De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Giro - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Giro - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2012

Giro 2012

ItaliëItalië - 5 Mei 2012 - 27 Mei 2012


Algemeen klassement - 27 Mei 2012


1CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracuda91:39:02
2ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:00:16
3BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCM0:01:39
4ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISD0:02:05
5ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondale0:03:44
6ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISD0:04:40
7COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineos0:05:57
8ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inox0:06:28
9COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineos0:07:50
10ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:08:08
11FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale0:09:12
12ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Step0:11:59
13ITAGianluca Brambilla (ITA)Colnago - CSF Inox0:14:20
14SUIJohan Tschopp (SUI)BMC Racing Team0:14:27
15CZERoman Kreuziger (CZE)Astana0:19:58
16FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0:20:59
17ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar0:25:39
18ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistar0:29:19
19BELFrancis De Greef (BEL)Lotto - Belisol0:35:00
20ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha0:36:17
21ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - ISD0:37:17
22USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Sharp - Barracuda0:38:23
23ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana0:41:36
24ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondale0:49:45
25FRASandy Casar (FRA)Fdj - Big Mat0:49:57
26ESTTanel Kangert (EST)Astana0:50:49
27USAPeter Stetina (USA)Garmin - Sharp - Barracuda0:54:25
28POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Cannondale0:54:28
29CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar0:54:40
30NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank0:57:24
31AUTThomas Rohregger (AUT)Radioshack - Nissan1:05:43
32UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM1:10:35
33BELKevin Seeldraeyers (BEL)Astana1:18:10
34BELJan Bakelants (BEL)Radioshack - Nissan1:21:39
35SWEGustav Erik Larsson (SWE)Vacansoleil - DCM1:24:31
36ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineos1:25:04
37ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondale1:26:08
38ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar1:26:42
39POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - ISD1:33:01
40BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisol1:33:36
41ITAMarco Pinotti (ITA)BMC Racing Team1:34:37
42ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi1:34:42
43BLRBranislau Samoilau (BLR)Movistar1:38:40
44ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar1:39:30
45ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela1:39:47
46ITAStefano Pirazzi (ITA)Colnago - CSF Inox1:40:57
47BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Step1:43:59
48ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi1:48:54
49VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattoli - Venezuela1:54:04
50ITAFabio Felline (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela1:58:26
51ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadi1:59:28
52ITAIvan Santaromita (ITA)BMC Racing Team2:04:38
53FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondiale2:10:03
54ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha2:13:50
55GERGrischa Niermann (GER)Rabobank2:19:29
56SUIOliver Zaugg (SUI)Radioshack - Nissan2:20:04
57ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Cannondale2:24:50
58ITAFrancesco Failli (ITA)Farnese Vini - Selle Italia2:26:42
59ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobank2:27:05
60ITAMatteo Rabottini (ITA)Farnese Vini - Selle Italia2:29:35
61RUSEvgeni Petrov (RUS)Astana2:30:19
62COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Androni Giocattoli - Venezuela2:31:16
63UKRVolodymir Gustov (UKR)Saxo Bank - Tinkoff Bank2:33:28
64PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Radioshack - Nissan2:34:10
65CZEJan Bárta (CZE)Team Netapp2:34:27
66ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astana2:35:48
67LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale2:37:24
68ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - ISD2:37:43
69ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Team Katusha2:39:57
70POLBartosz Huzarski (POL)Team Netapp2:42:39
71NEDStef Clement (NED)Rabobank2:45:03
72DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Belisol2:52:12
73BELBen Hermans (BEL)Radioshack - Nissan2:53:41
74ITAEnrico Battaglin (ITA)Colnago - CSF Inox2:54:56
75AUTStefan Denifl (AUT)Vacansoleil - DCM2:56:07
76FRAGeoffrey Soupe (FRA)Fdj - Big Mat2:58:19
77ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Lampre - ISD2:59:00
78FRAFrancis Mourey (FRA)Fdj - Big Mat2:59:10
79ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Cannondale2:59:14
80GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos2:59:32
81ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale3:02:52
82SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team3:04:18
83SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team3:04:39
84LATGatis Smukulis (LAT)Team Katusha3:05:20
85KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana3:07:46
86ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Team3:09:36
87COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattoli - Venezuela3:09:53
88ITASimone Ponzi (ITA)Astana3:10:14
89BELJulien Vermote (BEL)Omega Pharma - Quick Step3:10:33
90FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale3:12:37
91ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - ISD3:13:06
92ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistar3:13:09
93POLMichal Golas (POL)Omega Pharma - Quick Step3:14:12
94AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Belisol3:14:30
95RUSPavel Brutt (RUS)Team Katusha3:18:53
96ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil - DCM3:19:18
97ITAAngelo Pagani (ITA)Colnago - CSF Inox3:21:50
98ITAAlessandro De Marchi (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela3:23:34
99ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - ISD3:27:24
100ITASonny Colbrelli (ITA)Colnago - CSF Inox3:27:27
101ITADaniele Righi (ITA)Lampre - ISD3:28:23
102NEDBrian Bulgac (NED)Lotto - Belisol3:28:42
103ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Team3:29:12
104ITAMatteo Tosatto (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bank3:30:38
105ITACristiano Salerno (ITA)Liquigas - Cannondale3:30:41
106BELNikolas Maes (BEL)Omega Pharma - Quick Step3:37:42
107ITACesare Benedetti (ITA)Team Netapp3:38:44
108ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Liquigas - Cannondale3:41:36
109SUIAndreas Dietziker (SUI)Team Netapp3:41:49
110FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale3:42:04
111AUTMatthias Brändle (AUT)Team Netapp3:46:44
112DENAnders Lund (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank3:47:04
113ITAOscar Gatto (ITA)Farnese Vini - Selle Italia3:47:47
114NZLJack Bauer (NZL)Garmin - Sharp - Barracuda3:50:27
115AUSLuke Roberts (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank3:59:26
116ITALuca Mazzanti (ITA)Farnese Vini - Selle Italia3:59:51
117POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas - Cannondale4:00:23
118BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Team Katusha4:06:24
119KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astana4:06:44
120ITAPierpaolo De Negri (ITA)Farnese Vini - Selle Italia4:06:46
121JAPFumiyuki Beppu (JAP)Orica - Greenedge4:06:56
122ITAMirko Selvaggi (ITA)Vacansoleil - DCM4:11:33
123FRAPierre Cazaux (FRA)Euskaltel - Euskadizt
124AUTDaniel Schorn (AUT)Team Netapp4:14:08
125BELSébastien Rosseler (BEL)Garmin - Sharp - Barracuda4:14:55
126NEDMartijn Keizer (NED)Vacansoleil - DCM4:15:04
127BELJens Keukeleire (BEL)Orica - Greenedge4:18:08
128ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bank - Tinkoff Bank4:18:59
129ESPVíctor Cabedo Carda (ESP)Euskaltel - Euskadi4:19:04
130ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Radioshack - Nissan4:20:01
131ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bank4:20:09
132GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos4:20:11
133BELDennis Vanendert (BEL)Lotto - Belisol4:21:02
134SLOGregor Gazvoda (SLO)AG2R - La Mondiale4:21:48
135CANChristian Meier (CAN)Orica - Greenedge4:23:03
136POLMichal Kwiatkowski (POL)Omega Pharma - Quick Step4:23:49
137LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Sharp - Barracuda4:25:05
138ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inox4:25:48
139NZLJesse Sergent (NZL)Radioshack - Nissan4:28:16
140ITAMarco Bandiera (ITA)Omega Pharma - Quick Step4:33:00
141DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank4:36:05
142BELOlivier Kaisen (BEL)Lotto - Belisol4:36:23
143RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katusha4:39:24
144FRAMickael Delage (FRA)Fdj - Big Mat4:41:35
145GBRMark Cavendish (GBR)Team Ineos4:46:19
146FINJussi Veikkanen (FIN)Fdj - Big Mat4:48:33
147ITARoberto Ferrari (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela4:51:03
148CANSvein Tuft (CAN)Orica - Greenedge4:52:35
149NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katusha4:52:44
150DENAlex Rasmussen (DEN)Garmin - Sharp - Barracuda4:55:53
151NORGabriel Rasch (NOR)Fdj - Big Mat4:56:43
152AUTBernhard Eisel (AUT)Team Ineos4:58:38
153ITAMarco Coledan (ITA)Colnago - CSF Inox5:02:46
154GERAndreas Schillinger (GER)Team Netapp5:05:52
155USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Team5:12:54
156ESPAdrian Saez De Arregi Egurrola (ESP)Euskaltel - Euskadi5:16:13
157ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadi5:27:06

Puntenklassement - 27 Mei 2012


1ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha139
2GBRMark Cavendish (GBR)Team Ineos138
3CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracuda113
4ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISD81
5ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inox80
6BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCM76
7ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondale58
8NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katusha58
9GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos53
10CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar52
11FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale52
12COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineos50
13NEDMartijn Keizer (NED)Vacansoleil - DCM48
14ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi46
15ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana43
16ITAAlessandro De Marchi (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela43
17CZERoman Kreuziger (CZE)Astana41
18ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar40
19FRAGeoffrey Soupe (FRA)Fdj - Big Mat39
20DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Belisol38
21ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Radioshack - Nissan38
22DENAlex Rasmussen (DEN)Garmin - Sharp - Barracuda37
23COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Androni Giocattoli - Venezuela36
24ITAMatteo Rabottini (ITA)Farnese Vini - Selle Italia35
25COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineos34
26ITAMarco Pinotti (ITA)BMC Racing Team33
27ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistar32
28ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondale31
29ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Step30
30ITARoberto Ferrari (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela29
31ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISD29
32POLMichal Golas (POL)Omega Pharma - Quick Step29
33ITAGianluca Brambilla (ITA)Colnago - CSF Inox28
34FRASandy Casar (FRA)Fdj - Big Mat28
35POLBartosz Huzarski (POL)Team Netapp28
36ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi27
37ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bank27
38ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - ISD26
39NEDStef Clement (NED)Rabobank26
40ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inox26
41USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Team25
42CZEJan Bárta (CZE)Team Netapp25
43ITAFabio Felline (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela24
44AUTMatthias Brändle (AUT)Team Netapp23
45AUTDaniel Schorn (AUT)Team Netapp23
46NZLJesse Sergent (NZL)Radioshack - Nissan23
47ITAIvan Santaromita (ITA)BMC Racing Team22
48SWEGustav Erik Larsson (SWE)Vacansoleil - DCM21
49BELOlivier Kaisen (BEL)Lotto - Belisol20
50ITAStefano Pirazzi (ITA)Colnago - CSF Inox20

Bergklassement - 27 Mei 2012


1ITAMatteo Rabottini (ITA)Farnese Vini - Selle Italia84
2ITAStefano Pirazzi (ITA)Colnago - CSF Inox44
3CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar43
4POLMichal Golas (POL)Omega Pharma - Quick Step34
5ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inox26
6CZEJan Bárta (CZE)Team Netapp24
7COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Androni Giocattoli - Venezuela24
8CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracuda24
9ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha23
10BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCM21
11FRASandy Casar (FRA)Fdj - Big Mat20
12AUTThomas Rohregger (AUT)Radioshack - Nissan20
13ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISD18
14CZERoman Kreuziger (CZE)Astana16
15SUIOliver Zaugg (SUI)Radioshack - Nissan15
16ITAAlessandro De Marchi (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela15
17ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISD13
18ITAFrancesco Failli (ITA)Farnese Vini - Selle Italia12
19BELKevin Seeldraeyers (BEL)Astana12
20ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana11
21ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi11
22ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi11
23ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela11
24ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondale9
25BELJan Bakelants (BEL)Radioshack - Nissan9
26COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattoli - Venezuela9
27FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale9
28ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondale8
29BELOlivier Kaisen (BEL)Lotto - Belisol7
30ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha7
31NEDStef Clement (NED)Rabobank7
32ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale7
33ITACesare Benedetti (ITA)Team Netapp7
34ITAMarco Pinotti (ITA)BMC Racing Team6
35ITAIvan Santaromita (ITA)BMC Racing Team6
36ITAPierpaolo De Negri (ITA)Farnese Vini - Selle Italia6
37JAPFumiyuki Beppu (JAP)Orica - Greenedge5
38USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Sharp - Barracuda5
39NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank5
40ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondale5
41ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar5
42BLRBranislau Samoilau (BLR)Movistar5
43BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Step4
44VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattoli - Venezuela4
45ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobank4
46NEDMartijn Keizer (NED)Vacansoleil - DCM4
47COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineos3
48POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Cannondale3
49FRAMickael Delage (FRA)Fdj - Big Mat3
50ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadi3
51COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineos2
52ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineos2
53ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - ISD2
54POLBartosz Huzarski (POL)Team Netapp2
55DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Belisol2
56AUTStefan Denifl (AUT)Vacansoleil - DCM2
57ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil - DCM2
58NEDBrian Bulgac (NED)Lotto - Belisol2
59ITAOscar Gatto (ITA)Farnese Vini - Selle Italia2
60LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Sharp - Barracuda2
61FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale1
62ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar1
63ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Cannondale1
64ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Team Katusha1
65SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team1
66ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - ISD1
67FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale1
68NZLJack Bauer (NZL)Garmin - Sharp - Barracuda1
69ITAMirko Selvaggi (ITA)Vacansoleil - DCM1
70ESPAdrian Saez De Arregi Egurrola (ESP)Euskaltel - Euskadi1

Jongerenklassement - 27 Mei 2012


1COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineos91:44:59
2COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineos0:01:53
3ITAGianluca Brambilla (ITA)Colnago - CSF Inox0:08:23
4ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - ISD0:31:20
5ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondale0:43:48
6ESTTanel Kangert (EST)Astana0:44:52
7USAPeter Stetina (USA)Garmin - Sharp - Barracuda0:48:28
8NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank0:51:27
9ITAStefano Pirazzi (ITA)Colnago - CSF Inox1:35:00
10ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi1:42:57
11ITAFabio Felline (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela1:52:29
12ITAMatteo Rabottini (ITA)Farnese Vini - Selle Italia2:23:38
13PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Radioshack - Nissan2:28:13
14LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale2:31:27
15ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - ISD2:31:46
16ITAEnrico Battaglin (ITA)Colnago - CSF Inox2:48:59
17AUTStefan Denifl (AUT)Vacansoleil - DCM2:50:10
18FRAGeoffrey Soupe (FRA)Fdj - Big Mat2:52:22
19LATGatis Smukulis (LAT)Team Katusha2:59:23
20ITASimone Ponzi (ITA)Astana3:04:17
21BELJulien Vermote (BEL)Omega Pharma - Quick Step3:04:36
22FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale3:06:40
23ITAAngelo Pagani (ITA)Colnago - CSF Inox3:15:53
24ITASonny Colbrelli (ITA)Colnago - CSF Inox3:21:30
25NEDBrian Bulgac (NED)Lotto - Belisol3:22:45
26ITACesare Benedetti (ITA)Team Netapp3:32:47
27FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale3:36:07
28AUTMatthias Brändle (AUT)Team Netapp3:40:47
29AUTDaniel Schorn (AUT)Team Netapp4:08:11
30NEDMartijn Keizer (NED)Vacansoleil - DCM4:09:07
31BELJens Keukeleire (BEL)Orica - Greenedge4:12:11
32ESPVíctor Cabedo Carda (ESP)Euskaltel - Euskadi4:13:07
33ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Radioshack - Nissan4:14:04
34ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bank4:14:12
35GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos4:14:14
36BELDennis Vanendert (BEL)Lotto - Belisol4:15:05
37POLMichal Kwiatkowski (POL)Omega Pharma - Quick Step4:17:52
38LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Sharp - Barracuda4:19:08
39ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inox4:19:51
40NZLJesse Sergent (NZL)Radioshack - Nissan4:22:19
41NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katusha4:46:47
42ITAMarco Coledan (ITA)Colnago - CSF Inox4:56:49
43USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Team5:06:57
44ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadi5:21:09

Ploegenklassement - 27 Mei 2012


1ITA Lampre - ISD274:19:46
2ESP Movistar0:10:53
3GBR Team Ineos0:37:07
4KAZ Astana0:43:12
5USA Garmin - Sharp - Barracuda0:51:52
6ITA Liquigas - Cannondale0:54:09
7ESP Euskaltel - Euskadi0:56:27
8IRL Colnago - CSF Inox1:10:25
9FRA AG2R - La Mondiale1:22:12
10RUS Team Katusha1:30:51
11NED Vacansoleil - DCM1:51:37
12ITA Androni Giocattoli - Venezuela2:18:54
13USA BMC Racing Team2:33:50
14LUX Radioshack - Nissan2:39:42
15BEL Lotto - Belisol2:49:55
16BEL Omega Pharma - Quick Step3:08:39
17NED Rabobank4:18:50
18FRA FDJ - Big Mat5:42:55
19GBR Farnese Vini - Selle Italia6:54:50
20GER Team NetApp7:21:26
21RUS Saxo Bank - Tinkoff Bank8:28:59
22AUS Orica - Greenedge10:22:40

Etappe 1 - Herning - Herning - 8,7 km - 5 Mei 2012Individuele Tijdrit


1USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Team0:10:26
2GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:00:09
3DENAlex Rasmussen (DEN)Garmin - Sharp - Barracuda0:00:13
4ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:00:15
5SWEGustav Erik Larsson (SWE)Vacansoleil - DCM0:00:22
6LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Sharp - Barracudazt
7AUSBrett Lancaster (AUS)Orica - Greenedge0:00:23
8ITAMarco Pinotti (ITA)BMC Racing Team0:00:24
9NZLJesse Sergent (NZL)Radioshack - Nissan0:00:26
10PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Radioshack - Nissan0:00:27
11LTUTomas Vaitkus (LTU)Orica - Greenedgezt
12NEDStef Clement (NED)Rabobank0:00:28
13RSARobert Hunter (RSA)Garmin - Sharp - Barracudazt
14NZLJack Bauer (NZL)Garmin - Sharp - Barracudazt
15POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas - Cannondale0:00:29
16ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
17CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracudazt
18POLMichal Kwiatkowski (POL)Omega Pharma - Quick Stepzt
19ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Step0:00:31
20ITAFilippo Pozzato (ITA)Farnese Vini - Selle Italia0:00:32
21ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Radioshack - Nissanzt
22BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCMzt
23CANSvein Tuft (CAN)Orica - Greenedge0:00:33
24BELJulien Vermote (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
25ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - ISDzt
26ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Cannondale0:00:34
27CZEJan Bárta (CZE)Team Netappzt
28CZERoman Kreuziger (CZE)Astana0:00:36
29USATyler Farrar (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
30ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
31ITAMarco Coledan (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
32AUSLuke Roberts (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:00:37
33ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineoszt
34ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Team0:00:39
35ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
36NEDMartijn Keizer (NED)Vacansoleil - DCMzt
37ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar0:00:41
38BELJan Bakelants (BEL)Radioshack - Nissanzt
39SVKMartin Velits (SVK)Omega Pharma - Quick Stepzt
40ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar0:00:42
41BELSébastien Rosseler (BEL)Garmin - Sharp - Barracuda0:00:43
42RSADaryl Impey (RSA)Orica - Greenedgezt
43ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
44ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
45NEDDennis Van Winden (NED)Rabobankzt
46AUTThomas Rohregger (AUT)Radioshack - Nissanzt
47GBRIan Stannard (GBR)Team Ineoszt
48AUTMatthias Brändle (AUT)Team Netappzt
49ITAFabio Felline (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela0:00:44
50USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt

Etappe 2 - Herning - Herning - 206 km - 6 Mei 2012Sprint


1GBRMark Cavendish (GBR)Team Ineos4:53:12
2AUSMatthew Harley Goss (AUS)Orica - Greenedgezt
3FRAGeoffrey Soupe (FRA)Fdj - Big Matzt
4USATyler Farrar (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
5ITARoberto Ferrari (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
6AUSMark Renshaw (AUS)Rabobankzt
7NORThor Hushovd (NOR)BMC Racing Teamzt
8ITADaniele Bennati (ITA)Radioshack - Nissanzt
9FRAWilliam Bonnet (FRA)Fdj - Big Matzt
10GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
11GERTimon Seubert (GER)Team Netappzt
12FRAMickael Delage (FRA)Fdj - Big Matzt
13RSARobert Hunter (RSA)Garmin - Sharp - Barracudazt
14AUTMatthias Brändle (AUT)Team Netappzt
15RSADaryl Impey (RSA)Orica - Greenedgezt
16ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
17AUTThomas Rohregger (AUT)Radioshack - Nissanzt
18ITAMirko Selvaggi (ITA)Vacansoleil - DCMzt
19JAPFumiyuki Beppu (JAP)Orica - Greenedgezt
20BELNikolas Maes (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
21BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Team Katushazt
22ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
23CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracudazt
24FRAArnaud Démare (FRA)Fdj - Big Matzt
25ITAMarco Pinotti (ITA)BMC Racing Teamzt
26ITAFilippo Pozzato (ITA)Farnese Vini - Selle Italiazt
27ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Cannondalezt
28UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
29ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
30AUSLuke Roberts (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
31ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
32BELJens Keukeleire (BEL)Orica - Greenedgezt
33ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - ISDzt
34FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
35ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
36ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
37SWEGustav Erik Larsson (SWE)Vacansoleil - DCMzt
38BELFrancis De Greef (BEL)Lotto - Belisolzt
39ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
40ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
41ITASimone Ponzi (ITA)Astanazt
42CZERoman Kreuziger (CZE)Astanazt
43ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
44BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCMzt
45DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
46DENAlex Rasmussen (DEN)Garmin - Sharp - Barracudazt
47BELGaëtan Bille (BEL)Lotto - Belisolzt
48SUIReto Hollenstein (SUI)Team Netappzt
49ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Teamzt
50ITAIvan Santaromita (ITA)BMC Racing Teamzt

Etappe 3 - Horsens - Horsens - 190 km - 7 Mei 2012Sprint


1AUSMatthew Harley Goss (AUS)Orica - Greenedge4:20:53
2ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
3USATyler Farrar (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
4FRAArnaud Démare (FRA)Fdj - Big Matzt
5AUSMark Renshaw (AUS)Rabobankzt
6NORThor Hushovd (NOR)BMC Racing Teamzt
7NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katushazt
8FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCMzt
9JAPFumiyuki Beppu (JAP)Orica - Greenedgezt
10ITAAndrea Guardini (ITA)Farnese Vini - Selle Italiazt
11DENAlex Rasmussen (DEN)Garmin - Sharp - Barracudazt
12FRAGeoffrey Soupe (FRA)Fdj - Big Matzt
13NZLJack Bauer (NZL)Garmin - Sharp - Barracudazt
14AUTDaniel Schorn (AUT)Team Netappzt
15ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Radioshack - Nissanzt
16ITAManuel Belletti (ITA)AG2R - La Mondialezt
17ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistarzt
18RSARobert Hunter (RSA)Garmin - Sharp - Barracudazt
19ITAElia Favilli (ITA)Farnese Vini - Selle Italiazt
20LTUTomas Vaitkus (LTU)Orica - Greenedgezt
21ITAFrancesco Chicchi (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
22BELJens Keukeleire (BEL)Orica - Greenedgezt
23CANChristian Meier (CAN)Orica - Greenedgezt
24UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
25ITADaniele Bennati (ITA)Radioshack - Nissanzt
26AUSBrett Lancaster (AUS)Orica - Greenedgezt
27AUTMatthias Brändle (AUT)Team Netappzt
28ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
29ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Cannondalezt
30AUSLuke Roberts (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
31BELJan Bakelants (BEL)Radioshack - Nissanzt
32ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
33CZERoman Kreuziger (CZE)Astanazt
34ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - ISDzt
35ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
36BELFrancis De Greef (BEL)Lotto - Belisolzt
37AUTThomas Rohregger (AUT)Radioshack - Nissanzt
38LUXFränk Schleck (LUX)Radioshack - Nissanzt
39ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
40SUIOliver Zaugg (SUI)Radioshack - Nissanzt
41ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
42CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracudazt
43ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
44BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
45ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
46ITAMarco Pinotti (ITA)BMC Racing Teamzt
47NEDTom Leezer (NED)Rabobankzt
48ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISDzt
49POLMichal Golas (POL)Omega Pharma - Quick Stepzt
50SWEGustav Erik Larsson (SWE)Vacansoleil - DCMzt

Etappe 4 - Verona - Verona - 32,2 km - 9 Mei 2012Ploegentijdrit


1USA Garmin - Sharp - Barracuda0:37:04
2RUS Team Katusha0:00:05
3KAZ Astana0:00:22
4RUS Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
5BEL Omega Pharma - Quick Step0:00:24
6AUS Orica - Greenedge0:00:25
7ITA Liquigas - Cannondale0:00:26
8LUX Radioshack - Nissan0:00:28
9GBR Team Ineos0:00:30
10USA BMC Racing Team0:00:31
11ESP Movistar0:00:32
12ITA Lampre - ISD0:00:34
13GER Team NetApp0:00:43
14GBR Farnese Vini - Selle Italia0:00:59
15NED Rabobank0:01:01
16BEL Lotto - Belisol0:01:05
17NED Vacansoleil - DCM0:01:10
18FRA FDJ - Big Matzt
19IRL Colnago - CSF Inox0:01:12
20ITA Androni Giocattoli - Venezuela0:01:44
21FRA AG2R - La Mondiale0:01:45
22ESP Euskaltel - Euskadi0:02:22

Etappe 5 - Modena - Fano - 199 km - 10 Mei 2012Sprint


1GBRMark Cavendish (GBR)Team Ineos4:43:15
2AUSMatthew Harley Goss (AUS)Orica - Greenedgezt
3ITADaniele Bennati (ITA)Radioshack - Nissanzt
4RSARobert Hunter (RSA)Garmin - Sharp - Barracudazt
5ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
6NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katushazt
7ITAElia Favilli (ITA)Farnese Vini - Selle Italiazt
8ITAManuel Belletti (ITA)AG2R - La Mondialezt
9FRAArnaud Démare (FRA)Fdj - Big Matzt
10DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
11ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
12FRAMickael Delage (FRA)Fdj - Big Matzt
13BELNikolas Maes (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
14AUSMark Renshaw (AUS)Rabobankzt
15ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Radioshack - Nissanzt
16COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Androni Giocattoli - Venezuelazt
17GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
18AUSLuke Roberts (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:00:05
19BELJan Bakelants (BEL)Radioshack - Nissanzt
20ITACesare Benedetti (ITA)Team Netappzt
21FRAGeoffrey Soupe (FRA)Fdj - Big Matzt
22PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Radioshack - Nissanzt
23ITAOscar Gatto (ITA)Farnese Vini - Selle Italiazt
24SUIAndreas Dietziker (SUI)Team Netappzt
25LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Sharp - Barracudazt
26BELGaëtan Bille (BEL)Lotto - Belisolzt
27ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
28ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
29ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
30SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
31ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistarzt
32GBRPeter Kennaugh (GBR)Team Ineoszt
33UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
34ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Teamzt
35AUTMatthias Brändle (AUT)Team Netappzt
36JAPFumiyuki Beppu (JAP)Orica - Greenedgezt
37ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
38AUSBrett Lancaster (AUS)Orica - Greenedgezt
39LATGatis Smukulis (LAT)Team Katushazt
40DENAnders Lund (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
41FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
42ITAFabio Felline (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
43BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCMzt
44ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistarzt
45ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
46UKRVolodymir Gustov (UKR)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
47CZERoman Kreuziger (CZE)Astanazt
48ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
49SLOGregor Gazvoda (SLO)AG2R - La Mondialezt
50POLBartosz Huzarski (POL)Team Netappzt

Etappe 6 - Urbino - Porto Sant'Elpidio - 207 km - 11 Mei 2012Medium berg


1COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Androni Giocattoli - Venezuela5:38:30
2ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - ISD0:01:10
3POLMichal Golas (POL)Omega Pharma - Quick Stepzt
4KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astanazt
5ITACesare Benedetti (ITA)Team Netappzt
6RSADaryl Impey (RSA)Orica - Greenedge0:01:51
7ITAFilippo Pozzato (ITA)Farnese Vini - Selle Italiazt
8ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Cannondalezt
9ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistarzt
10POLMichal Kwiatkowski (POL)Omega Pharma - Quick Stepzt
11FRAGeoffrey Soupe (FRA)Fdj - Big Matzt
12ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistarzt
13BELJan Bakelants (BEL)Radioshack - Nissanzt
14ITAFabio Felline (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
15DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Belisolzt
16CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracudazt
17ITASonny Colbrelli (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
18BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
19LATGatis Smukulis (LAT)Team Katushazt
20UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
21ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22AUSLuke Roberts (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
23FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
24ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
25ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
26ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Teamzt
27ITAMatteo Tosatto (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
28AUTThomas Rohregger (AUT)Radioshack - Nissanzt
29GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
30ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineoszt
31CZEJan Bárta (CZE)Team Netappzt
32ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
33VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Androni Giocattoli - Venezuelazt
34FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
35NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobankzt
36ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
37ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
38ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
39UKRVolodymir Gustov (UKR)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
40BELFrancis De Greef (BEL)Lotto - Belisolzt
41AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Belisolzt
42ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Teamzt
43BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisolzt
44ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
45BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCMzt
46DENAnders Lund (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
47POLBartosz Huzarski (POL)Team Netappzt
48PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Radioshack - Nissanzt
49ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
50ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt

Etappe 7 - Recanati - Rocca di Cambio - 202 km - 12 Mei 2012Medium berg


1ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana5:51:03
2ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISDzt
3LUXFränk Schleck (LUX)Radioshack - Nissan0:00:03
4ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
5CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracuda0:00:05
6ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inox0:00:09
7ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
8ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
9ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:11
10ITAGianluca Brambilla (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
11COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineoszt
12ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistarzt
13ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
14BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
15FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
16ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
17ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobankzt
18CZERoman Kreuziger (CZE)Astanazt
19ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
20ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
21NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobankzt
22ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
23UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
24COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
25USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
26SUIJohan Tschopp (SUI)BMC Racing Teamzt
27USAPeter Stetina (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
28BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCM0:00:22
29VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Androni Giocattoli - Venezuelazt
30ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela0:00:25
31POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Cannondalezt
32ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistarzt
33SUIOliver Zaugg (SUI)Radioshack - Nissanzt
34ITAMarco Pinotti (ITA)BMC Racing Teamzt
35CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
36ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
37POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - ISDzt
38ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
39ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - ISD0:00:31
40ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
41ITAIvan Santaromita (ITA)BMC Racing Teamzt
42SWEGustav Erik Larsson (SWE)Vacansoleil - DCMzt
43FRASandy Casar (FRA)Fdj - Big Matzt
44ITAFabio Felline (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
45BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisolzt
46BELKevin Seeldraeyers (BEL)Astanazt
47UKRVolodymir Gustov (UKR)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
48BELJan Bakelants (BEL)Radioshack - Nissanzt
49CZEJan Bárta (CZE)Team Netapp0:00:38
50BELFrancis De Greef (BEL)Lotto - Belisol0:00:40

Etappe 8 - Sulmona - Lago Laceno - 229 km - 13 Mei 2012Medium berg


1ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inox6:06:05
2ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar0:00:23
3ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:00:27
4BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCMzt
5ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
6ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
7ITAGianluca Brambilla (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
8POLBartosz Huzarski (POL)Team Netappzt
9VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Androni Giocattoli - Venezuelazt
10FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
11CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracudazt
12ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
13COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
14ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
15ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISDzt
16ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
17CZERoman Kreuziger (CZE)Astanazt
18LUXFränk Schleck (LUX)Radioshack - Nissanzt
19COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineoszt
20ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
21SUIJohan Tschopp (SUI)BMC Racing Teamzt
22ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobankzt
23ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
24ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
25POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Cannondalezt
26NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank0:01:24
27ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistarzt
28ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
29ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
30ITAMatteo Rabottini (ITA)Farnese Vini - Selle Italiazt
31ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
32USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
33ITAMarco Pinotti (ITA)BMC Racing Teamzt
34FRASandy Casar (FRA)Fdj - Big Matzt
35SWEGustav Erik Larsson (SWE)Vacansoleil - DCMzt
36USAPeter Stetina (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
37BELJan Bakelants (BEL)Radioshack - Nissanzt
38POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - ISDzt
39ITAIvan Santaromita (ITA)BMC Racing Teamzt
40BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
41BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisolzt
42SUIOliver Zaugg (SUI)Radioshack - Nissanzt
43FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
44BELKevin Seeldraeyers (BEL)Astanazt
45ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar0:01:39
46BELFrancis De Greef (BEL)Lotto - Belisol0:01:47
47ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale0:02:22
48VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattoli - Venezuelazt
49BELJulien Vermote (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
50UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt

Etappe 9 - San Giorgio del Sannio - Frosinone - 171 km - 14 Mei 2012Sprint


1ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistar3:39:15
2ITAFabio Felline (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
3ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Radioshack - Nissanzt
4ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
5AUTDaniel Schorn (AUT)Team Netappzt
6NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katushazt
7CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracudazt
8AUTMatthias Brändle (AUT)Team Netappzt
9ITAManuel Belletti (ITA)AG2R - La Mondialezt
10RSADaryl Impey (RSA)Orica - Greenedgezt
11ITAGianluca Brambilla (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
12ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistarzt
13ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
14ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15FRAGeoffrey Soupe (FRA)Fdj - Big Matzt
16ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
17BELFrancis De Greef (BEL)Lotto - Belisolzt
18UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
19ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Cannondalezt
20ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
21ITAMirko Selvaggi (ITA)Vacansoleil - DCMzt
22ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - ISDzt
23SWEGustav Erik Larsson (SWE)Vacansoleil - DCMzt
24ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
25FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
26ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
27POLBartosz Huzarski (POL)Team Netappzt
28ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
29ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistarzt
30VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Androni Giocattoli - Venezuelazt
31FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
32ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
33COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Androni Giocattoli - Venezuelazt
34ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISDzt
35ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
36AUTStefan Denifl (AUT)Vacansoleil - DCMzt
37COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineoszt
38ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
39AUTThomas Rohregger (AUT)Radioshack - Nissanzt
40ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
41ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
42ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - ISDzt
43BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisolzt
44ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobankzt
45ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineoszt
46ITAOscar Gatto (ITA)Farnese Vini - Selle Italiazt
47BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCMzt
48ITAMarco Pinotti (ITA)BMC Racing Teamzt
49NEDStef Clement (NED)Rabobankzt
50GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt

Etappe 10 - Civitavecchia - Assisi - 187 km - 15 Mei 2012Ontsnapping


1ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha4:25:05
2POLBartosz Huzarski (POL)Team Netapp0:00:02
3ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistarzt
4ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inox0:00:06
5FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
6CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracudazt
7NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobankzt
8ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
9CZERoman Kreuziger (CZE)Astanazt
10COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
11ITAGianluca Brambilla (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
12ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistarzt
13COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineoszt
14ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
15ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
16FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
17ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISDzt
18ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
19ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
20ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
21ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar0:00:12
22ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
23VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Androni Giocattoli - Venezuela0:00:15
24ITAMarco Pinotti (ITA)BMC Racing Teamzt
25ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
26ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistar0:00:20
27UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
28SUIJohan Tschopp (SUI)BMC Racing Team0:00:23
29BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
30BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCM0:00:26
31LUXFränk Schleck (LUX)Radioshack - Nissanzt
32SWEGustav Erik Larsson (SWE)Vacansoleil - DCMzt
33POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Cannondalezt
34USAPeter Stetina (USA)Garmin - Sharp - Barracuda0:00:29
35BELJulien Vermote (BEL)Omega Pharma - Quick Step0:00:38
36ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:42
37BELKevin Seeldraeyers (BEL)Astanazt
38USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
39BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisolzt
40BELFrancis De Greef (BEL)Lotto - Belisolzt
41ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
42GERGrischa Niermann (GER)Rabobank0:00:57
43BELGaëtan Bille (BEL)Lotto - Belisol0:01:00
44FRASandy Casar (FRA)Fdj - Big Matzt
45ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineos0:01:07
46DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Belisolzt
47ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar0:01:09
48ITAOscar Gatto (ITA)Farnese Vini - Selle Italia0:01:11
49VENCarlos Jose Ochoa (VEN)Androni Giocattoli - Venezuela0:01:13
50UKRVolodymir Gustov (UKR)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt

Etappe 11 - Assisi - Montecatini Terme - 243 km - 16 Mei 2012Sprint


1ITARoberto Ferrari (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela6:49:05
2ITAFrancesco Chicchi (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
3LTUTomas Vaitkus (LTU)Orica - Greenedgezt
4GBRMark Cavendish (GBR)Team Ineoszt
5ITAManuel Belletti (ITA)AG2R - La Mondialezt
6ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Radioshack - Nissanzt
7AUTDaniel Schorn (AUT)Team Netappzt
8FRAArnaud Démare (FRA)Fdj - Big Matzt
9SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
10FRAGeoffrey Soupe (FRA)Fdj - Big Matzt
11ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Cannondalezt
12BELNikolas Maes (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
13GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
14ITAFabio Felline (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
15CANChristian Meier (CAN)Orica - Greenedgezt
16AUSMark Renshaw (AUS)Rabobankzt
17ITAMirko Selvaggi (ITA)Vacansoleil - DCMzt
18DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Belisolzt
19BELJulien Vermote (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
20BELKevin Seeldraeyers (BEL)Astanazt
21UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
22CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracudazt
23POLMichal Golas (POL)Omega Pharma - Quick Stepzt
24ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistarzt
25BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCMzt
26GBRPeter Kennaugh (GBR)Team Ineoszt
27ITAMarco Pinotti (ITA)BMC Racing Teamzt
28BELFrancis De Greef (BEL)Lotto - Belisolzt
29BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisolzt
30POLBartosz Huzarski (POL)Team Netappzt
31ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
32ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
33BELSébastien Rosseler (BEL)Garmin - Sharp - Barracudazt
34SWEGustav Erik Larsson (SWE)Vacansoleil - DCMzt
35USAPeter Stetina (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
36ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
37ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
38UKRVolodymir Gustov (UKR)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
39BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
40ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
41ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
42ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
43ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
44ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistarzt
45ITAOscar Gatto (ITA)Farnese Vini - Selle Italiazt
46ITAPierpaolo De Negri (ITA)Farnese Vini - Selle Italiazt
47ITAElia Favilli (ITA)Farnese Vini - Selle Italiazt
48ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - ISDzt
49FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
50SUIAndreas Dietziker (SUI)Team Netappzt

Etappe 12 - Seravezza - Sestri Levante - 157 km - 17 Mei 2012Medium berg


1DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Belisol3:58:55
2FRASandy Casar (FRA)Fdj - Big Mat0:00:11
3CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
4BELJan Bakelants (BEL)Radioshack - Nissanzt
5ITAIvan Santaromita (ITA)BMC Racing Teamzt
6VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattoli - Venezuelazt
7ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8NEDMartijn Keizer (NED)Vacansoleil - DCM0:00:43
9POLMichal Golas (POL)Omega Pharma - Quick Step0:00:48
10ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineos0:03:34
11ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistarzt
12BELBen Hermans (BEL)Radioshack - Nissanzt
13UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
14CZEJan Bárta (CZE)Team Netappzt
15BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
16BELJulien Vermote (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
17AUTMatthias Brändle (AUT)Team Netappzt
18ITACesare Benedetti (ITA)Team Netappzt
19CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracudazt
20BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCMzt
21LUXFränk Schleck (LUX)Radioshack - Nissanzt
22ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
23ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - ISDzt
24CZERoman Kreuziger (CZE)Astanazt
25ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
26ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
27ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - ISDzt
28ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISDzt
29ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
30ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
31NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobankzt
32ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
33ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
34BELKevin Seeldraeyers (BEL)Astanazt
35GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
36ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
37ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
38BELFrancis De Greef (BEL)Lotto - Belisolzt
39FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
40ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
41VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Androni Giocattoli - Venezuelazt
42ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobankzt
43ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
44SWEGustav Erik Larsson (SWE)Vacansoleil - DCMzt
45ITAStefano Locatelli (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
46ITAStefano Pirazzi (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
47FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
48ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
49BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisolzt
50ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadizt

Etappe 13 - Savona - Cervere - 121 km - 18 Mei 2012Sprint


1GBRMark Cavendish (GBR)Team Ineos3:02:07
2NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katushazt
3AUSMark Renshaw (AUS)Rabobankzt
4ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
5ITAElia Favilli (ITA)Farnese Vini - Selle Italiazt
6AUSMatthew Harley Goss (AUS)Orica - Greenedgezt
7FRAArnaud Démare (FRA)Fdj - Big Matzt
8ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
9ITASonny Colbrelli (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
10ITAManuel Belletti (ITA)AG2R - La Mondialezt
11BELDennis Vanendert (BEL)Lotto - Belisolzt
12ITAFrancesco Chicchi (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
13FRAMickael Delage (FRA)Fdj - Big Matzt
14SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
15ITARoberto Ferrari (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
16ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
17ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Radioshack - Nissanzt
18ITASimone Ponzi (ITA)Astanazt
19RSARobert Hunter (RSA)Garmin - Sharp - Barracudazt
20POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas - Cannondalezt
21BELBen Hermans (BEL)Radioshack - Nissanzt
22AUTDaniel Schorn (AUT)Team Netappzt
23ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Cannondalezt
24LATGatis Smukulis (LAT)Team Katushazt
25BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCMzt
26FRAGeoffrey Soupe (FRA)Fdj - Big Matzt
27ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
28ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - ISDzt
29ITAAndrea Guardini (ITA)Farnese Vini - Selle Italiazt
30ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
31ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
32GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
33ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
34ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
35ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
36CZERoman Kreuziger (CZE)Astanazt
37GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
38SWEGustav Erik Larsson (SWE)Vacansoleil - DCMzt
39LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
40ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistarzt
41ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
42AUSBrett Lancaster (AUS)Orica - Greenedgezt
43ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISDzt
44UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
45ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
46FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
47BELFrancis De Greef (BEL)Lotto - Belisolzt
48VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattoli - Venezuelazt
49CANChristian Meier (CAN)Orica - Greenedgezt
50FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt

Etappe 14 - Cherasco - Cervinia - 205 km - 19 Mei 2012Berg


1CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar5:33:36
2CZEJan Bárta (CZE)Team Netappzt
3ITAAlessandro De Marchi (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela0:00:02
4CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracuda0:00:20
5ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana0:00:46
6COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
7ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
8BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCMzt
9ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISDzt
10FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
11LUXFränk Schleck (LUX)Radioshack - Nissanzt
12ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
13ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
14COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineos0:00:49
15ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar0:00:52
16CZERoman Kreuziger (CZE)Astanazt
17ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
18ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
19ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:55
20ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Step0:01:16
21ITAGianluca Brambilla (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
22FRASandy Casar (FRA)Fdj - Big Matzt
23SUIJohan Tschopp (SUI)BMC Racing Teamzt
24VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Androni Giocattoli - Venezuelazt
25NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank0:01:40
26ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - ISDzt
27UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
28USAPeter Stetina (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
29FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
30ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISD0:01:43
31POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Cannondale0:02:31
32ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
33ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
34ITAFabio Felline (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela0:02:39
35SWEGustav Erik Larsson (SWE)Vacansoleil - DCM0:03:00
36ITAStefano Pirazzi (ITA)Colnago - CSF Inox0:03:05
37VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattoli - Venezuelazt
38ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
39ITAMarco Pinotti (ITA)BMC Racing Teamzt
40BELFrancis De Greef (BEL)Lotto - Belisol0:03:16
41AUTThomas Rohregger (AUT)Radioshack - Nissan0:03:29
42VENCarlos Jose Ochoa (VEN)Androni Giocattoli - Venezuela0:03:31
43POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - ISD0:03:54
44ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:04:08
45USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
46ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi0:04:26
47BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisolzt
48ITAIvan Santaromita (ITA)BMC Racing Teamzt
49ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar0:05:06
50ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt

Etappe 15 - Busto Arsizio - Lecco/Pian dei Resinelli - 172 km - 20 Mei 2012Berg


1ITAMatteo Rabottini (ITA)Farnese Vini - Selle Italia5:15:30
2ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
3ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha0:00:23
4COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineos0:00:25
5ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISDzt
6ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
7ITAStefano Pirazzi (ITA)Colnago - CSF Inox0:00:29
8CZERoman Kreuziger (CZE)Astanazt
9FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
10ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:36
12CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracuda0:00:39
13ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
14ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar0:00:44
15SUIJohan Tschopp (SUI)BMC Racing Team0:00:52
16ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana0:00:54
17BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCM0:01:11
18ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
19ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
20ITAGianluca Brambilla (ITA)Colnago - CSF Inox0:01:17
21FRASandy Casar (FRA)Fdj - Big Matzt
22COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineos0:01:46
23POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - ISD0:01:58
24ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inox0:02:05
25POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Cannondale0:02:57
26BELKevin Seeldraeyers (BEL)Astana0:03:04
27ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistar0:03:34
28BELFrancis De Greef (BEL)Lotto - Belisol0:03:36
29SWEGustav Erik Larsson (SWE)Vacansoleil - DCM0:03:47
30ITAMarco Pinotti (ITA)BMC Racing Teamzt
31NEDBrian Bulgac (NED)Lotto - Belisol0:04:00
32VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Androni Giocattoli - Venezuela0:04:15
33ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - ISD0:04:28
34USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Sharp - Barracuda0:04:52
35FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0:05:05
36ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:05:09
37ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar0:05:18
38ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Teamzt
39BELJan Bakelants (BEL)Radioshack - Nissan0:05:26
40UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM0:05:31
41CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar0:05:41
42ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela0:06:28
43NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank0:07:11
44RUSEvgeni Petrov (RUS)Astana0:07:51
45VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattoli - Venezuela0:07:59
46VENCarlos Jose Ochoa (VEN)Androni Giocattoli - Venezuelazt
47ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil - DCM0:09:11
48ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondale0:09:27
49ESTTanel Kangert (EST)Astana0:10:24
50GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:10:26

Etappe 16 - Limone sul Garda - Falzes/Pfalzen - 174 km - 22 Mei 2012Ontsnapping


1ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi4:02:00
2ITAAlessandro De Marchi (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela0:00:16
3NEDStef Clement (NED)Rabobankzt
4SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team0:00:19
5ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar0:00:21
6ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:00:37
7AUTMatthias Brändle (AUT)Team Netapp0:00:43
8BELNikolas Maes (BEL)Omega Pharma - Quick Step0:00:45
9DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Belisolzt
10ITALuca Mazzanti (ITA)Farnese Vini - Selle Italia0:00:48
11ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineos0:08:54
12ITAStefano Pirazzi (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
13FRASandy Casar (FRA)Fdj - Big Mat0:08:57
14CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracudazt
15BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCMzt
16UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
17NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobankzt
18ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
19RSADaryl Impey (RSA)Orica - Greenedgezt
20ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
21ITAMarco Pinotti (ITA)BMC Racing Teamzt
22ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
23FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
24ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
25AUTThomas Rohregger (AUT)Radioshack - Nissanzt
26BELFrancis De Greef (BEL)Lotto - Belisolzt
27CZERoman Kreuziger (CZE)Astanazt
28ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
29POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - ISDzt
30ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
31FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
32ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
33ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
34ITAGianluca Brambilla (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
35FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondialezt
36ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
37ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katushazt
38ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
39ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - ISDzt
40SWEGustav Erik Larsson (SWE)Vacansoleil - DCMzt
41USAPeter Stetina (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
42COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
43ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
44SUIJohan Tschopp (SUI)BMC Racing Teamzt
45POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Cannondalezt
46ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Team Katushazt
47COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineoszt
48ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
49USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
50ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt

Etappe 17 - Falzes/Pfalzen - Cortina d'Ampezzo - 187 km - 23 Mei 2012Berg


1ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha5:24:42
2ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
3CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracudazt
4COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
5ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISDzt
6ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inox0:00:02
7ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar0:01:22
8ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
9BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCMzt
10SUIJohan Tschopp (SUI)BMC Racing Teamzt
11FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
12ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
14ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
15ITAGianluca Brambilla (ITA)Colnago - CSF Inox0:01:44
16ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar0:02:13
17ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana0:02:47
18COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineoszt
19ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
20ITAFrancesco Failli (ITA)Farnese Vini - Selle Italia0:02:51
21FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0:04:21
22ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - ISD0:06:11
23BELFrancis De Greef (BEL)Lotto - Belisol0:06:53
24ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondale0:08:28
25ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi0:08:36
26ITAFabio Felline (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela0:09:32
27FRASandy Casar (FRA)Fdj - Big Mat0:10:12
28AUTThomas Rohregger (AUT)Radioshack - Nissanzt
29CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
30CZERoman Kreuziger (CZE)Astana0:11:26
31UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
32BELKevin Seeldraeyers (BEL)Astanazt
33BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisolzt
34USAPeter Stetina (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
35BLRBranislau Samoilau (BLR)Movistarzt
36ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
37ESTTanel Kangert (EST)Astana0:11:41
38SWEGustav Erik Larsson (SWE)Vacansoleil - DCM0:13:59
39USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Sharp - Barracuda0:14:12
40ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineoszt
41COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattoli - Venezuelazt
42BELBen Hermans (BEL)Radioshack - Nissan0:16:40
43POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Cannondale0:20:03
44ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
45ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadi0:21:01
46NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank0:23:11
47ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Lampre - ISD0:24:54
48NEDMartijn Keizer (NED)Vacansoleil - DCMzt
49FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondialezt
50ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - ISDzt

Etappe 18 - San Vito di Cadore - Vedelago - 139 km - 24 Mei 2012Sprint


1ITAAndrea Guardini (ITA)Farnese Vini - Selle Italia3:00:52
2GBRMark Cavendish (GBR)Team Ineoszt
3ITARoberto Ferrari (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
4RSARobert Hunter (RSA)Garmin - Sharp - Barracudazt
5ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
6ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Radioshack - Nissanzt
7NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katushazt
8ITAFrancesco Chicchi (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
9FRAGeoffrey Soupe (FRA)Fdj - Big Matzt
10BELDennis Vanendert (BEL)Lotto - Belisolzt
11ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Cannondalezt
12SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
13JAPFumiyuki Beppu (JAP)Orica - Greenedgezt
14BELJens Keukeleire (BEL)Orica - Greenedgezt
15LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
16ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
17DENAlex Rasmussen (DEN)Garmin - Sharp - Barracudazt
18ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistarzt
19AUTDaniel Schorn (AUT)Team Netappzt
20ITAMirko Selvaggi (ITA)Vacansoleil - DCMzt
21ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Teamzt
22ITAMarco Coledan (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
23COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Androni Giocattoli - Venezuelazt
24LATGatis Smukulis (LAT)Team Katushazt
25ITASonny Colbrelli (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
26UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
27SLOGregor Gazvoda (SLO)AG2R - La Mondialezt
28GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
29ITAStefano Pirazzi (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
30ITAOscar Gatto (ITA)Farnese Vini - Selle Italiazt
31GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
32CANChristian Meier (CAN)Orica - Greenedgezt
33NORGabriel Rasch (NOR)Fdj - Big Matzt
34BELFrancis De Greef (BEL)Lotto - Belisolzt
35FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
36PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Radioshack - Nissanzt
37ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
38BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCMzt
39LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Sharp - Barracudazt
40ITASimone Ponzi (ITA)Astanazt
41POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas - Cannondalezt
42ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
43CANDominique Rollin (CAN)Fdj - Big Matzt
44ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
45ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
46ITAFabio Felline (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
47ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
48BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Team Katushazt
49AUTMatthias Brändle (AUT)Team Netappzt
50ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - ISDzt

Etappe 19 - Treviso - Alpe di Pampeago/Val di Fiemme - 197 km - 25 Mei 2012Berg


1CZERoman Kreuziger (CZE)Astana6:18:03
2CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracuda0:00:19
3ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:00:32
4ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISD0:00:35
5ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inox0:00:43
6ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondale0:00:55
7COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineos0:00:57
8ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:18
9ITAStefano Pirazzi (ITA)Colnago - CSF Inox0:01:22
10FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
11BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCM0:01:34
12ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
13COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineos0:01:37
14FRASandy Casar (FRA)Fdj - Big Mat0:01:41
15ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Step0:01:52
16SUIJohan Tschopp (SUI)BMC Racing Team0:02:04
17ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar0:02:13
18FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0:02:16
19ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha0:02:18
20ITAGianluca Brambilla (ITA)Colnago - CSF Inox0:02:21
21BLRBranislau Samoilau (BLR)Movistar0:02:33
22AUTThomas Rohregger (AUT)Radioshack - Nissan0:02:48
23ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi0:02:53
24ESTTanel Kangert (EST)Astana0:03:10
25ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - ISD0:03:24
26ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistar0:04:14
27ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
28NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank0:04:31
29CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar0:05:01
30ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondale0:05:33
31POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - ISD0:05:39
32USAPeter Stetina (USA)Garmin - Sharp - Barracuda0:06:11
33BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Step0:06:36
34USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Sharp - Barracuda0:06:44
35BELFrancis De Greef (BEL)Lotto - Belisol0:07:02
36KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana0:07:15
37FRAPierre Cazaux (FRA)Euskaltel - Euskadi0:07:27
38ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineos0:08:25
39ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha0:09:01
40POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Cannondale0:10:18
41FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondiale0:10:30
42ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobankzt
43BELKevin Seeldraeyers (BEL)Astana0:10:52
44UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM0:11:53
45BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisol0:12:42
46ITAFrancesco Failli (ITA)Farnese Vini - Selle Italiazt
47ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - ISD0:14:01
48ITAEnrico Battaglin (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
49AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Belisol0:14:48
50ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Cannondale0:16:07

Etappe 20 - Caldes/Val di Sole - Passo dello Stelvio - 218 km - 26 Mei 2012Berg


1BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCM6:54:41
2ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISD0:00:56
3ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:02:50
4ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:03:22
5ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISD0:03:34
6CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracuda0:03:36
7FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale0:04:29
8COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineos0:04:53
9COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineos0:04:55
10ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
11ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inox0:05:39
12FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0:05:53
13BELBen Hermans (BEL)Radioshack - Nissan0:07:58
14ITAGianluca Brambilla (ITA)Colnago - CSF Inox0:08:32
15CZERoman Kreuziger (CZE)Astana0:09:10
16ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Step0:09:17
17SUIJohan Tschopp (SUI)BMC Racing Team0:09:38
18USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Sharp - Barracuda0:11:00
19CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
20ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar0:11:35
21BELJan Bakelants (BEL)Radioshack - Nissan0:12:06
22BELFrancis De Greef (BEL)Lotto - Belisol0:13:16
23ESTTanel Kangert (EST)Astana0:14:04
24ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
25BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Step0:16:18
26ITAFabio Felline (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela0:16:24
27COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Androni Giocattoli - Venezuela0:16:27
28AUTThomas Rohregger (AUT)Radioshack - Nissan0:16:39
29FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondiale0:17:02
30ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineos0:17:46
31USAPeter Stetina (USA)Garmin - Sharp - Barracuda0:18:11
32POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Cannondale0:19:34
33ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
34ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - ISD0:20:09
35ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astana0:20:42
36ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi0:21:27
37ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
38ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana0:22:05
39NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank0:22:17
40SUIOliver Zaugg (SUI)Radioshack - Nissan0:22:50
41LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale0:25:55
42FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
43FRAGeoffrey Soupe (FRA)Fdj - Big Mat0:28:23
44ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha0:30:53
45COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattoli - Venezuela0:35:39
46SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team0:36:08
47AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Belisol0:36:31
48ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil - DCM0:36:37
49ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katushazt
50ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - ISDzt

Etappe 21 - Milano - Milano - 31,5 km - 27 Mei 2012Individuele Tijdrit


1ITAMarco Pinotti (ITA)BMC Racing Team0:33:06
2GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:00:39
3NZLJesse Sergent (NZL)Radioshack - Nissan0:00:53
4DENAlex Rasmussen (DEN)Garmin - Sharp - Barracuda0:01:00
5BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCM0:01:01
6CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracuda0:01:09
7SWEGustav Erik Larsson (SWE)Vacansoleil - DCM0:01:14
8POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas - Cannondale0:01:15
9CANSvein Tuft (CAN)Orica - Greenedge0:01:22
10BELJulien Vermote (BEL)Omega Pharma - Quick Step0:01:23
11GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos0:01:24
12POLMichal Kwiatkowski (POL)Omega Pharma - Quick Stepzt
13ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Step0:01:25
14ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - ISD0:01:28
15PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Radioshack - Nissan0:01:30
16USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Team0:01:31
17USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Sharp - Barracuda0:01:36
18RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katusha0:01:47
19COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattoli - Venezuela0:01:49
20BELSébastien Rosseler (BEL)Garmin - Sharp - Barracuda0:01:50
21ITAFabio Felline (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela0:01:53
22ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISD0:01:54
23LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Sharp - Barracudazt
24ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Radioshack - Nissanzt
25FRASandy Casar (FRA)Fdj - Big Mat0:01:55
26ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:01:56
27ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale0:02:01
28ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondale0:02:06
29COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineos0:02:10
30NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank0:02:11
31ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineoszt
32NZLJack Bauer (NZL)Garmin - Sharp - Barracuda0:02:12
33LATGatis Smukulis (LAT)Team Katushazt
34NEDStef Clement (NED)Rabobank0:02:13
35ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
36ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Team0:02:17
37KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astana0:02:19
38ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inox0:02:21
39DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Belisolzt
40UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM0:02:25
41ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondale0:02:26
42GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
43ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
44ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Cannondale0:02:29
45ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar0:02:30
46POLBartosz Huzarski (POL)Team Netapp0:02:31
47ITAGianluca Brambilla (ITA)Colnago - CSF Inox0:02:32
48LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale0:02:33
49ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISD0:02:37
50CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar0:02:42

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden