De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de France - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de France - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2021

Uitslagen voor etappe

Etappe 21 - Chatou - Paris Champs-Élysées - 112 km - 18 Juli 2021Sprint

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma2:39:37
2BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
3GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
4SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
5GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
6NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
7AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
8ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
9FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
10GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
11ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
12ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
13ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain Victoriouszt
14SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
15DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
16AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
17FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
18DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
19GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsiczt
20ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
21NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
22NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
23GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
24FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
25NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
26FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsiczt
27SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
28ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
29CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nationzt
30FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
31GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
32AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
33NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
34NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
35FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
36USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
37FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
38AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victoriouszt
39BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
40BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
41BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
42DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
43GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
44KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Techzt
45FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
46SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
47ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
48FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
49RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
50BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
51BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
52ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
53NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
54ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergiezt
55BELJelle Wallays (BEL)Cofidiszt
56ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
57FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
58ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
59LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
60DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
61USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
62PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
63SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
64GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippozt
65NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
66FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
67COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Team Bikeexchangezt
68SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
69ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
70POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
71COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
72SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
73PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
74FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
75ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
76ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
77SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nationzt
78ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
79ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
80USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assoszt
81USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippozt
82FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
83FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
84ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Team Qhubeka Assoszt
85ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
86FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
87BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
88ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
89ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
90GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
91BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
92COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Nippozt
93AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
94ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
95KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana - Premier Techzt
96FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
97DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
98COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
99BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
100FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj0:29
101GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadiers0:36
102NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsm0:39
103AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchangezt
104DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsmzt
105NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
106DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
107BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo0:45
108NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
109BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal0:47
110FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
111SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious0:59
112FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis1:05
113ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
114AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadiers1:26
115GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
116POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
117GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
118IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
119ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
120GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
121FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroën1:30
122GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
123ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
124BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step1:56
125DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange2:07
126FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergie2:11
127AUSHarry Sweeny (AUS)2:27
128AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
129ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar2:31
130FRAJérémy Cabot (FRA)Total Direct énergie2:35
131BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal2:37
132GBRMark Donovan (GBR)Team Dsm2:48
133NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohe3:01
134CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenix3:29
135FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
136DENMichael Valgren Hundahl (DEN)EF Education - Nippo3:49
137COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippozt
138BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step4:24
139CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
140FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo5:58
141FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergie12:33

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden