De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Critérium du Dauphiné - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Critérium du Dauphiné - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2019

Critérium du Dauphiné 2019

FrankrijkFrankrijk - 9 Juni 2019 - 16 Juni 2019


Algemeen klassement - 16 Juni 2019


1DENJakob Fuglsang (DEN)Astana30:44:27
2USATejay Van Garderen (USA)EF Education First0:20
3GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:21
4NEDWout Poels (NED)Team Ineos0:28
5FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj0:33
6BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Merida1:11
7KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana1:12
8IRLDaniel Martin (IRL)Uae Team Emirates1:21
9COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar1:24
10FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale1:38
11AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo1:44
12BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal3:17
13FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic5:28
14BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert5:29
15SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj6:26
16AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Merida6:46
17FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert8:23
18ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana8:49
19DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astana9:24
20FRANicolas Edet (FRA)Cofidis12:03
21FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj12:47
22ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirates13:10
23FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale13:34
24USANeilson Powless (USA)Jumbo - Visma14:59
25USAJoey Rosskopf (USA)CCC15:09
26USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma19:19
27AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott21:11
28BELPhilippe Gilbert (BEL)Deceuninck - Quick Step21:22
29POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos22:34
30AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott24:13
31NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal26:14
32NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos26:20
33GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin27:48
34ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineos27:59
35FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step28:48
36ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar29:37
37BELSerge Pauwels (BEL)CCC29:54
38ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC33:30
39ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistar34:01
40FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj36:12
41AUSRobert Power (AUS)Sunweb36:51
42LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo37:55
43NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data38:57
44ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar39:03
45DENJesper Hansen (DEN)Cofidis40:59
46FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo43:25
47BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma45:09
48ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistar47:23
49FRAJérémy Maison (FRA)Arkéa - Samsic47:46
50BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale48:36
51FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsic48:58
52FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj49:46
53AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe50:03
54POLPawel Bernas (POL)CCC50:18
55NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma50:34
56GERJonas Koch (GER)CCC51:09
57PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin52:04
58COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirates52:55
59AUSNichola Schultz (AUS)Mitchelton - Scott52:56
60DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo53:07
61GERFlorian Stork (GER)Sunweb53:34
62NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert54:25
63SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Merida56:07
64UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Merida56:24
65CANHugo Houle (CAN)Astana56:37
66FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept - B&b Hotels57:16
67COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Astana58:51
68ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida58:56
69FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic59:38
70CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Step59:51
71RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott1:01:08
72BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudal1:03:07
73USALogan Owen (USA)EF Education First1:04:02
74FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step1:04:19
75FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj1:05:00
76CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Step1:05:34
77NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb1:08:12
78RSAStefan De Bod (RSA)Dimension Data1:08:29
79GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe1:09:22
80FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale1:10:51
81ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis1:11:47
82BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal1:11:51
83NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb1:12:03
84NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates1:13:30
85FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic1:14:21
86NEDLaurens Ten Dam (NED)CCC1:14:24
87POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal1:16:30
88ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe1:16:54
89ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar1:19:50
90BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo1:20:19
91NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma1:20:31
92NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo1:21:08
93GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb1:21:45
94ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecin1:23:40
95USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredo1:25:23
96GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos1:25:50
97AUSRory Sutherland (AUS)Uae Team Emirates1:27:50
98SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida1:29:19
99FRAFlorian Vachon (FRA)Arkéa - Samsic1:29:30
100AUSJames Whelan (AUS)EF Education First1:30:27
101BLRVasil Kiryienka (BLR)Team Ineos1:32:25
102IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe1:32:57
103RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data1:34:55
104FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept - B&b Hotels1:35:14
105FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj1:36:30
106NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education First1:37:10

Etappe 1 - Aurillac - Jussac - 142 km - 9 Juni 2019Sprint


1NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data3:24:33
2BELPhilippe Gilbert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
3BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
4GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecinzt
5AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
6ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Meridazt
7GERJonas Koch (GER)CCCzt
8KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astanazt
9FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondialezt
10POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineoszt
11GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
12COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
13FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
14ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education Firstzt
15BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
16RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
17NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobertzt
18GERFlorian Stork (GER)Sunwebzt
19FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
20ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineoszt
21NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudalzt
22FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
23COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Astanazt
24BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
25USATejay Van Garderen (USA)EF Education Firstzt
26ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistarzt
27BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudalzt
28AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scottzt
29NEDWout Poels (NED)Team Ineoszt
30ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistarzt
31CANMichael Woods (CAN)EF Education Firstzt
32FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
33GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
34FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
35ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirateszt
36ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astanazt
37DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astanazt
38BELSerge Pauwels (BEL)CCCzt
39DENJakob Fuglsang (DEN)Astanazt
40ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistarzt
41NEDTom Dumoulin (NED)Sunwebzt
42AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredozt
43GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
44COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirateszt
45FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
46BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Meridazt
47FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
48IRLDaniel Martin (IRL)Uae Team Emirateszt
49FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
50FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
51USAJoey Rosskopf (USA)CCCzt
52NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
53ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCCzt
54USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
55BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecinzt
56AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Meridazt
57NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineoszt
58SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
59ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
60FRAAlexandre Geniez (FRA)AG2R - La Mondialezt
61SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Meridazt
62BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale0:12
63NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma0:24
64AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott0:27
65AUSNichola Schultz (AUS)Mitchelton - Scott0:34
66FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobert3:45
67FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept - B&b Hotels3:50
68USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredo3:50
69ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis3:50
70COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)Cofidis3:50
71POLPawel Bernas (POL)CCC3:50
72FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step3:50
73PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecin3:50
74USALogan Owen (USA)EF Education First3:50
75FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsic3:50
76NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb3:50
77FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo3:50
78BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal3:50
79RSAStefan De Bod (RSA)Dimension Data3:50
80FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj3:50
81FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis3:50
82FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic3:50
83USANeilson Powless (USA)Jumbo - Visma3:50
84ITAEdward Ravasi (ITA)Uae Team Emirates3:50
85AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First3:50
86LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo3:50
87BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudal3:50
88PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar3:50
89PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin3:50
90FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj3:50
91FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondiale3:50
92NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates3:50
93DENJesper Hansen (DEN)Cofidis3:50
94DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb3:50
95AUSRobert Power (AUS)Sunweb3:50
96FRAJérémy Maison (FRA)Arkéa - Samsic3:50
97FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale3:50
98CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Step3:50
99BELBart De Clercq (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:54
100BLRVasil Kiryienka (BLR)Team Ineos6:16
101RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data6:16
102FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis6:16
103RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data6:16
104NZLDion Smith (NZL)Mitchelton - Scott6:16
105SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott6:16
106NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo6:16
107BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal6:16
108DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo6:16
109GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos10:46
110ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecin10:46
111BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo10:46
112POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal10:46
113BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecin10:46
114BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step10:46
115NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert10:46
116BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert10:46
117AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe10:46
118ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe10:46
119AUSRory Sutherland (AUS)Uae Team Emirates10:46
120AUSJames Whelan (AUS)EF Education First10:46
121FRAYohan Bagot (FRA)Vital Concept - B&b Hotels10:46
122CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Step10:46
123FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic10:46
124GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb10:46
125GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe10:46
126IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe10:46
127UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Merida10:46
128SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida10:46
129FRAMaxime Cam (FRA)Vital Concept - B&b Hotels10:46
130FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept - B&b Hotels10:46
131FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj10:46
132CANHugo Houle (CAN)Astana10:46
133DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin10:46
134NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma10:46
135ITADavide Ballerini (ITA)Astana10:46
136NEDLaurens Ten Dam (NED)CCC10:46
137AUTRiccardo Zoidl (AUT)CCC14:59
138TPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain - Merida14:59
139ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar14:59
140BELMaarten Wynants (BEL)Jumbo - Visma14:59
141ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates14:59
142GERAndré Greipel (GER)Arkéa - Samsic14:59
143FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis14:59
144COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step14:59
145FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept - B&b Hotels14:59
146NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education First14:59
147FRAFlorian Vachon (FRA)Arkéa - Samsic14:59
148RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data14:59
149BELJulien Vermote (BEL)Dimension Data14:59
150NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb14:59
151FRAPierre Rolland (FRA)Vital Concept - B&b Hotels14:59
152FRACyril Gautier (FRA)Vital Concept - B&b Hotels14:59
153GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data14:59
154NZLShane Archbold (NZL)Evopro Racing14:59

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Mauriac - Craponne-sur-Arzon - 18 km - 10 Juni 2019Medium berg


1BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Merida4:12:41
2FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
3DENJakob Fuglsang (DEN)Astana0:13
4FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj0:13
5CANMichael Woods (CAN)EF Education First0:13
6KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana0:13
7CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Step0:13
8COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar0:13
9NEDWout Poels (NED)Team Ineos0:13
10GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:13
11GBRChris Froome (GBR)Team Ineos0:13
12BELPhilippe Gilbert (BEL)Deceuninck - Quick Step0:44
13FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj0:44
14IRLDaniel Martin (IRL)Uae Team Emirates0:44
15NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma0:44
16GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:44
17USATejay Van Garderen (USA)EF Education First0:44
18AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo0:44
19FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:44
20FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale1:21
21GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin1:48
22NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert1:48
23ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida1:48
24BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal1:48
25BELSerge Pauwels (BEL)CCC1:49
26BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma1:49
27PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecin1:49
28FRANicolas Edet (FRA)Cofidis1:49
29NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data1:49
30ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First1:49
31DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astana1:49
32BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecin1:49
33FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic1:49
34AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott1:49
35ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirates1:49
36SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj1:49
37AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Merida1:49
38BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal1:49
39ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistar1:49
40ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar1:49
41AUSNichola Schultz (AUS)Mitchelton - Scott1:49
42BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:13
43ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar3:13
44USAJoey Rosskopf (USA)CCC3:13
45NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma3:28
46LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo3:28
47POLPawel Bernas (POL)CCC5:34
48FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobert5:34
49USANeilson Powless (USA)Jumbo - Visma5:34
50NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert5:34
51PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin5:34
52AUSRobert Power (AUS)Sunweb5:34
53FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsic5:34
54CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Step5:34
55ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana5:34
56ITADavide Ballerini (ITA)Astana5:34
57ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineos5:34
58FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj5:34
59FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj5:34
60GERJonas Koch (GER)CCC5:34
61SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Merida5:34
62FRAPierre Rolland (FRA)Vital Concept - B&b Hotels5:34
63UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Merida5:34
64COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)Cofidis5:34
65USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredo8:36
66FRAJérémy Maison (FRA)Arkéa - Samsic8:36
67AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe8:36
68FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo8:36
69RSAStefan De Bod (RSA)Dimension Data8:50
70ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistar8:50
71PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar8:50
72NEDTom Dumoulin (NED)Sunweb8:50
73FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondiale11:24
74BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale11:24
75NEDLaurens Ten Dam (NED)CCC13:42
76SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott13:42
77CANHugo Houle (CAN)Astana13:43
78POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos13:43
79ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC13:43
80AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott14:48
81NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma14:48
82USALogan Owen (USA)EF Education First14:48
83AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First14:48
84NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos14:48
85COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirates14:48
86COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Astana14:48
87USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma16:18
88FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept - B&b Hotels16:18
89NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb16:18
90DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin16:18
91DENJesper Hansen (DEN)Cofidis16:18
92FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step16:18
93GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe16:18
94ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecin16:18
95ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe16:18
96GERFlorian Stork (GER)Sunweb16:18
97ITAEdward Ravasi (ITA)Uae Team Emirates16:18
98BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudal16:18
99BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal16:18
100ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis16:18
101FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj16:18
102NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal16:18
103FRAAlexandre Geniez (FRA)AG2R - La Mondiale16:18
104RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott16:18
105NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb16:18
106NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates16:18
107FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis16:18
108IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe16:18
109FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic16:18
110FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale16:18
111AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe16:18
112FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic16:18
113NZLDion Smith (NZL)Mitchelton - Scott16:18
114FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale16:18
115AUSRory Sutherland (AUS)Uae Team Emirates16:18
116FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step16:18
117FRAFlorian Vachon (FRA)Arkéa - Samsic21:43
118FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj21:43
119AUSJames Whelan (AUS)EF Education First21:43
120NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo21:54
121BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecin21:54
122DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb21:54
123NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education First21:54
124SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida21:54
125RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data21:54
126FRACyril Gautier (FRA)Vital Concept - B&b Hotels21:54
127ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar21:54
128DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo21:54
129COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step21:54
130BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert21:54
131BELJulien Vermote (BEL)Dimension Data21:54
132BELBart De Clercq (BEL)Wanty - Groupe Gobert21:54
133RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data21:54
134BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo21:54
135POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal21:54
136GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb21:54
137GERAndré Greipel (GER)Arkéa - Samsic21:54
138FRAYohan Bagot (FRA)Vital Concept - B&b Hotels21:54
139FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept - B&b Hotels21:54
140ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates21:54
141GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos21:54
142BLRVasil Kiryienka (BLR)Team Ineos21:54
143NZLShane Archbold (NZL)Evopro Racing21:54
144FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept - B&b Hotels21:54
145FRAMaxime Cam (FRA)Vital Concept - B&b Hotels21:54
146BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step
147BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal
148RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data
149BELMaarten Wynants (BEL)Jumbo - Visma
150GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data
151FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis
152AUTRiccardo Zoidl (AUT)CCC
153FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis
154TPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain - Merida

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Le Puy-en-Velay - Riom - 172 km - 11 Juni 2019Sprint


1IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe4:15:25
2BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
3ITADavide Ballerini (ITA)Astanazt
4FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondialezt
5BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
6NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Datazt
7COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
8BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecinzt
9SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scottzt
10BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudalzt
11DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astanazt
12DENCasper Pedersen (DEN)Sunwebzt
13CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
14GERJonas Koch (GER)CCCzt
15GERAndré Greipel (GER)Arkéa - Samsiczt
16BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondialezt
17ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Meridazt
18FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
19FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
20NZLShane Archbold (NZL)Evopro Racingzt
21FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
22FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
23FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
24USANeilson Powless (USA)Jumbo - Vismazt
25NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunwebzt
26GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
27KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astanazt
28BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
29RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
30GBRIan Stannard (GBR)Team Ineoszt
31FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
32FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdjzt
33BLRVasil Kiryienka (BLR)Team Ineoszt
34AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scottzt
35NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobertzt
36GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohezt
37FRAFlorian Vachon (FRA)Arkéa - Samsiczt
38DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
39COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
40BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Meridazt
41AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
42GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
43FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
44ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education Firstzt
45NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education Firstzt
46ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
47FRACyril Gautier (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
48CANMichael Woods (CAN)EF Education Firstzt
49BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudalzt
50AUSSimon Clarke (AUS)EF Education Firstzt
51BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecinzt
52DENJakob Fuglsang (DEN)Astanazt
53CANHugo Houle (CAN)Astanazt
54NEDTom Dumoulin (NED)Sunwebzt
55NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
56FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
57FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
58AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredozt
59LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
60AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
61FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
62USAJoey Rosskopf (USA)CCCzt
63USATejay Van Garderen (USA)EF Education Firstzt
64ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
65NEDWout Poels (NED)Team Ineoszt
66ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
67ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistarzt
68RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Datazt
69NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
70BELSerge Pauwels (BEL)CCCzt
71GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecinzt
72RSAStefan De Bod (RSA)Dimension Datazt
73FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
74BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
75COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirateszt
76IRLDaniel Martin (IRL)Uae Team Emirateszt
77FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
78FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsiczt
79ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirateszt
80SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
81NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
82FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdjzt
83USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
84COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)Cofidiszt
85BELPhilippe Gilbert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
86ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineoszt
87AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Meridazt
88GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
89AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scottzt
90GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunwebzt
91ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astanazt
92POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
93NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudalzt
94DENJesper Hansen (DEN)Cofidiszt
95COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Astanazt
96ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistarzt
97NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
98AUSNichola Schultz (AUS)Mitchelton - Scottzt
99DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecinzt
100NZLDion Smith (NZL)Mitchelton - Scottzt
101BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
102USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredozt
103BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudalzt
104FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondialezt
105BELBart De Clercq (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
106PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecinzt
107NEDLaurens Ten Dam (NED)CCCzt
108GERFlorian Stork (GER)Sunwebzt
109ITAEdward Ravasi (ITA)Uae Team Emirateszt
110FRAYohan Bagot (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
111AUSRobert Power (AUS)Sunwebzt
112FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
113FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidiszt
114BELJulien Vermote (BEL)Dimension Datazt
115FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdjzt
116FRAMaxime Cam (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
117NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
118NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Vismazt
119FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
120FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
121SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Merida0:26
122NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos0:26
123POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos0:26
124ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe0:26
125NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb0:26
126FRAAlexandre Geniez (FRA)AG2R - La Mondiale0:26
127FRAPierre Rolland (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:26
128FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale0:36
129UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Merida0:36
130FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic0:44
131POLPawel Bernas (POL)CCC0:49
132CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Step0:56
133USALogan Owen (USA)EF Education First0:56
134ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecin0:56
135RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data0:56
136AUSJames Whelan (AUS)EF Education First0:56
137ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC1:02
138SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida1:02
139AUSRory Sutherland (AUS)Uae Team Emirates3:27
140ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis3:27
141FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept - B&b Hotels3:27
142FRAJérémy Maison (FRA)Arkéa - Samsic3:27
143ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar13:10
144PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar
145PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecin

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Roanne - Roanne - 26,1 km - 12 Juni 2019Individuele Tijdrit


1BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma33:38
2USATejay Van Garderen (USA)EF Education First0:31
3NEDTom Dumoulin (NED)Sunweb0:47
4NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma0:49
5GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:51
6GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:56
7FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step0:59
8GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin1:05
9DENJakob Fuglsang (DEN)Astana1:07
10FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step1:10
11AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo1:19
12FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj1:21
13ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First1:22
14BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Merida1:24
15AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott1:24
16USAJoey Rosskopf (USA)CCC1:26
17KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana1:30
18COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar1:36
19NEDWout Poels (NED)Team Ineos1:36
20IRLDaniel Martin (IRL)Uae Team Emirates1:38
21RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott1:38
22ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecin1:38
23BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:42
24PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin1:44
25USANeilson Powless (USA)Jumbo - Visma1:45
26FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale1:48
27FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale1:52
28SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Merida1:58
29NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos2:01
30FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj2:04
31BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal2:06
32AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First2:06
33ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC2:07
34CANHugo Houle (CAN)Astana2:07
35FRANicolas Edet (FRA)Cofidis2:12
36DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astana2:13
37ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineos2:14
38FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis2:15
39FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj2:16
40GERFlorian Stork (GER)Sunweb2:16
41AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Merida2:20
42DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin2:20
43RSAStefan De Bod (RSA)Dimension Data2:23
44SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj2:26
45ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistar2:31
46NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb2:35
47ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana2:36
48AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe2:38
49CANMichael Woods (CAN)EF Education First2:39
50BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecin2:42
51BELPhilippe Gilbert (BEL)Deceuninck - Quick Step2:43
52ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirates2:43
53NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data2:45
54FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj2:45
55AUSJames Whelan (AUS)EF Education First2:49
56BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal2:51
57NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal2:52
58NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education First2:53
59AUSNichola Schultz (AUS)Mitchelton - Scott2:53
60FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj2:55
61FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobert2:56
62BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:57
63CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Step2:58
64FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic3:04
65USALogan Owen (USA)EF Education First3:05
66NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma3:08
67FRAAlexandre Geniez (FRA)AG2R - La Mondiale3:09
68DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo3:10
69BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal3:12
70BELSerge Pauwels (BEL)CCC3:13
71FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert3:16
72ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistar3:21
73ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar3:24
74BELJulien Vermote (BEL)Dimension Data3:27
75AUSRobert Power (AUS)Sunweb3:28
76USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma3:28
77ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida3:30
78AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe3:30
79LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo3:32
80NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo3:33
81POLPawel Bernas (POL)CCC3:34
82BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale3:34
83DENJesper Hansen (DEN)Cofidis3:34
84FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo3:35
85ITADavide Ballerini (ITA)Astana3:36
86BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudal3:39
87FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsic3:40
88FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj3:42
89BELBart De Clercq (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:43
90CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Step3:43
91RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data3:44
92NZLDion Smith (NZL)Mitchelton - Scott3:46
93FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale3:46
94ITAEdward Ravasi (ITA)Uae Team Emirates3:49
95FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic3:52
96NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb3:52
97NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert3:52
98ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates4:03
99GERJonas Koch (GER)CCC4:06
100NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates4:06
101COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirates4:08
102BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo4:09
103COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Astana4:12
104ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar4:12
105FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic4:14
106UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Merida4:15
107ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe4:16
108FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale4:18
109NEDLaurens Ten Dam (NED)CCC4:19
110DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb4:19
111FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept - B&b Hotels4:20
112NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert4:22
113ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar4:28
114FRAJérémy Maison (FRA)Arkéa - Samsic4:31
115COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step4:33
116SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott4:39
117IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe4:40
118GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe4:41
119RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data4:43
120BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecin4:44
121USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredo4:45
122FRACyril Gautier (FRA)Vital Concept - B&b Hotels4:46
123GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb4:54
124FRAFlorian Vachon (FRA)Arkéa - Samsic4:56
125GERAndré Greipel (GER)Arkéa - Samsic4:58
126FRAPierre Rolland (FRA)Vital Concept - B&b Hotels4:58
127FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept - B&b Hotels4:59
128AUSRory Sutherland (AUS)Uae Team Emirates4:59
129POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos5:01
130SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida5:01
131ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis5:08
132FRAMaxime Cam (FRA)Vital Concept - B&b Hotels5:12
133FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondiale5:15
134NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma5:25
135GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos5:27
136BLRVasil Kiryienka (BLR)Team Ineos5:34
137COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)Cofidis5:36
138AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott5:36
139FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept - B&b Hotels5:41
140NZLShane Archbold (NZL)Evopro Racing5:54
141POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal6:04
142FRAYohan Bagot (FRA)Vital Concept - B&b Hotels6:06
143GBRChris Froome (GBR)Team Ineos

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Boën-sur-Lignon - Voiron - 201 km - 13 Juni 2019Sprint


1BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma5:00:34
2IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohezt
3FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
4FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
5FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondialezt
6NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Datazt
7CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
8ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Meridazt
9BELPhilippe Gilbert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
10DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecinzt
11NEDWout Poels (NED)Team Ineoszt
12GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
13GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
14IRLDaniel Martin (IRL)Uae Team Emirateszt
15BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudalzt
16NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunwebzt
17NZLDion Smith (NZL)Mitchelton - Scottzt
18ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astanazt
19KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astanazt
20GERAndré Greipel (GER)Arkéa - Samsiczt
21FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
22BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
23BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudalzt
24FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
25COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
26BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
27FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
28FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
29CANMichael Woods (CAN)EF Education Firstzt
30ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education Firstzt
31ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
32NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
33DENJakob Fuglsang (DEN)Astanazt
34FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
35COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
36ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
37BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondialezt
38FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
39USALogan Owen (USA)EF Education Firstzt
40AUSSimon Clarke (AUS)EF Education Firstzt
41AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredozt
42NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
43SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scottzt
44FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
45USATejay Van Garderen (USA)EF Education Firstzt
46NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
47POLPawel Bernas (POL)CCCzt
48BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecinzt
49AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scottzt
50FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
51GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecinzt
52ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirateszt
53FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
54LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
55AUSNichola Schultz (AUS)Mitchelton - Scottzt
56DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astanazt
57ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
58BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Meridazt
59PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecinzt
60SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
61DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
62FRACyril Gautier (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
63NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudalzt
64BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudalzt
65FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
66FRAAlexandre Geniez (FRA)AG2R - La Mondialezt
67AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scottzt
68ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistarzt
69ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistarzt
70USAJoey Rosskopf (USA)CCCzt
71AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Meridazt
72FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
73FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj0:24
74NZLShane Archbold (NZL)Evopro Racing0:24
75FRAPierre Rolland (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:24
76BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:24
77NEDTom Dumoulin (NED)Sunweb0:24
78GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe0:24
79COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirates0:33
80COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Astana0:33
81USANeilson Powless (USA)Jumbo - Visma0:33
82USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma0:33
83DENJesper Hansen (DEN)Cofidis0:33
84BELSerge Pauwels (BEL)CCC0:33
85FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsic0:33
86NEDLaurens Ten Dam (NED)CCC0:33
87ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistar0:33
88ITAEdward Ravasi (ITA)Uae Team Emirates0:33
89FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo0:33
90NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert0:33
91GERJonas Koch (GER)CCC0:33
92POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal0:33
93CANHugo Houle (CAN)Astana0:33
94FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale0:33
95FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis0:43
96SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida0:48
97ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecin0:48
98BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecin0:48
99FRAJérémy Maison (FRA)Arkéa - Samsic0:56
100POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos1:04
101FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale1:04
102GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb1:04
103GERFlorian Stork (GER)Sunweb1:04
104NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb1:04
105DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb1:04
106NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates1:04
107RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data1:04
108NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma1:17
109FRAMaxime Cam (FRA)Vital Concept - B&b Hotels1:24
110ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineos1:28
111FRAYohan Bagot (FRA)Vital Concept - B&b Hotels1:31
112ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC1:31
113RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott1:35
114COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)Cofidis1:47
115BELBart De Clercq (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:47
116FRAFlorian Vachon (FRA)Arkéa - Samsic1:47
117BELJulien Vermote (BEL)Dimension Data2:04
118SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Merida2:04
119AUSRobert Power (AUS)Sunweb2:04
120BLRVasil Kiryienka (BLR)Team Ineos2:14
121GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos2:26
122FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic2:43
123AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe2:48
124RSAStefan De Bod (RSA)Dimension Data2:59
125NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert2:59
126UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Merida2:59
127FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj2:59
128AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe2:59
129AUSRory Sutherland (AUS)Uae Team Emirates4:08
130ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar4:08
131FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept - B&b Hotels4:08
132ITADavide Ballerini (ITA)Astana4:08
133AUSJames Whelan (AUS)EF Education First4:38
134NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos5:48
135ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe5:48
136FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj5:48
137NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education First5:48
138FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step5:48
139BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal5:48
140CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Step7:27
141RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Saint-Vulbas - Saint-Michel-de-Maurienne - 228 km - 14 Juni 2019Medium berg


1FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step6:00:54
2AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
3ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC0:22
4NEDWout Poels (NED)Team Ineos6:10
5ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana6:10
6DENJakob Fuglsang (DEN)Astana6:10
7AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott6:10
8GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott6:10
9COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar6:10
10KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana6:10
11BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert6:10
12FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale6:10
13FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj6:10
14IRLDaniel Martin (IRL)Uae Team Emirates6:10
15GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe6:10
16FRANicolas Edet (FRA)Cofidis6:10
17BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal6:10
18FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj6:10
19NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma6:10
20CANMichael Woods (CAN)EF Education First6:10
21USATejay Van Garderen (USA)EF Education First6:10
22BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Merida6:10
23AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo6:10
24FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic6:10
25ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First6:10
26USANeilson Powless (USA)Jumbo - Visma6:10
27USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma6:10
28FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert6:10
29POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos6:10
30NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal6:10
31ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar6:17
32SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj6:17
33ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirates6:46
34FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale7:02
35BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecin7:02
36USAJoey Rosskopf (USA)CCC7:02
37BELPhilippe Gilbert (BEL)Deceuninck - Quick Step7:02
38ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistar7:02
39FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept - B&b Hotels7:16
40AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Merida7:16
41DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo7:52
42AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott8:38
43BELSerge Pauwels (BEL)CCC9:15
44LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo9:15
45NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos9:29
46FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobert9:50
47ITAEdward Ravasi (ITA)Uae Team Emirates10:52
48DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astana10:52
49GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin11:12
50NEDTom Dumoulin (NED)Sunweb11:12
51FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondiale11:12
52DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin11:19
53FRACyril Gautier (FRA)Vital Concept - B&b Hotels11:19
54BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale11:19
55COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)Cofidis11:19
56COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Astana11:19
57COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirates11:19
58FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo11:19
59ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar11:46
60ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineos11:53
61NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data12:26
62UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Merida12:32
63NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert14:31
64FRAJérémy Maison (FRA)Arkéa - Samsic14:31
65BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma15:06
66BELJulien Vermote (BEL)Dimension Data15:06
67BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal15:06
68BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert15:06
69DENJesper Hansen (DEN)Cofidis15:06
70SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Merida15:06
71POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal15:06
72USALogan Owen (USA)EF Education First15:06
73FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj15:06
74FRAFlorian Vachon (FRA)Arkéa - Samsic15:06
75FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsic15:06
76GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe15:06
77FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step15:06
78FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj15:06
79BLRVasil Kiryienka (BLR)Team Ineos15:06
80ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar15:06
81AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First15:18
82FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic16:44
83NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education First16:58
84NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma17:11
85NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma17:11
86AUSRory Sutherland (AUS)Uae Team Emirates17:13
87RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott17:13
88ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe17:13
89BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudal17:13
90CANHugo Houle (CAN)Astana17:13
91GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos17:13
92NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates17:13
93CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Step18:26
94POLPawel Bernas (POL)CCC18:26
95NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo18:26
96NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb18:26
97GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb18:26
98ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis18:26
99GERFlorian Stork (GER)Sunweb18:26
100RSAStefan De Bod (RSA)Dimension Data18:26
101CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Step18:26
102FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis18:34
103AUSJames Whelan (AUS)EF Education First18:36
104ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecin18:36
105ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistar18:36
106DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb18:36
107RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data18:36
108NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb18:36
109AUSRobert Power (AUS)Sunweb18:36
110PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin18:49
111FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic18:49
112FRAPierre Rolland (FRA)Vital Concept - B&b Hotels18:49
113FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept - B&b Hotels18:49
114NEDLaurens Ten Dam (NED)CCC18:49
115AUSNichola Schultz (AUS)Mitchelton - Scott18:49
116AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe18:49
117COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step18:49
118SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida18:49
119GERJonas Koch (GER)CCC18:49
120BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo18:49
121BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecin18:49
122FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale18:49
123FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj19:53
124FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj19:53
125NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert20:36
126USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredo22:12
127FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale22:19
128FRAYohan Bagot (FRA)Vital Concept - B&b Hotels22:19
129ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida22:39
130SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott22:39
131IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe22:39
132ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates25:27
133ITADavide Ballerini (ITA)Astana25:27
134NZLDion Smith (NZL)Mitchelton - Scott25:27
135GERAndré Greipel (GER)Arkéa - Samsic25:27
136FRAMaxime Cam (FRA)Vital Concept - B&b Hotels25:47
137FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept - B&b Hotels25:47
138FRAAlexandre Geniez (FRA)AG2R - La Mondiale
139BELBart De Clercq (BEL)Wanty - Groupe Gobert
140NZLShane Archbold (NZL)Evopro Racing
141BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Saint-Genix-les-Villages - Pipay - 133 km - 15 Juni 2019Berg


1NEDWout Poels (NED)Team Ineos4:01:34
2DENJakob Fuglsang (DEN)Astana0:01
3GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:01
4FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj0:10
5IRLDaniel Martin (IRL)Uae Team Emirates0:10
6GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:10
7FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:13
8USATejay Van Garderen (USA)EF Education First0:16
9BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Merida0:30
10BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal0:34
11KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana0:46
12CANMichael Woods (CAN)EF Education First0:46
13COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar0:46
14AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo0:46
15USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma0:58
16NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma0:58
17FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert1:16
18BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:45
19FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic1:45
20AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Merida1:45
21ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana1:45
22DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astana1:45
23POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos1:45
24NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos3:20
25USANeilson Powless (USA)Jumbo - Visma3:49
26DENJesper Hansen (DEN)Cofidis3:49
27AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott4:03
28FRANicolas Edet (FRA)Cofidis4:03
29ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirates4:03
30SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj4:03
31FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale5:28
32AUSRobert Power (AUS)Sunweb5:31
33USAJoey Rosskopf (USA)CCC7:31
34ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineos9:01
35NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal9:28
36FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj10:13
37AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe11:56
38AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe11:56
39ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First12:57
40BELPhilippe Gilbert (BEL)Deceuninck - Quick Step13:10
41ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar14:06
42ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistar14:06
43AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott14:06
44FRAJérémy Maison (FRA)Arkéa - Samsic14:06
45ITAEdward Ravasi (ITA)Uae Team Emirates14:06
46ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar14:06
47FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic14:06
48FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj15:05
49DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo16:07
50FRAPierre Rolland (FRA)Vital Concept - B&b Hotels16:08
51NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma16:08
52AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First16:10
53GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin17:49
54CANHugo Houle (CAN)Astana18:03
55AUSNichola Schultz (AUS)Mitchelton - Scott19:44
56FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale19:44
57FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step19:51
58BELSerge Pauwels (BEL)CCC20:16
59FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobert20:16
60COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Astana20:16
61NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb20:16
62GERFlorian Stork (GER)Sunweb20:16
63POLPawel Bernas (POL)CCC20:16
64FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo21:20
65NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert21:20
66NEDLaurens Ten Dam (NED)CCC21:23
67ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC21:28
68LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo21:53
69BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma21:53
70UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Merida21:53
71GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos21:53
72FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic21:53
73FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj21:53
74FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis23:01
75PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin24:18
76CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Step24:18
77CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Step24:18
78GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb24:18
79NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo24:18
80COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirates24:18
81USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredo24:18
82ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida24:18
83RSAStefan De Bod (RSA)Dimension Data24:18
84BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert24:18
85DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb24:18
86COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)Cofidis24:18
87FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj24:18
88ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis24:18
89SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Merida24:18
90USALogan Owen (USA)EF Education First24:18
91BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudal24:18
92ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe24:18
93BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal24:18
94ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistar24:18
95SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida24:18
96FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept - B&b Hotels24:18
97AUSRory Sutherland (AUS)Uae Team Emirates24:18
98AUSJames Whelan (AUS)EF Education First24:18
99FRAFlorian Vachon (FRA)Arkéa - Samsic24:18
100NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data24:18
101NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates24:18
102FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondiale24:18
103BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale24:18
104POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal24:18
105FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step24:18
106FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsic24:18
107ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar24:18
108BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo24:18
109GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe24:18
110GERJonas Koch (GER)CCC24:18
111FRACyril Gautier (FRA)Vital Concept - B&b Hotels26:35
112RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott26:35
113NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma27:57
114ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecin27:57
115NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb27:57
116BELJulien Vermote (BEL)Dimension Data27:57
117NZLDion Smith (NZL)Mitchelton - Scott27:57
118NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education First27:57
119FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj27:57
120RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data27:57
121FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept - B&b Hotels27:57
122IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe32:09
123BLRVasil Kiryienka (BLR)Team Ineos35:10
124NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert
125COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step
126FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept - B&b Hotels
127ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates
128FRAMaxime Cam (FRA)Vital Concept - B&b Hotels
129FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale
130FRAYohan Bagot (FRA)Vital Concept - B&b Hotels
131SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott
132BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecin
133DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin
134BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecin
135ITADavide Ballerini (ITA)Astana
136GERAndré Greipel (GER)Arkéa - Samsic
137NEDTom Dumoulin (NED)Sunweb

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - Cluses - Champéry - 113,5 km - 16 Juni 2019Medium berg


1NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos3:05:48
2AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scottzt
3NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal0:50
4FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic1:12
5USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma1:12
6SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj1:12
7FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step1:16
8KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana1:59
9BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:59
10GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe1:59
11COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar1:59
12BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal1:59
13FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale1:59
14FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj1:59
15NEDWout Poels (NED)Team Ineos1:59
16DENJakob Fuglsang (DEN)Astana1:59
17IRLDaniel Martin (IRL)Uae Team Emirates1:59
18USATejay Van Garderen (USA)EF Education First1:59
19ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana2:04
20AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo2:05
21DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astana2:05
22BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Merida2:38
23USANeilson Powless (USA)Jumbo - Visma2:38
24FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj2:44
25ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC2:44
26FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj2:56
27ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar2:56
28AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Merida2:56
29CANHugo Houle (CAN)Astana3:32
30FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo3:32
31AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe3:39
32POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos3:45
33BELSerge Pauwels (BEL)CCC4:08
34GERFlorian Stork (GER)Sunweb4:34
35USAJoey Rosskopf (USA)CCC5:17
36FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsic5:17
37LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo5:17
38FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale5:17
39GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin5:17
40ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe7:09
41AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott7:09
42GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe7:09
43FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept - B&b Hotels7:09
44BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale7:09
45DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo7:09
46NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb7:09
47NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data7:09
48FRAJérémy Maison (FRA)Arkéa - Samsic7:09
49FRANicolas Edet (FRA)Cofidis7:09
50NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert7:09
51BELPhilippe Gilbert (BEL)Deceuninck - Quick Step7:09
52RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott7:09
53FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert7:09
54FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic7:09
55COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirates7:09
56FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj7:09
57CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Step7:09
58PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin7:09
59POLPawel Bernas (POL)CCC7:09
60DENJesper Hansen (DEN)Cofidis7:09
61ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar7:09
62BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudal7:09
63ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirates7:09
64FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step7:09
65UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Merida7:09
66NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb7:09
67AUSRobert Power (AUS)Sunweb7:09
68POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal7:09
69GERJonas Koch (GER)CCC7:09
70ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineos7:09
71ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar9:29
72ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistar9:29
73ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistar9:29
74BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo9:43
75ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis9:43
76GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb9:43
77FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj11:19
78USALogan Owen (USA)EF Education First11:19
79NEDLaurens Ten Dam (NED)CCC14:12
80GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos15:31
81BLRVasil Kiryienka (BLR)Team Ineos15:31
82FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale15:52
83AUSJames Whelan (AUS)EF Education First16:01
84NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma16:01
85ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecin16:01
86AUSRory Sutherland (AUS)Uae Team Emirates16:01
87BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal16:01
88BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma16:01
89ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida16:01
90FRAFlorian Vachon (FRA)Arkéa - Samsic16:01
91USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredo16:01
92SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Merida16:01
93SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida16:01
94CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Step16:01
95FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept - B&b Hotels16:01
96FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj16:01
97NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education First16:01
98NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma16:01
99RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data16:01
100NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo16:01
101FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic16:01
102NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates16:01
103IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe16:01
104RSAStefan De Bod (RSA)Dimension Data17:03
105COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Astana17:03
106AUSNichola Schultz (AUS)Mitchelton - Scott18:27
107AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe
108FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobert
109ITAEdward Ravasi (ITA)Uae Team Emirates
110BELJulien Vermote (BEL)Dimension Data
111FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondiale
112AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First
113NZLDion Smith (NZL)Mitchelton - Scott
114NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma
115GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott
116FRAPierre Rolland (FRA)Vital Concept - B&b Hotels
117ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First
118DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb
119CANMichael Woods (CAN)EF Education First
120FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis
121BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert
122FRACyril Gautier (FRA)Vital Concept - B&b Hotels
123COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)Cofidis

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden