De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de France - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de France - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2022

Tour de France 2022

FrankrijkFrankrijk - 1 Juli 2022 - 24 Juli 2022


Algemeen klassement - 24 Juli 2022


1DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma79:33:20
2SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates2:43
3GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers7:22
4FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj13:39
5RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohe15:46
6COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsic16:33
7FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm18:11
8RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux18:44
9KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team22:56
10GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadiers24:52
11FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj35:59
12LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroën45:23
13USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypost46:57
14ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victorious49:18
15FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj50:25
16AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe56:54
17GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadiers1:01:15
18USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma1:02:29
19BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victorious1:11:30
20USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates1:31:19
21USAMatteo Jorgenson (USA)Movistar1:33:57
22BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma1:35:55
23AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jayco1:39:41
24CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Tech1:42:14
25NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo1:45:57
26COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypost1:48:18
27ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar1:53:03
28NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm1:57:31
29AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistar1:59:03
30COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers2:00:55
31ITASimone Velasco (ITA)Astana Qazaqstan Team2:04:24
32NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers2:15:34
33SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj2:15:46
34AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTM2:16:55
35AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdj2:23:15
36BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Visma2:23:34
37FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredo2:25:11
38AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm2:25:38
39KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Team2:26:22
40ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidis2:30:08
41ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypost2:34:44
42POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsic2:37:48
43USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Team2:37:51
44GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:39:40
45GERSimon Geschke (GER)Cofidis2:41:23
46GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe2:44:04
47BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:46:07
48LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj2:48:08
49ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers2:51:34
50FRAMaxime Bouet (FRA)Team Arkéa Samsic2:51:56
51ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:56:22
52PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar2:57:39
53AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe2:58:15
54FRABenjamin Thomas (FRA)Cofidis3:03:38
55GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious3:04:08
56GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe3:10:29
57FRAPierre Latour (FRA)Totalenergies3:12:06
58NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergies3:12:58
59ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo3:16:44
60SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix3:17:17
61LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo3:17:28
62CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj3:18:18
63FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis3:25:32
64NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsm3:28:03
65BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroën3:29:18
66FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTM3:30:36
67USAQuinn Simmons (USA)3:30:44
68FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergies3:32:06
69FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTM3:34:33
70GBRConnor Swift (GBR)Team Arkéa Samsic3:35:05
71ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenix3:36:18
72SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious3:37:31
73DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudal3:37:37
74FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsic3:40:06
75FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Visma3:40:10
76BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudal3:41:54
77ISRGuy Niv (ISR)Israel - Premier Tech3:44:22
78AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange - Jayco3:45:59
79LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Tech3:46:16
80FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTM3:48:34
81BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo3:49:28
82FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsic3:49:57
83SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypost3:51:46
84FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis3:52:20
85BELAmaury Capiot (BEL)Team Arkéa Samsic3:52:55
86SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious3:52:57
87AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohe3:53:05
88FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj3:56:05
89FRAAlexis Gougeard (FRA)B&b Hotels P/b KTM3:58:15
90GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypost3:58:19
91FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroën3:58:31
92BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix3:59:10
93NORSven Erik Bystrøm (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:59:19
94GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypost3:59:21
95ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers4:03:31
96ITAMattia Cattaneo (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team4:03:52
97BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Astana Qazaqstan Team4:04:20
98ITAAndrea Bagioli (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team4:10:00
99DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo4:11:50
100ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm4:14:14
101SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange - Jayco4:16:13
102NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:17:14
103ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTM4:18:54
104GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenix4:19:42
105GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm4:23:05
106GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadiers4:26:40
107FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Team4:28:14
108BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudal4:28:53
109NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohe4:30:28
110BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenix4:33:44
111FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:35:05
112DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team4:36:55
113FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTM4:37:29
114KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Team4:37:36
115POLMaciej Bodnar (POL)Totalenergies4:39:32
116SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergies4:39:48
117NEDDylan Groenewegen (NED)Team Bikeexchange - Jayco4:40:55
118POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victorious4:42:46
119NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
120BELYves Lampaert (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team4:46:14
121BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal4:49:07
122NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jayco4:51:05
123BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Alpecin - Fenix4:54:12
124DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates5:00:13
125NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux5:02:34
126FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTM5:13:49
127SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirates5:15:09
128DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jayco5:15:26
129FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies5:20:17
130NEDFabio Jakobsen (NED)Quick-Step Alpha Vinyl Team5:23:38
131BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal5:30:19
132RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)5:31:25
133NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange - Jayco5:31:27
134ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar5:36:33
135AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal5:40:42

Puntenklassement - 24 Juli 2022


1BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma480
2BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix286
3SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates250
4FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Visma171
5NEDFabio Jakobsen (NED)Quick-Step Alpha Vinyl Team159
6DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo158
7DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma157
8AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange - Jayco133
9SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergies120
10NEDDylan Groenewegen (NED)Team Bikeexchange - Jayco116
11GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious98
12GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers98
13CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Tech82
14USAMatteo Jorgenson (USA)Movistar82
15FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj81
16GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe80
17ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypost77
18USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypost74
19NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohe66
20NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux65
21ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers63
22GERSimon Geschke (GER)Cofidis60
23ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victorious59
24NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux59
25COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsic55
26ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm55
27RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohe53
28FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj53
29SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj53
30ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTM53
31FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm52
32FRABenjamin Thomas (FRA)Cofidis52
33NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergies52
34AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal52
35GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadiers51
36AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jayco51
37DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudal49
38FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsic47
39LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroën46
40DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team45
41RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux44
42BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo44
43BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victorious42
44GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadiers41
45FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Team41
46COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers40
47FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTM38
48BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroën37
49FRAAlexis Gougeard (FRA)B&b Hotels P/b KTM35
50SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious34
51BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudal34
52AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe33
53FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj31
54FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis30
55KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team29
56AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdj29
57BELAmaury Capiot (BEL)Team Arkéa Samsic29
58BELYves Lampaert (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team28
59AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe28
60SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious28
61ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo27
62BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux25
63DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jayco25
64NORSven Erik Bystrøm (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux24
65NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers24
66ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux24
67ITAMattia Cattaneo (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team24
68SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypost23
69FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergies23
70BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal23
71USAQuinn Simmons (USA)22
72USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma22
73USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates22
74GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe22
75FRAPierre Latour (FRA)Totalenergies22
76BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Alpecin - Fenix21
77NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm20
78BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenix20
79COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypost19
80ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar19
81BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal19
82FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredo18
83PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar18
84AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohe18
85NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo17
86GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux17
87ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers17
88LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Tech17
89DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates17
90BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Visma16
91FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroën16
92FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsic15
93FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTM15
94NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jayco15
95AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm14
96AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistar13
97AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTM13
98GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenix13
99BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudal13
100ISRGuy Niv (ISR)Israel - Premier Tech12
101NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm11
102FRAMaxime Bouet (FRA)Team Arkéa Samsic11
103SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix9
104SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange - Jayco8
105FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux8
106RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)8
107FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTM7
108GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypost7
109ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidis6
110GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypost6
111ITASimone Velasco (ITA)Astana Qazaqstan Team5
112FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis4
113FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies4
114USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Team3
115LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj3
116GBRConnor Swift (GBR)Team Arkéa Samsic3
117FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTM3
118ITAAndrea Bagioli (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team2
119POLMaciej Bodnar (POL)Totalenergies2
120SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirates1

Bergklassement - 24 Juli 2022


1DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma72
2GERSimon Geschke (GER)Cofidis65
3ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo61
4SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates61
5BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma59
6FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj52
7RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux39
8USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypost37
9FRAPierre Latour (FRA)Totalenergies35
10GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers32
11KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team29
12GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadiers28
13FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis26
14LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroën18
15USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates18
16COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers18
17FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj18
18CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Tech16
19FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj15
20FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm13
21ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar13
22USAMatteo Jorgenson (USA)Movistar12
23COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsic11
24BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victorious9
25AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange - Jayco8
26USAQuinn Simmons (USA)8
27AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTM8
28PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar8
29BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Visma8
30BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux8
31DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo7
32ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidis7
33ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victorious6
34GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadiers6
35ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers5
36SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj5
37ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers4
38FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTM3
39ITAMattia Cattaneo (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team3
40FRAAlexis Gougeard (FRA)B&b Hotels P/b KTM3
41ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypost3
42AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jayco3
43USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma3
44GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe2
45FRABenjamin Thomas (FRA)Cofidis2
46SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypost2
47BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal2
48FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsic2
49SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious1
50AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm1
51DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jayco1
52NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers1
53FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis1
54AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe1
55AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdj1
56DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team1
57FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
58AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt

Jongerenklassement - 24 Juli 2022


1SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates79:36:03
2GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadiers58:32
3USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates1:28:36
4USAMatteo Jorgenson (USA)Movistar1:31:14
5NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm1:54:48
6AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdj2:20:32
7GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:36:57
8LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj2:45:25
9GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious3:01:25
10BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroën3:26:35
11USAQuinn Simmons (USA)3:28:01
12FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergies3:29:23
13DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudal3:34:54
14FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsic3:37:23
15SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypost3:49:03
16BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix3:56:27
17GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypost3:56:38
18ITAAndrea Bagioli (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team4:07:17
19ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm4:11:31
20ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTM4:16:11
21BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudal4:26:10
22DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team4:34:12
23NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm4:40:03
24BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal4:46:24
25DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates4:57:30
26SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirates5:12:26

Ploegenklassement - 24 Juli 2022


1GBR INEOS Grenadiers239:03:03
2FRA Groupama - FDJ37:33
3NED Jumbo - Visma44:54
4GER Bora - Hansgrohe1:48:45
5ESP Movistar2:11:22
6UAE UAE Team Emirates2:19:54
7BRN Bahrain Victorious2:58:32
8NED Team DSM3:26:08
9FRA Team Arkéa Samsic3:56:51
10KAZ Astana Qazaqstan Team3:59:00
11USA EF Education - EasyPost4:02:45
12ISR Israel - Premier Tech4:06:24
13USA Trek - Segafredo4:17:39
14BEL Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:21:37
15FRA AG2R Citroën5:28:20
16FRA Cofidis5:51:30
17FRA B&B Hotels p/b KTM6:36:58
18AUS Team BikeExchange - Jayco8:00:37
19FRA TotalEnergies8:11:13
20BEL Alpecin - Deceuninck9:19:09
21BEL Lotto - Soudal9:35:44
22BEL Quick-Step Alpha Vinyl Team10:43:13

Etappe 1 - Copenhagen - Copenhagen - 13 km - 1 Juli 2022Individuele Tijdrit

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1BELYves Lampaert (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:15:17
2BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma0:05
3SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates0:07
4ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers0:10
5NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenix0:13
6DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo0:15
7DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
8SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma0:16
9NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:17
10BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victorious0:20
11DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost0:21
12LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroën0:23
13GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
14SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
15GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadiers0:24
16SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious0:25
17AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
18GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
19GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
20ITAMattia Cattaneo (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:30
21RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohe0:31
22BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudal0:33
23FRABenjamin Thomas (FRA)Cofidis0:34
24RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:35
25FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Visma0:36
26ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
27GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe0:37
28AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe0:39
29LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo0:41
30GERMax Walscheid (GER)Cofidis0:42
31SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious0:43
32USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
33COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers0:44
34FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
35KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team0:45
36ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
37FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
38ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar0:46
39NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm0:47
40CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
41NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsm0:48
42USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
43DENKasper Asgreen (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
44USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
45GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious0:49
46COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
47ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
48GBRConnor Swift (GBR)Team Arkéa Samsiczt
49BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
50ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Team0:50
51FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
52PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar0:51
53AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
54AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jayco0:52
55BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
56ITAAndrea Bagioli (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
57BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
58FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:54
59BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Vismazt
60USAQuinn Simmons (USA)zt
61FRAAlexis Gougeard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
62NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
63ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo0:55
64DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
65ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
66GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypostzt
67NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergieszt
68ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar0:56
69DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:57
70NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
71LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj0:58
72AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistar0:59
73NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
74AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohe1:00
75FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
76NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange - Jaycozt
77GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm1:01
78GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
79AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
80ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
81FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
82FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:02
83FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis1:03
84LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
85NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
86AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe1:04
87DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:05
88DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates1:06
89ITASimone Velasco (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
90AUTMichael Gogl (AUT)Alpecin - Fenix1:07
91USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
92ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
93BELAmaury Capiot (BEL)Team Arkéa Samsic1:09
94FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
95ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
96BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
97FRAMaxime Bouet (FRA)Team Arkéa Samsic1:10
98GERSimon Geschke (GER)Cofidis1:11
99SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypost1:12
100FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsiczt
101FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsiczt
102FRAPierre Latour (FRA)Totalenergies1:13
103AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
104ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
105CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj1:14
106ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
107USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsmzt
108POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victoriouszt
109COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
110DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
111GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:15
112GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Tech1:16
113NORSven Erik Bystrøm (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
114FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj1:21
115FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroën1:22
116FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
117FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
118BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudal1:23
119BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Astana Qazaqstan Teamzt
120NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
121GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe1:24
122FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
123ITADaniel Oss (ITA)Totalenergieszt
124NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma1:25
125BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
126FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
127BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix1:26
128AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Techzt
129CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
130BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroën1:28
131AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
132ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
133FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj1:29
134CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Techzt
135RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)1:32
136DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
137AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTMzt
138KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
139NEDFabio Jakobsen (NED)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
140SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergieszt
141BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
142BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Alpecin - Fenix1:33
143SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange - Jayco1:34
144NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
145FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:36
146AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdj1:38
147PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Easypostzt
148FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:41
149SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirates1:42
150USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
151FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
152FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Totalenergies1:43
153POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
154ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar1:44
155KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Team1:45
156NZLGeorge Bennett (NZL)Uae Team Emirates1:47
157POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsic1:48
158ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
159NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates1:49
160GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenix1:50
161POLMaciej Bodnar (POL)Totalenergies1:53
162AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal1:57
163BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
164FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
165SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix1:58
166FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
167FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:00
168ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenix2:07
169GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
170NEDDylan Groenewegen (NED)Team Bikeexchange - Jayco2:11
171FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergies2:22
172LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo2:24
173ISRGuy Niv (ISR)Israel - Premier Tech2:25
174FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTM2:30
175ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTM2:34
176BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal2:41

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Roskilde - Nyborg - 199 km - 2 Juli 2022Sprint

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1NEDFabio Jakobsen (NED)Quick-Step Alpha Vinyl Team4:34:34
2BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
3DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
4NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
5BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
6SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergieszt
7FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
8NEDDylan Groenewegen (NED)Team Bikeexchange - Jaycozt
9ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
10FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsiczt
11NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
12GERMax Walscheid (GER)Cofidiszt
13AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
14BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
15BELYves Lampaert (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
16ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
17USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
18FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Vismazt
19NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
20GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
21CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
22ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
23ITADaniel Oss (ITA)Totalenergieszt
24RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)zt
25NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
26NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergieszt
27DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
28GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
29GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
30USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
31AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
32BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Vismazt
33AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
34GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
35FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
36LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
37BELAmaury Capiot (BEL)Team Arkéa Samsiczt
38SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
39CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
40KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
41ITAMattia Cattaneo (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
42BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Alpecin - Fenixzt
43BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
44BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
45GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
46GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
47SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange - Jaycozt
48ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
49DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
50BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
51BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
52DENKasper Asgreen (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
53LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
54SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
55NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange - Jaycozt
56GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
57RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
58SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
59GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
60KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
61FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
62FRAMaxime Bouet (FRA)Team Arkéa Samsiczt
63BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
64GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
65BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
66FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
67AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
68AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
69NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
70ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
71PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
72ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
73AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
74AUTMichael Gogl (AUT)Alpecin - Fenixzt
75FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
76FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsiczt
77BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
78POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
79COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
80FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
81BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
82FRABenjamin Thomas (FRA)Cofidiszt
83FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
84ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
85GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypostzt
86GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
87FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
88ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
89AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTMzt
90AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
91ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
92BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
93FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
94RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
95FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
96NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
97FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
98ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
99COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
100FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
101ITASimone Velasco (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
102BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Astana Qazaqstan Teamzt
103DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
104NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
105ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
106ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
107LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
108CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
109FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
110ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
111USAQuinn Simmons (USA)zt
112AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Techzt
113GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
114AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
115USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
116NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
117NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
118FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
119FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
120NORSven Erik Bystrøm (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
121SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
122ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
123FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Totalenergieszt
124FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
125ITAAndrea Bagioli (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
126FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
127USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
128NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
129FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
130LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
131FRAAlexis Gougeard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
132ISRGuy Niv (ISR)Israel - Premier Techzt
133ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
134KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
135POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victoriouszt
136POLMaciej Bodnar (POL)Totalenergieszt
137AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdjzt
138FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
139FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
140AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
141AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
142DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
143USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
144SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
145GBRConnor Swift (GBR)Team Arkéa Samsiczt
146DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
147FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
148LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
149POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
150ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
151SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
152SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
153GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
154CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Techzt
155COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
156GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
157ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
158GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Techzt
159DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
160NZLGeorge Bennett (NZL)Uae Team Emirateszt
161BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
162FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
163BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
164FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
165FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
166AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
167NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
168ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
169SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
170NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
171DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
172DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
173USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsmzt
174ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
175PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Easypostzt
176FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Vejle - Sønderborg - 182 km - 3 Juli 2022Sprint

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1NEDDylan Groenewegen (NED)Team Bikeexchange - Jayco4:11:33
2BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
3BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
4SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergieszt
5NEDFabio Jakobsen (NED)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
6FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Vismazt
7ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
8FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsiczt
9AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
10NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
11NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
12DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
13FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
14BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
15GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
16DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
17AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
18RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
19BELAmaury Capiot (BEL)Team Arkéa Samsiczt
20USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
21SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
22GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
23ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
24AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
25NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
26SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
27AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
28RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)zt
29ITASimone Velasco (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
30KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
31GBRConnor Swift (GBR)Team Arkéa Samsiczt
32USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
33LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
34GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
35ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
36BELYves Lampaert (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
37FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
38AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
39LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
40FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
41NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
42COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
43USAQuinn Simmons (USA)zt
44ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
45FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
46FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
47NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
48GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
49GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
50DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
51SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
52BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Vismazt
53DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
54BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
55ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
56NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
57COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
58ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
59DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
60SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
61FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsiczt
62NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
63BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
64USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
65FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
66FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
67FRAAlexis Gougeard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
68USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsmzt
69ITAMattia Cattaneo (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
70GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
71GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
72BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
73NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
74POLMaciej Bodnar (POL)Totalenergieszt
75GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
76DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
77BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
78NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergieszt
79FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:13
80GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:23
81NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
82BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
83GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
84SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange - Jaycozt
85AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
86NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange - Jaycozt
87AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
88FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:26
89FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
90AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohe0:31
91DENKasper Asgreen (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:39
92ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
93ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
94COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
95BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
96ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
97BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
98LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
99BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
100SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
101AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
102RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
103PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
104CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
105GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypostzt
106ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
107ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
108FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Totalenergieszt
109FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
110FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
111GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Techzt
112FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
113FRAMaxime Bouet (FRA)Team Arkéa Samsiczt
114LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
115AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTMzt
116BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Alpecin - Fenixzt
117ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
118ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
119NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
120SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
121ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
122ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
123CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
124GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
125GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
126FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
127CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Techzt
128USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
129BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
130ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
131ITAAndrea Bagioli (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
132ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
133BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
134KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
135BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Astana Qazaqstan Teamzt
136NZLGeorge Bennett (NZL)Uae Team Emirateszt
137NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
138FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
139FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
140FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
141ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
142DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
143POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
144NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
145NORSven Erik Bystrøm (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:57
146FRABenjamin Thomas (FRA)Cofidis1:06
147BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenix1:08
148AUTMichael Gogl (AUT)Alpecin - Fenix1:13
149GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious1:16
150POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victorious1:44
151KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Team1:51
152CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj2:35
153AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdjzt
154FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën3:12
155SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
156DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost3:25
157AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistar3:27
158USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
159GERMax Walscheid (GER)Cofidiszt
160FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
161POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
162ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
163FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
164PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Easypostzt
165FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
166FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
167SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
168DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
169ISRGuy Niv (ISR)Israel - Premier Techzt
170AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
171LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
172FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
173FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies4:37
174FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
175ITADaniel Oss (ITA)Totalenergies5:26
176AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Tech5:46

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Dunkerque - Calais - 172 km - 5 Juli 2022Ontsnapping

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma4:01:36
2BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix0:08
3FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Vismazt
4NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
5SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergieszt
6ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
7NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
8FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsiczt
9AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
10FRABenjamin Thomas (FRA)Cofidiszt
11ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
12DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
13NEDFabio Jakobsen (NED)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
14ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
15GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
16BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
17LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
18GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
19SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
20RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
21AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
22GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
23SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
24CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
25KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
26SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
27GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
28RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)zt
29BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Vismazt
30DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
31AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
32NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
33BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
34BELYves Lampaert (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
35AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
36USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
37LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
38AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
39BELAmaury Capiot (BEL)Team Arkéa Samsiczt
40NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergieszt
41BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
42USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
43SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange - Jaycozt
44KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
45NORSven Erik Bystrøm (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
46COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
47FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
48FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
49FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
50FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
51GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
52ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
53COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
54DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
55SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
56USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
57AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
58ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
59PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
60FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
61LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
62ITADaniel Oss (ITA)Totalenergieszt
63USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
64POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
65FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
66ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
67RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
68GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
69FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
70AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
71ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
72FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
73BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
74GBRConnor Swift (GBR)Team Arkéa Samsiczt
75ITAMattia Cattaneo (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
76NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
77BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
78AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTMzt
79PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Easypostzt
80GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
81NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
82LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
83ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
84COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
85SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
86FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsiczt
87GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
88NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
89AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
90BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
91FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
92GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypostzt
93GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Techzt
94FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
95BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
96FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
97FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
98FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Totalenergieszt
99FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
100BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
101FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
102USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
103GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
104FRAMaxime Bouet (FRA)Team Arkéa Samsiczt
105NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
106ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
107NZLGeorge Bennett (NZL)Uae Team Emirateszt
108FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
109FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
110BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
111CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Techzt
112FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
113GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
114FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTM0:27
115FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj1:08
116BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenix1:20
117GERMax Walscheid (GER)Cofidis1:26
118ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
119FRAAlexis Gougeard (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:28
120DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
121NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange - Jayco1:33
122NEDDylan Groenewegen (NED)Team Bikeexchange - Jaycozt
123DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:34
124ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
125ITASimone Velasco (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
126AUTMichael Gogl (AUT)Alpecin - Fenixzt
127NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jayco2:28
128FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
129DENKasper Asgreen (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team3:01
130AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
131GERSimon Geschke (GER)Cofidis3:21
132AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jayco3:49
133NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:52
134FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
135ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
136POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victoriouszt
137FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
138POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
139POLMaciej Bodnar (POL)Totalenergieszt
140BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
141KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
142NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
143ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
144BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
145ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar4:53
146ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo5:25
147ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
148CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
149CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
150AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
151BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Alpecin - Fenixzt
152NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
153NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
154ISRGuy Niv (ISR)Israel - Premier Techzt
155FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
156ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
157SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
158ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
159SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
160BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Astana Qazaqstan Teamzt
161SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
162AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Techzt
163ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
164ITAAndrea Bagioli (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
165GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
166GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
167AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdjzt
168DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
169DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
170USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsmzt
171DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
172USAQuinn Simmons (USA)zt
173LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
174FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
175FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies7:01
176DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Lille - Wallers-Arenberg - 155 km - 6 Juli 2022Ontsnapping

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Tech3:13:35
2NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
3NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergies0:02
4USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypost0:04
5DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost0:30
6BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo0:51
7SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
8BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix1:04
9NEDFabio Jakobsen (NED)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
10ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
11ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
12GERMax Walscheid (GER)Cofidiszt
13GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
14COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
15AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
16BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
17DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
18RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
19DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
20FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsiczt
21GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
22GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
23BELYves Lampaert (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
24DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
25CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
26PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
27COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
28FRABenjamin Thomas (FRA)Cofidiszt
29FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
30FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
31ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
32GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
33FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
34COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
35SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
36GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
37DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
38ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
39FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsiczt
40FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
41GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
42FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
43PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Easypostzt
44SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange - Jaycozt
45FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
46LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
47ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
48FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
49ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
50AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
51POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
52FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
53ITAMattia Cattaneo (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
54BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Alpecin - Fenix1:16
55FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Visma1:34
56FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
57SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj2:10
58BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudal2:53
59BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
60BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Visma2:59
61SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
62USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
63ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
64ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
65USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
66NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
67DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
68ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
69GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
70BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
71KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
72ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
73SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
74GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
75ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
76NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
77LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
78FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis3:16
79BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Visma3:28
80SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix3:48
81NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
82BELAmaury Capiot (BEL)Team Arkéa Samsiczt
83RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:12
84GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Techzt
85AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
86NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
87FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
88GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
89NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
90RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)zt
91USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
92BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
93NZLGeorge Bennett (NZL)Uae Team Emirateszt
94BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
95AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
96AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
97BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
98CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Techzt
99FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Totalenergieszt
100LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroën4:19
101AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
102GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:31
103BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroën4:56
104ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypost5:05
105ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
106CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
107CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
108LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
109NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange - Jayco5:32
110AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTM6:05
111GBRConnor Swift (GBR)Team Arkéa Samsic6:36
112POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victoriouszt
113BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal8:50
114FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTM9:24
115GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
116ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
117GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
118DENKasper Asgreen (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
119POLMaciej Bodnar (POL)Totalenergieszt
120POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
121ISRGuy Niv (ISR)Israel - Premier Techzt
122AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
123FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
124ITASimone Velasco (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
125ITAAndrea Bagioli (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
126FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
127FRAAlexis Gougeard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
128FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
129USAQuinn Simmons (USA)zt
130FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
131DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
132SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
133DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
134AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
135GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
136NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
137BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal11:42
138KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
139NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
140FRAMaxime Bouet (FRA)Team Arkéa Samsiczt
141NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
142NORSven Erik Bystrøm (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
143FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
144NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
145FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
146NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
147SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergieszt
148FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
149FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
150FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
151ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
152FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
153AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal11:54
154ITADaniel Oss (ITA)Totalenergies13:07
155NEDDylan Groenewegen (NED)Team Bikeexchange - Jayco13:16
156BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Astana Qazaqstan Team14:40
157ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
158KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
159NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
160BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
161AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
162AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdjzt
163FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
164FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
165GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypostzt
166DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates18:32
167ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
168USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsmzt
169USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
170SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
171ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
172FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies20:33
173LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
174ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Team29:22
175AUTMichael Gogl (AUT)Alpecin - Fenix
176AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victorious

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Binche - Longwy - 220 km - 7 Juli 2022Medium berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates4:27:13
2AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
3FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
4GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
5COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
6BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
7DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
8COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
9SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
10FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
11ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
12GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
13FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
14USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
15GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers0:05
16RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
17KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
18COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
19FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
20CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Techzt
21FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
22USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
23DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
24FRABenjamin Thomas (FRA)Cofidis0:11
25FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTM0:14
26ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious0:21
27LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroën0:26
28DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
29RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
30ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
31ITAMattia Cattaneo (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
32BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
33GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
34POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
35LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo0:34
36ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
37FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
38BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudal1:00
39NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
40AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe1:14
41GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
42AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTMzt
43NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
44FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
45FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
46NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
47USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsm1:17
48BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Visma1:20
49FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Totalenergieszt
50BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal1:27
51FRAMaxime Bouet (FRA)Team Arkéa Samsic1:41
52NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergieszt
53ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
54FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
55FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsiczt
56BELYves Lampaert (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:51
57ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidis2:27
58GERSimon Geschke (GER)Cofidis2:37
59AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
60ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypost2:48
61FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj2:55
62SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange - Jayco3:48
63SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj4:04
64ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
65FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
66PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
67ITASimone Velasco (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
68USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
69CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
70ISRGuy Niv (ISR)Israel - Premier Techzt
71FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
72USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
73POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
74SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergies5:23
75SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
76AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
77ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
78NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
79FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsiczt
80FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Visma5:37
81FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
82NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
83GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
84NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
85ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
86AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
87BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
88FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
89GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Techzt
90KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
91NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
92AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm6:10
93AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
94ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers6:15
95NZLGeorge Bennett (NZL)Uae Team Emirateszt
96PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Easypostzt
97ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
98GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenix6:34
99GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypost7:14
100ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
101ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
102FRAAlexis Gougeard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
103BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma7:28
104NEDFabio Jakobsen (NED)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
105USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
106BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
107NORSven Erik Bystrøm (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
108BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
109GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypostzt
110BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Astana Qazaqstan Teamzt
111LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
112BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
113SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
114CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
115GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
116FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
117ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
118BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
119BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
120BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
121GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
122SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
123DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
124POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victoriouszt
125POLMaciej Bodnar (POL)Totalenergieszt
126LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
127FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Team8:13
128FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
129GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadiers9:11
130AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Techzt
131NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange - Jaycozt
132ITAAndrea Bagioli (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
133FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
134KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
135BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
136FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
137CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj9:40
138FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis10:05
139FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
140GBRConnor Swift (GBR)Team Arkéa Samsiczt
141FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
142AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistar10:15
143BELAmaury Capiot (BEL)Team Arkéa Samsic10:24
144BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Alpecin - Fenixzt
145NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
146GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
147NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
148NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
149FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
150AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
151GERMax Walscheid (GER)Cofidiszt
152AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdjzt
153NEDDylan Groenewegen (NED)Team Bikeexchange - Jaycozt
154ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
155DENKasper Asgreen (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team11:28
156DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
157USAQuinn Simmons (USA)zt
158DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
159DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
160NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
161BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
162ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
163ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
164RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)14:41
165AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
166ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Team14:50
167DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team15:10
168DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
169NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
170SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
171FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
172SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirates15:55
173LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo
174ITADaniel Oss (ITA)Totalenergies

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Tomblaine - La Super Planche des Belles Filles - 176 km - 8 Juli 2022Berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates3:58:40
2DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
3SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma0:12
4GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe0:14
5GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
6FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj0:19
7ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar0:21
8FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
9GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadiers0:29
10USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma0:41
11COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers0:45
12COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
13FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
14GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
15COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsic0:51
16RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
17ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious1:12
18FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroën1:15
19USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypost1:23
20POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates1:24
21NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma1:26
22AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdjzt
23FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj1:31
24KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team1:34
25LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroën1:39
26RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
27ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victorious1:46
28CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Tech2:05
29FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredo2:09
30PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Easypost2:16
31FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj2:26
32ITAMattia Cattaneo (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team2:36
33LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
34FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsic2:47
35FRAPierre Latour (FRA)Totalenergies3:13
36USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates3:19
37NZLGeorge Bennett (NZL)Uae Team Emirateszt
38GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe3:34
39AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
40GERSimon Geschke (GER)Cofidis3:36
41GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Tech3:48
42BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victorious3:52
43ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers4:09
44ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar4:16
45AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTM4:28
46FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTM4:50
47DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Tech5:17
48LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
49AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm5:22
50AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jayco5:59
51NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo6:13
52NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsm6:17
53USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsm6:20
54KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
55NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm6:25
56FRAMaxime Bouet (FRA)Team Arkéa Samsic6:33
57AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën6:45
58ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypost7:01
59SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
60BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudal7:32
61SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
62ITASimone Velasco (ITA)Astana Qazaqstan Team7:38
63ISRGuy Niv (ISR)Israel - Premier Techzt
64SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
65ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
66USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
67FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Totalenergieszt
68CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
69PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
70BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
71FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTM7:46
72SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious7:50
73POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
74USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
75FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroën8:17
76GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
77NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenix8:22
78NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers8:25
79BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroën8:31
80BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal8:35
81FRABenjamin Thomas (FRA)Cofidis9:02
82FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
83NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergies9:29
84FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux9:47
85AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
86ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenix10:12
87FRAAlexis Gougeard (FRA)B&b Hotels P/b KTM10:40
88BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Visma10:48
89ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
90BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
91ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
92ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
93GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
94ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
95AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jayco10:55
96FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
97BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
98GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
99FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën11:02
100BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
101FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergies11:11
102KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Team11:41
103GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux11:51
104CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj12:41
105BELAmaury Capiot (BEL)Team Arkéa Samsic12:47
106GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm12:49
107GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypostzt
108ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Team13:12
109BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Astana Qazaqstan Teamzt
110AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
111AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
112SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
113BELYves Lampaert (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
114DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
115DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
116DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
117FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
118NORSven Erik Bystrøm (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
119FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
120NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
121ITAAndrea Bagioli (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team13:29
122FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsic13:33
123ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
124FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis13:38
125USAQuinn Simmons (USA)13:44
126AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Tech13:53
127AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
128GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadiers14:58
129CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Tech15:09
130BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo15:15
131FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Visma15:55
132BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Alpecin - Fenix15:59
133BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
134DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team16:00
135LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Tech16:10
136FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj16:18
137GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
138SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergies16:24
139FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis16:28
140BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix16:30
141POLMaciej Bodnar (POL)Totalenergieszt
142POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victoriouszt
143ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
144ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
145FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTM16:43
146GBRConnor Swift (GBR)Team Arkéa Samsic16:45
147ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTM16:47
148RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)16:52
149NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jayco16:56
150SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange - Jayco16:59
151NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
152NEDDylan Groenewegen (NED)Team Bikeexchange - Jayco17:02
153AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal17:13
154BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
155NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
156BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal17:15
157FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis17:20
158NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange - Jayco17:26
159BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Visma17:31
160GERMax Walscheid (GER)Cofidis17:34
161ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Team17:38
162FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTM17:59
163FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies18:08
164DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo19:36
165ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm20:10
166DENKasper Asgreen (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team22:13
167NEDFabio Jakobsen (NED)Quick-Step Alpha Vinyl Team22:40
168DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
169NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
170DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
171NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
172SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirates22:54

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - Dole - Lausanne - 184 km - 9 Juli 2022Medium berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma4:13:06
2AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
3SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
4DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
5ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
6RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
7FRABenjamin Thomas (FRA)Cofidiszt
8DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
9LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
10GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
11GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
12FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
13FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
14SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
15COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
16ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
17CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Techzt
18GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
19ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
20FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
21BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Vismazt
22KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
23USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
24COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
25FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
26FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsiczt
27RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:07
28POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates0:08
29COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypost0:11
30LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
31ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victorious0:13
32FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroën0:18
33GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:24
34USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates0:30
35BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victorious0:34
36FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj0:42
37USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
38DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:58
39FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Totalenergieszt
40AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
41BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix1:11
42AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTM1:21
43BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
44USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
45BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudal2:00
46NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma2:05
47FRAMaxime Bouet (FRA)Team Arkéa Samsiczt
48NZLGeorge Bennett (NZL)Uae Team Emirates2:07
49ITASimone Velasco (ITA)Astana Qazaqstan Team2:18
50ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
51FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
52GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
53FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
54USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
55ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
56GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Techzt
57NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
58PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Easypostzt
59AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
60CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
61FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
62ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar2:38
63ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
64GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe2:54
65BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo2:59
66SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj3:10
67LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
68BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal3:29
69NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
70AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm3:33
71GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
72FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
73AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
74NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm3:47
75FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroën3:52
76NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers3:59
77GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
78BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Astana Qazaqstan Teamzt
79NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
80NORSven Erik Bystrøm (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
81NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergies4:02
82FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Team4:03
83CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj4:09
84SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious4:17
85POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsic4:37
86BELAmaury Capiot (BEL)Team Arkéa Samsiczt
87SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix4:53
88DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
89FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
90GBRConnor Swift (GBR)Team Arkéa Samsiczt
91ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
92ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
93PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
94FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
95ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
96AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
97SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange - Jayco4:58
98SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
99GERSimon Geschke (GER)Cofidis5:03
100AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohe5:05
101FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTM5:42
102KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
103LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
104GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypost6:10
105DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
106ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
107SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
108BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroën6:16
109BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
110NEDFabio Jakobsen (NED)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
111BELYves Lampaert (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
112ITAMattia Cattaneo (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
113FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
114ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
115GERMax Walscheid (GER)Cofidiszt
116FRAAlexis Gougeard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
117FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
118BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
119GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
120CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
121FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
122KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
123AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Techzt
124GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
125FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Visma6:30
126SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypost7:07
127GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypostzt
128BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Alpecin - Fenixzt
129BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
130SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergieszt
131NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
132POLMaciej Bodnar (POL)Totalenergieszt
133NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
134NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
135RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)7:32
136NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jayco7:35
137ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
138POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victorious7:42
139ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
140ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
141GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
142FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsic8:10
143AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal8:16
144FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
145NEDDylan Groenewegen (NED)Team Bikeexchange - Jayco9:09
146DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo9:11
147ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
148AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
149ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
150USAQuinn Simmons (USA)9:22
151BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Visma9:36
152AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
153ISRGuy Niv (ISR)Israel - Premier Techzt
154BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux10:34
155AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdj10:42
156FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies11:31
157FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
158FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
159FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
160DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates11:56
161DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jayco12:48
162ITAAndrea Bagioli (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team14:06
163FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTM14:10
164BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal14:37
165DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team14:52
166DENKasper Asgreen (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
167NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
168NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange - Jayco20:54
169USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsm
170ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Team
171FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën
172NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 9 - Aigle - Châtel les portes du Soleil - 183 km - 10 Juli 2022Berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroën4:46:39
2ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers0:22
3ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar0:26
4FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj0:40
5SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates0:49
6DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
7GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers0:52
8GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
9ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
10COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
11ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
12FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
13FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
14SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
15GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadiers0:56
16KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team0:58
17POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates1:00
18USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypost1:03
19USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
20BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Visma1:09
21AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jayco1:12
22FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
23RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
24NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
25FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
26USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
27RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohe1:16
28AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe1:42
29GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe2:29
30AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdj3:42
31NZLGeorge Bennett (NZL)Uae Team Emirates3:58
32GERSimon Geschke (GER)Cofidis4:18
33ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victorious7:03
34COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypost7:06
35FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredo7:28
36FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsic7:37
37FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
38CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
39BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
40FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTM10:12
41AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm10:58
42KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Team12:02
43ISRGuy Niv (ISR)Israel - Premier Techzt
44USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
45USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
46GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Techzt
47FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
48ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
49LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
50FRABenjamin Thomas (FRA)Cofidis12:31
51BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
52FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroën14:13
53FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
54AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
55SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix16:02
56ITASimone Velasco (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
57BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
58POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
59AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTMzt
60FRAMaxime Bouet (FRA)Team Arkéa Samsiczt
61NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
62SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
63SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
64AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
65FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
66FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
67ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
68NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
69NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
70COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
71GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypost17:42
72DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudal18:45
73GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
74ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
75ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
76AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Techzt
77NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
78BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
79BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
80GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe19:14
81ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates21:38
82ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux22:56
83PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
84ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
85GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
86FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux23:00
87AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohe23:38
88USAQuinn Simmons (USA)zt
89DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
90ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
91KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Team24:10
92FRAAlexis Gougeard (FRA)B&b Hotels P/b KTM25:43
93FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Vismazt
94GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypost27:35
95CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
96BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
97GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
98FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
99BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
100BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
101GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
102AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
103BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
104LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
105NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
106BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Alpecin - Fenixzt
107GBRConnor Swift (GBR)Team Arkéa Samsiczt
108ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
109GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
110NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
111ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
112GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
113NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergieszt
114BELAmaury Capiot (BEL)Team Arkéa Samsiczt
115NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
116BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
117FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
118SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
119BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Astana Qazaqstan Teamzt
120FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
121SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergieszt
122BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
123DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
124DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
125DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
126AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
127FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
128ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
129ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
130AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
131CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Techzt
132NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
133POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victoriouszt
134FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
135POLMaciej Bodnar (POL)Totalenergieszt
136SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange - Jaycozt
137SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
138NORSven Erik Bystrøm (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
139NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
140NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
141NEDDylan Groenewegen (NED)Team Bikeexchange - Jaycozt
142DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
143FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsiczt
144FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
145FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
146FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
147SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirates28:52
148FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Team34:45
149BELYves Lampaert (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
150ITAAndrea Bagioli (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
151DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
152DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
153NEDFabio Jakobsen (NED)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
154ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
155ITAMattia Cattaneo (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
156LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
157GERMax Walscheid (GER)Cofidiszt
158CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Tech35:59
159FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Totalenergieszt
160BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal36:05
161BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
162AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
163NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange - Jaycozt
164RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)zt
165BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
166FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis
167DENKasper Asgreen (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team
168PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Easypost

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 10 - Morzine - Megève - 148 km - 12 Juli 2022Berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost3:18:50
2AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
3ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victorious0:07
4USAMatteo Jorgenson (USA)Movistar0:08
5NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers0:10
6GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:15
7FRABenjamin Thomas (FRA)Cofidis0:18
8NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm0:20
9GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious0:22
10GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
11USAQuinn Simmons (USA)1:00
12ITASimone Velasco (ITA)Astana Qazaqstan Team1:02
13NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergies1:56
14GBRConnor Swift (GBR)Team Arkéa Samsiczt
15ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidis2:01
16ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenix2:48
17AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Tech4:19
18ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypost6:57
19FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTM7:25
20SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates8:54
21DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
22ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
23GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
24GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
25FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
26FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
27COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
28SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
29GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
30ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
31USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
32RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
33KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
34RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
35NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
36FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
37USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
38LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
39BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Vismazt
40FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
41AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTMzt
42AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
43AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdjzt
44USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates9:05
45FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
46GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Tech9:15
47KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
48BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
49USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Team9:22
50FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredo9:27
51ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux9:29
52FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsiczt
53BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
54SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix9:34
55NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo9:40
56ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
57NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
58COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
59ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
60AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm9:46
61FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
62AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
63FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
64POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates9:59
65BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma10:26
66LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj10:31
67FRAMaxime Bouet (FRA)Team Arkéa Samsic10:34
68FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsic10:54
69GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe10:58
70GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe11:06
71SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious11:09
72BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudal11:14
73POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
74SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj11:58
75FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis13:19
76FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Vismazt
77LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Tech13:34
78GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypost14:42
79DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
80CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Techzt
81FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
82FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
83ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
84AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
85NORSven Erik Bystrøm (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
86ITAMattia Cattaneo (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team15:04
87ITAAndrea Bagioli (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
88CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
89CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
90FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
91SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
92NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jayco15:12
93ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers16:51
94ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers17:00
95BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal17:09
96BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroën17:17
97ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm17:22
98NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
99FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTM17:33
100NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm17:41
101DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo18:56
102BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Astana Qazaqstan Team19:50
103ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo20:28
104COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
105PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar21:19
106ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
107BELAmaury Capiot (BEL)Team Arkéa Samsiczt
108FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroën21:35
109FRAAlexis Gougeard (FRA)B&b Hotels P/b KTM21:39
110GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadiers21:45
111KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
112GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm23:07
113SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
114GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypostzt
115GERSimon Geschke (GER)Cofidis24:06
116FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj24:07
117BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Visma24:35
118ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTM25:55
119POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victoriouszt
120BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Alpecin - Fenix26:22
121BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
122DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
123FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
124BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
125FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
126BELYves Lampaert (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
127FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
128FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
129SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergieszt
130DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
131NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
132ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
133AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
134POLMaciej Bodnar (POL)Totalenergieszt
135NEDDylan Groenewegen (NED)Team Bikeexchange - Jaycozt
136CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
137GERMax Walscheid (GER)Cofidiszt
138ISRGuy Niv (ISR)Israel - Premier Techzt
139BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
140ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
141LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
142DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
143SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
144NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
145SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange - Jaycozt
146AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
147GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
148BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
149FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
150DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
151FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
152NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
153FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTM26:35
154NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange - Jayco26:48
155NEDFabio Jakobsen (NED)Quick-Step Alpha Vinyl Team26:56
156DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
157BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudal28:17
158BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
159BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
160RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)28:37
161AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal31:06
162AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën
163FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Totalenergies
164AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jayco
165NZLGeorge Bennett (NZL)Uae Team Emirates

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 11 - Albertville - Col de Granon - 149 km - 13 Juli 2022Berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma4:18:02
2COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsic0:59
3FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm1:10
4GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers1:38
5FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj2:04
6GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadiers2:10
7SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates2:51
8KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team3:38
9NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma3:59
10FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsic4:16
11FRAPierre Latour (FRA)Totalenergies4:37
12RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohe4:40
13POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates6:38
14FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj7:26
15ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar8:08
16GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
17BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victorious9:48
18GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadiers9:55
19USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma11:31
20SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
21RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux12:17
22BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Visma13:47
23LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroën13:53
24AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdj16:57
25BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma17:27
26ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
27ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar20:48
28GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe21:41
29LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Tech22:08
30KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Team22:20
31USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates24:45
32FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj25:54
33FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
34USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
35AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm26:12
36USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypost26:44
37LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj26:48
38FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroën27:06
39ITASimone Velasco (ITA)Astana Qazaqstan Team27:16
40BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
41NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
42AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTMzt
43FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
44GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Techzt
45POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
46FRAMaxime Bouet (FRA)Team Arkéa Samsiczt
47USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
48NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
49SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
50NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
51AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
52CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
53FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
54ISRGuy Niv (ISR)Israel - Premier Techzt
55FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
56AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
57ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
58CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Techzt
59NORSven Erik Bystrøm (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux27:59
60ITAAndrea Bagioli (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team28:08
61SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj28:28
62GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe28:45
63DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
64AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Techzt
65COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
66ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
67ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates28:59
68PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar29:01
69NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergies29:42
70BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
71AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
72NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
73FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
74ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
75CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
76FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis29:46
77ITAMattia Cattaneo (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team29:50
78ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
79ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
80SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypost30:32
81GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
82GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
83GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypostzt
84ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
85SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
86ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
87AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
88GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
89USAQuinn Simmons (USA)30:37
90SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
91FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Visma30:40
92FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis31:25
93FRABenjamin Thomas (FRA)Cofidiszt
94FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
95FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
96ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers31:36
97BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Alpecin - Fenix31:57
98ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo32:18
99COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers32:20
100NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohe32:37
101DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo32:42
102ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenix33:04
103AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange - Jayco33:59
104FRAAlexis Gougeard (FRA)B&b Hotels P/b KTM34:06
105FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
106GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
107POLMaciej Bodnar (POL)Totalenergies34:09
108POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victoriouszt
109BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
110GBRConnor Swift (GBR)Team Arkéa Samsiczt
111FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
112BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Astana Qazaqstan Teamzt
113ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
114AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
115ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
116NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
117CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
118NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
119FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux34:25
120BELAmaury Capiot (BEL)Team Arkéa Samsic34:31
121BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
122NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm35:19
123FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergies35:26
124GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm35:48
125GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
126DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
127FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsic36:18
128SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergies36:25
129GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenix36:46
130BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
131DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jayco36:51
132NEDDylan Groenewegen (NED)Team Bikeexchange - Jayco36:55
133ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTM37:11
134NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jayco37:23
135NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange - Jaycozt
136SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange - Jaycozt
137ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
138KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
139FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTM37:57
140FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
141DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team38:10
142BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudal38:18
143BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal38:59
144BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
145FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
146BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
147AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
148BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
149DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
150BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
151LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
152BELYves Lampaert (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
153SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
154GERMax Walscheid (GER)Cofidiszt
155RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)39:21
156DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates39:32
157FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis39:52
158DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team40:08
159NEDFabio Jakobsen (NED)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
160BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroën
161NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenix

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 12 - Briançon - L'Alpe d'Huez - 166 km - 14 Juli 2022Berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadiers4:55:24
2RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:48
3GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Tech2:06
4USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypost2:29
5SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates3:23
6DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
7GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
8ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar3:26
9USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
10ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo3:32
11FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm3:42
12GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadiers4:01
13FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj4:17
14COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsic4:44
15NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma4:46
16KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team5:29
17LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroën6:06
18RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
19FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj7:29
20FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
21POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates7:46
22FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis9:52
23ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar10:06
24ITAAndrea Bagioli (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team10:39
25ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
26AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe11:06
27SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
28AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTM11:16
29USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Team12:16
30NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
31ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
32LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
33AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jayco13:19
34ITASimone Velasco (ITA)Astana Qazaqstan Team13:38
35BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victorious14:12
36FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
37SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix14:48
38AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
39ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates15:09
40AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm15:35
41KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Team16:07
42NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
43POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsic16:31
44ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar17:39
45ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
46AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdjzt
47BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma18:25
48NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm19:06
49DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Tech19:40
50CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
51COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
52AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Techzt
53NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
54ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
55USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
56GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux21:35
57BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Visma21:56
58PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar22:17
59SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj22:27
60ISRGuy Niv (ISR)Israel - Premier Techzt
61FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTM22:29
62CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj22:38
63ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
64BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux24:05
65FRAMaxime Bouet (FRA)Team Arkéa Samsic24:23
66ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar25:48
67FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
68CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Tech26:15
69NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm26:39
70AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange - Jayco27:02
71BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Astana Qazaqstan Team27:38
72FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
73USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
74NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergieszt
75BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
76FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
77GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
78GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
79DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
80GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
81BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
82COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
83AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
84USAQuinn Simmons (USA)zt
85GERSimon Geschke (GER)Cofidis27:42
86BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Visma28:06
87DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo28:34
88GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm28:58
89FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
90FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
91GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypostzt
92NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
93ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
94ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
95FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
96SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
97GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
98ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
99SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
100NORSven Erik Bystrøm (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
101ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
102FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
103FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsiczt
104SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
105FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsic30:02
106DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost30:20
107LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
108ITAMattia Cattaneo (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
109GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious30:48
110BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
111SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
112GBRConnor Swift (GBR)Team Arkéa Samsic30:51
113AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohe30:53
114BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudal31:05
115FRAAlexis Gougeard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
116FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Visma31:54
117GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadiers32:05
118ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
119CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Tech32:53
120FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies33:01
121NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux33:11
122LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Tech33:49
123POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victoriouszt
124BELAmaury Capiot (BEL)Team Arkéa Samsiczt
125BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Alpecin - Fenixzt
126KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
127BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
128FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
129FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
130GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenix33:54
131BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
132ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar33:59
133FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergies34:10
134FRABenjamin Thomas (FRA)Cofidis34:52
135FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux35:05
136DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jayco35:35
137GERMax Walscheid (GER)Cofidiszt
138NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
139DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates35:39
140NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange - Jayco35:42
141NEDDylan Groenewegen (NED)Team Bikeexchange - Jaycozt
142SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergies35:57
143POLMaciej Bodnar (POL)Totalenergieszt
144FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsic36:00
145ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTM36:12
146SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange - Jayco36:19
147NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jayco36:28
148FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTM36:49
149DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team37:21
150FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
151BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudal38:10
152BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
153BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal38:18
154AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal38:25
155RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)38:26
156BELYves Lampaert (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team39:04
157DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team40:03
158NEDFabio Jakobsen (NED)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
159FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 13 - Bourg d'Oisans - Saint-Etienne - 193 km - 15 Juli 2022Medium berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo4:13:03
2GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
3CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
4SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj0:30
5USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
6ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers0:32
7BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma5:45
8FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
9ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
10ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
11ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
12SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
13AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
14NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
15BELAmaury Capiot (BEL)Team Arkéa Samsiczt
16BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Vismazt
17CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
18NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergieszt
19DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
20FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Vismazt
21RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
22GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypostzt
23FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
24DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
25GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
26DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
27GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
28BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
29FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
30FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
31COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
32KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
33KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
34NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
35GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
36FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
37GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
38USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
39ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
40ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
41ITASimone Velasco (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
42LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
43FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
44GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
45RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
46POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
47AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
48FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredo5:55
49USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
50FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
51ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
52AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
53GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
54FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
55FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroën5:58
56GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
57ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
58SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
59FRAMaxime Bouet (FRA)Team Arkéa Samsiczt
60FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
61BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Astana Qazaqstan Teamzt
62USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
63CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj6:03
64BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
65POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
66ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
67LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
68AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdjzt
69FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
70NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers6:07
71PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
72GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
73FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
74NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
75FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsic6:11
76POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victoriouszt
77SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
78USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
79AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
80AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
81GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Techzt
82DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
83NEDDylan Groenewegen (NED)Team Bikeexchange - Jaycozt
84AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
85NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm6:15
86GBRConnor Swift (GBR)Team Arkéa Samsiczt
87BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
88ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
89BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo6:17
90GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
91AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
92SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange - Jaycozt
93SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
94SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
95ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
96GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
97CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Techzt
98ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
99ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
100NORSven Erik Bystrøm (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
101FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
102ITAAndrea Bagioli (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
103AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Techzt
104ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates6:36
105BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix9:53
106FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTM11:45
107SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypost13:13
108SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
109KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
110GERMax Walscheid (GER)Cofidiszt
111NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
112FRAAlexis Gougeard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
113ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
114USAQuinn Simmons (USA)zt
115ITAMattia Cattaneo (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
116LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
117AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTMzt
118BELYves Lampaert (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
119COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
120COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
121NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange - Jaycozt
122GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
123DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
124DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
125NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
126LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
127NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
128NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
129GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
130NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
131BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
132ISRGuy Niv (ISR)Israel - Premier Techzt
133ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
134FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
135FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
136FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
137FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
138FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies13:20
139BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudal20:05
140ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
141FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
142FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
143BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
144BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
145ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
146BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Alpecin - Fenixzt
147SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergieszt
148BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
149BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
150DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
151POLMaciej Bodnar (POL)Totalenergieszt
152RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)zt
153BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
154NEDFabio Jakobsen (NED)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
155DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
156AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
157FRABenjamin Thomas (FRA)Cofidis20:12
158FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis
159FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsic

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 14 - Saint-Etienne - Mende - 195 km - 16 Juli 2022Medium berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange - Jayco4:30:53
2ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypost0:15
3FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj0:34
4ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates0:50
5AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe0:58
6DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
7AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe1:06
8GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe1:12
9GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
10RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
11COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypost1:17
12ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victorious1:41
13DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudal2:02
14AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
15FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTM2:50
16USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypost3:16
17COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers4:05
18CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Tech4:45
19NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo4:54
20USAQuinn Simmons (USA)6:22
21FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroën8:47
22SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj11:23
23SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates12:34
24DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
25FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj12:51
26GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
27COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
28GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadiers12:56
29RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohe13:00
30FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
31ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
32KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team13:24
33GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadiers13:44
34LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroën13:53
35AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdj14:08
36NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma15:00
37POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
38FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroën15:12
39ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
40USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
41USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates16:06
42ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
43USAMatteo Jorgenson (USA)Movistar16:27
44LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj17:07
45NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm17:58
46LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Tech17:59
47ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers18:25
48BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma19:07
49NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
50ITASimone Velasco (ITA)Astana Qazaqstan Team20:34
51BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
52AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTMzt
53KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
54NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
55USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
56CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj21:50
57FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
58POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
59FRAMaxime Bouet (FRA)Team Arkéa Samsiczt
60AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
61AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
62CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
63AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
64GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
65FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
66BELAmaury Capiot (BEL)Team Arkéa Samsic23:26
67SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
68GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Techzt
69FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
70NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
71GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
72BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
73ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
74PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
75GBRConnor Swift (GBR)Team Arkéa Samsiczt
76GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypostzt
77ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
78GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
79DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
80DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
81SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
82SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
83ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
84BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
85BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
86ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
87BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Vismazt
88GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
89KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
90ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
91ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
92FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
93ISRGuy Niv (ISR)Israel - Premier Techzt
94LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
95FRAAlexis Gougeard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
96ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
97FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
98BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
99FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
100BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
101FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
102ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
103FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsic23:38
104FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Visma24:08
105BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Alpecin - Fenix24:17
106BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
107GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
108ITAAndrea Bagioli (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
109DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
110GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm24:19
111NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
112SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious24:23
113SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
114FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
115ITAMattia Cattaneo (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
116BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Astana Qazaqstan Team24:26
117NORSven Erik Bystrøm (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
118GERMax Walscheid (GER)Cofidiszt
119SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange - Jaycozt
120SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
121CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
122AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Techzt
123DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
124FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Team25:06
125BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenix25:08
126ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
127BELYves Lampaert (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team25:21
128NEDDylan Groenewegen (NED)Team Bikeexchange - Jaycozt
129NEDFabio Jakobsen (NED)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
130FRABenjamin Thomas (FRA)Cofidis25:30
131FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsiczt
132SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergies25:32
133FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
134NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
135NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergieszt
136BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
137BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
138FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
139POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victorious25:35
140FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
141NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
142GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
143ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
144FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
145POLMaciej Bodnar (POL)Totalenergieszt
146GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenix26:51
147FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis27:10
148FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
149NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jayco27:17
150NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange - Jayco27:34
151ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar28:00
152DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team28:04
153DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
154BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal39:07
155BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
156AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
157RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)zt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 15 - Rodez - Carcassonne - 200 km - 17 Juli 2022Sprint

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix4:27:27
2BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
3DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
4SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergieszt
5NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
6NEDDylan Groenewegen (NED)Team Bikeexchange - Jaycozt
7FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
8ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
9ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
10GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
11BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
12SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
13NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
14CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
15FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsiczt
16RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
17BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
18BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
19ITASimone Velasco (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
20BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
21FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
22GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
23DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
24FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
25ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
26FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
27USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
28ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
29RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
30ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
31AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTMzt
32GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
33COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
34GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
35ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
36SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
37ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
38LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
39FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
40GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Techzt
41USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
42FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
43FRAMaxime Bouet (FRA)Team Arkéa Samsiczt
44KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
45FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
46KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
47SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
48USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
49GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypostzt
50FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
51POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
52NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergieszt
53NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:24
54ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
55BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
56FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
57AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
58BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
59PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
60GBRConnor Swift (GBR)Team Arkéa Samsiczt
61GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
62ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
63ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
64FRABenjamin Thomas (FRA)Cofidiszt
65ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
66FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
67USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
68GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
69SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious0:36
70USAQuinn Simmons (USA)zt
71SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange - Jaycozt
72CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
73GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe0:47
74AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohe0:48
75DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates0:50
76POLMaciej Bodnar (POL)Totalenergies0:52
77POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates1:03
78ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
79ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
80FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies1:09
81GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
82FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Visma1:23
83NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers1:25
84SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious1:27
85ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Team1:32
86FRAAlexis Gougeard (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:56
87GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadiers2:20
88BELAmaury Capiot (BEL)Team Arkéa Samsic2:49
89CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Tech3:47
90AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
91AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
92AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdjzt
93ISRGuy Niv (ISR)Israel - Premier Techzt
94NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
95COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
96COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
97BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
98FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
99FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
100AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
101DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
102FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
103LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo4:58
104ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo5:05
105ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
106KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Team12:13
107LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj12:37
108BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Astana Qazaqstan Teamzt
109AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
110NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jayco17:16
111DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
112POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victoriouszt
113GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
114FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
115SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
116SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
117USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
118ITAAndrea Bagioli (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
119FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
120BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Alpecin - Fenixzt
121BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
122BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
123ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
124GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
125BELYves Lampaert (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
126DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
127CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
128NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange - Jaycozt
129AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange - Jayco17:46
130BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal20:16
131BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
132ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
133FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
134FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
135NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
136GERMax Walscheid (GER)Cofidiszt
137NORSven Erik Bystrøm (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
138GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
139FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
140LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
141DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
142ITAMattia Cattaneo (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
143NEDFabio Jakobsen (NED)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
144NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
145RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)zt
146GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypost20:24
147FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
148BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Vismazt
149FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
150NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
151FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsic20:32
152AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal20:34
OTLDENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team-
154NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma
155SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma
156AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Tech
157DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 16 - Carcassonne - Foix - 179 km - 19 Juli 2022Medium berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Tour de France.


1CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Tech4:23:47
2FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj1:10
3CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Techzt
4USAMatteo Jorgenson (USA)Movistar1:12
5AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdj1:25
6RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohe1:40
7BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
8GERSimon Geschke (GER)Cofidis2:11
9FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergies5:04
10ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
11DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team5:45
12USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
13BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma5:54
14USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
15DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
16SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
17GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
18FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
19COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
20COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers5:57
21USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
22BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal7:16
23GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
24GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
25RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
26AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
27ITASimone Velasco (ITA)Astana Qazaqstan Team8:41
28ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
29KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
30LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
31ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
32GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Techzt
33FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
34AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
35NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm9:30
36FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
37AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm9:31
38ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar9:37
39AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistar14:03
40FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
41