De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour - 2024 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour - 2024 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2024

Tour 2024

FrankrijkFrankrijk - 29 Juni 2024 - 21 Juli 2024


Algemeen klassement - 18 Juli 2024


1SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates74:45:27
2DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Team Visma / Lease a Bike3:11
3BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Step5:09
4PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates12:57
5ESPMikel Landa Meana (ESP)Soudal - Quick Step13:24
6ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers13:30
7GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirates15:41
8ITAGiulio Ciccone (ITA)Lidl - Trek17:51
9CANDerek Gee (CAN)Israel - Premier Tech18:15
10COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious18:35
11AUTFelix Gall (AUT)Decathlon AG2R la Mondiale19:04
12BELSteff Cras (BEL)Totalenergies19:55
13FRAGuillaume Martin (FRA)20:38
14USAMatteo Jorgenson (USA)Team Visma / Lease a Bike22:18
15GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alula28:12
16BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadiers33:17
17ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)EF Education - Easypost39:10
18AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe40:51
19IRLBen Healy (IRL)EF Education - Easypost42:22
20RSALouis Meintjes (RSA)47:10
21ESPJavier Romo Oliver (ESP)Movistar56:23
22FRAJulien Bernard (FRA)Lidl - Trek1:00:12
23ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar1:01:26
24COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers1:03:21
25NEDWilco Kelderman (NED)Team Visma / Lease a Bike1:09:17
26ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Lidl - Trek1:12:49
27BELIlan Van Wilder (BEL)Soudal - Quick Step1:16:44
28AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victorious1:19:23
29NOROdd Christian Eiking (NOR)Uno-X Mobility1:19:33
30FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj1:21:39
31FRAJordan Jegat (FRA)Totalenergies1:30:36
32NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Mobility1:31:11
33FRAPavel Sivakov (FRA)Uae Team Emirates1:35:35
34FRABruno Armirail (FRA)Decathlon AG2R la Mondiale1:38:29
35LATToms Skujins (LAT)Lidl - Trek1:40:46
36FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnl1:47:38
37GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers1:50:01
38LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohe1:50:22
39FRAWarren Barguil (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnl1:50:51
40GBROscar Onley (GBR)Team Dsm-Firmenich Postnl1:53:02
41ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Arkea - B&b Hotelszt
42FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdj1:54:53
43DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Tech2:00:37
44BELTiesj Benoot (BEL)Team Visma / Lease a Bike2:11:34
45FRANicolas Prodhomme (FRA)Decathlon AG2R la Mondiale2:12:42
46POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers2:13:14
47ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates2:14:09
48NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious2:14:48
49FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdj2:16:51
50BELWout Van Aert (BEL)Team Visma / Lease a Bike2:19:38
51PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar2:27:20
52NORJohannes Kulset (NOR)Uno-X Mobility2:27:43
53ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistar2:32:31
54NEDFrank Van Den Broek (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl2:34:00
55CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Tech2:34:49
56PORRui Alberto Faria da Costa (POR)EF Education - Easypost2:37:32
57LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Tech2:38:38
58COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team2:38:41
59ITADavide Formolo (ITA)Movistar2:39:39
60USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypost2:40:10
61NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Mobility2:40:13
62SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj2:42:14
63ITAMatteo Sobrero (ITA)Bora - Hansgrohe2:45:10
64GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty2:46:05
65AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistar2:49:29
66ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers2:52:13
67FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj2:54:52
68DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Uno-X Mobility2:55:06
69GBRStephen Williams (GBR)Israel - Premier Tech2:57:27
70FRADorian Godon (FRA)Decathlon AG2R la Mondiale2:58:15
71ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistar2:58:53
72USASean Quinn (USA)EF Education - Easypost3:00:57
73BELOliver Naesen (BEL)Decathlon AG2R la Mondiale3:01:02
74LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj3:01:13
75BELJasper Stuyven (BEL)Lidl - Trek3:01:23
76GERNils Politt (GER)Uae Team Emirates3:02:14
77FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergies3:02:30
78FRANans Peters (FRA)Decathlon AG2R la Mondiale3:02:34
79BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Dstny3:02:47
80NEDBart Lemmen (NED)Team Visma / Lease a Bike3:03:16
81FRAPaul Lapeira (FRA)Decathlon AG2R la Mondiale3:03:57
82ITAGianni Moscon (ITA)Soudal - Quick Step3:04:03
83SLOJan Tratnik (SLO)Team Visma / Lease a Bike3:04:10
84CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Step3:04:32
85BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wanty3:04:36
86RSARyan Gibbons (RSA)Lidl - Trek3:04:50
87FRAChristophe Laporte (FRA)Team Visma / Lease a Bike3:09:34
88AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohe3:11:02
89AUSMichael Matthews (AUS)Team Jayco Alula3:12:24
90NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Wanty3:14:09
91BELTim Wellens (BEL)Uae Team Emirates3:15:26
92BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Dstny3:18:07
93FRAKévin Vauquelin (FRA)Arkea - B&b Hotels3:19:12
94NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninck3:21:13
95SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypost3:22:37
96FRAThomas Gachignard (FRA)Totalenergies3:26:49
97ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Arkea - B&b Hotels3:29:08
98FRAAxel Laurance (FRA)3:30:59
99FRAClément Russo (FRA)Groupama - Fdj3:32:10
100NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Mobility3:32:13
101DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Jayco Alula3:32:22
102FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergies3:33:15
103FRAClément Champoussin (FRA)Arkea - B&b Hotels3:33:19
104GERSimon Geschke (GER)Cofidis3:33:40
105FRAMattéo Vercher (FRA)Totalenergies3:35:12
106BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Deceuninck3:37:18
107FRABryan Coquard (FRA)Cofidis3:38:51
108GBRJake Stewart (GBR)Israel - Premier Tech3:40:36
109FRAAxel Zingle (FRA)Cofidis3:40:44
110GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victorious3:41:28
111GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohe3:43:03
112NEDMarijn Van Den Berg (NED)EF Education - Easypost3:43:30
113GERPascal Ackermann (GER)Israel - Premier Tech3:44:05
114FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies3:45:13
115ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty3:45:37
116SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alula3:46:16
117BELPiet Allegaert (BEL)Cofidis3:49:57
118FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Wanty3:52:29
119BELLaurenz Rex (BEL)Intermarché - Wanty3:53:24
120GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm-Firmenich Postnl3:53:52
121BELArnaud De Lie (BEL)Lotto - Dstny3:54:06
122NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohe3:57:36
123BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Dstny3:59:07
124BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Step4:00:10
125AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alula4:00:16
126GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadiers4:00:27
127SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious4:03:48
128FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdj4:05:30
129SUISilvan Dillier (SUI)4:06:22
130BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninck4:07:46
131BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Dstny4:08:10
132NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Mobility4:11:43
133BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Dstny4:12:48
134FRASandy Dujardin (FRA)Totalenergies4:16:00
135FRAArnaud Démare (FRA)Arkea - B&b Hotels4:16:16
136NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Mobility4:17:24
137BELRobbe Ghys (BEL)Alpecin - Deceuninck4:25:42
138NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alula4:26:26
139GBRDaniel McLay (GBR)Arkea - B&b Hotels4:27:09
140NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl4:30:28
141ITALuca Mozzato (ITA)Arkea - B&b Hotels4:30:53
142NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Team4:35:02
143AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Dstny4:44:22
144GBRMark Cavendish (GBR)Astana Qazaqstan Team4:47:48
145ITADavide Ballerini (ITA)Astana Qazaqstan Team4:48:51

Puntenklassement - 18 Juli 2024


1ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty387
2BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninck354
3FRABryan Coquard (FRA)Cofidis188
4FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies163
5BELArnaud De Lie (BEL)Lotto - Dstny161
6BELWout Van Aert (BEL)Team Visma / Lease a Bike152
7SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates136
8NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Mobility136
9GERPascal Ackermann (GER)Israel - Premier Tech118
10BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Step112
11DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Team Visma / Lease a Bike92
12NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alula87
13DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Uno-X Mobility82
14FRAKévin Vauquelin (FRA)Arkea - B&b Hotels81
15RSARyan Gibbons (RSA)Lidl - Trek74
16FRAArnaud Démare (FRA)Arkea - B&b Hotels73
17ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistar69
18NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Mobility69
19AUSMichael Matthews (AUS)Team Jayco Alula62
20ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)EF Education - Easypost60
21NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Wanty60
22ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistar58
23LATToms Skujins (LAT)Lidl - Trek57
24FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdj57
25NEDFrank Van Den Broek (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl52
26BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Dstny51
27POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers51
28FRAMattéo Vercher (FRA)Totalenergies48
29PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates46
30NEDMarijn Van Den Berg (NED)EF Education - Easypost45
31FRAClément Russo (FRA)Groupama - Fdj42
32CANDerek Gee (CAN)Israel - Premier Tech41
33FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdj40
34ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers40
35ITAGiulio Ciccone (ITA)Lidl - Trek40
36ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Arkea - B&b Hotels39
37ESPMikel Landa Meana (ESP)Soudal - Quick Step38
38GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirates37
39FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj37
40BELJasper Stuyven (BEL)Lidl - Trek35
41NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninck35
42FRAAxel Zingle (FRA)Cofidis34
43COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team33
44FRASandy Dujardin (FRA)Totalenergies32
45GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alula32
46ESPJavier Romo Oliver (ESP)Movistar32
47COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious31
48PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar31
49FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnl30
50IRLBen Healy (IRL)EF Education - Easypost29
51BELLaurenz Rex (BEL)Intermarché - Wanty29
52GBRMark Cavendish (GBR)Astana Qazaqstan Team28
53AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe28
54LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohe26
55FRAAxel Laurance (FRA)26
56RSALouis Meintjes (RSA)25
57ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar25
58CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Tech25
59GBROscar Onley (GBR)Team Dsm-Firmenich Postnl23
60GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty22
61BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadiers21
62FRAJordan Jegat (FRA)Totalenergies21
63BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wanty20
64AUTFelix Gall (AUT)Decathlon AG2R la Mondiale20
65USAMatteo Jorgenson (USA)Team Visma / Lease a Bike20
66GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm-Firmenich Postnl20
67FRAJulien Bernard (FRA)Lidl - Trek19
68GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victorious19
69SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious19
70BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Deceuninck17
71BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Dstny17
72NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Mobility17
73BELTiesj Benoot (BEL)Team Visma / Lease a Bike16
74FRAGuillaume Martin (FRA)15
75NEDBart Lemmen (NED)Team Visma / Lease a Bike15
76FRAPaul Lapeira (FRA)Decathlon AG2R la Mondiale15
77GBRStephen Williams (GBR)Israel - Premier Tech14
78ITADavide Ballerini (ITA)Astana Qazaqstan Team14
79NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Mobility13
80FRABruno Armirail (FRA)Decathlon AG2R la Mondiale13
81LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Tech13
82ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Arkea - B&b Hotels13
83NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohe12
84NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious11
85BELOliver Naesen (BEL)Decathlon AG2R la Mondiale11
86SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypost11
87DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Tech10
88FRAClément Champoussin (FRA)Arkea - B&b Hotels10
89GBRJake Stewart (GBR)Israel - Premier Tech10
90GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohe10
91SUISilvan Dillier (SUI)10
92NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl10
93SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj9
94GBRDaniel McLay (GBR)Arkea - B&b Hotels9
95COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers8
96PORRui Alberto Faria da Costa (POR)EF Education - Easypost8
97AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistar8
98USASean Quinn (USA)EF Education - Easypost8
99BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Dstny8
100BELIlan Van Wilder (BEL)Soudal - Quick Step7
101BELPiet Allegaert (BEL)Cofidis7
102BELRobbe Ghys (BEL)Alpecin - Deceuninck7
103BELSteff Cras (BEL)Totalenergies6
104GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers6
105FRADorian Godon (FRA)Decathlon AG2R la Mondiale6
106SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alula6
107ITADavide Formolo (ITA)Movistar5
108NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Mobility5
109NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Team5
110ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Lidl - Trek4
111FRANans Peters (FRA)Decathlon AG2R la Mondiale4
112AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohe4
113BELTim Wellens (BEL)Uae Team Emirates3
114FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdj3
115FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj2
116BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Dstny2
117FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergies2
118FRAPavel Sivakov (FRA)Uae Team Emirates1
119NORJohannes Kulset (NOR)Uno-X Mobilityzt

Bergklassement - 18 Juli 2024


1SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates77
2DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Team Visma / Lease a Bike58
3BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Step42
4ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistar41
5ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)EF Education - Easypost37
6NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Mobility36
7FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj30
8ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers24
9IRLBen Healy (IRL)EF Education - Easypost21
10NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Mobility19
11ESPJavier Romo Oliver (ESP)Movistar18
12BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadiers16
13FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj16
14ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar16
15PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates14
16ESPMikel Landa Meana (ESP)Soudal - Quick Step14
17FRABruno Armirail (FRA)Decathlon AG2R la Mondiale12
18GBRStephen Williams (GBR)Israel - Premier Tech10
19POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers10
20GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirates10
21COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious10
22GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alula10
23NEDFrank Van Den Broek (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl9
24ITAGiulio Ciccone (ITA)Lidl - Trek9
25FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnl9
26ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistar8
27RSALouis Meintjes (RSA)8
28LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohe8
29AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe6
30DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Uno-X Mobility5
31FRAWarren Barguil (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnl5
32ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates4
33GBROscar Onley (GBR)Team Dsm-Firmenich Postnl3
34ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Arkea - B&b Hotels3
35FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdj3
36FRAKévin Vauquelin (FRA)Arkea - B&b Hotels2
37AUTFelix Gall (AUT)Decathlon AG2R la Mondiale2
38NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninck2
39ITAMatteo Sobrero (ITA)Bora - Hansgrohe1
40FRAThomas Gachignard (FRA)Totalenergies1
41FRAClément Russo (FRA)Groupama - Fdj1
42FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergies1
43BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Deceuninck1
44FRAJulien Bernard (FRA)Lidl - Trek1
45FRAJordan Jegat (FRA)Totalenergies1
46DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Tech1
47BELTiesj Benoot (BEL)Team Visma / Lease a Bike1
48CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Tech1
49USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypost1
50USASean Quinn (USA)EF Education - Easypost1
51SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious1

Jongerenklassement - 18 Juli 2024


1BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Step74:50:36
2ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers8:21
3COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious13:26
4USAMatteo Jorgenson (USA)Team Visma / Lease a Bike17:09
5IRLBen Healy (IRL)EF Education - Easypost37:13
6ESPJavier Romo Oliver (ESP)Movistar51:14
7BELIlan Van Wilder (BEL)Soudal - Quick Step1:11:35
8FRAJordan Jegat (FRA)Totalenergies1:25:27
9NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Mobility1:26:02
10GBROscar Onley (GBR)Team Dsm-Firmenich Postnl1:47:53
11FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdj1:49:44
12NORJohannes Kulset (NOR)Uno-X Mobility2:22:34
13NEDFrank Van Den Broek (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl2:28:51
14ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistar2:53:44
15USASean Quinn (USA)EF Education - Easypost2:55:48
16FRAPaul Lapeira (FRA)Decathlon AG2R la Mondiale2:58:48
17FRAKévin Vauquelin (FRA)Arkea - B&b Hotels3:14:03
18FRAThomas Gachignard (FRA)Totalenergies3:21:40
19ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Arkea - B&b Hotels3:23:59
20FRAAxel Laurance (FRA)3:25:50
21FRAMattéo Vercher (FRA)Totalenergies3:30:03
22GBRJake Stewart (GBR)Israel - Premier Tech3:35:27
23NEDMarijn Van Den Berg (NED)EF Education - Easypost3:38:21
24ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty3:40:28
25FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Wanty3:47:20
26BELLaurenz Rex (BEL)Intermarché - Wanty3:48:15
27BELArnaud De Lie (BEL)Lotto - Dstny3:48:57
28GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadiers3:55:18
29FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdj4:00:21
30BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Dstny4:07:39
31NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Mobility4:12:15
32AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Dstny4:39:13

Ploegenklassement - 18 Juli 2024


1UAE UAE Team Emirates224:41:24
2NED Team Visma | Lease A Bike27:57
3GBR INEOS Grenadiers52:14
4BEL Soudal - Quick Step59:21
5USA Lidl - Trek1:29:03
6ESP Movistar1:39:10
7USA EF Education - EasyPost2:08:08
8BRN Bahrain Victorious2:11:47
9GER Red Bull - Bora - Hansgrohe2:17:45
10FRA Decathlon AG2R La Mondiale Team2:34:20
11ISR Israel - Premier Tech2:49:19
12FRA TotalEnergies3:10:00
13NOR Uno-X Mobility3:11:50
14NED Team DSM-Firmenich Postnl3:52:11
15FRA Groupama - FDJ3:53:00
16AUS Team Jayco Alula4:01:57
17BEL Intermarche - Wanty4:33:59
18FRA Cofidis5:42:01
19FRA Arkea - B&B Hotels6:49:46
20BEL Lotto Dstny7:33:03
21BEL Alpecin - Deceuninck9:01:46
22KAZ Astana Qazaqstan Team9:40:08

Etappe 1 - Firenze - Rimini 206km - 29 Juni 2024Medium berg


1FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnl5:07:22
2NEDFrank Van Den Broek (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
3BELWout Van Aert (BEL)Team Visma / Lease a Bike0:05
4SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
5BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Dstnyzt
6ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
7DENMads Pedersen (DEN)Lidl - Trekzt
8BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Stepzt
9ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
10ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
11GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
12COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
13BELIlan Van Wilder (BEL)Soudal - Quick Stepzt
14BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Dstnyzt
15AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
16DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Team Visma / Lease a Bikezt
17CANDerek Gee (CAN)Israel - Premier Techzt
18RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
19LATToms Skujins (LAT)Lidl - Trekzt
20GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
21BELSteff Cras (BEL)Totalenergieszt
22ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)EF Education - Easypostzt
23USAMatteo Jorgenson (USA)Team Visma / Lease a Bikezt
24NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Mobilityzt
25FRAGuillaume Martin (FRA)zt
26ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
27AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
28ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
29GBROscar Onley (GBR)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
30NOROdd Christian Eiking (NOR)Uno-X Mobilityzt
31ITAGiulio Ciccone (ITA)Lidl - Trekzt
32ESPMikel Landa Meana (ESP)Soudal - Quick Stepzt
33NORJohannes Kulset (NOR)Uno-X Mobilityzt
34SLOPrimoz Roglic (SLO)Bora - Hansgrohezt
35BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
36GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alulazt
37ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
38FRAWarren Barguil (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
39PORRui Alberto Faria da Costa (POR)EF Education - Easypostzt
40AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alulazt
41AUTFelix Gall (AUT)Decathlon AG2R la Mondialezt
42FRABruno Armirail (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
43PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
44FRAPavel Sivakov (FRA)Uae Team Emirateszt
45GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirateszt
46ESPJavier Romo Oliver (ESP)Movistarzt
47COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
48RSALouis Meintjes (RSA)zt
49POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers0:16
50IRLBen Healy (IRL)EF Education - Easypost0:18
51USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypost0:34
52NEDWilco Kelderman (NED)Team Visma / Lease a Bike0:38
53FRAJulien Bernard (FRA)Lidl - Trek1:24
54ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Lidl - Trekzt
55FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj1:41
56BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Step9:00
57RSARyan Gibbons (RSA)Lidl - Trekzt
58ITADavide Formolo (ITA)Movistar14:16
59SLOJan Tratnik (SLO)Team Visma / Lease a Bikezt
60LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohe15:03
61NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Mobilityzt
62COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
63BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Dstny18:46
64PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
65FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Wantyzt
66FRAAxel Laurance (FRA)zt
67FRAPaul Lapeira (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
68FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
69ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Arkea - B&b Hotelszt
70FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergieszt
71LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
72BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Dstnyzt
73DENSøren Kragh Andersen (DEN)Alpecin - Deceuninckzt
74DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
75LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
76BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wantyzt
77SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
78ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
79FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdjzt
80SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
81ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
82ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
83ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
84CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
85ITAGianni Moscon (ITA)Soudal - Quick Stepzt
86BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Dstnyzt
87BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
88NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninckzt
89BELTiesj Benoot (BEL)Team Visma / Lease a Bikezt
90NEDBart Lemmen (NED)Team Visma / Lease a Bikezt
91KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team24:40
92DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Uno-X Mobilityzt
93NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Mobility24:43
94BELJasper Stuyven (BEL)Lidl - Trekzt
95GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victoriouszt
96BELArnaud De Lie (BEL)Lotto - Dstny29:14
97BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Dstnyzt
98BELTim Wellens (BEL)Uae Team Emirateszt
99NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Mobilityzt
100NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
101FRAArnaud Démare (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
102GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohezt
103GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
104GERNils Politt (GER)Uae Team Emirateszt
105FRASandy Dujardin (FRA)Totalenergieszt
106FRAClément Russo (FRA)Groupama - Fdjzt
107BELTim Declercq (BEL)Lidl - Trekzt
108FRAJordan Jegat (FRA)Totalenergieszt
109BELOliver Naesen (BEL)Decathlon AG2R la Mondialezt
110FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
111FRANans Peters (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
112NEDMarijn Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
113FRADorian Godon (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
114SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
115FRANicolas Prodhomme (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
116ITAMatteo Sobrero (ITA)Bora - Hansgrohezt
117BELRobbe Ghys (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
118GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadierszt
119FRAChristophe Laporte (FRA)Team Visma / Lease a Bikezt
120GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
121GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
122ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wantyzt
123DENCasper Pedersen (DEN)Soudal - Quick Stepzt
124USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
125GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
126NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
127AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alulazt
128FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdjzt
129GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wantyzt
130FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
131DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Jayco Alulazt
132BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
133NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Wantyzt
134NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
135FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
136FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
137GBRStephen Williams (GBR)Israel - Premier Techzt
138CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
139FRAKévin Vauquelin (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
140SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alulazt
141GBRJake Stewart (GBR)Israel - Premier Techzt
142IRLSam Bennett (IRL)Decathlon AG2R la Mondialezt
143AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
144AUSMichael Matthews (AUS)Team Jayco Alulazt
145AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
146GERPascal Ackermann (GER)Israel - Premier Techzt
147ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
148FRAClément Champoussin (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
149ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Arkea - B&b Hotelszt
150AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Dstnyzt
151SUISilvan Dillier (SUI)30:18
152NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alulazt
153BELAmaury Capiot (BEL)Arkea - B&b Hotelszt
154FRAAlexis Renard (FRA)Cofidiszt
155FRAThomas Gachignard (FRA)Totalenergieszt
156NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alulazt
157BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
158BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Stepzt
159BELLaurenz Rex (BEL)Intermarché - Wantyzt
160NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Mobilityzt
161GBRDaniel McLay (GBR)Arkea - B&b Hotelszt
162CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Stepzt
163BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wantyzt
164FRAMattéo Vercher (FRA)Totalenergieszt
165COLFernando Gaviria Rendon (COL)Movistarzt
166ITALuca Mozzato (ITA)Arkea - B&b Hotelszt
167FRAAxel Zingle (FRA)Cofidiszt
168KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Team39:12
169ITADavide Ballerini (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
170BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
171DENMichael Mørkøv (DEN)Astana Qazaqstan Teamzt
172NEDBram Welten (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
173NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Teamzt
174GBRMark Cavendish (GBR)Astana Qazaqstan Teamzt
175NEDFabio Jakobsen (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
176ITAMichele Gazzoli (ITA)Astana Qazaqstan Team

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Cesenatico - Bologna 199,2km - 30 Juni 2024Medium berg


1FRAKévin Vauquelin (FRA)Arkea - B&b Hotels4:43:42
2NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Mobility0:36
3FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdj0:49
4ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Arkea - B&b Hotelszt
5COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
6PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar0:50
7FRAAxel Laurance (FRA)1:12
8NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Wanty1:33
9CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Tech1:36
10ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)EF Education - Easypost2:21
11FRAJordan Jegat (FRA)Totalenergieszt
12BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Stepzt
13DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Team Visma / Lease a Bikezt
14SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
15ITAGiulio Ciccone (ITA)Lidl - Trek2:42
16FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdjzt
17AUTFelix Gall (AUT)Decathlon AG2R la Mondialezt
18BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Dstnyzt
19ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
20ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
21ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
22FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
23COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
24USAMatteo Jorgenson (USA)Team Visma / Lease a Bikezt
25FRAGuillaume Martin (FRA)zt
26ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
27SLOPrimoz Roglic (SLO)Bora - Hansgrohezt
28RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
29GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alulazt
30GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
31PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
32GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirateszt
33AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
34ESPMikel Landa Meana (ESP)Soudal - Quick Stepzt
35COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious3:32
36BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
37BELSteff Cras (BEL)Totalenergieszt
38CANDerek Gee (CAN)Israel - Premier Tech3:43
39AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alulazt
40BELIlan Van Wilder (BEL)Soudal - Quick Stepzt
41AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
42ESPJavier Romo Oliver (ESP)Movistarzt
43USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
44RSALouis Meintjes (RSA)4:52
45NOROdd Christian Eiking (NOR)Uno-X Mobilityzt
46FRABruno Armirail (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
47GBROscar Onley (GBR)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
48FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
49IRLBen Healy (IRL)EF Education - Easypostzt
50PORRui Alberto Faria da Costa (POR)EF Education - Easypostzt
51FRAWarren Barguil (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
52FRAJulien Bernard (FRA)Lidl - Trekzt
53BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wantyzt
54GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers6:45
55ITADavide Formolo (ITA)Movistarzt
56LATToms Skujins (LAT)Lidl - Trekzt
57ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Lidl - Trekzt
58LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohe7:59
59GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wantyzt
60FRAPaul Lapeira (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
61NEDWilco Kelderman (NED)Team Visma / Lease a Bikezt
62BELTiesj Benoot (BEL)Team Visma / Lease a Bikezt
63FRANicolas Prodhomme (FRA)Decathlon AG2R la Mondiale9:20
64KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
65GBRStephen Williams (GBR)Israel - Premier Techzt
66LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj9:40
67ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates10:57
68FRAPavel Sivakov (FRA)Uae Team Emirateszt
69BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Step11:08
70ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
71SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
72NEDFrank Van Den Broek (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
73NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Mobilityzt
74DENSøren Kragh Andersen (DEN)Alpecin - Deceuninck11:54
75LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Tech13:25
76FRANans Peters (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
77BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Dstnyzt
78GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
79BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Dstnyzt
80DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
81NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
82FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergieszt
83GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohezt
84ITAMatteo Sobrero (ITA)Bora - Hansgrohezt
85NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Mobilityzt
86BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Dstnyzt
87BELWout Van Aert (BEL)Team Visma / Lease a Bikezt
88NORJohannes Kulset (NOR)Uno-X Mobility15:00
89SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious16:23
90SUISilvan Dillier (SUI)18:11
91NEDBart Lemmen (NED)Team Visma / Lease a Bikezt
92GERPascal Ackermann (GER)Israel - Premier Techzt
93CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
94ITAGianni Moscon (ITA)Soudal - Quick Stepzt
95FRASandy Dujardin (FRA)Totalenergieszt
96SLOJan Tratnik (SLO)Team Visma / Lease a Bikezt
97FRAThomas Gachignard (FRA)Totalenergieszt
98NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninckzt
99FRAChristophe Laporte (FRA)Team Visma / Lease a Bikezt
100ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
101ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wantyzt
102AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
103FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
104FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
105FRAClément Champoussin (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
106POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
107FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdjzt
108DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Jayco Alulazt
109BELTim Wellens (BEL)Uae Team Emirates19:14
110FRAAxel Zingle (FRA)Cofidiszt
111NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Mobilityzt
112FRAMattéo Vercher (FRA)Totalenergieszt
113ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
114FRAClément Russo (FRA)Groupama - Fdjzt
115NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Mobilityzt
116FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
117BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Dstnyzt
118SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alulazt
119BELJasper Stuyven (BEL)Lidl - Trekzt
120BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Dstny20:23
121BELTim Declercq (BEL)Lidl - Trekzt
122GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
123NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
124GERNils Politt (GER)Uae Team Emirateszt
125RSARyan Gibbons (RSA)Lidl - Trekzt
126BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Stepzt
127BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
128GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victoriouszt
129BELLaurenz Rex (BEL)Intermarché - Wantyzt
130GBRJake Stewart (GBR)Israel - Premier Techzt
131NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alulazt
132ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
133AUSMichael Matthews (AUS)Team Jayco Alulazt
134FRADorian Godon (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
135GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
136BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
137NEDMarijn Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
138BELOliver Naesen (BEL)Decathlon AG2R la Mondialezt
139AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alulazt
140DENMads Pedersen (DEN)Lidl - Trekzt
141IRLSam Bennett (IRL)Decathlon AG2R la Mondialezt
142BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
143USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
144DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Uno-X Mobilityzt
145AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
146BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wantyzt
147FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
148ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
149BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
150GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadierszt
151DENCasper Pedersen (DEN)Soudal - Quick Stepzt
152BELRobbe Ghys (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
153FRAAlexis Renard (FRA)Cofidiszt
154CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Stepzt
155FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Wantyzt
156BELArnaud De Lie (BEL)Lotto - Dstnyzt
157ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
158SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
159GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
160NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alulazt
161AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Dstnyzt
162FRAArnaud Démare (FRA)Arkea - B&b Hotels20:37
163ITALuca Mozzato (ITA)Arkea - B&b Hotelszt
164BELAmaury Capiot (BEL)Arkea - B&b Hotelszt
165ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Arkea - B&b Hotelszt
166ITADavide Ballerini (ITA)Astana Qazaqstan Team24:35
167GBRMark Cavendish (GBR)Astana Qazaqstan Teamzt
168GBRDaniel McLay (GBR)Arkea - B&b Hotelszt
169KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
170COLFernando Gaviria Rendon (COL)Movistarzt
171NEDBram Welten (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
172NEDFabio Jakobsen (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
173DENMichael Mørkøv (DEN)Astana Qazaqstan Teamzt
174NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Teamzt
175NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Piacenza - Torino 230,8km - 1 Juli 2024Sprint


1ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty5:26:48
2COLFernando Gaviria Rendon (COL)Movistarzt
3BELArnaud De Lie (BEL)Lotto - Dstnyzt
4DENMads Pedersen (DEN)Lidl - Trekzt
5NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alulazt
6GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
7NEDFabio Jakobsen (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
8ITADavide Ballerini (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
9IRLSam Bennett (IRL)Decathlon AG2R la Mondialezt
10FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
11BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
12FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
13NEDMarijn Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
14ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)EF Education - Easypostzt
15GERPascal Ackermann (GER)Israel - Premier Techzt
16BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wantyzt
17BELJasper Stuyven (BEL)Lidl - Trekzt
18FRAPaul Lapeira (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
19SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
20FRAThomas Gachignard (FRA)Totalenergieszt
21FRAAxel Zingle (FRA)Cofidiszt
22ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
23CANDerek Gee (CAN)Israel - Premier Techzt
24NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alulazt
25BELOliver Naesen (BEL)Decathlon AG2R la Mondialezt
26FRAGuillaume Martin (FRA)zt
27FRAArnaud Démare (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
28FRADorian Godon (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
29RSARyan Gibbons (RSA)Lidl - Trekzt
30NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Wantyzt
31NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
32BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Dstnyzt
33ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
34PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
35NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
36ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
37IRLBen Healy (IRL)EF Education - Easypostzt
38SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
39GERNils Politt (GER)Uae Team Emirateszt
40BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Stepzt
41RSALouis Meintjes (RSA)zt
42BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Stepzt
43GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wantyzt
44AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
45GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alulazt
46CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
47ITADavide Formolo (ITA)Movistarzt
48AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
49AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alulazt
50COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
51RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
52COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
53ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
54GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohezt
55BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
56FRASandy Dujardin (FRA)Totalenergieszt
57FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
58BELWout Van Aert (BEL)Team Visma / Lease a Bikezt
59BELLaurenz Rex (BEL)Intermarché - Wantyzt
60LATToms Skujins (LAT)Lidl - Trekzt
61FRABruno Armirail (FRA)Decathlon AG2R la Mondiale0:47
62FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Wantyzt
63BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Dstnyzt
64NEDFrank Van Den Broek (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
65NEDBram Welten (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
66GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
67USAMatteo Jorgenson (USA)Team Visma / Lease a Bikezt
68DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Team Visma / Lease a Bikezt
69BELTiesj Benoot (BEL)Team Visma / Lease a Bikezt
70NEDBart Lemmen (NED)Team Visma / Lease a Bikezt
71BELTim Wellens (BEL)Uae Team Emirateszt
72NOROdd Christian Eiking (NOR)Uno-X Mobilityzt
73FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
74FRAJulien Bernard (FRA)Lidl - Trekzt
75NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Mobilityzt
76NORJohannes Kulset (NOR)Uno-X Mobilityzt
77ITAGiulio Ciccone (ITA)Lidl - Trekzt
78FRAClément Russo (FRA)Groupama - Fdjzt
79SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
80ESPJavier Romo Oliver (ESP)Movistarzt
81ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
82FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdjzt
83NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Mobilityzt
84LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
85ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Arkea - B&b Hotelszt
86AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
87ITAMatteo Sobrero (ITA)Bora - Hansgrohezt
88LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohezt
89SLOPrimoz Roglic (SLO)Bora - Hansgrohezt
90BELSteff Cras (BEL)Totalenergieszt
91FRAJordan Jegat (FRA)Totalenergieszt
92PORRui Alberto Faria da Costa (POR)EF Education - Easypostzt
93FRANicolas Prodhomme (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
94AUTFelix Gall (AUT)Decathlon AG2R la Mondialezt
95FRANans Peters (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
96GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victoriouszt
97PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
98LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
99USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
100ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
101BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Dstnyzt
102ESPMikel Landa Meana (ESP)Soudal - Quick Stepzt
103BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wantyzt
104ITAGianni Moscon (ITA)Soudal - Quick Stepzt
105GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirateszt
106BELTim Declercq (BEL)Lidl - Trekzt
107GBROscar Onley (GBR)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
108BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
109GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
110NEDWilco Kelderman (NED)Team Visma / Lease a Bikezt
111GBRDaniel McLay (GBR)Arkea - B&b Hotelszt
112ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Arkea - B&b Hotelszt
113GBRMark Cavendish (GBR)Astana Qazaqstan Teamzt
114SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
115FRAWarren Barguil (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
116ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
117NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Teamzt
118BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
119FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
120BELIlan Van Wilder (BEL)Soudal - Quick Stepzt
121NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
122GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
123ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Lidl - Trekzt
124ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
125FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
126BELAmaury Capiot (BEL)Arkea - B&b Hotelszt
127FRAKévin Vauquelin (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
128ITALuca Mozzato (ITA)Arkea - B&b Hotelszt
129BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Dstnyzt
130ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
131BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Stepzt
132FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
133USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
134GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadierszt
135FRAPavel Sivakov (FRA)Uae Team Emirateszt
136POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
137BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Dstnyzt
138AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
139AUSMichael Matthews (AUS)Team Jayco Alulazt
140COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
141KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
142SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alulazt
143KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
144GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
145FRAClément Champoussin (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
146GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
147ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
148SLOJan Tratnik (SLO)Team Visma / Lease a Bikezt
149AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alulazt
150AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Dstnyzt
151NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Mobilityzt
152BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
153FRAMattéo Vercher (FRA)Totalenergies2:01
154DENMichael Mørkøv (DEN)Astana Qazaqstan Teamzt
155DENSøren Kragh Andersen (DEN)Alpecin - Deceuninckzt
156GBRStephen Williams (GBR)Israel - Premier Techzt
157BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Dstny2:16
158DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Uno-X Mobilityzt
159NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Mobility2:27
160FRAChristophe Laporte (FRA)Team Visma / Lease a Bikezt
161NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninck2:42
162FRAAxel Laurance (FRA)zt
163BELRobbe Ghys (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
164DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
165FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergies3:22
166DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Jayco Alulazt
167SUISilvan Dillier (SUI)zt
168CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
169GBRJake Stewart (GBR)Israel - Premier Techzt
170ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
171FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdj4:14
172CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Stepzt
173FRAAlexis Renard (FRA)Cofidiszt
174NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Mobilityzt
175DENCasper Pedersen (DEN)Soudal - Quick Step9:26

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Pinerolo - Valloire 139,6km - 2 Juli 2024Berg


1SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates3:46:38
2BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Step0:35
3ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
4SLOPrimoz Roglic (SLO)Bora - Hansgrohezt
5DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Team Visma / Lease a Bike0:37
6ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
7ESPMikel Landa Meana (ESP)Soudal - Quick Step0:53
8PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
9ITAGiulio Ciccone (ITA)Lidl - Trek2:41
10COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
11AUTFelix Gall (AUT)Decathlon AG2R la Mondiale2:42
12USAMatteo Jorgenson (USA)Team Visma / Lease a Bikezt
13COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
14GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirateszt
15GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
16RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohe3:05
17CANDerek Gee (CAN)Israel - Premier Tech3:07
18BELIlan Van Wilder (BEL)Soudal - Quick Step4:01
19AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
20FRAGuillaume Martin (FRA)zt
21RSALouis Meintjes (RSA)zt
22BELSteff Cras (BEL)Totalenergieszt
23ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
24AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
25ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
26AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
27GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alulazt
28BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
29CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Step4:07
30AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alula4:08
31IRLBen Healy (IRL)EF Education - Easypost5:10
32ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)EF Education - Easypostzt
33FRAJordan Jegat (FRA)Totalenergies7:20
34GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wantyzt
35ESPJavier Romo Oliver (ESP)Movistarzt
36DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
37ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Lidl - Trekzt
38ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Arkea - B&b Hotels7:26
39NOROdd Christian Eiking (NOR)Uno-X Mobilityzt
40FRANans Peters (FRA)Decathlon AG2R la Mondiale8:32
41BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Stepzt
42GBROscar Onley (GBR)Team Dsm-Firmenich Postnl9:53
43FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
44NEDWilco Kelderman (NED)Team Visma / Lease a Bike10:31
45SLOJan Tratnik (SLO)Team Visma / Lease a Bike11:34
46USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
47NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Mobilityzt
48BELTiesj Benoot (BEL)Team Visma / Lease a Bike11:44
49LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohezt
50GBRStephen Williams (GBR)Israel - Premier Techzt
51NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
52FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdjzt
53FRABruno Armirail (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
54FRANicolas Prodhomme (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
55FRAPavel Sivakov (FRA)Uae Team Emirateszt
56GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
57FRAWarren Barguil (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
58ITADavide Formolo (ITA)Movistarzt
59FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
60FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
61ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
62BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wantyzt
63FRAJulien Bernard (FRA)Lidl - Trek13:34
64DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Jayco Alula13:48
65ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypost14:28
66ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers14:51
67ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
68BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Dstny15:25
69GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
70NORJohannes Kulset (NOR)Uno-X Mobilityzt
71USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
72FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
73LATToms Skujins (LAT)Lidl - Trekzt
74LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
75ITAGianni Moscon (ITA)Soudal - Quick Stepzt
76BELTim Wellens (BEL)Uae Team Emirates17:01
77FRADorian Godon (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
78DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Uno-X Mobility17:06
79NEDBart Lemmen (NED)Team Visma / Lease a Bike17:10
80NEDFrank Van Den Broek (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
81ITAMatteo Sobrero (ITA)Bora - Hansgrohezt
82AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
83PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
84FRAThomas Gachignard (FRA)Totalenergieszt
85NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninck17:18
86ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Arkea - B&b Hotels20:06
87KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
88FRAPaul Lapeira (FRA)Decathlon AG2R la Mondiale20:44
89BELJasper Stuyven (BEL)Lidl - Trekzt
90LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
91FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
92BELOliver Naesen (BEL)Decathlon AG2R la Mondialezt
93PORRui Alberto Faria da Costa (POR)EF Education - Easypostzt
94SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
95GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohezt
96ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
97CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
98AUSMichael Matthews (AUS)Team Jayco Alula21:47
99SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypost22:38
100ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis23:00
101GERNils Politt (GER)Uae Team Emirates24:04
102GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadiers24:13
103POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
104ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistar24:24
105FRAChristophe Laporte (FRA)Team Visma / Lease a Bikezt
106COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
107FRAMattéo Vercher (FRA)Totalenergies26:05
108NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohe26:45
109SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious26:47
110SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alulazt
111GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
112GBRJake Stewart (GBR)Israel - Premier Techzt
113GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victoriouszt
114AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alulazt
115FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
116FRASandy Dujardin (FRA)Totalenergieszt
117BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Dstnyzt
118FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergieszt
119BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Dstnyzt
120BELWout Van Aert (BEL)Team Visma / Lease a Bikezt
121FRAClément Champoussin (FRA)Arkea - B&b Hotels26:57
122RSARyan Gibbons (RSA)Lidl - Trekzt
123DENMads Pedersen (DEN)Lidl - Trek26:58
124NEDMarijn Van Den Berg (NED)EF Education - Easypost29:21
125NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Wantyzt
126CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Tech30:37
127BELTim Declercq (BEL)Lidl - Trekzt
128GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
129FRAClément Russo (FRA)Groupama - Fdj30:48
130KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
131ITADavide Ballerini (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
132BELPiet Allegaert (BEL)Cofidis30:51
133DENSøren Kragh Andersen (DEN)Alpecin - Deceuninck30:53
134BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Step31:20
135FRAKévin Vauquelin (FRA)Arkea - B&b Hotels31:21
136FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
137GERPascal Ackermann (GER)Israel - Premier Tech32:01
138FRAAxel Zingle (FRA)Cofidis33:53
139BELArnaud De Lie (BEL)Lotto - Dstny34:27
140BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Dstnyzt
141NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Mobilityzt
142FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Wantyzt
143BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Dstnyzt
144BELLaurenz Rex (BEL)Intermarché - Wantyzt
145ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wantyzt
146BELAmaury Capiot (BEL)Arkea - B&b Hotelszt
147FRAAlexis Renard (FRA)Cofidiszt
148GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
149GBRDaniel McLay (GBR)Arkea - B&b Hotelszt
150ITALuca Mozzato (ITA)Arkea - B&b Hotelszt
151FRAAxel Laurance (FRA)zt
152BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
153NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Mobilityzt
154BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Dstnyzt
155NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Mobilityzt
156IRLSam Bennett (IRL)Decathlon AG2R la Mondialezt
157BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
158BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
159BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wantyzt
160FRAArnaud Démare (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
161BELRobbe Ghys (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
162FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdjzt
163AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Dstnyzt
164SUISilvan Dillier (SUI)zt
165NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Mobility36:02
166NEDFabio Jakobsen (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl36:11
167GBRMark Cavendish (GBR)Astana Qazaqstan Teamzt
168NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
169NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alulazt
170NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alulazt
171NEDBram Welten (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
172DENMichael Mørkøv (DEN)Astana Qazaqstan Teamzt
173NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Teamzt
174COLFernando Gaviria Rendon (COL)Movistarzt
175DENCasper Pedersen (DEN)Soudal - Quick Step

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Saint-Jean-de-Maurienne - Saint Vulbas 177,4km - 3 Juli 2024Sprint


1GBRMark Cavendish (GBR)Astana Qazaqstan Team4:08:46
2BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
3NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Mobilityzt
4BELArnaud De Lie (BEL)Lotto - Dstnyzt
5NEDFabio Jakobsen (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
6GERPascal Ackermann (GER)Israel - Premier Techzt
7FRAArnaud Démare (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
8BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wantyzt
9ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wantyzt
10NEDMarijn Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
11COLFernando Gaviria Rendon (COL)Movistarzt
12NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alulazt
13FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
14FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
15IRLSam Bennett (IRL)Decathlon AG2R la Mondialezt
16SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
17BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Dstnyzt
18NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Wantyzt
19RSARyan Gibbons (RSA)Lidl - Trekzt
20FRAAxel Zingle (FRA)Cofidiszt
21FRAAlexis Renard (FRA)Cofidiszt
22CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
23FRASandy Dujardin (FRA)Totalenergieszt
24GBRDaniel McLay (GBR)Arkea - B&b Hotelszt
25NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Teamzt
26ITADavide Formolo (ITA)Movistarzt
27BELJasper Stuyven (BEL)Lidl - Trekzt
28CANDerek Gee (CAN)Israel - Premier Techzt
29ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
30GERNils Politt (GER)Uae Team Emirateszt
31BELLaurenz Rex (BEL)Intermarché - Wantyzt
32BELOliver Naesen (BEL)Decathlon AG2R la Mondialezt
33ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
34GBRJake Stewart (GBR)Israel - Premier Techzt
35SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
36IRLBen Healy (IRL)EF Education - Easypostzt
37FRAChristophe Laporte (FRA)Team Visma / Lease a Bikezt
38DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Team Visma / Lease a Bikezt
39FRABruno Armirail (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
40NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninckzt
41DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Uno-X Mobilityzt
42USAMatteo Jorgenson (USA)Team Visma / Lease a Bikezt
43ITAGianni Moscon (ITA)Soudal - Quick Stepzt
44BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Stepzt
45ESPMikel Landa Meana (ESP)Soudal - Quick Stepzt
46LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
47AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
48BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
49GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
50AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
51RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
52SLOPrimoz Roglic (SLO)Bora - Hansgrohezt
53BELRobbe Ghys (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
54FRAGuillaume Martin (FRA)zt
55ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
56COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
57NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
58BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Stepzt
59BELTiesj Benoot (BEL)Team Visma / Lease a Bikezt
60RSALouis Meintjes (RSA)zt
61NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
62AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
63BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
64NEDBram Welten (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
65GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
66ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
67COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
68FRAThomas Gachignard (FRA)Totalenergieszt
69USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
70GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirateszt
71BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wantyzt
72FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdjzt
73GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alulazt
74ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
75CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
76BELSteff Cras (BEL)Totalenergieszt
77DENMichael Mørkøv (DEN)Astana Qazaqstan Teamzt
78FRADorian Godon (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
79NORJohannes Kulset (NOR)Uno-X Mobilityzt
80BELIlan Van Wilder (BEL)Soudal - Quick Stepzt
81FRAClément Russo (FRA)Groupama - Fdjzt
82POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
83ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
84GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wantyzt
85ITAGiulio Ciccone (ITA)Lidl - Trekzt
86SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
87PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
88NOROdd Christian Eiking (NOR)Uno-X Mobilityzt
89FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
90NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alulazt
91SUISilvan Dillier (SUI)zt
92BELAmaury Capiot (BEL)Arkea - B&b Hotelszt
93FRAPaul Lapeira (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
94FRANans Peters (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
95ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
96AUTFelix Gall (AUT)Decathlon AG2R la Mondialezt
97SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alulazt
98FRAJordan Jegat (FRA)Totalenergieszt
99BELWout Van Aert (BEL)Team Visma / Lease a Bikezt
100GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
101NEDWilco Kelderman (NED)Team Visma / Lease a Bikezt
102ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Lidl - Trekzt
103LATToms Skujins (LAT)Lidl - Trekzt
104FRAJulien Bernard (FRA)Lidl - Trekzt
105LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohezt
106LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
107ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)EF Education - Easypostzt
108KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
109FRAKévin Vauquelin (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
110FRAWarren Barguil (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
111ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Arkea - B&b Hotelszt
112BELTim Wellens (BEL)Uae Team Emirateszt
113AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alulazt
114GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victoriouszt
115NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Mobilityzt
116FRANicolas Prodhomme (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
117ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Arkea - B&b Hotelszt
118DENSøren Kragh Andersen (DEN)Alpecin - Deceuninckzt
119BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Stepzt
120BELTim Declercq (BEL)Lidl - Trekzt
121NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Mobilityzt
122GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadierszt
123NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Mobilityzt
124BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
125KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
126AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alulazt
127DENMads Pedersen (DEN)Lidl - Trekzt
128PORRui Alberto Faria da Costa (POR)EF Education - Easypostzt
129SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
130DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
131BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Dstnyzt
132BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
133FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdjzt
134FRAPavel Sivakov (FRA)Uae Team Emirateszt
135BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Dstnyzt
136FRAAxel Laurance (FRA)zt
137NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
138ITAMatteo Sobrero (ITA)Bora - Hansgrohezt
139GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohezt
140ESPJavier Romo Oliver (ESP)Movistarzt
141AUSMichael Matthews (AUS)Team Jayco Alulazt
142BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Dstnyzt
143ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
144ITALuca Mozzato (ITA)Arkea - B&b Hotelszt
145PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
146ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
147NEDFrank Van Den Broek (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
148USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
149FRAClément Champoussin (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
150FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergieszt
151BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Dstnyzt
152DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Jayco Alulazt
153GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
154GBRStephen Williams (GBR)Israel - Premier Techzt
155FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
156ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis1:02
157ITADavide Ballerini (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
158GBROscar Onley (GBR)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
159CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Stepzt
160NEDBart Lemmen (NED)Team Visma / Lease a Bikezt
161AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
162AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Dstnyzt
163BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Dstnyzt
164COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
165FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
166SLOJan Tratnik (SLO)Team Visma / Lease a Bikezt
167ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
168FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
169FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
170FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Wantyzt
171GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
172GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious2:43
173FRAMattéo Vercher (FRA)Totalenergieszt
174NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Mobility3:06

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Mâcon - Dijon 163,5km - 4 Juli 2024Sprint


1NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alula3:31:55
2ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wantyzt
3COLFernando Gaviria Rendon (COL)Movistarzt
4GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
5BELArnaud De Lie (BEL)Lotto - Dstnyzt
6BELWout Van Aert (BEL)Team Visma / Lease a Bikezt
7FRAArnaud Démare (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
8NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Mobilityzt
9GERPascal Ackermann (GER)Israel - Premier Techzt
10BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
11FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
12FRASandy Dujardin (FRA)Totalenergieszt
13BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wantyzt
14NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Teamzt
15DENMads Pedersen (DEN)Lidl - Trekzt
16NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninckzt
17FRAClément Russo (FRA)Groupama - Fdjzt
18FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
19GBRMark Cavendish (GBR)Astana Qazaqstan Teamzt
20BELOliver Naesen (BEL)Decathlon AG2R la Mondialezt
21BELAmaury Capiot (BEL)Arkea - B&b Hotelszt
22SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
23NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Mobilityzt
24IRLSam Bennett (IRL)Decathlon AG2R la Mondialezt
25DENMichael Mørkøv (DEN)Astana Qazaqstan Teamzt
26CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
27BELRobbe Ghys (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
28NEDFabio Jakobsen (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
29RSARyan Gibbons (RSA)Lidl - Trekzt
30DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Uno-X Mobilityzt
31CANDerek Gee (CAN)Israel - Premier Techzt
32BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Stepzt
33FRAGuillaume Martin (FRA)zt
34SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
35BELJasper Stuyven (BEL)Lidl - Trekzt
36POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
37ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
38ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
39COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
40FRAChristophe Laporte (FRA)Team Visma / Lease a Bikezt
41NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Wantyzt
42USAMatteo Jorgenson (USA)Team Visma / Lease a Bikezt
43DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Team Visma / Lease a Bikezt
44GBRJake Stewart (GBR)Israel - Premier Techzt
45BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Stepzt
46COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
47BELIlan Van Wilder (BEL)Soudal - Quick Stepzt
48RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
49GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wantyzt
50LATToms Skujins (LAT)Lidl - Trekzt
51ITAGianni Moscon (ITA)Soudal - Quick Stepzt
52GERNils Politt (GER)Uae Team Emirateszt
53ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
54PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
55AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
56RSALouis Meintjes (RSA)zt
57SLOPrimoz Roglic (SLO)Bora - Hansgrohezt
58AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
59AUSMichael Matthews (AUS)Team Jayco Alulazt
60BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
61ITAGiulio Ciccone (ITA)Lidl - Trekzt
62GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
63FRANans Peters (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
64ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
65BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wantyzt
66NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
67FRAThomas Gachignard (FRA)Totalenergieszt
68ESPMikel Landa Meana (ESP)Soudal - Quick Stepzt
69SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
70ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
71FRAJulien Bernard (FRA)Lidl - Trekzt
72ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Lidl - Trekzt
73NEDBram Welten (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
74LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohezt
75FRAAxel Zingle (FRA)Cofidiszt
76ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
77BELSteff Cras (BEL)Totalenergieszt
78FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdjzt
79FRABruno Armirail (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
80IRLBen Healy (IRL)EF Education - Easypostzt
81FRAPaul Lapeira (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
82BELLaurenz Rex (BEL)Intermarché - Wantyzt
83AUTFelix Gall (AUT)Decathlon AG2R la Mondialezt
84GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirateszt
85FRANicolas Prodhomme (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
86NEDFrank Van Den Broek (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
87GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alulazt
88NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
89NOROdd Christian Eiking (NOR)Uno-X Mobilityzt
90GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
91LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
92FRAAlexis Renard (FRA)Cofidiszt
93DENSøren Kragh Andersen (DEN)Alpecin - Deceuninckzt
94FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
95LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
96FRAJordan Jegat (FRA)Totalenergieszt
97FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Wantyzt
98FRADorian Godon (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
99NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alulazt
100NORJohannes Kulset (NOR)Uno-X Mobilityzt
101ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Arkea - B&b Hotelszt
102AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alulazt
103ESPJavier Romo Oliver (ESP)Movistarzt
104SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alulazt
105AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alulazt
106BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
107BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
108USASean Quinn (USA)EF Education - Easypost0:29
109BELTim Wellens (BEL)Uae Team Emirates0:32
110CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
111GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victoriouszt
112ITADavide Formolo (ITA)Movistarzt
113BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Dstnyzt
114GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
115GBRDaniel McLay (GBR)Arkea - B&b Hotelszt
116ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistar0:40
117FRAKévin Vauquelin (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
118GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadierszt
119GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
120ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)EF Education - Easypostzt
121ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Arkea - B&b Hotelszt
122SUISilvan Dillier (SUI)zt
123BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
124BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Dstnyzt
125BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Dstnyzt
126NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
127PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
128BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Stepzt
129BELTim Declercq (BEL)Lidl - Trekzt
130BELTiesj Benoot (BEL)Team Visma / Lease a Bikezt
131NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Mobilityzt
132ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
133ITALuca Mozzato (ITA)Arkea - B&b Hotelszt
134DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
135FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj1:09
136GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
137NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Mobilityzt
138NEDBart Lemmen (NED)Team Visma / Lease a Bikezt
139SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious1:35
140FRAAxel Laurance (FRA)zt
141NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Mobilityzt
142FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdj1:50
143BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Dstny1:56
144FRAPavel Sivakov (FRA)Uae Team Emirateszt
145ITAMatteo Sobrero (ITA)Bora - Hansgrohe2:02
146KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team2:17
147NEDWilco Kelderman (NED)Team Visma / Lease a Bike2:24
148GBRStephen Williams (GBR)Israel - Premier Tech2:41
149AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
150BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Dstny2:53
151GBROscar Onley (GBR)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
152FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdjzt
153AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
154FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
155FRAMattéo Vercher (FRA)Totalenergieszt
156FRAWarren Barguil (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
157FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
158FRAClément Champoussin (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
159KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Team2:58
160ITADavide Ballerini (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
161PORRui Alberto Faria da Costa (POR)EF Education - Easypost3:18
162NEDMarijn Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
163USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
164ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
165GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohezt
166COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
167FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergieszt
168ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
169ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
170DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Jayco Alulazt
171BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Dstnyzt
172CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Stepzt
173AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Dstnyzt
174SLOJan Tratnik (SLO)Team Visma / Lease a Bike4:36

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Nuits-Saint-Georges - Gevrey-Chambertin 25,3km - 5 Juli 2024Individuele Tijdrit


1BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Step0:28:52
2SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates0:12
3SLOPrimoz Roglic (SLO)Bora - Hansgrohe0:34
4DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Team Visma / Lease a Bike0:37
5BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Dstny0:52
6FRAKévin Vauquelin (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
7USAMatteo Jorgenson (USA)Team Visma / Lease a Bike0:54
8PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates0:57
9IRLBen Healy (IRL)EF Education - Easypost0:59
10SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj1:00
11RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohe1:04
12SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypost1:14
13BELIlan Van Wilder (BEL)Soudal - Quick Stepzt
14CANDerek Gee (CAN)Israel - Premier Tech1:17
15ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirates1:18
16PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar1:24
17ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers1:27
18ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious1:30
19GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alula1:33
20FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdj1:36
21ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistar1:41
22FRABruno Armirail (FRA)Decathlon AG2R la Mondiale1:42
23GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirates1:47
24BELWout Van Aert (BEL)Team Visma / Lease a Bike1:51
25ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Arkea - B&b Hotels1:52
26AUSMichael Matthews (AUS)Team Jayco Alula1:55
27COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
28AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe1:56
29GERNils Politt (GER)Uae Team Emirates1:57
30ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar1:59
31ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)EF Education - Easypost2:01
32BELSteff Cras (BEL)Totalenergies2:05
33AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victorious2:08
34KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team2:13
35ESPMikel Landa Meana (ESP)Soudal - Quick Step2:15
36COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers2:16
37RSALouis Meintjes (RSA)2:19
38GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers2:21
39AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alula2:22
40COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team2:23
41ITAGiulio Ciccone (ITA)Lidl - Trek2:27
42AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alula2:28
43FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
44BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadiers2:29
45DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Tech2:31
46BELJasper Stuyven (BEL)Lidl - Trek2:40
47ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Arkea - B&b Hotels2:42
48FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdj2:48
49BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Dstny2:50
50AUTFelix Gall (AUT)Decathlon AG2R la Mondiale2:57
51FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
52FRADorian Godon (FRA)Decathlon AG2R la Mondiale3:00
53FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnl3:01
54USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
55FRANicolas Prodhomme (FRA)Decathlon AG2R la Mondiale3:03
56BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wanty3:05
57FRAJordan Jegat (FRA)Totalenergies3:07
58USASean Quinn (USA)EF Education - Easypost3:09
59FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj3:10
60FRAAxel Zingle (FRA)Cofidis3:11
61FRAJulien Bernard (FRA)Lidl - Trekzt
62FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj3:12
63FRAGuillaume Martin (FRA)3:13
64DENSøren Kragh Andersen (DEN)Alpecin - Deceuninck3:15
65FRAThomas Gachignard (FRA)Totalenergies3:17
66FRANans Peters (FRA)Decathlon AG2R la Mondiale3:18
67PORRui Alberto Faria da Costa (POR)EF Education - Easypost3:20
68RSARyan Gibbons (RSA)Lidl - Trek3:22
69ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis3:26
70BELTim Wellens (BEL)Uae Team Emirateszt
71NOROdd Christian Eiking (NOR)Uno-X Mobility3:30
72LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj3:31
73NEDWilco Kelderman (NED)Team Visma / Lease a Bike3:32
74FRAClément Russo (FRA)Groupama - Fdjzt
75NEDMarijn Van Den Berg (NED)EF Education - Easypost3:35
76FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Wantyzt
77ESPJavier Romo Oliver (ESP)Movistar3:36
78CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Tech3:38
79ITAMatteo Sobrero (ITA)Bora - Hansgrohe3:39
80FRAPavel Sivakov (FRA)Uae Team Emirates3:40
81NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninck3:41
82NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Mobilityzt
83ITADavide Ballerini (ITA)Astana Qazaqstan Team3:47
84LATToms Skujins (LAT)Lidl - Trek3:48
85LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohe3:49
86POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
87GBRJake Stewart (GBR)Israel - Premier Tech3:50
88KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
89GBRDaniel McLay (GBR)Arkea - B&b Hotels3:51
90NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
91FRAWarren Barguil (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnl3:52
92SUISilvan Dillier (SUI)3:54
93FRAMattéo Vercher (FRA)Totalenergies3:56
94ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
95BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Step3:58
96AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Dstny4:01
97NORJohannes Kulset (NOR)Uno-X Mobility4:02
98ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
99GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wantyzt
100GBROscar Onley (GBR)Team Dsm-Firmenich Postnl4:03
101NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Wanty4:05
102CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Tech4:07
103NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Mobility4:08
104ITALuca Mozzato (ITA)Arkea - B&b Hotelszt
105ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty4:13
106FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
107GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
108DENMichael Mørkøv (DEN)Astana Qazaqstan Team4:14
109BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
110AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohe4:15
111BELOliver Naesen (BEL)Decathlon AG2R la Mondiale4:16
112ITAGianni Moscon (ITA)Soudal - Quick Step4:18
113FRAArnaud Démare (FRA)Arkea - B&b Hotels4:19
114FRAChristophe Laporte (FRA)Team Visma / Lease a Bikezt
115ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidis4:21
116NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Teamzt
117NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Mobility4:22
118ITADavide Formolo (ITA)Movistarzt
119NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Mobility4:23
120GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadiers4:24
121FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergies4:27
122FRAPaul Lapeira (FRA)Decathlon AG2R la Mondiale4:28
123GBRMark Cavendish (GBR)Astana Qazaqstan Team4:29
124NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Mobility4:31
125BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Dstny4:33
126BELAmaury Capiot (BEL)Arkea - B&b Hotels4:34
127CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Stepzt
128BELTiesj Benoot (BEL)Team Visma / Lease a Bike4:35
129BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Dstny4:36
130GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
131LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Tech4:37
132GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadierszt
133ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypost4:39
134AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
135GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohe4:40
136BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Dstny4:42
137FRAClément Champoussin (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
138GERSimon Geschke (GER)Cofidis4:44
139BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
140DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Uno-X Mobilityzt
141ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers4:47
142BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wanty4:48
143GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victoriouszt
144GBRStephen Williams (GBR)Israel - Premier Tech4:50
145BELRobbe Ghys (BEL)Alpecin - Deceuninck4:51
146SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious4:55
147GERPascal Ackermann (GER)Israel - Premier Tech4:57
148FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
149BELTim Declercq (BEL)Lidl - Trek5:00
150BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Step5:01
151BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninck5:02
152NEDFrank Van Den Broek (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
153NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alula5:03
154FRAAxel Laurance (FRA)5:06
155BELPiet Allegaert (BEL)Cofidis5:07
156SLOJan Tratnik (SLO)Team Visma / Lease a Bike5:09
157DENMads Pedersen (DEN)Lidl - Trek5:10
158FRASandy Dujardin (FRA)Totalenergieszt
159NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohe5:11
160NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alula5:12
161BELLaurenz Rex (BEL)Intermarché - Wanty5:14
162NEDBram Welten (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl5:16
163GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victorious5:18
164ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Lidl - Trek5:19
165BELArnaud De Lie (BEL)Lotto - Dstny5:20
166COLFernando Gaviria Rendon (COL)Movistar5:25
167DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Jayco Alulazt
168NEDBart Lemmen (NED)Team Visma / Lease a Bike5:28
169FRAAlexis Renard (FRA)Cofidis5:30
170IRLSam Bennett (IRL)Decathlon AG2R la Mondialezt
171NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl5:36
172BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Dstny5:41
173SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alulazt
174NEDFabio Jakobsen (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl6:17

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - Semur-en-Auxois - Colombey-les-Deux-Eglises 183,4km - 6 Juli 2024Medium berg


1ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty4:04:50
2BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
3BELArnaud De Lie (BEL)Lotto - Dstnyzt
4GERPascal Ackermann (GER)Israel - Premier Techzt
5NEDMarijn Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
6RSARyan Gibbons (RSA)Lidl - Trekzt
7FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
8GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
9ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
10BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Stepzt
11DENSøren Kragh Andersen (DEN)Alpecin - Deceuninckzt
12NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Mobilityzt
13SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
14GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victoriouszt
15FRAClément Russo (FRA)Groupama - Fdjzt
16BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Dstnyzt
17LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohezt
18FRAAxel Laurance (FRA)zt
19COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
20NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Teamzt
21LATToms Skujins (LAT)Lidl - Trekzt
22FRAGuillaume Martin (FRA)zt
23BELIlan Van Wilder (BEL)Soudal - Quick Stepzt
24RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
25NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alulazt
26NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
27IRLSam Bennett (IRL)Decathlon AG2R la Mondialezt
28CANDerek Gee (CAN)Israel - Premier Techzt
29IRLBen Healy (IRL)EF Education - Easypostzt
30ESPMikel Landa Meana (ESP)Soudal - Quick Stepzt
31GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
32FRAArnaud Démare (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
33DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Team Visma / Lease a Bikezt
34ITAGianni Moscon (ITA)Soudal - Quick Stepzt
35DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Uno-X Mobilityzt
36SLOPrimoz Roglic (SLO)Bora - Hansgrohezt
37FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
38ITAGiulio Ciccone (ITA)Lidl - Trekzt
39ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
40USAMatteo Jorgenson (USA)Team Visma / Lease a Bikezt
41ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
42BELSteff Cras (BEL)Totalenergieszt
43ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)EF Education - Easypostzt
44FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdjzt
45BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
46COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
47AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
48RSALouis Meintjes (RSA)zt
49GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alulazt
50AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
51PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
52GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirateszt
53ITAMatteo Sobrero (ITA)Bora - Hansgrohezt
54ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
55FRANans Peters (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
56FRAPaul Lapeira (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
57ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
58FRANicolas Prodhomme (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
59FRAChristophe Laporte (FRA)Team Visma / Lease a Bikezt
60ESPJavier Romo Oliver (ESP)Movistarzt
61AUTFelix Gall (AUT)Decathlon AG2R la Mondialezt
62ITADavide Formolo (ITA)Movistarzt
63BELTim Declercq (BEL)Lidl - Trekzt
64SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
65NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Mobilityzt
66FRAJulien Bernard (FRA)Lidl - Trekzt
67FRABruno Armirail (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
68FRAThomas Gachignard (FRA)Totalenergieszt
69BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
70NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
71GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wantyzt
72NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Mobilityzt
73FRAAxel Zingle (FRA)Cofidiszt
74BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Dstnyzt
75GERNils Politt (GER)Uae Team Emirateszt
76CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
77KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
78GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohezt
79NEDWilco Kelderman (NED)Team Visma / Lease a Bikezt
80ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Lidl - Trekzt
81BELTim Wellens (BEL)Uae Team Emirateszt
82BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Stepzt
83COLFernando Gaviria Rendon (COL)Movistarzt
84BELRobbe Ghys (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
85ITALuca Mozzato (ITA)Arkea - B&b Hotelszt
86BELAmaury Capiot (BEL)Arkea - B&b Hotelszt
87DENMichael Mørkøv (DEN)Astana Qazaqstan Teamzt
88GBRMark Cavendish (GBR)Astana Qazaqstan Teamzt
89NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Wantyzt
90FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
91PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
92BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Stepzt
93GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
94LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
95GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
96ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Arkea - B&b Hotelszt
97GBRJake Stewart (GBR)Israel - Premier Techzt
98SUISilvan Dillier (SUI)zt
99FRAKévin Vauquelin (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
100BELTiesj Benoot (BEL)Team Visma / Lease a Bikezt
101NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninckzt
102NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alulazt
103NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
104GBRStephen Williams (GBR)Israel - Premier Techzt
105GBRDaniel McLay (GBR)Arkea - B&b Hotelszt
106DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Jayco Alulazt
107LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
108BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
109BELJasper Stuyven (BEL)Lidl - Trekzt
110FRADorian Godon (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
111AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alulazt
112SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alulazt
113SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious0:42
114FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Wantyzt
115BELLaurenz Rex (BEL)Intermarché - Wantyzt
116NEDBart Lemmen (NED)Team Visma / Lease a Bikezt
117BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
118FRAPavel Sivakov (FRA)Uae Team Emirateszt
119FRAAlexis Renard (FRA)Cofidiszt
120CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
121POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
122NEDFrank Van Den Broek (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
123AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohe0:55
124BELOliver Naesen (BEL)Decathlon AG2R la Mondialezt
125FRAClément Champoussin (FRA)Arkea - B&b Hotels1:03
126ITADavide Ballerini (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
127ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
128PORRui Alberto Faria da Costa (POR)EF Education - Easypost1:12
129BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Dstny1:17
130BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Dstny1:31
131FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnl1:38
132BELWout Van Aert (BEL)Team Visma / Lease a Bikezt
133BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Dstnyzt
134USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
135COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
136KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
137BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wantyzt
138SLOJan Tratnik (SLO)Team Visma / Lease a Bikezt
139ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
140GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadiers1:45
141NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Mobility1:55
142NOROdd Christian Eiking (NOR)Uno-X Mobility1:58
143AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alula3:11
144NEDBram Welten (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
145USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
146NEDFabio Jakobsen (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
147BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wantyzt
148AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Dstnyzt
149GBROscar Onley (GBR)Team Dsm-Firmenich Postnl5:13
150FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
151FRAWarren Barguil (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnl5:52
152FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
153ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
154DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
155FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
156AUSMichael Matthews (AUS)Team Jayco Alulazt
157SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
158ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
159AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
160FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdjzt
161ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates8:46
162ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
163ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Arkea - B&b Hotelszt
164FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergieszt
165BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Dstnyzt
166NORJohannes Kulset (NOR)Uno-X Mobilityzt
167FRAJordan Jegat (FRA)Totalenergieszt
168GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
169GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
170CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Stepzt
171FRAMattéo Vercher (FRA)Totalenergieszt
172NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Mobilityzt
173FRASandy Dujardin (FRA)Totalenergies9:11
174DENMads Pedersen (DEN)Lidl - Trek

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 9 - Troyes - Troyes 199km - 7 Juli 2024Medium berg


1FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies4:19:43
2GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
3CANDerek Gee (CAN)Israel - Premier Techzt
4ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
5IRLBen Healy (IRL)EF Education - Easypost0:02
6KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
7ESPJavier Romo Oliver (ESP)Movistar0:12
8BELJasper Stuyven (BEL)Lidl - Trek0:18
9ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty1:17
10AUSMichael Matthews (AUS)Team Jayco Alulazt
11NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninckzt
12NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Mobilityzt
13PORRui Alberto Faria da Costa (POR)EF Education - Easypostzt
14DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
15FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
16GERPascal Ackermann (GER)Israel - Premier Tech1:46
17FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Wantyzt
18NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Wantyzt
19BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
20SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alulazt
21NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Mobilityzt
22FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
23NEDMarijn Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
24ITAGiulio Ciccone (ITA)Lidl - Trekzt
25RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
26FRAClément Champoussin (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
27PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
28LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
29SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
30PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
31ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Arkea - B&b Hotelszt
32ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
33ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
34COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
35ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
36USAMatteo Jorgenson (USA)Team Visma / Lease a Bikezt
37SLOPrimoz Roglic (SLO)Bora - Hansgrohezt
38AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
39FRAGuillaume Martin (FRA)zt
40NORJohannes Kulset (NOR)Uno-X Mobilityzt
41CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
42LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
43BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Dstnyzt
44SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
45BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Stepzt
46GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirateszt
47BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Stepzt
48AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
49DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Team Visma / Lease a Bikezt
50POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
51COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
52ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
53ESPMikel Landa Meana (ESP)Soudal - Quick Stepzt
54BELWout Van Aert (BEL)Team Visma / Lease a Bikezt
55BELOliver Naesen (BEL)Decathlon AG2R la Mondialezt
56AUTFelix Gall (AUT)Decathlon AG2R la Mondialezt
57FRAWarren Barguil (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
58FRAChristophe Laporte (FRA)Team Visma / Lease a Bikezt
59FRAJulien Bernard (FRA)Lidl - Trekzt
60BELSteff Cras (BEL)Totalenergieszt
61ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
62GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
63BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
64ITADavide Formolo (ITA)Movistarzt
65GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohezt
66NEDFrank Van Den Broek (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
67LATToms Skujins (LAT)Lidl - Trekzt
68GERNils Politt (GER)Uae Team Emirates2:18
69BELPiet Allegaert (BEL)Cofidis2:27
70FRADorian Godon (FRA)Decathlon AG2R la Mondiale2:38
71FRAThomas Gachignard (FRA)Totalenergies3:04
72NEDWilco Kelderman (NED)Team Visma / Lease a Bike6:10
73BELTim Wellens (BEL)Uae Team Emirates8:10
74GBRJake Stewart (GBR)Israel - Premier Tech9:18
75FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
76GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
77ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
78LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohezt
79FRAPavel Sivakov (FRA)Uae Team Emirateszt
80BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wanty11:42
81RSALouis Meintjes (RSA)zt
82SLOJan Tratnik (SLO)Team Visma / Lease a Bikezt
83SUISilvan Dillier (SUI)zt
84FRAClément Russo (FRA)Groupama - Fdjzt
85FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
86BELTiesj Benoot (BEL)Team Visma / Lease a Bikezt
87BELTim Declercq (BEL)Lidl - Trekzt
88BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Stepzt
89FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdjzt
90NEDBart Lemmen (NED)Team Visma / Lease a Bikezt
91FRAKévin Vauquelin (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
92NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Mobilityzt
93ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
94BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Dstnyzt
95SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
96GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadierszt
97RSARyan Gibbons (RSA)Lidl - Trekzt
98NOROdd Christian Eiking (NOR)Uno-X Mobilityzt
99ITALuca Mozzato (ITA)Arkea - B&b Hotelszt
100ITAMatteo Sobrero (ITA)Bora - Hansgrohezt
101BELIlan Van Wilder (BEL)Soudal - Quick Stepzt
102GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
103FRANans Peters (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
104FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
105ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Lidl - Trekzt
106BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Dstnyzt
107BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Dstnyzt
108BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
109GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wantyzt
110BELLaurenz Rex (BEL)Intermarché - Wantyzt
111FRAAxel Zingle (FRA)Cofidiszt
112FRANicolas Prodhomme (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
113FRABruno Armirail (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
114ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)EF Education - Easypostzt
115FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
116FRAJordan Jegat (FRA)Totalenergieszt
117FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergieszt
118FRAPaul Lapeira (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
119BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Dstnyzt
120FRAArnaud Démare (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
121GBRDaniel McLay (GBR)Arkea - B&b Hotelszt
122AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
123CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
124GBRMark Cavendish (GBR)Astana Qazaqstan Teamzt
125DENMichael Mørkøv (DEN)Astana Qazaqstan Teamzt
126KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
127ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
128DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Jayco Alulazt
129DENSøren Kragh Andersen (DEN)Alpecin - Deceuninckzt
130FRAAxel Laurance (FRA)zt
131NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
132GBROscar Onley (GBR)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
133AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alulazt
134GBRStephen Williams (GBR)Israel - Premier Techzt
135DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Uno-X Mobilityzt
136NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Teamzt
137GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
138GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alulazt
139COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
140CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Stepzt
141COLFernando Gaviria Rendon (COL)Movistarzt
142ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
143USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
144BELArnaud De Lie (BEL)Lotto - Dstnyzt
145AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
146FRAMattéo Vercher (FRA)Totalenergies12:01
147ITAGianni Moscon (ITA)Soudal - Quick Stepzt
148FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdjzt
149FRASandy Dujardin (FRA)Totalenergies14:19
150USASean Quinn (USA)EF Education - Easypost15:03
151AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alula15:35
152FRAAlexis Renard (FRA)Cofidis18:05
153BELAmaury Capiot (BEL)Arkea - B&b Hotelszt
154GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victoriouszt
155NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
156SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
157GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
158BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Dstnyzt
159NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alulazt
160NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alulazt
161BELRobbe Ghys (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
162NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Mobilityzt
163ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
164BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
165IRLSam Bennett (IRL)Decathlon AG2R la Mondialezt
166ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Arkea - B&b Hotelszt
167NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Mobilityzt
168ITADavide Ballerini (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
169AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Dstnyzt
170NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl27:24
171NEDBram Welten (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
172NEDFabio Jakobsen (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
173BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wantyzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 10 - Orléans - Saint-Amand-Montrond 187,3km - 9 Juli 2024Sprint


1BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninck4:20:06
2ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wantyzt
3GERPascal Ackermann (GER)Israel - Premier Techzt
4BELWout Van Aert (BEL)Team Visma / Lease a Bikezt
5COLFernando Gaviria Rendon (COL)Movistarzt
6IRLSam Bennett (IRL)Decathlon AG2R la Mondialezt
7GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
8GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
9NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alulazt
10FRAAxel Zingle (FRA)Cofidiszt
11NEDMarijn Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
12BELOliver Naesen (BEL)Decathlon AG2R la Mondialezt
13FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
14RSARyan Gibbons (RSA)Lidl - Trekzt
15NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninckzt
16NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Mobilityzt
17BELArnaud De Lie (BEL)Lotto - Dstnyzt
18GBRMark Cavendish (GBR)Astana Qazaqstan Teamzt
19FRAClément Russo (FRA)Groupama - Fdjzt
20FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
21NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Wantyzt
22BELAmaury Capiot (BEL)Arkea - B&b Hotelszt
23FRAArnaud Démare (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
24GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victoriouszt
25GBRDaniel McLay (GBR)Arkea - B&b Hotelszt
26LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohezt
27BELTiesj Benoot (BEL)Team Visma / Lease a Bikezt
28DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Team Visma / Lease a Bikezt
29SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
30USAMatteo Jorgenson (USA)Team Visma / Lease a Bikezt
31ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
32BELLaurenz Rex (BEL)Intermarché - Wantyzt
33ESPMikel Landa Meana (ESP)Soudal - Quick Stepzt
34PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
35PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
36NEDBram Welten (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
37AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
38COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
39DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Uno-X Mobilityzt
40SLOPrimoz Roglic (SLO)Bora - Hansgrohezt
41AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
42BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Dstnyzt
43ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
44IRLBen Healy (IRL)EF Education - Easypostzt
45ITAMatteo Sobrero (ITA)Bora - Hansgrohezt
46BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Stepzt
47ITAGiulio Ciccone (ITA)Lidl - Trekzt
48BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Stepzt
49GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirateszt
50FRAJulien Bernard (FRA)Lidl - Trekzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 11 - Évaux-les-Bains - Le Lioran 211km - 10 Juli 2024Berg


1DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Team Visma / Lease a Bike4:58:00
2SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
3BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Step0:25
4SLOPrimoz Roglic (SLO)Bora - Hansgrohezt
5ITAGiulio Ciccone (ITA)Lidl - Trek1:47
6PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates1:49
7GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirateszt
8ESPMikel Landa Meana (ESP)Soudal - Quick Stepzt
9ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers1:55
10AUTFelix Gall (AUT)Decathlon AG2R la Mondiale2:38
11COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious3:34
12CANDerek Gee (CAN)Israel - Premier Tech3:38
13GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alula3:43
14ESPJavier Romo Oliver (ESP)Movistar3:48
15ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirates4:39
16USAMatteo Jorgenson (USA)Team Visma / Lease a Bikezt
17IRLBen Healy (IRL)EF Education - Easypostzt
18COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
19BELSteff Cras (BEL)Totalenergieszt
20NEDWilco Kelderman (NED)Team Visma / Lease a Bikezt
21RSALouis Meintjes (RSA)6:48
22NOROdd Christian Eiking (NOR)Uno-X Mobility6:57
23ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar10:45
24ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Lidl - Trekzt
25AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
26BELTiesj Benoot (BEL)Team Visma / Lease a Bikezt
27DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Tech12:41
28FRAGuillaume Martin (FRA)zt
29FRAJulien Bernard (FRA)Lidl - Trekzt
30FRANicolas Prodhomme (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
31FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
32AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
33BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
34GBROscar Onley (GBR)Team Dsm-Firmenich Postnl16:04
35BELIlan Van Wilder (BEL)Soudal - Quick Step16:23
36FRABruno Armirail (FRA)Decathlon AG2R la Mondiale16:45
37FRAPavel Sivakov (FRA)Uae Team Emirateszt
38NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
39ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
40LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohe17:07
41FRAJordan Jegat (FRA)Totalenergieszt
42ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)EF Education - Easypost18:26
43FRAPaul Lapeira (FRA)Decathlon AG2R la Mondiale20:03
44GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers22:54
45AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alulazt
46FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdjzt
47USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
48SLOJan Tratnik (SLO)Team Visma / Lease a Bikezt
49FRAMattéo Vercher (FRA)Totalenergieszt
50ITAMatteo Sobrero (ITA)Bora - Hansgrohezt
51CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Stepzt
52FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnl23:27
53ITADavide Formolo (ITA)Movistarzt
54ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistar24:16
55BELOliver Naesen (BEL)Decathlon AG2R la Mondiale25:17
56BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Stepzt
57FRAWarren Barguil (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
58FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
59LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
60LATToms Skujins (LAT)Lidl - Trekzt
61PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
62POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
63FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergieszt
64CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
65FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
66ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
67ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
68NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Mobilityzt
69USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
70AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
71NEDBart Lemmen (NED)Team Visma / Lease a Bike25:26
72SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj25:40
73FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj26:50
74FRANans Peters (FRA)Decathlon AG2R la Mondiale26:54
75BELTim Wellens (BEL)Uae Team Emirates29:23
76SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
77FRAAxel Zingle (FRA)Cofidiszt
78SUISilvan Dillier (SUI)zt
79RSARyan Gibbons (RSA)Lidl - Trekzt
80ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Arkea - B&b Hotelszt
81FRAThomas Gachignard (FRA)Totalenergieszt
82NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Wantyzt
83NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Mobilityzt
84NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
85COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
86NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Mobilityzt
87DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Uno-X Mobilityzt
88BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Dstnyzt
89AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
90NEDFrank Van Den Broek (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
91LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
92GERNils Politt (GER)Uae Team Emirateszt
93NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
94DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Jayco Alulazt
95AUSMichael Matthews (AUS)Team Jayco Alulazt
96GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
97BELAmaury Capiot (BEL)Arkea - B&b Hotelszt
98AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alulazt
99GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victoriouszt
100ITAGianni Moscon (ITA)Soudal - Quick Step29:43
101ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
102BELLaurenz Rex (BEL)Intermarché - Wantyzt
103PORRui Alberto Faria da Costa (POR)EF Education - Easypostzt
104GBRStephen Williams (GBR)Israel - Premier Tech29:51
105BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Deceuninck29:55
106ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Arkea - B&b Hotelszt
107BELPiet Allegaert (BEL)Cofidis29:57
108BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Stepzt
109ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
110BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wantyzt
111BELWout Van Aert (BEL)Team Visma / Lease a Bike30:25
112NEDMarijn Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
113FRAChristophe Laporte (FRA)Team Visma / Lease a Bikezt
114NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Mobilityzt
115GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
116FRAClément Champoussin (FRA)Arkea - B&b Hotels30:29
117BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Dstny31:08
118FRAAxel Laurance (FRA)31:27
119BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Dstnyzt
120GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadiers31:58
121GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadierszt
122FRAKévin Vauquelin (FRA)Arkea - B&b Hotels32:05
123BELRobbe Ghys (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
124ITADavide Ballerini (ITA)Astana Qazaqstan Team33:12
125FRADorian Godon (FRA)Decathlon AG2R la Mondiale36:20
126FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
127FRAClément Russo (FRA)Groupama - Fdj36:32
128BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Dstny36:34
129BELArnaud De Lie (BEL)Lotto - Dstnyzt
130BELJasper Stuyven (BEL)Lidl - Trekzt
131NORJohannes Kulset (NOR)Uno-X Mobilityzt
132BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Dstnyzt
133GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohezt
134KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
135KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
136CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
137ITALuca Mozzato (ITA)Arkea - B&b Hotelszt
138GBRJake Stewart (GBR)Israel - Premier Techzt
139SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alula37:07
140ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty38:02
141GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wantyzt
142ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
143SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
144GERPascal Ackermann (GER)Israel - Premier Techzt
145BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Dstnyzt
146FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
147AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Dstnyzt
148IRLSam Bennett (IRL)Decathlon AG2R la Mondialezt
149GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victorious38:11
150FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdj38:20
151FRASandy Dujardin (FRA)Totalenergieszt
152BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Deceuninck38:29
153NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninck38:31
154NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Mobility39:02
155FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Wanty39:43
156BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninck40:13
157COLFernando Gaviria Rendon (COL)Movistarzt
158BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wantyzt
159NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Team41:59
160NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alulazt
161GBRMark Cavendish (GBR)Astana Qazaqstan Teamzt
162GBRDaniel McLay (GBR)Arkea - B&b Hotelszt
163NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alulazt
164DENSøren Kragh Andersen (DEN)Alpecin - Deceuninckzt
165DENMichael Mørkøv (DEN)Astana Qazaqstan Teamzt
166FRAArnaud Démare (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
167NEDBram Welten (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl47:58
168NEDFabio Jakobsen (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
169ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidis
170FRAAlexis Renard (FRA)Cofidis
171BELTim Declercq (BEL)Lidl - Trek
OTLGBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious-

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 12 - Aurillac - Villeneuve-sur-Lot 203,6km - 11 Juli 2024Sprint


1ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty4:17:15
2BELWout Van Aert (BEL)Team Visma / Lease a Bikezt
3GERPascal Ackermann (GER)Israel - Premier Techzt
4BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
5BELArnaud De Lie (BEL)Lotto - Dstnyzt
6NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Mobilityzt
7GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
8FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
9NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alulazt
10RSARyan Gibbons (RSA)Lidl - Trekzt
11NEDMarijn Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
12IRLSam Bennett (IRL)Decathlon AG2R la Mondialezt
13FRAClément Russo (FRA)Groupama - Fdjzt
14NEDBram Welten (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
15BELJasper Stuyven (BEL)Lidl - Trekzt
16COLFernando Gaviria Rendon (COL)Movistarzt
17FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
18GBRDaniel McLay (GBR)Arkea - B&b Hotelszt
19NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Wantyzt
20USAMatteo Jorgenson (USA)Team Visma / Lease a Bikezt
21GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
22ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
23SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
24FRAJulien Bernard (FRA)Lidl - Trekzt
25BELTiesj Benoot (BEL)Team Visma / Lease a Bikezt
26ITAGiulio Ciccone (ITA)Lidl - Trekzt
27BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Stepzt
28DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Team Visma / Lease a Bikezt
29CANDerek Gee (CAN)Israel - Premier Techzt
30COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
31COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
32NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Mobilityzt
33NEDFrank Van Den Broek (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
34GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirateszt
35BELOliver Naesen (BEL)Decathlon AG2R la Mondialezt
36BELLaurenz Rex (BEL)Intermarché - Wantyzt
37PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
38ESPMikel Landa Meana (ESP)Soudal - Quick Stepzt
39RSALouis Meintjes (RSA)zt
40FRAGuillaume Martin (FRA)zt
41AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
42BELSteff Cras (BEL)Totalenergieszt
43FRAPaul Lapeira (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
44ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
45AUTFelix Gall (AUT)Decathlon AG2R la Mondialezt
46IRLBen Healy (IRL)EF Education - Easypostzt
47ESPJavier Romo Oliver (ESP)Movistarzt
48BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
49BELIlan Van Wilder (BEL)Soudal - Quick Stepzt
50FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdjzt
51NOROdd Christian Eiking (NOR)Uno-X Mobilityzt
52BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Stepzt
53BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Dstnyzt
54GBRJake Stewart (GBR)Israel - Premier Techzt
55BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Dstnyzt
56FRAAxel Laurance (FRA)zt
57POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
58NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Teamzt
59FRAChristophe Laporte (FRA)Team Visma / Lease a Bikezt
60SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alulazt
61GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victoriouszt
62ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Lidl - Trekzt
63NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alulazt
64FRADorian Godon (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
65PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
66FRANicolas Prodhomme (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
67FRAArnaud Démare (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
68GBRMark Cavendish (GBR)Astana Qazaqstan Teamzt
69SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypost0:36
70BELPiet Allegaert (BEL)Cofidis0:44
71NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Mobilityzt
72LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
73CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
74FRAJordan Jegat (FRA)Totalenergieszt
75BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wantyzt
76BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
77CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
78FRABruno Armirail (FRA)Decathlon AG2R la Mondiale0:58
79FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
80NEDWilco Kelderman (NED)Team Visma / Lease a Bikezt
81NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious1:06
82BELAmaury Capiot (BEL)Arkea - B&b Hotelszt
83AUSMichael Matthews (AUS)Team Jayco Alulazt
84GERNils Politt (GER)Uae Team Emirateszt
85NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Mobilityzt
86FRAAxel Zingle (FRA)Cofidis1:13
87FRAClément Champoussin (FRA)Arkea - B&b Hotels1:24
88BELTim Wellens (BEL)Uae Team Emirates1:29
89SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
90NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl1:34
91ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Arkea - B&b Hotelszt
92SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious1:39
93BELRobbe Ghys (BEL)Alpecin - Deceuninck1:53
94LATToms Skujins (LAT)Lidl - Trekzt
95USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypost2:02
96FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
97FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergieszt
98FRASandy Dujardin (FRA)Totalenergieszt
99GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
100DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
101FRAMattéo Vercher (FRA)Totalenergieszt
102FRAThomas Gachignard (FRA)Totalenergieszt
103FRANans Peters (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
104FRAPavel Sivakov (FRA)Uae Team Emirateszt
105LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
106ITADavide Formolo (ITA)Movistarzt
107ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
108BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Dstnyzt
109AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alulazt
110DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Jayco Alulazt
111BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wantyzt
112GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
113FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
114AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
115FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
116ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
117ITADavide Ballerini (ITA)Astana Qazaqstan Team2:22
118LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohe2:27
119AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
120SLOPrimoz Roglic (SLO)Bora - Hansgrohezt
121ITAMatteo Sobrero (ITA)Bora - Hansgrohezt
122NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
123GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohezt
124NEDBart Lemmen (NED)Team Visma / Lease a Bikezt
125GBRStephen Williams (GBR)Israel - Premier Techzt
126GBROscar Onley (GBR)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
127ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
128GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alula2:40
129ITAGianni Moscon (ITA)Soudal - Quick Stepzt
130SLOJan Tratnik (SLO)Team Visma / Lease a Bike2:57
131FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Wanty3:25
132DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Uno-X Mobilityzt
133SUISilvan Dillier (SUI)4:52
134AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
135GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
136NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Mobilityzt
137GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadierszt
138NORJohannes Kulset (NOR)Uno-X Mobilityzt
139ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
140ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
141FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
142FRAWarren Barguil (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
143ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
144FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdjzt
145BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Dstnyzt
146BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Stepzt
147NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninckzt
148CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Stepzt
149USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
150ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
151PORRui Alberto Faria da Costa (POR)EF Education - Easypostzt
152ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)EF Education - Easypostzt
153ITALuca Mozzato (ITA)Arkea - B&b Hotels7:54
154FRAKévin Vauquelin (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
155GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wantyzt
156COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
157AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alulazt
158BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Dstny12:19
159BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Dstnyzt
160AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Dstnyzt
161ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Arkea - B&b Hotels12:45
162KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team15:42
163ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious
164NEDFabio Jakobsen (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl
165DENMichael Mørkøv (DEN)Astana Qazaqstan Team
OTLKAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Team-
OTLDENSøren Kragh Andersen (DEN)Alpecin - Deceuninck-
OTLBELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Deceuninck-

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 13 - Agen - Pau 165,3km - 12 Juli 2024Sprint


1BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninck3:23:09
2BELWout Van Aert (BEL)Team Visma / Lease a Bikezt
3GERPascal Ackermann (GER)Israel - Premier Techzt
4ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wantyzt
5GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victoriouszt
6BELJasper Stuyven (BEL)Lidl - Trekzt
7FRAClément Russo (FRA)Groupama - Fdjzt
8FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
9SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
10NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Mobilityzt
11SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alulazt
12BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Dstnyzt
13GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
14FRAArnaud Démare (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
15GBRJake Stewart (GBR)Israel - Premier Techzt
16FRAChristophe Laporte (FRA)Team Visma / Lease a Bike0:08
17FRAGuillaume Martin (FRA)zt
18BELLaurenz Rex (BEL)Intermarché - Wantyzt
19BELOliver Naesen (BEL)Decathlon AG2R la Mondiale0:19
20FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
21FRAJordan Jegat (FRA)Totalenergies0:24
22FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
23ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
24SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
25GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wantyzt
26NOROdd Christian Eiking (NOR)Uno-X Mobilityzt
27PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar0:35
28BELTiesj Benoot (BEL)Team Visma / Lease a Bikezt
29RSARyan Gibbons (RSA)Lidl - Trekzt
30FRAJulien Bernard (FRA)Lidl - Trekzt
31ITAGiulio Ciccone (ITA)Lidl - Trekzt
32CANDerek Gee (CAN)Israel - Premier Techzt
33DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Team Visma / Lease a Bikezt
34IRLBen Healy (IRL)EF Education - Easypostzt
35COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
36BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
37AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
38ESPJavier Romo Oliver (ESP)Movistarzt
39AUTFelix Gall (AUT)Decathlon AG2R la Mondialezt
40NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Wantyzt
41GERNils Politt (GER)Uae Team Emirateszt
42AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
43FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdjzt
44GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alulazt
45SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
46BELSteff Cras (BEL)Totalenergieszt
47BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
48LATToms Skujins (LAT)Lidl - Trekzt
49NORJohannes Kulset (NOR)Uno-X Mobilityzt
50BELTim Wellens (BEL)Uae Team Emirateszt
51GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirateszt
52PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
53FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Wantyzt
54ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Lidl - Trekzt
55BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Stepzt
56ESPMikel Landa Meana (ESP)Soudal - Quick Stepzt
57FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
58NEDWilco Kelderman (NED)Team Visma / Lease a Bikezt
59USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
60FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
61ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Arkea - B&b Hotelszt
62FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergies0:51
63FRAWarren Barguil (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnl0:55
64BELIlan Van Wilder (BEL)Soudal - Quick Stepzt
65COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
66FRAPavel Sivakov (FRA)Uae Team Emirateszt
67CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
68GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
69POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
70ITAGianni Moscon (ITA)Soudal - Quick Stepzt
71BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Dstnyzt
72BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Dstnyzt
73AUSMichael Matthews (AUS)Team Jayco Alulazt
74AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alulazt
75USAMatteo Jorgenson (USA)Team Visma / Lease a Bikezt
76NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Mobility1:18
77BELArnaud De Lie (BEL)Lotto - Dstny2:07
78GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers2:29
79DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Uno-X Mobilityzt
80ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
81FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
82ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates2:49
83NEDFrank Van Den Broek (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
84FRAKévin Vauquelin (FRA)Arkea - B&b Hotels3:11
85FRAAxel Zingle (FRA)Cofidiszt
86FRAMattéo Vercher (FRA)Totalenergieszt
87NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Team3:25
88NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Mobility3:34
89NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Mobilityzt
90PORRui Alberto Faria da Costa (POR)EF Education - Easypost4:21
91ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)EF Education - Easypost5:16
92BELAmaury Capiot (BEL)Arkea - B&b Hotels8:02
93FRADorian Godon (FRA)Decathlon AG2R la Mondiale9:00
94FRANicolas Prodhomme (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
95NEDMarijn Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
96FRANans Peters (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
97NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Mobilityzt
98AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
99NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
100GBRDaniel McLay (GBR)Arkea - B&b Hotelszt
101NEDBram Welten (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
102SUISilvan Dillier (SUI)zt
103AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alulazt
104NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alulazt
105NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
106NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alulazt
107CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
108FRASandy Dujardin (FRA)Totalenergieszt
109FRAPaul Lapeira (FRA)Decathlon AG2R la Mondiale13:04
110FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdj13:29
111FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
112FRAThomas Gachignard (FRA)Totalenergieszt
113NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninckzt
114BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
115USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
116GBRMark Cavendish (GBR)Astana Qazaqstan Teamzt
117LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohezt
118LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
119ITADavide Ballerini (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
120NEDBart Lemmen (NED)Team Visma / Lease a Bikezt
121FRABruno Armirail (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
122SLOJan Tratnik (SLO)Team Visma / Lease a Bikezt
123GBROscar Onley (GBR)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
124ITAMatteo Sobrero (ITA)Bora - Hansgrohezt
125DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
126LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
127COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
128FRAAxel Laurance (FRA)zt
129BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Dstnyzt
130NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
131BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Dstnyzt
132SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
133ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Arkea - B&b Hotelszt
134GBRStephen Williams (GBR)Israel - Premier Techzt
135ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
136RSALouis Meintjes (RSA)zt
137FRAClément Champoussin (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
138ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
139GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
140BELRobbe Ghys (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
141GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadierszt
142ITALuca Mozzato (ITA)Arkea - B&b Hotelszt
143GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohezt
144IRLSam Bennett (IRL)Decathlon AG2R la Mondialezt
145BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wantyzt
146ITADavide Formolo (ITA)Movistarzt
147KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
148ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
149DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Jayco Alulazt
150COLFernando Gaviria Rendon (COL)Movistarzt
151AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
152GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
153ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
154BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Dstnyzt
155CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Stepzt
156BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wantyzt
157BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Stepzt
158AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Dstnyzt
159BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Step14:12
160ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirates
161SLOPrimoz Roglic (SLO)Bora - Hansgrohe
162ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 14 - Pau - Saint-Lary-Soulan Pla d'Adet 151,9km - 13 Juli 2024Berg


1SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates4:01:51
2DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Team Visma / Lease a Bike0:39
3BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Step1:10
4ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers1:19
5ITAGiulio Ciccone (ITA)Lidl - Trek1:23
6COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
7GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirateszt
8AUTFelix Gall (AUT)Decathlon AG2R la Mondiale1:26
9USAMatteo Jorgenson (USA)Team Visma / Lease a Bike1:29
10CANDerek Gee (CAN)Israel - Premier Techzt
11ESPMikel Landa Meana (ESP)Soudal - Quick Stepzt
12PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates1:31
13GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alula1:33
14ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)EF Education - Easypost2:28
15RSALouis Meintjes (RSA)3:10
16IRLBen Healy (IRL)EF Education - Easypost3:27
17FRAGuillaume Martin (FRA)4:01
18AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistar4:09
19AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alulazt
20COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
21BELSteff Cras (BEL)Totalenergies4:36
22ESPJavier Romo Oliver (ESP)Movistar5:02
23NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Mobility5:20
24FRAJordan Jegat (FRA)Totalenergies8:01
25NEDWilco Kelderman (NED)Team Visma / Lease a Bike8:40
26NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious9:36
27NOROdd Christian Eiking (NOR)Uno-X Mobility10:13
28ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Arkea - B&b Hotelszt
29DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Tech10:45
30BELIlan Van Wilder (BEL)Soudal - Quick Step10:53
31ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistar10:54
32FRAPavel Sivakov (FRA)Uae Team Emirates11:00
33BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
34FRANicolas Prodhomme (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
35CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Step11:57
36FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj12:29
37FRAJulien Bernard (FRA)Lidl - Trekzt
38FRABruno Armirail (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
39ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Lidl - Trekzt
40FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
41ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates13:44
42AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victorious14:32
43ITAMatteo Sobrero (ITA)Bora - Hansgrohe14:42
44LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohe15:25
45POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
46ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
47SLOJan Tratnik (SLO)Team Visma / Lease a Bike17:17
48FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdj17:22
49LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
50AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
51GBRStephen Williams (GBR)Israel - Premier Techzt
52GBROscar Onley (GBR)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
53FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnl17:26
54FRAWarren Barguil (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnl17:51
55COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team20:10
56ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar21:14
57FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
58KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
59NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninck22:55
60DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Uno-X Mobilityzt
61USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
62BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Dstny24:16
63FRAAxel Laurance (FRA)24:48
64NEDBart Lemmen (NED)Team Visma / Lease a Bike25:29
65BELTiesj Benoot (BEL)Team Visma / Lease a Bike25:30
66NORJohannes Kulset (NOR)Uno-X Mobility26:21
67GERNils Politt (GER)Uae Team Emirates26:55
68AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
69GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
70PORRui Alberto Faria da Costa (POR)EF Education - Easypostzt
71DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Jayco Alulazt
72FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergies27:03
73BELJasper Stuyven (BEL)Lidl - Trek27:17
74ITAGianni Moscon (ITA)Soudal - Quick Step27:22
75BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wanty27:35
76BELTim Wellens (BEL)Uae Team Emirateszt
77NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Mobility30:52
78FRANans Peters (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
79FRAPaul Lapeira (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
80BELOliver Naesen (BEL)Decathlon AG2R la Mondialezt
81BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Dstnyzt
82ITADavide Formolo (ITA)Movistarzt
83LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
84SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
85PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
86FRADorian Godon (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
87FRAClément Champoussin (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
88FRAKévin Vauquelin (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
89CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
90LATToms Skujins (LAT)Lidl - Trek31:04
91GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
92GBRJake Stewart (GBR)Israel - Premier Tech31:14
93BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Dstnyzt
94NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Mobility32:07
95ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Arkea - B&b Hotels33:17
96SUISilvan Dillier (SUI)33:33
97SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
98RSARyan Gibbons (RSA)Lidl - Trekzt
99USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
100FRAClément Russo (FRA)Groupama - Fdjzt
101GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wantyzt
102BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
103GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohe33:42
104FRAThomas Gachignard (FRA)Totalenergies33:55
105FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies34:08
106FRASandy Dujardin (FRA)Totalenergieszt
107FRABryan Coquard (FRA)Cofidis34:17
108BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Dstny35:25
109NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Mobilityzt
110NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
111BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Stepzt
112BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Dstnyzt
113BELWout Van Aert (BEL)Team Visma / Lease a Bikezt
114BELLaurenz Rex (BEL)Intermarché - Wantyzt
115NEDFrank Van Den Broek (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
116FRAAxel Zingle (FRA)Cofidiszt
117FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Wantyzt
118FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdjzt
119BELArnaud De Lie (BEL)Lotto - Dstnyzt
120FRAChristophe Laporte (FRA)Team Visma / Lease a Bikezt
121NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
122GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
123AUSMichael Matthews (AUS)Team Jayco Alulazt
124SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
125ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wantyzt
126NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Wantyzt
127FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
128ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
129FRAMattéo Vercher (FRA)Totalenergieszt
130GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victorious35:41
131NEDMarijn Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
132ITALuca Mozzato (ITA)Arkea - B&b Hotels35:57
133BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Deceuninck36:17
134BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
135GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
136AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Dstnyzt
137GERPascal Ackermann (GER)Israel - Premier Techzt
138GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadiers36:57
139GBRDaniel McLay (GBR)Arkea - B&b Hotelszt
140BELRobbe Ghys (BEL)Alpecin - Deceuninck38:36
141NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alula38:48
142SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alulazt
143AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alulazt
144NEDBram Welten (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
145NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alulazt
146NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Mobilityzt
147IRLSam Bennett (IRL)Decathlon AG2R la Mondiale39:05
148COLFernando Gaviria Rendon (COL)Movistar39:20
149BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Dstny39:50
150FRAArnaud Démare (FRA)Arkea - B&b Hotels40:05
151ITADavide Ballerini (ITA)Astana Qazaqstan Team40:36
152BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wantyzt
153GBRMark Cavendish (GBR)Astana Qazaqstan Teamzt
154NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Teamzt
155BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Step
156ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypost
157BELAmaury Capiot (BEL)Arkea - B&b Hotels
158CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Tech
159GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadiers

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 15 - 14 Juli 2024Berg


1SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates5:13:55
2DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Team Visma / Lease a Bike1:08
3BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Step2:51
4ESPMikel Landa Meana (ESP)Soudal - Quick Step3:54
5PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates4:43
6GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirates4:56
7COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious5:08
8ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
9ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)EF Education - Easypost5:41
10AUTFelix Gall (AUT)Decathlon AG2R la Mondiale5:57
11NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Mobility6:27
12CANDerek Gee (CAN)Israel - Premier Tech6:29
13ITAGiulio Ciccone (ITA)Lidl - Trekzt
14BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadiers6:54
15ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar7:35
16AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe8:44
17USAMatteo Jorgenson (USA)Team Visma / Lease a Bike9:30
18GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alula10:42
19IRLBen Healy (IRL)EF Education - Easypost13:31
20FRAGuillaume Martin (FRA)zt
21ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Lidl - Trek18:34
22COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team18:57
23BELSteff Cras (BEL)Totalenergies20:21
24DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Tech20:58
25NEDWilco Kelderman (NED)Team Visma / Lease a Bike21:56
26ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
27LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohe22:03
28RSALouis Meintjes (RSA)zt
29ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Arkea - B&b Hotels23:29
30FRAJordan Jegat (FRA)Totalenergies23:33
31ITAMatteo Sobrero (ITA)Bora - Hansgrohe27:02
32ESPJavier Romo Oliver (ESP)Movistarzt
33FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnl29:00
34FRAPavel Sivakov (FRA)Uae Team Emirateszt
35FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
36AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alulazt
37GBROscar Onley (GBR)Team Dsm-Firmenich Postnl30:12
38BELIlan Van Wilder (BEL)Soudal - Quick Stepzt
39FRAJulien Bernard (FRA)Lidl - Trek31:15
40FRAWarren Barguil (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnl31:17
41FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdj32:04
42FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdjzt
43BELTim Wellens (BEL)Uae Team Emirates36:13
44LATToms Skujins (LAT)Lidl - Trek36:17
45GERNils Politt (GER)Uae Team Emirates37:50
46NORJohannes Kulset (NOR)Uno-X Mobility38:11
47NOROdd Christian Eiking (NOR)Uno-X Mobilityzt
48FRAClément Russo (FRA)Groupama - Fdj41:00
49NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Mobilityzt
50LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
51FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
52USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
53BELTiesj Benoot (BEL)Team Visma / Lease a Bikezt
54ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
55GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wantyzt
56AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
57PORRui Alberto Faria da Costa (POR)EF Education - Easypostzt
58SLOJan Tratnik (SLO)Team Visma / Lease a Bikezt
59ITAGianni Moscon (ITA)Soudal - Quick Stepzt
60FRANicolas Prodhomme (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
61BELJasper Stuyven (BEL)Lidl - Trekzt
62ITADavide Formolo (ITA)Movistarzt
63BELOliver Naesen (BEL)Decathlon AG2R la Mondialezt
64BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Dstnyzt
65FRANans Peters (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
66PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
67CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
68CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Stepzt
69LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
70POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
71USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
72AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
73ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
74AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
75GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
76GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
77FRAPaul Lapeira (FRA)Decathlon AG2R la Mondiale42:22
78FRABruno Armirail (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
79COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers42:25
80SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj42:45
81FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
82FRAAxel Zingle (FRA)Cofidiszt
83RSARyan Gibbons (RSA)Lidl - Trekzt
84ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
85FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
86NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninckzt
87FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj43:37
88NEDBart Lemmen (NED)Team Visma / Lease a Bike43:46
89NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
90NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Mobilityzt
91FRADorian Godon (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
92GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohe44:01
93NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
94SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
95NEDMarijn Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
96BELWout Van Aert (BEL)Team Visma / Lease a Bike44:04
97GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadierszt
98DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Jayco Alulazt
99FRAChristophe Laporte (FRA)Team Visma / Lease a Bikezt
100AUSMichael Matthews (AUS)Team Jayco Alula44:19
101BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wanty46:36
102BELLaurenz Rex (BEL)Intermarché - Wantyzt
103FRASandy Dujardin (FRA)Totalenergieszt
104FRAThomas Gachignard (FRA)Totalenergieszt
105FRAKévin Vauquelin (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
106BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Dstnyzt
107BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Dstnyzt
108NEDFrank Van Den Broek (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
109GBRJake Stewart (GBR)Israel - Premier Techzt
110BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
111DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Uno-X Mobilityzt
112FRAClément Champoussin (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
113BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Dstnyzt
114FRAAxel Laurance (FRA)zt
115FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
116BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Dstnyzt
117BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Stepzt
118BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
119SUISilvan Dillier (SUI)zt
120BELArnaud De Lie (BEL)Lotto - Dstnyzt
121NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Wantyzt
122GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victoriouszt
123AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Dstnyzt
124ITALuca Mozzato (ITA)Arkea - B&b Hotelszt
125BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
126ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wantyzt
127FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergieszt
128FRAMattéo Vercher (FRA)Totalenergieszt
129FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Wantyzt
130GERPascal Ackermann (GER)Israel - Premier Tech47:03
131NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Mobilityzt
132BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Dstny47:22
133ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Arkea - B&b Hotels47:26
134NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alula47:46
135AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alulazt
136NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alulazt
137GBRStephen Williams (GBR)Israel - Premier Techzt
138BELRobbe Ghys (BEL)Alpecin - Deceuninck48:02
139GBRDaniel McLay (GBR)Arkea - B&b Hotels48:30
140IRLSam Bennett (IRL)Decathlon AG2R la Mondiale48:34
141SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious50:16
142SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alulazt
143GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
144NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Mobility50:26
145NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl50:50
146GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm-Firmenich Postnl51:07
147ITADavide Ballerini (ITA)Astana Qazaqstan Team51:35
148KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
149NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Teamzt
150GBRMark Cavendish (GBR)Astana Qazaqstan Teamzt
151COLFernando Gaviria Rendon (COL)Movistar52:02
152FRAArnaud Démare (FRA)Arkea - B&b Hotels52:37
153BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wanty
OTLNEDBram Welten (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl-

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 16 - Gruissan - Nîmes 188,6km - 16 Juli 2024Sprint


1BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninck4:11:27
2GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
3NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Mobilityzt
4IRLSam Bennett (IRL)Decathlon AG2R la Mondialezt
5BELWout Van Aert (BEL)Team Visma / Lease a Bikezt
6GERPascal Ackermann (GER)Israel - Premier Techzt
7FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
8NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Mobilityzt
9RSARyan Gibbons (RSA)Lidl - Trekzt
10NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
11SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
12NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninckzt
13NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Wantyzt
14COLFernando Gaviria Rendon (COL)Movistarzt
15FRAAxel Zingle (FRA)Cofidiszt
16FRAClément Russo (FRA)Groupama - Fdjzt
17GBRMark Cavendish (GBR)Astana Qazaqstan Teamzt
18FRAArnaud Démare (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
19NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alulazt
20GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
21BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
22FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
23BELLaurenz Rex (BEL)Intermarché - Wantyzt
24ITADavide Ballerini (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
25GBRDaniel McLay (GBR)Arkea - B&b Hotelszt
26BELOliver Naesen (BEL)Decathlon AG2R la Mondialezt
27BELArnaud De Lie (BEL)Lotto - Dstnyzt
28BELRobbe Ghys (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
29NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Mobilityzt
30GBRJake Stewart (GBR)Israel - Premier Techzt
31BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Dstnyzt
32FRAChristophe Laporte (FRA)Team Visma / Lease a Bikezt
33BELJasper Stuyven (BEL)Lidl - Trekzt
34GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victoriouszt
35NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Mobilityzt
36GERNils Politt (GER)Uae Team Emirateszt
37SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
38CANDerek Gee (CAN)Israel - Premier Techzt
39CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
40FRAGuillaume Martin (FRA)zt
41FRADorian Godon (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
42SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alulazt
43LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
44ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
45NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alulazt
46BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
47FRAAxel Laurance (FRA)zt
48BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Stepzt
49RSALouis Meintjes (RSA)zt
50BELSteff Cras (BEL)Totalenergieszt
51DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Uno-X Mobilityzt
52NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
53NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Teamzt
54SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
55FRAJulien Bernard (FRA)Lidl - Trekzt
56ITAGiulio Ciccone (ITA)Lidl - Trekzt
57FRANans Peters (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
58ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Arkea - B&b Hotelszt
59FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdjzt
60FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
61FRAJordan Jegat (FRA)Totalenergieszt
62NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Mobilityzt
63AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Dstnyzt
64FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
65AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
66POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
67NOROdd Christian Eiking (NOR)Uno-X Mobilityzt
68BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Stepzt
69GBROscar Onley (GBR)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
70BELIlan Van Wilder (BEL)Soudal - Quick Stepzt
71PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
72SUISilvan Dillier (SUI)zt
73ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
74FRABruno Armirail (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
75ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Lidl - Trekzt
76USAMatteo Jorgenson (USA)Team Visma / Lease a Bikezt
77NEDFrank Van Den Broek (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
78LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
79ESPMikel Landa Meana (ESP)Soudal - Quick Stepzt
80DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Team Visma / Lease a Bikezt
81ITADavide Formolo (ITA)Movistarzt
82AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
83GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirateszt
84COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
85ITAGianni Moscon (ITA)Soudal - Quick Stepzt
86LATToms Skujins (LAT)Lidl - Trekzt
87FRANicolas Prodhomme (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
88BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Dstnyzt
89FRAPaul Lapeira (FRA)Decathlon AG2R la Mondialezt
90AUTFelix Gall (AUT)Decathlon AG2R la Mondialezt
91DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
92NEDWilco Kelderman (NED)Team Visma / Lease a Bikezt
93PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
94GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alulazt
95NORJohannes Kulset (NOR)Uno-X Mobilityzt
96IRLBen Healy (IRL)EF Education - Easypostzt
97PORRui Alberto Faria da Costa (POR)EF Education - Easypostzt
98GBRStephen Williams (GBR)Israel - Premier Techzt
99BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
100GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
101ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Arkea - B&b Hotelszt
102ESPJavier Romo Oliver (ESP)Movistarzt
103ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
104ITAMatteo Sobrero (ITA)Bora - Hansgrohezt
105LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohezt
106FRAKévin Vauquelin (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
107FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
108GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohezt
109GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wantyzt
110FRAWarren Barguil (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
111NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
112FRAPavel Sivakov (FRA)Uae Team Emirates0:57
113FRAThomas Gachignard (FRA)Totalenergieszt
114AUSMichael Matthews (AUS)Team Jayco Alulazt
115FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergieszt
116AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
117GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadierszt
118FRAMattéo Vercher (FRA)Totalenergieszt
119GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
120ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
121AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alulazt
122ITALuca Mozzato (ITA)Arkea - B&b Hotels1:38
123FRAClément Champoussin (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
124BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Dstnyzt
125BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Dstnyzt
126SLOJan Tratnik (SLO)Team Visma / Lease a Bike1:55
127SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
128ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates2:00
129BELTiesj Benoot (BEL)Team Visma / Lease a Bikezt
130FRASandy Dujardin (FRA)Totalenergieszt
131FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
132FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdjzt
133NEDBart Lemmen (NED)Team Visma / Lease a Bikezt
134FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
135AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
136ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
137COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
138CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Step2:30
139BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Dstny2:45
140<