De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour - 1997 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour - 1997 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 1997

Tour 1997

FrankrijkFrankrijk - 5 Juli 1997 - 28 Juli 1997


Algemeen klassement - 28 Juli 1997


1GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom100h30'35''
2FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotus9'09''
3ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno14'03''
4ESPAbraham Olano Manzano (ESP)Banesto15'55''
5ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme - Costa Blanca - Eurosport20'32''
6ITAFrancesco Casagrande (ITA)Team Saeco22'47''
7DENBjarne Riis (DEN)Deutsche Telekom26'34''
8ESPJosé Maria Jimenez Sastre (ESP)Banesto31'17''
9SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotus31'55''
10ITARoberto Conti (ITA)Mercatone Uno32'26''
11SUIBeat Zberg (SUI)Mercatone Uno35'41''
12SUIOscar Camenzind (SUI)Mapei - GB35'52''
13AUTPeter Luttenberger (AUT)Rabobank45'39''
14ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Banesto49'34''
15FRAJean-Cyril Robin (FRA)US Postal Service58'35''
16NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank1h00'33''
17USABobby Julich (USA)Cofidis1h01'10''
18ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - GB1h01'30''
19FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotus1h02'48''
20FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeux1h06'13''
21GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom1h09'02''
22COLHernan Buenahora Gutierrez (COL)Kelme - Costa Blanca - Eurosport1h13'48''
23FRALaurent Roux (FRA)TVM - Farm Frites1h17'44''
24ITAMassimo Podenzana (ITA)Mercatone Uno1h20'56''
25FRALaurent Madouas (FRA)Lotto - Mobistar - Isoglass1h24'58''
26FRAPascal Chanteur (FRA)Casino1h25'48''
27ESPSantiago Blanco Gil (ESP)Banesto1h29'18''
28FRAThierry Bourguignon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 931h29'35''
29ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Banesto1h35'11''
30ITAAlberto Elli (ITA)Casino1h37'23''
31FRALaurent Brochard (FRA)Festina - Lotus1h39'15''
32FRAFrançois Simon (FRA)Gan1h40'40''
33POROrlando Sergio Gomes Rodrigues (POR)Banesto1h42'33''
34AUTGeorg Totschnig (AUT)Deutsche Telekom1h42'49''
35FINJoona Laukka (FIN)Festina - Lotus1h43'05''
36FRAPascal Hervé (FRA)Festina - Lotus1h44'04''
37ESPJavier Pascual Rodriguez (ESP)Kelme - Costa Blanca - Eurosport1h45'52''
38USAKevin Livingston (USA)Cofidis1h46'23''
39BELPeter Farazijn (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass1h47'54''
40FRACédric Vasseur (FRA)Gan1h54'02''
41ITAMarcello Siboni (ITA)Mercatone Uno1h56'05''
42FRAFabrice Gougot (FRA)Casino1h56'15''
43FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.1h58'32''
44RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Service2h01'23''
45FRADidier Rous (FRA)Festina - Lotus2h01'46''
46ITAGianluca Bortolami (ITA)Festina - Lotus2h03'35''
47ITAMassimiliano Lelli (ITA)Team Saeco2h05'26''
48FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeux2h06'57''
49DENPeter Meinert Nielsen (DEN)US Postal Service2h07'38''
50BELFrank Vandenbroucke (BEL)Mapei - GB2h09'34''
51GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom2h10'36
52NEDErik Breukink (NED)Rabobank2h13'44''
53ITAGiuseppe Guerini (ITA)Polti2h14'21''
54AUSNeil Stephens (AUS)Festina - Lotus2h23'40''
55ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Kelme - Costa Blanca - Eurosport2h24'12''
56ITAAndrea Peron (ITA)La Française des Jeux2h24'48''
57ITAAndrea Tafi (ITA)Mapei - GB2h25'53''
58ITADavide Rebellin (ITA)La Française des Jeux2h29'54''
59POLZenon Jaskula (POL)Mapei - GB2h30'15''
60GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekom2h31'12''
61ESPMarino Alonso Monje (ESP)Banesto2h32'25''
62AUSPatrick Jonker (AUS)Rabobank2h33'38''
63ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)O.N.C.E.2h35'30''
64NEDMaarten Den Bakker (NED)TVM - Farm Frites2h38'30''
65ESPJon Odriozola Mugarza (ESP)Batik - Del Monte2h40'08''
66GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom2h41'16''
67GBRMaximilian Sciandri (GBR)La Française des Jeux2h42'24''
68DENRolf Sørensen (DEN)Rabobank2h43'47''
69USATyler Hamilton (USA)US Postal Service2h47'51''
70ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)O.N.C.E.2h50'02''
71ESPFrancisco Benitez Esbri (ESP)Kelme - Costa Blanca - Eurosport2h53'37''
72ITADaniele Sgnaolin (ITA)Roslotto - ZG Mobili2h54'00''
73ITAMarco Zen (ITA)Roslotto - ZG Mobili2h54'29''
74ITAGiorgio Furlan (ITA)Team Saeco2h56'21''
75ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banesto2h57'04''
76MEXFernando Miguel Arroyo Rosales (MEX)Big Mat - Aubervilliers 933h04'05''
77ESPJosé Angel Vidal Martinez (ESP)Kelme - Costa Blanca - Eurosport3h04'27''
78ESPJosé Roberto Sierra Aguerro (ESP)O.N.C.E.3h04'58''
79USAFrankie Andreu (USA)Cofidis3h05'00''
80ITAOscar Pellicioli (ITA)Mercatone Uno3h07'09''
81NEDErik Dekker (NED)Rabobank3h07'17''
82DENJesper Skibby (DEN)TVM - Farm Frites3h07'50''
83FRADominique Rault (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marne3h09'58''
84GERChristian Henn (GER)Deutsche Telekom3h10'01''
85ESPFrancisco Javier Mauleon Unsuain (ESP)O.N.C.E.3h11'00''
86ITAGianluca Valoti (ITA)Polti3h11'57''
87POLDariusz Baranowski (POL)US Postal Service3h12'45''
88FRAThierry Gouvenou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 933h12'52''
89BELWilfried Peeters (BEL)Mapei - GB3h13'33''
90BELPaul Van Hyfte (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass3h18'11''
91ITAMarco Artunghi (ITA)Mercatone Uno3h18'29''
92ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)Polti3h20'28''
93LTUArturas Kasputis (LTU)Casino3h22'01''
94FRAChristophe Agnolutto (FRA)Casino3h22'57''
95ITAMarco Saligari (ITA)Casino3h23'36''
96USAMarty Jemison (USA)US Postal Service3h25'21''
97ITAGiuseppe Tartaggia (ITA)Batik - Del Monte3h25'54''
98NEDBart Voskamp (NED)TVM - Farm Frites3h26'27''
99AUSHenk Vogels (AUS)Gan3h26'46''
100ITAMario Traversoni (ITA)Mercatone Uno3h27'30''
101FRALaurent Genty (FRA)Big Mat - Aubervilliers 933h27'56''
102BELPeter Van Petegem (BEL)TVM - Farm Frites3h29'20''
103ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Team Saeco3h29'34''
104USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service3h31'08''
105FRAArnaud Pretot (FRA)Gan3h32'07''
106ITAFlavio Vanzella (ITA)La Française des Jeux3h32'52''
107NEDServais Knaven (NED)TVM - Farm Frites3h34'52''
108ESPFrancisco Cabello Luque (ESP)Kelme - Costa Blanca - Eurosport3h35'42''
109AUSStuart O'Grady (AUS)Gan3h35'56''
110ITANicola Loda (ITA)Maglificio MG - Technogym3h39'10''
111FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeux3h41'04''
112ITABruno Cenghialta (ITA)Batik - Del Monte3h41'06''
113UKRSerguei Outschakov (UKR)Polti3h42'48''
114FRAFrédéric Moncassin (FRA)Gan3h45'03''
115FRAChristophe Rinero (FRA)Cofidis3h45'14''
116ITAGilberto Simoni (ITA)Maglificio MG - Technogym3h45'47''
117AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobank3h45'59''
118ITAGiovanni Lombardi (ITA)Deutsche Telekom3h46'55''
119ITAAdriano Baffi (ITA)US Postal Service3h48'04''
120ITALuca Scinto (ITA)Maglificio MG - Technogym3h49'33''
121ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)O.N.C.E.3h51'26''
122ITANicola Minali (ITA)Batik - Del Monte3h51'49''
123ITAMirko Crepaldi (ITA)Polti3h52'31''
124ESTLauri Aus (EST)Casino3h54'05''
125NEDGerrit De Vries (NED)Polti3h54'10''
126NEDJeroen Blijlevens (NED)TVM - Farm Frites3h54'32''
127FRALaurent Desbiens (FRA)Cofidis3h54'49''
128NEDTristan Hoffman (NED)TVM - Farm Frites3h57'27''
129ITACarlo Finco (ITA)Maglificio MG - Technogym4h02'11''
130ITARossano Brasi (ITA)Polti4h04'57''
131FRAPascal Derame (FRA)US Postal Service4h06'05''
132ITAMatteo Tosatto (ITA)Maglificio MG - Technogym4h06'53''
133ITAGianluca Pierobon (ITA)Batik - Del Monte4h11'22''
134ITAEros Poli (ITA)Gan4h11'31''
135FRANicolas Jalabert (FRA)Cofidis4h15'48''
136GERTorsten Schmidt (GER)Roslotto - ZG Mobili4h17'35''
137SUIPhilipp Buschor (SUI)Team Saeco4h18'18''
138FRAStephane Cueff (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marne4h26'09''

Puntenklassement - 28 Juli 1997


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom350
2FRAFrédéric Moncassin (FRA)Gan223
3ITAMario Traversoni (ITA)Mercatone Uno198
4NEDJeroen Blijlevens (NED)TVM - Farm Frites192
5ITANicola Minali (ITA)Batik - Del Monte156


Bergklassement - 28 Juli 1997


1FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotus564
2GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom328
3ITAFrancesco Casagrande (ITA)Team Saeco306
4ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno269
5FRALaurent Brochard (FRA)Festina - Lotus220
6SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotus211
7FRAPascal Hervé (FRA)Festina - Lotus192
8ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme - Costa Blanca - Eurosport141
9DENBjarne Riis (DEN)Deutsche Telekom136
10GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom119
11FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.105
12FRALaurent Roux (FRA)TVM - Farm Frites81
13SUIBeat Zberg (SUI)Mercatone Uno59
14FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotus55
15ITARoberto Conti (ITA)Mercatone Uno54
16USABobby Julich (USA)Cofidis52
17AUTGeorg Totschnig (AUT)Deutsche Telekom52
18ESPJavier Pascual Rodriguez (ESP)Kelme - Costa Blanca - Eurosport52
19ESPAbraham Olano Manzano (ESP)Banesto50
20AUTPeter Luttenberger (AUT)Rabobank47
21ESPJosé Maria Jimenez Sastre (ESP)Banesto44
22BELFrank Vandenbroucke (BEL)Mapei - GB37
23ESPJon Odriozola Mugarza (ESP)Batik - Del Monte36
24FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeux36
25ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)O.N.C.E.26
26FRADidier Rous (FRA)Festina - Lotus24
27ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Banesto22
28FRALaurent Madouas (FRA)Lotto - Mobistar - Isoglass22
29ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Banesto22
30AUSNeil Stephens (AUS)Festina - Lotus21
31FINJoona Laukka (FIN)Festina - Lotus14
32USAKevin Livingston (USA)Cofidis12
33ITAAlberto Elli (ITA)Casino11
34ITAAndrea Peron (ITA)La Française des Jeux11
35LTUArturas Kasputis (LTU)Casino10
36NEDErik Dekker (NED)Rabobank10
37COLHernan Buenahora Gutierrez (COL)Kelme - Costa Blanca - Eurosport10
38FRAPascal Chanteur (FRA)Casino10
39NEDServais Knaven (NED)TVM - Farm Frites9
40ITAFlavio Vanzella (ITA)La Française des Jeux8
41GERTorsten Schmidt (GER)Roslotto - ZG Mobili8
42ITAGianluca Pierobon (ITA)Batik - Del Monte7
43ITAMarco Saligari (ITA)Casino7
44NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank7
45POROrlando Sergio Gomes Rodrigues (POR)Banesto7
46FRAFrançois Simon (FRA)Gan6
47ITAMarcello Siboni (ITA)Mercatone Uno6
48FRACédric Vasseur (FRA)Gan5
49FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeux5
50BELPeter Farazijn (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass5
51UKRSerhiy Utchakov (UKR)5
52FRAThierry Bourguignon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 935
53FRAThierry Gouvenou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 935
54BELWilfried Peeters (BEL)Mapei - GB5
55ITAAdriano Baffi (ITA)US Postal Service4
56GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekom4
57NEDMaarten Den Bakker (NED)TVM - Farm Frites4
58ITAGianluca Bortolami (ITA)Festina - Lotus3
59ITAGianluca Valoti (ITA)Polti3
60FRAJean-Cyril Robin (FRA)US Postal Service3
61ITANicola Loda (ITA)Maglificio MG - Technogym3
62ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - GB2
63SUIOscar Camenzind (SUI)Mapei - GB2
64ESPFrancisco Cabello Luque (ESP)Kelme - Costa Blanca - Eurosport1
65USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service1
66ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banesto1
67POLZenon Jaskula (POL)Mapei - GB1

Proloog - Rouen, 7.3 km - 5 Juli 1997Individuele Tijdrit


1GBRChris Boardman (GBR)Gan0:08:20
2GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom0:08:22
3RUSEugeni Berzin (RUS)Batik - Del Monte0:08:25
4SUITony Rominger (SUI)Cofidis0:08:25
5SUIAlex Zülle (SUI)O.N.C.E.0:08:25
6DENPeter Meinert Nielsen (DEN)US Postal Service0:08:27
7DENRolf Sørensen (DEN)Rabobank0:08:30
8ESPAbraham Olano Manzano (ESP)Banesto0:08:30
9FRALaurent Brochard (FRA)Festina - Lotus0:08:31
10FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotus0:08:32
11ITAAndrea Peron (ITA)La Française des Jeux0:08:33
12ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)O.N.C.E.0:08:34
13DENBjarne Riis (DEN)Deutsche Telekom0:08:35
14ITAMichele Bartoli (ITA)Maglificio MG - Technogym0:08:36
15ESTLauri Aus (EST)Casino0:08:36
16NEDErik Dekker (NED)Rabobank0:08:37
17SUIOscar Camenzind (SUI)Mapei - GB0:08:37
18UKRAlexandre Gontchenkov (UKR)Roslotto - ZG Mobili0:08:37
19NEDErik Breukink (NED)Rabobank0:08:38
20ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E.0:08:38
21BELFrank Vandenbroucke (BEL)Mapei - GB0:08:38
22FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.0:08:38
23ITAMario Cipollini (ITA)Team Saeco0:08:38
24GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekom0:08:39
25USAFrankie Andreu (USA)Cofidis0:08:39
26ESPFrancisco Cabello Luque (ESP)Kelme - Costa Blanca - Eurosport0:08:40
27FRAGilles Maignan (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marne0:08:41
28NEDServais Knaven (NED)TVM - Farm Frites0:08:41
29FRAPhilippe Gaumont (FRA)Cofidis0:08:41
30POLZenon Jaskula (POL)Mapei - GB0:08:41
31ITAAdriano Baffi (ITA)US Postal Service0:08:42
32KAZAndrei Teteriouk (KAZ)Lotto - Mobistar - Isoglass0:08:42
33FRADidier Rous (FRA)Festina - Lotus0:08:42
34SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotus0:08:42
35NEDBart Voskamp (NED)TVM - Farm Frites0:08:42
36ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)O.N.C.E.0:08:43
37BELPeter Van Petegem (BEL)TVM - Farm Frites0:08:43
38AUSHenk Vogels (AUS)Gan0:08:44
39ITAMirko Crepaldi (ITA)Polti0:08:44
40NEDDanny Nelissen (NED)Rabobank0:08:44
41FRAChristophe Agnolutto (FRA)Casino0:08:44
42NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank0:08:44
43ESPJavier Pascual Rodriguez (ESP)Kelme - Costa Blanca - Eurosport0:08:44
44ITAAlberto Elli (ITA)Casino0:08:45
45FRAPascal Lino (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:08:45
46RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Service0:08:45
47SUIBeat Zberg (SUI)Mercatone Uno0:08:45
48POLDariusz Baranowski (POL)US Postal Service0:08:45
49LTUArturas Kasputis (LTU)Casino0:08:45
50GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom0:08:45

Etappe 1 - Rouen - Forges les Eaux, 192 km - 6 Juli 1997Sprint


1ITAMario Cipollini (ITA)Team Saeco4h39'59'' (41.145 km/h)
2BELTom Steels (BEL)Mapei - GBzt
3FRAFrédéric Moncassin (FRA)Ganzt
4GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
5AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobankzt
6FRANicolas Jalabert (FRA)Cofidiszt
7CANGordon Fraser (CAN)Mutuelle de Seine-et-Marnezt
8ITANicola Minali (ITA)Batik - Del Montezt
9FRAFrançois Simon (FRA)Ganzt
10ITAMario Traversoni (ITA)Mercatone Unozt
11ITAMassimo Strazzer (ITA)Roslotto - ZG Mobilizt
12NEDJeroen Blijlevens (NED)TVM - Farm Friteszt
13ITAAdriano Baffi (ITA)US Postal Servicezt
14ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E.zt
15POROrlando Sergio Gomes Rodrigues (POR)Banestozt
16USAFrankie Andreu (USA)Cofidiszt
17ESPAbraham Olano Manzano (ESP)Banestozt
18USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
19ITAFabio Baldato (ITA)Maglificio MG - Technogymzt
20FRAChristophe Rinero (FRA)Cofidiszt

Etappe 2 - St Valéry en Caux - Vire, 262 km - 7 Juli 1997Sprint


1ITAMario Cipollini (ITA)Team Saeco6h27'47'' (40.538 km/h)
2GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
3NEDJeroen Blijlevens (NED)TVM - Farm Friteszt
4FRAFrédéric Moncassin (FRA)Ganzt
5UKRSerguei Outschakov (UKR)Poltizt
6ITAAdriano Baffi (ITA)US Postal Servicezt
7FRAClaude Lamour (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marnezt
8AUSHenk Vogels (AUS)Ganzt
9AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobankzt
10ITAMassimo Strazzer (ITA)Roslotto - ZG Mobilizt
11ITAMario Traversoni (ITA)Mercatone Unozt
12ITAFabio Baldato (ITA)Maglificio MG - Technogymzt
13ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E.zt
14UKRAlexandre Gontchenkov (UKR)Roslotto - ZG Mobilizt
15UZBDjamolidine Abdoujaparov (UZB)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
16FRAFrançois Simon (FRA)Ganzt
17FRAChristophe Rinero (FRA)Cofidiszt
18BELJo Planckaert (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
19GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
20ESTLauri Aus (EST)Casinozt

Etappe 3 - Vire - Plumelec, 224 km - 8 Juli 1997Sprint


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom4h54'33'' (45.628 km/h)
2BELFrank Vandenbroucke (BEL)Mapei - GBzt
3DENBjarne Riis (DEN)Deutsche Telekomzt
4FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.zt
5ITADavide Rebellin (ITA)La Française des Jeuxzt
6ESPAbraham Olano Manzano (ESP)Banestozt
7FRAJean-Cyril Robin (FRA)US Postal Servicezt
8GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekomzt
9SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotuszt
10FRAPascal Chanteur (FRA)Casinozt
11FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotuszt
12DENBo Hamburger (DEN)TVM - Farm Friteszt
13AUTPeter Luttenberger (AUT)Rabobankzt
14FRALaurent Brochard (FRA)Festina - Lotuszt
15GBRChris Boardman (GBR)Ganzt
16ITAAlberto Elli (ITA)Casinozt
17RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Servicezt
18FRAPascal Lino (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
19ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme - Costa Blanca - Eurosportzt
20FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeuxzt

Etappe 4 - Plumelec - Le Puy du Fou, 223 km - 9 Juli 1997Sprint


1ITANicola Minali (ITA)Batik - Del Monte5h46'42'' (38.592 km/h)
2FRAFrédéric Moncassin (FRA)Ganzt
3GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
4ITAMario Cipollini (ITA)Team Saecozt
5NEDJeroen Blijlevens (NED)TVM - Farm Friteszt
6ITAFabio Baldato (ITA)Maglificio MG - Technogymzt
7ESTJaan Kirsipuu (EST)Casinozt
8AUSStuart O'Grady (AUS)Ganzt
9AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobankzt
10ITANicola Loda (ITA)Maglificio MG - Technogymzt
11FRANicolas Jalabert (FRA)Cofidiszt
12FRAFrançois Simon (FRA)Ganzt
13ITAAdriano Baffi (ITA)US Postal Servicezt
14FRALaurent Brochard (FRA)Festina - Lotuszt
15ESPAbraham Olano Manzano (ESP)Banestozt
16RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Servicezt
17UKRSerguei Outschakov (UKR)Poltizt
18ITAMario Traversoni (ITA)Mercatone Unozt
19UKRAlexandre Gontchenkov (UKR)Roslotto - ZG Mobilizt
20BELTom Steels (BEL)Mapei - GBzt

Etappe 5 - Chantonnay - La Châtre, 261.5 km - 10 Juli 1997Ontsnapping


1FRACédric Vasseur (FRA)Gan6h16'44'' (41.647 km/h)
2AUSStuart O'Grady (AUS)Gan2'32''
3ESPFrancisco Cabello Luque (ESP)Kelme - Costa Blanca - Eurosportzt
4ITAMarco Artunghi (ITA)Mercatone Unozt
5DENPeter Meinert Nielsen (DEN)US Postal Servicezt
6FRAThierry Bourguignon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
7FRAFabrice Gougot (FRA)Casinozt
8FRAStephane Cueff (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marnezt
9ITAMarco Zen (ITA)Roslotto - ZG Mobilizt
10DENBo Hamburger (DEN)TVM - Farm Friteszt
11FRAChristophe Agnolutto (FRA)Casinozt
12ITAMario Cipollini (ITA)Team Saeco3'24''
13GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
14ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Team Saecozt
15FRAFrédéric Moncassin (FRA)Ganzt
16ITAAdriano Baffi (ITA)US Postal Servicezt
17FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotuszt
18CANGordon Fraser (CAN)Mutuelle de Seine-et-Marnezt
19ITAMario Traversoni (ITA)Mercatone Unozt
20ITAMatteo Tosatto (ITA)Maglificio MG - Technogymzt

Etappe 6 - Le Blanc - Marennes, 215.5 km - 11 Juli 1997Sprint


1NEDJeroen Blijlevens (NED)TVM - Farm Frites5h58'09'' (36.437 km/h)
2UZBDjamolidine Abdoujaparov (UZB)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
3ITAMario Traversoni (ITA)Mercatone Unozt
4ITANicola Minali (ITA)Batik - Del Montezt
5FRAFrédéric Moncassin (FRA)Ganzt
6AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobankzt
7ITAFabio Baldato (ITA)Maglificio MG - Technogymzt
8FRADamien Nazon (FRA)La Française des Jeuxzt
9ITAMassimo Strazzer (ITA)Roslotto - ZG Mobilizt
10FRAFrançois Simon (FRA)Ganzt
11FRALaurent Genty (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
12ITAMario Cipollini (ITA)Team Saecozt
13FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotuszt
14FRAPascal Chanteur (FRA)Casinozt
15FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeuxzt
16ITAMirko Gualdi (ITA)Poltizt
17AUSHenk Vogels (AUS)Ganzt
18FRAClaude Lamour (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marnezt
19FRALaurent Pillon (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marnezt
20FRALudovic Auger (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt

Etappe 7 - Marennes - Bordeaux, 194 km - 12 Juli 1997Sprint


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom4h11'15'' (46.328 km/h)
2ESTJaan Kirsipuu (EST)Casinozt
3NEDJeroen Blijlevens (NED)TVM - Farm Friteszt
4AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobankzt
5ITAMassimo Strazzer (ITA)Roslotto - ZG Mobilizt
6FRAFrançois Simon (FRA)Ganzt
7AUSHenk Vogels (AUS)Ganzt
8FRAFrédéric Moncassin (FRA)Ganzt
9FRANicolas Jalabert (FRA)Cofidiszt
10ITAMario Traversoni (ITA)Mercatone Unozt
11CANGordon Fraser (CAN)Mutuelle de Seine-et-Marnezt
12ITANicola Minali (ITA)Batik - Del Montezt
13UKRAndrei Tchmil (UKR)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
14ITAFabio Baldato (ITA)Maglificio MG - Technogymzt
15ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E.zt
16USAMarty Jemison (USA)US Postal Servicezt
17USATyler Hamilton (USA)US Postal Servicezt
18RUSViatcheslav Djavanian (RUS)Roslotto - ZG Mobilizt
19FRACédric Vasseur (FRA)Ganzt
20FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotuszt

Etappe 8 - Sauternes - Pau, 161.5 km - 14 Juli 1997Sprint


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom3h22'42'' (47.804 km/h)
2ITANicola Minali (ITA)Batik - Del Montezt
3NEDJeroen Blijlevens (NED)TVM - Farm Friteszt
4FRAFrédéric Moncassin (FRA)Ganzt
5ESTLauri Aus (EST)Casinozt
6ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Team Saecozt
7UKRAndrei Tchmil (UKR)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
8ITAMassimo Strazzer (ITA)Roslotto - ZG Mobilizt
9FRANicolas Jalabert (FRA)Cofidiszt
10ITAAdriano Baffi (ITA)US Postal Servicezt
11ITAGiovanni Lombardi (ITA)Deutsche Telekomzt
12FRAFrançois Simon (FRA)Ganzt
13ITAMario Traversoni (ITA)Mercatone Unozt
14AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobankzt
15AUSHenk Vogels (AUS)Ganzt
16ITAGianluca Bortolami (ITA)Festina - Lotuszt
17ITANicola Loda (ITA)Maglificio MG - Technogymzt
18FRAThierry Gouvenou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
19BELPaul Van Hyfte (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
20GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt

Etappe 9 - Pau - Loudenvielle, 182 km - 15 Juli 1997Berg


1FRALaurent Brochard (FRA)Festina - Lotus5h24'57'' (33.600 km/h)
2FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotus14''
3ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Unozt
4GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekomzt
5ESPJosé Maria Jimenez Sastre (ESP)Banesto33''
6SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotus41''
7ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme - Costa Blanca - Eurosportzt
8DENBjarne Riis (DEN)Deutsche Telekomzt
9ITAFrancesco Casagrande (ITA)Team Saeco1'07''
10ESPAbraham Olano Manzano (ESP)Banestozt
11FINJoona Laukka (FIN)Festina - Lotuszt
12ITARoberto Conti (ITA)Mercatone Unozt
13ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Banesto1'26''
14SUIOscar Camenzind (SUI)Mapei - GB2'02''
15FRALaurent Madouas (FRA)Lotto - Mobistar - Isoglass2'24''
16ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - GBzt
17SUIBeat Zberg (SUI)Mercatone Unozt
18ITAMarco Fincato (ITA)Roslotto - ZG Mobili2'57''
19FRAPascal Lino (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
20FRACédric Vasseur (FRA)Ganzt

Etappe 10 - Luchon - Arcalis, 252.5 km - 16 Juli 1997Berg


1GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom7h46'06'' (32.503 km/h)
2ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno1'08''
3FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotuszt
4ITAFrancesco Casagrande (ITA)Team Saeco2'01''
5DENBjarne Riis (DEN)Deutsche Telekom3'23''
6SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotus3'27''
7ESPJosé Maria Jimenez Sastre (ESP)Banesto3'45''
8ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme - Costa Blanca - Eurosportzt
9ESPAbraham Olano Manzano (ESP)Banestozt
10ITAAlberto Elli (ITA)Casinozt
11ITAMarco Fincato (ITA)Roslotto - ZG Mobilizt
12FRAPascal Lino (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
13ITARoberto Conti (ITA)Mercatone Unozt
14AUTPeter Luttenberger (AUT)Rabobank4'02''
15USAKevin Livingston (USA)Cofidis4'15''
16SUIBeat Zberg (SUI)Mercatone Uno4'46''
17FINJoona Laukka (FIN)Festina - Lotuszt
18SUIOscar Camenzind (SUI)Mapei - GBzt
19FRALaurent Roux (FRA)TVM - Farm Friteszt
20FRAJean-Philippe Dojwa (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marne5'12''

Etappe 11 - Andorra - Perpignan, 192 km - 17 Juli 1997Ontsnapping


1FRALaurent Desbiens (FRA)Cofidis5h05'05'' (37.760 km/h)
2ITACarlo Finco (ITA)Maglificio MG - Technogymzt
3UKRSerguei Outschakov (UKR)Poltizt
4FRAFrédéric Moncassin (FRA)Gan18''
5GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
6ITAMario Traversoni (ITA)Mercatone Unozt
7ITAFabio Baldato (ITA)Maglificio MG - Technogymzt
8USAFrankie Andreu (USA)Cofidiszt
9ITAAdriano Baffi (ITA)US Postal Servicezt
10ITAGianluca Pierobon (ITA)Batik - Del Montezt
11ESTLauri Aus (EST)Casinozt
12NEDJeroen Blijlevens (NED)TVM - Farm Friteszt
13UKRAndrei Tchmil (UKR)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
14AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobankzt
15NEDErik Dekker (NED)Rabobankzt
16POROrlando Sergio Gomes Rodrigues (POR)Banestozt
17FRAPascal Chanteur (FRA)Casinozt
18RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Servicezt
19FRAClaude Lamour (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marnezt
20FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeuxzt

Etappe 12 - St Etienne - St Etienne, 55.5 km - 18 Juli 1997Individuele Tijdrit


1GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom1h16'24"
2FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotus3'04"
3DENBjarne Riis (DEN)Deutsche Telekom3'08"
4ESPAbraham Olano Manzano (ESP)Banesto3'14"
5ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno3'42"
6ITAFrancesco Casagrande (ITA)Team Saeco3'56"
7BELFrank Vandenbroucke (BEL)Mapei - GB4'44"
8POLZenon Jaskula (POL)Mapei - GB4'50"
9SUIBeat Zberg (SUI)Mercatone Uno5'00"
10NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank5'04"
11ESPJosé Maria Jimenez Sastre (ESP)Banesto5'19"
12ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme - Costa Blanca - Eurosport5'23"
13FRALaurent Brochard (FRA)Festina - Lotus5'34"
14ESPJavier Pascual Rodriguez (ESP)Kelme - Costa Blanca - Eurosport5'35"
15AUSPatrick Jonker (AUS)Rabobank5'52"
16NEDErik Dekker (NED)Rabobank5'53"
17SUIOscar Camenzind (SUI)Mapei - GB6'15"
18FRAThierry Gouvenou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 936'22"
19SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotus6'26"
20ESPJon Odriozola Mugarza (ESP)Batik - Del Monte6'35"

Etappe 13 - St Etienne - L'Alpe d'Huez, 203.5 km - 19 Juli 1997Berg


1ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno5h02'42'' (40.336 km/h)
2GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom47''
3FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotus1'27''
4ITAFrancesco Casagrande (ITA)Team Saeco2'27''
5DENBjarne Riis (DEN)Deutsche Telekom2'28''
6SUIBeat Zberg (SUI)Mercatone Uno2'59''
7GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt
8ITARoberto Conti (ITA)Mercatone Unozt
9FRALaurent Madouas (FRA)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
10FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.3'22''
11ITAMarco Fincato (ITA)Roslotto - ZG Mobilizt
12ESPAbraham Olano Manzano (ESP)Banesto3'25''
13POROrlando Sergio Gomes Rodrigues (POR)Banesto3'30''
14ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Banesto3'46''
15ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme - Costa Blanca - Eurosport4'14''
16ITADavide Rebellin (ITA)La Française des Jeux4'25''
17AUSPatrick Jonker (AUS)Rabobank4'27''
18FRAJean-Cyril Robin (FRA)US Postal Servicezt
19ESPJosé Maria Jimenez Sastre (ESP)Banestozt
20AUTPeter Luttenberger (AUT)Rabobankzt

Etappe 14 - Le Bourg d'Oisans - Courchevel, 148 km - 21 Juli 1997Berg


1FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotus4h34'16'' (32.300 km/h)
2GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekomzt
3ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme - Costa Blanca - Eurosport47''
4SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotus1'19''
5DENBjarne Riis (DEN)Deutsche Telekom1'24''
6ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno3'06''
7ITAFrancesco Casagrande (ITA)Team Saeco3'36''
8ESPJosé Maria Jimenez Sastre (ESP)Banesto3'50''
9ESPAbraham Olano Manzano (ESP)Banestozt
10ITARoberto Conti (ITA)Mercatone Uno4'41''
11AUTPeter Luttenberger (AUT)Rabobank7'13''
12FRAPascal Lino (FRA)Big Mat - Aubervilliers 938'01''
13COLHernan Buenahora Gutierrez (COL)Kelme - Costa Blanca - Eurosport10'25''
14SUIBeat Zberg (SUI)Mercatone Uno10'58''
15GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt
16SUIOscar Camenzind (SUI)Mapei - GB11'10''
17ITAMarco Fincato (ITA)Roslotto - ZG Mobili12'14''
18USABobby Julich (USA)Cofidiszt
19NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank12'57''
20FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotuszt

Etappe 15 - Courchevel - Morzine, 208.5 km - 22 Juli 1997Berg


1ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno5h57'16'' (35.015 km/h)
2FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotus1'17''
3GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom1'17''
4SUIBeat Zberg (SUI)Mercatone Uno1'59''
5ITAFrancesco Casagrande (ITA)Team Saecozt
6USABobby Julich (USA)Cofidiszt
7ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme - Costa Blanca - Eurosportzt
8DENBjarne Riis (DEN)Deutsche Telekom2'06''
9ESPJosé Maria Jimenez Sastre (ESP)Banesto2'37''
10SUIOscar Camenzind (SUI)Mapei - GB3'29''
11ESPAbraham Olano Manzano (ESP)Banestozt
12ITAGiuseppe Guerini (ITA)Poltizt
13GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom3'45''
14FRALaurent Roux (FRA)TVM - Farm Frites3'49''
15ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Banesto4'02''
16FRALaurent Madouas (FRA)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
17ITARoberto Conti (ITA)Mercatone Uno4'08''
18ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Banesto5'02''
19FRAPascal Chanteur (FRA)Casino5'11''
20FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeux5'50''

Etappe 16 - Morzine - Fribourg, 181 km - 23 Juli 1997Ontsnapping


1FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeux4h30'11'' (40.194 km/h)
2BELFrank Vandenbroucke (BEL)Mapei - GBzt
3FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotuszt
4ITAGianluca Pierobon (ITA)Batik - Del Montezt
5SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotuszt
6ITAFrancesco Casagrande (ITA)Team Saecozt
7ESPAbraham Olano Manzano (ESP)Banestozt
8GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt
9ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Unozt
10POROrlando Sergio Gomes Rodrigues (POR)Banestozt
11GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekomzt
12AUTGeorg Totschnig (AUT)Deutsche Telekomzt
13ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme - Costa Blanca - Eurosportzt
14FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeuxzt
15ESPJosé Maria Jimenez Sastre (ESP)Banestozt
16ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Banestozt
17SUIBeat Zberg (SUI)Mercatone Unozt
18FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotuszt
19ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Banestozt
20ITARoberto Conti (ITA)Mercatone Unozt

Etappe 17 - Fribourg - Colmar, 218.5 km - 24 Juli 1997Ontsnapping


1AUSNeil Stephens (AUS)Festina - Lotus4h54'38'' (44.495 km/h)
2SUIOscar Camenzind (SUI)Mapei - GB3''
3RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Servicezt
4FRALaurent Roux (FRA)TVM - Farm Friteszt
5NEDErik Dekker (NED)Rabobankzt
6ESPJavier Pascual Rodriguez (ESP)Kelme - Costa Blanca - Eurosportzt
7USABobby Julich (USA)Cofidiszt
8UKRSerguei Outschakov (UKR)Poltizt
9BELPeter Farazijn (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
10FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeuxzt
11ITAMassimo Podenzana (ITA)Mercatone Unozt
12AUTGeorg Totschnig (AUT)Deutsche Telekom5''
13ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)O.N.C.E.6''
14GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom3'58''
15FRAFrédéric Moncassin (FRA)Ganzt
16ITAMario Traversoni (ITA)Mercatone Unozt
17AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobankzt
18ITAAdriano Baffi (ITA)US Postal Servicezt
19ESTLauri Aus (EST)Casinozt
20ITANicola Loda (ITA)Maglificio MG - Technogymzt

Etappe 18 - Colmar - Montbéliard, 175.5 km - 25 Juli 1997Berg


1FRADidier Rous (FRA)Festina - Lotus4h24'48'' (39.765 km/h)
2FRAPascal Hervé (FRA)Festina - Lotus5'09''
3USABobby Julich (USA)Cofidis5'10''
4FRALaurent Roux (FRA)TVM - Farm Friteszt
5ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Banestozt
6FRAJean-Cyril Robin (FRA)US Postal Servicezt
7SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotus5'12''
8ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - GB5'14''
9ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Banestozt
10FRALaurent Madouas (FRA)Lotto - Mobistar - Isoglass5'16''
11GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom5'29''
12ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Team Saecozt
13FRAThierry Gouvenou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
14FRAPascal Chanteur (FRA)Casinozt
15ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banestozt
16ITAMarco Artunghi (ITA)Mercatone Unozt
17ITADaniele Sgnaolin (ITA)Roslotto - ZG Mobilizt
18FRAFrançois Simon (FRA)Ganzt
19USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
20SUIOscar Camenzind (SUI)Mapei - GBzt

Etappe 19 - Montbéliard - Dijon, 172 km - 26 Juli 1997Ontsnapping


1ITAMario Traversoni (ITA)Mercatone Uno4h03'43 (42.419 km/h)
2FRAFrançois Simon (FRA)Ganzt
3ITAMarco Saligari (ITA)Casinozt
4GERChristian Henn (GER)Deutsche Telekomzt
5RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Servicezt
6FRAThierry Bourguignon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
7NEDErik Dekker (NED)Rabobankzt
8NEDServais Knaven (NED)TVM - Farm Friteszt
9UKRSerguei Outschakov (UKR)Poltit.zt
10NEDBart Voskamp (NED)TVM - Farm Friteszt
11GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekom30''
12BELPeter Van Petegem (BEL)TVM - Farm Frites37''
13DENRolf Sørensen (DEN)Rabobank17'57''
14FRAArnaud Pretot (FRA)Ganzt
15FRACédric Vasseur (FRA)Ganzt
16ITAAdriano Baffi (ITA)US Postal Servicezt
17GERTorsten Schmidt (GER)Roslotto - ZG Mobilizt
18ESTLauri Aus (EST)Casinozt
19ITAMarco Artunghi (ITA)Mercatone Unozt
20GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt

Etappe 20 - Disneyland - Dysneyland, 63 km - 27 Juli 1997Individuele Tijdrit


1ESPAbraham Olano Manzano (ESP)Banesto1h15'57'' (49.759 km/h)
2GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom45''
3FRAPhilippe Gaumont (FRA)Cofidis1'12''
4USABobby Julich (USA)Cofidis2'24''
5NEDErik Dekker (NED)Rabobank2'39''
6FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotus2'56''
7FRALaurent Brochard (FRA)Festina - Lotus3'10''
8SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotus3'11''
9FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotus3'32''
10LTUArturas Kasputis (LTU)Casino3'48''
11RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Service3'49''
12SUIOscar Camenzind (SUI)Mapei - GB3'59''
13FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.4'05''
14DENPeter Meinert Nielsen (DEN)US Postal Service4'12''
15AUSStuart O'Grady (AUS)Gan4'25''
16ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno4'35''
17ESPJavier Pascual Rodriguez (ESP)Kelme - Costa Blanca - Eurosport4'39''
18SUIBeat Zberg (SUI)Mercatone Uno4'47''
19ITARoberto Conti (ITA)Mercatone Uno4'51''
20FRAPascal Chanteur (FRA)Casino5'00''

Etappe 22 - Dysneyland - Paris/Champs Elysées, 149.5 km - 28 Juli 1997Sprint


1ITANicola Minali (ITA)Batik - Del Monte3h54'36'' (38.235 km/h)
2GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
3AUSHenk Vogels (AUS)Ganzt
4NEDJeroen Blijlevens (NED)TVM - Farm Friteszt
5USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
6AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobankzt
7ESTLauri Aus (EST)Casinozt
8ITANicola Loda (ITA)Maglificio MG - Technogymzt
9FRAPhilippe Gaumont (FRA)Cofidiszt
10DENRolf Sørensen (DEN)Rabobankzt
11ITAMario Traversoni (ITA)Mercatone Unozt
12FRAFrédéric Moncassin (FRA)Ganzt
13ITAAdriano Baffi (ITA)US Postal Servicezt
14POROrlando Sergio Gomes Rodrigues (POR)Banestozt
15GBRMaximilian Sciandri (GBR)La Française des Jeuxzt
16FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.zt
17ITAMatteo Tosatto (ITA)Maglificio MG - Technogymzt
18ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Team Saecozt
19FRAThierry Gouvenou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
20FRAFrançois Simon (FRA)Ganzt

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden