De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Giro - 2005 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Giro - 2005 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2005

Giro 2005

ItaliëItalië - 7 Mei 2005 - 29 Mei 2005


Algemeen klassement - 29 Mei 2005


1ITAPaolo Savoldelli (ITA)Discovery Channel Pro Cycling Team91.25.51 (37.855 km/h)
2ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Caffita0.28
3VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Colombia - Selle Italia0.45
4ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigas2.42
5ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Saunier Duval - Prodir3.11
6UKRSerhiy Honchar (UKR)Domina Vacanze - De Nardi4.22
7RUSVladimir Karpets (RUS)Illes Balears - Caisse d'Epargne11.15
8ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricole11.38
9ITAMarzio Bruseghin (ITA)Fassa Bortolo11.40
10ITAEmanuele Sella (ITA)Panaria - Navigare12.33
11BELWim Van Huffel (BEL)Davimaton - Lotto13.49
12GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteiner14.42
13ITADario David Cioni (ITA)Liquigas15.26
14ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidis15.52
15SLOTadej Valjavec (SLO)Phonak Hearing Systems19.22
16ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargne20.46
17ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi21.55
18ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Caffita24.05
19ITAGiampaolo Caruso (ITA)Liberty Seguros - Würth Team24.29
20COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Colombia - Selle Italia25.37
21RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Rabobank34.50
22ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Caffita38.17
23FRAPatrice Halgand (FRA)Crédit Agricole44.55
24ITAWladimir Belli (ITA)Domina Vacanze - De Nardi46.19
25GERMatthias Kessler (GER)T-Mobile Team50.49
26FRAChristophe Le Mével (FRA)Crédit Agricole52.40
27COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Davimaton - Lotto56.02
28ITAIvan Basso (ITA)Team CSC57.05
29NEDTheo Eltink (NED)Rabobank1.01.02
30SUISteve Zampieri (SUI)Phonak Hearing Systems1.03.32
31CROVladimir Miholjevic (CRO)Liquigas1.05.04
32ITAPaolo Tiralongo (ITA)Panaria - Navigarezt
33BELChristophe Brandt (BEL)Davimaton - Lotto1.05.59
34ITAMirko Celestino (ITA)Domina Vacanze - De Nardi1.10.34
35FRALaurent Lefevre (FRA)Bouygues Télécom1.10.42
36ITAFrancesco Bellotti (ITA)Crédit Agricole1.12.25
37ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargne1.14.24
38ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergetic1.18.04
39ITALuca Mazzanti (ITA)Panaria - Navigare1.19.47
40ITAGuido Trentin (ITA)Cofidis1.21.06
41SUIJohan Tschopp (SUI)Phonak Hearing Systems1.21.41
42LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC1.23.44
43ESPRuben Lobato Elvira (ESP)Saunier Duval - Prodir1.24.06
44COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Panaria - Navigare1.28.51
45ITAAndrea Noe (ITA)Liquigas1.29.11
46GBRCharles Wegelius (GBR)Liquigas1.30.13
47ITAMichele Scarponi (ITA)Liberty Seguros - Würth Team1.33.08
48ITAMarco Pinotti (ITA)Saunier Duval - Prodir1.35.46
49ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi1.42.00
50RUSEvgeni Petrov (RUS)Lampre - Caffita1.43.33
51GERGrischa Niermann (GER)Rabobank1.44.57
52ESPRoberto Laiseka Jaio (ESP)Euskaltel - Euskadi1.47.24
53ITACristian Moreni (ITA)Quick Step - Innergetic1.49.31
54FRACédric Vasseur (FRA)Cofidis1.50.10
55ITAAndrea Tonti (ITA)Lampre - Caffita1.52.27
56GERJan Schaffrath (GER)T-Mobile Team1.57.49
57POLDariusz Baranowski (POL)Liberty Seguros - Würth Team2.04.12
58GERChristian Werner (GER)T-Mobile Team2.05.22
59SUISven Montgomery (SUI)Gerolsteiner2.05.27
60CZEPavel Padrnos (CZE)Discovery Channel Pro Cycling Team2.10.40
61CZEJan Hruska (CZE)Liberty Seguros - Würth Team2.11.16
62CZERené Andrle (CZE)Liberty Seguros - Würth Team2.11.59
63GERErik Zabel (GER)T-Mobile Team2.14.25
64POLSylvester Szmyd (POL)Lampre - Caffita2.14.29
65ESPJavier Ramirez Abeja (ESP)Liberty Seguros - Würth Team2.15.08
66LTUMarius Sabaliauskas (LTU)Lampre - Caffita2.15.19
67SLOGorazd Stangelj (SLO)Lampre - Caffita2.18.42
68ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi2.21.21
69NEDAddy Engels (NED)Quick Step - Innergetic2.24.32
70MDARuslan Ivanov (MDA)Domina Vacanze - De Nardi2.24.49
71FRACyrille Monnerais (FRA)La Française des Jeux2.26.08
72FRACarlos Da Cruz (FRA)La Française des Jeux2.26.30
73DENMichael Blaudzun (DEN)Team CSC2.27.24
74ITAAlessandro Vanotti (ITA)Domina Vacanze - De Nardi2.29.35
75NEDThomas Dekker (NED)Rabobank2.30.20
76SUIDaniel Schnider (SUI)Phonak Hearing Systems2.30.31
77ITAAndrea Peron (ITA)Team CSC2.31.24
78FRAYannick Talabardon (FRA)Crédit Agricole2.33.28
79ESPAngel Gomez Gomez (ESP)Saunier Duval - Prodir2.37.52
80ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Saunier Duval - Prodir2.39.51
81FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux2.44.09
82FRAOlivier Bonnaire (FRA)Bouygues Télécom2.48.13
83ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi2.49.40
84ITAFilippo Pozzato (ITA)Quick Step - Innergetic2.51.29
85ITAManuele Mori (ITA)Saunier Duval - Prodir2.53.27
86ITARaffaele Illiano (ITA)Colombia - Selle Italia2.53.38
87AUTPeter Luttenberger (AUT)Team CSC2.57.00
88ITAGiovanni Lombardi (ITA)Team CSC2.57.09
89KAZDmitri Fofonov (KAZ)Cofidis2.57.21
90ESPJose Luis Carrasco Gamiz (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargne2.58.31
91UKRVolodymyr Bileka (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Team3.00.13
92KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Crédit Agricole3.01.43
93UKRVolodymir Gustov (UKR)Fassa Bortolo3.01.50
94SLOUros Murn (SLO)Phonak Hearing Systems3.05.22
95MEXJulio Alberto Perez Cuapio (MEX)Panaria - Navigare3.05.35
96ITAFabio Sacchi (ITA)Fassa Bortolo3.06.25
97ITADario Andriotto (ITA)Liquigas3.06.26
98FRALilian Jégou (FRA)La Française des Jeux3.08.38
99ITAAlberto Ongarato (ITA)Fassa Bortolo3.09.25
100ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo3.09.30

Puntenklassement - 29 Mei 2005


1ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergetic154
2ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo136
3ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigas124
4ITAPaolo Savoldelli (ITA)Discovery Channel Pro Cycling Team114
5ITAIvan Basso (ITA)Team CSC92
6GERErik Zabel (GER)T-Mobile Team89
7VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Colombia - Selle Italia85
8ESPIsaac Galvez Lopez (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargne81
9ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Caffita80
10COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Colombia - Selle Italia70
11ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Saunier Duval - Prodir65
12ITAParide Grillo (ITA)Panaria - Navigare64
13ITAMarzio Bruseghin (ITA)Fassa Bortolo63
14ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Caffita61
15GERRobert Förster (GER)Gerolsteiner58
16UKRSerhiy Honchar (UKR)Domina Vacanze - De Nardi57
17GERSven Krauss (GER)Gerolsteiner57
18SLOTadej Valjavec (SLO)Phonak Hearing Systems56
19ITAStefano Zanini (ITA)Quick Step - Innergetic50
20USADavid Zabriskie (USA)Team CSC48
21ITAMirko Celestino (ITA)Domina Vacanze - De Nardi46
22ITADario David Cioni (ITA)Liquigas45
23RUSVladimir Karpets (RUS)Illes Balears - Caisse d'Epargne44
24BELWim Van Huffel (BEL)Davimaton - Lotto40
25ITALuca Mazzanti (ITA)Panaria - Navigare38
26SUIAurélien Clerc (SUI)Phonak Hearing Systems37
27COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Davimaton - Lotto36
28FRAChristophe Le Mével (FRA)Crédit Agricole36
29ITAMirco Lorenzetto (ITA)Domina Vacanze - De Nardi35
30BELChristophe Brandt (BEL)Davimaton - Lotto34
31GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteiner26
32ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricole26
33ITAFilippo Pozzato (ITA)Quick Step - Innergetic25
34ITAEmanuele Sella (ITA)Panaria - Navigare24
35ITAAlessandro Vanotti (ITA)Domina Vacanze - De Nardi24
36FRAPatrice Halgand (FRA)Crédit Agricole23
37ITAMichele Scarponi (ITA)Liberty Seguros - Würth Team23
38UKRVolodymyr Bileka (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Team22
39NEDBram Schmitz (NED)T-Mobile Team20
40ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolo19
41GERMatthias Kessler (GER)T-Mobile Team19
42ITAManuele Mori (ITA)Saunier Duval - Prodir19
43SLOUros Murn (SLO)Phonak Hearing Systems18
44ITAWladimir Belli (ITA)Domina Vacanze - De Nardi18
45ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidis18
46ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargne17
47BELBjörn Leukemans (BEL)Davimaton - Lotto17
48AUSHenk Vogels (AUS)Davimaton - Lotto16
49ITAGiampaolo Caruso (ITA)Liberty Seguros - Würth Team16
50ITACristian Moreni (ITA)Quick Step - Innergetic14

Bergklassement - 29 Mei 2005


1VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Colombia - Selle Italia143
2COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Colombia - Selle Italia57
3ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Caffita45
4ITAIvan Basso (ITA)Team CSC41
5ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigas29
6FRAPatrice Halgand (FRA)Crédit Agricole27
7ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Saunier Duval - Prodir27
8ITAPaolo Savoldelli (ITA)Discovery Channel Pro Cycling Team17
9MDARuslan Ivanov (MDA)Domina Vacanze - De Nardi15
10ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidis14
11SLOTadej Valjavec (SLO)Phonak Hearing Systems14
12ITARaffaele Illiano (ITA)Colombia - Selle Italia13
13BELWim Van Huffel (BEL)Davimaton - Lotto10
14ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargne8
15ITAFrancesco Bellotti (ITA)Crédit Agricole7
16ITADario David Cioni (ITA)Liquigas6
17GERGrischa Niermann (GER)Rabobank6
18ESPAngel Gomez Gomez (ESP)Saunier Duval - Prodir6
19LUXBenoît Joachim (LUX)Discovery Channel Pro Cycling Team5
20ITAMatteo Tosatto (ITA)Fassa Bortolo5
21DENMads Christensen (DEN)Quick Step - Innergetic5
22AUSRory Sutherland (AUS)Rabobank5
23ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricole4
24ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Caffita4
25SUISteve Zampieri (SUI)Phonak Hearing Systems4
26GERSven Krauss (GER)Gerolsteiner4
27AUSMark Renshaw (AUS)La Française des Jeux4
28ITAAlessandro Vanotti (ITA)Domina Vacanze - De Nardi3
29ITAAndrea Moletta (ITA)Gerolsteiner3
30NEDTheo Eltink (NED)Rabobank2
31LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC2
32ITAMichele Scarponi (ITA)Liberty Seguros - Würth Team2
33ITAAndrea Tonti (ITA)Lampre - Caffita2
34ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Saunier Duval - Prodir2
35ITALeonardo Scarselli (ITA)Colombia - Selle Italia2
36AUSMatthew White (AUS)Cofidis2
37FRAChristophe Le Mével (FRA)Crédit Agricole1
38CROVladimir Miholjevic (CRO)Liquigas1
39ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergetic1
40ITAAndrea Noe (ITA)Liquigas1
41POLSylvester Szmyd (POL)Lampre - Caffita1
42LTUMarius Sabaliauskas (LTU)Lampre - Caffita1
43DENMichael Blaudzun (DEN)Team CSC1
44FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux1
45KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Crédit Agricole1
46USADavid Zabriskie (USA)Team CSC1
47NEDBram Schmitz (NED)T-Mobile Team1
48GEREric Baumann (GER)T-Mobile Team1

Proloog - 7 Mei 2005Individuele Tijdrit


1AUSBrett Lancaster (AUS)Panaria - Navigare1.20.958 (51.75 km/h)
2ITAMatteo Tosatto (ITA)Fassa Bortolo0.01
3ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolozt
4ITAPaolo Savoldelli (ITA)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
5GEROlaf Pollack (GER)T-Mobile Team0.02
6AUSStuart O'Grady (AUS)Cofidiszt
7ESTJaan Kirsipuu (EST)Crédit Agricolezt
8AUSMark Renshaw (AUS)La Française des Jeuxzt
9ESPSergio Escobar Roure (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargnezt
10GERSven Krauss (GER)Gerolsteinerzt
11GBRBradley Wiggins (GBR)Crédit Agricolezt
12ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Cofidis0.03
13ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergeticzt
14FRARony Martias (FRA)Bouygues Télécomzt
15CANMichael Barry (CAN)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
16GERThomas Ziegler (GER)Gerolsteiner0.04
17AUSRobbie McEwen (AUS)Davimaton - Lottozt
18CANRyder Hesjedal (CAN)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
19ITAAlberto Ongarato (ITA)Fassa Bortolozt
20USADavid Zabriskie (USA)Team CSCzt

Etappe 1 - 8 Mei 2005Ontsnapping


1ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergetic5.09.32 (40.318 km/h)
2AUSRobbie McEwen (AUS)Davimaton - Lotto0.03
3ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo0.04
4AUSBaden Cooke (AUS)La Française des Jeuxzt
5ITAManuele Mori (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
6GERErik Zabel (GER)T-Mobile Teamzt
7ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigaszt
8ITAMirko Celestino (ITA)Domina Vacanze - De Nardizt
9ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Caffitazt
10COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Davimaton - Lottozt
11ITAPaolo Savoldelli (ITA)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
12ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Caffitazt
13ITAFilippo Pozzato (ITA)Quick Step - Innergeticzt
14ITAStefano Garzelli (ITA)Liquigaszt
15UKRSerhiy Honchar (UKR)Domina Vacanze - De Nardizt
16ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolozt
17ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
18ITADario David Cioni (ITA)Liquigaszt
19GERAndré Korff (GER)T-Mobile Teamzt
20ITAIvan Basso (ITA)Team CSC0.09

Etappe 2 - 9 Mei 2005Sprint


1AUSRobbie McEwen (AUS)Davimaton - Lotto4.34.47 (38.866 km/h)
2ESPIsaac Galvez Lopez (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargnezt
3GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
4ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolozt
5AUSBaden Cooke (AUS)La Française des Jeuxzt
6ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
7AUSStuart O'Grady (AUS)Cofidiszt
8NEDSteven De Jongh (NED)Rabobankzt
9ITAParide Grillo (ITA)Panaria - Navigarezt
10SLOUros Murn (SLO)Phonak Hearing Systemszt
11FRARony Martias (FRA)Bouygues Télécomzt
12UKRVolodymyr Bileka (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
13GEROlaf Pollack (GER)T-Mobile Teamzt
14ITAIvan Quaranta (ITA)Domina Vacanze - De Nardizt
15ESTJaan Kirsipuu (EST)Crédit Agricolezt
16SUIAurélien Clerc (SUI)Phonak Hearing Systemszt
17FRAWalter Beneteau (FRA)Bouygues Télécomzt
18ITACristian Moreni (ITA)Quick Step - Innergeticzt
19AUSHenk Vogels (AUS)Davimaton - Lottozt
20COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Davimaton - Lottozt

Etappe 3 - 10 Mei 2005Ontsnapping


1ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigas5.24.17 (37.929 km/h)
2ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Caffitazt
3ITAStefano Garzelli (ITA)Liquigaszt
4ITAMirko Celestino (ITA)Domina Vacanze - De Nardizt
5ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
6ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergeticzt
7ITALuca Mazzanti (ITA)Panaria - Navigarezt
8ITACristian Moreni (ITA)Quick Step - Innergeticzt
9FRAChristophe Le Mével (FRA)Crédit Agricolezt
10ITAPaolo Savoldelli (ITA)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
11ITAMarzio Bruseghin (ITA)Fassa Bortolozt
12BELChristophe Brandt (BEL)Davimaton - Lottozt
13GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteinerzt
14ITAGiampaolo Caruso (ITA)Liberty Seguros - Würth Teamzt
15ITADario David Cioni (ITA)Liquigaszt
16FRALaurent Lefevre (FRA)Bouygues Télécomzt
17ITAMichele Scarponi (ITA)Liberty Seguros - Würth Teamzt
18ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Caffitazt
19ITAAndrea Noe (ITA)Liquigaszt
20UKRSerhiy Honchar (UKR)Domina Vacanze - De Nardizt

Etappe 4 - 11 Mei 2005Ontsnapping


1ITALuca Mazzanti (ITA)Panaria - Navigare5.10.09 (42.56 km/h)
2ITADario David Cioni (ITA)Liquigaszt
3ITAMichele Scarponi (ITA)Liberty Seguros - Würth Teamzt
4ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergeticzt
5ITAMirko Celestino (ITA)Domina Vacanze - De Nardi0.02
6ITAFilippo Pozzato (ITA)Quick Step - Innergetic0.04
7GERErik Zabel (GER)T-Mobile Teamzt
8ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigaszt
9AUSRobbie McEwen (AUS)Davimaton - Lottozt
10ITACristian Moreni (ITA)Quick Step - Innergeticzt
11ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Caffitazt
12AUSStuart O'Grady (AUS)Cofidiszt
13ITAStefano Garzelli (ITA)Liquigaszt
14NZLJulian Dean (NZL)Crédit Agricolezt
15ITAEmanuele Sella (ITA)Panaria - Navigarezt
16ITAGiampaolo Caruso (ITA)Liberty Seguros - Würth Teamzt
17ESPIsaac Galvez Lopez (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargnezt
18SLOUros Murn (SLO)Phonak Hearing Systemszt
19CZEJan Hruska (CZE)Liberty Seguros - Würth Teamzt
20ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolozt

Etappe 5 - 12 Mei 2005Ontsnapping


1ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigas6.01.18 (37.032 km/h)
2ITAMarzio Bruseghin (ITA)Fassa Bortolozt
3COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Davimaton - Lotto0.02
4BELBjörn Leukemans (BEL)Davimaton - Lottozt
5ITAIvan Basso (ITA)Team CSCzt
6ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Caffitazt
7ITAStefano Garzelli (ITA)Liquigaszt
8ITAPaolo Savoldelli (ITA)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
9FRAPatrice Halgand (FRA)Crédit Agricolezt
10ITALuca Mazzanti (ITA)Panaria - Navigarezt
11SLOTadej Valjavec (SLO)Phonak Hearing Systemszt
12FRAChristophe Le Mével (FRA)Crédit Agricolezt
13RUSVladimir Karpets (RUS)Illes Balears - Caisse d'Epargnezt
14ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
15RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Rabobankzt
16ITAMichele Scarponi (ITA)Liberty Seguros - Würth Teamzt
17ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
18ITADario David Cioni (ITA)Liquigaszt
19BELChristophe Brandt (BEL)Davimaton - Lottozt
20ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt

Etappe 6 - 13 Mei 2005Sprint


1AUSRobbie McEwen (AUS)Davimaton - Lotto3.37.17 (42.248 km/h)
2ESTJaan Kirsipuu (EST)Crédit Agricolezt
3UKRVolodymyr Bileka (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
4ESPIsaac Galvez Lopez (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargnezt
5AUSHenk Vogels (AUS)Davimaton - Lottozt
6AUSStuart O'Grady (AUS)Cofidiszt
7GERThomas Ziegler (GER)Gerolsteinerzt
8ITAParide Grillo (ITA)Panaria - Navigarezt
9GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteinerzt
10GEROlaf Pollack (GER)T-Mobile Teamzt
11ITAMirco Lorenzetto (ITA)Domina Vacanze - De Nardizt
12FRARony Martias (FRA)Bouygues Télécomzt
13ITAFabio Sacchi (ITA)Fassa Bortolozt
14GERErik Zabel (GER)T-Mobile Teamzt
15FRAPatrice Halgand (FRA)Crédit Agricolezt
16AUSBaden Cooke (AUS)La Française des Jeuxzt
17ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergeticzt
18SUIGrégory Rast (SUI)Phonak Hearing Systemszt
19SLOTadej Valjavec (SLO)Phonak Hearing Systemszt
20COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Davimaton - Lottozt

Etappe 7 - 14 Mei 2005Berg


1ESPKoldo Gil Perez (ESP)Liberty Seguros - Würth Team5.08.17 (41.066 km/h)
2ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Caffita0.20
3ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigaszt
4ITAMirko Celestino (ITA)Domina Vacanze - De Nardizt
5FRAPatrice Halgand (FRA)Crédit Agricolezt
6FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
7GERMatthias Kessler (GER)T-Mobile Teamzt
8BELChristophe Brandt (BEL)Davimaton - Lottozt
9ITAPaolo Savoldelli (ITA)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
10NEDTheo Eltink (NED)Rabobankzt
11COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Colombia - Selle Italiazt
12ITAMarco Fertonani (ITA)Domina Vacanze - De Nardizt
13ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Caffitazt
14RUSEvgeni Petrov (RUS)Lampre - Caffita0.27
15FRALaurent Lefevre (FRA)Bouygues Télécom0.31
16VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Colombia - Selle Italiazt
17ITAMichele Scarponi (ITA)Liberty Seguros - Würth Team0.47
18ITAMarzio Bruseghin (ITA)Fassa Bortolo0.50
19ITAEmanuele Sella (ITA)Panaria - Navigarezt
20ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt

Etappe 8 - 15 Mei 2005Individuele Tijdrit


1USADavid Zabriskie (USA)Team CSC58.31 (46.14 km/h)
2ITAIvan Basso (ITA)Team CSC0.17
3ITAPaolo Savoldelli (ITA)Discovery Channel Pro Cycling Team0.44
4ITAMarzio Bruseghin (ITA)Fassa Bortolo0.48
5UKRSerhiy Honchar (UKR)Domina Vacanze - De Nardi0.51
6RUSVladimir Karpets (RUS)Illes Balears - Caisse d'Epargne1.07
7GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteiner1.15
8NEDThomas Dekker (NED)Rabobank1.23
9CZEJan Hruska (CZE)Liberty Seguros - Würth Team1.34
10ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigas1.35
11ITAStefano Garzelli (ITA)Liquigas1.56
12ITADario David Cioni (ITA)Liquigaszt
13ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Saunier Duval - Prodir2.07
14ITAWladimir Belli (ITA)Domina Vacanze - De Nardi2.09
15UKRVolodymyr Bileka (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Team2.20
16ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Caffita2.24
17FRALaurent Lefevre (FRA)Bouygues Télécom2.30
18ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergetic2.39
19ITAMarco Pinotti (ITA)Saunier Duval - Prodir2.40
20ITAAndrea Peron (ITA)Team CSC2.44

Etappe 9 - 16 Mei 2005Sprint


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo3.15.32 (43.573 km/h)
2ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergeticzt
3SUIAurélien Clerc (SUI)Phonak Hearing Systemszt
4AUSRobbie McEwen (AUS)Davimaton - Lottozt
5GERErik Zabel (GER)T-Mobile Teamzt
6ITAParide Grillo (ITA)Panaria - Navigarezt
7ESPIsaac Galvez Lopez (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargnezt
8GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
9ITAAndrea Moletta (ITA)Gerolsteinerzt
10ITASimone Cadamuro (ITA)Domina Vacanze - De Nardizt
11ESTJaan Kirsipuu (EST)Crédit Agricolezt
12NEDSteven De Jongh (NED)Rabobankzt
13AUSStuart O'Grady (AUS)Cofidiszt
14AUSMatthew White (AUS)Cofidiszt
15AUSBaden Cooke (AUS)La Française des Jeuxzt
16SLOUros Murn (SLO)Phonak Hearing Systemszt
17UKRVolodymyr Bileka (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
18FRACarlos Da Cruz (FRA)La Française des Jeuxzt
19FRARony Martias (FRA)Bouygues Télécomzt
20ITAFilippo Pozzato (ITA)Quick Step - Innergeticzt

Etappe 10 - 18 Mei 2005Sprint


1AUSRobbie McEwen (AUS)Davimaton - Lotto5.29.21 (36.726 km/h)
2ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolozt
3AUSStuart O'Grady (AUS)Cofidiszt
4GERErik Zabel (GER)T-Mobile Teamzt
5ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergeticzt
6ESPIsaac Galvez Lopez (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargnezt
7GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
8ITAFilippo Pozzato (ITA)Quick Step - Innergeticzt
9SUIAurélien Clerc (SUI)Phonak Hearing Systemszt
10ITAMirco Lorenzetto (ITA)Domina Vacanze - De Nardizt
11ESTJaan Kirsipuu (EST)Crédit Agricolezt
12ITASimone Cadamuro (ITA)Domina Vacanze - De Nardizt
13ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
14FRARony Martias (FRA)Bouygues Télécomzt
15ITAMoreno Di Biase (ITA)Colombia - Selle Italiazt
16NEDSteven De Jongh (NED)Rabobankzt
17UKRVolodymyr Bileka (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
18ESPSergio Escobar Roure (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargnezt
19ITAManuele Mori (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
20ITAParide Grillo (ITA)Panaria - Navigarezt

Etappe 11 - 19 Mei 2005Berg


1ITAPaolo Savoldelli (ITA)Discovery Channel Pro Cycling Team4.13.43 (35.472 km/h)
2ITAIvan Basso (ITA)Team CSCzt
3ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Caffita0.21
4ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigas1.01
5ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidis1.50
6BELWim Van Huffel (BEL)Davimaton - Lotto2.03
7ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricolezt
8UKRSerhiy Honchar (UKR)Domina Vacanze - De Nardizt
9ITAMichele Scarponi (ITA)Liberty Seguros - Würth Team2.17
10VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Colombia - Selle Italia2.19
11COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Davimaton - Lotto2.24
12FRAPatrice Halgand (FRA)Crédit Agricole2.44
13ITAEmanuele Sella (ITA)Panaria - Navigare2.46
14ITAMarzio Bruseghin (ITA)Fassa Bortolo2.53
15ITADomenico Pozzovivo (ITA)Panaria - Navigarezt
16ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Saunier Duval - Prodir3.27
17ITADario David Cioni (ITA)Liquigas3.55
18ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargne3.57
19RUSVladimir Karpets (RUS)Illes Balears - Caisse d'Epargnezt
20GERMatthias Kessler (GER)T-Mobile Teamzt

Etappe 12 - 20 Mei 2005Sprint


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo4.50.00 (36.206 km/h)
2ITAParide Grillo (ITA)Panaria - Navigarezt
3ESPIsaac Galvez Lopez (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargnezt
4GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
5ESTJaan Kirsipuu (EST)Crédit Agricolezt
6AUSRobbie McEwen (AUS)Davimaton - Lottozt
7AUSStuart O'Grady (AUS)Cofidiszt
8SUIAurélien Clerc (SUI)Phonak Hearing Systemszt
9ITASimone Cadamuro (ITA)Domina Vacanze - De Nardizt
10AUSBaden Cooke (AUS)La Française des Jeuxzt
11GERErik Zabel (GER)T-Mobile Teamzt
12ITAMirco Lorenzetto (ITA)Domina Vacanze - De Nardizt
13ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergeticzt
14ITAAndrea Moletta (ITA)Gerolsteinerzt
15FRACarlos Da Cruz (FRA)La Française des Jeuxzt
16ESPSergio Escobar Roure (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargnezt
17FRARony Martias (FRA)Bouygues Télécomzt
18ITAManuele Mori (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
19ITADario David Cioni (ITA)Liquigaszt
20ITAMoreno Di Biase (ITA)Colombia - Selle Italiazt

Etappe 13 - 21 Mei 2005Berg


1COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Colombia - Selle Italia6.31.34 (33.404 km/h)
2ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Saunier Duval - Prodir0.23
3VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Colombia - Selle Italiazt
4ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricole0.27
5SLOTadej Valjavec (SLO)Phonak Hearing Systems1.46
6GERMatthias Kessler (GER)T-Mobile Team2.57
7ITAGiampaolo Caruso (ITA)Liberty Seguros - Würth Team3.03
8ITAWladimir Belli (ITA)Domina Vacanze - De Nardi3.48
9ITAPaolo Savoldelli (ITA)Discovery Channel Pro Cycling Team4.00
10ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Caffita4.07
11ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigaszt
12ITAMarzio Bruseghin (ITA)Fassa Bortolo4.38
13ITAEmanuele Sella (ITA)Panaria - Navigarezt
14UKRSerhiy Honchar (UKR)Domina Vacanze - De Nardizt
15ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Caffitazt
16RUSVladimir Karpets (RUS)Illes Balears - Caisse d'Epargnezt
17ITAAndrea Noe (ITA)Liquigaszt
18ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargnezt
19ITADomenico Pozzovivo (ITA)Panaria - Navigarezt
20GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteiner4.59

Etappe 14 - 22 Mei 2005Berg


1COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Colombia - Selle Italia6.46.33 (30.992 km/h)
2SLOTadej Valjavec (SLO)Phonak Hearing Systems1.50
3VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Colombia - Selle Italiazt
4ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargne2.51
5ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigas3.15
6ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Caffitazt
7ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
8ITAEmanuele Sella (ITA)Panaria - Navigarezt
9GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteiner3.43
10ITAPaolo Savoldelli (ITA)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
11BELWim Van Huffel (BEL)Davimaton - Lottozt
12UKRSerhiy Honchar (UKR)Domina Vacanze - De Nardizt
13ITAGiampaolo Caruso (ITA)Liberty Seguros - Würth Teamzt
14ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricolezt
16RUSVladimir Karpets (RUS)Illes Balears - Caisse d'Epargnezt
17ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt
18ITADario David Cioni (ITA)Liquigas4.06
19ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Caffitazt
20RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Rabobank5.32

Etappe 15 - 23 Mei 2005Sprint


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo3.32.41 (41.47 km/h)
2GERErik Zabel (GER)T-Mobile Teamzt
3ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergeticzt
4ITASimone Cadamuro (ITA)Domina Vacanze - De Nardizt
5ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolozt
6ITAParide Grillo (ITA)Panaria - Navigarezt
7AUSHenk Vogels (AUS)Davimaton - Lottozt
8GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
9ESPIsaac Galvez Lopez (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargnezt
10GERSven Krauss (GER)Gerolsteinerzt
11SUIAurélien Clerc (SUI)Phonak Hearing Systemszt
12FRACarlos Da Cruz (FRA)La Française des Jeuxzt
13AUSMark Renshaw (AUS)La Française des Jeuxzt
14FRALilian Jégou (FRA)La Française des Jeuxzt
15FRARony Martias (FRA)Bouygues Télécomzt
16FRAChristophe Le Mével (FRA)Crédit Agricolezt
17UKRVolodymyr Bileka (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
18ITAMoreno Di Biase (ITA)Colombia - Selle Italiazt
19ESPSergio Escobar Roure (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargnezt
20KAZDmitri Fofonov (KAZ)Cofidiszt

Etappe 16 - 25 Mei 2005Ontsnapping


1FRAChristophe Le Mével (FRA)Crédit Agricole4.50.51 (43.321 km/h)
2BELChristophe Brandt (BEL)Davimaton - Lotto0.09
3ITAAlessandro Vanotti (ITA)Domina Vacanze - De Nardi0.16
4KAZDmitri Fofonov (KAZ)Cofidiszt
5LUXFränk Schleck (LUX)Team CSCzt
6NEDAddy Engels (NED)Quick Step - Innergeticzt
7ITAAlberto Ongarato (ITA)Fassa Bortolo0.50
8SLOUros Murn (SLO)Phonak Hearing Systemszt
9FRALilian Jégou (FRA)La Française des Jeuxzt
10GERAndré Korff (GER)T-Mobile Teamzt
11FRAYannick Talabardon (FRA)Crédit Agricolezt
12ITADario Andriotto (ITA)Liquigaszt
13BELBjörn Leukemans (BEL)Davimaton - Lottozt
14ESPJavier Ramirez Abeja (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
15CZERené Andrle (CZE)Liberty Seguros - Würth Team0.54
16FRAMathieu Claude (FRA)Bouygues Télécom9.18
17GEREric Baumann (GER)T-Mobile Teamzt
18ITAFilippo Pozzato (ITA)Quick Step - Innergetic22.16
19SUISteve Zampieri (SUI)Phonak Hearing Systemszt
20ITAFrancesco Bellotti (ITA)Crédit Agricolezt

Etappe 17 - 26 Mei 2005Berg


1ITAIvan Basso (ITA)Team CSC5.15.46 (36.862 km/h)
2VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Colombia - Selle Italia1.06
3ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Caffitazt
4BELWim Van Huffel (BEL)Davimaton - Lotto1.32
5COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Colombia - Selle Italia1.48
6ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
7ITAPaolo Savoldelli (ITA)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
8UKRSerhiy Honchar (UKR)Domina Vacanze - De Nardizt
9SLOTadej Valjavec (SLO)Phonak Hearing Systemszt
10RUSVladimir Karpets (RUS)Illes Balears - Caisse d'Epargnezt
11ITADario David Cioni (ITA)Liquigas1.55
12ITAEmanuele Sella (ITA)Panaria - Navigare2.25
13ITAMarzio Bruseghin (ITA)Fassa Bortolo2.29
14ITAGiampaolo Caruso (ITA)Liberty Seguros - Würth Team2.34
15ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi2.45
16ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigas2.49
17ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricolezt
18ESPRuben Lobato Elvira (ESP)Saunier Duval - Prodir2.59
19ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargne3.01
20ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Caffita3.24

Etappe 18 - 27 Mei 2005Individuele Tijdrit


1ITAIvan Basso (ITA)Team CSC45.05 (45.249 km/h)
2RUSVladimir Karpets (RUS)Illes Balears - Caisse d'Epargne0.09
3USADavid Zabriskie (USA)Team CSC0.20
4ITAPaolo Savoldelli (ITA)Discovery Channel Pro Cycling Team0.23
5ITADario David Cioni (ITA)Liquigas0.28
6UKRSerhiy Honchar (UKR)Domina Vacanze - De Nardi0.40
7ITAMarzio Bruseghin (ITA)Fassa Bortolo1.02
8ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Saunier Duval - Prodir1.25
9ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergetic1.28
10ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Caffita1.34
11GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteiner1.36
12SLOTadej Valjavec (SLO)Phonak Hearing Systems1.39
13NEDThomas Dekker (NED)Rabobank1.54
14ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigas1.55
15DENMichael Blaudzun (DEN)Team CSC1.58
16VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Colombia - Selle Italia1.59
17ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi2.11
18LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC2.12
19ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidis2.22
20ITAMarco Pinotti (ITA)Saunier Duval - Prodir2.38

Etappe 19 - 28 Mei 2005Berg


1VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Colombia - Selle Italia5.49.30 (32.618 km/h)
2ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Caffita0.26
3ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigas1.37
4ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Saunier Duval - Prodir1.53
5BELWim Van Huffel (BEL)Davimaton - Lotto1.55
6UKRSerhiy Honchar (UKR)Domina Vacanze - De Nardizt
7ITAPaolo Savoldelli (ITA)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
8SLOTadej Valjavec (SLO)Phonak Hearing Systemszt
9COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Davimaton - Lotto2.38
10ITAEmanuele Sella (ITA)Panaria - Navigare5.07
11COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Colombia - Selle Italia5.14
12ITAMarzio Bruseghin (ITA)Fassa Bortolozt
13GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteiner6.01
14ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt
15ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargne6.40
16RUSVladimir Karpets (RUS)Illes Balears - Caisse d'Epargnezt
17ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricolezt
18GERGrischa Niermann (GER)Rabobank7.51
19ITAWladimir Belli (ITA)Domina Vacanze - De Nardi8.01
20MDARuslan Ivanov (MDA)Domina Vacanze - De Nardi9.02

Etappe 20 - 29 Mei 2005Sprint


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo3.24.08 (35.329 km/h)
2GERErik Zabel (GER)T-Mobile Teamzt
3GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
4ITAMirco Lorenzetto (ITA)Domina Vacanze - De Nardizt
5ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolozt
6ITAParide Grillo (ITA)Panaria - Navigarezt
7ESPIsaac Galvez Lopez (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargnezt
8AUSMark Renshaw (AUS)La Française des Jeuxzt
9ITAManuele Mori (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
10AUSHenk Vogels (AUS)Davimaton - Lottozt
11ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergeticzt
12SLOUros Murn (SLO)Phonak Hearing Systemszt
13GERSven Krauss (GER)Gerolsteinerzt
14UKRVolodymyr Bileka (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
15ITAMatteo Tosatto (ITA)Fassa Bortolozt
16SUIAurélien Clerc (SUI)Phonak Hearing Systemszt
17FRAWalter Beneteau (FRA)Bouygues Télécomzt
18FRAFranck Renier (FRA)Bouygues Télécomzt
19BELBjörn Leukemans (BEL)Davimaton - Lottozt
20FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Bouygues Télécomzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden