De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Giro - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Giro - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2020

Giro 2020

ItaliëItalië - 3 Oktober 2020 - 25 Oktober 2020


Algemeen klassement - 24 Oktober 2020


1AUSJai Hindley (AUS)Sunweb85:22:07
2GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos0:00
3NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb1:32
4ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren2:51
5PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step3:14
6DENJakob Fuglsang (DEN)Astana6:32
7ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo7:46
8AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe8:05
9ITAFausto Masnada (ITA)CCC9:24
10AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Mclaren10:08
11ITADomenico Pozzovivo (ITA)11:40
12POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe19:17
13ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar34:12
14GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step36:46
15USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates38:22
16FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale44:49
17USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale52:45
18GBRBen Swift (GBR)Team Ineos57:11
19ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar57:45
20AUSBen O'Connor (AUS)Ntt Pro Cycling1:02:37
21NEDSam Oomen (NED)Sunweb1:03:10
22RUSIlnur Zakarin (RUS)CCC1:05:22
23ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe1:12:47
24ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos1:14:58
25ITAFabio Felline (ITA)Astana1:24:58
26NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb1:25:34
27HUNAttila Valter (HUN)CCC1:29:32
28BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step1:30:00
29AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb1:31:31
30DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step1:34:33
31ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo1:47:18
32ESTTanel Kangert (EST)EF Education First1:54:48
33PORRuben Guerreiro (POR)EF Education First1:57:49

Puntenklassement - 24 Oktober 2020


1FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj233
2SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe184
3PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step101
4ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R - La Mondiale78
5ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates77
6CZEJosef Cerný (CZE)CCC73
7ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos72
8SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec70
9GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos66

Bergklassement - 24 Oktober 2020


1PORRuben Guerreiro (POR)EF Education First234
2GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos157
3BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal122
4AUSRohan Dennis (AUS)Team Ineos119
5AUSBen O'Connor (AUS)Ntt Pro Cycling71
6AUSJai Hindley (AUS)Sunweb71
7NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb55
8ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos48
9ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos45

Jongerenklassement - 24 Oktober 2020


1AUSJai Hindley (AUS)Sunweb85:22:07
2GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos0:00
3PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step3:14
4ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar34:12
5GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step36:46
6USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates38:22
7FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale44:49
8AUSBen O'Connor (AUS)Ntt Pro Cycling1:02:37


Ploegenklassement - 23 Oktober 2020


1GBR Ineos Grenadiers241:35:57
2BEL Deceuninck - Quick Step23:39
3BRN Bahrain - McLaren28:01
4GER Sunweb28:37
5GER Bora - Hansgrohe51:45
6RSA NTT Pro Cycling1:44:27
7KAZ Astana1:51:58
8ESP Movistar1:54:57
9FRA AG2R - La Mondiale1:59:25
10USA Trek - Segafredo2:28:35
11POL CCC Team2:44:53
12UAE UAE Team Emirates3:27:29
13BEL Lotto - Soudal3:53:44
14USA Ef Pro Cycling5:10:12
15ITA Androni Giocattoli - Sidermec7:04:49
16FRA Cofidis, Solutions Crédits7:17:11
17ITA Vini Zabù - KTM8:24:15
18ITA Bardiani - CSF - Faizanè8:41:09
19ISR Israel Start-Up Nation10:27:49
20FRA Groupama - FDJ12:30:56

Etappe 1 - Monreale - Palermo 15km - 3 Oktober 2020Individuele Tijdrit

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia


1ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos15:24
2PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step0:22
3DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates0:22
4GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:23
5NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma0:31
6CZEJosef Cerný (CZE)CCC0:36
7ITAMatteo Sobrero (ITA)Ntt Pro Cycling0:40
8USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First0:41
9AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj0:42
10AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation0:42
11SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Mclaren0:42
12NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma0:42
13USAChad Haga (USA)Sunweb0:44
14AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scott0:44
15AUSRohan Dennis (AUS)Team Ineos0:48
16NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb0:48
17GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:49
18ESTTanel Kangert (EST)EF Education First0:49
19POLKamil Gradek (POL)CCC0:50
20BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step0:51
21GERNico Denz (GER)Sunweb0:55
22AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb0:55
23AUSMichael Matthews (AUS)Sunweb0:58
24USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates0:59
25ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren0:59
26AUSBen O'Connor (AUS)Ntt Pro Cycling1:00
27BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:02
28AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma1:03
29USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale1:04
30ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo1:04
31FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale1:04
32ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step1:06
33AUSJames Whelan (AUS)EF Education First1:06
34USASean Bennett (USA)EF Education First1:06
35ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos1:06
36BELVictor Campenaerts (BEL)Ntt Pro Cycling1:07
37DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step1:08
38ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates1:09
39NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj1:09
40ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First1:10
41NEDSam Oomen (NED)Sunweb1:11
42ITAFabio Felline (ITA)Astana1:13
43GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step1:13
44POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe1:13
45POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe1:15
46AUSJai Hindley (AUS)Sunweb1:15
47GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Visma1:16
48USABrent Bookwalter (USA)Mitchelton - Scott1:18
49AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott1:18
50COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates1:19
51AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe1:19
52ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe1:19
53ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates1:19
54RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana1:20
55NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma1:20
56ITAManuele Boaro (ITA)Astana1:20
57ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo1:21
58LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale1:22
59GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma1:22
60SUIDanilo Wyss (SUI)Ntt Pro Cycling1:22
61ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana1:22
62AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe1:22
63ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe1:23
64USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates1:25
65RUSIlnur Zakarin (RUS)CCC1:26
66ITAFausto Masnada (ITA)CCC1:26
67GBRBen Swift (GBR)Team Ineos1:28
68NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb1:28
69ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo1:29
70ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Ntt Pro Cycling1:29
71AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First1:29
72GERMarco Mathis (GER)Cofidis1:31
73COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana1:31
74ITADomenico Pozzovivo (ITA)1:33
75ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:33
76FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj1:34
77ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar1:34
78USAJoey Rosskopf (USA)CCC1:34
79ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar1:34
80COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates1:35
81ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos1:35
82ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scott1:36
83CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermec1:36
84ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain - Mclaren1:37
85PORRuben Guerreiro (POR)EF Education First1:37
86AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott1:38
87AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Mclaren1:38
88ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates1:39
89ITADario Cataldo (ITA)Movistar1:40
90HUNAttila Valter (HUN)CCC1:40
91SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj1:40
92FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj1:40
93ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal1:42
94GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation1:42
95AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott1:42
96NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma1:44
97ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos1:45
98ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:45
99AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott1:47
100DENJakob Fuglsang (DEN)Astana1:47
101SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec1:47
102AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First1:47
103BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step1:47
104RSALouis Meintjes (RSA)Ntt Pro Cycling1:47
105ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo1:49
106SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe1:50
107LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj1:51
108BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal1:52
109ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar1:52
110RUSPavel Kochetkov (RUS)CCC1:53
111ITALuca Wackermann (ITA)Vini Zabù - KTM1:53
112ITAMarco Frapporti (ITA)1:53
113FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis1:54
114FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale1:54
115JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Mclaren1:54
116ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar1:54
117ESPDaniel Navarro García (ESP)Israel Start-Up Nation1:57
118ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nation1:57
119ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj1:58
120FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis1:59
121GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation1:59
122POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe2:00
123FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale2:00
124CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nation2:03
125DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana2:03
126GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos2:04
127ITALorenzo Rota (ITA)2:05
128ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R - La Mondiale2:06
129NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal2:07
130ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù - KTM2:07
131POLKamil Malecki (POL)CCC2:09
132UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Mclaren2:11
133ITAEnrico Battaglin (ITA)2:11
134ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar2:11
135ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:11
136FRARudy Barbier (FRA)Israel Start-Up Nation2:12
137BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal2:12
138GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal2:12
139GBRJonathan Dibben (GBR)Lotto - Soudal2:12
140ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC2:12
141FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale2:13
142SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Mclaren2:14
143DENJesper Hansen (DEN)Cofidis2:14
144ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè2:14
145ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo2:15
146ITASimone Consonni (ITA)Cofidis2:18
147ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo2:19
148NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma2:20
149COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar2:20
150ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:21
151NEDPieter Weening (NED)2:21
152ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè2:22
153ITAElia Viviani (ITA)Cofidis2:23
154ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè2:32
155ITAFabio Mazzucco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè2:35
156ITAGiovanni Visconti (ITA)Vini Zabù - KTM2:35
157FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo2:36
158AUSDylan Sunderland (AUS)Ntt Pro Cycling2:40
159AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal2:42
160ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè2:43
161ITASimone Bevilacqua (ITA)Vini Zabù - KTM2:44
162NEDEtienne Van Empel (NED)Vini Zabù - KTM2:47
163ITAFrancesco Romano (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè2:47
164COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step2:47
165ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation2:49
166FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R - La Mondiale2:52
167ITADavide Villella (ITA)Movistar2:54
168ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec2:56
169FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj2:59
170COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Androni Giocattoli - Sidermec3:00
171AUSNathan Haas (AUS)Cofidis3:12
172FRANicolas Edet (FRA)Cofidis3:30
173ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè3:53
174ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:00
175ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè7:14
176COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Alcomo - Agrigento 150km - 4 Oktober 2020Ontsnapping

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia


1ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates3:24:58
2SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
3DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
4AUSMichael Matthews (AUS)Sunweb0:05
5ITALuca Wackermann (ITA)Vini Zabù - KTM0:05
6PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step0:05
7ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo0:05
8ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo0:05
9ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren0:05
10AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott0:05
11GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:05
12DENJakob Fuglsang (DEN)Astana0:05
13ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R - La Mondiale0:05
14ITADomenico Pozzovivo (ITA)0:05
15ITAMatteo Sobrero (ITA)Ntt Pro Cycling0:05
16NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma0:05
17POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe0:05
18NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma0:05
19GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:05
20AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe0:05
21PORRuben Guerreiro (POR)EF Education First0:05
22ITAFausto Masnada (ITA)CCC0:05
23SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Mclaren0:05
24AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott0:05
25NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb0:05
26RUSIlnur Zakarin (RUS)CCC0:05
27USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates0:05
28FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale0:05
29GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step0:05
30AUSJai Hindley (AUS)Sunweb0:05
31BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal0:05
32NEDSam Oomen (NED)Sunweb0:05
33ESTTanel Kangert (EST)EF Education First0:05
34ITADario Cataldo (ITA)Movistar0:05
35ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar0:05
36DENJesper Hansen (DEN)Cofidis0:05
37ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo0:05
38NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal0:05
39ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain - Mclaren0:05
40AUSBen O'Connor (AUS)Ntt Pro Cycling0:05
41ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar0:05
42RSALouis Meintjes (RSA)Ntt Pro Cycling0:05
43ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos0:05
44HUNAttila Valter (HUN)CCC0:05
46AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First0:05
47FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale0:05
48ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar0:05
49ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:05
50GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos0:05
51ESPDaniel Navarro García (ESP)Israel Start-Up Nation0:05
52AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma0:05
53ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates0:05
54ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe0:05
55ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC0:05
56USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale0:05
57ITADavide Villella (ITA)Movistar0:05
58AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Mclaren0:05
59USAJoey Rosskopf (USA)CCC0:22
60ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Ntt Pro Cycling0:22
61ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First0:30
62USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates0:30
63ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo0:43
64CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nation0:45
65BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step0:45
66COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar0:47
67ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo0:47
68POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe0:50
69NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma0:50
70FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale0:50
71ITAFrancesco Romano (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:50
72AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb0:50
73RUSPavel Kochetkov (RUS)CCC0:50
74ITASimone Consonni (ITA)Cofidis0:55
75ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:57
76NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb1:07
77ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:15
78CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermec1:15
79BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal1:21
80AUSNathan Haas (AUS)Cofidis1:28
81GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation1:28
82GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Visma1:28
83ITALorenzo Rota (ITA)1:36
84FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis1:36
85ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos1:36
86SUIDanilo Wyss (SUI)Ntt Pro Cycling1:38
87AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj1:38
88ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step1:43
89ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar1:46
90ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo1:48
91FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R - La Mondiale1:50
92COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Androni Giocattoli - Sidermec1:50
93ITAGiovanni Visconti (ITA)Vini Zabù - KTM1:52
94ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec1:55
95POLKamil Malecki (POL)CCC2:16
96AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott2:19
97ITAMarco Frapporti (ITA)2:37
98ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù - KTM2:37
99SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj2:37
100ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè2:37
101UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Mclaren2:37
102ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal2:51
103LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale2:51
104NEDPieter Weening (NED)3:11
105ITAManuele Boaro (ITA)Astana3:23
106ITAEnrico Battaglin (ITA)3:24
107ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:56
108SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec3:56
109ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:56
110USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First3:56
111JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Mclaren3:56
112AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott4:00
113NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj4:00
114FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj4:00
115FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj4:00
116POLKamil Gradek (POL)CCC4:00
117ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè4:00
118SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Mclaren4:00
119USASean Bennett (USA)EF Education First4:00
120POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe4:05
121COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana4:05
122RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana
122ITAElia Viviani (ITA)Cofidis4:12

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Enna - Etna 150km - 5 Oktober 2020Berg

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia


1ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First4:02:33
2ITAGiovanni Visconti (ITA)Vini Zabù - KTM0:21
3BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal0:30
4NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb0:39
5DENJakob Fuglsang (DEN)Astana0:51
6POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe0:51
7ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo0:51
8ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos0:51
9ITADomenico Pozzovivo (ITA)0:51
10NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma0:56
11PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step1:03
12ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren1:03
13ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar1:23
14AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe1:29
15AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Mclaren1:29
16ITAFausto Masnada (ITA)CCC1:31
17ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar1:37
18RSALouis Meintjes (RSA)Ntt Pro Cycling1:37
19AUSJai Hindley (AUS)Sunweb1:37
20USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates1:37
21RUSIlnur Zakarin (RUS)CCC1:37
22GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step1:52
23ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo2:11
24GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos2:33
25AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott2:48
26ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè3:18
27FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis3:23
28FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale3:42
29NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma4:17
30AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott4:22
31GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott4:22
32FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale4:22
33FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R - La Mondiale4:22
34FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale4:22
35ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo4:22
36NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb4:59
37AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma4:59
38ESPDaniel Navarro García (ESP)Israel Start-Up Nation5:32
39ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana5:48
40ESTTanel Kangert (EST)EF Education First5:55
41USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates6:30
42BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal7:39
43NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal7:39
44SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj7:39
45PORRuben Guerreiro (POR)EF Education First7:39
46GBRBen Swift (GBR)Team Ineos7:39
47ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo7:39
48USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale7:39
49HUNAttila Valter (HUN)CCC7:43
50NEDSam Oomen (NED)Sunweb8:20
51AUSBen O'Connor (AUS)Ntt Pro Cycling8:30
52ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe9:55
53DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates9:55
54USAJoey Rosskopf (USA)CCC10:01
55ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Ntt Pro Cycling10:15
56GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal10:54
57FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo11:34
58ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo11:34
59DENJesper Hansen (DEN)Cofidis11:34
60DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana11:34
61ITADavide Villella (ITA)Movistar11:34
62ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC11:34
63RUSPavel Kochetkov (RUS)CCC11:34
64ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec11:34
65BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step11:34
66POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe11:34
67ITAFabio Felline (ITA)Astana11:34
68ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos12:19
69GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos12:19
70DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step12:19
71ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo12:19
72ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec12:19
73ITAEnrico Battaglin (ITA)12:19
74UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Mclaren12:19
75LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale12:19
76GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Visma12:19
77ITALuca Wackermann (ITA)Vini Zabù - KTM12:19
78FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale12:19
79COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar14:09
80AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott14:09
81NEDPieter Weening (NED)14:09
82ITADario Cataldo (ITA)Movistar15:26
83ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates15:26
84USAChad Haga (USA)Sunweb16:08
85NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma16:08
86BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal16:08
87NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma16:19
88ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates16:27
89ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar17:32
90ITAManuele Boaro (ITA)Astana18:07
91ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè18:09
92CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermec18:09
93SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Mclaren18:09
94ITALorenzo Rota (ITA)18:09
95ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù - KTM18:49
96AUSRohan Dennis (AUS)Team Ineos19:07
97ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos19:47
98ITAMatteo Sobrero (ITA)Ntt Pro Cycling19:47
99ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R - La Mondiale19:47
100ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè19:47
101ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec19:47
102ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar19:47
103CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nation19:47
104ITAFrancesco Romano (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè19:47
105USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First19:47
106AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First19:47
107AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb20:23
108SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec21:29
109SUIDanilo Wyss (SUI)Ntt Pro Cycling21:29
110COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana21:29
111FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis21:29
112ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec21:29
113AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First21:29
114JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Mclaren21:29
115BELVictor Campenaerts (BEL)Ntt Pro Cycling23:38
116AUSJames Whelan (AUS)EF Education First24:48
117GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma24:48
118ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec24:48
119ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain - Mclaren24:48
120POLKamil Malecki (POL)CCC24:48
121FRANicolas Edet (FRA)Cofidis24:48
122SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Mclaren24:48
123ITAMarco Frapporti (ITA)24:48
124ITASimone Bevilacqua (ITA)Vini Zabù - KTM24:48
125ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos24:48
126AUSDylan Sunderland (AUS)Ntt Pro Cycling24:48
127ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec24:48
128AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj24:48
129COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Androni Giocattoli - Sidermec24:48
130AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott24:48
131USASean Bennett (USA)EF Education First24:48
132AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal24:48
133CZEJosef Cerný (CZE)CCC24:48
134ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe24:48
135NEDEtienne Van Empel (NED)Vini Zabù - KTM24:48
136ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal25:12
137ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step25:12
138ITAFabio Mazzucco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè25:12
139AUSMichael Matthews (AUS)Sunweb25:12
140SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe25:12
141POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe25:12
142POLKamil Gradek (POL)CCC25:12
143ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè30:23
144GERMarco Mathis (GER)Cofidis30:23
145AUSNathan Haas (AUS)Cofidis30:23
146GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation30:23
147ITAElia Viviani (ITA)Cofidis30:23
148COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates30:23
149GBRJonathan Dibben (GBR)Lotto - Soudal30:23
150NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma30:23
151NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj30:23
152ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nation30:23
153ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè30:23
154AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe30:23
155AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation30:23
156COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates30:23
157ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates30:23
158GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation30:23
159GERNico Denz (GER)Sunweb30:23
160BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step30:23
161COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step30:23
162ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation30:23
163USABrent Bookwalter (USA)Mitchelton - Scott30:23
164ITASimone Consonni (ITA)Cofidis30:23
165ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj30:23
166FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj30:23
167FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj30:23
168ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar30:23
169LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj30:23
170ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scott30:23
171FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj31:24
172FRARudy Barbier (FRA)Israel Start-Up Nation31:46
173AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scott32:17

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Catania - Villafranco Tirrena 140km - 6 Oktober 2020Sprint

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia


1FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj3:22:13
2SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
3ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
4ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R - La Mondialezt
5ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
6ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
7ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
8AUSMichael Matthews (AUS)Sunwebzt
9ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
10ITAEnrico Battaglin (ITA)zt
11COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
12USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
13USASean Bennett (USA)EF Education Firstzt
14CZEJosef Cerný (CZE)CCCzt
15ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
16GERNico Denz (GER)Sunwebzt
17ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
18PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
19ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
20DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
21FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondialezt
22ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclarenzt
23GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
24NEDWilco Kelderman (NED)Sunwebzt
25ITAFausto Masnada (ITA)CCCzt
26AUSJai Hindley (AUS)Sunwebzt
27ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
28ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineoszt
29DENJakob Fuglsang (DEN)Astanazt
30AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
31POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohezt
32GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
33ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education Firstzt
34AUSBen O'Connor (AUS)Ntt Pro Cyclingzt
35BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
36NEDSam Oomen (NED)Sunwebzt
37NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
38ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
39ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
40SUIDanilo Wyss (SUI)Ntt Pro Cyclingzt
41AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
42ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineoszt
43ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
44NEDMartijn Tusveld (NED)Sunwebzt
45ITAFabio Felline (ITA)Astanazt
46GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
47ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
48RUSIlnur Zakarin (RUS)CCCzt
49ESTTanel Kangert (EST)EF Education Firstzt
50USAJoey Rosskopf (USA)CCCzt
51NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudalzt
52NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
53AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scottzt
54AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scottzt
55AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scottzt
56GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
57USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirateszt
58ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
59USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondialezt
60PORRuben Guerreiro (POR)EF Education Firstzt
61AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Mclarenzt
62RUSPavel Kochetkov (RUS)CCCzt
63FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondialezt
64LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
65FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R - La Mondialezt
66ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
67ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scottzt
68ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
69RSALouis Meintjes (RSA)Ntt Pro Cyclingzt
70AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
71JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Mclarenzt
72ITAMatteo Sobrero (ITA)Ntt Pro Cyclingzt
73GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineoszt
74ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
75CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermeczt
76ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineoszt
77FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondialezt
78FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidiszt
79ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
80ESPDaniel Navarro García (ESP)Israel Start-Up Nationzt
81ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCCzt
82HUNAttila Valter (HUN)CCCzt
83ITAFrancesco Romano (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:30
84FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo0:30
85ITAGiovanni Visconti (ITA)Vini Zabù - KTM0:30
86ITAMarco Frapporti (ITA)0:30
87USAChad Haga (USA)Sunweb0:30
88ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo0:30
89ITADavide Villella (ITA)Movistar0:30
90ITAManuele Boaro (ITA)Astana0:30
91SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj0:30
92SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Mclaren0:30
93AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb0:30
94COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar0:30
95ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana0:30
96COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana0:30
97DENJesper Hansen (DEN)Cofidis0:30
98POLKamil Gradek (POL)CCC0:30
99ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Ntt Pro Cycling0:30
100GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma0:30
101UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Mclaren0:42
102ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos0:42
103POLKamil Malecki (POL)CCC0:42
104DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana0:42
105ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe0:42
106ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:42
107ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:42
108POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:42
109ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:42
110ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo0:42
111ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec0:42
112ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar0:42
113AUSDylan Sunderland (AUS)Ntt Pro Cycling0:42
114AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation0:42
115AUSNathan Haas (AUS)Cofidis0:42
116ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain - Mclaren0:42
117SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec0:59
118AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First0:59
119ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar0:59
120AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott0:59
121NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma1:09
122NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma1:09
123BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step1:09
124POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe1:25
125CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nation1:25
126AUSJames Whelan (AUS)EF Education First1:25
127ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù - KTM1:46
128AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First1:46
129NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma2:14
130LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj2:29
131AUSRohan Dennis (AUS)Team Ineos2:37
132BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal2:43
133BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal2:43
134GERMarco Mathis (GER)Cofidis2:43
135GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation2:43
136FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale2:43
137ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè2:43
138NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj2:43
139ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo2:43
140ITASimone Bevilacqua (ITA)Vini Zabù - KTM2:43
141AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe2:43
142ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo2:43
143BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step2:43
144COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates2:43
145GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal2:43
146COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step2:43
147NEDPieter Weening (NED)2:43
148BELVictor Campenaerts (BEL)Ntt Pro Cycling2:43
149FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj2:43
150ITALorenzo Rota (ITA)3:21
151USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First3:41
152AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott3:50
153COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates5:22
154ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates5:22
155DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates5:27
156ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates5:27
157ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè6:25
158ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec6:25
159SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Mclaren6:29
160ITAFabio Mazzucco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè6:58
161USABrent Bookwalter (USA)Mitchelton - Scott7:11
162ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec7:29
163AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal8:18
164FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis8:23
165ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nation11:25
166FRANicolas Edet (FRA)Cofidis11:25
167GBRJonathan Dibben (GBR)Lotto - Soudal11:25
168GBRBen Swift (GBR)Team Ineos11:25
169FRARudy Barbier (FRA)Israel Start-Up Nation11:25
170FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj11:32
171NEDEtienne Van Empel (NED)Vini Zabù - KTM13:33
172ITALuca Wackermann (ITA)Vini Zabù - KTM13:33
173GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Mileto - Camigliatello Silano 225km - 7 Oktober 2020Medium berg

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia


1ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos5:59:17
2AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe0:34
3PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step0:34
4NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb0:34
5AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott0:34
6AUSJai Hindley (AUS)Sunweb0:34
7BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal0:34
8ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren0:34
9DENJakob Fuglsang (DEN)Astana0:34
10ITAFausto Masnada (ITA)CCC0:34
11POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe0:34
12ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo0:34
13ITADomenico Pozzovivo (ITA)0:34
14ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar0:34
15NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma0:34
16AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Mclaren0:34
17AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott0:34
18RUSIlnur Zakarin (RUS)CCC0:34
19GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos0:34
20GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:34
21ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar0:34
22NEDSam Oomen (NED)Sunweb0:34
23NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma0:34
24ESTTanel Kangert (EST)EF Education First0:48
25USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale0:48
26FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale0:48
27NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma0:48
28USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates0:48
29ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe0:48
30ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos0:48
31AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma0:48
32ITAFabio Felline (ITA)Astana0:48
33HUNAttila Valter (HUN)CCC1:37
34USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates2:14
35GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step2:14
36GBRBen Swift (GBR)Team Ineos2:52
37ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana3:30
38COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar3:52
39FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis4:00
40FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale4:00
41ITADavide Villella (ITA)Movistar4:00
42ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù - KTM4:50
43NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb5:13
44BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal5:51
45ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo7:02
46ITADario Cataldo (ITA)Movistar7:29
47ITALorenzo Rota (ITA)7:59
48ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo8:13
49DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana8:13
50SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Mclaren8:57
51UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Mclaren8:57
52RUSPavel Kochetkov (RUS)CCC8:57
53ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC8:57
54ESPDaniel Navarro García (ESP)Israel Start-Up Nation8:57
55ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo8:57
56ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Ntt Pro Cycling8:57
57FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R - La Mondiale8:57
58ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar9:54
59PORRuben Guerreiro (POR)EF Education First10:11
60ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates10:54
61ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo10:54
62FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo10:54
63BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step10:54
64ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos10:54
65GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Visma11:06
66AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb11:29
67AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott11:29
68DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step13:00
69NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma13:00
70POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe13:00
71ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè13:00
72ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos13:00
73ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec13:00
74ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè13:00
75USAChad Haga (USA)Sunweb13:00
76BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal13:00
77ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain - Mclaren13:00
78ITAEnrico Battaglin (ITA)15:00
79ITAFrancesco Romano (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè16:21
80FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale16:34
81FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale16:34
82DENJesper Hansen (DEN)Cofidis16:34
83ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First16:34
84LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale16:34
85ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R - La Mondiale16:34
86NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal17:24
87ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar17:26
88AUSRohan Dennis (AUS)Team Ineos18:14
89FRANicolas Edet (FRA)Cofidis20:15
90FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis20:15
91GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal21:18
92CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nation21:18
93JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Mclaren21:18
94SUIDanilo Wyss (SUI)Ntt Pro Cycling21:18
95ITAMatteo Sobrero (ITA)Ntt Pro Cycling21:18
96SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Mclaren21:18
97ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates21:18
98GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma22:31
99NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma22:31
100ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step22:50
101ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal22:50
102ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè22:50
103ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè22:50
104ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo22:50
105CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermec22:50
106SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec22:50
107POLKamil Malecki (POL)CCC22:50
108ITAGiovanni Visconti (ITA)Vini Zabù - KTM22:50
109COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Androni Giocattoli - Sidermec22:50
110AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First22:50
111USASean Bennett (USA)EF Education First22:50
112AUSDylan Sunderland (AUS)Ntt Pro Cycling22:50
113AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe22:50
114GERNico Denz (GER)Sunweb22:50
115AUSMichael Matthews (AUS)Sunweb22:50
116AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott22:50
117USAJoey Rosskopf (USA)CCC22:50
118DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates23:52
119ITAMarco Frapporti (ITA)24:19
120ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec24:43
121ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec24:43
122ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec26:35
123POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe26:35
124SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe26:35
125ITAManuele Boaro (ITA)Astana26:35
126ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe26:35
127COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana26:35
128ITAFabio Mazzucco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè26:45
129AUSJames Whelan (AUS)EF Education First28:18
130AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scott28:18
131FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj28:47
132LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj28:47
133BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step28:47
134SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj28:47
135AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj28:47
136CZEJosef Cerný (CZE)CCC28:47
137NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj28:47
138ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec28:47
139GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation28:47
140ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj28:47
141GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation28:47
142ITASimone Bevilacqua (ITA)Vini Zabù - KTM28:47
143POLKamil Gradek (POL)CCC28:47
144ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè28:47
145COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates28:47
146COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates28:47
147ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates28:47
148ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nation28:47
149FRARudy Barbier (FRA)Israel Start-Up Nation28:47
150GERMarco Mathis (GER)Cofidis28:47
151ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation28:47
152ITAElia Viviani (ITA)Cofidis28:47
153AUSNathan Haas (AUS)Cofidis28:47
154ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar28:47
155FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj28:47
156AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation28:47
157NEDEtienne Van Empel (NED)Vini Zabù - KTM28:47
158GBRJonathan Dibben (GBR)Lotto - Soudal28:47
159AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal28:47
160USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First28:47
161BELVictor Campenaerts (BEL)Ntt Pro Cycling28:47
162AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First28:47
163ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scott28:47
164RSALouis Meintjes (RSA)Ntt Pro Cycling28:47
165COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step28:47
166ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec28:47
167USABrent Bookwalter (USA)Mitchelton - Scott28:47
168AUSBen O'Connor (AUS)Ntt Pro Cycling28:56
169ITASimone Consonni (ITA)Cofidis28:56
170NEDPieter Weening (NED)
171ITALuca Wackermann (ITA)Vini Zabù - KTM

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Castrovillari - Matera 188km - 8 Oktober 2020Sprint

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia


1FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj4:54:38
2AUSMichael Matthews (AUS)Sunwebzt
3ITAFabio Felline (ITA)Astanazt
4COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
5ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
6ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R - La Mondialezt
7DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
8SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
9ITAEnrico Battaglin (ITA)zt
10ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineoszt
11ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
12ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
13AUSSimon Clarke (AUS)EF Education Firstzt
14DENJakob Fuglsang (DEN)Astanazt
15ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
16ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
17POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohezt
18NEDSam Oomen (NED)Sunwebzt
19AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
20ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
21PORRuben Guerreiro (POR)EF Education Firstzt
22AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scottzt
23ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclarenzt
24AUSJai Hindley (AUS)Sunwebzt
25PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
26ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
27ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
28NEDWilco Kelderman (NED)Sunwebzt
29HUNAttila Valter (HUN)CCCzt
30ITAFausto Masnada (ITA)CCCzt
31BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
32NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
33ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
34GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
35USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
36GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
37RUSIlnur Zakarin (RUS)CCCzt
38NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
39AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Mclarenzt
40FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondialezt
41NEDMartijn Tusveld (NED)Sunwebzt
42AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
43GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineoszt
44ITAFrancesco Romano (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
45USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirateszt
46ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineoszt
47GBRBen Swift (GBR)Team Ineoszt
48FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondialezt
49FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidiszt
50ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
51ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
52ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
53USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondialezt
54SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Mclarenzt
55NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudalzt
56AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scottzt
57LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdjzt
58FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
59FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R - La Mondialezt
60LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale0:20
61CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermec0:20
62ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal0:20
63USASean Bennett (USA)EF Education First0:23
64RUSPavel Kochetkov (RUS)CCC0:23
65ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First0:25
66ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo0:25
67ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Ntt Pro Cycling0:34
68ITADavide Villella (ITA)Movistar0:37
69ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar0:37
70ITAGiovanni Visconti (ITA)Vini Zabù - KTM0:42
71POLKamil Malecki (POL)CCC0:42
72COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar0:44
73ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù - KTM0:46
74FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale0:46
75ESPDaniel Navarro García (ESP)Israel Start-Up Nation1:07
76AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scott1:21
77USAJoey Rosskopf (USA)CCC1:21
78SUIDanilo Wyss (SUI)Ntt Pro Cycling1:21
79BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal1:32
80JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Mclaren1:32
81SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj1:32
82BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step1:32
83ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC1:32
84AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott1:32
85ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:46
86ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:46
87ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo1:46
88BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:46
89NEDEtienne Van Empel (NED)Vini Zabù - KTM1:46
90FRANicolas Edet (FRA)Cofidis1:57
91FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo1:57
92ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo1:57
93DENJesper Hansen (DEN)Cofidis1:57
94POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe1:57
95ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec2:12
96BELVictor Campenaerts (BEL)Ntt Pro Cycling2:12
97SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec2:16
98ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana2:23
99ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj2:24
100AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj2:24
101NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma2:24
102GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Visma2:24
103UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Mclaren2:27
104ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar2:27
105ITAManuele Boaro (ITA)Astana2:33
106ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain - Mclaren2:35
107COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates2:35
108ITADario Cataldo (ITA)Movistar2:35
109CZEJosef Cerný (CZE)CCC2:35
110ITAMatteo Sobrero (ITA)Ntt Pro Cycling2:35
111DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana2:42
112USAChad Haga (USA)Sunweb2:42
113AUSRohan Dennis (AUS)Team Ineos2:46
114ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos2:46
115FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale2:46
116ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates2:46
117NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma2:46
118NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma2:46
119AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott2:46
120COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana2:46
121AUSBen O'Connor (AUS)Ntt Pro Cycling2:46
122FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis2:46
123ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:30
124AUSNathan Haas (AUS)Cofidis3:30
125GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation3:30
126GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma3:30
127ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:30
128ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scott3:30
129POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe3:32
130CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nation3:41
131AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal3:52
132GERNico Denz (GER)Sunweb4:00
133AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb4:00
134POLKamil Gradek (POL)CCC4:00
135ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates4:07
136AUSDylan Sunderland (AUS)Ntt Pro Cycling4:19
137ITAFabio Mazzucco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè4:26
138ESTTanel Kangert (EST)EF Education First4:31
139ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos4:47
140ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar5:02
141USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First5:03
142DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates5:03
143ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè5:03
144GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation5:05
145GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal5:05
146RSALouis Meintjes (RSA)Ntt Pro Cycling5:05
147ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar7:11
148AUSJames Whelan (AUS)EF Education First7:28
149ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec10:32
150NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj11:37
151GERMarco Mathis (GER)Cofidis11:37
152COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Androni Giocattoli - Sidermec11:37
153AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First11:37
154BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step11:37
155SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Mclaren11:37
156ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec11:37
157ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe11:37
158ITAMarco Frapporti (ITA)11:37
159ITALorenzo Rota (ITA)11:37
160ITAElia Viviani (ITA)Cofidis11:37
161ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nation11:37
162ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè11:37
163COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step11:37
164FRARudy Barbier (FRA)Israel Start-Up Nation11:37
165GBRJonathan Dibben (GBR)Lotto - Soudal11:37
166ITASimone Bevilacqua (ITA)Vini Zabù - KTM11:37
167AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe11:37
168AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation11:37
169USABrent Bookwalter (USA)Mitchelton - Scott

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Matera - Brindisi 143km - 9 Oktober 2020Sprint

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia


1FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj0:01
2SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe2:47:28
3AUSMichael Matthews (AUS)Sunweb2:47:28
4GBRBen Swift (GBR)Team Ineos2:08
5COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step2:08
6FRARudy Barbier (FRA)Israel Start-Up Nation0:11
7ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step0:11
8ITAEnrico Battaglin (ITA)0:11
9ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:11
10ITAElia Viviani (ITA)Cofidis1:11
11COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates1:11
12ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:11
13DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates1:11
14CZEJosef Cerný (CZE)CCC1:02
15NEDSam Oomen (NED)Sunweb2:27
16PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step2:27
17NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb2:27
18USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates2:27
19POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe0:57
20GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Visma0:57
21NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma0:57
22ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates0:57
23ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj0:57
24AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe0:57
25ITADomenico Pozzovivo (ITA)0:57
26ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo1:36
27ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo1:36
28AUSJai Hindley (AUS)Sunweb0:05
29GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation1:18
30ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren1:18
31ITAFrancesco Romano (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:18
32ITAFabio Felline (ITA)Astana0:04
33AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma1:14
34DENJakob Fuglsang (DEN)Astana1:14
35RUSIlnur Zakarin (RUS)CCC0:01
36ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar0:01
37AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott0:01
38ITAFausto Masnada (ITA)CCC0:01
39ITADario Cataldo (ITA)Movistar0:02
40GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step1:26
41ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos1:26
42BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal1:26
43UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Mclaren0:36
44AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Mclaren0:36
45BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal0:21
46GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:21
47USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates0:21
48USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale0:21
49GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos0:21
50ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar0:21
51ITASimone Consonni (ITA)Cofidis0:21
52FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale0:21
53NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma1:12
54ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar1:12
55ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates0:01
56CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermec0:18
57AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj0:06
58COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:06
59GERNico Denz (GER)Sunweb2:22
60ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos2:22
61NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal2:22
62NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj2:22
63ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R - La Mondiale2:22
64ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar2:22
65ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:22
66NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma0:08
67JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Mclaren0:08
68COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates0:08
69FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale0:08
70ESPDaniel Navarro García (ESP)Israel Start-Up Nation0:08
71FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale0:08
72HUNAttila Valter (HUN)CCC0:08
73ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC0:08
74USAJoey Rosskopf (USA)CCC0:08
75NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma0:08
76ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:08
77LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale0:04
78FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R - La Mondiale0:04
79DENJesper Hansen (DEN)Cofidis0:05
80SUIDanilo Wyss (SUI)Ntt Pro Cycling1:58
81BELVictor Campenaerts (BEL)Ntt Pro Cycling1:58
82ITAManuele Boaro (ITA)Astana0:02
83NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb0:02
84GERMarco Mathis (GER)Cofidis1:17
85AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scott1:17
86ESTTanel Kangert (EST)EF Education First0:06
87AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation0:06
88AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal0:06
89FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo0:06
90DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step0:06
91USAChad Haga (USA)Sunweb2:23
92POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:03
93ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain - Mclaren0:04
94POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe0:04
95ITASimone Bevilacqua (ITA)Vini Zabù - KTM0:04
96FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis0:04
97ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:04
98SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec0:05
99POLKamil Gradek (POL)CCC1:04
100LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj1:04
101BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step1:25
102AUSNathan Haas (AUS)Cofidis1:14
103AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb1:14
104PORRuben Guerreiro (POR)EF Education First1:14
105ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana1:14
106ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation1:14
107CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nation1:14
108ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nation1:17
109ITADavide Villella (ITA)Movistar1:17
110ITAGiovanni Visconti (ITA)Vini Zabù - KTM1:17
111ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:17
112AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First1:33
113AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott1:34
114POLKamil Malecki (POL)CCC1:34
115ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First1:34
116BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:34
117ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo1:34
118AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott0:08
119ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:08
120ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal0:08
121ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo0:08
122ITAFabio Mazzucco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:08
123ITAMatteo Sobrero (ITA)Ntt Pro Cycling0:08
124ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo0:08
125SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj0:08
126RUSPavel Kochetkov (RUS)CCC0:08
127ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos0:08
128ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:08
129ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:01
130FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj0:01
131SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Mclaren0:38
132ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar0:38
133ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo0:38
134COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar0:38
135FRANicolas Edet (FRA)Cofidis1:13
136GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation0:15
137BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step1:28
138NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma1:28
139FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis1:28
140NEDEtienne Van Empel (NED)Vini Zabù - KTM1:28
141AUSJames Whelan (AUS)EF Education First1:28
142AUSBen O'Connor (AUS)Ntt Pro Cycling1:28
143RSALouis Meintjes (RSA)Ntt Pro Cycling1:28
144ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe1:28
145AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First1:28
146ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates0:03
147ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe0:03
148ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec0:03
149ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:14
150ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scott0:14
151ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos0:14
152GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma2:15
153USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First2:15
154ITAMarco Frapporti (ITA)2:15
155ITALorenzo Rota (ITA)2:15
156ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù - KTM2:15
157DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana2:15
158GBRJonathan Dibben (GBR)Lotto - Soudal2:15
159AUSRohan Dennis (AUS)Team Ineos1:03
160AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott0:07
161SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Mclaren0:05
162AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe0:05
163COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana0:05
164USASean Bennett (USA)EF Education First0:05
165GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal0:05
166AUSDylan Sunderland (AUS)Ntt Pro Cycling0:05
167ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Ntt Pro Cycling0:05
168FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale0:01

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - Giovinazzo - Vieste 200km - 10 Oktober 2020Medium berg

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia


1GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation4:50:09
2ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos1:15
3GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal1:15
4USAJoey Rosskopf (USA)CCC1:15
5AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation2:10
6ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:13
7AUSMichael Matthews (AUS)Sunweb13:56
8COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates13:56
9DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates13:56
10ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R - La Mondiale13:56
11ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step13:56
12ITAElia Viviani (ITA)Cofidis13:56
13FRARudy Barbier (FRA)Israel Start-Up Nation13:56
14GERNico Denz (GER)Sunweb13:56
15ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè13:56
16GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation13:56
17PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step13:56
18ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe13:56
19BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal13:56
20ITAFausto Masnada (ITA)CCC13:56
21ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal13:56
22CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermec13:56
23HUNAttila Valter (HUN)CCC13:56
24COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Androni Giocattoli - Sidermec13:56
25GBRBen Swift (GBR)Team Ineos13:56
26DENJakob Fuglsang (DEN)Astana13:56
27NEDSam Oomen (NED)Sunweb13:56
28GERMarco Mathis (GER)Cofidis13:56
29DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step13:56
30ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren13:56
31AUSJai Hindley (AUS)Sunweb13:56
32ITASimone Consonni (ITA)Cofidis13:56
33ITADavide Villella (ITA)Movistar13:56
34ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo13:56
35ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo13:56
36AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe13:56
37ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar13:56
38ITAFabio Felline (ITA)Astana13:56
39AUSDylan Sunderland (AUS)Ntt Pro Cycling13:56
40ITAEnrico Battaglin (ITA)13:56
41AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott13:56
42ITALorenzo Rota (ITA)13:56
43ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec13:56
44ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates13:56
45GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Visma13:56
46POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe13:56
47SUIDanilo Wyss (SUI)Ntt Pro Cycling13:56
48ITADomenico Pozzovivo (ITA)13:56
49NEDEtienne Van Empel (NED)Vini Zabù - KTM13:56
50BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal13:56
51ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar13:56
52ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nation13:56
53AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal13:56
54AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Mclaren13:56
55USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates13:56
56NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb13:56
57NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal13:56
58ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar13:56
59ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC13:56
60POLKamil Malecki (POL)CCC13:56
61ITAManuele Boaro (ITA)Astana13:56
62ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos13:56
63COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step13:56
64PORRuben Guerreiro (POR)EF Education First13:56
65AUSBen O'Connor (AUS)Ntt Pro Cycling13:56
66GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos13:56
67NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma13:56
68FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo13:56
69NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma13:56
70GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step13:56
71NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma13:56
72ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè13:56
73NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb13:56
74AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scott13:56
75RUSIlnur Zakarin (RUS)CCC13:56
76ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo13:56
77FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale13:56
78FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale13:56
79USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale13:56
80NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma13:56
81ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo13:56
82ESTTanel Kangert (EST)EF Education First13:56
83USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates13:56
84USAChad Haga (USA)Sunweb13:56
85ITAFabio Mazzucco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè13:56
86FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale13:56
87ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana13:56
88ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec13:56
89ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec13:56
90FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R - La Mondiale13:56
91BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step13:56
92CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nation13:56
93AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma13:56
94ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar13:56
95JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Mclaren13:56
96FRANicolas Edet (FRA)Cofidis13:56
97CZEJosef Cerný (CZE)CCC13:56
98AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb13:56
99UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Mclaren13:56
100SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe13:56
101ESPDaniel Navarro García (ESP)Israel Start-Up Nation14:09
102FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis14:20
103BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal14:20
104ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec14:20
105RUSPavel Kochetkov (RUS)CCC14:20
106DENJesper Hansen (DEN)Cofidis14:20
107FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis14:26
108ITAGiovanni Visconti (ITA)Vini Zabù - KTM14:26
109DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana14:26
110NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma14:26
111POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe14:26
112POLKamil Gradek (POL)CCC14:26
113POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe14:26
114ITAFrancesco Romano (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè14:26
115COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar14:26
116SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec14:26
117BELVictor Campenaerts (BEL)Ntt Pro Cycling14:26
118ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo14:26
119ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè14:26
120AUSJames Whelan (AUS)EF Education First14:26
121ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo14:26
122COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates14:26
123ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates14:26
124ITADario Cataldo (ITA)Movistar14:26
125COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana14:26
126ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè14:26
127AUSRohan Dennis (AUS)Team Ineos14:26
128AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First14:26
129SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj14:26
130AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott14:26
131ITASimone Bevilacqua (ITA)Vini Zabù - KTM14:26
132USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First14:26
133ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe14:26
134AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott14:26
135ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar14:26
136ITAMarco Frapporti (ITA)14:26
137AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott14:26
138RSALouis Meintjes (RSA)Ntt Pro Cycling14:26
139ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos14:26
140ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First14:26
141ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation14:26
142AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First14:26
143AUSNathan Haas (AUS)Cofidis14:26
144ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain - Mclaren14:26
145ITAMatteo Sobrero (ITA)Ntt Pro Cycling14:26
146ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec14:26
147SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Mclaren14:26
148ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos14:26
149ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates14:26
150ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè14:35
151ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù - KTM14:47
152GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma14:50
153FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj14:50
154NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj17:16
155AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj17:16
156ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj17:16
157FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj17:16
158LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj17:16
159BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step17:16
160ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Ntt Pro Cycling17:16
161SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Mclaren17:16
162GBRJonathan Dibben (GBR)Lotto - Soudal17:16
163LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale
164ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scott
165USASean Bennett (USA)EF Education First
166GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott
167FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale
168AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 9 - San Salvo - Roccaraso 208km - 11 Oktober 2020Berg

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia


1PORRuben Guerreiro (POR)EF Education First5:41:20
2ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos0:08
3DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates0:58
4SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj1:16
5USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale1:16
6GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos1:19
7AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott1:32
8NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb1:38
9DENJakob Fuglsang (DEN)Astana1:38
10AUSJai Hindley (AUS)Sunweb1:38
11POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe1:41
12AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe1:41
13USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates1:44
14ITADomenico Pozzovivo (ITA)1:44
15ITAFausto Masnada (ITA)CCC1:50
16ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo1:52
17ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren1:52
18HUNAttila Valter (HUN)CCC1:55
19PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step1:56
20AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Mclaren1:56
21NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma1:56
22NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma1:59
23BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal1:59
24NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma1:59
25USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates2:01
26RUSIlnur Zakarin (RUS)CCC2:08
27ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo2:17
28GBRBen Swift (GBR)Team Ineos2:25
29ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar2:27
30FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale2:27
31ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo2:38
32ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos2:41
33GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step2:43
34POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe3:06
35NEDSam Oomen (NED)Sunweb3:14
36ITAFabio Felline (ITA)Astana3:23
37AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb3:29
38ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar3:50
39SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Mclaren4:00
40ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar4:02
41NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb4:32
42AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma4:58
43ITADavide Villella (ITA)Movistar6:13
44ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo6:28
45FRANicolas Edet (FRA)Cofidis6:52
46BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal6:52
47DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step7:03
48ITAEnrico Battaglin (ITA)7:03
49ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe7:03
50ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè7:03
51FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale7:03
52ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo7:03
53AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott7:16
54GERNico Denz (GER)Sunweb7:21
55BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step7:22
56BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal8:35
57RSALouis Meintjes (RSA)Ntt Pro Cycling8:50
58UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Mclaren9:21
59DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana9:51
60ESPDaniel Navarro García (ESP)Israel Start-Up Nation9:51
61ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana9:51
62ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates10:01
63USAChad Haga (USA)Sunweb10:53
64AUSMichael Matthews (AUS)Sunweb10:53
65ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC10:55
66USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First11:09
67AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott11:15
68ITAManuele Boaro (ITA)Astana12:30
69AUSRohan Dennis (AUS)Team Ineos12:36
70AUSBen O'Connor (AUS)Ntt Pro Cycling12:36
71ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo13:38
72GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Visma15:05
73NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma15:52
74NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal16:09
75CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermec16:09
76ESTTanel Kangert (EST)EF Education First16:09
77JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Mclaren16:09
78ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First16:13
79FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo16:13
80SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Mclaren16:13
81POLKamil Malecki (POL)CCC16:13
82COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar16:13
83ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec16:20
84ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec16:32
85ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù - KTM16:33
86ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R - La Mondiale17:46
87ITAGiovanni Visconti (ITA)Vini Zabù - KTM17:51
88FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R - La Mondiale18:46
89AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First18:46
90SUIDanilo Wyss (SUI)Ntt Pro Cycling18:46
91ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè18:46
92ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec18:46
93ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec18:46
94ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos18:52
95ITAElia Viviani (ITA)Cofidis18:52
96SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe18:52
97ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe18:52
98ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos18:52
99ITAFrancesco Romano (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè18:52
100NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma18:52
101POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe18:52
102ITAMatteo Sobrero (ITA)Ntt Pro Cycling18:52
103DENJesper Hansen (DEN)Cofidis18:52
104SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec18:52
105POLKamil Gradek (POL)CCC18:52
106CZEJosef Cerný (CZE)CCC18:52
107COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Androni Giocattoli - Sidermec18:52
108AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal18:52
109USAJoey Rosskopf (USA)CCC18:52
110ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Ntt Pro Cycling18:52
111ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal18:52
112AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott18:52
113ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain - Mclaren18:52
114ITALorenzo Rota (ITA)19:02
115FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis19:02
116FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale19:02
117NEDEtienne Van Empel (NED)Vini Zabù - KTM19:02
118AUSNathan Haas (AUS)Cofidis19:23
119ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step21:03
120ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè26:46
121ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec26:59
122ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec27:02
123ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar30:08
124ITADario Cataldo (ITA)Movistar30:08
125ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar30:08
126FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis30:10
127ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè31:29
128AUSJames Whelan (AUS)EF Education First31:29
129ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates31:29
130ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè31:29
131AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scott31:29
132ITAFabio Mazzucco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè31:29
133AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First31:32
134ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation31:35
135ITASimone Bevilacqua (ITA)Vini Zabù - KTM31:35
136GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation31:35
137GERMarco Mathis (GER)Cofidis31:35
138COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates31:35
139COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana31:35
140BELVictor Campenaerts (BEL)Ntt Pro Cycling31:35
141CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nation31:35
142AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj31:35
143GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal31:35
144COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step31:40
145ITAMarco Frapporti (ITA)31:40
146ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates31:41
147COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates31:43
148ITASimone Consonni (ITA)Cofidis31:43
149GBRJonathan Dibben (GBR)Lotto - Soudal31:43
150BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step31:43
151FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj31:43
152FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj31:47
153ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj31:47
154LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj31:49
155AUSDylan Sunderland (AUS)Ntt Pro Cycling33:42
156NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj40:18
157GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma40:21
158AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation40:21
159ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nation40:21
160GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation40:23
161RUSPavel Kochetkov (RUS)CCC
162FRARudy Barbier (FRA)Israel Start-Up Nation

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 10 - Lanciano - Tortoreto 177km - 13 Oktober 2020Medium berg

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia


1SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe4:01:56
2USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates0:19
3PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step0:23
4GBRBen Swift (GBR)Team Ineos0:23
5AUSJai Hindley (AUS)Sunweb0:23
6POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe0:23
7AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe0:23
8NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb0:23
9ITADomenico Pozzovivo (ITA)0:23
10ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren0:23
11GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos0:23
12ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo0:23
13AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Mclaren0:23
14ITAFausto Masnada (ITA)CCC0:23
15ESTTanel Kangert (EST)EF Education First0:50
16RUSIlnur Zakarin (RUS)CCC0:50
17ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar0:50
18ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos0:50
19GERNico Denz (GER)Sunweb1:38
20ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates1:38
21DENJakob Fuglsang (DEN)Astana1:38
22DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step1:38
23ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo1:38
24ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo1:38
25NEDSam Oomen (NED)Sunweb1:38
26ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe1:38
27ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar1:38
28GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step1:38
29AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb1:38
30FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale1:38
31ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos1:38
32HUNAttila Valter (HUN)CCC2:11
33ITADavide Villella (ITA)Movistar2:11
34DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana2:17
35COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Androni Giocattoli - Sidermec3:59
36BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal3:59
37RSALouis Meintjes (RSA)Ntt Pro Cycling3:59
38BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step3:59
39ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos3:59
40ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo3:59
41ITAFabio Felline (ITA)Astana6:01
42USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale8:49
43ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R - La Mondiale8:49
44AUSBen O'Connor (AUS)Ntt Pro Cycling8:49
45ITADario Cataldo (ITA)Movistar8:49
46ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC8:49
47SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Mclaren12:27
48AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First12:27
49AUSRohan Dennis (AUS)Team Ineos12:35
50ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè12:55
51BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal12:55
52ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec12:55
53BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal12:55
54DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates15:28
55ITAGiovanni Visconti (ITA)Vini Zabù - KTM15:28
56AUSJames Whelan (AUS)EF Education First15:51
57FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo15:51
58ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar15:51
59PORRuben Guerreiro (POR)EF Education First15:51
60BELVictor Campenaerts (BEL)Ntt Pro Cycling15:51
61AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal15:51
62ITALorenzo Rota (ITA)15:51
63ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates15:51
64ITASimone Consonni (ITA)Cofidis15:51
65ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo15:51
66ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè15:51
67ITAFrancesco Romano (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè15:51
68NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal15:51
69ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec15:51
70ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè15:51
71NEDEtienne Van Empel (NED)Vini Zabù - KTM15:51
72POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe15:51
73ITAManuele Boaro (ITA)Astana15:51
74ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe15:51
75POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe15:51
76SUIDanilo Wyss (SUI)Ntt Pro Cycling15:51
77ITAMatteo Sobrero (ITA)Ntt Pro Cycling15:51
78AUSDylan Sunderland (AUS)Ntt Pro Cycling15:51
79ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù - KTM15:51
80NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb15:51
81COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar15:51
82USAChad Haga (USA)Sunweb15:51
83ESPDaniel Navarro García (ESP)Israel Start-Up Nation15:51
84DENJesper Hansen (DEN)Cofidis15:51
85USAJoey Rosskopf (USA)CCC15:51
86FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R - La Mondiale15:51
87ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana15:51
88COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana15:51
89ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos15:51
90FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale15:51
91ITAEnrico Battaglin (ITA)15:51
92FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale15:51
93FRANicolas Edet (FRA)Cofidis15:51
94ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo15:51
95ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Ntt Pro Cycling15:51
96ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec15:51
97SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec15:51
98ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar15:51
99ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar15:51
100FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis15:51
101ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First15:51
102ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec15:51
103ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec15:51
104ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain - Mclaren15:51
105JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Mclaren15:51
106FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis20:51
107POLKamil Malecki (POL)CCC20:51
108AUSNathan Haas (AUS)Cofidis20:51
109GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation20:51
110CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermec20:51
111SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Mclaren20:51
112ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nation20:51
113ITASimone Bevilacqua (ITA)Vini Zabù - KTM20:51
114GERMarco Mathis (GER)Cofidis20:51
115BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step20:51
116ITAElia Viviani (ITA)Cofidis20:51
117COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step20:51
118POLKamil Gradek (POL)CCC20:51
119ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal20:51
120ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step20:51
121AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First20:51
122ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè20:51
123ITAFabio Mazzucco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè20:51
124CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nation20:51
125GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation20:51
126GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal20:51
127GBRJonathan Dibben (GBR)Lotto - Soudal20:51
128AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj21:52
129ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj21:52
130LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj21:52
131FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj21:52
132SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj21:52
133FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj21:52
134ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation21:52
135ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates21:52
136COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates21:52
137ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè21:52
138ITAMarco Frapporti (ITA)21:52
139ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec21:52
140COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates21:52
141UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Mclaren21:52
142CZEJosef Cerný (CZE)CCC21:52
143AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation21:52
144USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates22:09
145NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj
146AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scott
147NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma
148GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Visma
149NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma
150AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott
151NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma
152NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma
153AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott
154AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott
155AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma
156NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma
157AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott
158AUSMichael Matthews (AUS)Sunweb
159GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma
160USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 11 - Porto Sant’Elpidio - Rimini - 181 km - 14 Oktober 2020Sprint

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia


1FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj4:03:52
2SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
3COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
4ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
5GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
6GERNico Denz (GER)Sunwebzt
7COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
8ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
9ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
10ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
11ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R - La Mondialezt
12ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
13ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
14ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
15ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
16NEDWilco Kelderman (NED)Sunwebzt
17USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
18GBRBen Swift (GBR)Team Ineoszt
19ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
20ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
21ITAFabio Felline (ITA)Astanazt
22PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
23POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohezt
24BELVictor Campenaerts (BEL)Ntt Pro Cyclingzt
25DENJakob Fuglsang (DEN)Astanazt
26AUSJai Hindley (AUS)Sunwebzt
27AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
28NEDSam Oomen (NED)Sunwebzt
29GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
30ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
31ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclarenzt
32ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
33ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineoszt
34CZEJosef Cerný (CZE)CCCzt
35GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineoszt
36ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
37ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
38ITAFausto Masnada (ITA)CCCzt
39ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
40NEDMartijn Tusveld (NED)Sunwebzt
41AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Mclarenzt
42ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
43USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondialezt
44POLKamil Gradek (POL)CCCzt
45USAJoey Rosskopf (USA)CCCzt
46ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCCzt
47AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
48FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
49AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
50JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Mclarenzt
51ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineoszt
52ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
53RUSIlnur Zakarin (RUS)CCCzt
54FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondialezt
55POLKamil Malecki (POL)CCCzt
56ITASimone Bevilacqua (ITA)Vini Zabù - KTM0:16
57ITAEnrico Battaglin (ITA)0:16
58POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:16
59CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermec0:29
60HUNAttila Valter (HUN)CCC0:29
61NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal0:35
62BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step0:39
63DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step0:39
64SUIDanilo Wyss (SUI)Ntt Pro Cycling0:39
65COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar0:39
66FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale0:39
67DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates0:39
68GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation0:49
69ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:49
70ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:49
71FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale0:49
72ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:49
73ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:49
74ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo1:00
75ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo1:00
76ITADavide Villella (ITA)Movistar1:00
77ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana1:00
78ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:00
79ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo1:00
80ESTTanel Kangert (EST)EF Education First1:00
81FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R - La Mondiale1:00
82ITAManuele Boaro (ITA)Astana1:00
83POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe1:00
84ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe1:00
85ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos1:00
86BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal1:00
87AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb1:00
88UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Mclaren1:00
89COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates1:00
90AUSBen O'Connor (AUS)Ntt Pro Cycling1:00
91ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain - Mclaren1:00
92LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj1:29
93BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:42
94SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec1:42
95DENJesper Hansen (DEN)Cofidis1:42
96BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step1:42
97RSALouis Meintjes (RSA)Ntt Pro Cycling1:42
98USAChad Haga (USA)Sunweb1:42
99PORRuben Guerreiro (POR)EF Education First2:12
100ESPDaniel Navarro García (ESP)Israel Start-Up Nation2:12
101ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar2:12
102AUSDylan Sunderland (AUS)Ntt Pro Cycling2:12
103AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First2:12
104ITADario Cataldo (ITA)Movistar2:12
105ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First2:12
106ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar2:12
107ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:12
108COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana2:12
109ITAMatteo Sobrero (ITA)Ntt Pro Cycling2:12
110ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo2:12
111ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nation2:12
112AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal2:12
113BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal2:12
114ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec2:12
115AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First2:51
116AUSJames Whelan (AUS)EF Education First2:51
117CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nation2:51
118ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:00
119DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana3:15
120SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj3:15
121FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj3:15
122ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù - KTM4:21
123ITAGiovanni Visconti (ITA)Vini Zabù - KTM4:21
124ITAFrancesco Romano (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè4:21
125ITAFabio Mazzucco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè4:21
126FRANicolas Edet (FRA)Cofidis4:21
127FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis4:21
128NEDEtienne Van Empel (NED)Vini Zabù - KTM4:21
129ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:21
130ITALorenzo Rota (ITA)4:21
131ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Ntt Pro Cycling4:21
132GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal4:21
133GBRJonathan Dibben (GBR)Lotto - Soudal4:21
134SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Mclaren4:21
135AUSRohan Dennis (AUS)Team Ineos5:26
136ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos5:26
137ITAMarco Frapporti (ITA)5:26
138ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates5:26
139USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates5:26
140COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Androni Giocattoli - Sidermec5:26
141SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Mclaren5:51
142AUSNathan Haas (AUS)Cofidis8:08
143GERMarco Mathis (GER)Cofidis8:08
144FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis8:57

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 12 - Cesenatico - Cesenatico - 205 km - 15 Oktober 2020Berg

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia


1ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos5:31:24
2UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Mclaren1:08
3AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First6:50
4USAJoey Rosskopf (USA)CCC7:30
5SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec7:43
6USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates8:25
7AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe8:25
8PORRuben Guerreiro (POR)EF Education First8:25
9PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step8:25
10GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos8:25
11ITAFausto Masnada (ITA)CCC8:25
12NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb8:25
13AUSJai Hindley (AUS)Sunweb8:25
14NEDEtienne Van Empel (NED)Vini Zabù - KTM8:25
15FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale8:25
16ITADomenico Pozzovivo (ITA)8:25
17ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo8:25
18DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step8:25
19ITAManuele Boaro (ITA)Astana8:25
20DENJakob Fuglsang (DEN)Astana8:25
21POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe8:25
22ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren8:25
23AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb8:25
24ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar8:25
25AUSBen O'Connor (AUS)Ntt Pro Cycling8:25
26DENJesper Hansen (DEN)Cofidis8:38
27GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step8:49
28ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo11:43
29ITAFabio Felline (ITA)Astana11:43
30ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe11:43
31AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Mclaren11:43
32ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar11:43
33ESTTanel Kangert (EST)EF Education First11:43
34ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step16:00
35ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar16:00
36ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe16:00
37BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step16:00
38ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar16:00
39ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo20:50
40ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates21:06
41POLKamil Malecki (POL)CCC21:06
42DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates21:06
43ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC21:06
44NEDSam Oomen (NED)Sunweb21:06
45RUSIlnur Zakarin (RUS)CCC21:06
46HUNAttila Valter (HUN)CCC21:06
47ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo21:06
48ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos21:06
49ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos21:06
50USAChad Haga (USA)Sunweb21:06
51ITAMatteo Sobrero (ITA)Ntt Pro Cycling21:06
52AUSRohan Dennis (AUS)Team Ineos21:06
53ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo21:06
54SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Mclaren21:06
55ESPDaniel Navarro García (ESP)Israel Start-Up Nation21:06
56FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale21:06
57POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe21:06
58ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates21:06
59GBRBen Swift (GBR)Team Ineos21:06
60NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb21:06
61BELVictor Campenaerts (BEL)Ntt Pro Cycling21:06
62FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo23:50
63GERNico Denz (GER)Sunweb25:05
64SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Mclaren25:05
65ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec25:05
66ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana25:05
67ITADavide Villella (ITA)Movistar25:05
68ITALorenzo Rota (ITA)25:05
69FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R - La Mondiale25:05
70USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale25:05
71CZEJosef Cerný (CZE)CCC25:05
72RSALouis Meintjes (RSA)Ntt Pro Cycling25:05
73ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos29:44
74FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis29:44
75BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal30:31
76NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal30:31
77ITAFrancesco Romano (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè30:31
78ITAGiovanni Visconti (ITA)Vini Zabù - KTM30:31
79ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè30:31
80COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Androni Giocattoli - Sidermec30:31
81ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec30:31
82CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermec30:31
83ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain - Mclaren30:31
84ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec30:31
85ITADario Cataldo (ITA)Movistar30:31
86ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo30:31
87BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal30:31
88ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec30:31
89SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe30:31
90POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe30:31
91AUSDylan Sunderland (AUS)Ntt Pro Cycling30:31
92SUIDanilo Wyss (SUI)Ntt Pro Cycling30:31
93ITAEnrico Battaglin (ITA)30:31
94AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First30:31
95AUSJames Whelan (AUS)EF Education First30:31
96ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec30:31
97COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar30:31
98DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana30:31
99COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana30:31
100ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R - La Mondiale30:31
101JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Mclaren30:31
102USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates30:39
103ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Ntt Pro Cycling34:06
104ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar34:19
105FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale34:19
106AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation34:28
107ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation34:28
108GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation34:28
109SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj34:28
110ITAMarco Frapporti (ITA)34:28
111ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates34:28
112GERMarco Mathis (GER)Cofidis34:28
113ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal34:28
114POLKamil Gradek (POL)CCC34:28
115ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè34:28
116ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec34:28
117AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj34:28
118GBRJonathan Dibben (GBR)Lotto - Soudal34:28
119ITASimone Bevilacqua (ITA)Vini Zabù - KTM34:28
120ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè34:28
121ITASimone Consonni (ITA)Cofidis34:28
122GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation34:28
123FRANicolas Edet (FRA)Cofidis34:28
124AUSNathan Haas (AUS)Cofidis34:28
125ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù - KTM34:28
126ITAElia Viviani (ITA)Cofidis34:28
127COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates34:28
128ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè34:28
129FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj34:28
130ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj34:28
131ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè34:28
132ITAFabio Mazzucco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè34:28
133FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj34:28
134ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First34:28
135FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis34:28
136ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nation34:28
137COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates34:28
138LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj34:28
139COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step34:28
140GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal34:28
141BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal34:28
142AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal34:28
143BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step34:28
144CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nation

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 13 - Cervia - Monselice - 19 km - 16 Oktober 2020Ontsnapping

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia


1ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates4:22:18
2PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
3AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
4GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineoszt
5DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
6ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
7DENJakob Fuglsang (DEN)Astanazt
8ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclarenzt
9ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
10AUSJai Hindley (AUS)Sunwebzt
11NEDWilco Kelderman (NED)Sunwebzt
12FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
13POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohezt
14PORRuben Guerreiro (POR)EF Education Firstzt
15USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
16ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
17ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
18NEDSam Oomen (NED)Sunwebzt
19GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
20ITAFausto Masnada (ITA)CCCzt
21ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step0:23
22BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal0:23
23GBRBen Swift (GBR)Team Ineos0:23
24SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe0:23
25ITAElia Viviani (ITA)Cofidis0:39
26ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R - La Mondiale0:41
27CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermec0:41
28ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal0:41
29ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:41
30ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates0:41
31ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:41
32ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo0:41
33CZEJosef Cerný (CZE)CCC0:41
34FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo0:41
35USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale0:41
36AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb0:41
37POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe0:41
38ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe0:41
39HUNAttila Valter (HUN)CCC0:41
40AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Mclaren0:41
41ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC0:41
42ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos0:41
43FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale0:41
44ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana0:41
45ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation0:41
46ITAGiovanni Visconti (ITA)Vini Zabù - KTM0:41
47ITAFrancesco Romano (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:41
48ITASimone Consonni (ITA)Cofidis0:41
49FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale0:41
50RSALouis Meintjes (RSA)Ntt Pro Cycling0:41
51ITAEnrico Battaglin (ITA)0:41
52FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj0:41
53NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal0:41
54POLKamil Malecki (POL)CCC0:41
55ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos0:41
56ITADavide Villella (ITA)Movistar0:41
57NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb0:41
58RUSIlnur Zakarin (RUS)CCC0:47
59DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana0:49
60BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step0:51
61ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:30
62ITAMatteo Sobrero (ITA)Ntt Pro Cycling1:30
63ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo1:30
64AUSBen O'Connor (AUS)Ntt Pro Cycling1:30
65COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar1:35
66GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal1:40
67SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj1:51
68LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj1:58
69FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj1:58
70DENJesper Hansen (DEN)Cofidis2:09
71FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale3:34
72FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis3:35
73AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj3:52
74FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R - La Mondiale8:15
75ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos8:15
76ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo8:22
77ITAFabio Felline (ITA)Astana8:22
78SUIDanilo Wyss (SUI)Ntt Pro Cycling9:25
79AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal9:25
80ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec9:25
81ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec9:25
82ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec9:25
83ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First9:25
84ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo9:25
85BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal9:25
86ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar9:25
87ITADario Cataldo (ITA)Movistar9:25
88ITALorenzo Rota (ITA)9:25
89BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal9:25
90SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Mclaren9:25
91BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step10:51
92ITAMarco Frapporti (ITA)10:51
93ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec10:51
94ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù - KTM11:13
95DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates13:20
96SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec13:20
97ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec13:20
98ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè13:20
99ITAFabio Mazzucco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè13:20
100USAJoey Rosskopf (USA)CCC13:20
101AUSDylan Sunderland (AUS)Ntt Pro Cycling13:20
102ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè13:20
103BELVictor Campenaerts (BEL)Ntt Pro Cycling13:20
104POLKamil Gradek (POL)CCC13:20
105SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Mclaren13:20
106ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Ntt Pro Cycling13:20
107ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo13:20
108COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Androni Giocattoli - Sidermec13:20
109COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates13:20
110COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana13:20
111AUSJames Whelan (AUS)EF Education First13:20
112AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First13:20
113ESTTanel Kangert (EST)EF Education First13:20
114AUSNathan Haas (AUS)Cofidis13:20
115GERNico Denz (GER)Sunweb13:20
116JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Mclaren13:20
117ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè13:20
118AUSRohan Dennis (AUS)Team Ineos13:20
119AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First13:20
120ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar13:20
121ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj13:20
122ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos13:20
123FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis13:20
124USAChad Haga (USA)Sunweb13:20
125ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates13:20
126ITASimone Bevilacqua (ITA)Vini Zabù - KTM13:20
127COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step13:20
128COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates13:20
129ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain - Mclaren13:20
130NEDEtienne Van Empel (NED)Vini Zabù - KTM13:20
131ESPDaniel Navarro García (ESP)Israel Start-Up Nation13:20
132ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe14:11
133POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe14:11
134GERMarco Mathis (GER)Cofidis14:11
135GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation14:11
136USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates14:11
137GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation14:11
138ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nation14:11
139AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation14:11
140ITAManuele Boaro (ITA)Astana14:11
141GBRJonathan Dibben (GBR)Lotto - Soudal14:11
142UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Mclaren14:11
143ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar14:11

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 14 - Conegliano - Valdobbiadene - 33,7 km - 17 Oktober 2020Individuele Tijdrit

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia


1ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos42:40
2AUSRohan Dennis (AUS)Team Ineos0:26
3USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates1:09
4BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:11
5CZEJosef Cerný (CZE)CCC1:16
6PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step1:31
7ESTTanel Kangert (EST)EF Education First1:33
8ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos1:44
9NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb1:47
10SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Mclaren2:00
11ITAMatteo Sobrero (ITA)Ntt Pro Cycling2:06
12BELVictor Campenaerts (BEL)Ntt Pro Cycling2:06
13GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos2:24
14DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates2:32
15POLKamil Gradek (POL)CCC2:34
16POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe2:37
17USAJoey Rosskopf (USA)CCC2:39
18RUSIlnur Zakarin (RUS)CCC2:40
19AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation2:43
20GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation2:49
21ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates2:50
22ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren2:53
23ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo2:54
24HUNAttila Valter (HUN)CCC2:59
25USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale3:00
26ITAFausto Masnada (ITA)CCC3:00
27ITADomenico Pozzovivo (ITA)3:01
28FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale3:06
29DENJakob Fuglsang (DEN)Astana3:13
30ITADario Cataldo (ITA)Movistar3:25
31GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step3:25
32AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj3:27
33AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe3:31
34AUSJai Hindley (AUS)Sunweb3:39
35ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R - La Mondiale3:45
36AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Mclaren3:47
37FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis3:47
38POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe3:56
39GBRBen Swift (GBR)Team Ineos4:02
40ITAFabio Felline (ITA)Astana4:10
41NEDSam Oomen (NED)Sunweb4:29
42ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step4:32
43ITAEnrico Battaglin (ITA)4:33
44PORRuben Guerreiro (POR)EF Education First4:34
45ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC4:37
46ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:38
47SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe4:39
48FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale4:40
49POLKamil Malecki (POL)CCC4:41
50FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj4:47
51SUIDanilo Wyss (SUI)Ntt Pro Cycling4:48
52SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj4:48
53BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step4:48
54ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe4:56
55AUSNathan Haas (AUS)Cofidis4:56
56NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb4:59
57AUSJames Whelan (AUS)EF Education First5:01
58DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step5:01
59ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos5:03
60AUSBen O'Connor (AUS)Ntt Pro Cycling5:06
61ITAGiovanni Visconti (ITA)Vini Zabù - KTM5:08
62BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal5:11
63GBRJonathan Dibben (GBR)Lotto - Soudal5:12
64ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar5:24
65FRANicolas Edet (FRA)Cofidis5:25
66ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain - Mclaren5:25
67BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step5:25
68NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal5:26
69ITASimone Bevilacqua (ITA)Vini Zabù - KTM5:27
70ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè5:36
71AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First5:38
72JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Mclaren5:39
73USAChad Haga (USA)Sunweb5:42
74AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb5:49
75GERMarco Mathis (GER)Cofidis5:50
76ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal5:55
77ITAManuele Boaro (ITA)Astana5:57
78ITAElia Viviani (ITA)Cofidis5:57
79GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal5:57
80ITASimone Consonni (ITA)Cofidis6:01
81ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First6:02
82ITADavide Villella (ITA)Movistar6:05
83FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis6:06
84ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo6:07
85AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal6:08
86ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù - KTM6:09
87ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos6:09
88ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana6:10
89ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo6:11
90FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale6:16
91CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermec6:17
92COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar6:20
93LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj6:21
94FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R - La Mondiale6:24
95ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj6:27
96POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe6:29
97FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo6:29
98AUSDylan Sunderland (AUS)Ntt Pro Cycling6:29
99COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Androni Giocattoli - Sidermec6:30
100DENJesper Hansen (DEN)Cofidis6:31
101ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec6:32
102RSALouis Meintjes (RSA)Ntt Pro Cycling6:37
103ITAMarco Frapporti (ITA)6:38
104COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step6:39
105ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation6:42
106ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Ntt Pro Cycling6:45
107COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana6:45
108GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation6:47
109COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates6:47
110ITALorenzo Rota (ITA)6:51
111DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana6:54
112USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates6:55
113ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè6:58
114FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj7:03
115BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal7:11
116ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec7:14
117ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar7:18
118ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè7:26
119ITAFrancesco Romano (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè7:29
120SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Mclaren7:31
121ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo7:40
122ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo7:41
123ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates7:44
124ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar7:45
125ESPDaniel Navarro García (ESP)Israel Start-Up Nation7:46
126ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec7:52
127ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè7:55
128ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nation7:57
129ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec7:57
130UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Mclaren7:59
131ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe8:00
132AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First8:02
133GERNico Denz (GER)Sunweb8:03
134ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec8:03
135ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar8:05
136NEDEtienne Van Empel (NED)Vini Zabù - KTM8:06
137SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec8:09
138ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar8:11
139ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè8:20
140ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates9:05
141ITAFabio Mazzucco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè9:24
OTLCOLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates-
143ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 15 - Rivolto - Piancavallo - 183 km - 18 Oktober 2020Berg

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia


1GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos4:58:52
2NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb0:02
3AUSJai Hindley (AUS)Sunweb0:04
4PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step0:37
5POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe1:22
6AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe1:29
7GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step1:36
8ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren1:36
9DENJakob Fuglsang (DEN)Astana1:36
10ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo1:36
11ITAFausto Masnada (ITA)CCC1:38
12ITADomenico Pozzovivo (ITA)1:54
13ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar1:54
14AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Mclaren1:54
15USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates2:43
16AUSBen O'Connor (AUS)Ntt Pro Cycling3:10
17ESTTanel Kangert (EST)EF Education First5:07
18ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC5:07
19GBRBen Swift (GBR)Team Ineos5:07
20ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe5:17
21FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis5:51
22RUSIlnur Zakarin (RUS)CCC5:51
23USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale5:51
24ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar5:51
25FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale5:51
26AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb5:51
27NEDSam Oomen (NED)Sunweb6:03
28NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb6:03
29BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step7:09
30ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar7:50
31DENJesper Hansen (DEN)Cofidis8:47
32SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Mclaren9:12
33SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Mclaren9:12
34HUNAttila Valter (HUN)CCC9:13
35AUSRohan Dennis (AUS)Team Ineos10:18
36DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step10:29
37ITAGiovanni Visconti (ITA)Vini Zabù - KTM10:29
38NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal10:29
39ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos10:29
40ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec10:29
41ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Ntt Pro Cycling10:29
42ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo10:29
43RSALouis Meintjes (RSA)Ntt Pro Cycling10:29
44COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar12:10
45BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal12:33
46ITAFabio Felline (ITA)Astana14:10
47ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo14:10
48ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R - La Mondiale14:43
49ITAEnrico Battaglin (ITA)15:20
50FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo15:20
51ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo15:20
52ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè15:20
53ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana15:20
54ESPDaniel Navarro García (ESP)Israel Start-Up Nation15:20
55USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates18:05
56ITADario Cataldo (ITA)Movistar18:54
57ITADavide Villella (ITA)Movistar18:54
58ITAManuele Boaro (ITA)Astana19:41
59FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale19:41
60ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos19:41
61BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal19:41
62FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale24:03
63POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe24:43
64ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates24:57
65ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec24:57
66ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step24:57
67USAChad Haga (USA)Sunweb25:25
68DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana25:50
69UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Mclaren26:07
70BELVictor Campenaerts (BEL)Ntt Pro Cycling26:07
71AUSJames Whelan (AUS)EF Education First32:02
72ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain - Mclaren32:02
73SUIDanilo Wyss (SUI)Ntt Pro Cycling32:02
74SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec32:02
75POLKamil Malecki (POL)CCC32:02
76USAJoey Rosskopf (USA)CCC32:02
77ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe32:02
78ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar32:02
79FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis32:02
80NEDEtienne Van Empel (NED)Vini Zabù - KTM32:02
81ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First32:02
82ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec32:02
83JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Mclaren32:02
84AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First32:02
85GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal32:02
86ITAMatteo Sobrero (ITA)Ntt Pro Cycling32:09
87GERNico Denz (GER)Sunweb34:36
88COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Androni Giocattoli - Sidermec34:36
89GERMarco Mathis (GER)Cofidis40:45
90SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj40:45
91ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè40:45
92ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec40:45
93CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermec40:45
94ITAElia Viviani (ITA)Cofidis40:45
95ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj40:45
96ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè40:45
97ITAFrancesco Romano (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè40:45
98ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar40:45
99ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù - KTM40:45
100AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj40:45
101ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec40:45
102ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec40:45
103FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj40:45
104ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè40:45
105FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj40:45
106PORRuben Guerreiro (POR)EF Education First40:45
107AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First40:45
108COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana40:45
109ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal40:45
110ITAMarco Frapporti (ITA)40:45
111ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates40:45
112ITALorenzo Rota (ITA)40:45
113ITASimone Bevilacqua (ITA)Vini Zabù - KTM40:45
114AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation40:45
115GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation40:45
116ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nation40:45
117FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R - La Mondiale40:45
118AUSDylan Sunderland (AUS)Ntt Pro Cycling40:45
119ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè40:45
120AUSNathan Haas (AUS)Cofidis40:45
121BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step40:45
122ITAFabio Mazzucco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè40:45
123POLKamil Gradek (POL)CCC40:45
124ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates40:45
125GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation40:45
126AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal40:45
127COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step40:45
128DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates40:45
129BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal40:45
130LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj40:45
131GBRJonathan Dibben (GBR)Lotto - Soudal40:45
132SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe40:52
133COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates40:52
134CZEJosef Cerný (CZE)CCC40:52
135POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe40:52
136ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation40:52
137ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos40:55
138ITASimone Consonni (ITA)Cofidis40:55
139FRANicolas Edet (FRA)Cofidis
140ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos
141ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo
142COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 16 - Udine - San Daniele del Friuli - 226 km - 20 Oktober 2020Berg

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia


1SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Mclaren6:04:36
2AUSBen O'Connor (AUS)Ntt Pro Cycling0:07
3ITAEnrico Battaglin (ITA)1:14
4POLKamil Malecki (POL)CCC1:14
5GBRBen Swift (GBR)Team Ineos1:14
6ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R - La Mondiale1:21
7FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale1:21
8ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe1:25
9ITAManuele Boaro (ITA)Astana1:33
10ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:37
11ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates2:59
12ITALorenzo Rota (ITA)2:59
13ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar2:59
14USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale2:59
15FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale3:02
16ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos3:44
17ITAFabio Felline (ITA)Astana3:44
18ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec4:44
19ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal8:51
20ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec8:51
21FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo8:51
22ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè8:51
23USAJoey Rosskopf (USA)CCC8:51
24POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe9:28
25ITAGiovanni Visconti (ITA)Vini Zabù - KTM9:42
26COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar9:42
27PORRuben Guerreiro (POR)EF Education First11:48
28PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step12:54
29AUSJai Hindley (AUS)Sunweb12:56
30ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo12:56
31GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos12:56
32AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe12:56
33DENJakob Fuglsang (DEN)Astana12:56
34NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb12:56
35ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren12:56
36POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe12:56
37ITADomenico Pozzovivo (ITA)12:56
38USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates12:56
39ITAFausto Masnada (ITA)CCC13:06
40ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar13:06
41GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step13:06
42NEDSam Oomen (NED)Sunweb13:13
43AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Mclaren13:17
44ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates13:18
45FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale13:22
46ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo13:32
47RSALouis Meintjes (RSA)Ntt Pro Cycling13:32
48DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana13:32
49ITAMatteo Sobrero (ITA)Ntt Pro Cycling13:32
50ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First13:32
51ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC13:44
52DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step13:44
53NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb13:44
54AUSJames Whelan (AUS)EF Education First13:47
55ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo13:47
56BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal13:54
57BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal13:54
58BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step13:54
59ITADario Cataldo (ITA)Movistar13:54
60HUNAttila Valter (HUN)CCC13:54
61SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Mclaren14:29
62AUSRohan Dennis (AUS)Team Ineos14:35
63ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar14:35
64ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos14:35
65ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Ntt Pro Cycling14:40
66AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb15:01
67FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R - La Mondiale15:50
68ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec15:50
69NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal17:21
70JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Mclaren17:21
71ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe17:31
72USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates17:35
73ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana17:46
74ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo17:57
75SUIDanilo Wyss (SUI)Ntt Pro Cycling19:54
76USAChad Haga (USA)Sunweb19:54
77ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè19:54
78GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation21:26
79GERNico Denz (GER)Sunweb21:26
80GERMarco Mathis (GER)Cofidis21:26
81ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec21:26
82SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec21:26
83CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermec21:26
84ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec21:26
85ITAFrancesco Romano (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè21:26
86ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec21:26
87RUSIlnur Zakarin (RUS)CCC21:26
88ITAFabio Mazzucco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè21:26
89ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar21:26
90AUSNathan Haas (AUS)Cofidis21:26
91AUSDylan Sunderland (AUS)Ntt Pro Cycling21:26
92UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Mclaren21:26
93GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation21:26
94ESTTanel Kangert (EST)EF Education First21:26
95DENJesper Hansen (DEN)Cofidis21:26
96ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain - Mclaren21:26
97NEDEtienne Van Empel (NED)Vini Zabù - KTM21:26
98BELVictor Campenaerts (BEL)Ntt Pro Cycling21:26
99AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal21:26
100FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis21:26
101BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step21:41
102ITAElia Viviani (ITA)Cofidis21:41
103ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos21:41
104AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First21:41
105ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step21:41
106ITADavide Villella (ITA)Movistar21:41
107ITAMarco Frapporti (ITA)21:41
108ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè21:41
109GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal21:41
110FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis21:41
111ESPDaniel Navarro García (ESP)Israel Start-Up Nation21:41
112ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nation21:41
113COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Androni Giocattoli - Sidermec21:41
114POLKamil Gradek (POL)CCC21:41
115ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè21:41
116CZEJosef Cerný (CZE)CCC21:41
117COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana21:41
118SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe22:06
119POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe22:06
120ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar22:06
121ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù - KTM22:06
122ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation22:09
123AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj26:15
124SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj26:15
125FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj26:15
126FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj26:15
127ITASimone Bevilacqua (ITA)Vini Zabù - KTM26:15
128ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj26:15
129ITASimone Consonni (ITA)Cofidis26:15
130AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation26:15
131AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First26:15
132GBRJonathan Dibben (GBR)Lotto - Soudal26:15
133BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal26:15
134COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step26:15
135LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj26:15
136DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates27:52
137ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates
138COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 17 - Bassano del Grappa - Madonna di Campiglio - 202 km - 21 Oktober 2020Berg

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia


1AUSBen O'Connor (AUS)Ntt Pro Cycling5:50:59
2AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Mclaren0:31
3BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:10
4RUSIlnur Zakarin (RUS)CCC1:13
5SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj1:55
6BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal2:49
7ITADavide Villella (ITA)Movistar3:29
8ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana3:29
9ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Ntt Pro Cycling3:30
10DENJesper Hansen (DEN)Cofidis4:32
11GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos5:11
12AUSJai Hindley (AUS)Sunweb5:11
13POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe5:11
14NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb5:11
15PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step5:11
16ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren5:11
17AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe5:11
18ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo5:11
19DENJakob Fuglsang (DEN)Astana5:11
20ITADomenico Pozzovivo (ITA)5:11
21ITAFausto Masnada (ITA)CCC5:13
22AUSRohan Dennis (AUS)Team Ineos5:58
23ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC6:04
24GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step6:30
25ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar6:48
26GBRBen Swift (GBR)Team Ineos6:48
27USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates6:50
28FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale6:50
29USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale7:47
30NEDSam Oomen (NED)Sunweb8:29
31NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb8:29
32RSALouis Meintjes (RSA)Ntt Pro Cycling10:11
33DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana10:11
34BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step11:02
35AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb11:02
36ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe11:02
37FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale11:25
38HUNAttila Valter (HUN)CCC11:25
39ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo11:25
40ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar11:41
41NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal12:02
42USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates12:02
43FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale12:02
44ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo12:34
45ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos14:24
46ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè14:47
47ITAEnrico Battaglin (ITA)14:47
48FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo14:47
49BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal14:47
50ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec14:47
51ITADario Cataldo (ITA)Movistar15:55
52SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Mclaren16:06
53ITAMarco Frapporti (ITA)16:21
54DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step16:21
55NEDEtienne Van Empel (NED)Vini Zabù - KTM17:20
56ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar18:34
57GERNico Denz (GER)Sunweb18:44
58USAChad Haga (USA)Sunweb18:44
59SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec18:44
60FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis18:44
61ESPDaniel Navarro García (ESP)Israel Start-Up Nation18:44
62ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe18:44
63ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo18:44
64ESTTanel Kangert (EST)EF Education First18:44
65AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First20:10
66PORRuben Guerreiro (POR)EF Education First20:10
67ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar20:10
68ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First20:10
69ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos21:38
70ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain - Mclaren21:38
71ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates21:38
72ITAFabio Felline (ITA)Astana21:38
73FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R - La Mondiale21:38
74ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos21:38
75SUIDanilo Wyss (SUI)Ntt Pro Cycling22:48
76CZEJosef Cerný (CZE)CCC23:15
77ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec25:47
78ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R - La Mondiale25:47
79ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec25:47
80UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Mclaren26:11
81JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Mclaren26:11
82ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step26:39
83AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First31:48
84POLKamil Gradek (POL)CCC32:34
85POLKamil Malecki (POL)CCC32:34
86AUSDylan Sunderland (AUS)Ntt Pro Cycling32:34
87COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana32:34
88ITAFrancesco Romano (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè32:34
89ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù - KTM32:34
90ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar35:09
91BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step37:15
92ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè37:15
93ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal39:21
94ITAManuele Boaro (ITA)Astana41:59
95ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè42:06
96GERMarco Mathis (GER)Cofidis46:13
97AUSJames Whelan (AUS)EF Education First46:13
98GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation46:13
99AUSNathan Haas (AUS)Cofidis46:13
100SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe46:13
101ITAElia Viviani (ITA)Cofidis46:13
102GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal46:13
103ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates46:13
104CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermec46:13
105ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nation46:13
106AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation46:13
107ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè46:13
108POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe46:13
109ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec46:13
110SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Mclaren46:13
111ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec46:13
112POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe46:13
113ITAGiovanni Visconti (ITA)Vini Zabù - KTM46:13
114ITASimone Bevilacqua (ITA)Vini Zabù - KTM46:13
115ITAMatteo Sobrero (ITA)Ntt Pro Cycling46:13
116COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Androni Giocattoli - Sidermec46:13
117GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation46:13
118BELVictor Campenaerts (BEL)Ntt Pro Cycling46:13
119AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal46:13
120USAJoey Rosskopf (USA)CCC46:13
121ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè46:13
122COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar46:13
123ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec46:13
124ITALorenzo Rota (ITA)46:13
125AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj46:13
126ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation46:13
127FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj46:13
128ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj46:13
129ITAFabio Mazzucco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè46:13
130LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj46:13
131FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj46:13
132COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step46:13
133GBRJonathan Dibben (GBR)Lotto - Soudal46:13
134DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates46:13
135FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis46:13
136ITASimone Consonni (ITA)Cofidis46:13

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 18 - Pinzolo - Lago di Cancano - 209 km - 22 Oktober 2020Berg

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia


1AUSJai Hindley (AUS)Sunweb6:03:03
2GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineoszt
3ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren0:46
4DENJakob Fuglsang (DEN)Astana1:25
5NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb2:18
6AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe4:04
7PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step4:51
8ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo4:51
9AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Mclaren4:51
10ITAFausto Masnada (ITA)CCC4:55
11POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe6:43
12SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Mclaren8:15
13ITADomenico Pozzovivo (ITA)8:17
14AUSRohan Dennis (AUS)Team Ineos8:33
15AUSBen O'Connor (AUS)Ntt Pro Cycling11:48
16GBRBen Swift (GBR)Team Ineos14:48
17USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale15:01
18FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale15:01
19ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar16:22
20NEDSam Oomen (NED)Sunweb20:43
21ITAFabio Felline (ITA)Astana20:43
22ESPDaniel Navarro García (ESP)Israel Start-Up Nation20:43
23ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos21:08
24BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal24:15
25RUSIlnur Zakarin (RUS)CCC26:56
26FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale26:56
27NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal26:56
28GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step26:58
29NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb26:58
30USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates26:58
31ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Ntt Pro Cycling26:58
32BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step26:58
33AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb26:58
34ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Team Ineos26:58
35ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè26:58
36PORRuben Guerreiro (POR)EF Education First26:58
37ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar28:38
38FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis29:37
39USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates29:37
40DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana29:37
41GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal29:46
42BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal31:41
43ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo31:41
44RSALouis Meintjes (RSA)Ntt Pro Cycling31:41
45SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec32:13
46DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step33:55
47ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates34:51
48FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis37:15
49ITAEnrico Battaglin (ITA)37:15
50ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana37:15
51ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe37:15
52BELVictor Campenaerts (BEL)Ntt Pro Cycling37:15
53ITAMatteo Sobrero (ITA)Ntt Pro Cycling37:15
54ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec37:15
55COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar39:15
56ESTTanel Kangert (EST)EF Education First39:15
57USAChad Haga (USA)Sunweb40:09
58AUSJames Whelan (AUS)EF Education First41:03
59ITADario Cataldo (ITA)Movistar47:05
60ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step47:05
61ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos47:05
62ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain - Mclaren47:05
63POLKamil Gradek (POL)CCC47:05
64POLKamil Malecki (POL)CCC47:05
65ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC47:05
66ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar47:05
67SUIDanilo Wyss (SUI)Ntt Pro Cycling47:05
68USAJoey Rosskopf (USA)CCC47:05
69CZEJosef Cerný (CZE)CCC47:05
70SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe47:05
71POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe47:05
72ITAMarco Frapporti (ITA)47:05
73DENJesper Hansen (DEN)Cofidis47:05
74SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Mclaren47:05
75ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar47:05
76FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale47:41
77CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermec47:41
78AUSDylan Sunderland (AUS)Ntt Pro Cycling47:41
79HUNAttila Valter (HUN)CCC47:41
80GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation48:15
81GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation49:03
82AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation49:03
83FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R - La Mondiale49:03
84UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Mclaren49:03
85AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal49:03
86JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Mclaren49:03
87ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec49:03
88GERNico Denz (GER)Sunweb49:03
89AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First49:03
90AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First49:03
91ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo50:18
92FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo50:18
93AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj50:58
94FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj50:58
95AUSNathan Haas (AUS)Cofidis50:58
96ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè50:58
97ITAElia Viviani (ITA)Cofidis50:58
98ITASimone Consonni (ITA)Cofidis50:58
99ITALorenzo Rota (ITA)50:58
100ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates50:58
101ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj50:58
102ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè50:58
103ITASimone Bevilacqua (ITA)Vini Zabù - KTM50:58
104ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec50:58
105ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation50:58
106ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec50:58
107ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First50:58
108ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R - La Mondiale50:58
109COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana50:58
110ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal50:58
111ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè50:58
112ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo50:58
113ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec50:58
114ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe50:58
115ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè50:58
116GERMarco Mathis (GER)Cofidis50:58
117ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec50:58
118ITAFrancesco Romano (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè50:58
119ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nation50:58
120ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù - KTM50:58
121ITAFabio Mazzucco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè50:58
122SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj50:58
123DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates50:58
124COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Androni Giocattoli - Sidermec50:58
125COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step50:58
126NEDEtienne Van Empel (NED)Vini Zabù - KTM50:58
127GBRJonathan Dibben (GBR)Lotto - Soudal50:58
128ITADavide Villella (ITA)Movistar50:58
129ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar50:58
130BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step50:58
131FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj50:58
132BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal50:58
133LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj50:58
134POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe50:58
135ITAManuele Boaro (ITA)Astana
136ITAGiovanni Visconti (ITA)Vini Zabù - KTM

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 19 - Abbiategrasso - Asti 124,5km - 23 Oktober 2020Ontsnapping

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia


1CZEJosef Cerný (CZE)CCC2:30:40
2BELVictor Campenaerts (BEL)Ntt Pro Cycling0:18
3ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo0:26
4AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First0:26
5BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step0:26
6BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal0:26
7ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar1:10
8SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec1:10
9ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:10
10GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation1:10
11AUSNathan Haas (AUS)Cofidis2:17
12NEDEtienne Van Empel (NED)Vini Zabù - KTM2:17
13AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First2:21
14GERMarco Mathis (GER)Cofidis8:15
15ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step11:43
16DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step11:43
17GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos11:43
18PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step11:43
19SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Mclaren11:43
20ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain - Mclaren11:43
21FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo11:43
22ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo11:43
23ITAElia Viviani (ITA)Cofidis11:43
24ITAFabio Felline (ITA)Astana11:43
25AUSJai Hindley (AUS)Sunweb11:43
26AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe11:43
27NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb11:43
28DENJakob Fuglsang (DEN)Astana11:43
29ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos11:43
30NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb11:43
31UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Mclaren11:43
32GBRBen Swift (GBR)Team Ineos11:43
33ITAMatteo Sobrero (ITA)Ntt Pro Cycling11:43
34ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren11:43
35ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè11:43
36ITAFausto Masnada (ITA)CCC11:43
37NEDSam Oomen (NED)Sunweb11:43
38GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step11:43
39ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo11:43
40ITADomenico Pozzovivo (ITA)11:43
41POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe11:43
42FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj11:43
43ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj11:43
44SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe11:43
45AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb11:43
46ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè11:43
47JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Mclaren11:43
48FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale11:43
49ITADario Cataldo (ITA)Movistar11:43
50FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale11:43
51ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar11:43
52ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana11:43
53ITASimone Consonni (ITA)Cofidis11:43
54ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe11:43
55USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale11:43
56ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe11:43
57GERNico Denz (GER)Sunweb11:43
58AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Mclaren11:43
59POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe11:43
60POLKamil Malecki (POL)CCC11:43
61USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates11:43
62COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Androni Giocattoli - Sidermec11:43
63USAChad Haga (USA)Sunweb11:43
64HUNAttila Valter (HUN)CCC11:43
65USAJoey Rosskopf (USA)CCC11:43
66ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC11:43
67ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nation11:43
68SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj11:43
69FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj11:43
70ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos11:43
71AUSDylan Sunderland (AUS)Ntt Pro Cycling11:43
72AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj11:43
73POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe11:43
74LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj11:43
75ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal11:43
76CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermec11:43
77ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo11:43
78GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation11:43
79AUSRohan Dennis (AUS)Team Ineos11:43
80ITAFabio Mazzucco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè11:43
81POLKamil Gradek (POL)CCC11:43
82PORRuben Guerreiro (POR)EF Education First11:43
83SUIDanilo Wyss (SUI)Ntt Pro Cycling11:43
84BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step11:43
85ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar11:43
86ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec11:43
87ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R - La Mondiale11:43
88ESTTanel Kangert (EST)EF Education First11:43
89NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal11:43
90RSALouis Meintjes (RSA)Ntt Pro Cycling11:43
91COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step11:43
92DENJesper Hansen (DEN)Cofidis11:43
93AUSBen O'Connor (AUS)Ntt Pro Cycling11:43
94AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal11:43
95ITAEnrico Battaglin (ITA)11:43
96ESP