De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Giro d'Italia - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Giro d'Italia - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2019

Giro d'Italia 2019

ItaliëItalië - 11 Mei 2019 - 1 Juni 2019


Algemeen klassement - 26 Mei 2019


1ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistar64:24:00
2SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma0:47
3ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida1:47
4POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe2:35
5ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistar3:15
6NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo3:38
7SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates4:12
8GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott5:24
9RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos5:48
10COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana5:55
11RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin6:57
12ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohe8:46
13FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj14:27
14GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First14:38
15USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)EF Education First14:52
16ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott23:28
17ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC23:52
18FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale24:04
19ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates25:15
20ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo25:37
21IRLEddie Dunbar (IRL)26:45
22ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec26:53
23ESTTanel Kangert (EST)EF Education First27:25
24ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Merida30:23
25LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step34:38
26ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec37:21
27KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana39:43
28COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineos40:09
29ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Merida42:52
30AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Data47:04
31CZEJan Hirt (CZE)Astana47:30
32ITAEros Capecchi (ITA)Deceuninck - Quick Step49:14
33ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana50:00
34BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step50:21
35CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar50:28
36ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana51:47
37FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale56:07
38BELJan Bakelants (BEL)Sunweb59:30
39ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec59:39
40FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale59:40
41ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec59:56
42AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott1:00:20
43COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott1:00:34
44AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb1:02:29
45ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar1:06:48
46ITADario Cataldo (ITA)Astana1:07:05
47COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Team Ineos1:09:44
48ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates1:11:05
49ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data1:11:09
50ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:13:05
51FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale1:13:43
52ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar1:15:46
53AUSJai Hindley (AUS)Sunweb1:16:07
54NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma1:16:42
55ITAEnrico Gasparotto (ITA)Dimension Data1:17:38
56ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo1:18:20
57ITADavide Villella (ITA)Astana1:21:01
58PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCC1:21:55
59ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:23:06
60NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma1:23:14
61USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma1:25:56
62USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale1:26:27
63AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe1:26:55
64BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:27:14
65FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale1:29:29
66ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy1:31:57
67BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal1:32:59
68AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal1:32:59
69ITAManuel Senni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:37:29
70POLLukasz Owsian (POL)CCC1:41:26
71DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott1:41:50
72GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma1:44:20
73SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data1:46:17
74ESPRubén Plaza Molina (ESP)Israel Cycling Academy1:47:09
75SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj1:49:17
76ITAEnrico Battaglin (ITA)Katusha - Alpecin1:49:50
77AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott1:50:14
78ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe1:50:38
79ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:52:42
80ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:53:13
81USABrent Bookwalter (USA)Mitchelton - Scott1:56:53
82ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos1:58:36
83ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo1:58:54
84RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data2:00:21
85ITALuca Covili (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:01:04
86ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida2:01:31
87ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC2:01:35
88LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale2:03:35
89ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos2:03:51
90POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe2:05:42
91USANathan Brown (USA)EF Education First2:05:46
92ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Merida2:07:20
93SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin2:09:06
94ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Step2:09:53
95GERChristian Knees (GER)Team Ineos2:11:05
96COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec2:11:25
97ITAManuele Boaro (ITA)Astana2:12:03
98ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida2:13:38
99ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar2:17:34
100ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè2:19:19
101ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè2:19:29
102AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin2:20:47
103FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step2:21:00
104LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academy2:25:58
105USAChad Haga (USA)Sunweb2:26:21
106ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates2:31:54
107AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo2:32:02
108ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First2:33:07
109ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:34:51
110USASean Bennett (USA)EF Education First2:34:57
111BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal2:35:14
112ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè2:35:14
113SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida2:38:03
114NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma2:38:42
115ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academy2:39:40
116CZEJosef Cerný (CZE)CCC2:40:32
117GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe2:40:51
118BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin2:42:15
119NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott2:44:11
120GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe2:46:45
121RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin2:46:47
122DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step2:47:51
123ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:48:08
124GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe2:53:08
125FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj2:55:01
126FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj2:59:05
127GERJasha Sütterlin (GER)Movistar2:59:42
128ITADavide Cimolai (ITA)Israel Cycling Academy3:01:10
129ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates3:02:16
130ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar3:02:27
131GBRScott Davies (GBR)Dimension Data3:02:59
132ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj3:03:21
133NEDTom Leezer (NED)Jumbo - Visma3:04:13
134CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy3:05:09
135SWEAwet Gebremedhin Andemeskel (SWE)Israel Cycling Academy3:09:57
136NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj3:16:58
137POLKamil Gradek (POL)CCC3:17:29
138IRLConor Dunne (IRL)Israel Cycling Academy3:20:28
139RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin3:23:59
140ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo3:25:45
141GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale3:26:54
142ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè3:27:21
143ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:34:48
144ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè3:38:30
145AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj3:38:33
146SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates3:43:15
147AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredo3:48:51
148JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè3:51:58

Puntenklassement - 26 Mei 2019


1FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj200
2GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe187
3ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistar78
4ITADavide Cimolai (ITA)Israel Cycling Academy50
5SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma49
6ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè46
7ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec45
8ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar44
9GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott44
10GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe41
11ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida36
12ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec35
13ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec34
14ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec33
15COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana30
16ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates29
17ITADario Cataldo (ITA)Astana27
18ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana27
19ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe26
20POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe25
21ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates25
22ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox24
23ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Merida24
24RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data22
25NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo21
26JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè20
27BELJan Bakelants (BEL)Sunweb20
28FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale20
29FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step20
30ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj19
31USASean Bennett (USA)EF Education First18
32ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistar16
33ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohe16
34GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First16
35ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott16
36RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin15
37IRLEddie Dunbar (IRL)14
38BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal13
39ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Step13
40ITALuca Covili (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox12
41FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj12
42ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec12
43BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal12
44ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates12
45AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott11
46ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox10
47ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo10
48ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox10
49BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step9
50SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj9
51NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj9
52ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo8
53FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale8
54ESPRubén Plaza Molina (ESP)Israel Cycling Academy8
55ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo8
56BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin8
57GERChristian Knees (GER)Team Ineos7
58ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè7
59GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe7
60ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè7
61SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates6
62RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos6
63ESTTanel Kangert (EST)EF Education First6
64ITAEros Capecchi (ITA)Deceuninck - Quick Step6
65CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar6
66DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott6
67COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec6
68LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academy6
69ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè5
70USAChad Haga (USA)Sunweb5
71IRLConor Dunne (IRL)Israel Cycling Academy5
72LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step4
73COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineos4
74POLLukasz Owsian (POL)CCC4
75CZEJosef Cerný (CZE)CCC4
76RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin4
77FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj4
78ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar3
79USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma3
80ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar3
81USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)EF Education First2
82ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Merida2
83ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2
84FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale2
85COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Team Ineos2
86AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe2
87ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy2
88GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma2
89PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCC1
90ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1
91ITAManuel Senni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1
92ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida1
93ITAManuele Boaro (ITA)Astana1
94NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma1
95AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredo1

Bergklassement - 26 Mei 2019


1ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo171
2ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistar66
3ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec43
4RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin42
5ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo40
6ITADario Cataldo (ITA)Astana39
7ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec35
8ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Merida35
9SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma30
10COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Team Ineos30
11ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott28
12ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida26
13ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Merida26
14ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistar24
15ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar18
16ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar18
17NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo16
18ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec15
19COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana15
20AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott14
21KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana12
22ITAEros Capecchi (ITA)Deceuninck - Quick Step12
23POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe10
24FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale9
25IRLEddie Dunbar (IRL)9
26GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott8
27GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First8
28ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates8
29FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale7
30SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates6
31BELJan Bakelants (BEL)Sunweb6
32ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox6
33ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè5
34ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohe4
35CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar4
36ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana4
37ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar4
38ESPRubén Plaza Molina (ESP)Israel Cycling Academy4
39POLLukasz Owsian (POL)CCC3
40RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos2
41USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)EF Education First2
42FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale2
43ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe2
44ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè2
45ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2
46ESTTanel Kangert (EST)EF Education First1
47BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step1
48ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1
49NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma1
50NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma1
51AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe1
52BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1
53DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott1
54GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma1

Jongerenklassement - 26 Mei 2019


1RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos64:29:48
2COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana0:07
3FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj8:39
4GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First8:50
5ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo19:49
6IRLEddie Dunbar (IRL)20:57
7AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Data41:16
8AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott54:32
9AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb56:41
10COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Team Ineos1:03:56
11ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data1:05:21
12ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:07:17
13AUSJai Hindley (AUS)Sunweb1:10:19
14ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:17:18
15NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma1:17:26
16USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma1:20:08
17FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale1:23:41
18ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:47:25
19ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos1:52:48
20ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo1:53:06
21RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data1:54:33
22ITALuca Covili (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:55:16
23COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec2:05:37
24ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar2:11:46
25ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè2:13:41
26LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academy2:20:10
27USASean Bennett (USA)EF Education First2:29:09
28ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academy2:33:52
29BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin2:36:27
30GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe2:40:57
31DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step2:42:03
32ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates2:56:28
33GBRScott Davies (GBR)Dimension Data2:57:11
34RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin3:18:11
35GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale3:21:06
36AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj3:32:45
37SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates3:37:27

Ploegenklassement - 26 Mei 2019


1ESP Movistar193:29:48
2KAZ Astana26:31
3GBR Team Ineos30:16
4BRN Bahrain - Merida30:56
5USA EF Education First36:57
6AUS Mitchelton-Scott54:33
7GER Bora - Hansgrohe56:34
8ITA Androni Giocattoli - Sidermec1:09:32
9USA Trek - Segafredo1:10:22
10FRA AG2R - La Mondiale1:16:38
11UAE UAE Team Emirates1:19:31
12NED Team Jumbo-Visma1:26:25
13BEL Deceuninck - Quick Step1:49:55
14GER Sunweb2:12:56
15RSA Dimension Data2:27:35
16POL CCC Team2:34:01
17SUI Katusha - Alpecin3:00:55
18BEL Lotto - Soudal3:19:39
19ITA Bardiani Valvole - CSF Inox3:44:54
20FRA Groupama - FDJ4:07:06
21ISR Israel Cycling Academy4:34:18
22ITA Nippo - Vini Fantini - Faizanè6:48:09

Etappe 1 - Bologna - San Luca - 8,2 km - 11 Mei 2019Individuele Tijdrit


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma12:54
2GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:19
3ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida0:23
4COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana0:28
5NEDTom Dumoulin (NED)Sunweb0:28
6POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe0:33
7GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos0:35
8BELLaurens De Plus (BEL)Jumbo - Visma0:35
9NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:39
10ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Merida0:40
11ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana0:42
12ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC0:45
13LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step0:46
14ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistar0:47
15ESTTanel Kangert (EST)EF Education First0:47
16GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First0:47
17ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates0:50
18ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohe0:50
19ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Merida0:53
20BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal0:53
21USAChad Haga (USA)Sunweb0:54
22GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step0:57
23ESPDaniel Navarro García (ESP)Katusha - Alpecin0:58
24AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott0:58
25ITADario Cataldo (ITA)Astana0:59
26COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott1:00
27ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates1:01
28RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos1:01
29ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana1:01
30FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale1:02
31ITAEnrico Gasparotto (ITA)Dimension Data1:04
32DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step1:04
33USABrent Bookwalter (USA)Mitchelton - Scott1:05
34AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott1:05
35NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma1:06
36ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistar1:07
37ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe1:09
38AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Data1:12
39AUSRobert Power (AUS)Sunweb1:13
40USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)EF Education First1:13
41SLOKristijan Koren (SLO)Bahrain - Merida1:13
42IRLEddie Dunbar (IRL)1:14
43GBRScott Davies (GBR)Dimension Data1:14
44SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates1:16
45ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:16
46NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott1:17
47ESPRubén Plaza Molina (ESP)Israel Cycling Academy1:17
48NEDLaurens Ten Dam (NED)CCC1:18
49SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj1:18
50BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step1:18
51BELLouis Vervaeke (BEL)Sunweb1:19
52AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb1:20
53RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin1:20
54ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott1:22
55POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe1:22
56ITADavide Villella (ITA)Astana1:25
57ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar1:27
58CZEJan Hirt (CZE)Astana1:27
59ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:27
60KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana1:27
61ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data1:27
62ITAManuele Boaro (ITA)Astana1:27
63LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj1:27
64ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo1:28
65COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineos1:28
66LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academy1:28
67ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo1:29
68PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCC1:29
69POLKamil Gradek (POL)CCC1:29
70ITAEros Capecchi (ITA)Deceuninck - Quick Step1:30
71ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar1:30
72FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step1:30
73ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar1:30
74AUSJai Hindley (AUS)Sunweb1:31
75ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo1:32
76SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates1:32
77CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar1:32
78ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:33
79DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott1:33
80AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe1:34
81USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale1:34
82LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale1:37
83BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal1:38
84ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:38
85FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale1:38
86ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida1:39
87BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:39
88CZEJosef Cerný (CZE)CCC1:39
89USASean Bennett (USA)EF Education First1:40
90ITAEnrico Battaglin (ITA)Katusha - Alpecin1:40
91ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:40
92BELJan Bakelants (BEL)Sunweb1:41
93USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma1:41
94ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC1:41
95GERJasha Sütterlin (GER)Movistar1:41
96NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma1:41
97ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos1:43
98USANathan Brown (USA)EF Education First1:45
99FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale1:45
100ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:46
101ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy1:47
102NEDSam Oomen (NED)Sunweb1:47
103ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida1:48
104FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale1:48
105ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar1:48
106SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin1:49
107RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data1:51
108GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma1:52
109ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos1:52
110FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj1:52
111AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo1:53
112FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj1:54
113AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj1:54
114ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Merida1:55
115FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale1:55
116COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Team Ineos1:56
117RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin1:56
118COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates1:57
119NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma1:57
120SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida1:58
121ITALuca Covili (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:58
122FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj1:59
123NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj1:59
124ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Step2:01
125GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale2:01
126GERChristian Knees (GER)Team Ineos2:01
127SWEAwet Gebremedhin Andemeskel (SWE)Israel Cycling Academy2:02
128ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè2:02
129POLLukasz Owsian (POL)CCC2:04
130ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:04
131ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè2:04
132BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal2:05
133BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin2:06
134GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe2:06
135GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal2:06
136AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal2:06
137CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy2:07
138ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:09
139ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates2:11
140ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates2:12
141ITAGiovanni Lonardi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè2:12
142ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step2:16
143ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First2:18
144ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè2:18
145ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academy2:18
146ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè2:19
147RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin2:19
148ITADavide Cimolai (ITA)Israel Cycling Academy2:19
149ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:21
150ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo2:23
151ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj2:23
152SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data2:24
153AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin2:24
154IRLConor Dunne (IRL)Israel Cycling Academy2:25
155ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:28
156COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates2:28
157COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec2:28
158ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Dimension Data2:30
159BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal2:31
160ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:32
161NEDTom Leezer (NED)Jumbo - Visma2:33
162GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe2:34
163ITASacha Modolo (ITA)EF Education First2:35
164ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo2:36
165ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:40
166AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data2:43
167AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal2:43
168ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè2:44
169ITAManuel Senni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:46
170JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè2:47
171ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:58
172GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe3:04
173AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredo3:08
174ITAJakub Mareczko (ITA)CCC3:23
175DENMatti Breschel (DEN)EF Education First3:30
175JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè4:36

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Bologna - Fucecchio - 20 km - 12 Mei 2019Sprint


1GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe4:44:43
2ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
3AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
4COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
5FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
6ITADavide Cimolai (ITA)Israel Cycling Academyzt
7RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecinzt
8BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
9ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academyzt
10GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
11RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Datazt
12ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
13ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
14ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirateszt
15ITAEnrico Battaglin (ITA)Katusha - Alpecin0:05
16BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal0:05
17ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Step0:05
18ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohe0:05
19POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe0:05
20NEDTom Dumoulin (NED)Sunweb0:05
21ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar0:05
22SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates0:05
23ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo0:05
24ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:05
25NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma0:05
26AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin0:05
27SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma0:05
28ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistar0:05
29ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC0:05
30FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj0:05
31GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First0:05
32ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida0:05
33GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:05
34RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos0:05
35GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos0:05
36ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida0:05
37LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step0:05
38AUSRobert Power (AUS)Sunweb0:05
39ITAEros Capecchi (ITA)Deceuninck - Quick Step0:05
40ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:05
41ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj0:05
42CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar0:05
43ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates0:05
44ESTTanel Kangert (EST)EF Education First0:05
45COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott0:05
46ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistar0:05
47GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma0:05
48ITASacha Modolo (ITA)EF Education First0:05
49AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Data0:05
50RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin0:05
51GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step0:05
52FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale0:05
53ITAEnrico Gasparotto (ITA)Dimension Data0:05
54ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC0:05
55SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj0:05
56FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale0:05
57LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj0:05
58SLOKristijan Koren (SLO)Bahrain - Merida0:05
59SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data0:05
60ITADavide Villella (ITA)Astana0:05
61ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Merida0:05
62ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana0:05
63NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:05
64NEDLaurens Ten Dam (NED)CCC0:05
65COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana0:05
66USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale0:05
67NEDSam Oomen (NED)Sunweb0:05
68BELLouis Vervaeke (BEL)Sunweb0:05
69DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott0:05
70CZEJan Hirt (CZE)Astana0:05
71ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana0:05
72AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal0:05
73ITAManuele Boaro (ITA)Astana0:05
74ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos0:05
75AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott0:05
76ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo0:05
77FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale0:05
78ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:05
79USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)EF Education First0:05
80ESPDaniel Navarro García (ESP)Katusha - Alpecin0:05
81ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Merida0:05
82ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First0:05
83ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos0:05
84USANathan Brown (USA)EF Education First0:05
85ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates0:05
86GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal0:05
87PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCC0:05
88ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:05
89POLLukasz Owsian (POL)CCC0:05
90AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo0:05
91COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:05
92AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe0:05
93SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin0:05
94ITADario Cataldo (ITA)Astana0:05
95BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step0:05
96ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:05
97USAChad Haga (USA)Sunweb0:05
98AUSJai Hindley (AUS)Sunweb0:05
99IRLEddie Dunbar (IRL)0:05
100ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:05
101ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott0:05
102ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:05
103ITAManuel Senni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:05
104ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:05
105BELJan Bakelants (BEL)Sunweb0:05
106ESPRubén Plaza Molina (ESP)Israel Cycling Academy0:05
107GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe0:23
108ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates0:23
109ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè1:07
110SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida1:07
111ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Merida1:07
112COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineos1:07
113COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Team Ineos1:07
114USABrent Bookwalter (USA)Mitchelton - Scott1:07
115NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma1:07
116ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar1:07
117ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida1:07
118LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale1:07
119FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale1:07
120AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott1:07
121AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb1:07
122ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:07
123ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:07
124FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale1:07
125BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin1:07
126LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academy1:07
127FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step0:05
128ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:05
129FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj0:05
130ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo1:45
131GERChristian Knees (GER)Team Ineos2:57
132POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe3:33
133KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana5:36
134ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Dimension Data5:36
135ITALuca Covili (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox5:36
136ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox5:36
137BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal6:31
138DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step8:37
139BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal9:12
140ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè9:12
141ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar9:12
142USASean Bennett (USA)EF Education First9:12
143ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe9:12
144USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma9:12
145ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar9:14
146ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data9:14
147BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal9:36
148COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates9:36
149NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma9:36
150GERJasha Sütterlin (GER)Movistar11:51
151AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredo12:10
152AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj12:10
153NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott12:10
154ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox12:10
155NEDTom Leezer (NED)Jumbo - Visma12:10
156DENMatti Breschel (DEN)EF Education First12:10
157ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè12:10
158GBRScott Davies (GBR)Dimension Data12:10
159RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin12:10
160ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo12:10
161NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj12:10
162BELLaurens De Plus (BEL)Jumbo - Visma12:10
163POLKamil Gradek (POL)CCC12:59
164CZEJosef Cerný (CZE)CCC12:59
165ITAJakub Mareczko (ITA)CCC12:59
166IRLConor Dunne (IRL)Israel Cycling Academy12:59
167AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data12:59
168ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academy12:59
169JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè12:59
170SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates12:59
171ITAGiovanni Lonardi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè12:59
172ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo12:59
173GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale18:20
174SWEAwet Gebremedhin Andemeskel (SWE)Israel Cycling Academy26:37
175CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy26:37

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Vinci - Orbetello - 219 km - 13 Mei 2019Sprint


1COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates5:23:19
2FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
3GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
4ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
5ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Dimension Datazt
6ITAJakub Mareczko (ITA)CCCzt
7ITADavide Cimolai (ITA)Israel Cycling Academyzt
8ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
9GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt
10ITASacha Modolo (ITA)EF Education Firstzt
11GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
12COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astanazt
13ITAGiovanni Lonardi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
14ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Meridazt
15AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
16ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
17NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
18KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
19POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohezt
20ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistarzt
21COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
22LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Stepzt
23SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
24RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineoszt
25COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scottzt
26SLOKristijan Koren (SLO)Bahrain - Meridazt
27ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
28ITAEros Capecchi (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
29CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
30ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohezt
31BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
32ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Meridazt
33NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scottzt
34NEDTom Dumoulin (NED)Sunwebzt
35FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondialezt
36DENMatti Breschel (DEN)EF Education Firstzt
37AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecinzt
38ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astanazt
39AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohezt
40ITADavide Villella (ITA)Astanazt
41SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
42NEDTom Leezer (NED)Jumbo - Vismazt
43RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecinzt
44ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirateszt
45GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
46AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredozt
47BELJan Bakelants (BEL)Sunwebzt
48SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
49ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
50ITAEnrico Gasparotto (ITA)Dimension Datazt
51ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
52ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCCzt
53AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Datazt
54ESPDaniel Navarro García (ESP)Katusha - Alpecinzt
55ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
56FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
57ITAManuele Boaro (ITA)Astanazt
58FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
59GBRHugh Carthy (GBR)EF Education Firstzt
60NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
61NEDSam Oomen (NED)Sunwebzt
62ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astanazt
63ITADario Cataldo (ITA)Astanazt
64ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
65BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
66SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Datazt
67ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scottzt
68FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondialezt
69AUSRobert Power (AUS)Sunwebzt
70AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scottzt
71AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scottzt
72BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
73ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
74CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy0:13
75FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step0:18
76NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj0:20
77ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates0:46
78ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistar0:46
79ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:46
80ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Merida0:46
81ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First0:46
82POLLukasz Owsian (POL)CCC0:46
83USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale0:46
84GBRScott Davies (GBR)Dimension Data0:46
85ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo0:46
86ESTTanel Kangert (EST)EF Education First0:46
87ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo0:46
88USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)EF Education First0:46
89ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:46
90SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin0:46
91ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:46
92ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:46
93COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:46
94PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCC0:46
95AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal0:46
96NEDLaurens Ten Dam (NED)CCC0:46
97ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates0:46
98CZEJosef Cerný (CZE)CCC0:46
99LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj0:46
100CZEJan Hirt (CZE)Astana0:46
101BELLouis Vervaeke (BEL)Sunweb0:46
102ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC0:46
103RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data0:46
104GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe0:46
105AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data0:46
106GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal0:46
107FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale0:46
108ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:46
109AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj0:46
110ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy0:46
111IRLConor Dunne (IRL)Israel Cycling Academy1:06
112GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos1:28
113COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineos1:28
114ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos1:28
115IRLEddie Dunbar (IRL)1:28
116ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos1:28
117ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida1:28
118USANathan Brown (USA)EF Education First1:34
119ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar1:39
120USAChad Haga (USA)Sunweb1:52
121ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data1:57
122DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step2:01
123GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step2:01
124ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar2:01
125GERJasha Sütterlin (GER)Movistar2:01
126POLKamil Gradek (POL)CCC2:01
127LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academy2:01
128POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe2:01
129BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal2:28
130ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo2:28
131LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale2:28
132SWEAwet Gebremedhin Andemeskel (SWE)Israel Cycling Academy2:28
133ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè2:28
134ITALuca Covili (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:28
135ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè2:28
136ITAManuel Senni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:28
137RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin2:28
138BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin2:28
139FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale2:28
140ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:28
141ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:28
142ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè2:28
143USASean Bennett (USA)EF Education First2:28
144AUSJai Hindley (AUS)Sunweb2:28
145AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb2:28
146USABrent Bookwalter (USA)Mitchelton - Scott2:28
147FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj2:28
148ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:28
149ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida2:28
150DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott2:28
151ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:14
152ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo3:14
153AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredo3:14
154COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Team Ineos3:14
155ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Merida3:14
156SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida3:14
157NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma3:14
158BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal3:14
159NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma3:14
160BELLaurens De Plus (BEL)Jumbo - Visma3:14
161ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe3:14
162ESPRubén Plaza Molina (ESP)Israel Cycling Academy3:14
163GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale3:14
164GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma3:14
165BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal3:14
166ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academy3:14
167USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma3:14
168ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:14
169JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè3:14
170RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin3:14
171SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates4:10
172ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar4:50
173ITAEnrico Battaglin (ITA)Katusha - Alpecin6:32
174ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox6:55
175ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox6:55

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Orbetello - Frascati - 228 km - 14 Mei 2019Medium berg


1ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistar5:58:17
2AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
3ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
4GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe0:02
5FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step0:02
6SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma0:02
7ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates0:14
8COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana0:18
9FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj0:18
10GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:18
11POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe0:18
12NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:18
13ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohe0:18
14FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale0:18
15ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida0:18
16LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step0:18
17FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale0:18
18RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin0:18
19GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos0:18
20COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott0:18
21ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Merida0:18
22RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos0:25
23SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates0:25
24ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC0:27
25GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First0:31
26USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)EF Education First0:31
27ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:36
28ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:36
29ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott0:36
30ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:36
31ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana0:36
32ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistar0:44
33ITADavide Villella (ITA)Astana0:44
34KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana0:44
35BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal0:48
36ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy1:00
37GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe1:17
38ESTTanel Kangert (EST)EF Education First1:20
39RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data1:24
40FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale1:24
41ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates1:24
42ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:24
43ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step1:24
44ITAEnrico Battaglin (ITA)Katusha - Alpecin1:24
45FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj1:30
46ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo1:30
47ITAEros Capecchi (ITA)Deceuninck - Quick Step1:30
48AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe1:30
49PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCC1:30
50ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar1:30
51AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Data1:30
52USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale1:30
53ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè1:30
54ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:30
55ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First1:30
56ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:30
57ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo1:30
58AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott1:30
59AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott1:30
60ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Step1:30
61COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates1:30
62ITAManuele Boaro (ITA)Astana2:45
63ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè2:45
64NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj2:45
65SLOKristijan Koren (SLO)Bahrain - Merida2:47
66GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe2:55
67CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar2:55
68ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj2:55
69ITAEnrico Gasparotto (ITA)Dimension Data3:01
70NEDTom Leezer (NED)Jumbo - Visma3:09
71ITADario Cataldo (ITA)Astana3:10
72BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal3:10
73NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma3:10
74GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma3:10
75CZEJosef Cerný (CZE)CCC3:10
76POLLukasz Owsian (POL)CCC3:10
77ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:10
78ITAManuel Senni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:10
79ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo3:10
80COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineos3:10
81USANathan Brown (USA)EF Education First3:10
82LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale3:10
83FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale3:10
84ITALuca Covili (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:10
85NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma3:10
86BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step3:10
87FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale3:10
88BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin3:10
89ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida3:10
90ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè3:10
91BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal3:10
92ITASacha Modolo (ITA)EF Education First3:26
93LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj3:28
94SWEAwet Gebremedhin Andemeskel (SWE)Israel Cycling Academy3:57
95ITADavide Cimolai (ITA)Israel Cycling Academy3:58
96ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos4:04
97ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data4:04
98NEDTom Dumoulin (NED)Sunweb4:04
99NEDSam Oomen (NED)Sunweb4:04
100BELJan Bakelants (BEL)Sunweb4:04
101AUSJai Hindley (AUS)Sunweb4:04
102AUSRobert Power (AUS)Sunweb4:04
103BELLouis Vervaeke (BEL)Sunweb4:04
104ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo5:03
105AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo5:03
106ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida5:31
107ESPRubén Plaza Molina (ESP)Israel Cycling Academy5:31
108ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC5:31
109ITAJakub Mareczko (ITA)CCC5:31
110ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Merida5:31
111SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin5:31
112SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data5:31
113ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academy5:31
114NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma5:31
115GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal5:31
116DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott5:41
117ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox5:41
118ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox5:41
119ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox5:41
120POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe5:51
121GERChristian Knees (GER)Team Ineos5:55
122GERJasha Sütterlin (GER)Movistar5:55
123ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar5:55
124USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma5:55
125AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal5:55
126LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academy5:55
127IRLEddie Dunbar (IRL)5:55
128ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec5:55
129CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy5:55
130USABrent Bookwalter (USA)Mitchelton - Scott5:55
131COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec5:55
132COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Team Ineos5:55
133ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox5:55
134USAChad Haga (USA)Sunweb5:55
135AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb5:55
136FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj5:55
137ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates6:03
138DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step6:33
139ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo7:01
140NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott7:56
141ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar8:16
142USASean Bennett (USA)EF Education First8:24
143AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredo9:10
144ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Dimension Data9:19
145ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar9:19
146SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj9:23
147RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin9:25
148NEDLaurens Ten Dam (NED)CCC9:25
149POLKamil Gradek (POL)CCC10:07
150ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos10:12
151CZEJan Hirt (CZE)Astana10:33
152ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana10:33
153ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox10:33
154ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Merida10:33
155RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin10:33
156AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data12:52
157GBRScott Davies (GBR)Dimension Data12:52
158AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj12:52
159ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè12:52
160SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida12:52
161ITAGiovanni Lonardi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè12:52
162IRLConor Dunne (IRL)Israel Cycling Academy12:52
163ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe12:52
164BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal12:52
165BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal12:52
166GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step12:52
167BELLaurens De Plus (BEL)Jumbo - Visma12:52
168AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin14:33
169GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale17:54
170SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates17:54
171JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè18:01
172ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè18:01
173COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates
174ESPDaniel Navarro García (ESP)Katusha - Alpecin
175DENMatti Breschel (DEN)EF Education First

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Frascati - Terracina - 14 km - 15 Mei 2019Sprint


1GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe3:15:44
2COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
3FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
4AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
5ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
6RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Datazt
7ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
8BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecinzt
9ITAGiovanni Lonardi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
10ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
11ITADavide Cimolai (ITA)Israel Cycling Academyzt
12CZEJosef Cerný (CZE)CCCzt
13USASean Bennett (USA)EF Education Firstzt
14ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
15GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
16ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Dimension Datazt
17ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirateszt
18ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
19ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
20AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecinzt
21BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
22ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
23ITAJakub Mareczko (ITA)CCCzt
24ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
25ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
26ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
27FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
28CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academyzt
29BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
30POLLukasz Owsian (POL)CCCzt
31ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Datazt
32ITAManuele Boaro (ITA)Astanazt
33ITAEnrico Battaglin (ITA)Katusha - Alpecinzt
34AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohezt
35ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
36ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academyzt
37ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
38LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Stepzt
39ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistarzt
40ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCCzt
41ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredozt
42FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
43ESTTanel Kangert (EST)EF Education Firstzt
44ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohezt
45SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
46SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
47ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
48FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
49ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Meridazt
50ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Meridazt
51AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Datazt
52NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
53GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
54ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCCzt
55POLKamil Gradek (POL)CCCzt
56DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
57ITAEnrico Gasparotto (ITA)Dimension Datazt
58IRLConor Dunne (IRL)Israel Cycling Academyzt
59NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
60NEDTom Leezer (NED)Jumbo - Vismazt
61SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
62COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scottzt
63CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
64ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
65GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
66ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
67SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecinzt
68ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistarzt
69RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecinzt
70RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecinzt
71LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academyzt
72RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineoszt
73COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astanazt
74ITADario Cataldo (ITA)Astanazt
75GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
76GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineoszt
77NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scottzt
78GBRHugh Carthy (GBR)EF Education Firstzt
79LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdjzt
80ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
81AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Datazt
82IRLEddie Dunbar (IRL)zt
83ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredozt
84NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
85ITADavide Villella (ITA)Astanazt
86ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Meridazt
87ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
88ITAEros Capecchi (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
89GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
90ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education Firstzt
91AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredozt
92AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
93AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredozt
94FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
95ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
96PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCCzt
97USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondialezt
98ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astanazt
99AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudalzt
100ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
101ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scottzt
102COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineoszt
103ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
104FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondialezt
105AUSRobert Power (AUS)Sunwebzt
106USABrent Bookwalter (USA)Mitchelton - Scottzt
107ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
108ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
109SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Datazt
110POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohezt
111POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohezt
112ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Meridazt
113ITASacha Modolo (ITA)EF Education Firstzt
114ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
115ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
116GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt
117AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scottzt
118GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
119BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudalzt
120SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirateszt
121SWEAwet Gebremedhin Andemeskel (SWE)Israel Cycling Academyzt
122USANathan Brown (USA)EF Education Firstzt
123USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)EF Education Firstzt
124DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scottzt
125NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Vismazt
126USAChad Haga (USA)Sunwebzt
127KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
128RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecinzt
129USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
130NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
131ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
132ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
133ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
134ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Meridazt
135ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Meridazt
136ITAManuel Senni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
137SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida0:48
138BELJan Bakelants (BEL)Sunwebzt
139GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondialezt
140BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
141BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
142ITALuca Covili (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
143LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
144GBRScott Davies (GBR)Dimension Datazt
145ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
146GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
147COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
148ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
149NEDSam Oomen (NED)Sunwebzt
150FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondialezt
151FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondialezt
152AUSChris Hamilton (AUS)Sunwebzt
153ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineoszt
154FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
155AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scottzt
156AUSJai Hindley (AUS)Sunwebzt
157ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academyzt
158JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
159ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astanazt
160CZEJan Hirt (CZE)Astanazt
161ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
162ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
163ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
164COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Team Ineoszt
165ESPRubén Plaza Molina (ESP)Israel Cycling Academyzt
166ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineoszt
167BELLaurens De Plus (BEL)Jumbo - Vismazt
168BELLouis Vervaeke (BEL)Sunwebzt
169NEDLaurens Ten Dam (NED)CCCzt
170NEDTom Dumoulin (NED)Sunweb
171BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal
172SLOKristijan Koren (SLO)Bahrain - Merida

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Cassino - San Giovanni Rotondo - 233 km - 16 Mei 2019Medium berg


1ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec5:45:01
2ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates0:05
3ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar0:38
4ESPRubén Plaza Molina (ESP)Israel Cycling Academy0:38
5ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:43
6BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step0:54
7FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj0:54
8FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale0:57
9CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar0:57
10PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCC0:57
11NEDSam Oomen (NED)Sunweb1:03
12ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo2:18
13CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy7:17
14NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma7:19
15ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox7:19
16NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma7:19
17SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma7:19
18GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott7:19
19BELJan Bakelants (BEL)Sunweb7:19
20USABrent Bookwalter (USA)Mitchelton - Scott7:19
21FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step7:19
22COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott7:19
23LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step7:19
24KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana7:19
25ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo7:19
26COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana7:19
27ITAEros Capecchi (ITA)Deceuninck - Quick Step7:19
28DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott7:19
29ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec7:19
30ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates7:19
31ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott7:19
32AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe7:19
33IRLEddie Dunbar (IRL)7:19
34ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos7:19
35AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott7:19
36RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos7:19
37ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec7:19
38USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)EF Education First7:19
39ITALuca Covili (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox7:19
40RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data7:19
41ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy7:19
42AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Data7:19
43GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos7:19
44ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistar7:19
45ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC7:19
46AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb7:19
47ESTTanel Kangert (EST)EF Education First7:19
48ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Merida7:19
49ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida7:19
50NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo7:19
51SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates7:19
52POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe7:19
53ITADario Cataldo (ITA)Astana7:19
54ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe7:19
55ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec7:19
56SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin7:19
57ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohe7:19
58AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin7:19
59ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistar7:19
60RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin7:19
61ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida7:19
62RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin7:19
63ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec7:19
64ITADavide Villella (ITA)Astana7:19
65POLLukasz Owsian (POL)CCC7:19
66BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal7:19
67ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec7:19
68ITAEnrico Gasparotto (ITA)Dimension Data7:19
69FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale7:19
70ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo7:19
71LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale7:19
72FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale7:19
73SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data7:19
74USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale7:19
75BELLouis Vervaeke (BEL)Sunweb7:19
76FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale7:19
77ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida7:19
78AUSJai Hindley (AUS)Sunweb7:19
79ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Merida7:19
80ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Merida7:19
81ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana7:19
82ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar7:19
83SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida7:19
84ITAEnrico Battaglin (ITA)Katusha - Alpecin7:19
85COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineos7:19
86COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Team Ineos7:19
87GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First7:19
88AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott7:19
89SWEAwet Gebremedhin Andemeskel (SWE)Israel Cycling Academy7:19
90ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First7:19
91ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academy7:19
92ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè7:19
93ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè7:19
94POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe7:19
95AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal7:19
96BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal7:19
97ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec7:19
98USASean Bennett (USA)EF Education First7:19
99ITAManuel Senni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox7:19
100ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana7:19
101ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates7:19
102CZEJan Hirt (CZE)Astana7:19
103GERChristian Knees (GER)Team Ineos7:33
104ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos7:35
105ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data7:48
106FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale11:45
107ITAManuele Boaro (ITA)Astana11:47
108LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academy11:47
109GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma12:22
110USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma12:22
111ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox12:22
112ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè16:28
113ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè16:28
114ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar22:14
115ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo22:14
116COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec22:14
117FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj22:14
118GERJasha Sütterlin (GER)Movistar23:08
119ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC23:08
120ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Step23:08
121ITAJakub Mareczko (ITA)CCC23:08
122GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale23:08
123COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates23:08
124ITAGiovanni Lonardi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè23:08
125ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates23:08
126IRLConor Dunne (IRL)Israel Cycling Academy23:08
127ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox23:08
128ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox23:08
129GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal23:08
130ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step23:08
131DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step23:08
132ITASacha Modolo (ITA)EF Education First23:08
133USAChad Haga (USA)Sunweb23:08
134ITADavide Cimolai (ITA)Israel Cycling Academy23:08
135ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Dimension Data23:08
136BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin23:08
137AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data23:08
138NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj23:08
139AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredo23:08
140ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj23:08
141FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj23:08
142SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj23:08
143JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè23:08
144BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal23:08
145AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj23:08
146POLKamil Gradek (POL)CCC23:08
147SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates23:08
148NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma23:08
149GBRScott Davies (GBR)Dimension Data23:08
150GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step23:08
151NEDTom Leezer (NED)Jumbo - Visma23:08
152GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe23:08
153ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar23:08
154AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal23:08
155GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe23:08
156NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott23:08
157AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo23:08
158ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè23:08
159ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo23:08
160GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe23:08
161BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal23:08
162BELLaurens De Plus (BEL)Jumbo - Visma23:08
163USANathan Brown (USA)EF Education First23:08
164RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin23:08
165ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox23:08
166LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj23:08
167CZEJosef Cerný (CZE)CCC23:08
168AUSRobert Power (AUS)Sunweb
169NEDLaurens Ten Dam (NED)CCC

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Vasto - L'Aquila - 18 km - 17 Mei 2019Medium berg


1ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana4:06:27
2FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale0:05
3ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohe0:05
4AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott0:09
5ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:09
6ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar0:30
7COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineos0:48
8ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar1:01
9FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj1:07
10ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:07
11BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal1:07
12ITAEnrico Battaglin (ITA)Katusha - Alpecin1:07
13ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:07
14POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe1:07
15BELJan Bakelants (BEL)Sunweb1:07
16COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana1:07
17ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida1:07
18GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott1:07
19LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step1:07
20SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma1:07
21RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos1:07
22COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott1:07
23USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)EF Education First1:07
24NEDSam Oomen (NED)Sunweb1:07
25BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step1:07
26NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo1:07
27ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistar1:07
28IRLEddie Dunbar (IRL)1:07
29ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistar1:07
30RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin1:07
31ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo1:07
32ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Merida1:07
33ITAEros Capecchi (ITA)Deceuninck - Quick Step1:07
34AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Data1:07
35ESTTanel Kangert (EST)EF Education First1:07
36COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Team Ineos1:07
37ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC1:07
38BELLouis Vervaeke (BEL)Sunweb1:07
39ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott1:07
40PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCC1:07
41FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale1:07
42FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale1:07
43FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale1:07
44GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos1:07
45ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:07
46AUSJai Hindley (AUS)Sunweb1:07
47USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale1:07
48ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates1:07
49GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First1:07
50AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb1:07
51CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar1:07
52ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy1:07
53ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:07
54SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates1:07
55ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:07
56ITADavide Villella (ITA)Astana1:07
57ITAEnrico Gasparotto (ITA)Dimension Data1:07
58NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma1:28
59ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana1:36
60LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale1:44
61ITADario Cataldo (ITA)Astana1:44
62ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè1:58
63ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:07
64FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale2:07
65SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj2:07
66USABrent Bookwalter (USA)Mitchelton - Scott2:07
67USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma2:07
68ESPRubén Plaza Molina (ESP)Israel Cycling Academy2:07
69CZEJan Hirt (CZE)Astana2:11
70GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma2:26
71AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin2:26
72ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè2:58
73AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal3:10
74ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academy3:10
75ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Step3:42
76POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe3:42
77AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe4:11
78KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana4:30
79USANathan Brown (USA)EF Education First5:28
80ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC5:41
81NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma6:16
82BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal6:16
83ITAManuel Senni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox6:16
84RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data6:16
85BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal6:16
86BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal6:16
87ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Merida6:16
88ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo6:16
89SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin6:16
90ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe6:16
91ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos6:16
92COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec6:16
93ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida6:16
94POLLukasz Owsian (POL)CCC6:16
95ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox6:16
96ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox8:19
97ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec8:19
98USAChad Haga (USA)Sunweb8:19
99NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott8:19
100AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott8:19
101DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott8:19
102NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma8:19
103ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data8:19
104CZEJosef Cerný (CZE)CCC8:19
105ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates8:34
106ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos8:48
107AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo9:16
108BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin9:56
109RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin9:56
110ITALuca Covili (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox10:53
111GERChristian Knees (GER)Team Ineos17:19
112GERJasha Sütterlin (GER)Movistar17:19
113ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida17:25
114ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec17:25
115ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Merida17:25
116ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates17:30
117LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academy17:33
118ITAManuele Boaro (ITA)Astana18:06
119ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step18:06
120ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox18:06
121SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida18:06
122ITAGiovanni Lonardi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè18:06
123FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step18:06
124ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo18:06
125ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo18:06
126ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Dimension Data18:06
127ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè18:06
128SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data18:06
129LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj18:06
130RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin18:06
131IRLConor Dunne (IRL)Israel Cycling Academy18:06
132SWEAwet Gebremedhin Andemeskel (SWE)Israel Cycling Academy18:06
133GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale18:06
134ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First18:06
135POLKamil Gradek (POL)CCC18:06
136GBRScott Davies (GBR)Dimension Data18:06
137GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step18:06
138ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar18:06
139ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar18:06
140NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj18:06
141SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates18:06
142ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj18:06
143ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè18:06
144AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj18:06
145ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox18:06
146JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè18:06
147CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy18:06
148ITADavide Cimolai (ITA)Israel Cycling Academy18:06
149NEDTom Leezer (NED)Jumbo - Visma18:06
150GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe18:06
151FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj18:06
152USASean Bennett (USA)EF Education First18:06
153GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe18:06
154GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe18:06
155GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal18:06
156ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè18:06
157AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data18:24
158AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal18:27
159FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj19:04
160ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates19:07
161DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step19:07
162ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo27:18
163AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredo27:18
164ITAJakub Mareczko (ITA)CCC28:54
165COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates
166BELLaurens De Plus (BEL)Jumbo - Visma

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - Tortoreto Lido - Pesaro - 235 km - 18 Mei 2019Sprint


1AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal5:43:32
2ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
3GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
4ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
5ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
6FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
7ITADavide Cimolai (ITA)Israel Cycling Academyzt
8ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
9ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Dimension Datazt
10GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
11ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
12ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Meridazt
13GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
14AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredozt
15KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
16PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCCzt
17ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohezt
18SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
19LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Stepzt
20ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistarzt
21ITAManuele Boaro (ITA)Astanazt
22NEDSam Oomen (NED)Sunwebzt
23ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
24ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Meridazt
25FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
26SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
27ESTTanel Kangert (EST)EF Education Firstzt
28COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scottzt
29BELJan Bakelants (BEL)Sunwebzt
30ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCCzt
31GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineoszt
32ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistarzt
33ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
34CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
35ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineoszt
36FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondialezt
37RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineoszt
38POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohezt
39COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astanazt
40GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
41GBRHugh Carthy (GBR)EF Education Firstzt
42RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecinzt
43ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astanazt
44FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
45NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
46ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scottzt
47FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondialezt
48ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
49ITAEros Capecchi (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
50GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
51ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astanazt
52AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohezt
53AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Datazt
54USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)EF Education Firstzt
55ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
56ITAEnrico Gasparotto (ITA)Dimension Datazt
57ITADario Cataldo (ITA)Astanazt
58ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
59ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Datazt
60ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
61CZEJan Hirt (CZE)Astanazt
62BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
63BELLouis Vervaeke (BEL)Sunwebzt
64DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scottzt
65ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
66ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Meridazt
67ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
68FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondialezt
69FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
70USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale0:43
71FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale1:04
72CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy1:04
73NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma1:04
74ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:04
75ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:04
76RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data1:04
77ITADavide Villella (ITA)Astana1:07
78ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates1:07
79IRLEddie Dunbar (IRL)1:07
80USANathan Brown (USA)EF Education First1:47
81USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma1:47
82ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:47
83ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar1:47
84COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineos1:47
85POLLukasz Owsian (POL)CCC1:47
86NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj2:09
87ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC2:33
88ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:33
89ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates2:33
90BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal2:33
91AUSJai Hindley (AUS)Sunweb2:33
92ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos2:33
93USASean Bennett (USA)EF Education First2:33
94LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale2:33
95ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar2:33
96ITAEnrico Battaglin (ITA)Katusha - Alpecin2:33
97SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin2:33
98SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data2:33
99LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj3:09
100BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal3:09
101AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal3:09
102GERChristian Knees (GER)Team Ineos3:09
103ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo4:16
104LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academy4:57
105SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj4:57
106ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy4:57
107ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Merida4:57
108ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè4:57
109COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec4:57
110AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott4:57
111USABrent Bookwalter (USA)Mitchelton - Scott4:57
112GERJasha Sütterlin (GER)Movistar4:57
113ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè5:03
114POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe5:05
115DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step5:23
116AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb5:50
117AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott5:50
118IRLConor Dunne (IRL)Israel Cycling Academy5:50
119RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin5:50
120ESPRubén Plaza Molina (ESP)Israel Cycling Academy5:50
121ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida5:50
122ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox6:48
123ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox6:48
124ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Merida6:48
125SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida6:48
126ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First6:48
127COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Team Ineos6:48
128NEDTom Leezer (NED)Jumbo - Visma6:48
129NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma6:48
130NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma6:48
131AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin6:48
132ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar6:48
133BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal7:21
134BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin7:21
135ITALuca Covili (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox7:21
136SWEAwet Gebremedhin Andemeskel (SWE)Israel Cycling Academy7:21
137ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè7:21
138ITAManuel Senni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox7:21
139ITAGiovanni Lonardi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè8:10
140BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal8:10
141ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe8:10
142ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox8:10
143USAChad Haga (USA)Sunweb10:39
144ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academy11:06
145RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin11:06
146AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredo11:39
147ITAJakub Mareczko (ITA)CCC11:39
148GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step11:53
149GBRScott Davies (GBR)Dimension Data11:53
150AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data11:53
151AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj11:53
152GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale11:53
153ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo11:53
154ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo11:53
155JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè11:53
156ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè11:53
157SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates11:53
158GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal11:53
159FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj11:53
160NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott11:53
161ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec11:53
162CZEJosef Cerný (CZE)CCC11:53
163POLKamil Gradek (POL)CCC12:06
164ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox12:51

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 9 - Riccione - San Marino - 34,7 km - 19 Mei 2019Individuele Tijdrit


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma51:52
2BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal0:11
3NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo1:00
4ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida1:05
5ESTTanel Kangert (EST)EF Education First1:10
6USAChad Haga (USA)Sunweb1:14
7LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step1:16
8GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First1:30
9ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana1:43
10ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:52
11ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistar1:55
12SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates1:55
13RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin1:56
14POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe2:04
15ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates2:08
16ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC2:20
17AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Data2:23
18BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal2:32
19GBRScott Davies (GBR)Dimension Data2:37
20ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana2:39
21ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Merida2:40
22SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj2:44
23CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar2:46
24RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos2:47
25GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos2:49
26ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohe2:52
27ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:56
28LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academy2:57
29ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistar3:03
30ITADario Cataldo (ITA)Astana3:09
31GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott3:11
32USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)EF Education First3:11
33COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott3:14
34ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Merida3:21
35AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb3:27
36GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step3:30
37BELLouis Vervaeke (BEL)Sunweb3:33
38ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates3:34
39KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana3:35
40DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott3:37
41NEDSam Oomen (NED)Sunweb3:39
42COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana3:45
43FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale3:46
44AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott3:47
45BELJan Bakelants (BEL)Sunweb3:49
46PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCC3:54
47BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step3:56
48GERJasha Sütterlin (GER)Movistar4:01
49ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo4:01
50ITAEnrico Gasparotto (ITA)Dimension Data4:07
51FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale4:21
52AUSJai Hindley (AUS)Sunweb4:22
53ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott4:25
54IRLEddie Dunbar (IRL)4:29
55ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:31
56POLLukasz Owsian (POL)CCC4:34
57ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar4:35
58SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data4:40
59ESPRubén Plaza Molina (ESP)Israel Cycling Academy4:44
60FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj4:44
61ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar4:47
62ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo4:55
63ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:57
64AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe4:58
65ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC5:01
66FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale5:14
67NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma5:18
68USANathan Brown (USA)EF Education First5:21
69NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma5:22
70ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox5:23
71COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Team Ineos5:29
72FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step5:31
73LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale5:31
74ITADavide Villella (ITA)Astana5:33
75NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott5:34
76USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale5:38
77ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step5:43
78FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale5:44
79ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar5:49
80COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec5:49
81RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data5:53
82CZEJosef Cerný (CZE)CCC5:53
83DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step5:54
84ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox5:54
85ITAEros Capecchi (ITA)Deceuninck - Quick Step5:56
86ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First5:57
87BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin6:00
88USABrent Bookwalter (USA)Mitchelton - Scott6:02
89LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj6:04
90GERChristian Knees (GER)Team Ineos6:07
91ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos6:07
92ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida6:07
93ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo6:07
94RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin6:08
95SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida6:20
96COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineos6:21
97ITAManuele Boaro (ITA)Astana6:26
98ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec6:28
99ITAEnrico Battaglin (ITA)Katusha - Alpecin6:28
100ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo6:31
101ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Merida6:35
102ITADavide Cimolai (ITA)Israel Cycling Academy6:36
103ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academy6:36
104ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Dimension Data6:38
105CZEJan Hirt (CZE)Astana6:39
106SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin6:41
107AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal6:42
108ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Step6:43
109AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo6:44
110USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma6:45
111USASean Bennett (USA)EF Education First6:47
112GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe6:47
113FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj6:51
114BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal6:51
115SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates6:52
116ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec6:58
117ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe6:58
118ITAGiovanni Lonardi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè6:59
119IRLConor Dunne (IRL)Israel Cycling Academy7:05
120FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale7:05
121ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox7:05
122ITAManuel Senni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox7:07
123ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos7:07
124ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida7:08
125POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe7:08
126POLKamil Gradek (POL)CCC7:15
127ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates7:17
128NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj7:22
129AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott7:22
130GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe7:23
131FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj7:24
132ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè7:24
133GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe7:26
134NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma7:30
135ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè7:31
136ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè7:35
137ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy7:36
138ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè7:40
139ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè7:43
140GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale7:44
141ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec7:50
142GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma7:59
143ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data8:03
144CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy8:04
145SWEAwet Gebremedhin Andemeskel (SWE)Israel Cycling Academy8:07
146ITALuca Covili (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox8:09
147ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox8:09
148ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates8:14
149BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal8:15
150ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox8:16
151NEDTom Leezer (NED)Jumbo - Visma8:18
152AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredo8:24
153RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin8:29
154ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj8:30
155AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data8:32
156AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal8:42
157ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar8:42
158ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo8:49
159AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj9:22
160JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè9:44
161AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin10:47
162GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal11:41
163ITAJakub Mareczko (ITA)CCC13:06
164ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 10 - Ravenna - Modena - 147 km - 21 Mei 2019Sprint


1FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj3:36:07
2ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
3GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
4AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
5ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Dimension Datazt
6ITADavide Cimolai (ITA)Israel Cycling Academyzt
7ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
8ITAGiovanni Lonardi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
9BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
10ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
11ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
12USASean Bennett (USA)EF Education Firstzt
13SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
14GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
15FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
16CZEJosef Cerný (CZE)CCCzt
17NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
18RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecinzt
19ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
20ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academyzt
21PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCCzt
22ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
23FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondialezt
24ITAManuele Boaro (ITA)Astanazt
25ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistarzt
26NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scottzt
27USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondialezt
28GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
29FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
30NEDSam Oomen (NED)Sunwebzt
31ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Meridazt
32ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Meridazt
33ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohezt
34ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Meridazt
35COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scottzt
36SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
37ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCCzt
38GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt
39LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Stepzt
40ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineoszt
41ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astanazt
42ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCCzt
43COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astanazt
44NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
45SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
46ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
47ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
48ITADario Cataldo (ITA)Astanazt
49GBRHugh Carthy (GBR)EF Education Firstzt
50ESTTanel Kangert (EST)EF Education Firstzt
51SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecinzt
52KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
53RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineoszt
54RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecinzt
55ITAEros Capecchi (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
56NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
57POLLukasz Owsian (POL)CCCzt
58FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
59FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
60ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
61ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
62GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
63USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)EF Education Firstzt
64ITADavide Villella (ITA)Astanazt
65ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
66SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Datazt
67ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
68ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
69ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scottzt
70SWEAwet Gebremedhin Andemeskel (SWE)Israel Cycling Academyzt
71ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
72AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Datazt
73CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
74ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistarzt
75ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
76BELLouis Vervaeke (BEL)Sunwebzt
77GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineoszt
78ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
79DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
80AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohezt
81CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academyzt
82BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
83COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
84IRLEddie Dunbar (IRL)zt
85ITALuca Covili (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
86BELJan Bakelants (BEL)Sunwebzt
87ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Meridazt
88ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
89POLKamil Gradek (POL)CCCzt
90FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
91ITAEnrico Gasparotto (ITA)Dimension Datazt
92ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Meridazt
93SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Meridazt
94ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
95BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
96AUSJai Hindley (AUS)Sunwebzt
97AUSChris Hamilton (AUS)Sunwebzt
98FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondialezt
99USANathan Brown (USA)EF Education Firstzt
100USAChad Haga (USA)Sunwebzt
101ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
102ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
103ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
104ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
105ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
106ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astanazt
107COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineoszt
108GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
109AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
110POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohezt
111AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scottzt
112ITAManuel Senni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
113LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
114COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Team Ineoszt
115ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
116ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education Firstzt
117AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudalzt
118ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineoszt
119AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scottzt
120USABrent Bookwalter (USA)Mitchelton - Scottzt
121ESPRubén Plaza Molina (ESP)Israel Cycling Academyzt
122USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma1:40
123DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scottzt
124ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida1:53
125NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma1:57
126NEDTom Leezer (NED)Jumbo - Visma1:57
127NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma1:57
128BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal2:05
129LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj2:07
130CZEJan Hirt (CZE)Astana2:10
131RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin2:10
132FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondialezt
133GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondialezt
134LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academyzt
135ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
136RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Datazt
137AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecinzt
138BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecinzt
139AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Datazt
140POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohezt
141GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
142ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
143SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirateszt
144ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Datazt
145IRLConor Dunne (IRL)Israel Cycling Academy3:08
146ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:23
147GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step3:36
148GBRScott Davies (GBR)Dimension Data3:36
149JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè3:36
150ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academy3:36
151GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
152ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
153BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal3:39
154AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredo3:59
155ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:59
156ITAEnrico Battaglin (ITA)Katusha - Alpecin4:22
157ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirateszt
158ITAJakub Mareczko (ITA)CCCzt
159ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
160ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredozt
161ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredozt
162AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredozt
163ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 11 - Carpi - Novi Ligure - 206 km - 22 Mei 2019Sprint


1AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal5:17:26
2FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
3GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
4ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
5ITADavide Cimolai (ITA)Israel Cycling Academyzt
6ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirateszt
7RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Datazt
8ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Dimension Datazt
9ITAJakub Mareczko (ITA)CCCzt
10USASean Bennett (USA)EF Education Firstzt
11ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
12ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
13ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
14ITAGiovanni Lonardi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
15ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
16RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecinzt
17ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
18ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
19LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Stepzt
20ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
21COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scottzt
22GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondialezt
23NEDSam Oomen (NED)Sunwebzt
24SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
25ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistarzt
26GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
27ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohezt
28ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineoszt
29ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
30BELJan Bakelants (BEL)Sunwebzt
31ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Meridazt
32ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Meridazt
33ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
34SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Meridazt
35SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecinzt
36GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
37ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
38NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
39ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
40SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
41AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohezt
42USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondialezt
43RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecinzt
44ESTTanel Kangert (EST)EF Education Firstzt
45PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCCzt
46CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
47USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)EF Education Firstzt
48SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirateszt
49NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
50POLKamil Gradek (POL)CCCzt
51ITAManuele Boaro (ITA)Astanazt
52ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistarzt
53ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
54POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohezt
55ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCCzt
56COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
57RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineoszt
58AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Datazt
59COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astanazt
60FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondialezt
61ITADario Cataldo (ITA)Astanazt
62ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredozt
63ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
64GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
65ITADavide Villella (ITA)Astanazt
66ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredozt
67ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
68GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineoszt
69AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scottzt
70ESPRubén Plaza Molina (ESP)Israel Cycling Academyzt
71ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astanazt
72ITAEros Capecchi (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
73KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
74AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudalzt
75BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
76POLLukasz Owsian (POL)CCCzt
77GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
78ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Meridazt
79FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
80ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Meridazt
81ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
82ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astanazt
83ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academyzt
84BELLouis Vervaeke (BEL)Sunwebzt
85AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredozt
86SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
87NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
88IRLEddie Dunbar (IRL)zt
89ITALuca Covili (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
90GBRHugh Carthy (GBR)EF Education Firstzt
91ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scottzt
92FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
93FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
94BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
95LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
96CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academyzt
97ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Meridazt
98LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academyzt
99BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
100FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
101GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
102AUSJai Hindley (AUS)Sunwebzt
103ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
104USANathan Brown (USA)EF Education Firstzt
105ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
106COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Team Ineoszt
107ITAEnrico Gasparotto (ITA)Dimension Datazt
108ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Datazt
109ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
110FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondialezt
111FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondialezt
112AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredozt
113COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineoszt
114ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education Firstzt
115USAChad Haga (USA)Sunwebzt
116ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
117SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Datazt
118ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
119AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scottzt
120ITAManuel Senni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:27
121ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo0:29
122AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb0:29
123ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:29
124ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos0:29
125ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academy0:29
126FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj0:29
127GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal0:33
128CZEJan Hirt (CZE)Astana0:33
129DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott0:33
130ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:41
131USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma0:42
132NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma0:42
133BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin0:42
134NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj0:45
135NEDTom Leezer (NED)Jumbo - Visma0:48
136IRLConor Dunne (IRL)Israel Cycling Academy0:48
137USABrent Bookwalter (USA)Mitchelton - Scott1:10
138AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin1:10
139AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data1:27
140BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:30
141ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar1:30
142ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè1:30
143CZEJosef Cerný (CZE)CCC1:30
144JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè1:30
145SWEAwet Gebremedhin Andemeskel (SWE)Israel Cycling Academy1:30
146ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC1:30
147LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj1:45
148AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj1:45
149GERChristian Knees (GER)Team Ineos1:57
150NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott2:46
151ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:46
152RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin2:46
153ITAEnrico Battaglin (ITA)Katusha - Alpecin2:51
154ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Meridazt
155POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe3:18
156GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step3:18
157GBRScott Davies (GBR)Dimension Data3:18
158BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal3:18
159ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè3:50
160DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step4:24
161ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar4:24
162ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:24
163ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 12 - Cuneo - Pinerolo - 146 km - 23 Mei 2019Sprint


1ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe3:41:49
2ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Meridazt
3IRLEddie Dunbar (IRL)zt
4ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo0:02
5ITAEros Capecchi (ITA)Deceuninck - Quick Step0:06
6SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates0:25
7ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:34
8BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal2:36
9ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:36
10ITAManuel Senni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:38
11CZEJosef Cerný (CZE)CCC2:42
12SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj2:52
13GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal3:05
14ITALuca Covili (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:05
15ITAEnrico Gasparotto (ITA)Dimension Data3:23
16BELJan Bakelants (BEL)Sunweb6:23
17SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data6:33
18COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana7:35
19ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistar7:35
20IRLConor Dunne (IRL)Israel Cycling Academy7:36
21ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistar8:03
22RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos8:03
23POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe8:03
24SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma8:03
25ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida8:03
26COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott8:03
27NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo8:03
28GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott8:03
29ESTTanel Kangert (EST)EF Education First8:03
30RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin8:09
31ITAManuele Boaro (ITA)Astana8:16
32ITADario Cataldo (ITA)Astana8:16
33GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First8:43
34ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Merida8:43
35ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar8:43
36COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Team Ineos8:46
37ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo8:58
38AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott9:11
39AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin9:57
40GERChristian Knees (GER)Team Ineos10:06
41GERJasha Sütterlin (GER)Movistar10:06
42BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin10:27
43ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohe10:37
44ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates10:37
45FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale10:37
46LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step10:37
47KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana10:37
48ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates10:37
49PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCC10:37
50FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale10:37
51NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma10:37
52ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec10:37
53GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos10:37
54NEDSam Oomen (NED)Sunweb10:37
55ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC10:37
56ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox10:37
57CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar10:37
58ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott10:37
59NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma10:37
60FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale10:37
61COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineos11:21
62CZEJan Hirt (CZE)Astana11:21
63USASean Bennett (USA)EF Education First13:07
64AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Data13:45
65ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo13:45
66USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)EF Education First13:45
67FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj13:45
68BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step13:45
69BELLouis Vervaeke (BEL)Sunweb13:45
70AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb14:29
71ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data14:49
72BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal17:59
73AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal17:59
74FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale17:59
75FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale17:59
76ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy17:59
77ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar17:59
78ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè17:59
79USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale17:59
80ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana17:59
81ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec17:59
82AUSJai Hindley (AUS)Sunweb17:59
83ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Step17:59
84POLLukasz Owsian (POL)CCC17:59
85ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Merida17:59
86ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos17:59
87AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe17:59
88SWEAwet Gebremedhin Andemeskel (SWE)Israel Cycling Academy17:59
89ESPRubén Plaza Molina (ESP)Israel Cycling Academy17:59
90ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec17:59
91COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec17:59
92USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma17:59
93ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec17:59
94ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox17:59
95POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe17:59
96GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma17:59
97GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe17:59
98ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida17:59
99ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana17:59
100ITADavide Villella (ITA)Astana17:59
101ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox17:59
102BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal20:02
103BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal20:02
104ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC20:02
105ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox20:02
106ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox20:02
107ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Dimension Data20:02
108GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale20:02
109ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè20:02
110LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale20:02
111USAChad Haga (USA)Sunweb20:02
112GBRScott Davies (GBR)Dimension Data20:02
113GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step20:02
114SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin20:02
115NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma20:02
116AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj20:02
117ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida20:02
118GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe20:02
119RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data20:02
120USABrent Bookwalter (USA)Mitchelton - Scott20:02
121ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos20:02
122ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo20:02
123AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott20:02
124ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates20:02
125ITAEnrico Battaglin (ITA)Katusha - Alpecin20:02
126RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin20:02
127GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe20:02
128DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott20:02
129ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First20:02
130USANathan Brown (USA)EF Education First20:02
131ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè20:02
132LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academy20:02
133FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj20:02
134AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo20:15
135ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar20:19
136NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott20:47
137FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step21:28
138DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step21:28
139ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar21:28
140LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj21:38
141ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec21:38
142NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj21:38
143FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj21:38
144ITAGiovanni Lonardi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè21:38
145AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredo21:38
146SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates21:38
147ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates21:38
148POLKamil Gradek (POL)CCC21:38
149ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academy21:38
150RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin21:38
151ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè21:38
152AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data21:38
153CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy21:38
154ITADavide Cimolai (ITA)Israel Cycling Academy21:38
155JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè21:38
156ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj21:38
157ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè21:38
158NEDTom Leezer (NED)Jumbo - Visma21:38
159SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida21:38
159ITAJakub Mareczko (ITA)CCCzt
161ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step
162AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 13 - Pinerolo - Ceresole Reale (Lago Serrù) - 188 km - 24 Mei 2019Berg


1RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin5:34:40
2ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott0:35
3ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistar1:20
4ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistar1:38
5NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo1:45
6POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe2:07
7SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma2:57
8ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida2:57
9RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos3:34
10ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohe3:50
11COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana4:19
12ESTTanel Kangert (EST)EF Education First4:23
13USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)EF Education First4:25
14FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj4:37
15SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates4:39
16ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo4:54
17GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott5:00
18ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Merida6:40
19ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec7:59
20FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale9:30
21GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First10:16
22COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Team Ineos10:29
23FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale10:38
24ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana11:20
25AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott12:24
26ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC12:42
27AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Data12:49
28CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar12:52
29LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step13:02
30NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma14:48
31KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana16:20
32COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineos16:50
33ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana17:08
34ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates17:08
35IRLEddie Dunbar (IRL)17:10
36CZEJan Hirt (CZE)Astana17:10
37FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale17:41
38ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Merida19:10
39ITAEros Capecchi (ITA)Deceuninck - Quick Step19:34
40NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma19:59
41NEDSam Oomen (NED)Sunweb20:15
42ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar21:11
43ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar21:11
44ESPRubén Plaza Molina (ESP)Israel Cycling Academy21:14
45COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott21:14
46DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott21:17
47ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo21:27
48BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step21:55
49PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCC22:04
50BELJan Bakelants (BEL)Sunweb22:16
51ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec23:15
52GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma24:38
53USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma24:38
54BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal24:38
55AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe24:38
56USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale24:38
57FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale24:38
58ITADavide Villella (ITA)Astana24:38
59COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec24:38
60USABrent Bookwalter (USA)Mitchelton - Scott24:38
61ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data24:38
62ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec27:21
63ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec27:21
64ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec27:21
65ITALuca Covili (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox27:21
66USANathan Brown (USA)EF Education First28:48
67AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb30:13
68AUSJai Hindley (AUS)Sunweb30:28
69ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates30:28
70ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Step30:28
71DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step30:33
72ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos30:36
73AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott30:36
74ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos30:38
75ITAEnrico Battaglin (ITA)Katusha - Alpecin30:38
76AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal30:38
77BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal30:51
78ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec30:51
79POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe30:55
80NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott30:55
81ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox31:12
82ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Merida32:16
83ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC32:22
84ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar32:22
85LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academy33:08
86ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida33:26
87SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida33:26
88SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj33:26
89POLLukasz Owsian (POL)CCC33:26
90BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal33:26
91RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data33:26
92BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal33:26
93ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First33:26
94ITAEnrico Gasparotto (ITA)Dimension Data33:36
95NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma33:38
96ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida33:47
97GBRScott Davies (GBR)Dimension Data33:51
98ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe34:18
99ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo34:18
100SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin34:18
101LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale34:18
102NEDTom Leezer (NED)Jumbo - Visma34:29
103GERChristian Knees (GER)Team Ineos34:35
104FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale34:35
105USAChad Haga (USA)Sunweb34:47
106ITAManuel Senni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox34:54
107ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox34:54
108ITADario Cataldo (ITA)Astana34:54
109RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin34:54
110SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data35:10
111ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy36:32
112CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy37:36
113ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academy37:36
114SWEAwet Gebremedhin Andemeskel (SWE)Israel Cycling Academy37:36
115AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin39:59
116FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step41:52
117GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe41:52
118GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe41:52
119ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox41:52
120ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec42:09
121CZEJosef Cerný (CZE)CCC42:33
122POLKamil Gradek (POL)CCC42:33
123GERJasha Sütterlin (GER)Movistar42:33
124GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe42:33
125ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar42:33
126ITAManuele Boaro (ITA)Astana43:09
127FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj48:53
128ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox48:53
129ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates48:53
130NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj48:53
131AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo48:53
132FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj48:53
133ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo48:53
134ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè48:53
135ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè48:53
136SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates48:53
137GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale48:53
138AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj48:53
139ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè48:53
140JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè48:53
141IRLConor Dunne (IRL)Israel Cycling Academy48:53
142ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè48:53
143ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè48:53
144ITADavide Cimolai (ITA)Israel Cycling Academy48:53
145ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj48:53
146AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredo48:53
147ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates49:02
148USASean Bennett (USA)EF Education First49:35
149RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin49:50
150BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin49:50
151ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox49:53
152LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj
153AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data
154GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos
155BELLouis Vervaeke (BEL)Sunweb
156ITAGiovanni Lonardi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè
157GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step
158GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal
159ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Dimension Data

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 14 - Saint Vincent - Courmayeur (Skyway Monte Bianco) - 131 km - 25 Mei 2019Berg


1ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistar4:02:23
2GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott1:32
3ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida1:54
4POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe1:54
5ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistar1:54
6COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana1:54
7RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos1:54
8SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma1:54
9USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)EF Education First1:54
10ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Merida2:01
11ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohe3:49
12NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo4:04
13GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First5:40
14ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott5:40
15ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar5:40
16FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale5:58
17FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj5:58
18KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana5:58
19ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo7:13
20RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin7:20
21ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec7:20
22IRLEddie Dunbar (IRL)7:20
23AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb7:20
24USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma7:20
25COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Team Ineos7:20
26ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC7:20
27COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineos7:20
28SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates7:41
29FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale7:41
30FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale7:41
31ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data7:41
32ESTTanel Kangert (EST)EF Education First7:41
33CZEJan Hirt (CZE)Astana7:43
34ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates8:04
35FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale11:12
36AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Data11:51
37ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Merida11:51
38FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale11:51
39ITAManuel Senni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox12:44
40ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec13:52
41BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step14:22
42ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates17:25
43ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy17:25
44ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec17:25
45ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo17:25
46ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec17:25
47LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step17:25
48ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana17:25
49ITAEros Capecchi (ITA)Deceuninck - Quick Step17:25
50ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec17:25
51NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma17:25
52AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott21:31
53SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj21:44
54BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal21:44
55BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal22:57
56BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal22:57
57BELJan Bakelants (BEL)Sunweb22:57
58ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar22:57
59ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana22:57
60ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida22:57
61CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar22:57
62AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal23:28
63ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox23:30
64COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott23:30
65AUSJai Hindley (AUS)Sunweb23:30
66AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott23:30
67ITAEnrico Battaglin (ITA)Katusha - Alpecin23:30
68USABrent Bookwalter (USA)Mitchelton - Scott23:30
69DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott23:33
70USANathan Brown (USA)EF Education First24:24
71DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step24:24
72ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè25:29
73ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo25:29
74NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma25:29
75ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar25:29
76USASean Bennett (USA)EF Education First25:32
77ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe26:30
78POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe26:30
79AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo26:32
80ITALuca Covili (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox28:31
81LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale28:31
82ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC28:31
83SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin28:31
84POLLukasz Owsian (POL)CCC28:31
85COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec28:31
86ITAManuele Boaro (ITA)Astana28:31
87ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos28:31
88ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academy28:31
89ITADavide Villella (ITA)Astana28:31
90GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma28:31
91ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos28:31
92ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec28:31
93ESPRubén Plaza Molina (ESP)Israel Cycling Academy28:31
94AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin28:31
95ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Step29:12
96ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida29:12
97NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott29:12
98SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida29:12
99BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin29:12
100GBRScott Davies (GBR)Dimension Data29:12
101ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè29:12
102USAChad Haga (USA)Sunweb29:12
103USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale29:12
104AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe29:12
105SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data29:12
106RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data29:12
107ITAEnrico Gasparotto (ITA)Dimension Data29:12
108ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Merida29:12
109GERChristian Knees (GER)Team Ineos29:12
110ITADario Cataldo (ITA)Astana29:12
111FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step29:12
112PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCC29:12
113ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox29:12
114CZEJosef Cerný (CZE)CCC29:12
115POLKamil Gradek (POL)CCC29:19
116GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe29:19
117ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox29:19
118LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academy29:26
119ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates33:23
120ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè40:55
121ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox40:55
122GERJasha Sütterlin (GER)Movistar40:55
123ITADavide Cimolai (ITA)Israel Cycling Academy40:55
124ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates40:55
125ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè40:55
126BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal40:55
127ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè40:55
128RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin40:55
129GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale40:55
130CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy40:55
131FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj40:55
132ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo40:55
133RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin40:55
134NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj40:55
135AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj40:55
136FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj40:55
137ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar40:55
138ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec40:55
139ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj40:55
140SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates40:55
141GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe40:55
142NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma40:55
143NEDTom Leezer (NED)Jumbo - Visma40:55
144JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè40:55
145AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredo40:55
146GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe40:55
147ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First40:55
148IRLConor Dunne (IRL)Israel Cycling Academy40:55
149SWEAwet Gebremedhin Andemeskel (SWE)Israel Cycling Academy40:55
150NEDSam Oomen (NED)Sunweb
151ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 15 - Ivrea - Como - 237 km - 26 Mei 2019Sprint


1ITADario Cataldo (ITA)Astana5:48:15
2ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
3GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:11
4GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First0:11
5ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistar0:11
6ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida0:11
7COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana0:36
8POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe0:36
9ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Merida0:36
10ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistar0:36
11ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohe0:36
12NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:51
13SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma0:51
14ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana0:51
15SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates0:54
16RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos1:04
17RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin1:04
18CZEJan Hirt (CZE)Astana1:04
19IRLEddie Dunbar (IRL)1:06
20AUSJai Hindley (AUS)Sunweb1:27
21FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj1:28
22USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)EF Education First2:07
23FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale2:41
24ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo2:41
25ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC2:41
26COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineos2:41
27AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb2:56
28ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data3:04
29ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:14
30ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana4:14
31ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates4:14
32LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step4:14
33ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec5:08
34KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana5:08
35ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Merida8:04
36ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar8:26
37BELJan Bakelants (BEL)Sunweb11:20
38BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step11:20
39USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma11:20
40FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale11:20
41ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates11:20
42ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott13:19
43AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott13:19
44ITADavide Villella (ITA)Astana13:19
45ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox15:22
46ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec15:56
47ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec15:56
48ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar16:11
49CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar16:11
50ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy16:15
51POLLukasz Owsian (POL)CCC16:15
52SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data16:15
53ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox16:15
54USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale16:15
55BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal16:15
56BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal16:15
57ITAEnrico Gasparotto (ITA)Dimension Data16:15
58AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal16:15
59AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe16:15
60GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale16:15
61COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott16:15
62AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Data16:15
63ESTTanel Kangert (EST)EF Education First16:15
64ITAEros Capecchi (ITA)Deceuninck - Quick Step16:15
65FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj16:15
66ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC16:15
67ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec16:15
68NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma16:15
69NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma16:15
70ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe16:21
71ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar16:21
72ITAEnrico Battaglin (ITA)Katusha - Alpecin22:50
73GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma22:50
74FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale22:50
75ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè22:50
76DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott28:54
77SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj29:04
78ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos29:31
79AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott29:38
80USANathan Brown (USA)EF Education First31:45
81RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin31:45
82ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida31:45
83COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec31:45
84GBRScott Davies (GBR)Dimension Data31:45
85PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCC31:45
86GERChristian Knees (GER)Team Ineos31:45
87ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos31:45
88NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma31:45
89AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo31:45
90NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott31:45
91USAChad Haga (USA)Sunweb31:45
92ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo31:45
93ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida31:45
94ITAManuel Senni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox31:45
95POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe31:45
96USASean Bennett (USA)EF Education First31:45
97ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Merida31:45
98COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Team Ineos31:45
99ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè31:45
100ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè31:45
101NEDTom Leezer (NED)Jumbo - Visma31:45
102ITAManuele Boaro (ITA)Astana33:02
103ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates33:19
104ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates33:19
105ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Step34:39
106ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec34:39
107RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data34:39
108ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar34:39
109BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal36:46
110SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates36:46
111AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredo36:46
112DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step36:46
113ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo36:46
114ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo36:46
115ITALuca Covili (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox36:46
116ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox36:46
117SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida36:46
118RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin36:46
119FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale36:46
120ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox36:46
121SWEAwet Gebremedhin Andemeskel (SWE)Israel Cycling Academy36:46
122ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First36:46
123ESPRubén Plaza Molina (ESP)Israel Cycling Academy36:46
124GERJasha Sütterlin (GER)Movistar36:46
125SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin36:46
126LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale36:46
127FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale36:46
128GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe37:04
129GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe37:04
130FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step37:08
131GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe37:08
132ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè37:08
133IRLConor Dunne (IRL)Israel Cycling Academy37:08
134LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academy37:08
135ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè37:08
136CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy37:08
137ITADavide Cimolai (ITA)Israel Cycling Academy37:08
138ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academy37:08
139USABrent Bookwalter (USA)Mitchelton - Scott37:08
140JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè37:08
141CZEJosef Cerný (CZE)CCC38:19
142NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj38:19
143AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj38:19
144FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj38:19
145AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin38:19
146BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin38:19
147POLKamil Gradek (POL)CCC38:19
148ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj38:19
149BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 16 - Lovere - Ponte di Legno - 226 km - 28 Mei 2019Sprint



Etappe 17 - Commezzadura (Val di Sole) - Anterselva / Antholz - 18 km - 29 Mei 2019Sprint



Etappe 18 - Valdaora / Olang - Santa Maria di Sala - 22 km - 30 Mei 2019Sprint



Etappe 19 - Treviso - San Martino di Castrozza - 151 km - 31 Mei 2019Sprint



Etappe 20 - Feltre - Croce D'Aune-Monte Avena - 193 km - 1 Juni 2019Sprint



Etappe 21 - Verona - Verona - 15,6 km - 1 Juni 2019Individuele Tijdrit


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden