De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tirreno-Adriatico - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tirreno-Adriatico - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2010

Tirreno-Adriatico 2010

ItaliëItalië - 10 Maart 2010 - 16 Maart 2010


Algemeen klassement - 16 Maart 2010


1ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo30:51:36
2ITAMichele Scarponi (ITA)Androni Giocattolizt
3AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team0:00:12
4KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astana0:00:22
5NEDRobert Gesink (NED)Rabobank0:00:27
6AUSMichael Rogers (AUS)Team HTC - Columbia0:00:29
7ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inox0:00:33
8ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimo0:00:42
9ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Farnese Vini0:01:04
10ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - Farnese Vini0:01:07
11ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:20
12BELGreg Van Avermaet (BEL)Omega Pharma - Lotto0:01:34
13ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:01:44
14COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargne0:01:48
15BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto0:02:07
16ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Androni Giocattoli0:02:09
17GERMarkus Fothen (GER)Team Milram0:02:16
18ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astana0:02:19
19SLOSimon Spilak (SLO)Lampre - Farnese Vini0:02:21
20ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargne0:02:26
21BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargne0:02:31
22SUIMichael Albasini (SUI)Team HTC - Columbia0:02:40
23ITASimone Stortoni (ITA)Colnago - CSF Inox0:02:41
24ITAMarco Pinotti (ITA)Team HTC - Columbia0:02:47
25COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattoli0:02:54
26GERPaul Martens (GER)Rabobank0:03:18
27SUIThomas Frei (SUI)BMC Racing Team0:03:19
28ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi0:03:28
29BELDries Devenyns (BEL)Quick Step0:03:40
30ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - Farnese Vini0:03:56
31ITAFrancesco Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:04:13
32SVKPeter Velits (SVK)Team HTC - Columbia0:05:27
33FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux0:07:25
34KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana0:07:52
35KAZAssan Bazayev (KAZ)Astana0:08:30
36SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineos0:09:01
37BELStijn Devolder (BEL)Quick Step0:11:52
38ITALuca Mazzanti (ITA)Team Katusha0:12:35
39ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi0:12:36
40CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitions0:12:40
41NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobank0:12:50
42ITAFederico Canuti (ITA)Colnago - CSF Inox0:13:04
43CROVladimir Miholjevic (CRO)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:13:19
44AUSMatthew Lloyd (AUS)Omega Pharma - Lotto0:14:36
45ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas - Doimo0:14:44
46LUXKim Kirchen (LUX)Team Katusha0:14:53
47CANMichael Barry (CAN)Team Ineos0:15:58
48ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadi0:17:09
49ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineos0:18:45
50NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineos0:20:27
51FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondiale0:20:34
52ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank0:20:59
53GERChristian Knees (GER)Team Milram0:22:00
54USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Team0:22:49
55KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana0:23:43
56FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeux0:23:55
57RUSSerguei Klimov (RUS)Team Katusha0:27:02
58ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi0:27:06
59ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Doimo0:27:28
60PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Caisse d'Epargne0:27:44
61USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team0:28:44
62ITAFrancesco Failli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:30:04
63DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank0:30:20
64ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Caisse d'Epargne0:30:21
65GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Team0:31:11
66NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Transitions0:32:29
67SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team0:32:48
68ITAMassimo Codol (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:35:59
69ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadi0:36:06
70ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - Farnese Vini0:36:42
71RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale0:36:48
72AUSSimon Clarke (AUS)ISD - Neri0:37:11
73FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux0:38:31
74VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattoli0:40:48
75ITALorenzo Bernucci (ITA)Lampre - Farnese Vini0:41:02
76GBRRoger Hammond (GBR)Cervélo Testteam0:41:07
77ITADaniele Bennati (ITA)Liquigas - Doimo0:41:30
78SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bank0:43:30
79RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katusha0:46:13
80ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Team0:46:38
81NEDTom Stamsnijder (NED)Rabobank0:46:43
82BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Transitions0:47:14
83LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bank0:47:27
84ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katusha0:49:13
85BELStaf Scheirlinckx (BEL)Omega Pharma - Lotto0:50:07
86ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Doimo0:51:29
87NEDKarsten Kroon (NED)BMC Racing Team0:51:39
88FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondiale0:51:55
89FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux0:52:02
90FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondiale0:52:45
91ITAFrancesco Ginanni (ITA)Androni Giocattoli0:53:27
92ITAAlessandro Donati (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:54:21
93NORGabriel Rasch (NOR)Cervélo Testteam0:54:55
94BELMaarten Wynants (BEL)Quick Step0:55:25
95GERGrischa Niermann (GER)Rabobank0:55:28
96ITALuca Paolini (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:56:11
97ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Step0:56:13
98ITAMarco Bandiera (ITA)Team Katusha0:57:00
99ITAMarzio Bruseghin (ITA)Caisse d'Epargne0:58:03
100UKRDmytro Grabovskyy (UKR)ISD - Neri0:59:12
101ITAFrancesco Bellotti (ITA)Liquigas - Doimo0:59:38
102ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inox0:59:56
103ITAMauro Da Dalto (ITA)Lampre - Farnese Vini1:01:11
104BELTom Boonen (BEL)Quick Step1:02:12
105ITAMarco Frapporti (ITA)Colnago - CSF Inox1:02:16
106NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteam1:03:24
107GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lotto1:03:47
108ITAPaolo Longo Borghini (ITA)ISD - Neri1:04:07
109ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Doimo1:04:54
110AUSStuart O'Grady (AUS)Saxo Bank1:05:36
111AUSMathew Hayman (AUS)Team Ineos1:06:09
112ITAManuel Quinziato (ITA)Liquigas - Doimo1:07:36
113AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineos1:08:13
114GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos1:08:58
115AUSAllan Davis (AUS)Astana1:09:00
116FRAOlivier Bonnaire (FRA)La Française des Jeux1:09:05
117USATyler Farrar (USA)Garmin - Transitions1:10:23
118GERDanilo Hondo (GER)Lampre - Farnese Vini1:10:24
119AUTBernhard Eisel (AUT)Team HTC - Columbia1:11:56
120ITAFabio Taborre (ITA)Androni Giocattoli1:12:22
121ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadi1:13:28
122DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Saxo Bank1:13:35
123BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Garmin - Transitions1:16:20
124DENFrank Høj (DEN)Saxo Bank1:16:39
125BELNick Nuyens (BEL)Rabobank1:16:56
126RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katusha1:20:23
127NEDMichiel Elijzen (NED)Omega Pharma - Lotto1:20:49
128AUSCameron Wurf (AUS)Androni Giocattoli1:21:10
129AUSBrett Lancaster (AUS)Cervélo Testteam1:22:08
130ITACarlo Scognamiglio (ITA)ISD - Neri1:22:38
131NEDNiki Terpstra (NED)Team Milram1:23:37
132GERAndreas Klier (GER)Cervélo Testteam1:23:40
133ITAAlan Marangoni (ITA)Colnago - CSF Inox1:23:42
134ITAMarco Velo (ITA)Quick Step1:23:50
135BELRoy Sentjens (BEL)Team Milram1:24:00
136GBRJeremy Hunt (GBR)Cervélo Testteam1:24:09
137DENLars Ytting Bak (DEN)Team HTC - Columbia1:24:20
138BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeux1:24:39
139AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bank1:26:51
140BELOlivier Kaisen (BEL)Omega Pharma - Lotto1:27:43
141AUSMatthew Wilson (AUS)Garmin - Transitions1:29:37
142AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katusha1:29:42
143GERMartin Reimer (GER)Cervélo Testteam1:30:22
144LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Cervélo Testteam1:31:29
145BELKevin Hulsmans (BEL)Quick Step1:33:16
146RSARobert Hunter (RSA)Garmin - Transitions1:33:17
147NEDServais Knaven (NED)Team Milram1:34:37
148NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Transitions1:35:27
149GERDominik Klemme (GER)Saxo Bank1:37:26
150ITAOscar Gatto (ITA)ISD - Neri1:38:15

Etappe 1 - Livorno - Rosignano Solvay 148 km - 10 Maart 2010Sprint


1GERLinus Gerdemann (GER)Team Milram3:36:15
2ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
3DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bankzt
4ITALuca Paolini (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
5BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
6ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
7USATyler Farrar (USA)Garmin - Transitionszt
8ITAMarco Bandiera (ITA)Team Katushazt
9AUSSimon Clarke (AUS)ISD - Nerizt
10ITAFrancesco Ginanni (ITA)Androni Giocattolizt
11NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteamzt
12AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bankzt
13ITAFabio Taborre (ITA)Androni Giocattolizt
14NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
15ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
16ITAManuel Belletti (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
17FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
18KAZAssan Bazayev (KAZ)Astanazt
19ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
20AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
21ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimozt
22RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katushazt
23ITAFederico Canuti (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
24ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
25ITADaniele Bennati (ITA)Liquigas - Doimozt
26SVKPeter Velits (SVK)Team HTC - Columbiazt
27NEDKarsten Kroon (NED)BMC Racing Teamzt
28ESTRené Mandri (EST)AG2R - La Mondialezt
29SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt
30GBRRoger Hammond (GBR)Cervélo Testteamzt
31KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
32CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitionszt
33AUSMichael Rogers (AUS)Team HTC - Columbiazt
34BELGreg Van Avermaet (BEL)Omega Pharma - Lottozt
35FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt

Etappe 2 - Montecatini Terme - Montecatini Terme 165 km - 11 Maart 2010Sprint


1BELTom Boonen (BEL)Quick Step4:14:13
2GERPaul Martens (GER)Rabobankzt
3ITADaniele Bennati (ITA)Liquigas - Doimozt
4AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katushazt
5ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
6ITAFrancesco Ginanni (ITA)Androni Giocattolizt
7ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
8GERDanilo Hondo (GER)Lampre - Farnese Vinizt
9FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
10KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
11DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bankzt
12AUSAllan Davis (AUS)Astanazt
13USATyler Farrar (USA)Garmin - Transitionszt
14ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
15RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katushazt
16BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Garmin - Transitionszt
17GERLinus Gerdemann (GER)Team Milramzt
18KAZAssan Bazayev (KAZ)Astanazt
19SUIMichael Albasini (SUI)Team HTC - Columbiazt
20ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
21ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Doimozt
22AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
23NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
24ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
25BELGreg Van Avermaet (BEL)Omega Pharma - Lottozt
26GERMarkus Fothen (GER)Team Milramzt
27ITALuca Paolini (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
28ITALorenzo Bernucci (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
29BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargnezt
30ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
31ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
32ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
33KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
34NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteamzt
35ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katushazt

Etappe 3 - San Miniato - Monsummano Terme 159 km - 12 Maart 2010Sprint


1ITADaniele Bennati (ITA)Liquigas - Doimo3:54:09
2ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
3AUTBernhard Eisel (AUT)Team HTC - Columbiazt
4USATyler Farrar (USA)Garmin - Transitionszt
5ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineoszt
6ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
7KAZAssan Bazayev (KAZ)Astanazt
8NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
9ITAFrancesco Ginanni (ITA)Androni Giocattolizt
10DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bankzt
11ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katushazt
12ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
13ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Doimozt
14ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
15ITAFabio Taborre (ITA)Androni Giocattolizt
16ITALorenzo Bernucci (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
17AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
18ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19GERPaul Martens (GER)Rabobankzt
20LUXKim Kirchen (LUX)Team Katushazt
21BELTom Boonen (BEL)Quick Stepzt
22BELStaf Scheirlinckx (BEL)Omega Pharma - Lottozt
23KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
24GERLinus Gerdemann (GER)Team Milramzt
25RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondialezt
26RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katushazt
27FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
28SVKPeter Velits (SVK)Team HTC - Columbiazt
29BELGreg Van Avermaet (BEL)Omega Pharma - Lottozt
30ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Doimozt
31USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Teamzt
32AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
33CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitionszt
34ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
35SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt

Etappe 4 - San Gemini - Chieti 243 km - 13 Maart 2010Berg


1ITAMichele Scarponi (ITA)Androni Giocattoli6:23:47
2FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux0:00:14
3ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Androni Giocattolizt
4ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
5COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargnezt
6KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astana0:00:17
7NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
8AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
9ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inox0:00:19
10AUSMichael Rogers (AUS)Team HTC - Columbiazt
11ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimo0:00:21
12BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargne0:00:30
13ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - Farnese Vini0:00:40
14BELGreg Van Avermaet (BEL)Omega Pharma - Lotto0:00:43
15ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
16ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
17ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
18GERPaul Martens (GER)Rabobankzt
19GERMarkus Fothen (GER)Team Milramzt
20COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattoli0:00:46
21KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
22ITAFederico Canuti (ITA)Colnago - CSF Inox0:00:49
23ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineoszt
24ITASimone Stortoni (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
25SLOSimon Spilak (SLO)Lampre - Farnese Vinizt
26CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitions0:00:56
27GERLinus Gerdemann (GER)Team Milram0:01:06
28ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
29NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobankzt
30KAZAssan Bazayev (KAZ)Astanazt
31BELDries Devenyns (BEL)Quick Step0:01:12
32ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - Farnese Vini0:01:15
33ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
34SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt
35ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astana0:01:34

Etappe 5 - Chieti - Colmurano 234 km - 14 Maart 2010Berg


1ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astana5:32:22
2ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
3KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
4AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
5ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimo0:00:08
6NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
7ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
8AUSMichael Rogers (AUS)Team HTC - Columbiazt
9ITAMichele Scarponi (ITA)Androni Giocattolizt
10ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
11BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto0:00:12
12ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:23
13NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
14ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
15ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:00:31
16SVKPeter Velits (SVK)Team HTC - Columbiazt
17BELGreg Van Avermaet (BEL)Omega Pharma - Lotto0:00:36
18GERMarkus Fothen (GER)Team Milramzt
19ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineoszt
20ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Androni Giocattolizt
21BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
22KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
23SUIMichael Albasini (SUI)Team HTC - Columbiazt
24ITAFrancesco Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
25SUIThomas Frei (SUI)BMC Racing Team0:00:48
26NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobank0:00:57
27CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitionszt
28ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
29ITAMarco Pinotti (ITA)Team HTC - Columbiazt
30SLOSimon Spilak (SLO)Lampre - Farnese Vinizt
31ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
32LUXKim Kirchen (LUX)Team Katushazt
33BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargnezt
34GERPaul Martens (GER)Rabobankzt
35ITASimone Stortoni (ITA)Colnago - CSF Inox0:01:04

Etappe 6 - Montecosaru - Macerata 134 km - 15 Maart 2010Berg


1RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katusha3:18:09
2ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:00:05
3AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
4NEDRobert Gesink (NED)Rabobank0:00:07
5FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeuxzt
6ITAMichele Scarponi (ITA)Androni Giocattolizt
7AUSMichael Rogers (AUS)Team HTC - Columbiazt
8ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - Farnese Vini0:00:09
9ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inox0:00:11
10COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargnezt
11KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astana0:00:14
12ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
13ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Farnese Vini0:00:18
14ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimozt
15BELGreg Van Avermaet (BEL)Omega Pharma - Lotto0:00:20
16COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattolizt
17RUSSerguei Klimov (RUS)Team Katusha0:00:22
18ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
19ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
20ITAMarco Pinotti (ITA)Team HTC - Columbiazt
21BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto0:00:26
22FRAPierre Cazaux (FRA)La Française des Jeuxzt
23ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas - Doimozt
24AUSSimon Clarke (AUS)ISD - Neri0:00:31
25ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
26LUXKim Kirchen (LUX)Team Katusha0:00:33
27SUIMichael Albasini (SUI)Team HTC - Columbiazt
28FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondiale0:00:36
29ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
30ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
31CANMichael Barry (CAN)Team Ineos0:00:39
32SLOSimon Spilak (SLO)Lampre - Farnese Vini0:00:43
33BELStijn Devolder (BEL)Quick Stepzt
34SUIThomas Frei (SUI)BMC Racing Team0:00:49
35ITASimone Stortoni (ITA)Colnago - CSF Inox0:00:54

Etappe 7 - Civitanova Marche - San Benedetto del Tronto 164 km - 16 Maart 2010Sprint


1NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineos3:52:36
2ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
3ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
4AUTBernhard Eisel (AUT)Team HTC - Columbiazt
5ITAMattia Gavazzi (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
6USATyler Farrar (USA)Garmin - Transitionszt
7AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katushazt
8AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bankzt
9BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
10RSARobert Hunter (RSA)Garmin - Transitionszt
11ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
12ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13NEDMichiel Elijzen (NED)Omega Pharma - Lottozt
14BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargnezt
15KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
16BELRoy Sentjens (BEL)Team Milramzt
17FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
18NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteamzt
19GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lottozt
20KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
21NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Transitionszt
22ITAMichele Scarponi (ITA)Androni Giocattolizt
23FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
24CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitionszt
25ITAFrancesco Ginanni (ITA)Androni Giocattolizt
26ITALuca Paolini (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
27AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
28ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
29USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Teamzt
30AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
31BELGreg Van Avermaet (BEL)Omega Pharma - Lottozt
32RUSSerguei Klimov (RUS)Team Katushazt
33GERMarkus Fothen (GER)Team Milramzt
34ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
35ITAOscar Gatto (ITA)ISD - Nerizt

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden