassement - 18 Juli 2021


1SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates107
2NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious88
3DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma82
4BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma68
5COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic66
6ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers56
7AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën44
8NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo41
9FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj41
10FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis37
11COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippo36
12FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo27
13FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergie26
14USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma26
15IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation26
16FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step21
17ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar20
18AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe18
19ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Step18
20FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergie16
21FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis15
22PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippo14
23FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën14
24NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohe12
25COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippo12
26SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious11
27ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar11
28BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victorious10
29ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain Victorious10
30ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious8
31BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux8
32ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Tech8
33FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergie6
34NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohe5
35ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech5
36ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenix4
37KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Tech4
38FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTM4
39BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix4
40BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo4
41BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal4
42FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTM4
43DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step3
44BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal3
45AUSHarry Sweeny (AUS)3
46GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe2
47BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo2
48DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange2
49NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2
50FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj2
51POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers2
52AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange2
53AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe2
54GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippo1
55CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Tech1
56BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroën1
57DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates1
58BELJelle Wallays (BEL)Cofidis1
59COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchange1
60SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj1
61LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo1
62SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nationzt

Jongerenklassement - 18 Juli 2021


1SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates82:56:36
2DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma5:20
3FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj21:50
4FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroën39:09
5COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippo1:09:16
6FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj2:11:39
7USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippo2:13:33
8GBRMark Donovan (GBR)Team Dsm2:17:40
9GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippo2:29:33
10BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal2:43:49
11USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates2:50:53
12FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën2:57:11
13GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:05:48
14AUSHarry Sweeny (AUS)3:10:52
15FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTM3:12:31
16FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTM3:16:54
17GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious3:24:19
18SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirates3:24:38
19SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippo3:31:35
20BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix3:42:11
21DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates3:42:21
22DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsm3:42:52
23NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohe3:51:16
24ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nation3:55:26
25NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm4:02:44
26NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsm4:03:22
27USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assos4:07:42

Ploegenklassement - 18 Juli 2021


1BRN Bahrain Victorious249:16:47
2USA EF Education - Nippo19:12
3NED Team Jumbo-Visma1:11:35
4GBR Ineos Grenadiers1:27:10
5FRA AG2R Citroën1:31:54
6GER Bora - Hansgrohe1:36:44
7USA Trek - Segafredo1:47:04
8KAZ Astana - Premier Tech2:01:45
9ESP Movistar2:04:28
10UAE UAE Team Emirates2:38:08
11BEL Deceuninck - Quick Step3:36:47
12FRA B&B Hotels p/b KTM3:43:10
13FRA Groupama - FDJ3:46:26
14FRA Cofidis, Solutions Crédits3:50:22
15BEL Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:15:34
16AUS Team BikeExchange4:31:31
17FRA Team TotalEnergies5:02:02
18FRA Team Arkéa Samsic5:50:38
19ISR Israel Start-Up Nation5:52:16
20BEL Alpecin - Fenix6:07:29
21RSA Team Qhubeka Nexthash6:55:52
22GER Team DSM7:33:29
23BEL Lotto - Soudal7:45:44

Etappe 1 - Brest - Landerneau - 187 km - 26 Juni 2021Medium berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step4:39:05
2AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange0:08
3SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
4AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
5NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
6SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
7FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
8COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippozt
9NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
10GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
11COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchangezt
12ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
13DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
14KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Techzt
15ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
16COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippozt
17COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
18ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
19DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
20NEDMathieu Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
21DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
22ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers0:13
23ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
24BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
25FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
26BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsm0:16
27FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergie0:28
28AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange0:38
29BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal0:46
30LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo0:51
31CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nationzt
32BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo0:54
33ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain Victoriouszt
34NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:24
35DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsm1:49
36NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
37ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
38DENMichael Valgren Hundahl (DEN)EF Education - Nippozt
39AUTMichael Gogl (AUT)Team Qhubeka Assoszt
40AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
41COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistarzt
42GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
43COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
44NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
45SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
46FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
47FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
48ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
49SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
50FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
51GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
52NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
53SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
54NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm1:57
55BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step2:03
56PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippo2:10
57USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippozt
58BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroën2:16
59BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
60FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
61RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
62FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
63FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
64NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
65AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
66BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
67RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Techzt
68BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
69ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
70CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
71BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
72NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers3:02
73SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe3:17
74SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
75GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
76GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
77BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
78FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
79GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadiers3:30
80POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
81GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsic3:55
82GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippozt
83BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal4:10
84BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
85AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
86USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assoszt
87DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippo4:24
88DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
89NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates4:57
90FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj5:00
91BELJelle Wallays (BEL)Cofidis5:21
92ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step5:26
93ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar5:33
94ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Team Qhubeka Assoszt
95ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
96PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
97POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
98RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assoszt
99FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
100FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
101FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
102FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsiczt
103BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
104ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
105FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
106FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
107FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
108FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsiczt
109FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
110ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergiezt
111ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
112FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
113ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
114NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Total Direct énergiezt
115BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
116AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
117ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
118GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
119ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
120CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenixzt
121IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
122GERJasha Sütterlin (GER)Team Dsm

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Perros-Guirec - Mûr-de-Bretagne Guerlédan - 182 km - 27 Juni 2021Medium berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1NEDMathieu Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenix4:18:30
2SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates0:06
3SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
4NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
5FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step0:08
6NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
7DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
8COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippozt
9FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
10AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
11CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nationzt
12ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
13ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
14FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
15COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
16KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Techzt
17ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
18ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
19NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
20BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
21COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchangezt
22GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
23BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
24FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
25COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippozt
26COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
27ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain Victoriouszt
28GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers0:23
29ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
30COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistarzt
31DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
32PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
33ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
34FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
35RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
36ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
37NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
38FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
39AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange0:28
40IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation0:36
41FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic0:42
42AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
43FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTM0:49
44DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsm0:51
45BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsmzt
46DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step0:59
47BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
48FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
49LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
50BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
51BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
52AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën1:06
53RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Tech1:11
54FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic1:14
55SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious1:30
56ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates1:35
57GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange1:44
58FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergie1:45
59FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
60USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippozt
61FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
62FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
63PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirates2:10
64GERSimon Geschke (GER)Cofidis2:26
65POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
66FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
67FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergiezt
68BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
69ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
70AUTMichael Gogl (AUT)Team Qhubeka Assoszt
71DENMichael Valgren Hundahl (DEN)EF Education - Nippozt
72USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
73SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
74ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis2:38
75AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
76AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange2:40
77POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers3:48
78ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergiezt
79ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
80ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
81ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
82GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
83ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
84ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
85GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
86USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
87ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
88SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
89SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix3:51
90NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers4:03
91NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma4:49
92NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
93GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsiczt
94FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
95BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
96FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
97CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nationzt
98FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
99NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Total Direct énergiezt
100SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
101FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj5:23
102FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
103DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippo5:58
104CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
105BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenix6:18
106BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
107FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
108FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
109FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
110BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux6:56
111BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
112NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux7:03
113ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis7:41
114ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
115AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
116GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippozt
117SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
118SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
119FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
120FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
121KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana - Premier Techzt
122BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
123USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assoszt
124NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm9:06
125BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
126ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
127ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
128GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
129NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
130ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
131NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
132ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
133FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
134SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
135GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe11:21
136GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
137BELJelle Wallays (BEL)Cofidiszt
138GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
139ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Team Qhubeka Assoszt
140FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
141AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victoriouszt
142CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenix11:44
143BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo11:51
144AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe12:30
145NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohe12:55
146RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assoszt
147BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
148NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
149BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
150GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
151BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
152GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
153FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsiczt
154BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
155BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
156GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
157GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
158AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal13:06
159DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
160DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
161DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
162AUSHarry Sweeny (AUS)zt
163SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nationzt
164FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsiczt
165GERTony Martin (GER)Jumbo - Vismazt
166DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
167DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsmzt
168GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
169ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
170ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
171AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
172FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
173GERJonas Koch (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
174GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
175NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchangezt
176AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchangezt
177GBRDaniel McLay (GBR)Arkéa - Samsiczt
178FRAJérémy Cabot (FRA)Total Direct énergiezt
179BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
180NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
181ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Lorient - Pontivy - 182 km - 28 Juni 2021Sprint

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenix4:01:28
2BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
3FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsiczt
4ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
5ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain Victoriouszt
6FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
7NEDMathieu Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
8NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
9FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergiezt
10GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
11SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
12AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
13ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
14DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
15BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
16BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
17NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
18AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange0:14
19ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
20NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
21ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
22DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
23CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nationzt
24FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
25COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
26NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
27FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
28BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
29COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
30BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
31BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
32GERJonas Koch (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
33NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
34ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Team Qhubeka Assoszt
35SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates0:26
36DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
37COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippozt
38ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
39DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
40NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
41SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
42FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
43KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Techzt
44COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippozt
45LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
46BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
47NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
48GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
49COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchangezt
50RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
51FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
52GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
53NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
54FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
55GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
56NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
57FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
58BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
59BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
60FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
61FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsiczt
62DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
63SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
64NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Total Direct énergiezt
65FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
66GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
67AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
68ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
69AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
70PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
71ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
72ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
73AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
74FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
75FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
76FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
77DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step0:38
78FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTM0:44
79BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo0:53
80SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
81FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:06
82POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers1:13
83GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation1:15
84GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
85GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
86FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
87DENMichael Valgren Hundahl (DEN)EF Education - Nippozt
88SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
89ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
90ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar1:21
91NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
92SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
93COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistarzt
94ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
95BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
96DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
97SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
98NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
99FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
100ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
101PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirates1:27
102RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assos1:35
103GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsic1:45
104ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar1:56
105USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippozt
106RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Techzt
107DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo1:59
108BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
109ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers2:03
110ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
111ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
112FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën2:06
113BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsmzt
114ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergie2:07
115ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
116FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
117AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
118BELJelle Wallays (BEL)Cofidiszt
119ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
120CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenixzt
121IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation2:11
122GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
123GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
124SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nationzt
125CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nationzt
126SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
127FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
128GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
129DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsmzt
130GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
131GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma2:15
132USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
133POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
134AUTMichael Gogl (AUT)Team Qhubeka Assos2:22
135BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudal2:32
136ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis2:37
137BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
138CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Tech2:39
139AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe2:42
140GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadiers2:46
141AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange2:47
142NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
143GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe2:56
144BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
145ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis2:59
146FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
147KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana - Premier Tech3:00
148SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
149ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
150BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal3:51
151AUSHarry Sweeny (AUS)3:52
152DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
153FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj4:11
154FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
155ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar4:57
156BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
157ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
158FRAJérémy Cabot (FRA)Total Direct énergiezt
159FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj5:01
160FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
161AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
162USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assoszt
163NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchangezt
164USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
165GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippo5:03
166FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTM5:20
167FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels P/b KTM5:21
168GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Step5:28
169BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal6:07
170GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal6:08
171FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic6:37
172GBRDaniel McLay (GBR)Arkéa - Samsic6:39
173FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsic7:36
174BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
175ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe7:39
176NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohe7:41
177AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victorious8:36
178AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
179NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma
180AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victorious

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Redon - Fougères - 152 km - 29 Juni 2021Sprint

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Step3:20:17
2FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsiczt
3BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
4AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
5SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
6NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
7FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
8DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
9NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
10GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
11ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain Victoriouszt
12NEDMathieu Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
13NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
14KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Techzt
15GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
16GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
17FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
18NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
19FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
20ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
21CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nationzt
22FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
23FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
24NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Total Direct énergiezt
25BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
26FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsiczt
27DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
28SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
29FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
30ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
31ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
32ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
33GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsiczt
34COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
35BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
36SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
37BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
38DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
39FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
40ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
41BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
42NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
43SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
44COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippozt
45NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
46FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
47GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
48BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
49BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
50FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
51AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
52GERJonas Koch (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
53RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
54DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
55GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
56AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
57FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
58COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
59FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
60FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
61SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
62NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
63NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
64BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
65COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippozt
66BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
67DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
68GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
69ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
70COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchangezt
71DENMichael Valgren Hundahl (DEN)EF Education - Nippozt
72FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergiezt
73PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
74ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
75ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
76SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
77BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
78GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
79NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
80DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
81AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
82COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistarzt
83BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
84LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
85FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
86ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
87BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
88BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsmzt
89FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
90GERTony Martin (GER)Jumbo - Vismazt
91SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
92USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
93GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
94RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Techzt
95FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsiczt
96ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
97SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
98FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
99FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
100AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
101ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
102USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippozt
103BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
104GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
105KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana - Premier Techzt
106FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
107AUSHarry Sweeny (AUS)zt
108CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nationzt
109FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
110ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
111CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
112FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
113FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
114FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
115AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
116FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
117ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
118GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippozt
119IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
120DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
121ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
122FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
123FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
124ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj0:26
125ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergie0:41
126BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
127GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
128BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step0:43
129GBRDaniel McLay (GBR)Arkéa - Samsiczt
130NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
131ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Team Qhubeka Assoszt
132BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal0:47
133BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
134BELJelle Wallays (BEL)Cofidis0:50
135GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious1:04
136AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victoriouszt
137NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers1:07
138ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
139POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
140ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
141PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
142RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assoszt
143AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchangezt
144SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
145NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
146ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
147ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
148ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
149ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
150NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchangezt
151ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
152SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
153FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
154GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:23
155BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
156SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nation1:28
157AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
158POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
159AUTMichael Gogl (AUT)Team Qhubeka Assoszt
160ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
161USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
162USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assoszt
163FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
164BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
165NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohezt
166GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadiers1:33
167DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsmzt
168CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenixzt
169GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
170AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
171FRAJérémy Cabot (FRA)Total Direct énergiezt
172BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix1:38
173DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates1:47
174DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
175FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis1:57
176ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step4:04
177GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal7:16
178AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Changé - Laval Espace Mayenne - 27 km - 30 Juni 2021Individuele Tijdrit

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates0:32:00
2SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj0:19
3DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma0:27
4BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma0:30
5NEDMathieu Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenix0:31
6DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step0:37
7SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma0:44
8ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Step0:55
9AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
10KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Tech1:00
11DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates1:01
12DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippo1:07
13COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippo1:08
14FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step1:11
15FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergie1:14
16GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers1:18
17DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsm1:19
18SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippo1:22
19USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippo1:40
20AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange1:42
21NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
22FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
23ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers1:44
24ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Tech1:46
25NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo1:47
26ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar1:49
27NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
28GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
29DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Tech1:52
30AUSHarry Sweeny (AUS)1:53
31AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën1:56
32BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:57
33USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
34CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Tech1:58
35AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe2:00
36SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious2:01
37BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix2:04
38COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assos2:05
39BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victorious2:07
40COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistar2:08
41ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
42PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippo2:09
43GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippo2:14
44FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
45RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Tech2:19
46ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step2:24
47GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange2:25
48GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe2:29
49ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo2:31
50LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo2:34
51COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic2:36
52FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroën2:38
53NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious2:41
54COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippo2:45
55ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Tech2:47
56AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange2:48
57DENMichael Valgren Hundahl (DEN)EF Education - Nippozt
58FRAJérémy Cabot (FRA)Total Direct énergie2:51
59FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergiezt
60RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:56
61FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën3:03
62COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchangezt
63FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis3:05
64SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroën3:07
65ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
66BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:08
67FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroën3:11
68FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic3:13
69BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
70FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis3:15
71GBRMark Donovan (GBR)Team Dsm3:18
72BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenix3:21
73GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsic3:22
74NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
75NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
76GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
77GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Step3:24
78SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix3:25
79FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTM3:32
80ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
81GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma3:33
82ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nation3:37
83BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsm3:41
84NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
85FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën3:42
86ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
87ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain Victoriouszt
88ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe3:43
89AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victorious3:44
90NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:47
91FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic3:48
92ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
93ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis3:49
94FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTM3:51
95BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assos3:52
96DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
97DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsmzt
98AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange3:53
99FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTM3:54
100FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergie3:55
101NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
102CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nation3:59
103FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic4:00
104ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis4:01
105IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation4:02
106SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe4:04
107ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:05
108FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj4:06
109CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nationzt
110GERSimon Geschke (GER)Cofidis4:07
111FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTM4:08
112FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsic4:10
113NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Total Direct énergie4:11
114ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
115KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana - Premier Techzt
116DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange4:12
117AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assos4:13
118BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroën4:15
119USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assos4:16
120GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
121GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nation4:20
122BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:21
123AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj4:24
124BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step4:26
125BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
126CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenixzt
127BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal4:27
128BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
129POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
130SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirates4:28
131FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo4:29
132FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTM4:30
133RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assos4:31
134BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix4:36
135GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
136ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistar4:39
137BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal4:40
138NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
139AUTMichael Gogl (AUT)Team Qhubeka Assos4:43
140NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
141PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirates4:45
142FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergie4:46
143FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj4:48
144GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nation4:49
145FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj4:53
146FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTM4:54
147GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
148BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudal4:55
149ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergie4:56
150GERJonas Koch (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:58
151ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
152GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux5:01
153NEDCees Bol (NED)Team Dsm5:03
154BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
155NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange5:04
156ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj5:05
157BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo5:07
158GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadiers5:10
159ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Team Qhubeka Assos5:13
160FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis5:14
161BELJelle Wallays (BEL)Cofidis5:21
162AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
163SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange5:28
164GBRDaniel McLay (GBR)Arkéa - Samsic5:29
165ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
166NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohe5:31
167BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenix5:33
168ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenix5:38
169POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers5:41
170SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nationzt
171FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo5:44
172FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsic5:51
173FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels P/b KTM5:55
174DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo5:58
175GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal6:13
176ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar6:23
177USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates6:55

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Tours - Châteauroux - 144 km - 1 Juli 2021Sprint

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Step3:17:36
2BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
3FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsiczt
4FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
5SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
6NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
7BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
8BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
9AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
10DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
11ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain Victoriouszt
12BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
13GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
14GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
15NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
16FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
17BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
18NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
19FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergiezt
20ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
21DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
22FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
23GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
24SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
25SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
26SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
27FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
28BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
29NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
30FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
31ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
32ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
33NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
34NEDMathieu Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
35NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
36BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
37SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
38BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
39NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchangezt
40AUSHarry Sweeny (AUS)zt
41FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
42ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
43NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Total Direct énergiezt
44DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
45GBRDaniel McLay (GBR)Arkéa - Samsiczt
46GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
47FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
48FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
49ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
50KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Techzt
51CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nationzt
52ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
53ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
54FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
55ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
56BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
57FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
58FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
59AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
60AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
61DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
62COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
63NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
64ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Team Qhubeka Assoszt
65COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
66FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
67FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
68AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchangezt
69FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
70BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
71FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
72GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
73AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
74SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
75GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
76DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
77FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
78DENMichael Valgren Hundahl (DEN)EF Education - Nippozt
79COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistarzt
80DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
81DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsmzt
82SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
83COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippozt
84RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
85ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
86GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippozt
87DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
88BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
89NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
90NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
91COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchangezt
92LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
93BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsmzt
94CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
95FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
96AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
97NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
98AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
99BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
100PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
101FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
102BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
103FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
104CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nationzt
105SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
106NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
107FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
108ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
109ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
110ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergiezt
111ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
112FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
113COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippozt
114RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assoszt
115RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Techzt
116GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsiczt
117ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
118FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
119IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
120BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
121GERTony Martin (GER)Jumbo - Vismazt
122USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
123FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
124FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTM0:22
125FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsic0:24
126FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsiczt
127GERJonas Koch (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:40
128USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates0:46
129BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo0:52
130KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana - Premier Techzt
131GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
132GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious1:03
133GERSimon Geschke (GER)Cofidis1:06
134BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:07
135USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippozt
136ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
137GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
138GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
139NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
140GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
141SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nationzt
142SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
143ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
144AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe1:13
145POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers1:51
146GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
147AUTMichael Gogl (AUT)Team Qhubeka Assoszt
148ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
149BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
150BELJelle Wallays (BEL)Cofidiszt
151ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
152ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
153GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
154GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
155PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
156AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
157BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
158POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
159CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenixzt
160ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
161ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
162ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
163FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
164ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
165FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
166SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
167USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assoszt
168BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
169BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
170ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
171NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohezt
172FRAJérémy Cabot (FRA)Total Direct énergiezt
173DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange1:56
174DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates2:13
175AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victorious2:30
176ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj3:42
177FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis4:24

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Vierzon - Le Creusot - 248 km - 2 Juli 2021Medium berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious5:28:20
2BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo1:20
3DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippo1:40
4NEDMathieu Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
5DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
6FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
7AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
8BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
9BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal1:44
10FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën2:45
11LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
12CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Tech2:57
13ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
14GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
15BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix4:22
16BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
17BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:25
18DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsm4:32
19FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step5:15
20ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
21ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
22FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
23COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippozt
24KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Techzt
25DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
26SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
27COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
28NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
29ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
30COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchangezt
31AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
32FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
33RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
34AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
35GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
36FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
37COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippozt
38DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
39FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
40FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
41GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
42NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
43FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
44FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
45POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
46AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
47ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergiezt
48NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
49COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistarzt
50ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
51POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers5:26
52ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers5:44
53ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar6:22
54NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers7:00
55NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
56ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistar7:02
57FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj7:31
58USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippo7:57
59BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal8:02
60FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
61ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
62GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
63GERSimon Geschke (GER)Cofidis9:03
64FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
65SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
66IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation9:42
67SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroën10:53
68BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
69FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsiczt
70AUSHarry Sweeny (AUS)zt
71BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step11:35
72FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
73BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
74NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
75BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux13:19
76ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
77DENMichael Valgren Hundahl (DEN)EF Education - Nippozt
78FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
79FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
80ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
81BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
82ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
83FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
84USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
85ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain Victorious15:32
86GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
87SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
88ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
89BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
90ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
91ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
92KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana - Premier Techzt
93FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
94AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victoriouszt
95NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
96ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
97ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar16:43
98RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Tech17:34
99ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
100CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nationzt
101BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
102FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis18:05
103FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
104NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange18:37
105NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Total Direct énergiezt
106FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
107BELJelle Wallays (BEL)Cofidiszt
108SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
109ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
110GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
111GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
112GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
113NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
114BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
115NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
116ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
117AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
118SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
119SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
120ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
121PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
122FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergiezt
123GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsiczt
124CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nationzt
125AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
126AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchangezt
127GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
128SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nationzt
129GERTony Martin (GER)Jumbo - Vismazt
130AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
131BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
132ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Team Qhubeka Assoszt
133GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
134RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assoszt
135COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
136BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
137BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
138DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
139BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
140GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
141BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
142FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
143FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
144FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
145AUTMichael Gogl (AUT)Team Qhubeka Assoszt
146AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
147NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohezt
148USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assoszt
149GERJonas Koch (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
150PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
151CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenixzt
152ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
153GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Step21:13
154GBRDaniel McLay (GBR)Arkéa - Samsic23:47
155NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
156DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
157DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
158GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippozt
159USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
160ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
161ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
162FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsiczt
163FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
164FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsiczt
165FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
166BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsmzt
167DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsmzt
168FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
169NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
170GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
171GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
172DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
173SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
174SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
175NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
176FRAJérémy Cabot (FRA)Total Direct énergiezt
177GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal25:03

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - Oyonnax - Le Grand-Bornand - 151 km - 3 Juli 2021Berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victorious3:54:41
2ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech0:44
3CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nation0:47
4SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates0:49
5NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious2:33
6GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange2:43
7FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroën3:03
8FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
9ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Step4:07
10DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma4:09
11KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Techzt
12ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
13ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
14COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippozt
15FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
16ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
17NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
18AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
19COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assos4:13
20ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates4:18
21BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma5:45
22COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic8:34
23ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
24COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchange10:19
25NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
26RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux12:21
27FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj12:23
28FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën14:14
29DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Tech15:50
30ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
31FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo16:01
32DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsm17:00
33BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsmzt
34NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma18:22
35GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadiers18:55
36FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
37FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
38PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
39AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
40FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTM21:15
41ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo21:47
42COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistarzt
43USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
44NEDMathieu Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
45NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohe22:19
46GBRMark Donovan (GBR)Team Dsm23:18
47ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
48GERSimon Geschke (GER)Cofidis25:30
49DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step27:56
50FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
51USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates28:26
52BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal28:41
53ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
54BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
55GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
56IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
57GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
58ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergiezt
59GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
60FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsiczt
61GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsiczt
62SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
63CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
64DENMichael Valgren Hundahl (DEN)EF Education - Nippozt
65GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
66FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
67ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain Victoriouszt
68AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
69SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
70DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
71FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
72AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
73FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
74FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
75ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
76NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers29:52
77FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergie30:21
78FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
79ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
80RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Tech31:25
81ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis32:41
82AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange34:04
83AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange34:06
84ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
85BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step34:34
86PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirates34:46
87POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers34:55
88COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippozt
89CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nation35:01
90GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
91ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
92ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
93BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
94ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Team Qhubeka Assoszt
95FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
96AUSHarry Sweeny (AUS)zt
97ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
98FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
99FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
100ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
101ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
102BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
103BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
104SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
105GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
106GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
107NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
108NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
109GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippozt
110BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
111CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenixzt
112FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
113FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
114FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
115SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
116FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
117NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
118SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
119NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
120DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
121BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
122FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
123FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
124SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
125BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
126BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
127AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
128BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
129BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
130BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
131NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
132ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
133SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nationzt
134BELJelle Wallays (BEL)Cofidiszt
135GBRDaniel McLay (GBR)Arkéa - Samsiczt
136KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana - Premier Techzt
137SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
138SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
139FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
140FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsiczt
141ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
142ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
143BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
144BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
145AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victoriouszt
146BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
147GERJonas Koch (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
148NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchangezt
149GERTony Martin (GER)Jumbo - Vismazt
150DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
151GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
152BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
153NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Total Direct énergiezt
154GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
155NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
156GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
157ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
158FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
159RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assoszt
160AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
161DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
162DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsmzt
163USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assoszt
164AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
165LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
166DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
167POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
168NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
169GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
170AUTMichael Gogl (AUT)Team Qhubeka Assoszt
171FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsiczt
172BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
173FRAJérémy Cabot (FRA)Total Direct énergiezt
174GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
175SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
176USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippozt
177FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj35:34

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 9 - Cluses - Tignes - 145 km - 4 Juli 2021Berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën4:26:43
2ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Step5:07
3ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain Victorious5:34
4FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis5:36
5FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTM6:02
6SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
7ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers6:34
8DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
9ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
10COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippozt
11COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic6:38
12PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippo6:47
13NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
14FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj7:32
15KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Tech7:36
16AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
17ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious7:59
18ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
19GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers9:41
20FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroën10:23
21FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
22FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
23FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
24ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
25BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo11:15
26GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippo12:50
27ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
28COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippo12:54
29FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic13:17
30BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victorious14:21
31GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe15:27
32ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux15:33
33RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
34COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchangezt
35POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates17:12
36ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates17:49
37PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
38ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergie21:14
39FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
40ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar23:10
41NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
42SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
43DENMichael Valgren Hundahl (DEN)EF Education - Nippozt
44IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation25:27
45CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nationzt
46FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergie25:55
47SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
48DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
49ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
50BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
51ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
52CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
53FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo27:12
54DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
55FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
56DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates28:09
57DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
58NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers28:25
59BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal29:22
60USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma30:27
61NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
62GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation31:37
63FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
64ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergiezt
65BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
66NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
67NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
68BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
69FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
70ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Team Qhubeka Assoszt
71ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
72CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nationzt
73FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
74ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
75FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsiczt
76ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
77FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
78SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
79GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
80AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
81GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
82POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
83FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
84FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
85ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
86BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
87ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
88SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
89DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
90BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
91COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
92GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
93AUSHarry Sweeny (AUS)zt
94AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
95NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
96FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsiczt
97GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
98BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
99BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
100FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
101NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
102BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
103AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
104AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchangezt
105AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
106FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
107CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenixzt
108GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsiczt
109SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
110SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
111SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
112GERTony Martin (GER)Jumbo - Vismazt
113BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
114AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
115GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
116FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
117SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
118GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
119USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippozt
120ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
121DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
122KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana - Premier Techzt
123ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
124ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
125NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohezt
126GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
127GERJonas Koch (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
128GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nation32:21
129BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsmzt
130SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nationzt
131DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
132FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergiezt
133USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
134NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Total Direct énergiezt
135GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
136ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
137USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assoszt
138NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
139ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
140BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal33:06
141AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victorious33:21
142AUTMichael Gogl (AUT)Team Qhubeka Assoszt
143GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux33:54
144GBRDaniel McLay (GBR)Arkéa - Samsic34:11
145NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
146FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step34:13
147AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
148DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsmzt
149COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistarzt
150NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm34:39
151NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux35:03
152LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
153GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal35:33
154FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsiczt
155FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
156FRAJérémy Cabot (FRA)Total Direct énergie35:34
157BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step35:43
158BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step35:49
159DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
160GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
161GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nation36:28
162BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assos37:15
163BELJelle Wallays (BEL)Cofidiszt
164NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchangezt
165BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
166FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën
167BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal
168BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenix
169SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma
OTLBELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux-
OTLITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj-
OTLFRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic-
OTLRSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Tech-
OTLFRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels P/b KTM-
OTLRSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assos-
OTLFRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj-

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 10 - Albertville - Valence - 186 km - 6 Juli 2021Sprint

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Step4:14:07
2BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
3BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
4FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsiczt
5AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
6DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
7GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
8SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
9FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergiezt
10NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
11NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
12ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
13BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
14FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
15FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
16FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
17ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain Victoriouszt
18GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
19ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Team Qhubeka Assoszt
20NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
21SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
22BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
23BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
24SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
25SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
26FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
27PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
28SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
29DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
30BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
31BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
32SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
33AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
34FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
35ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
36AUSHarry Sweeny (AUS)zt
37GBRDaniel McLay (GBR)Arkéa - Samsiczt
38NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
39KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Techzt
40FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
41ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
42DENMichael Valgren Hundahl (DEN)EF Education - Nippozt
43ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
44BELJelle Wallays (BEL)Cofidiszt
45ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
46COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchangezt
47FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
48COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippozt
49GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippozt
50DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
51RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
52COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippozt
53BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
54ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
55ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
56NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
57AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
58ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
59NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
60NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
61BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
62FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
63FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
64ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
65BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
66FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
67FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
68FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
69CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nationzt
70GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
71USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippozt
72COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
73BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
74SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nationzt
75BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
76GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
77GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsiczt
78FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsic0:29
79DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step0:32
80NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
81SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
82ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe0:47
83POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
84NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
85SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
86CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenixzt
87GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
88COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
89AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
90DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsm1:06
91AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange1:20
92NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Total Direct énergiezt
93ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar1:28
94NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohezt
95FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step1:51
96DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates1:55
97BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step2:15
98COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistar3:46
99FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
100FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
101GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
102ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
103LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
104BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsmzt
105NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
106NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
107SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
108GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
109BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
110AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
111AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victoriouszt
112ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
113FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo4:38
114GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
115GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
116ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergiezt
117AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
118FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
119BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
120ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
121ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
122POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
123CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
124DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
125ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
126ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
127USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
128FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
129GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
130ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
131DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
132AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
133GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
134IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
135FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsiczt
136ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
137ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
138FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
139FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
140ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
141FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
142PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
143GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
144GERTony Martin (GER)Jumbo - Vismazt
145USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
146CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nationzt
147KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana - Premier Techzt
148GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
149FRAJérémy Cabot (FRA)Total Direct énergiezt
150AUTMichael Gogl (AUT)Team Qhubeka Assoszt
151ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
152AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
153GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
154DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
155FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
156NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchangezt
157USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assoszt
158GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
159ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
160BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal7:59
161DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
162FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
163BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
164NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
165GERJonas Koch (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 11 - Sorgues - Malaucène - 199 km - 7 Juli 2021Berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma5:17:43
2FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo1:14
3NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
4SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates1:38
5COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippozt
6ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
7DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
8KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Tech1:56
9NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
10ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar3:02
11ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious3:28
12FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis4:05
13BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix5:09
14COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchangezt
15AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën5:35
16ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
17ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
18POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates5:46
19RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux7:18
20CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nation7:34
21NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma11:32
22POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers12:18
23FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
24COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippozt
25PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
26AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
27ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergie13:07
28BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroën14:28
29USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
30SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
31FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
32FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
33GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
34GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippozt
35FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
36COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistarzt
37DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
38AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
39NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
40GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
41ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers14:46
42FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic18:30
43FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis19:40
44AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchangezt
45COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assos19:44
46FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo19:59
47USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates21:52
48FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTM22:18
49ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
50GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
51FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergie23:27
52USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippo24:20
53CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Tech24:38
54ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
55GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
56DENMichael Valgren Hundahl (DEN)EF Education - Nippozt
57ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
58NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
59BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
60SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
61DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
62SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
63PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
64ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
65GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
66BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
67ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
68DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsmzt
69IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
70GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
71CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenixzt
72FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj25:07
73FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
74NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates26:00
75FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergie26:16
76FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis26:58
77SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
78DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
79BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenix27:08
80FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
81DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step28:15
82GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
83SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nationzt
84ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
85ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
86ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
87NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
88ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
89ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
90FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsiczt
91KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana - Premier Techzt
92ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
93SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
94FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
95NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Total Direct énergie29:04
96FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTM29:53
97AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange29:58
98AUSHarry Sweeny (AUS)30:00
99ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar30:48
100GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nation31:09
101CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nationzt
102BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
103BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
104SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
105BELJelle Wallays (BEL)Cofidiszt
106ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
107FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergie32:55
108BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux33:05
109AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe33:10
110AUTMichael Gogl (AUT)Team Qhubeka Assoszt
111AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
112BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
113BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
114FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
115COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
116FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën34:24
117GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsic34:26
118FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis36:55
119BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal37:13
120GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
121ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain Victorious37:26
122NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
123GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
124NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
125ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
126BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
127LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
128SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
129NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchangezt
130NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohezt
131GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
132GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
133AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
134NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
135DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
136ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
137FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
138GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
139NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
140SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
141AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victoriouszt
142GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
143FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergie39:13
144NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
145USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assos39:58
146ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step40:40
147GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
148DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
149BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
150ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
151BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
152ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Team Qhubeka Assoszt
153DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
154FRAJérémy Cabot (FRA)Total Direct énergiezt
155FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsic43:25
156DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsm47:36
157BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal
158GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma
159BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assos
160AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj
161GBRDaniel McLay (GBR)Arkéa - Samsic
162FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsic
163BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsm

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 12 - Saint-Paul-Trois-Châteaux - Nîmes - 161 km - 8 Juli 2021Medium berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe3:22:12
2ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar0:31
3AUSHarry Sweeny (AUS)zt
4SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj1:58
5SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange2:06
6GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
7BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
8BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
9FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
10COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
11GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsiczt
12NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Total Direct énergie2:09
13SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippo5:22
14GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Step15:53
15AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
16BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
17ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Team Qhubeka Assoszt
18BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
19FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
20ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
21SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
22BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
23NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
24DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
25DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
26KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Techzt
27ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
28SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
29DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
30NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
31ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
32FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
33SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
34FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
35NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
36NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
37DENMichael Valgren Hundahl (DEN)EF Education - Nippozt
38ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
39ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
40AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
41COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippozt
42BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
43USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
44FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
45SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
46ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergiezt
47PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
48FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
49COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchangezt
50GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippozt
51FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
52PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
53ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
54FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
55ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain Victoriouszt
56FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsiczt
57AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchangezt
58ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
59ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
60ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
61SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
62GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
63LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
64ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
65BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
66BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
67BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
68FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
69AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
70DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
71NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
72FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
73AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
74SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nationzt
75USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippozt
76BELJelle Wallays (BEL)Cofidiszt
77NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
78DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsmzt
79DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
80AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victoriouszt
81ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
82NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
83CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
84NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
85COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippozt
86USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
87GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
88RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
89FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
90ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
91NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
92BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
93BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
94ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
95AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
96ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
97GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
98GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
99POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
100ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
101POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
102ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
103ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
104NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohezt
105BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
106CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nationzt
107FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
108GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
109NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
110CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nationzt
111GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
112BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
113NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
114FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
115USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assoszt
116FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
117GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
118FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergiezt
119FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
120FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
121FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
122NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
123ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
124DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
125GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
126BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
127CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenixzt
128FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
129KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana - Premier Techzt
130IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
131FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
132FRAJérémy Cabot (FRA)Total Direct énergiezt
133FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
134FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
135ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
136AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
137AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
138FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
139GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
140FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
141DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates16:26
142NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchangezt
143ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
144ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
145COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistarzt
146DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
147BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
148DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
149GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
150GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
151FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic17:19
152COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
153GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal17:30
154AUTMichael Gogl (AUT)Team Qhubeka Assoszt
155ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
156SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 13 - Nîmes - Carcassonne - 220 km - 9 Juli 2021Sprint

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Step5:04:29
2DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
3BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
4ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
5NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
6ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
7FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
8GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
9DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
10BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
11FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsiczt
12AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
13FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
14GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
15BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
16BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
17BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
18ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
19NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
20FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergiezt
21BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
22COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippozt
23PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
24ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain Victoriouszt
25NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
26SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
27FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
28ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
29ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
30FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
31DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
32KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Techzt
33ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
34FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
35NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
36AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
37BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
38SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
39FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
40GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippozt
41GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
42FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
43NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
44ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
45ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
46RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
47COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchangezt
48ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
49ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
50NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
51AUSHarry Sweeny (AUS)zt
52SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
53BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
54NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
55AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
56ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
57FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
58GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsic0:18
59CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nationzt
60SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
61FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
62SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
63GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
64BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
65FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
66ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
67BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
68COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
69BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
70COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistarzt
71NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
72SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
73BELJelle Wallays (BEL)Cofidiszt
74FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsiczt
75COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippozt
76NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Total Direct énergie0:28
77DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step0:32
78USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates0:35
79NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates0:36
80AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe1:07
81BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal1:11
82GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious1:13
83AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victoriouszt
84ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
85USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippo1:28
86DENMichael Valgren Hundahl (DEN)EF Education - Nippozt
87FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
88ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates1:31
89ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
90LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo1:32
91ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar2:17
92ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
93FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
94POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers2:23
95GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
96FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
97USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
98DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
99PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
100GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
101FRAJérémy Cabot (FRA)Total Direct énergiezt
102GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe4:03
103GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
104CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nationzt
105ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
106COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
107ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergiezt
108AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
109NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
110FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
111SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
112FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
113FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
114DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
115NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
116AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
117FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
118DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
119FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTM4:49
120GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
121SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
122ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
123DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
124FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
125ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
126ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
127AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchangezt
128NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohe4:53
129DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsm5:17
130AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange
131GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange
132GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal
133AUTMichael Gogl (AUT)Team Qhubeka Assos

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 14 - Carcassonne - Quillan - 184 km - 10 Juli 2021Medium berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo4:16:16
2AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe1:04
3COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippozt
4ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Step1:06
5CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nation1:10
6ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Tech1:25
7FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsiczt
8FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
9RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:26
10COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchange1:28
11FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
12FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj3:32
13NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
14FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTM6:23
15USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates6:53
16PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
17POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
18SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
19NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
20ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
21AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
22ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
23BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
24FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
25ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
26PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
27ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
28GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
29GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
30NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
31COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippozt
32BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
33NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
34BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
35USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
36FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
37DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
38ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
39ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
40ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergiezt
41USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippozt
42KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Techzt
43AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
44FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
45FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
46ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
47ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
48POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
49COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
50ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
51FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo9:15
52SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroën9:52
53GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
54ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
55COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistarzt
56CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
57IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
58GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
59GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
60DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
61DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Tech12:57
62DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step13:15
63ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
64DENMichael Valgren Hundahl (DEN)EF Education - Nippozt
65COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
66ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
67ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain Victoriouszt
68KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana - Premier Techzt
69ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
70SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
71FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
72BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
73FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
74SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
75GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
76NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohezt
77LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
78GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
79GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippo16:47
80DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
81AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange17:04
82SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
83AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchangezt
84DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
85BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal17:42
86ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
87GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
88FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
89NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
90GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
91AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
92FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
93ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
94GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
95FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
96SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
97ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
98GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsiczt
99FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
100BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
101GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
102BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
103BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
104ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
105BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
106NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
107FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
108BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
109FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
110AUSHarry Sweeny (AUS)zt
111SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
112ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
113FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
114AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
115AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victoriouszt
116BELJelle Wallays (BEL)Cofidiszt
117BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
118ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
119CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nationzt
120NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
121NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
122CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenixzt
123USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assoszt
124FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
125FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
126FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
127FRAJérémy Cabot (FRA)Total Direct énergiezt
128ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step25:34
129DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsmzt
130NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
131SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nationzt
132NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Total Direct énergiezt
133DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
134FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergiezt
135BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
136FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
137BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
138BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
139GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
140NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
141ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
142SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
143ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Team Qhubeka Assoszt
144GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
145DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
146BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
147FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsic36:46
148NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchangezt
149NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
150FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic
151DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsm

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 15 - Céret - Andorre-la-Vieille - 192 km - 11 Juli 2021Berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma5:12:06
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:23
3NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious1:15
4ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
5PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
6COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
7FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
8IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation1:22
9FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
10FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
11ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
12FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
13USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippo3:00
14GBRMark Donovan (GBR)Team Dsm3:02
15BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victorious4:11
16FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
17FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
18COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
19BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma4:51
20ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
21DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
22SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
23ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
24COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippozt
25NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
26AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
27KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Tech5:22
28ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
29SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious5:25
30CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nation6:19
31RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux7:14
32COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchangezt
33FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis8:45
34FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
35NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
36ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
37ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Step9:48
38GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
39ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step13:13
40BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
41COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippozt
42GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe14:35
43SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
44BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
45AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
46FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
47BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix15:57
48BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
49ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergiezt
50NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
51COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistar17:04
52GERSimon Geschke (GER)Cofidis18:06
53ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
54AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange19:17
55DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Tech20:06
56AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
57FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
58ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
59GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippozt
60PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
61DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
62NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
63GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
64NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
65USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assoszt
66ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
67AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe22:50
68SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix23:07
69SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
70GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
71FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
72GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
73AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victoriouszt
74ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
75AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchangezt
76ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
77DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
78BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal23:45
79BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
80AUSHarry Sweeny (AUS)zt
81ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
82FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
83FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
84DENMichael Valgren Hundahl (DEN)EF Education - Nippozt
85CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
86FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsiczt
87DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
88POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
89ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Team Qhubeka Assoszt
90ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
91SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
92FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
93FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
94ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
95POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
96ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
97USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
98FRAJérémy Cabot (FRA)Total Direct énergiezt
99ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
100BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
101ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistar24:27
102GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
103BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
104FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis24:31
105ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
106NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohezt
107FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
108FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergie25:35
109GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
110FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTM25:55
111DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates26:01
112DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo26:27
113DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsmzt
114LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
115NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
116FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
117GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsiczt
118SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
119ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain Victoriouszt
120FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
121KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana - Premier Tech27:10
122CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nation28:19
123GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nation30:49
124AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
125SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nationzt
126GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
127FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
128ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
129BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
130NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
131BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
132BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
133ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
134CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenixzt
135NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsm30:52
136NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
137NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
138SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippo31:37
139BELJelle Wallays (BEL)Cofidis33:20
140GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
141NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
142NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange34:48
143FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
144DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step34:57
145BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
146BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
147GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
148FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsic

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 16 - Pas de la Case - Saint-Gaudens - 169 km - 13 Juli 2021Medium berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe4:01:59
2ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain Victorious0:42
3AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
4FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
5FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
6ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
7LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo0:45
8BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
9FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj0:47
10ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:03
11FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergie4:39
12GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious4:41
13ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers13:49
14SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
15KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Techzt
16DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
17COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippozt
18NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
19AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
20ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
21ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
22ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
23FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis13:53
24ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates14:12
25BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma14:22
26FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën14:44
27SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
28BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
29DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
30BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
31RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
32FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
33FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
34FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
35USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippozt
36FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
37SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
38PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
39GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippozt
40NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
41BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
42NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
43COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchangezt
44COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
45ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
46ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Team Qhubeka Assoszt
47BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
48FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
49ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis14:57
50GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
51GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
52ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
53COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistarzt
54SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
55DENMichael Valgren Hundahl (DEN)EF Education - Nippozt
56GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadiers15:08
57GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
58NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
59BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
60CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Tech15:14
61SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious15:17
62USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates15:20
63GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
64ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech15:24
65USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma15:40
66FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis16:31
67POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates16:33
68PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
69BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal16:42
70DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
71ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
72AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
73BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
74ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
75FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
76ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
77BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
78BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
79COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
80CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenixzt
81DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
82ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
83ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
84ESPJorge Arcas Peña (ESP)M