De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tirreno-Adriatico - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tirreno-Adriatico - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2008

Tirreno-Adriatico 2008

ItaliëItalië - 12 Maart 2008 - 18 Maart 2008


Algemeen klassement - 18 Maart 2008


1SUIFabian Cancellara (SUI)Team CSC - Saxo Bank28.08.21
2ITAEnrico Gasparotto (ITA)Team Barloworld - Valsir0.16
3SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - High Road0.40
4GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteiner0.53
5SWENicklas Axelsson (SWE)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia1.32
6SWEGustav Erik Larsson (SWE)Team CSC - Saxo Bank1.36
7ITAFilippo Pozzato (ITA)Liquigas1.44
8CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Chipotle Presented by H301.53
9ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fondital2.34
10BELTom Stubbe (BEL)La Française des Jeux2.45
11ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargne3.00
12ITALuca Mazzanti (ITA)Tinkoff Credit System3.09
13ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - Fondital3.25
14SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale3.27
15COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
16ITAGabriele Missaglia (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia3.57
17FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeux4.00
18ITAGiovanni Visconti (ITA)Quick Stepzt
19ITAEmanuele Sella (ITA)C.S.F. Group Navigare4.08
20RUSEvgeni Petrov (RUS)Tinkoff Credit System5.27
21ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas5.43
22USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - High Road6.14
23ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadi7.08
24ITADanilo Di Luca (ITA)Team L.p.r.7.35
25ITADaniele Nardello (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia7.40
26SUIPatrick Calcagni (SUI)Team Barloworld - Valsir7.55
27FRATristan Valentin (FRA)Cofidis8.03
28ITAPaolo Savoldelli (ITA)Team L.p.r.8.04
29ITAAndrea Tonti (ITA)Quick Step8.10
30NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobank9.00
31RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale9.15
32ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas9.54
33BELStijn Devolder (BEL)Quick Step10.11
34ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargne11.18
35AUSBaden Cooke (AUS)Team Barloworld - Valsir11.42
36BELDries Devenyns (BEL)Silence - Lotto13.21
37ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi13.31
38ITAPaolo Bailetti (ITA)Team L.p.r.14.03
39ITAGiampaolo Cheula (ITA)Team Barloworld - Valsir14.10
40ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargne14.22
41GERFabian Wegmann (GER)Gerolsteiner15.22
42ESPAngel Gomez Gomez (ESP)Saunier Duval - Scott15.48
43SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
44ITAEros Capecchi (ITA)Saunier Duval - Scott17.28
45BELFrederik Willems (BEL)Liquigas18.01
46SLOJure Golcer (SLO)Team L.p.r.18.27
47ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi18.46
48UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondiale18.52
49RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargne18.54
50ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Team Milram19.10

Etappe 1 - 12 Maart 2008Sprint


1ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank4.10.01 (38.397 km/h)
2ITAAlessandro Petacchi (ITA)Team L.p.r.zt
3ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
4GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
5AUSBaden Cooke (AUS)Team Barloworld - Valsirzt
6FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
7GERGerald Ciolek (GER)Team Columbia - High Roadzt
8AUSRobbie McEwen (AUS)Silence - Lottozt
9DENMatti Breschel (DEN)Team CSC - Saxo Bankzt
10ITATiziano Dall'Antonia (ITA)C.S.F. Group Navigarezt
11ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigaszt
13ITAFrancesco Chicchi (ITA)Liquigaszt
14AUSChristopher Sutton (AUS)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
15ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Rabobankzt

Etappe 2 - 13 Maart 2008Ontsnapping


1ITARaffaele Illiano (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia5.01.10 (40.442 km/h)
2ITAEnrico Gasparotto (ITA)Team Barloworld - Valsirzt
3SWENicklas Axelsson (SWE)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia0.03
4GERLinus Gerdemann (GER)Team Columbia - High Road0.09
5ITARiccardo Ricco (ITA)Saunier Duval - Scott0.17
6ITAEros Capecchi (ITA)Saunier Duval - Scottzt
7ITAFilippo Pozzato (ITA)Liquigas0.32
8ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - Fonditalzt
9ITAEmanuele Sella (ITA)C.S.F. Group Navigarezt
10ITADaniele Pietropolli (ITA)Team L.p.r.zt
11ITALuca Mazzanti (ITA)Tinkoff Credit Systemzt
12ITAGabriele Missaglia (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
13ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargnezt
14NEDJoost Posthuma (NED)Rabobankzt
15ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fonditalzt

Etappe 3 - 14 Maart 2008Berg


1ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargne4.44.59 (40.423 km/h)
2ITADanilo Di Luca (ITA)Team L.p.r.0.12
3SWENicklas Axelsson (SWE)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
4SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - High Roadzt
5ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Scott0.17
6ITAEnrico Gasparotto (ITA)Team Barloworld - Valsir0.22
7GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteiner0.23
8SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale0.26
9ITAEmanuele Sella (ITA)C.S.F. Group Navigarezt
10SUIFabian Cancellara (SUI)Team CSC - Saxo Bankzt
11ITALuca Mazzanti (ITA)Tinkoff Credit System0.31
12ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fonditalzt
13FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeuxzt
14GERLinus Gerdemann (GER)Team Columbia - High Roadzt
15BELTom Stubbe (BEL)La Française des Jeux0.37

Etappe 4 - 15 Maart 2008Sprint


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Team L.p.r.3.59.58 (41.505 km/h)
2ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
3ITAFilippo Pozzato (ITA)Liquigaszt
4GERGerald Ciolek (GER)Team Columbia - High Roadzt
5ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
6ITADaniele Pietropolli (ITA)Team L.p.r.zt
7ITAEnrico Gasparotto (ITA)Team Barloworld - Valsirzt
8ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)C.S.F. Group Navigarezt
9GERHeinrich Haussler (GER)Gerolsteinerzt
10BELTom Boonen (BEL)Quick Stepzt
11ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12RUSAlexander Serov (RUS)Tinkoff Credit Systemzt
13GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteinerzt
14SUIFabian Cancellara (SUI)Team CSC - Saxo Bankzt
15SWENicklas Axelsson (SWE)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt

Etappe 5 - 16 Maart 2008Individuele Tijdrit


1SUIFabian Cancellara (SUI)Team CSC - Saxo Bank33.41 (46.313 km/h)
2USADavid Zabriskie (USA)Garmin - Chipotle Presented by H300.22
3SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - High Road0.54
4GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteiner0.57
5ITAEnrico Gasparotto (ITA)Team Barloworld - Valsir1.00
6RUSMikhail Ignatiev (RUS)Tinkoff Credit System1.08
7SWEGustav Erik Larsson (SWE)Team CSC - Saxo Bank1.12
8GERLinus Gerdemann (GER)Team Columbia - High Road1.16
9ITAManuel Quinziato (ITA)Liquigaszt
10BELStijn Devolder (BEL)Quick Step1.20
11LATRaivis Belohvosciks (LAT)Saunier Duval - Scott1.21
12ITAGiovanni Visconti (ITA)Quick Step1.25
13ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas1.26
14ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargne1.31
15RUSEvgeni Petrov (RUS)Tinkoff Credit System1.33

Etappe 6 - 17 Maart 2008Sprint


1ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank4.46.44 (41,013 km/h)
2ITAFilippo Pozzato (ITA)Liquigaszt
3ITADanilo Di Luca (ITA)Team L.p.r.zt
4ITAGiovanni Visconti (ITA)Quick Stepzt
5SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
6SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - High Roadzt
7ITAEmanuele Sella (ITA)C.S.F. Group Navigarezt
8COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
9SWENicklas Axelsson (SWE)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
10GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteinerzt
11ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargnezt
12BELTom Stubbe (BEL)La Française des Jeuxzt
13SUIFabian Cancellara (SUI)Team CSC - Saxo Bankzt
14CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
15BELDries Devenyns (BEL)Silence - Lottozt

Etappe 7 - 18 Maart 2008Sprint


1ITAFrancesco Chicchi (ITA)Liquigas4.50.50 (36,309 km/h)
2ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fonditalzt
3GBRMark Cavendish (GBR)Team Columbia - High Roadzt
4AUSRobbie McEwen (AUS)Silence - Lottozt
5GERDanilo Hondo (GER)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
6ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)C.S.F. Group Navigarezt
7BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R - La Mondialezt
8ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
9GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
10AUSBaden Cooke (AUS)Team Barloworld - Valsirzt
11FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeuxzt
12AUSChristopher Sutton (AUS)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
13ITAMarco Bandiera (ITA)Lampre - Fonditalzt
14ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Rabobankzt
15ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden