De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Giro d'Italia - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Giro d'Italia - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2022

Giro d'Italia 2022

ItaliëItalië - 6 Mei 2022 - 29 Mei 2022


Algemeen klassement - 20 Mei 2022


1ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo54:37:23
2ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers0:12
3PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
4AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe0:20
5FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis0:28
6ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious0:29
7ITADomenico Pozzovivo (ITA)0:54
8GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe1:09
9ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious1:22
10ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar1:23
11NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm1:27
12NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohe2:51
13ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Team3:04
14CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:09
15AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jayco3:45
16GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost4:22
17NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo6:35
18ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometa6:51
19NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma7:21
20COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistar7:39
21NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma9:38
22ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo10:12
23GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe10:44
24RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers12:15
25COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious12:17
26ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux12:29
27ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates14:26
28AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadiers16:48
29FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroën17:44
30BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team18:21
31NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Visma19:08
32GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jayco19:18
33KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Team22:33
34AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm23:49
35ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè24:44
36USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Team25:18
37NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Visma25:42
38ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)29:04
39NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma31:37
40AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco33:48
41ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux36:11
42ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers37:07
43DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredo38:03
44ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates38:49
45AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën41:26
46HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj42:24
47ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypost42:37
48ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates43:18
49GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadiers44:39
50ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypost45:23
51ITADavide Villella (ITA)Cofidis45:51
52PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirates45:56
53ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometa47:53
54ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè51:07
55SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious51:32
56NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma51:38
57NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsm51:52
58ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Team52:37
59ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar52:49
60COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team53:07
61FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën55:46
62ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenix58:04
63NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenix1:03:28
64ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar1:03:35
65ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometa1:05:19
66USAWilliam Barta (USA)Movistar1:06:01
67ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe1:06:30
68FRARemy Rochas (FRA)Cofidis1:06:38
69ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:08:24
70GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadiers1:09:28
71ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Team1:09:38
72ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredo1:09:55
73GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohe1:09:57
74NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious1:12:52
75BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal1:12:53
76BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:13:00
77FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroën1:13:04
78ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jayco1:16:15
79SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:16:32
80ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometa1:17:33
81ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën1:21:29
82ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:22:20
83FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën1:25:29
84ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli1:26:05
85NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma1:26:37
86ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadiers1:27:18
87COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypost1:28:45
88FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroën1:29:54
89HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometa1:31:38
90ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli1:34:20
91ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team1:34:34
92ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech1:34:49
93ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma1:36:00
94GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victorious1:37:24
95FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis1:37:43
96CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Tech1:39:14
97ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattoli1:39:34
98GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
99DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost1:40:13
100FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis1:41:45
101ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo1:42:31
102ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattoli1:43:30
103ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli1:44:35
104DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jayco1:46:32
105AUSMichael Hepburn (AUS)1:49:08
106FRARomain Combaud (FRA)1:51:35
107AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco1:52:20
108ITASimone Consonni (ITA)Cofidis1:52:27
109ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometa1:52:29
110UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattoli1:53:34
111ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattoli1:53:37
112USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jayco1:53:42
113AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe1:53:51
114SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj1:54:49
115BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:56:42
116GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenix1:56:50
117ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè2:00:20
118BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix2:00:21
119AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenix2:00:55
120BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:04:42
121ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team2:08:26
122AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj2:08:39
123COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates2:10:38
124HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:12:17
125BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroën2:13:00
126FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj2:13:21
127ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers2:13:25
128BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenix2:13:51
129ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe2:14:38
130ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Israel - Premier Tech2:14:57
131ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometa2:15:12
132NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj2:15:56
133LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj2:15:58
134ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm2:16:10
135ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistar2:16:22
136ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè2:17:34
137NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenix2:18:44
138BELJenthe Biermans (BEL)Israel - Premier Tech2:19:29
139NEDCees Bol (NED)Team Dsm2:19:36
140GERNico Denz (GER)Team Dsm2:22:41
141GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal2:23:21
142ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometa2:25:43
143SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Tech2:26:58
144BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal2:28:53
145GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudal2:30:13
146BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo2:31:40
147ITAJacopo Guarnieri (ITA)2:33:50
148GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Tech2:33:57
149ITADavide Cimolai (ITA)Cofidis2:34:08
150GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victorious2:35:44
151ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates2:36:17
152ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli2:36:27
153NEDWesley Kreder (NED)Cofidis2:37:16
154PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates2:37:53
155BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredo2:38:03
156GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Tech2:39:03
157NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypost2:39:43
158GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team2:54:52
159FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj2:55:28
160AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Tech2:56:20
161BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team2:57:00
162BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team3:04:15
163GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal3:13:43

Puntenklassement - 20 Mei 2022


1FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj238
2GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team121
3COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates117
4NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenix90
5ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm81
6ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Israel - Premier Tech77
7GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victorious72
8ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli70
9ITASimone Consonni (ITA)Cofidis67
10BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal53
11ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenix38
12ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè38
13ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometa37
14BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo35
15NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo34
16ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers33
17NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma32
18ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli32
19ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën32
20NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohe31
21ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious30
22GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe27
23ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar25
24BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal22
25SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Team21
26DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost21
27ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team21
28NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Visma19
29NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Visma19
30ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattoli18
31ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux18
32ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometa17
33ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo17
34ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates16
35AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe15
36GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jayco15
37ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates15
38BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix15
39FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroën14
40PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates14
41ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux14
42ITADavide Villella (ITA)Cofidis14
43ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè14
44BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroën14
45NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious13
46ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometa13
47ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattoli12
48NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma11
49ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli11
50BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal10
51ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jayco9
52ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometa9
53AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën8
54ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli8
55FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroën8
56ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè8
57NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypost8
58FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis7
59ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious7
60GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadiers7
61GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Tech7
62COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious6
63BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team6
64USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Team6
65DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredo6
66ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Team6
67FRARemy Rochas (FRA)Cofidis6
68ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech6
69ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma6
70AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenix6
71BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team6
72ITADomenico Pozzovivo (ITA)5
73NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma5
74ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers5
75ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar5
76ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè5
77FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën5
78GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe4
79ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar4
80AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jayco4
81ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Team4
82GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudal4
83ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Team3
84ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè3
85HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3
86NEDCees Bol (NED)Team Dsm3
87NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm2
88FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën2
89GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadiers2
90COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypost2
91BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2
92BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team2
93ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypost1
94ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredo1
95HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometa1
96ITAJacopo Guarnieri (ITA)1
97FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj1

Bergklassement - 20 Mei 2022


1ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometa83
2NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma69
3GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe43
4AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe40
5NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo30
6NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious27
7ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattoli26
8ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates25
9ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometa20
10ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattoli19
11ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux18
12NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma18
13ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo18
14AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën16
15USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Team15
16ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers14
17FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën13
18ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux12
19ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli12
20NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Visma11
21GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal9
22ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious9
23BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal9
24NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Visma8
25ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenix8
26ITADomenico Pozzovivo (ITA)7
27ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech6
28PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates6
29BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team6
30FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroën6
31GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Tech5
32ITADavide Villella (ITA)Cofidis5
33BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal4
34ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè4
35ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè4
36FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën4
37COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypost4
38NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenix3
39GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe3
40ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team3
41ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypost2
42FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis2
43BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroën2
44BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal2
45ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli2
46ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious1
47ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Team1
48COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious1
49GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jayco1
50ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1
51ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar1
52USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jayco1
53NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypost1
54FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj1

Jongerenklassement - 20 Mei 2022


1ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo54:37:23
2PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates0:12
3NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm1:27
4COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistar7:39
5RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers12:15
6COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious12:17
7BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team18:21
8KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Team22:33
9ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè24:44
10NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Visma25:42
11NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma31:37
12ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers37:07
13DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredo38:03
14ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates38:49
15AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën41:26
16HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj42:24
17GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadiers44:39
18NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma51:38
19COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team53:07
20ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenix58:04
21ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe1:06:30
22BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal1:12:53
23ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jayco1:16:15
24SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:16:32
25ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:22:20
26FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën1:25:29
27COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypost1:28:45
28FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroën1:29:54
29HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometa1:31:38
30ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattoli1:39:34
31UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattoli1:53:34
32ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattoli1:53:37
33AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe1:53:51
34AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenix2:00:55
35HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:12:17
36ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometa2:15:12
37ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm2:16:10
38ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistar2:16:22
39ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè2:17:34
40ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometa2:25:43
41BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal2:28:53
42FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj2:55:28

Ploegenklassement - 20 Mei 2022


1BEL Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux163:44:11
2GER Bora - Hansgrohe2:52
3BRN Bahrain Victorious7:09
4USA Trek - Segafredo19:32
5NED Jumbo - Visma19:45
6GBR INEOS Grenadiers25:05
7NED Team DSM25:21
8ESP Movistar26:43
9KAZ Astana Qazaqstan Team40:10
10UAE UAE Team Emirates44:52
11AUS Team BikeExchange - Jayco47:02
12USA EF Education - EasyPost1:17:36
13FRA Cofidis1:28:17
14FRA AG2R Citroën1:33:47
15ITA Eolo - Kometa1:40:33
16ITA Bardiani - CSF - Faizanè2:04:25
17BEL Quick-Step Alpha Vinyl Team2:41:25
18ITA Drone Hopper - Androni Giocattoli3:16:48
19BEL Alpecin - Fenix3:22:12
20FRA Groupama - FDJ4:14:17
21BEL Lotto - Soudal4:22:37
22ISR Israel - Premier Tech5:02:14

Etappe 1 - Budapest - Visegrád - 195 km - 6 Mei 2022Sprint

Image © RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenix4:35:28
2ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
3ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
4DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
5NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
6ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
7NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
8ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
9ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën0:04
10DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredozt
11ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
12ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
13ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
14PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
15GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
16GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
17BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
18AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
19SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
20ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
21ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
22FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
23ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
24GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
25NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
26ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
27ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
28AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
29HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
30AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
31NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
32COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
33NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
34COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
35ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
36GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
37ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
38ITADavide Villella (ITA)Cofidiszt
39COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
40NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
41ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
42ITASimone Consonni (ITA)Cofidis0:12
43FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
44NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
45FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
46RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers0:19
47AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
48CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
49GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
50ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
51ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
52ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
53AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
54ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
55NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
56ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe0:23
57GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypost0:28
58SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
59COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
60LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj0:32
61ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometa0:38
62ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
63ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
64COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team0:41
65ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Israel - Premier Tech0:42
66ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenixzt
67FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
68FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
69ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
70CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Techzt
71GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal0:51
72GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victorious0:52
73ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometazt
74USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Team0:54
75ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
76AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal1:04
77ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team1:06
78ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
79KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
80BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
81FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj1:13
82ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:16
83FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
84AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
85COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
86ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
87ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
88ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
89AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco1:27
90GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe1:31
91ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometa1:36
92ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
93AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
94USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
95FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
96BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:42
97FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroën1:48
98BELJenthe Biermans (BEL)Israel - Premier Tech1:50
99ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattoli1:56
100AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
101ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
102GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudalzt
103UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
104NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
105ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
106ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattoli2:09
107ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo2:19
108PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
109AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
110ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
111FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
112HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometa2:22
113ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli2:29
114ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)2:34
115ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
116BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroën2:37
117ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe2:47
118ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
119GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
120GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
121ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
122BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
123NEDWesley Kreder (NED)Cofidiszt
124AUSMichael Hepburn (AUS)zt
125ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
126NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
127NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
128ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
129GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
130ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattoli2:58
131NEDCees Bol (NED)Team Dsm3:43
132NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
133ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm3:54
134GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Tech4:05
135BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal4:08
136BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
137BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
138BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
139BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
140SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
141FRARomain Combaud (FRA)zt
142ITAJakub Mareczko (ITA)Alpecin - Fenixzt
143NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
144ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
145ITAJacopo Guarnieri (ITA)4:13
146FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis4:24
147GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team5:11
148BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
149ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
150PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
151ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
152DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
153BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
154NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
155ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
156USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
157GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victorious5:16
158SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
159AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
160GERRüdiger Selig (GER)Lotto - Soudalzt
161DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
162GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenix5:27
163ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
164ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
165GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
166ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
167HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux5:33
168GERNico Denz (GER)Team Dsm6:21
169NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypost6:46
170ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech6:51
171GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Tech7:13
172ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
173ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
174FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj7:43
175SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious9:08
176BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Budapest - Budapest - 9,2 km - 7 Mei 2022Individuele Tijdrit

Image © RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jayco0:11:50
2NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenix0:03
3NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Visma0:05
4ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jayco0:13
5GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
6NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma0:17
7NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
8GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
9SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:18
10NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
11PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
12ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Team0:19
13ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma0:20
14NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:21
15RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers0:22
16AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
17FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm0:24
18ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious0:26
19ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers0:28
20GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
21DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredo0:29
22NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
23NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
24ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Team0:30
25AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
26ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers0:31
27BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:32
28GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Tech0:33
29ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Techzt
30ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
31USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
32AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe0:34
33USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
34AUSMichael Hepburn (AUS)zt
35GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victorious0:35
36ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
37COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious0:36
38ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
39AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
40NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
41ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
42AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Tech0:37
43ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
44SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
45HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometa0:38
46NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
47ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
48GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
49PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
50GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
51HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:39
52BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
53DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost0:40
54BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:41
55ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
56ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
57ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:42
58FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
59COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
60AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
61ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
62ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometa0:43
63NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
64NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious0:44
65FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
66KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
67FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
68FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis0:45
69NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
70ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates0:46
71FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
72ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
73GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypost0:47
74ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadiers0:48
75ITADavide Villella (ITA)Cofidis0:49
76AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
77ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
78ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates0:50
79ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
80GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
81ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
82HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj0:51
83FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
84BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenix0:53
85ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
86NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
87LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj0:54
88ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
89ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo0:55
90ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
91COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team0:56
92SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
93BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroën0:57
94ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenixzt
95GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
96CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:58
97AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
98GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
99ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
100GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
101AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
102BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
103ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm0:59
104ITASimone Consonni (ITA)Cofidis1:00
105ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
106ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:01
107DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
108SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious1:02
109DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
110ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
111NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypost1:03
112BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:04
113USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
114BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:05
115PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
116COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
117SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
118AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal1:06
119ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
120FRARomain Combaud (FRA)zt
121BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
122ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:07
123COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
124ITAJacopo Guarnieri (ITA)1:08
125GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
126AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
127ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)zt
128GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal1:09
129BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
130ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
131ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
132GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
133ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypost1:10
134BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
135UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
136FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
137ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
138ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
139FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
140GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
141NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma1:11
142BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
143ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:13
144FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
145ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar1:14
146ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
147ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
148GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
149ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometa1:15
150FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
151BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredo1:17
152CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Techzt
153NEDWesley Kreder (NED)Cofidiszt
154ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
155ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
156ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometa1:20
157ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattoli1:22
158ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
159COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistar1:23
160ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
161ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Israel - Premier Techzt
162BELJenthe Biermans (BEL)Israel - Premier Techzt
163ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:25
164ITAJakub Mareczko (ITA)Alpecin - Fenix1:27
165NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
166ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
167GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Tech1:30
168ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:33
169FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
170ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:38
171ITADavide Cimolai (ITA)Cofidis1:40
172GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudalzt
173GERRüdiger Selig (GER)Lotto - Soudal1:42
174ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattoli1:43
175ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli1:49
176AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenix2:24

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Kaposvár - Balatonfüred - 201 km - 8 Mei 2022Sprint

Image © RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team4:56:39
2FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
3COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
4ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
5ITAJakub Mareczko (ITA)Alpecin - Fenixzt
6BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
7ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
8AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
9ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
10GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
11ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Israel - Premier Techzt
12ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
13NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
14ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
15ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenixzt
16BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
17NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
18DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
19GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudalzt
20AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
21ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
22ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
23NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
24GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
25DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredozt
26ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
27GERRüdiger Selig (GER)Lotto - Soudalzt
28NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
29ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
30AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
31NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
32ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
33ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
34ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
35PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
36PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
37ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
38FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
39CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
40NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
41HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometazt
42NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
43BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
44BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
45ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
46AUSMichael Hepburn (AUS)zt
47AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
48HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
49GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
50ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
51SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
52FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
53ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
54GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
55SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
56AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
57ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
58ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
59ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
60ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
61PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
62ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
63NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
64ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
65ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
66FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
67FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
68ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
69GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Techzt
70ITAJacopo Guarnieri (ITA)zt
71USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
72AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
73NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
74ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometazt
75NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
76NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
77NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
78GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
79ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
80ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
81GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
82GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
83ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
84GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
85ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
86BELJenthe Biermans (BEL)Israel - Premier Techzt
87COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
88NEDWesley Kreder (NED)Cofidiszt
89DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
90ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
91FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
92AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
93AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
94ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
95ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
96ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
97GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
98FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
99FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
100FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
101UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
102ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)zt
103GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
104COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
105ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
106COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
107RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
108ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
109LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdjzt
110ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
111ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
112AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
113USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
114ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
115GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
116ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
117FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
118ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
119ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
120COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
121ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
122KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
123ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
124ITADavide Villella (ITA)Cofidiszt
125BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
126ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
127BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
128NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
129GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
130ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
131ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
132ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
133ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
134ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
135ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
136ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
137COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
138USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
139NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
140FRARomain Combaud (FRA)zt
141ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
142GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
143FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
144ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
145ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
146ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
147NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
148GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypostzt
149BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
150BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
151BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
152AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
153NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
154GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
155ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
156AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
157CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Tech0:21
158DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
159SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
160ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
161GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
162BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredo0:25
163BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:26
164NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenix0:40
165ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:42
166ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
167BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
168ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
169SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Tech0:58
170AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Tech1:01
171GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Tech1:06
172HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
173ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Techzt
174BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix1:12
175FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj4:26
176SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Avola - Etna - 166 km - 10 Mei 2022Berg

Image © RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe4:32:11
2ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
3ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:34
4BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal2:12
5BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
6NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Visma2:31
7ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers2:37
8FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
9ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
10PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
11ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
12ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
13ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
14NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
15AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
16AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
17NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
18AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
19COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
20COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
21GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
22GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
23GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
24ITADomenico Pozzovivo (ITA)2:56
25ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenix2:58
26CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
27GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypost3:10
28RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers3:32
29AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
30FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis4:08
31ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Team4:52
32ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
33NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
34NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
35USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
36COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
37SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
38ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)4:59
39NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo5:01
40DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredozt
41ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates5:32
42ITADavide Villella (ITA)Cofidiszt
43FRARemy Rochas (FRA)Cofidis5:56
44AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
45NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
46ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers6:25
47AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën6:45
48ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Team7:07
49ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometa8:48
50GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team8:56
51GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
52COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
53NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Visma9:10
54ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
55ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
56ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates10:47
57PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
58CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Tech11:00
59ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattoli12:11
60FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
61GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
62NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
63ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
64ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
65HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometa12:32
66ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè13:31
67ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
68ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
69KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
70HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
71FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
72NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
73ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli14:33
74BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal15:02
75FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroën15:12
76ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates16:08
77ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Techzt
78ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
79USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
80FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
81ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
82FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
83NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
84ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jayco16:11
85SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious16:35
86ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar17:17
87ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredo19:17
88ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
89ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
90ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
91GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
92ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
93NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
94FRARomain Combaud (FRA)zt
95FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis19:41
96AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
97NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenix22:54
98AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
99NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
100LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdjzt
101BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
102AUSMichael Hepburn (AUS)zt
103ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
104AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
105GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
106ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
107SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
108HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
109ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
110ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
111USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
112ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
113FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
114ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
115ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
116AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
117ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
118ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
119BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
120ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
121NEDWesley Kreder (NED)Cofidiszt
122DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
123ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
124ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
125ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
126ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
127GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
128BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
129ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattoli23:09
130BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
131ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
132ITADavide Cimolai (ITA)Cofidis25:11
133ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
134ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
135DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
136ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli29:12
137BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredo29:15
138SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
139GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Tech29:20
140BELJenthe Biermans (BEL)Israel - Premier Tech29:23
141GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
142AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
143NEDCees Bol (NED)Team Dsm29:25
144ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Israel - Premier Tech29:36
145ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
146ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
147GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victorious29:55
148GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
149FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
150ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
151NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
152FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
153BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
154ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
155ITAJacopo Guarnieri (ITA)zt
156UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
157GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
158GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
159BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
160NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
161COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
162PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
163ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
164ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
165GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
166BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
167GERRüdiger Selig (GER)Lotto - Soudal31:53
168GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudalzt
169AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal31:57
170BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team35:51
171DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
172GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
173BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
174ITAJakub Mareczko (ITA)Alpecin - Fenix
175COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Team

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Catania - Messina - 172 km - 11 Mei 2022Sprint

Image © RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj4:03:56
2COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
3ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Israel - Premier Techzt
4ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
5ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
6GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
7ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
8ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
9BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
10ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
11ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
12ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
13DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
14FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
15NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
16ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
17ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
18BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
19ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
20BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
21NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
22ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
23NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
24GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Techzt
25BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
26NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
27ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
28COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
29FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
30NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
31AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
32AUSMichael Hepburn (AUS)zt
33COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
34ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
35KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
36AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
37GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
38ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
39ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
40NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
41GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
42ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
43NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
44AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
45RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
46ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
47ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
48AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
49FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
50NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
51ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
52FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
53ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
54ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
55NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
56ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
57ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
58ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
59ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
60GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
61AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
62ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
63ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
64ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometazt
65ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
66PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
67DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredozt
68FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
69COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
70CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
71ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
72ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
73NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
74ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
75GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
76USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
77NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
78NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
79ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
80AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
81ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
82GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
83AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
84ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
85ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
86AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
87PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
88ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
89ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
90GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
91ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
92FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
93FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
94SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
95ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
96ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenixzt
97GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
98BELJenthe Biermans (BEL)Israel - Premier Tech0:13
99LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj0:38
100GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
101NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsm0:40
102GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypost0:42
103ITADavide Cimolai (ITA)Cofidis0:45
104HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:02
105BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:06
106BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredo1:10
107ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli1:13
108FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
109UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
110ITADavide Villella (ITA)Cofidiszt
111ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
112ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
113BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
114ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
115GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
116ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
117ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
118GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
119GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
120ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
121ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
122ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)zt
123NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
124ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
125ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
126ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
127HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometazt
128BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
129ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
130ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
131NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
132DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
133NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo1:26
134ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates1:35
135ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:43
136USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Team2:03
137FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis2:10
138FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
139AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
140FRARomain Combaud (FRA)zt
141COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
142USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
143PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
144SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
145HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
146AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
147ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech2:14
148CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Tech2:54
149ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team3:02
150SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious4:13
151FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj5:10
152BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal11:57
153SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
154BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
155AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
156DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
157GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
158BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
159BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
160GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
161GERRüdiger Selig (GER)Lotto - Soudalzt
162GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudalzt
163GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
164ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
165NEDWesley Kreder (NED)Cofidiszt
166NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
167AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
168ITAJacopo Guarnieri (ITA)zt
169GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
170ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
171BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
172GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
173ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Palmi - Scalea - 192 km - 12 Mei 2022Sprint

Image © RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj5:02:33
2AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
3GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
4ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
5ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Israel - Premier Techzt
6GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
7ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
8ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
9ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
10BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
11ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
12GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Techzt
13ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
14ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
15ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
16BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
17ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
18GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
19ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
20DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
21ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
22ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
23NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
24ITAJacopo Guarnieri (ITA)zt
25NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
26PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
27NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
28AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
29ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
30GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
31GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
32HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
33ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
34ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
35NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
36AUSMichael Hepburn (AUS)zt
37NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
38ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
39AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
40HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometazt
41BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
42AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
43ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
44NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
45FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
46CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
47AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
48NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
49FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
50FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
51FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
52GERRüdiger Selig (GER)Lotto - Soudalzt
53FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
54ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
55ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
56ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
57ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
58GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
59ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
60KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
61FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
62ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
63ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
64DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
65NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
66FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
67ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
68ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
69ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
70DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredozt
71ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenixzt
72AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
73PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
74GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
75ITADavide Villella (ITA)Cofidiszt
76NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
77ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
78ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
79FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
80AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
81ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
82GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
83ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
84UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
85FRARomain Combaud (FRA)zt
86BELJenthe Biermans (BEL)Israel - Premier Techzt
87ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
88GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
89ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
90AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
91COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
92USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
93ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
94COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
95ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
96GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
97USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
98ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
99ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
100NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
101AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
102FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
103NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
104RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
105ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
106ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
107NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
108ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
109ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
110ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
111ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
112ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
113ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometazt
114ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
115ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
116ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
117COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
118BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
119FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
120ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
121NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
122BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
123AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
124BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
125ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
126USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
127CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Techzt
128ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
129ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
130NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
131GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
132COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
133AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
134NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
135ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)zt
136SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
137ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
138GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
139ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
140GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypostzt
141ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
142ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
143ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
144GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
145NEDWesley Kreder (NED)Cofidiszt
146PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
147GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
148DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
149BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
150HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
151SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
152COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
153SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious0:21
154SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
155GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
156ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Techzt
157BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
158GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
159NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
160BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
161AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
162BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
163NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
164ITADavide Cimolai (ITA)Cofidis0:25
165GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudal0:27
166ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:30
167BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix0:33
168BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
169BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
170GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal0:43
171LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj2:43
172FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj5:13

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Diamante - Potenza - 198 km - 13 Mei 2022Medium berg

Image © RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma5:12:30
2NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:02
3ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
4NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Visma0:19
5ITADavide Villella (ITA)Cofidis2:25
6GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe2:59
7ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
8PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
9ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
10ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
11FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
12GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
13AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
14FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
15HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
16ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
17ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
18ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
19ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
20SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
21NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
22ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
23NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
24ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
25AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
26AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
27RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
28NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
29GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
30GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
31AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
32COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
33NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
34FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
35ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
36ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
37ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
38BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
39COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
40NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
41BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
42CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
43KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
44USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
45AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
46FRARemy Rochas (FRA)Cofidis3:14
47PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirates3:24
48ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè3:56
49ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypost5:06
50ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
51AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm5:22
52ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates5:56
53ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)6:33
54ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
55GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
56COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
57ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe7:25
58ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypost9:32
59BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal9:56
60ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates14:47
61NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma15:43
62NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
63ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenixzt
64FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
65NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
66ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
67ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
68ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
69USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
70ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
71GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
72COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team17:19
73NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious18:59
74ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometa20:01
75ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
76ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
77ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
78FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
79FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
80DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost23:17
81GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
82DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jayco23:53
83ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma26:31
84ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
85DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredozt
86ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
87NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
88ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
89ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
90GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
91GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
92GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
93ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
94AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
95FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
96CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Techzt
97ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
98ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
99ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
100ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
101ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
102ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech26:39
103ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistar26:45
104FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis26:47
105FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
106USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jayco27:05
107BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team42:35
108GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
109ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
110BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
111BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
112SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
113AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
114AUSMichael Hepburn (AUS)zt
115ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
116FRARomain Combaud (FRA)zt
117GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
118SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
119BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
120AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
121GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Techzt
122GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
123BELJenthe Biermans (BEL)Israel - Premier Techzt
124GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
125HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometazt
126ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometazt
127UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
128ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
129HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
130GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudalzt
131AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
132ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
133ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
134NEDWesley Kreder (NED)Cofidiszt
135ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
136NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
137NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
138ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
139ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
140LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdjzt
141AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
142ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Israel - Premier Techzt
143ITAJacopo Guarnieri (ITA)zt
144AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
145ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
146ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
147ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
148FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
149ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
150FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
151COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
152PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
153BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
154BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
155ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
156ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
157GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypostzt
158SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
159BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
160BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
161GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
162BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
163GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
164GERRüdiger Selig (GER)Lotto - Soudalzt
165NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
166NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
167ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
168BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
169ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar
170ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè
171GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypost
172DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - Napoli - Napoli - 149 km - 14 Mei 2022Medium berg

Image © RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal3:32:53
2ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
3ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
4BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal0:04
5ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:15
6SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
7NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
8NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious0:33
9FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
10ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Team2:56
11ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
12ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
13ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates3:02
14BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal3:15
15HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometa3:22
16ITASimone Consonni (ITA)Cofidis3:33
17NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
18BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
19ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
20NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
21ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
22NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
23FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
24ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
25ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
26ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
27ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
28ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
29GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
30AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
31ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
32AUSMichael Hepburn (AUS)zt
33GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
34ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
35ITADavide Villella (ITA)Cofidiszt
36ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
37FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
38ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
39UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
40COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
41ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
42BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
43ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
44NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
45COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
46GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
47ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
48HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
49ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
50ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
51ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
52AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
53AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
54GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
55ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
56FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
57GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
58ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
59KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
60ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
61ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
62FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
63BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
64ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
65GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
66AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
67NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
68PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
69NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
70FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
71RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
72AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
73NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
74CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
75USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
76FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
77ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
78ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
79ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)zt
80ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
81GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
82GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
83ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
84NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
85ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
86ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypost4:14
87ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometazt
88AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
89DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredo4:47
90BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix6:02
91ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team6:10
92ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè6:12
93ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
94PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
95DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jayco6:37
96ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenix7:18
97BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
98ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
99NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
100USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
101NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
102NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
103SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
104ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli7:27
105GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypost

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 9 - Isernia - Blockhaus - 187 km - 15 Mei 2022Berg

Image © RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe5:34:44
2FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
3ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
4ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
5PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
6ITADomenico Pozzovivo (ITA)0:03
7GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:16
8ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Team0:34
9ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:46
10NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm0:58
11FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis1:08
12ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
13CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:39
14ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometa1:42
15ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo1:46
16GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost3:48
17AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadiers4:01
18NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma4:34
19GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
20COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
21FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroën6:51
22NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious7:00
23ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates8:17
24KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Team8:34
25ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè8:57
26NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma9:05
27DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredo9:26
28ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
29RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
30AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
31ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech9:29
32ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux9:33
33NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohe10:53
34GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jayco11:15
35AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
36ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)12:13
37BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team12:49
38NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
39NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Visma14:12
40ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
41SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious15:36
42COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
43USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Team16:21
44NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsm17:36
45FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën18:07
46PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirates18:20
47ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Team19:47
48HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
49ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
50FRARomain Combaud (FRA)21:11
51GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadiers22:14
52NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
53COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
54AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco23:04
55ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredo23:24
56ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometazt
57ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers23:35
58ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
59ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
60GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
61UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
62NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
63GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
64NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
65ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
66ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe24:01
67SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
68BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal25:03
69ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
70AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën26:49
71ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates27:27
72ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè28:56
73ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
74HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometa31:39
75AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenix33:15
76ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
77USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
78AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
79ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
80ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
81GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
82NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
83GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
84ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
85NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
86ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
87SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
88GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
89ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
90ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
91ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
92BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
93GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team33:21
94FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis33:46
95FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroën33:54
96FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis33:57
97AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco35:15
98ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
99DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
100ITADavide Villella (ITA)Cofidis35:18
101ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Team35:52
102ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenixzt
103ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma36:10
104USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jayco38:13
105COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypost38:15
106DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
107BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
108ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè38:18
109ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team38:20
110ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli39:14
111ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometa39:21
112ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe39:29
113NEDWesley Kreder (NED)Cofidiszt
114ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers40:56
115AUSMichael Hepburn (AUS)zt
116NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenix42:32
117BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
118GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal43:59
119ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè44:01
120BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
121ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
122ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
123SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
124CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Techzt
125FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
126BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
127FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
128ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
129ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
130AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
131BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
132AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
133ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
134ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
135NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
136GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
137BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
138FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
139FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
140LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdjzt
141HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
142ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
143GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudalzt
144BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
145BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
146GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
147ITAJacopo Guarnieri (ITA)44:09
148ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates44:29
149COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
150PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
151ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli44:49
152BELJenthe Biermans (BEL)Israel - Premier Tech44:58
153GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Techzt
154ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
155ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
156FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
157GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
158ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
159ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Israel - Premier Techzt
160BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
161BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
162GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
163ITASimone Consonni (ITA)Cofidis45:02
164AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal45:44
165NEDCees Bol (NED)Team Dsm45:46
166NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypost45:52
167GERRüdiger Selig (GER)Lotto - Soudal

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 10 - Pescara - Jesi - 194 km - 17 Mei 2022Sprint

Image © RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:32:07
2NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
3ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
4NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
5ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
6NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
7FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
8ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
9PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
10SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
11NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
12ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
13FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
14AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
15ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
16GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
17ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
18ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
19ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
20FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
21NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
22NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
23AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
24GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
25ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
26ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
27GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
28CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
29ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates0:09
30ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:21
31ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates0:51
32ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:55
33GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victorious0:56
34NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
35ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
36GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
37FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
38KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Team1:02
39ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
40NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
41ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
42FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
43ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Israel - Premier Techzt
44AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
45AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
46FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
47ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
48ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
49ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
50FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
51ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
52NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
53AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
54SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
55NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
56NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
57COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
58DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
59FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
60ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
61ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
62ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
63DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredozt
64ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
65ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
66ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
67ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
68RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
69BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
70COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
71COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
72ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
73USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
74AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
75HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
76LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj1:13
77ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
78ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:51
79BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:02
80CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Techzt
81SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Tech2:36
82ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)2:51
83SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj3:51
84FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
85AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadiers4:22
86AUSMichael Hepburn (AUS)zt
87BELJenthe Biermans (BEL)Israel - Premier Techzt
88BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
89USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
90USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
91ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
92ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenix5:08
93GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
94BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
95ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
96ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
97ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometazt
98GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
99ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
100COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
101ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
102GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
103ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
104ITADavide Villella (ITA)Cofidiszt
105ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
106HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometazt
107ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
108ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
109ITAJacopo Guarnieri (ITA)zt
110NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
111NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
112GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
113ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team5:17
114AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe7:06
115ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech7:53
116GERNico Denz (GER)Team Dsm8:48
117FRARomain Combaud (FRA)zt
118AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
119GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
120ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
121FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
122FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
123PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
124BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix8:54
125BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux8:59
126NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj9:51
127HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
128ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
129NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
130GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
131FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
132DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jayco10:13
133PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates11:35
134ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistar15:13
135BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroën18:08
136BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
137ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
138ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
139ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
140AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
141NEDWesley Kreder (NED)Cofidiszt
142ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
143UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
144ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
145ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
146ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
147COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
148ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
149BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
150BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
151GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
152GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
153GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Techzt
154NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
155GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudalzt
156ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
157GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
158AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
159ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
160ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
161BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
162NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
163BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
164BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
165GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal29:37
166AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal31:18

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 11 - Santarcangelo di Romagna - Reggio Emilia - 201 km - 18 Mei 2022Sprint

Image © RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm4:19:04
2COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
3ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
4FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
5AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
6GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
7BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
8ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
9GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
10BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
11ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Israel - Premier Techzt
12ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
13GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Techzt
14ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
15ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
16ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
17NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
18ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
19ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
20ITAJacopo Guarnieri (ITA)zt
21ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
22GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
23ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
24FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
25AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
26ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
27PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
28PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
29ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
30FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
31BELJenthe Biermans (BEL)Israel - Premier Techzt
32ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
33CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
34ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
35GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
36UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
37ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
38NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
39FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
40NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
41NEDWesley Kreder (NED)Cofidiszt
42BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
43ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
44GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
45BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
46RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
47FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
48ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
49ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
50BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
51FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
52NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
53DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
54GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
55ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
56FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
57ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
58GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudalzt
59SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
60ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
61ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
62ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
63NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
64ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
65AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
66GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
67ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
68ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
69FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
70ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometazt
71NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
72ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
73ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
74ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
75ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
76ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
77NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
78ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
79ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
80ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
81SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
82ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
83NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
84ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
85HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
86ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
87AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
88GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
89USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
90ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
91NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
92DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredozt
93ITADavide Villella (ITA)Cofidiszt
94ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
95NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
96ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
97NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
98USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
99KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
100ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
101BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
102AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
103AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
104HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometa0:22
105ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
106ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenix0:23
107NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
108GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
109ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
110COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
111ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
112ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
113COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
114COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
115NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
116GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
117NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
118AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
119GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
120BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
121FRARomain Combaud (FRA)zt
122BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
123ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
124AUSMichael Hepburn (AUS)zt
125GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
126AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
127HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
128AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
129AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco0:29
130ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli0:31
131ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
132ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
133COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
134BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
135ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)0:39
136BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:42
137BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix0:45
138SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious0:47
139FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
140AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën0:49
141GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
142NEDCees Bol (NED)Team Dsm0:53
143USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jayco1:17
144DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jayco1:22
145GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
146ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team1:51
147ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
148GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
149PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
150CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Tech1:54
151BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
152LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj2:01
153BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal2:53
154SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
155ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech3:07
156FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis4:12
157NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
158ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
159FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
160FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
161ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
162NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenix4:55
163GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
164AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
165ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers7:02
166ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 12 - Parma - Genova - 186 km - 19 Mei 2022Medium berg

Image © RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenix4:26:47
2ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
3NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Visma0:02
4NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:57
5COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
6NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
7AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
8ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën1:44
9ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:49
10NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma2:55
11ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
12ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
13USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
14ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
15ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè3:03
16GERNico Denz (GER)Team Dsm5:40
17GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudal7:07
18ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
19NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenix7:45
20NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
21ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
22ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
23ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo9:08
24ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
25DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredozt
26ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
27ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
28FRARomain Combaud (FRA)zt
29AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
30GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
31ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
32FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
33ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
34NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
35ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
36NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
37AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
38AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
39BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
40AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
41GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
42ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
43ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
44ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
45GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
46RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
47PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
48GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
49ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
50ITADavide Villella (ITA)Cofidiszt
51ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
52PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
53ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
54ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
55ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
56FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
57ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
58ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
59ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
60FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
61ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
62BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
63SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
64ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
65ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
66FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
67ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
68ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
69GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
70HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometazt
71FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
72NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
73ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
74FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
75BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
76HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
77CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Techzt
78ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
79ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
80ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
81ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
82FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
83ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometazt
84KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
85ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
86COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
87BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
88NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
89ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
90AUSMichael Hepburn (AUS)zt
91AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
92ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
93ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
94CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
95UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
96SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
97NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
98FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
99USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
100HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
101ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
102COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
103ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
104ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)zt
105COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
106GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
107NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
108BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
109FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
110NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
111FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
112BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
113BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
114NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
115BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
116GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
117SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
118NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
119ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
120AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
121BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
122GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
123ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
124DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
125USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
126AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
127GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
128ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
129ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team9:29
130ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers10:30
131ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team12:28
132DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost15:04
133FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj19:40
134FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
135AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
136GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
137GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
138LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdjzt
139ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Israel - Premier Techzt
140BELJenthe Biermans (BEL)Israel - Premier Techzt
141SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
142GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
143GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Techzt
144ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
145NEDWesley Kreder (NED)Cofidiszt
146NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
147ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
148GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
149COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
150PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
151GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
152GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
153ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
154ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
155ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
156AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
157AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
158BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
159ITAJacopo Guarnieri (ITA)zt
160BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
161NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
162BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
163ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech19:46
164BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
165AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 13 - Sanremo - Cuneo - 157 km - 20 Mei 2022Sprint

Image © RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj3:18:16
2GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
3GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
4COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
5ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
6ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
7BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
8ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Israel - Premier Techzt
9ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
10AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
11ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
12GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudalzt
13HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
14GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
15ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
16BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
17NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
18ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
19BELJenthe Biermans (BEL)Israel - Premier Techzt
20BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
21NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
22AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
23PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
24ITAJacopo Guarnieri (ITA)zt
25ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
26ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
27FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
28ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
29FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
30ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
31ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
32ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
33ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
34ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
35ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
36NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
37ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
38GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
39ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
40CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
41ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
42AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
43ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
44GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
45NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
46NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
47DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredozt
48NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
49NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
50ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
51ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
52ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
53NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj0:20
54ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
55ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Team0:21
56AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
57KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
58RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
59ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
60AUSMichael Hepburn (AUS)zt
61COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
62ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli0:30
63GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victorious0:32
64BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
65FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
66ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometazt
67ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo0:36
68ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
69ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar0:41
70NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypost0:42
71NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
72ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
73AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj0:44
74AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco0:46
75FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
76GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
77ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
78ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
79COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
80NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
81UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
82ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
83HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometa1:04
84ITADavide Villella (ITA)Cofidis1:06
85ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:16
86ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:19
87ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
88ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:36
89FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
90DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost1:39
91BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:47
92ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
93NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
94SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
95ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
96GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
97GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
98ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
99NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
100ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
101ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
102USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
103NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenix1:51
104AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm1:59
105ITADavide Cimolai (ITA)Cofidis2:07
106ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistar2:35
107PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
108USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
109BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
110ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)2:38
111ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team2:47
112COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
113BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredo2:57
114LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj3:42
115GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Techzt
116SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious3:55
117NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
118ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech5:39
119ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenix7:44
120BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
121FRARomain Combaud (FRA)zt
122BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
123ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
124BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
125SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
126ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
127ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
128ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
129FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
130AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
131AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
132BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
133SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
134FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
135HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
136NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
137ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
138ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
139FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
140FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
141COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
142ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
143ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
144ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
145GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
146NEDWesley Kreder (NED)Cofidiszt
147NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
148BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
149GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
150USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
151DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
152GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
153AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
154BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
155CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Techzt
156GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
157PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
158ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
159FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
160GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team7:53
161GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
162AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
163GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal11:51
164FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 14 - Santena - Torino - 153 km - 21 Mei 2022Medium berg

Image © RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.



Etappe 15 - Rivarolo Canavese - Cogne - 177 km - 22 Mei 2022Berg

Image © RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.



Etappe 16 - Salò - Aprica - 200 km - 24 Mei 2022Berg

Image © RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.



Etappe 17 - Ponte di Legno - Lavarone - 165 km - 25 Mei 2022Berg

Image © RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.



Etappe 18 - Borgo Valsugana - Treviso - 146 km - 26 Mei 2022Sprint

Image © RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.



Etappe 19 - Marano Lagunare - Santuario di Castelmonte - 178 km - 27 Mei 2022Medium berg

Image © RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.



Etappe 20 - Belluno - Marmolada (Passo Fedaia) - 167 km - 28 Mei 2022Berg

Image © RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.



Etappe 21 - Verona - Verona - 17,1 km - 29 Mei 2022Individuele Tijdrit

Image © RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden