De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2008

Tour 2008

FrankrijkFrankrijk - 5 Juli 2008 - 27 Juli 2008


Algemeen klassement - 27 Juli 2008


1ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC - Saxo Bank87.52.52
2AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto0.58
3AUTBernhard Kohl (AUT)Gerolsteiner1.13
4RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank2.10
5USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Chipotle Presented by H303.05
6LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bank4.28
7ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi6.25
8LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Road6.55
9ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne7.12
10SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale9.05
11RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale9.55
12LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bank11.32
13CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas12.59
14FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux19.23
15FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis23.31
16ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi23.40
17BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Columbia - High Road24.55
18RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricole27.11
19KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricole28.31
20ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas28.33
21FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R - La Mondiale31.50
22NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank32.59
23BELMaxime Monfort (BEL)Cofidis35.41
24UKRYaroslav Popovych (UKR)Silence - Lotto36.24
25GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteiner37.20
26POLSylvester Szmyd (POL)Lampre - Fondital44.43
27ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - Fondital45.19
28FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondiale46.31
29GERChristian Knees (GER)Team Milram47.43
30ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne48.23
31BELMario Aerts (BEL)Silence - Lotto48.58
32FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bouygues Télécom50.19
33GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteiner1.01.04
34NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobank1.05.38
35USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - High Road1.08.15
36ITAMatteo Carrara (ITA)Quick Step1.09.25
37GERJens Voigt (GER)Team CSC - Saxo Bank1.11.55
38FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécom1.12.58
39ESPEduardo Gonzalo Ramirez (ESP)Agritubel1.20.06
40FRAChristophe Le Mével (FRA)Crédit Agricole1.20.24
41SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - High Road1.25.27
42FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis1.26.22
43GERErik Zabel (GER)Team Milram1.26.40
44ITAMarco Velo (ITA)Team Milram1.26.42
45ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi1.27.00
46UKRVolodymir Gustov (UKR)Team CSC - Saxo Bank1.29.59
47CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Chipotle Presented by H301.33.22
48RSAJohn-lee Augustyn (RSA)Team Barloworld - Valsir1.36.21
49ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - Fondital1.36.57
50ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi1.37.00
51ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargne1.39.37
52ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi1.41.59
53COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis1.44.24
54SUIJohan Tschopp (SUI)Bouygues Télécom1.47.22
55FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale1.47.24
56ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargne1.48.27
57NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team CSC - Saxo Bank1.49.40
58SVKPeter Velits (SVK)Team Milram1.49.49
59FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeux1.49.54
60NEDBram Tankink (NED)Rabobank1.50.24
61FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidis1.54.25
62ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne1.55.39
63NEDPieter Weening (NED)Rabobank1.55.52
64FRANicolas Vogondy (FRA)Agritubel1.56.04
65SUIFabian Cancellara (SUI)Team CSC - Saxo Bank1.57.09
66FRANicolas Portal (FRA)Caisse d'Epargne1.58.16
67ITAFilippo Pozzato (ITA)Liquigas1.59.13
68SCODavid Millar (SCO)Garmin - Chipotle Presented by H301.59.39
69NEDJoost Posthuma (NED)Rabobank2.05.10
70ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank2.05.46
71SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondiale2.06.21
72ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)AG2R - La Mondiale2.07.33
73ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi2.08.23
74FRAYoann Le Boulanger (FRA)La Française des Jeux2.08.50
75GERSebastian Lang (GER)Gerolsteiner2.09.23
76BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigas2.13.03
77AUSTrent Lowe (AUS)Garmin - Chipotle Presented by H302.13.41
78BELJurgen Van De Walle (BEL)Quick Step2.13.50
79AUSSimon Gerrans (AUS)Crédit Agricole2.14.25
80FRARémi Pauriol (FRA)Crédit Agricole2.16.33
81FRADavid Le Lay (FRA)Agritubel2.16.43
82FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux2.19.33
83ITADario David Cioni (ITA)Silence - Lotto2.20.49
84GBRChris Froome (GBR)Team Barloworld - Valsir2.22.33
85FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Agritubel2.23.04
86FRALaurent Lefevre (FRA)Bouygues Télécom2.23.16
87BELJohan Van Summeren (BEL)Silence - Lotto2.27.04
88ITAGiampaolo Cheula (ITA)Team Barloworld - Valsir2.30.12
90NEDStef Clement (NED)Bouygues Télécom2.32.19
91ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi2.33.55
92ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - Fondital2.34.08
93GERRonny Scholz (GER)Gerolsteiner2.34.12
94ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - Fondital2.35.08
95USADanny Pate (USA)Garmin - Chipotle Presented by H302.36.29
96ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Step2.38.07
97FRAThomas Voeckler (FRA)Bouygues Télécom2.38.13
98BELSébastien Rosseler (BEL)Quick Step2.39.58
99NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole2.45.20
100GERBjörn Schröder (GER)Team Milram2.48.33
101ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécom2.53.51
102FRAWilliam Bonnet (FRA)Crédit Agricole2.55.29
103ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadi2.56.12
104ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi2.57.44
105GERMartin Müller (GER)Team Milram2.58.31
106GERGerald Ciolek (GER)Team Columbia - High Road2.58.34
107RSARobert Hunter (RSA)Team Barloworld - Valsir3.04.02
108AUSAdam Hansen (AUS)Team Columbia - High Road3.04.52
109AUSStuart O'Grady (AUS)Team CSC - Saxo Bank3.07.46
110NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Chipotle Presented by H303.07.57
111BELGert Steegmans (BEL)Quick Step3.08.23
112BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeux3.09.56
113BELFrederik Willems (BEL)Liquigas3.13.38
114FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis3.14.37
115FRAArnaud Coyot (FRA)Caisse d'Epargne3.15.53
116GERRobert Förster (GER)Gerolsteiner3.16.11
117ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Fondital3.16.36
118DENNicki Sørensen (DEN)Team CSC - Saxo Bank3.17.01
119FRAFlorent Brard (FRA)Cofidis3.17.45
120GERMarcus Burghardt (GER)Team Columbia - High Road3.20.28
121FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux3.21.32
122AUSRobbie McEwen (AUS)Silence - Lotto3.22.36
123GERRalf Grabsch (GER)Team Milram3.23.17
124BELLeif Hoste (BEL)Silence - Lotto3.23.53
125NEDSteven De Jongh (NED)Quick Step3.24.08
126GERHeinrich Haussler (GER)Gerolsteiner3.25.34
127ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Fondital3.26.16
128BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas3.26.47
129AUSBrett Lancaster (AUS)Team Milram3.27.29
130ITAManuel Quinziato (ITA)Liquigas3.28.03
131NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobank3.28.07
132FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeux3.30.00
133USAWilliam Frischkorn (USA)Garmin - Chipotle Presented by H303.30.47
134NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Chipotle Presented by H303.31.30
135FRAFrederic Bichot (FRA)Agritubel3.32.25
136NEDNiki Terpstra (NED)Team Milram3.33.40
137FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale3.35.24
138FRAJimmy Engoulvent (FRA)Crédit Agricole3.35.30
139FRAStéphane Augé (FRA)Cofidis3.35.52
140ITAMassimiliano Mori (ITA)Lampre - Fondital3.37.22
141ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Caisse d'Epargne3.39.48
142FRAMatthieu Sprick (FRA)Bouygues Télécom3.48.18
143GERSven Krauss (GER)Gerolsteiner3.51.55
144AUTBernhard Eisel (AUT)Team Columbia - High Road3.54.52
145BELWim Vansevenant (BEL)Silence - Lotto3.55.45
89ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step2.30.36

Puntenklassement - 27 Juli 2008


1ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank270
2NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole220
3GERErik Zabel (GER)Team Milram217
4COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis181
5LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Road155
6ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne136
7RSARobert Hunter (RSA)Team Barloworld - Valsir131
8AUSRobbie McEwen (AUS)Silence - Lotto129
9NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Chipotle Presented by H30119
10GERGerald Ciolek (GER)Team Columbia - High Road116
11BELGert Steegmans (BEL)Quick Step113
12ITAFilippo Pozzato (ITA)Liquigas110
13GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteiner108
14AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto103
15GERRobert Förster (GER)Gerolsteiner103
16ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - Fondital87
17LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bank80
18SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondiale80
19FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidis79
20FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis74
21FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécom72
22ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC - Saxo Bank68
23GERHeinrich Haussler (GER)Gerolsteiner67
24LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bank62
25ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi61
26ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi60
27USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Chipotle Presented by H3059
28ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi59
29FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Agritubel55
30RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale55
31RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank51
32FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondiale49
33ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécom48
34CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas46
35NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Chipotle Presented by H3046
36SUIFabian Cancellara (SUI)Team CSC - Saxo Bank43
37FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux42
38USAWilliam Frischkorn (USA)Garmin - Chipotle Presented by H3042
39SCODavid Millar (SCO)Garmin - Chipotle Presented by H3042
40AUTBernhard Kohl (AUT)Gerolsteiner40
41GERSebastian Lang (GER)Gerolsteiner37
42NEDSteven De Jongh (NED)Quick Step37
43ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi36
45KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricole33
46BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeux32
47NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team CSC - Saxo Bank27
48FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux27
49UKRYaroslav Popovych (UKR)Silence - Lotto27
50ITAMatteo Carrara (ITA)Quick Step27
44ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step35

Bergklassement - 27 Juli 2008


1AUTBernhard Kohl (AUT)Gerolsteiner128
2ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC - Saxo Bank80
3LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bank80
4FRAThomas Voeckler (FRA)Bouygues Télécom65
5GERSebastian Lang (GER)Gerolsteiner62
6GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteiner61
7RSAJohn-lee Augustyn (RSA)Team Barloworld - Valsir61
8ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne58
9FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeux52
10ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi51
11AUSSimon Gerrans (AUS)Crédit Agricole50
12UKRYaroslav Popovych (UKR)Silence - Lotto49
13FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondiale49
14RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank48
15LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bank47
16AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto46
17ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi46
18RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale44
19BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Columbia - High Road42
20ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)AG2R - La Mondiale40
21SVKPeter Velits (SVK)Team Milram37
22USADanny Pate (USA)Garmin - Chipotle Presented by H3037
23FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux36
24USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Chipotle Presented by H3034
25ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne33
26FRAChristophe Le Mével (FRA)Crédit Agricole33
27ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne31
28ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas30
29FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidis27
30NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team CSC - Saxo Bank24
32BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas22
33FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis20
34COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis20
35ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi20
36FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bouygues Télécom20
37USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - High Road20
38FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux19
39GERJens Voigt (GER)Team CSC - Saxo Bank18
40LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Road18
41ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - Fondital17
42SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale16
43FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale16
44ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi16
45FRAFrederic Bichot (FRA)Agritubel15
46GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteiner14
47GERMarcus Burghardt (GER)Team Columbia - High Road14
48CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas13
49KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricole13
50ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi12
31ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step22

Etappe 1 - Brest-Plumelec - 195 km - 5 Juli 2008Sprint


1ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne4.00.36
2BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt
3FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécomzt
4LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Roadzt
5ITARiccardo Ricco (ITA)Saunier Duval - Scottzt
6AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt
7LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bankzt
8ITAFilippo Pozzato (ITA)Liquigaszt
9ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
10ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargnezt
11SCODavid Millar (SCO)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
12ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Saunier Duval - Scottzt
13ITAMatteo Carrara (ITA)Quick Stepzt
14ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC - Saxo Bankzt
15NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
16SUIFabian Cancellara (SUI)Team CSC - Saxo Bankzt
17LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bankzt
18USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
19ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
20GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteinerzt

Etappe 2 - Auray-Saint-Brieuc - 165 km - 6 Juli 2008Sprint


1NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole3.45.13 (43.84 km/h)
2LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Roadzt
3GERGerald Ciolek (GER)Team Columbia - High Roadzt
4RSARobert Hunter (RSA)Team Barloworld - Valsirzt
5GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
6RUSYury Trofimov (RUS)Bouygues Télécomzt
7ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
8FRAJimmy Casper (FRA)Agritubelzt
9SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
10COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
11RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondialezt
12ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
13ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Saunier Duval - Scottzt
14NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
15ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt
16ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
17AUSRobbie McEwen (AUS)Silence - Lottozt
18SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
19LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bankzt
20KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricolezt

Etappe 3 - Saint-Malo-Nantes - 165 km - 7 Juli 2008Ontsnapping


1FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis5.05.27
2USAWilliam Frischkorn (USA)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
3FRARomain Feillu (FRA)Agritubelzt
4ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Team Barloworld - Valsir0.14
5AUSRobbie McEwen (AUS)Silence - Lotto2.03
6GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
7ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
8NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
9GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
10GBRMark Cavendish (GBR)Team Columbia - High Roadzt
11LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Roadzt
12RSARobert Hunter (RSA)Team Barloworld - Valsirzt
13FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécomzt
14ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
16ITAFrancesco Chicchi (ITA)Liquigaszt
17NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
18SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
19NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
20ITAMatteo Carrara (ITA)Quick Stepzt

Etappe 4 - Cholet-Cholet - TT 29 km - 8 Juli 2008Individuele Tijdrit


1GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteiner35.44 (49.534 km/h)
2LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Road0.18
3SCODavid Millar (SCO)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
4AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto0.27
5SUIFabian Cancellara (SUI)Team CSC - Saxo Bank0.33
6RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank0.34
7GERJens Voigt (GER)Team CSC - Saxo Bank0.35
8USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Chipotle Presented by H300.37
9USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - High Road0.41
10ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas0.47
11SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - High Roadzt
12ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargne0.50
13FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidis1.08
14USADanny Pate (USA)Garmin - Chipotle Presented by H301.10
15BELStijn Devolder (BEL)Quick Step1.18
16BELMaxime Monfort (BEL)Cofidis1.24
17ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fondital1.26
18ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargne1.28
19GERSebastian Lang (GER)Gerolsteiner1.29
20LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bankzt

Etappe 5 - Cholet-Châteauroux - 230 km - 9 Juli 2008Sprint


1GBRMark Cavendish (GBR)Team Columbia - High Road5.27.52 (42.45 km/h)
2ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
3GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
4NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
5AUSBaden Cooke (AUS)Team Barloworld - Valsirzt
6RSARobert Hunter (RSA)Team Barloworld - Valsirzt
7COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
8AUSRobbie McEwen (AUS)Silence - Lottozt
9ITAFrancesco Chicchi (ITA)Liquigaszt
10NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
11GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
12BELGert Steegmans (BEL)Quick Stepzt
13FRARomain Feillu (FRA)Agritubelzt
14FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
15FRAJimmy Casper (FRA)Agritubelzt
16ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
17SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
18ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
19FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécomzt
20GERSven Krauss (GER)Gerolsteinerzt

Etappe 6 - Aigurande-Super-Besse - 195 km - 10 Juli 2008Berg


1ITARiccardo Ricco (ITA)Saunier Duval - Scott4.57.52 (39.38 km/h)
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0.01
3AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt
4LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bank0.04
5LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Roadzt
6CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas0.07
7ESPMoises Dueñas Nevado (ESP)Team Barloworld - Valsirzt
8ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC - Saxo Bankzt
9RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
10ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Scottzt
11ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Liquigas0.12
12ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargne0.15
14BELStijn Devolder (BEL)Quick Step0.19
15SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - High Road0.23
16RUSYury Trofimov (RUS)Bouygues Télécomzt
17KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricolezt
18ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
20SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt

Etappe 7 - Brioude-Aurillac - 158 km - 11 Juli 2008Berg


1ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne3.52.53 (40.964 km/h)
2GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteiner0.06
3ITAFilippo Pozzato (ITA)Liquigaszt
4LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Roadzt
5ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
6ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargnezt
7ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8ESPJosep Jufre Pou (ESP)Saunier Duval - Scottzt
9USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
10LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bankzt
11ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Saunier Duval - Scottzt
12AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt
13ITARiccardo Ricco (ITA)Saunier Duval - Scottzt
14ITAMatteo Carrara (ITA)Quick Stepzt
15RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
16LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bankzt
17BELStijn Devolder (BEL)Quick Stepzt
18ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC - Saxo Bankzt
19SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
20AUTBernhard Kohl (AUT)Gerolsteinerzt

Etappe 8 - Figeac-Toulouse - 174 km - 12 Juli 2008Sprint


1GBRMark Cavendish (GBR)Team Columbia - High Road4.02.54 (42.61km/h)
2GERGerald Ciolek (GER)Team Columbia - High Roadzt
3FRAJimmy Casper (FRA)Agritubelzt
4ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
5GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
6GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
7BELGert Steegmans (BEL)Quick Stepzt
8FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
9NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
10RSARobert Hunter (RSA)Team Barloworld - Valsirzt
11FRARomain Feillu (FRA)Agritubelzt
12AUSMark Renshaw (AUS)Crédit Agricolezt
13ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15ITAFrancesco Chicchi (ITA)Liquigaszt
16GERHeinrich Haussler (GER)Gerolsteinerzt
17AUSRobbie McEwen (AUS)Silence - Lottozt
18COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
19NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
20ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargnezt

Etappe 9 - Toulouse-Bagnères-de-Bigorre - 222 km - 13 Juli 2008Berg


1ITARiccardo Ricco (ITA)Saunier Duval - Scott5.39.28 (39.59km/h)
2RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale1.04
3FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondiale1.17
4KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricolezt
5GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
6BELMaxime Monfort (BEL)Cofidiszt
7ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
8CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigaszt
9ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fonditalzt
10UKRYaroslav Popovych (UKR)Silence - Lottozt
11GERSebastian Lang (GER)Gerolsteinerzt
12LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Roadzt
13ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigaszt
14FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bouygues Télécomzt
15ITAMatteo Carrara (ITA)Quick Stepzt
16LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bankzt
17ESPEduardo Gonzalo Ramirez (ESP)Agritubelzt
18FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
19ESPMoises Dueñas Nevado (ESP)Team Barloworld - Valsirzt
20USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Chipotle Presented by H30zt

Etappe 10 - Pau-Hautacam - 154 km - 14 Juli 2008Berg


1ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Scott4.19.27 (36.08 km/h)
2ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Saunier Duval - Scottzt
3LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bank0.28
4AUTBernhard Kohl (AUT)Gerolsteiner1.06
5RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale2.05
6ITARiccardo Ricco (ITA)Saunier Duval - Scott2.17
7ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC - Saxo Bankzt
8AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt
9RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
10USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
11ESPMoises Dueñas Nevado (ESP)Team Barloworld - Valsir2.27
12FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R - La Mondiale2.49
13ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas3.40
14ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi3.58
15LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Road4.19
16ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi5.22
17SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale5.27
18ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fondital5.51
19ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne5.52
20NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank5.54

Etappe 11 - Lannemezan-Foix - 166 km - 16 Juli 2008Ontsnapping


1NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team CSC - Saxo Bank3.58.13 (42.19 km/h)
2SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
3ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - Fonditalzt
4NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobank0.02
5RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricole0.11
6FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bouygues Télécom0.14
7ITAFilippo Pozzato (ITA)Liquigaszt
8FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeuxzt
9GERFabian Wegmann (GER)Gerolsteinerzt
10ITAMarco Velo (ITA)Team Milramzt
11KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricolezt
12FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis0.29
13NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole14.51
14GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
15COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
16ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
17LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Roadzt
18ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
19USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
20ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Rabobankzt

Etappe 12 - Lavelanet-Narbonne - 168 km - 17 Juli 2008Sprint


1GBRMark Cavendish (GBR)Team Columbia - High Road3.40.52 (45.77 km/h)
2FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
3BELGert Steegmans (BEL)Quick Stepzt
4GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
5ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
6ITAFrancesco Chicchi (ITA)Liquigaszt
7NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
8COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
9NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
10GERHeinrich Haussler (GER)Gerolsteinerzt
11AUSRobbie McEwen (AUS)Silence - Lottozt
12FRAJimmy Casper (FRA)Agritubelzt
13RSARobert Hunter (RSA)Team Barloworld - Valsirzt
14SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
15ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - Fonditalzt
16LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Roadzt
17BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Columbia - High Roadzt
18ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
19GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
20AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt

Etappe 13 - Narbonne-Nîmes - 182 km - 18 Juli 2008Sprint


1GBRMark Cavendish (GBR)Team Columbia - High Road4.25.42 (41.10 km/h)
2AUSRobbie McEwen (AUS)Silence - Lottozt
3FRARomain Feillu (FRA)Agritubelzt
4GERHeinrich Haussler (GER)Gerolsteinerzt
5ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
6NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
7COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
8GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
9NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
10FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
11RSARobert Hunter (RSA)Team Barloworld - Valsirzt
12BELGert Steegmans (BEL)Quick Stepzt
13ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14FRAArnaud Coyot (FRA)Caisse d'Epargnezt
15ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
16ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
17NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
18ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - Fonditalzt
19GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
20FRAJimmy Casper (FRA)Agritubelzt

Etappe 14 - Nîmes - Digne-les-Bains - 182 km - 19 Juli 2008Sprint


1ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank4.13.08 (46.102 km/h)
2COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
3GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
4NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
5NEDSteven De Jongh (NED)Quick Stepzt
6ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - Fonditalzt
7ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécomzt
9ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Stepzt
10NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
11ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
12GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteinerzt
13SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
14GERSebastian Lang (GER)Gerolsteinerzt
15ITAFilippo Pozzato (ITA)Liquigaszt
16FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Agritubelzt
17RSAJohn-lee Augustyn (RSA)Team Barloworld - Valsirzt
18GBRChris Froome (GBR)Team Barloworld - Valsirzt
19ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
20LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Roadzt

Etappe 15 - Digne-les-Bains - Prato Nevoso (Italy) - 216 km - 20 Juli 2008Berg


1AUSSimon Gerrans (AUS)Crédit Agricole4.50.44 (37.77 km/h)
2ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi0.03
3USADanny Pate (USA)Garmin - Chipotle Presented by H300.10
4ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)AG2R - La Mondiale0.55
5AUTBernhard Kohl (AUT)Gerolsteiner4.03
6ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC - Saxo Bankzt
7ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne4.12
8RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank4.23
9LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bank4.41
10USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Chipotle Presented by H304.43
11CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas4.46
12ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi4.50
13AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt
14LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bank4.58
15LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Road5.34
16POLSylvester Szmyd (POL)Lampre - Fondital5.42
17FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
18FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R - La Mondiale5.44
19SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale5.46
20ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigaszt

Etappe 16 - Cuneo-Jausiers - 157 km - 22 Juli 2008Berg


1FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondiale4.31.27 (34.70 km/h)
2FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
3ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
4UKRYaroslav Popovych (UKR)Silence - Lotto0.03
5USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - High Road0.24
6FRANicolas Portal (FRA)Caisse d'Epargnezt
7SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
8GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteiner1.03
9LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bank1.28
10AUTBernhard Kohl (AUT)Gerolsteinerzt
11AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt
12LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bankzt
13ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
14ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fonditalzt
15ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC - Saxo Bankzt
16SUIJohan Tschopp (SUI)Bouygues Télécomzt
17ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi1.32
18BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Columbia - High Roadzt
19LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Road2.03
20POLSylvester Szmyd (POL)Lampre - Fonditalzt

Etappe 17 - Embrun-L'Alpe-d'Huez - 210 km - 23 Juli 2008Berg


1ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC - Saxo Bank6.07.58 (34.32 km/h)
2ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi2.03
3LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bankzt
4ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne2.13
5LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bankzt
6RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale2.15
7AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt
8RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
9USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
10AUTBernhard Kohl (AUT)Gerolsteinerzt
11CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas3.11
12SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale3.36
13FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R - La Mondiale3.50
14FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis4.57
15FRANicolas Vogondy (FRA)Agritubel5.16
16FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux5.25
17KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricole5.28
18ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fondital5.32
19FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis5.40
20LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Road6.01

Etappe 18 - Bourg-d'Oisans - Saint-Etienne - 197 km - 24 Juli 2008Ontsnapping


1GERMarcus Burghardt (GER)Team Columbia - High Road4.30.21 (43.61 km/h)
3FRARomain Feillu (FRA)Agritubel3.33
4FRAChristophe Le Mével (FRA)Crédit Agricolezt
5ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi3.35
6FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis6.39
7FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondialezt
8CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigaszt
9BELLeif Hoste (BEL)Silence - Lottozt
10LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bankzt
11ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank6.50
12GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
13NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
14COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
15ITAFilippo Pozzato (ITA)Liquigaszt
16RSARobert Hunter (RSA)Team Barloworld - Valsirzt
17NEDSteven De Jongh (NED)Quick Stepzt
18ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - Fonditalzt
19FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
20GERSven Krauss (GER)Gerolsteinerzt
2ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt

Etappe 19 - Roanne-Montluçon - 183 km - 25 Juli 2008Ontsnapping


1FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidis3.37.09 (45.73 km/h)
2FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeuxzt
3GERGerald Ciolek (GER)Team Columbia - High Road1.13
4GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
5GERHeinrich Haussler (GER)Gerolsteinerzt
6COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
7ITAFilippo Pozzato (ITA)Liquigaszt
8NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
9GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
10NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
11ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
12FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Agritubelzt
13FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
14NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
15ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - Fonditalzt
16GERSebastian Lang (GER)Gerolsteinerzt
17ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Stepzt
18FRAArnaud Coyot (FRA)Caisse d'Epargnezt
19UKRYaroslav Popovych (UKR)Silence - Lottozt
20SCODavid Millar (SCO)Garmin - Chipotle Presented by H30zt

Etappe 20 - Cérilly - Saint-Amand-Montrond - TT 53 km - 26 Juli 2008Individuele Tijdrit


1GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteiner1.03.50 (49.817 km/h)
2SUIFabian Cancellara (SUI)Team CSC - Saxo Bank0.21
3LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Road1.01
4USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Chipotle Presented by H301.05
5SCODavid Millar (SCO)Garmin - Chipotle Presented by H301.37
6RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank1.55
7AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto2.05
8GERSebastian Lang (GER)Gerolsteiner2.19
9AUTBernhard Kohl (AUT)Gerolsteiner2.21
10USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - High Road2.28
11SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - High Road2.29
12ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC - Saxo Bank2.34
13CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Chipotle Presented by H302.36
14USADanny Pate (USA)Garmin - Chipotle Presented by H302.54
15GERJens Voigt (GER)Team CSC - Saxo Bank2.58
16GBRChris Froome (GBR)Team Barloworld - Valsir3.00
17FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis3.04
18BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Columbia - High Road3.07
19FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidis3.10
20NEDJoost Posthuma (NED)Rabobank3.13

Etappe 21 - Etampes-Paris Champs-Elysées - 143 km - 27 Juli 2008Sprint


1BELGert Steegmans (BEL)Quick Step3.51.38 (37.04 km/h)
2GERGerald Ciolek (GER)Team Columbia - High Roadzt
3ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
4AUSRobbie McEwen (AUS)Silence - Lottozt
5NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
6NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
7GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteinerzt
8GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
9COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
10RSARobert Hunter (RSA)Team Barloworld - Valsirzt
11GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
12ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - Fonditalzt
13SUIFabian Cancellara (SUI)Team CSC - Saxo Bankzt
14ITAFilippo Pozzato (ITA)Liquigaszt
15ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
16FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Agritubelzt
17NEDSteven De Jongh (NED)Quick Stepzt
18ITAMarco Velo (ITA)Team Milramzt
19BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigaszt
20ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden