De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Cadel Evans Great Ocean Road Race - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Cadel Evans Great Ocean Road Race - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Australië

Uitslagen 2019

Cadel Evans Great Ocean Road Race 2019

AustraliëAustralië - 27 Januari 2019


Cadel Evans Great Ocean Road Race - 27 Januari 2019


1ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step3:54:35
2AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
3RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
4RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Datazt
5BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecinzt
6GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineoszt
7DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
8AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohezt
9GBROwain Doull (GBR)Team Ineoszt
10ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
11FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondialezt
12NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
13ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
14FRAKenny Elissonde (FRA)Team Ineoszt
15PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecinzt
16AUSChris Hamilton (AUS)Sunwebzt
17NEDWout Poels (NED)Team Ineoszt
18NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirateszt
19ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education Firstzt
20GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondialezt
21SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
22AUSDylan Sunderland (AUS)Bridgelanezt
23DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Datazt
24USAJoey Rosskopf (USA)CCCzt
25NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
26FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondialezt
27FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
28AUSJai Hindley (AUS)Sunwebzt
29AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredozt
30RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecinzt
31CANMichael Woods (CAN)EF Education Firstzt
32NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Datazt
33AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scottzt
34FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step0:11
35NZLThomas Scully (NZL)EF Education First0:13
36RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos0:15
37NZLDion Smith (NZL)Mitchelton - Scott0:25
38AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scott0:25
39AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin0:27
40ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe0:38
41BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step0:45
42NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos0:55
43ITADavide Ballerini (ITA)Astana1:04
44SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates1:04
45BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirates1:04
46NEDCees Bol (NED)Sunweb1:04
47POLLukasz Owsian (POL)CCC1:13
48POLSzymon Sajnok (POL)CCC1:13
49ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC1:13
50GERChristian Knees (GER)Team Ineos1:13
51USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo1:13
52KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana1:13
53NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal1:13
54AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education First1:13
55AUSMichael Storer (AUS)Sunweb1:13
56AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelane1:13
57ITAManuele Boaro (ITA)Astana1:13
58POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal1:29
59AUSMichael Freiberg (AUS)Sunshine Coast1:29
60NEDTom Leezer (NED)Jumbo - Visma1:29
61COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Trek - Segafredo1:29
62AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredo1:29
63GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step1:29
64BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal1:57
65ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC2:13
66AUSNicholas White (AUS)Bridgelane2:46
67FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale2:46
68AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal2:46
69FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale2:46
70AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First3:22
71USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredo3:43
72AUSJames Whelan (AUS)EF Education First3:43
73AUSHarry Sweeny (AUS)4:19
74AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scott4:19
75AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott4:19
76DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana4:19
77BELMaarten Wynants (BEL)Jumbo - Visma4:19
78AUSRory Sutherland (AUS)Uae Team Emirates5:40
79GBRAlex Dowsett (GBR)Katusha - Alpecin5:40
80DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step5:40
81DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Data5:40
82BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal5:40
83NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo5:40
84KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana5:40
85GBRAdam Blythe (GBR)Lotto - Soudal5:40
86ITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Step5:40
87GERMax Walscheid (GER)Sunweb6:27
88AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Data7:07
89BELLaurens De Vreese (BEL)Astana8:25
90LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale8:25
91ITAJakub Mareczko (ITA)CCC8:25
92GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb8:25
93IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo8:25
94AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe8:25
95POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe8:25
96ITAOscar Gatto (ITA)Bora - Hansgrohe8:25
97RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin8:25
98AUSNathan Elliott (AUS)8:25
99NEDDanny Van Poppel (NED)Jumbo - Visma8:25

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden