De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tirreno-Adriatico - 1998 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tirreno-Adriatico - 1998 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 1998

Tirreno-Adriatico 1998

ItaliëItalië - 11 Maart 1998 - 18 Maart 1998


Algemeen klassement - 18 Maart 1998


1SUIRolf Järmann (SUI)Casino38h27'30''
2ITAFranco Ballerini (ITA)Mapei - Bricobi4''
3GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekom - ARD1'15''
4DENRolf Sørensen (DEN)Rabobank13'15''
5POLZbigniew Spruch (POL)Mapei - Bricobi13'20''
6ITAGermano Pierdomenico (ITA)Cantina Tollo - Alexia Alluminio13'22''
7ITANicola Loda (ITA)Ballan13'23''
8ITAClaudio Chiappucci (ITA)Ros Mary - Amica Chips13'25''
9ITARoberto Pistore (ITA)Riso Scotti13'27''
10NEDServais Knaven (NED)TVM - Farm Friteszt
11ITADavide Casarotto (ITA)Scrigno - Gaerne13'28''
12LATRomans Vainsteins (LAT)Kross - Selle Italia13'30''
13ITAStefano Faustini (ITA)Vini Caldirola - Longoni Sportzt
14ITAMario Manzoni (ITA)Mobilvetta Design - Northwave13'43''
15ITAErmanno Brignoli (ITA)Riso Scotti13'48''
16ITAEmanuele Lupi (ITA)Amore & Vita - Forzacore13'57''
17RUSAndrei Zintchenko (RUS)Vitalicio Seguros14'18''
18GERJan Schaffrath (GER)Deutsche Telekom - ARD14'34''
19GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom - ARD19'16''
20ITAGabriele Balducci (ITA)Scrigno - Gaerne24'13''
21ITAGiovanni Lombardi (ITA)Deutsche Telekom - ARD24'37''
22ITADario Pieri (ITA)Scrigno - Gaerne24'49''
23FRALaurent Desbiens (FRA)Cofidis27'41''
24SUIFabian Jeker (SUI)Festina - Lotus28'57''
25NEDSteven De Jongh (NED)TVM - Farm Frites31'23''
26ITAAlessandro Bertolini (ITA)Cofidis35'51''
27ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Vitalicio Seguros36'15''
28GERSteffen Wesemann (GER)Deutsche Telekom - ARDzt
29ITAMirko Crepaldi (ITA)Polti36'32''
30FRALaurent Roux (FRA)TVM - Farm Frites37'20''
31FRAVincent Cali (FRA)Casino38'25''
32SUIPascal Richard (SUI)Casino39'56''
33ITAMarco Milesi (ITA)Brescialat - Liquigas40'40''
34ITAGianluca Pianegonda (ITA)Mapei - Bricobi41'37''
35ITAValerio Tebaldi (ITA)Mobilvetta Design - Northwave41'41''
36ITAGianluca Bortolami (ITA)Festina - Lotus42'48''
37ITAGianluca Pierobon (ITA)Kross - Selle Italia50'44''
38ITAGabriele Colombo (ITA)Ballan50'59''
39ITAGianluca Sironi (ITA)Vini Caldirola - Longoni Sport52'29''
40ITAMarco Vergnani (ITA)Kross - Selle Italia52'41''
41ITAMarco Giroletti (ITA)Mobilvetta Design - Northwave59'17''
42ITAFabrizio Bontempi (ITA)Ros Mary - Amica Chips1h01'00''
43ITAFlavio Vanzella (ITA)La Française des Jeux1h02'04''
44ITAFrancesco Frattini (ITA)Deutsche Telekom - ARD1h02'51''
45FRAJacky Durand (FRA)Casino1h05'03''
46SUIMauro Gianetti (SUI)La Française des Jeux1h12'46''
47BELMarc Streel (BEL)Casino1h12'56''

Etappe 1 - Sorrento - Sorrento, 133 km - 11 Maart 1998Sprint


1ITAGabriele Balducci (ITA)Scrigno - Gaerne3h27'35
2DENLars Michaelsen (DEN)TVM - Farm Friteszt.
3ITARoberto Petito (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marinozt.
4DENRolf Sørensen (DEN)Rabobankzt.
5ITAElio Aggiano (ITA)Vitalicio Seguroszt.
6ITAFilippo Casagrande (ITA)Scrigno - Gaernezt.
7ITALuca Mazzanti (ITA)Cantina Tollo - Alexia Alluminiozt.
8RUSDmitri Konyshev (RUS)Mercatone Uno - Bianchizt.
9NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobankzt.
10ITAAndrea Ferrigato (ITA)Vitalicio Seguroszt.
11ITAAngelo Canzonieri (ITA)Ballanzt.
12ITAMirko Celestino (ITA)Poltizt.
13POLZbigniew Spruch (POL)Mapei - Bricobizt.
14NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt.
15ITANicola Loda (ITA)Ballanzt.

Etappe 2 - Sorrento - Baia Domizia, 164 km - 12 Maart 1998Sprint


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom - ARD4h10'22
2CZEJan Svorada (CZE)Mapei - Bricobizt.
3NEDSteven De Jongh (NED)TVM - Farm Friteszt.
4ITAAlessandro Bertolini (ITA)Cofidiszt.
5ITAMario Manzoni (ITA)Mobilvetta Design - Northwavezt.
6ITADario Pieri (ITA)Scrigno - Gaernezt.
7POLZbigniew Spruch (POL)Mapei - Bricobizt.
8ITAGabriele Balducci (ITA)Scrigno - Gaernezt.
9ITAFederico De Beni (ITA)Riso Scottizt.
10DENRolf Sørensen (DEN)Rabobankzt.
11ITADavide Casarotto (ITA)Scrigno - Gaernezt.
12ITANicola Loda (ITA)Ballanzt.
13ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Vitalicio Seguroszt.
14ITAMirko Crepaldi (ITA)Poltizt.
15ITARoberto Pistore (ITA)Riso Scottizt.

Etappe 3 - Sessa Aurunca - Venafro, 167 km - 13 Maart 1998Sprint


1CZEJan Svorada (CZE)Mapei - Bricobi4h24'21
2GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom - ARDzt.
3ITAGabriele Balducci (ITA)Scrigno - Gaernezt.
4NEDSteven De Jongh (NED)TVM - Farm Friteszt.
5ITAMario Manzoni (ITA)Mobilvetta Design - Northwavezt.
6DENRolf Sørensen (DEN)Rabobankzt.
7SUIRolf Järmann (SUI)Casinozt.
8ITANicola Loda (ITA)Ballanzt.
9LATRomans Vainsteins (LAT)Kross - Selle Italiazt.
10ITADario Pieri (ITA)Scrigno - Gaernezt.
11FRAJacky Durand (FRA)Casinozt.
12ITAFabrizio Bontempi (ITA)Ros Mary - Amica Chipszt.
13BELMarc Streel (BEL)Casinozt.
14ITAGiovanni Lombardi (ITA)Deutsche Telekom - ARDzt.
15ITAGianluca Bortolami (ITA)Festina - Lotuszt.

Etappe 4 - Venafro - Tivoli, 208 km - 14 Maart 1998Ontsnapping


1ITAGabriele Colombo (ITA)Ballan5.19.56
2DENRolf Sørensen (DEN)Rabobank4
3GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom - ARDzt.
4FRALaurent Brochard (FRA)Festina - Lotuszt.
5SUIRolf Järmann (SUI)Casinozt.
6ITAGermano Pierdomenico (ITA)Cantina Tollo - Alexia Alluminiozt.
7ITADavide Casarotto (ITA)Scrigno - Gaernezt.
8FRALaurent Desbiens (FRA)Cofidiszt.
9ITAClaudio Chiappucci (ITA)Ros Mary - Amica Chipszt.
10POLZbigniew Spruch (POL)Mapei - Bricobizt.
11ITAMarco Milesi (ITA)Brescialat - Liquigaszt.
12ITANicola Loda (ITA)Ballanzt.
13ITAErmanno Brignoli (ITA)Riso Scottizt.
14ITAGabriele Balducci (ITA)Scrigno - Gaernezt.
15GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekom - ARDzt.

Etappe 5 - Tivoli - Torricella Sicura, 215 km - 15 Maart 1998Sprint


1DENRolf Sørensen (DEN)Rabobank6h04'13
2GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom - ARDzt.
3SUIRolf Järmann (SUI)Casinozt.
4POLZbigniew Spruch (POL)Mapei - Bricobizt.
5ITANicola Loda (ITA)Ballanzt.
6ITAClaudio Chiappucci (ITA)Ros Mary - Amica Chipszt.
7ITADavide Casarotto (ITA)Scrigno - Gaernezt.
8ITAGermano Pierdomenico (ITA)Cantina Tollo - Alexia Alluminiozt.
9RUSAndrei Zintchenko (RUS)Vitalicio Seguroszt.
10SUIPascal Richard (SUI)Casinozt.
11LATRomans Vainsteins (LAT)Kross - Selle Italiazt.
12ITARoberto Pistore (ITA)Riso Scottizt.
13ITAStefano Faustini (ITA)Vini Caldirola - Longoni Sportzt.
14FRALaurent Brochard (FRA)Festina - Lotuszt.
15ITAFranco Ballerini (ITA)Mapei - Bricobizt.

Etappe 6 - Teramo - Frontone, 224 km - 16 Maart 1998Medium berg


1ITAGiovanni Lombardi (ITA)Deutsche Telekom - ARD5h56'52
2SUIFabian Jeker (SUI)Festina - Lotuszt.
3ITAFranco Ballerini (ITA)Mapei - Bricobi38
4GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekom - ARDzt.
5SUIRolf Järmann (SUI)Casinozt.
6SUIPascal Richard (SUI)Casino2'48
7ITAFabrizio Bontempi (ITA)Ros Mary - Amica Chips9'44
8ITAGianluca Sironi (ITA)Vini Caldirola - Longoni Sport9'45
9FRAJacky Durand (FRA)Casino9'48
10RUSAndrei Zintchenko (RUS)Vitalicio Seguros13'57
11ITAMarco Milesi (ITA)Brescialat - Liquigaszt.
12FRAVincent Cali (FRA)Casinozt.
13ITAGermano Pierdomenico (ITA)Cantina Tollo - Alexia Alluminiozt.
14ITANicola Loda (ITA)Ballanzt.
15POLZbigniew Spruch (POL)Mapei - Bricobizt.

Etappe 7 - Civitanova Marche - Civitanova Marche, 164 km - 17 Maart 1998Sprint


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom - ARD4h16'02
2ITAMario Manzoni (ITA)Mobilvetta Design - Northwavezt.
3DENRolf Sørensen (DEN)Rabobankzt.
4ITAAlessandro Bertolini (ITA)Cofidiszt.
5NEDSteven De Jongh (NED)TVM - Farm Friteszt.
6LATRomans Vainsteins (LAT)Kross - Selle Italiazt.
7POLZbigniew Spruch (POL)Mapei - Bricobizt.
8ITADavide Casarotto (ITA)Scrigno - Gaernezt.
9ITAGabriele Balducci (ITA)Scrigno - Gaernezt.
10ITANicola Loda (ITA)Ballanzt.
11ITADario Pieri (ITA)Scrigno - Gaernezt.
12ITAMirko Crepaldi (ITA)Poltizt.
13ITAMarco Vergnani (ITA)Kross - Selle Italiazt.
14ITAMarco Milesi (ITA)Brescialat - Liquigaszt.
15ITARoberto Pistore (ITA)Riso Scottizt.

Etappe 8 - San Benedetto del Tronto - S.Benedetto del Tronto, 166 km - 18 Maart 1998Sprint


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom - ARD4h47'13
2NEDSteven De Jongh (NED)TVM - Farm Friteszt.
3ITAMario Manzoni (ITA)Mobilvetta Design - Northwavezt.
4ITAAlessandro Bertolini (ITA)Cofidiszt.
5ITADario Pieri (ITA)Scrigno - Gaernezt.
6FRAJacky Durand (FRA)Casinozt.
7ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Vitalicio Seguroszt.
8ITAMarco Giroletti (ITA)Mobilvetta Design - Northwavezt.
9LATRomans Vainsteins (LAT)Kross - Selle Italiazt.
10ITAMirko Crepaldi (ITA)Poltizt.
11ITAGianluca Pianegonda (ITA)Mapei - Bricobizt.
12ITAFabrizio Bontempi (ITA)Ros Mary - Amica Chipszt.
13ITAGabriele Balducci (ITA)Scrigno - Gaernezt.
14ITARoberto Pistore (ITA)Riso Scottizt.
15ITAGianluca Pierobon (ITA)Kross - Selle Italiazt.

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden