De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Giro d'Italia - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Giro d'Italia - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2022

Giro d'Italia 2022

ItaliëItalië - 6 Mei 2022 - 29 Mei 2022


Algemeen klassement - 29 Mei 2022


1AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe86:31:14
2ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers1:18
3ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious3:24
4ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Team9:02
5ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious9:14
6CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux9:28
7GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe13:19
8ITADomenico Pozzovivo (ITA)17:29
9GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost17:54
10ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo18:40
11ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar23:24
12COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious24:23
13AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jayco28:02
14FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis28:37
15ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometa33:15
16RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers41:43
17NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohe41:45
18NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm42:31
19GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe43:58
20NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma1:04:22
21NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma1:06:03
22USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Team1:12:21
23FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroën1:22:20
24ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:30:24
25ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo1:32:25
26NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo1:39:47
27ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)1:50:13
28NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Visma1:59:40
29KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Team2:03:10
30BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team2:03:44
31SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious2:08:46
32ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:09:53
33AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco2:14:31
34NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious2:15:18
35HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj2:15:53
36ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates2:20:58
37ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates2:26:30
38GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadiers2:27:26
39AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm2:29:45
40DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredo2:33:10
41ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Team2:36:40
42ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers2:37:05
43NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsm2:38:00
44PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirates2:38:11
45ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates2:50:07
46ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:51:22
47ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè2:53:56
48BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal2:54:15
49COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistar2:55:35
50AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën2:58:05
51GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohe2:59:37
52ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè3:04:45
53ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè3:09:09
54NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma3:09:19
55ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën3:10:26
56COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team3:12:38
57NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenix3:14:39
58FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën3:16:00
59USAWilliam Barta (USA)Movistar3:16:57
60ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar3:18:44
61ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypost3:19:16
62NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma3:21:01
63ITADavide Villella (ITA)Cofidis3:23:54
64ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers3:24:18
65FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën3:27:00
66GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadiers3:27:26
67ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometa3:35:13
68ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometa3:35:53
69ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar3:37:21
70ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jayco3:44:44
71FRARemy Rochas (FRA)Cofidis3:46:28
72ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe3:48:32
73ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredo3:49:24
74BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal3:49:52
75SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Team3:52:22
76ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattoli3:54:40
77ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometa3:58:26
78ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli4:03:18
79COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypost4:05:46
80AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco4:05:51
81GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team4:09:18
82ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli4:12:26
83HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometa4:12:51
84ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenix4:13:50
85ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadiers4:14:36
86FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroën4:17:30
87GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victorious4:23:10
88FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis4:26:42
89NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma4:31:35
90FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroën4:32:32
91ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli4:32:42
92ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech4:34:50
93DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jayco4:41:31
94FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis4:43:35
95DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost4:44:51
96ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometa4:45:59
97ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma4:48:11
98ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistar4:52:44
99ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team4:56:56
100AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenix4:57:16
101CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Tech5:01:44
102SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj5:02:16
103ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo5:03:07
104FRARomain Combaud (FRA)5:03:35
105BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux5:03:53
106ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè5:12:56
107USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jayco5:13:16
108AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe5:13:44
109BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix5:17:20
110HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux5:19:47
111GERNico Denz (GER)Team Dsm5:24:09
112AUSMichael Hepburn (AUS)5:26:35
113NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenix5:27:57
114ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè5:28:00
115LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj5:30:15
116GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal5:33:05
117UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattoli5:33:47
118BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenix5:38:59
119BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredo5:39:05
120ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe5:41:28
121ITASimone Consonni (ITA)Cofidis5:41:36
122ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm5:41:37
123BELJenthe Biermans (BEL)Israel - Premier Tech5:42:24
124BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroën5:45:54
125ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometa5:47:49
126ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometa5:48:28
127AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj5:48:32
128COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates5:50:24
129SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Tech5:51:25
130FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj5:54:06
131BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo5:58:13
132NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj6:01:25
133GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudal6:08:22
134GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Tech6:10:38
135ITADavide Cimolai (ITA)Cofidis6:16:34
136ITAJacopo Guarnieri (ITA)6:16:35
137GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Tech6:19:48
138GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victorious6:20:13
139NEDWesley Kreder (NED)Cofidis6:22:10
140NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypost6:24:30
141PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates6:27:39
142ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates6:27:58
143ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli6:29:04
144FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj6:34:20
145GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team6:46:38
146BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team6:48:50
147AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Tech6:52:52
148BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team6:57:02
149GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal7:13:57

Puntenklassement - 29 Mei 2022


1FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj254
2COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates136
3GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team132
4NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenix105
5ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm95
6BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix83
7ITASimone Consonni (ITA)Cofidis73
8GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victorious72
9NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma71
10ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli70
11ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè68
12ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers59
13DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost55
14BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal53
15ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma52
16NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo49
17AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe48
18BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo43
19NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Visma42
20ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometa42
21ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën41
22ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team39
23ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenix38
24SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Team38
25NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm37
26GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe35
27COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious33
28ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo33
29ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious33
30ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli32
31NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohe31
32FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis26
33ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometa25
34ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar25
35CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux24
36ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jayco24
37ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates23
38ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious20
39ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux20
40ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates19
41ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattoli18
42GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost18
43ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo18
44ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar18
45ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)18
46BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroën18
47NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious17
48ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates17
49BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team16
50AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën16
51ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè16
52NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypost16
53FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroën14
54ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux14
55ITADavide Villella (ITA)Cofidis14
56AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenix14
57ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè14
58GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadiers13
59ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometa13
60NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenix12
61ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Team12
62SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious12
63BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal12
64ITADomenico Pozzovivo (ITA)11
65HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj11
66NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma11
67FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën11
68ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli11
69ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli11
70ITADavide Cimolai (ITA)Cofidis10
71USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Team9
72ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometa9
73NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsm8
74NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma8
75GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team8
76FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroën8
77ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè8
78ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè7
79GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Tech7
80GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe6
81AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm6
82DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredo6
83ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Team6
84FRARemy Rochas (FRA)Cofidis6
85ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech6
86BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team6
87NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma5
88ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè5
89ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers5
90COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistar5
91ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar5
92AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jayco4
93GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudal4
94COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team3
95COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypost3
96HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3
97FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën2
98GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadiers2
99ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredo2
100AUSMichael Hepburn (AUS)2
101BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team2
102HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometa1
103ITAJacopo Guarnieri (ITA)1
104ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates1
105FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj1

Bergklassement - 29 Mei 2022


1NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma294
2ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo163
3ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates102
4ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometa94
5ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates87
6AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe78
7GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe78
8COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious71
9ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers65
10CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux57
11NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm57
12NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Visma51
13NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohe42
14NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo40
15GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost34
16SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious32
17NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious31
18ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)29
19AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën26
20SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Team26
21NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenix24
22ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo22
23ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè22
24ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometa20
25ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious20
26ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattoli19
27ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team19
28ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux18
29NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma18
30GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe17
31ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar17
32USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Team17
33ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Team13
34HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj13
35FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën13
36BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team12
37ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux12
38ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli12
39GERNico Denz (GER)Team Dsm12
40NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma10
41GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal9
42ITADomenico Pozzovivo (ITA)9
43ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious9
44BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal9
45ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën9
46PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirates8
47ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenix8
48ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech6
49BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix6
50NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsm6
51ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypost6
52FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroën6
53GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Tech5
54FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis5
55ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè5
56ITADavide Villella (ITA)Cofidis5
57ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma5
58AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenix5
59BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal4
60COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team4
61FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën4
62COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypost4
63LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj4
64BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo4
65ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jayco3
66ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè3
67ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè3
68DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost3
69FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis2
70BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroën2
71ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli2
72AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm1
73ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar1
74USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jayco1
75NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypost1
76FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj1

Jongerenklassement - 29 Mei 2022


1ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo86:49:54
2COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious5:43
3RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers23:03
4NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm23:51
5ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:11:44
6NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Visma1:41:00
7KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Team1:44:30
8BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:45:04
9HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj1:57:13
10GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadiers2:08:46
11DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredo2:14:30
12ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers2:18:25
13ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates2:31:27
14ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè2:35:16
15BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal2:35:35
16COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistar2:36:55
17AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën2:39:25
18NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma2:50:39
19COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team2:53:58
20NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma3:02:21
21FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën3:08:20
22ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jayco3:26:04
23ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe3:29:52
24SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Team3:33:42
25COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypost3:47:06
26HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometa3:54:11
27ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenix3:55:10
28FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroën4:13:52
29ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistar4:34:04
30AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenix4:38:36
31ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè4:54:16
32AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe4:55:04
33HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux5:01:07
34UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattoli5:15:07
35ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm5:22:57
36ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometa5:29:09
37ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometa5:29:48
38FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj6:15:40

Ploegenklassement - 29 Mei 2022


1BRN Bahrain Victorious259:48:12
2GER Bora - Hansgrohe4:07
3GBR INEOS Grenadiers1:22:29
4BEL Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:23:57
5KAZ Astana Qazaqstan Team2:18:46
6USA Trek - Segafredo2:21:10
7NED Jumbo - Visma2:40:16
8UAE UAE Team Emirates3:21:02
9AUS Team BikeExchange - Jayco3:29:58
10ESP Movistar3:39:45
11NED Team DSM4:29:52
12FRA AG2R Citroën5:17:33
13USA EF Education - EasyPost5:40:48
14ITA Bardiani - CSF - Faizanè5:49:14
15FRA Cofidis5:51:38
16ITA Eolo - Kometa6:13:18
17BEL Quick-Step Alpha Vinyl Team8:15:21
18ITA Drone Hopper - Androni Giocattoli9:07:27
19BEL Alpecin - Fenix10:37:16
20FRA Groupama - FDJ11:17:03
21BEL Lotto - Soudal11:21:53
22ISR Israel - Premier Tech13:56:07

Etappe 1 - Budapest - Visegrád - 195 km - 6 Mei 2022Sprint

Image RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenix4:35:28
2ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
3ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
4DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
5NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
6ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
7NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
8ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
9ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën0:04
10DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredozt
11ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
12ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
13ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
14PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
15GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
16GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
17BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
18AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
19SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
20ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
21ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
22FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
23ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
24GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
25NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
26ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
27ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
28AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
29HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
30AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
31NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
32COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
33NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
34COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
35ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
36GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
37ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
38ITADavide Villella (ITA)Cofidiszt
39COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
40NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
41ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
42ITASimone Consonni (ITA)Cofidis0:12
43FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
44NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
45FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
46RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers0:19
47AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
48CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
49GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
50ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
51ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
52ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
53AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
54ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
55NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
56ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe0:23
57GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypost0:28
58SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
59COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
60LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj0:32
61ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometa0:38
62ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
63ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
64COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team0:41
65ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Israel - Premier Tech0:42
66ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenixzt
67FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
68FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
69ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
70CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Techzt
71GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal0:51
72GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victorious0:52
73ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometazt
74USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Team0:54
75ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
76AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal1:04
77ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team1:06
78ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
79KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
80BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
81FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj1:13
82ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:16
83FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
84AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
85COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
86ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
87ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
88ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
89AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco1:27
90GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe1:31
91ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometa1:36
92ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
93AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
94USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
95FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
96BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:42
97FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroën1:48
98BELJenthe Biermans (BEL)Israel - Premier Tech1:50
99ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattoli1:56
100AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
101ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
102GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudalzt
103UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
104NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
105ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
106ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattoli2:09
107ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo2:19
108PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
109AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
110ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
111FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
112HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometa2:22
113ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli2:29
114ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)2:34
115ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
116BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroën2:37
117ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe2:47
118ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
119GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
120GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
121ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
122BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
123NEDWesley Kreder (NED)Cofidiszt
124AUSMichael Hepburn (AUS)zt
125ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
126NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
127NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
128ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
129GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
130ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattoli2:58
131NEDCees Bol (NED)Team Dsm3:43
132NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
133ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm3:54
134GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Tech4:05
135BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal4:08
136BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
137BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
138BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
139BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
140SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
141FRARomain Combaud (FRA)zt
142ITAJakub Mareczko (ITA)Alpecin - Fenixzt
143NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
144ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
145ITAJacopo Guarnieri (ITA)4:13
146FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis4:24
147GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team5:11
148BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
149ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
150PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
151ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
152DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
153BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
154NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
155ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
156USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
157GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victorious5:16
158SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
159AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
160GERRüdiger Selig (GER)Lotto - Soudalzt
161DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
162GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenix5:27
163ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
164ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
165GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
166ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
167HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux5:33
168GERNico Denz (GER)Team Dsm6:21
169NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypost6:46
170ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech6:51
171GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Tech7:13
172ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
173ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
174FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj7:43
175SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious9:08
176BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Budapest - Budapest - 9,2 km - 7 Mei 2022Individuele Tijdrit

Image RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jayco0:11:50
2NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenix0:03
3NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Visma0:05
4ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jayco0:13
5GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
6NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma0:17
7NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
8GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
9SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:18
10NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
11PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
12ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Team0:19
13ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma0:20
14NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:21
15RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers0:22
16AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
17FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm0:24
18ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious0:26
19ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers0:28
20GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
21DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredo0:29
22NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
23NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
24ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Team0:30
25AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
26ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers0:31
27BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:32
28GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Tech0:33
29ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Techzt
30ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
31USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
32AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe0:34
33USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
34AUSMichael Hepburn (AUS)zt
35GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victorious0:35
36ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
37COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious0:36
38ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
39AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
40NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
41ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
42AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Tech0:37
43ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
44SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
45HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometa0:38
46NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
47ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
48GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
49PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
50GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
51HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:39
52BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
53DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost0:40
54BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:41
55ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
56ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
57ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:42
58FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
59COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
60AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
61ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
62ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometa0:43
63NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
64NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious0:44
65FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
66KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
67FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
68FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis0:45
69NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
70ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates0:46
71FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
72ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
73GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypost0:47
74ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadiers0:48
75ITADavide Villella (ITA)Cofidis0:49
76AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
77ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
78ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates0:50
79ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
80GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
81ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
82HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj0:51
83FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
84BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenix0:53
85ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
86NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
87LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj0:54
88ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
89ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo0:55
90ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
91COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team0:56
92SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
93BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroën0:57
94ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenixzt
95GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
96CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:58
97AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
98GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
99ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
100GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
101AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
102BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
103ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm0:59
104ITASimone Consonni (ITA)Cofidis1:00
105ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
106ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:01
107DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
108SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious1:02
109DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
110ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
111NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypost1:03
112BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:04
113USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
114BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:05
115PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
116COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
117SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
118AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal1:06
119ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
120FRARomain Combaud (FRA)zt
121BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
122ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:07
123COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
124ITAJacopo Guarnieri (ITA)1:08
125GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
126AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
127ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)zt
128GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal1:09
129BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
130ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
131ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
132GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
133ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypost1:10
134BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
135UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
136FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
137ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
138ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
139FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
140GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
141NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma1:11
142BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
143ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:13
144FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
145ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar1:14
146ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
147ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
148GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
149ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometa1:15
150FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
151BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredo1:17
152CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Techzt
153NEDWesley Kreder (NED)Cofidiszt
154ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
155ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
156ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometa1:20
157ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattoli1:22
158ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
159COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistar1:23
160ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
161ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Israel - Premier Techzt
162BELJenthe Biermans (BEL)Israel - Premier Techzt
163ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:25
164ITAJakub Mareczko (ITA)Alpecin - Fenix1:27
165NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
166ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
167GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Tech1:30
168ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:33
169FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
170ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:38
171ITADavide Cimolai (ITA)Cofidis1:40
172GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudalzt
173GERRüdiger Selig (GER)Lotto - Soudal1:42
174ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattoli1:43
175ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli1:49
176AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenix2:24

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Kaposvár - Balatonfüred - 201 km - 8 Mei 2022Sprint

Image RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team4:56:39
2FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
3COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
4ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
5ITAJakub Mareczko (ITA)Alpecin - Fenixzt
6BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
7ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
8AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
9ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
10GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
11ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Israel - Premier Techzt
12ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
13NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
14ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
15ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenixzt
16BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
17NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
18DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
19GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudalzt
20AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
21ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
22ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
23NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
24GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
25DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredozt
26ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
27GERRüdiger Selig (GER)Lotto - Soudalzt
28NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
29ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
30AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
31NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
32ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
33ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
34ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
35PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
36PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
37ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
38FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
39CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
40NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
41HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometazt
42NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
43BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
44BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
45ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
46AUSMichael Hepburn (AUS)zt
47AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
48HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
49GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
50ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
51SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
52FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
53ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
54GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
55SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
56AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
57ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
58ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
59ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
60ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
61PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
62ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
63NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
64ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
65ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
66FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
67FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
68ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
69GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Techzt
70ITAJacopo Guarnieri (ITA)zt
71USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
72AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
73NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
74ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometazt
75NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
76NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
77NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
78GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
79ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
80ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
81GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
82GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
83ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
84GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
85ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
86BELJenthe Biermans (BEL)Israel - Premier Techzt
87COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
88NEDWesley Kreder (NED)Cofidiszt
89DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
90ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
91FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
92AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
93AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
94ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
95ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
96ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
97GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
98FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
99FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
100FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
101UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
102ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)zt
103GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
104COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
105ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
106COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
107RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
108ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
109LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdjzt
110ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
111ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
112AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
113USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
114ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
115GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
116ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
117FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
118ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
119ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
120COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
121ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
122KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
123ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
124ITADavide Villella (ITA)Cofidiszt
125BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
126ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
127BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
128NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
129GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
130ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
131ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
132ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
133ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
134ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
135ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
136ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
137COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
138USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
139NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
140FRARomain Combaud (FRA)zt
141ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
142GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
143FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
144ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
145ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
146ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
147NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
148GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypostzt
149BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
150BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
151BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
152AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
153NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
154GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
155ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
156AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
157CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Tech0:21
158DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
159SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
160ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
161GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
162BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredo0:25
163BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:26
164NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenix0:40
165ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:42
166ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
167BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
168ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
169SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Tech0:58
170AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Tech1:01
171GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Tech1:06
172HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
173ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Techzt
174BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix1:12
175FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj4:26
176SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Avola - Etna - 166 km - 10 Mei 2022Berg

Image RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe4:32:11
2ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
3ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:34
4BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal2:12
5BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
6NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Visma2:31
7ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers2:37
8FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
9ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
10PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
11ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
12ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
13ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
14NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
15AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
16AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
17NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
18AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
19COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
20COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
21GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
22GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
23GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
24ITADomenico Pozzovivo (ITA)2:56
25ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenix2:58
26CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
27GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypost3:10
28RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers3:32
29AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
30FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis4:08
31ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Team4:52
32ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
33NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
34NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
35USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
36COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
37SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
38ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)4:59
39NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo5:01
40DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredozt
41ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates5:32
42ITADavide Villella (ITA)Cofidiszt
43FRARemy Rochas (FRA)Cofidis5:56
44AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
45NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
46ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers6:25
47AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën6:45
48ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Team7:07
49ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometa8:48
50GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team8:56
51GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
52COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
53NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Visma9:10
54ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
55ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
56ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates10:47
57PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
58CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Tech11:00
59ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattoli12:11
60FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
61GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
62NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
63ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
64ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
65HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometa12:32
66ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè13:31
67ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
68ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
69KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
70HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
71FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
72NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
73ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli14:33
74BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal15:02
75FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroën15:12
76ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates16:08
77ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Techzt
78ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
79USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
80FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
81ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
82FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
83NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
84ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jayco16:11
85SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious16:35
86ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar17:17
87ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredo19:17
88ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
89ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
90ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
91GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
92ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
93NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
94FRARomain Combaud (FRA)zt
95FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis19:41
96AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
97NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenix22:54
98AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
99NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
100LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdjzt
101BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
102AUSMichael Hepburn (AUS)zt
103ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
104AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
105GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
106ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
107SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
108HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
109ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
110ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
111USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
112ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
113FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
114ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
115ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
116AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
117ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
118ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
119BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
120ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
121NEDWesley Kreder (NED)Cofidiszt
122DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
123ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
124ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
125ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
126ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
127GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
128BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
129ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattoli23:09
130BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
131ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
132ITADavide Cimolai (ITA)Cofidis25:11
133ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
134ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
135DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
136ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli29:12
137BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredo29:15
138SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
139GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Tech29:20
140BELJenthe Biermans (BEL)Israel - Premier Tech29:23
141GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
142AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
143NEDCees Bol (NED)Team Dsm29:25
144ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Israel - Premier Tech29:36
145ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
146ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
147GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victorious29:55
148GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
149FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
150ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
151NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
152FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
153BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
154ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
155ITAJacopo Guarnieri (ITA)zt
156UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
157GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
158GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
159BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
160NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
161COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
162PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
163ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
164ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
165GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
166BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
167GERRüdiger Selig (GER)Lotto - Soudal31:53
168GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudalzt
169AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal31:57
170BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team35:51
171DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
172GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
173BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
174ITAJakub Mareczko (ITA)Alpecin - Fenix
175COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Team

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Catania - Messina - 172 km - 11 Mei 2022Sprint

Image RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj4:03:56
2COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
3ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Israel - Premier Techzt
4ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
5ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
6GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
7ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
8ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
9BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
10ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
11ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
12ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
13DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
14FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
15NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
16ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
17ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
18BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
19ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
20BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
21NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
22ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
23NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
24GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Techzt
25BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
26NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
27ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
28COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
29FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
30NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
31AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
32AUSMichael Hepburn (AUS)zt
33COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
34ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
35KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
36AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
37GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
38ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
39ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
40NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
41GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
42ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
43NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
44AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
45RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
46ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
47ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
48AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
49FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
50NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
51ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
52FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
53ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
54ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
55NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
56ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
57ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
58ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
59ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
60GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
61AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
62ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
63ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
64ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometazt
65ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
66PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
67DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredozt
68FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
69COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
70CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
71ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
72ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
73NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
74ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
75GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
76USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
77NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
78NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
79ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
80AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
81ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
82GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
83AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
84ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
85ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
86AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
87PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
88ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
89ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
90GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
91ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
92FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
93FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
94SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
95ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
96ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenixzt
97GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
98BELJenthe Biermans (BEL)Israel - Premier Tech0:13
99LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj0:38
100GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
101NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsm0:40
102GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypost0:42
103ITADavide Cimolai (ITA)Cofidis0:45
104HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:02
105BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:06
106BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredo1:10
107ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli1:13
108FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
109UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
110ITADavide Villella (ITA)Cofidiszt
111ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
112ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
113BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
114ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
115GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
116ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
117ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
118GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
119GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
120ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
121ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
122ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)zt
123NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
124ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
125ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
126ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
127HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometazt
128BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
129ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
130ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
131NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
132DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
133NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo1:26
134ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates1:35
135ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:43
136USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Team2:03
137FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis2:10
138FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
139AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
140FRARomain Combaud (FRA)zt
141COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
142USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
143PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
144SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
145HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
146AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
147ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech2:14
148CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Tech2:54
149ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team3:02
150SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious4:13
151FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj5:10
152BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal11:57
153SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
154BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
155AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
156DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
157GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
158BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
159BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
160GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
161GERRüdiger Selig (GER)Lotto - Soudalzt
162GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudalzt
163GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
164ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
165NEDWesley Kreder (NED)Cofidiszt
166NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
167AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
168ITAJacopo Guarnieri (ITA)zt
169GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
170ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
171BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
172GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
173ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Palmi - Scalea - 192 km - 12 Mei 2022Sprint

Image RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj5:02:33
2AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
3GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
4ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
5ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Israel - Premier Techzt
6GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
7ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
8ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
9ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
10BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
11ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
12GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Techzt
13ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
14ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
15ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
16BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
17ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
18GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
19ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
20DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
21ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
22ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
23NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
24ITAJacopo Guarnieri (ITA)zt
25NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
26PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
27NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
28AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
29ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
30GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
31GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
32HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
33ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
34ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
35NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
36AUSMichael Hepburn (AUS)zt
37NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
38ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
39AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
40HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometazt
41BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
42AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
43ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
44NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
45FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
46CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
47AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
48NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
49FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
50FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
51FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
52GERRüdiger Selig (GER)Lotto - Soudalzt
53FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
54ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
55ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
56ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
57ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
58GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
59ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
60KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
61FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
62ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
63ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
64DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
65NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
66FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
67ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
68ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
69ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
70DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredozt
71ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenixzt
72AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
73PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
74GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
75ITADavide Villella (ITA)Cofidiszt
76NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
77ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
78ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
79FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
80AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
81ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
82GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
83ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
84UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
85FRARomain Combaud (FRA)zt
86BELJenthe Biermans (BEL)Israel - Premier Techzt
87ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
88GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
89ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
90AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
91COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
92USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
93ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
94COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
95ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
96GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
97USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
98ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
99ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
100NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
101AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
102FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
103NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
104RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
105ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
106ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
107NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
108ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
109ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
110ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
111ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
112ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
113ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometazt
114ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
115ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
116ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
117COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
118BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
119FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
120ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
121NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
122BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
123AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
124BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
125ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
126USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
127CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Techzt
128ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
129ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
130NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
131GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
132COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
133AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
134NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
135ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)zt
136SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
137ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
138GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
139ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
140GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypostzt
141ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
142ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
143ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
144GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
145NEDWesley Kreder (NED)Cofidiszt
146PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
147GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
148DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
149BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
150HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
151SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
152COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
153SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious0:21
154SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
155GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
156ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Techzt
157BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
158GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
159NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
160BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
161AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
162BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
163NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
164ITADavide Cimolai (ITA)Cofidis0:25
165GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudal0:27
166ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:30
167BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix0:33
168BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
169BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
170GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal0:43
171LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj2:43
172FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj5:13

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Diamante - Potenza - 198 km - 13 Mei 2022Medium berg

Image RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma5:12:30
2NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:02
3ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
4NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Visma0:19
5ITADavide Villella (ITA)Cofidis2:25
6GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe2:59
7ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
8PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
9ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
10ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
11FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
12GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
13AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
14FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
15HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
16ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
17ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
18ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
19ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
20SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
21NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
22ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
23NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
24ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
25AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
26AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
27RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
28NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
29GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
30GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
31AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
32COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
33NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
34FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
35ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
36ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
37ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
38BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
39COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
40NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
41BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
42CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
43KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
44USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
45AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
46FRARemy Rochas (FRA)Cofidis3:14
47PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirates3:24
48ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè3:56
49ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypost5:06
50ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
51AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm5:22
52ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates5:56
53ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)6:33
54ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
55GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
56COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
57ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe7:25
58ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypost9:32
59BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal9:56
60ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates14:47
61NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma15:43
62NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
63ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenixzt
64FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
65NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
66ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
67ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
68ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
69USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
70ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
71GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
72COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team17:19
73NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious18:59
74ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometa20:01
75ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
76ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
77ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
78FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
79FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
80DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost23:17
81GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
82DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jayco23:53
83ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma26:31
84ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
85DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredozt
86ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
87NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
88ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
89ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
90GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
91GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
92GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
93ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
94AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
95FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
96CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Techzt
97ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
98ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
99ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
100ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
101ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
102ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech26:39
103ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistar26:45
104FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis26:47
105FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
106USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jayco27:05
107BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team42:35
108GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
109ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
110BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
111BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
112SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
113AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
114AUSMichael Hepburn (AUS)zt
115ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
116FRARomain Combaud (FRA)zt
117GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
118SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
119BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
120AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
121GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Techzt
122GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
123BELJenthe Biermans (BEL)Israel - Premier Techzt
124GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
125HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometazt
126ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometazt
127UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
128ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
129HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
130GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudalzt
131AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
132ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
133ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
134NEDWesley Kreder (NED)Cofidiszt
135ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
136NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
137NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
138ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
139ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
140LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdjzt
141AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
142ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Israel - Premier Techzt
143ITAJacopo Guarnieri (ITA)zt
144AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
145ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
146ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
147ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
148FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
149ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
150FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
151COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
152PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
153BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
154BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
155ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
156ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
157GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypostzt
158SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
159BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
160BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
161GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
162BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
163GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
164GERRüdiger Selig (GER)Lotto - Soudalzt
165NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
166NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
167ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
168BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
169ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar
170ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè
171GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypost
172DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - Napoli - Napoli - 149 km - 14 Mei 2022Medium berg

Image RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal3:32:53
2ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
3ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
4BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal0:04
5ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:15
6SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
7NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
8NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious0:33
9FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
10ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Team2:56
11ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
12ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
13ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates3:02
14BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal3:15
15HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometa3:22
16ITASimone Consonni (ITA)Cofidis3:33
17NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
18BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
19ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
20NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
21ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
22NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
23FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
24ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
25ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
26ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
27ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
28ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
29GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
30AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
31ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
32AUSMichael Hepburn (AUS)zt
33GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
34ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
35ITADavide Villella (ITA)Cofidiszt
36ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
37FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
38ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
39UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
40COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
41ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
42BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
43ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
44NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
45COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
46GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
47ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
48HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
49ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
50ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
51ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
52AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
53AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
54GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
55ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
56FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
57GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
58ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
59KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
60ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
61ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
62FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
63BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
64ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
65GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
66AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
67NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
68PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
69NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
70FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
71RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
72AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
73NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
74CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
75USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
76FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
77ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
78ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
79ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)zt
80ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
81GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
82GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
83ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
84NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
85ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
86ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypost4:14
87ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometazt
88AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
89DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredo4:47
90BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix6:02
91ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team6:10
92ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè6:12
93ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
94PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
95DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jayco6:37
96ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenix7:18
97BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
98ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
99NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
100USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
101NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
102NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
103SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
104ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli7:27
105GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypost

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 9 - Isernia - Blockhaus - 187 km - 15 Mei 2022Berg

Image RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe5:34:44
2FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
3ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
4ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
5PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
6ITADomenico Pozzovivo (ITA)0:03
7GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:16
8ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Team0:34
9ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:46
10NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm0:58
11FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis1:08
12ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
13CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:39
14ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometa1:42
15ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo1:46
16GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost3:48
17AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadiers4:01
18NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma4:34
19GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
20COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
21FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroën6:51
22NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious7:00
23ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates8:17
24KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Team8:34
25ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè8:57
26NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma9:05
27DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredo9:26
28ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
29RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
30AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
31ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech9:29
32ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux9:33
33NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohe10:53
34GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jayco11:15
35AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
36ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)12:13
37BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team12:49
38NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
39NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Visma14:12
40ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
41SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious15:36
42COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
43USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Team16:21
44NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsm17:36
45FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën18:07
46PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirates18:20
47ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Team19:47
48HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
49ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
50FRARomain Combaud (FRA)21:11
51GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadiers22:14
52NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
53COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
54AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco23:04
55ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredo23:24
56ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometazt
57ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers23:35
58ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
59ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
60GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
61UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
62NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
63GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
64NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
65ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
66ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe24:01
67SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
68BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal25:03
69ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
70AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën26:49
71ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates27:27
72ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè28:56
73ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
74HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometa31:39
75AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenix33:15
76ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
77USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
78AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
79ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
80ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
81GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
82NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
83GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
84ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
85NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
86ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
87SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
88GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
89ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
90ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
91ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
92BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
93GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team33:21
94FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis33:46
95FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroën33:54
96FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis33:57
97AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco35:15
98ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
99DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
100ITADavide Villella (ITA)Cofidis35:18
101ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Team35:52
102ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenixzt
103ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma36:10
104USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jayco38:13
105COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypost38:15
106DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
107BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
108ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè38:18
109ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team38:20
110ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli39:14
111ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometa39:21
112ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe39:29
113NEDWesley Kreder (NED)Cofidiszt
114ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers40:56
115AUSMichael Hepburn (AUS)zt
116NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenix42:32
117BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
118GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal43:59
119ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè44:01
120BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
121ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
122ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
123SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
124CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Techzt
125FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
126BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
127FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
128ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
129ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
130AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
131BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
132AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
133ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
134ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
135NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
136GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
137BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
138FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
139FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
140LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdjzt
141HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
142ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
143GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudalzt
144BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
145BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
146GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
147ITAJacopo Guarnieri (ITA)44:09
148ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates44:29
149COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
150PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
151ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli44:49
152BELJenthe Biermans (BEL)Israel - Premier Tech44:58
153GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Techzt
154ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
155ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
156FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
157GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
158ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
159ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Israel - Premier Techzt
160BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
161BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
162GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
163ITASimone Consonni (ITA)Cofidis45:02
164AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal45:44
165NEDCees Bol (NED)Team Dsm45:46
166NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypost45:52
167GERRüdiger Selig (GER)Lotto - Soudal

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 10 - Pescara - Jesi - 194 km - 17 Mei 2022Sprint

Image RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:32:07
2NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
3ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
4NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
5ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
6NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
7FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
8ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
9PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
10SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
11NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
12ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
13FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
14AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
15ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
16GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
17ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
18ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
19ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
20FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
21NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
22NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
23AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
24GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
25ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
26ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
27GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
28CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
29ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates0:09
30ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:21
31ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates0:51
32ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:55
33GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victorious0:56
34NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
35ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
36GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
37FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
38KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Team1:02
39ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
40NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
41ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
42FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
43ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Israel - Premier Techzt
44AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
45AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
46FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
47ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
48ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
49ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
50FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
51ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
52NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
53AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
54SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
55NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
56NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
57COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
58DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
59FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
60ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
61ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
62ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
63DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredozt
64ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
65ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
66ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
67ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
68RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
69BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
70COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
71COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
72ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
73USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
74AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
75HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
76LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj1:13
77ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
78ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:51
79BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:02
80CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Techzt
81SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Tech2:36
82ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)2:51
83SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj3:51
84FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
85AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadiers4:22
86AUSMichael Hepburn (AUS)zt
87BELJenthe Biermans (BEL)Israel - Premier Techzt
88BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
89USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
90USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
91ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
92ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenix5:08
93GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
94BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
95ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
96ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
97ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometazt
98GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
99ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
100COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
101ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
102GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
103ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
104ITADavide Villella (ITA)Cofidiszt
105ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
106HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometazt
107ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
108ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
109ITAJacopo Guarnieri (ITA)zt
110NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
111NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
112GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
113ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team5:17
114AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe7:06
115ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech7:53
116GERNico Denz (GER)Team Dsm8:48
117FRARomain Combaud (FRA)zt
118AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
119GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
120ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
121FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
122FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
123PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
124BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix8:54
125BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux8:59
126NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj9:51
127HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
128ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
129NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
130GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
131FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
132DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jayco10:13
133PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates11:35
134ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistar15:13
135BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroën18:08
136BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
137ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
138ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
139ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
140AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
141NEDWesley Kreder (NED)Cofidiszt
142ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
143UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
144ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
145ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
146ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
147COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
148ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
149BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
150BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
151GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
152GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
153GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Techzt
154NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
155GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudalzt
156ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
157GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
158AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
159ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
160ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
161BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
162NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
163BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
164BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
165GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal29:37
166AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal31:18

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 11 - Santarcangelo di Romagna - Reggio Emilia - 201 km - 18 Mei 2022Sprint

Image RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm4:19:04
2COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
3ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
4FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
5AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
6GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
7BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
8ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
9GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
10BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
11ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Israel - Premier Techzt
12ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
13GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Techzt
14ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
15ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
16ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
17NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
18ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
19ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
20ITAJacopo Guarnieri (ITA)zt
21ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
22GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
23ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
24FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
25AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
26ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
27PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
28PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
29ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
30FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
31BELJenthe Biermans (BEL)Israel - Premier Techzt
32ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
33CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
34ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
35GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
36UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
37ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
38NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
39FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
40NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
41NEDWesley Kreder (NED)Cofidiszt
42BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
43ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
44GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
45BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
46RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
47FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
48ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
49ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
50BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
51FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
52NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
53DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
54GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
55ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
56FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
57ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
58GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudalzt
59SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
60ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
61ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
62ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
63NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
64ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
65AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
66GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
67ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
68ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
69FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
70ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometazt
71NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
72ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
73ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
74ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
75ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
76ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
77NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
78ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
79ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
80ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
81SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
82ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
83NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
84ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
85HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
86ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
87AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
88GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
89USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
90ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
91NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
92DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredozt
93ITADavide Villella (ITA)Cofidiszt
94ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
95NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
96ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
97NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
98USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
99KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
100ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
101BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
102AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
103AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
104HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometa0:22
105ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
106ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenix0:23
107NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
108GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
109ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
110COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
111ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
112ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
113COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
114COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
115NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
116GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
117NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
118AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
119GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
120BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
121FRARomain Combaud (FRA)zt
122BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
123ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
124AUSMichael Hepburn (AUS)zt
125GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
126AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
127HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
128AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
129AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco0:29
130ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli0:31
131ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
132ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
133COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
134BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
135ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)0:39
136BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:42
137BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix0:45
138SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious0:47
139FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
140AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën0:49
141GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
142NEDCees Bol (NED)Team Dsm0:53
143USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jayco1:17
144DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jayco1:22
145GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
146ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team1:51
147ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
148GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
149PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
150CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Tech1:54
151BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
152LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj2:01
153BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal2:53
154SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
155ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech3:07
156FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis4:12
157NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
158ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
159FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
160FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
161ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
162NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenix4:55
163GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
164AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
165ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers7:02
166ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 12 - Parma - Genova - 186 km - 19 Mei 2022Medium berg

Image RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenix4:26:47
2ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
3NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Visma0:02
4NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:57
5COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
6NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
7AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
8ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën1:44
9ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:49
10NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma2:55
11ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
12ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
13USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
14ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
15ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè3:03
16GERNico Denz (GER)Team Dsm5:40
17GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudal7:07
18ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
19NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenix7:45
20NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
21ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
22ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
23ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo9:08
24ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
25DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredozt
26ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
27ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
28FRARomain Combaud (FRA)zt
29AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
30GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
31ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
32FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
33ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
34NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
35ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
36NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
37AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
38AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
39BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
40AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
41GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
42ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
43ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
44ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
45GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
46RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
47PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
48GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
49ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
50ITADavide Villella (ITA)Cofidiszt
51ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
52PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
53ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
54ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
55ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
56FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
57ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
58ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
59ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
60FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
61ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
62BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
63SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
64ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
65ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
66FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
67ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
68ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
69GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
70HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometazt
71FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
72NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
73ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
74FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
75BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
76HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
77CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Techzt
78ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
79ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
80ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
81ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
82FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
83ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometazt
84KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
85ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
86COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
87BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
88NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
89ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
90AUSMichael Hepburn (AUS)zt
91AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
92ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
93ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
94CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
95UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
96SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
97NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
98FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
99USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
100HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
101ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
102COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
103ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
104ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)zt
105COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
106GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
107NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
108BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
109FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
110NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
111FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
112BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
113BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
114NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
115BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
116GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
117SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
118NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
119ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
120AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
121BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
122GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
123ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
124DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
125USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
126AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
127GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
128ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
129ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team9:29
130ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers10:30
131ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team12:28
132DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost15:04
133FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj19:40
134FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
135AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
136GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
137GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
138LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdjzt
139ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Israel - Premier Techzt
140BELJenthe Biermans (BEL)Israel - Premier Techzt
141SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
142GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
143GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Techzt
144ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
145NEDWesley Kreder (NED)Cofidiszt
146NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
147ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
148GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
149COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
150PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
151GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
152GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
153ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
154ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
155ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
156AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
157AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
158BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
159ITAJacopo Guarnieri (ITA)zt
160BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
161NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
162BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
163ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech19:46
164BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
165AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 13 - Sanremo - Cuneo - 157 km - 20 Mei 2022Sprint

Image RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj3:18:16
2GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
3GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
4COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
5ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
6ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
7BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
8ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Israel - Premier Techzt
9ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
10AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
11ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
12GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudalzt
13HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
14GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
15ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
16BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
17NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
18ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
19BELJenthe Biermans (BEL)Israel - Premier Techzt
20BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
21NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
22AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
23PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
24ITAJacopo Guarnieri (ITA)zt
25ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
26ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
27FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
28ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
29FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
30ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
31ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
32ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
33ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
34ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
35ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
36NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
37ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
38GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
39ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
40CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
41ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
42AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
43ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
44GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
45NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
46NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
47DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredozt
48NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Vismazt
49NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
50ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
51ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
52ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
53NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj0:20
54ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
55ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Team0:21
56AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
57KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
58RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
59ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
60AUSMichael Hepburn (AUS)zt
61COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
62ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli0:30
63GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victorious0:32
64BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
65FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
66ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometazt
67ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo0:36
68ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
69ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar0:41
70NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypost0:42
71NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
72ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
73AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj0:44
74AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco0:46
75FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
76GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
77ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
78ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
79COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
80NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
81UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
82ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
83HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometa1:04
84ITADavide Villella (ITA)Cofidis1:06
85ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:16
86ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:19
87ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
88ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:36
89FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
90DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost1:39
91BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:47
92ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
93NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
94SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
95ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
96GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
97GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
98ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
99NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
100ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
101ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
102USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
103NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenix1:51
104AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm1:59
105ITADavide Cimolai (ITA)Cofidis2:07
106ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistar2:35
107PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
108USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
109BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
110ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)2:38
111ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team2:47
112COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
113BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredo2:57
114LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj3:42
115GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Techzt
116SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious3:55
117NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
118ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech5:39
119ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenix7:44
120BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
121FRARomain Combaud (FRA)zt
122BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
123ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
124BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
125SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
126ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
127ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
128ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
129FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
130AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
131AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
132BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
133SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
134FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
135HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
136NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
137ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
138ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
139FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
140FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
141COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
142ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
143ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
144ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
145GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
146NEDWesley Kreder (NED)Cofidiszt
147NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
148BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
149GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
150USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
151DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
152GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
153AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
154BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
155CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Techzt
156GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
157PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
158ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
159FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
160GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team7:53
161GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
162AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
163GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal11:51
164FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 14 - Santena - Torino - 153 km - 21 Mei 2022Medium berg

Image RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jayco3:43:44
2AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe0:15
3ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
4ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
5ITADomenico Pozzovivo (ITA)0:28
6PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates0:39
7ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious0:51
8ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
9GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe1:10
10ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo4:25
11CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux6:28
12ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar8:04
13AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
14NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
15ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè8:50
16FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis9:37
17ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometa10:16
18USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
19NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm10:41
20COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious10:49
21ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates11:14
22LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj13:18
23ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux13:30
24NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma13:43
25ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
26ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
27ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
28FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
29RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
30NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
31HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj14:41
32GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost17:17
33AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm21:51
34ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometa22:06
35ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
36NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
37COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
38ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
39ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
40FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën22:10
41GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
42BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
43GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
44DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredozt
45ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
46ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
47GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
48NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
49NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
50ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè25:19
51BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal26:25
52HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometa26:47
53COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
54ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
55ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
56COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
57NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
58ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)26:50
59BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal30:01
60FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroën30:16
61ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën30:22
62ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
63AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
64ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
65ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
66ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
67GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
68ITADavide Villella (ITA)Cofidiszt
69GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
70FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
71ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenixzt
72PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
73GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
74SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
75NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenix31:26
76NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma31:39
77AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
78ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
79NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
80ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
81ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
82ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
83HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
84ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
85ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
86ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
87BELJenthe Biermans (BEL)Israel - Premier Techzt
88CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Techzt
89ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
90ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Techzt
91ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
92SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
93ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
94AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
95SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
96KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
97UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
98ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
99ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
100USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
101ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
102BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
103BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
104ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
105ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
106ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
107GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
108ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
109FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
110USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
111DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
112AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
113FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
114ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
115ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
116FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis31:59
117NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
118ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm33:29
119ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
120BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
121DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
122GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudalzt
123BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux39:00
124ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
125FRARomain Combaud (FRA)39:43
126ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
127SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
128AUSMichael Hepburn (AUS)zt
129GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
130GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
131BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
132NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
133GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Techzt
134GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
135AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
136FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
137BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
138AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
139NEDWesley Kreder (NED)Cofidiszt
140BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
141BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
142ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
143ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
144GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
145FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
146FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
147NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
148COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
149ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
150ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
151PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
152AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
153ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
154BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
155ITAJacopo Guarnieri (ITA)zt
156AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
157BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
158NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
159GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal40:31
160NEDTom Dumoulin (NED)Jumbo - Visma
161GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenix
162NEDCees Bol (NED)Team Dsm
163ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Israel - Premier Tech

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 15 - Rivarolo Canavese - Cogne - 177 km - 22 Mei 2022Berg

Image RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo4:37:41
2COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious1:31
3ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)2:19
4GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost3:09
5NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsm4:36
6ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè5:08
7ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Drone Hopper - Androni Giocattoli5:27
8NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
9NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
10FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis6:06
11ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Team7:48
12GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
13ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
14PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
15ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
16AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
17GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
18ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
19AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
20RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
21NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
22ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
23ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
24ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
25ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
26NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
27SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
28AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
29NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
30ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
31AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
32CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
33USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
34PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
35GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
36NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
37AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco7:55
38ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers8:22
39ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates11:04
40ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux11:32
41FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroën12:04
42ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team15:37
43FRARemy Rochas (FRA)Cofidis15:44
44ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypost16:57
45HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometazt
46NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Fenix19:58
47NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
48COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
49ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
50FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
51ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
52GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
53ITADavide Villella (ITA)Cofidis20:54
54KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
55ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar24:53
56BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux26:45
57BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
58BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
59FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
60FRARomain Combaud (FRA)zt
61SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
62BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
63BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
64ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
65AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
66ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe27:33
67ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
68GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
69SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
70AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
71GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
72ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
73ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
74ITALuca Rastelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
75ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
76ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometazt
77COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
78USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
79ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
80ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
81ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
82AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
83GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
84FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
85ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Techzt
86NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
87ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
88ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
89FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis27:38
90ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates27:58
91ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredo31:40
92AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën32:21
93AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
94FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
95ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
96HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
97SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
98BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
99GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
100COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
101ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
102GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
103ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
104ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
105DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredozt
106ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
107GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
108NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
109CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Techzt
110DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
111ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometa34:48
112ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
113ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
114BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
115FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis35:35
116USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jayco36:33
117ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenix38:31
118ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
119BELJenthe Biermans (BEL)Israel - Premier Techzt
120BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
121GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
122ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
123ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
124BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
125AUSMichael Hepburn (AUS)zt
126FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
127HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
128BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
129LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdjzt
130ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
131ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
132ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
133GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Techzt
134ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
135ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
136ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
137PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
138ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
139NEDWesley Kreder (NED)Cofidiszt
140COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
141ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
142UKRAndrii Ponomar (UKR)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
143NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
144NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
145ITAEdoardo Zardini (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
146NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
147NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
148AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
149GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
150BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
151FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
152GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
153ITAJacopo Guarnieri (ITA)zt
154BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
155DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
156GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudalzt
157BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
158GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
159ITAValerio Conti (ITA)Astana Qazaqstan Team

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 16 - Salò - Aprica - 200 km - 24 Mei 2022Berg

Image RCS Mediagroup S.p.a.. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux5:40:45
2NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm0:07
3AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe1:24
4ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
5ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
6ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
7GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe1:38
8PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
9ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Team2:06
10GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost2:13
11ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious3:23
12ITADomenico Pozzovivo (ITA)4:11
13RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
14GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
15AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jayco7:07
16ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo7:15
17COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious8:22
18NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
19USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Team11:58
20AUSRichie Porte (AUS)Ineos Grenadierszt
21ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
22ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers14:58
23GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jayco15:29
24FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroën16:59
25NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
26ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates17:01
27FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis19:08
28KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Team19:14
29ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè19:19
30BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal19:56
31NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohe23:27
32ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
33AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm24:06
34BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team24:47
35ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
36ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo25:24
37DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredo26:50
38ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
39NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma27:19
40NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsm27:58
41ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)28:14
42ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers28:50
43GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
44ITADiego Rosa (ITA)Eolo - Kometa29:13
45SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious31:23
46ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè33:32
47ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
48ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
49ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
50ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
51NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
52GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
53ITASimone Ravanelli (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
54ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
55GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
56USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
57ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
58ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
59NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
60AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
61ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
62ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
63SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
64HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
65ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
66PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
67FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
68COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
69GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
70GER