De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Zwitserland - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Zwitserland - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2010

Ronde van Zwitserland 2010

ZwitserlandZwitserland - 12 Juni 2010 - 20 Juni 2010


Algemeen klassement - 20 Juni 2010


1LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bank35:02:00
3DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bank0:00:17
4SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Team0:00:23
5NEDRobert Gesink (NED)Rabobank0:00:27
6GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbiazt
7COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargne0:00:33
8GERAndreas Klöden (GER)Radio Shack0:00:48
9ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:01:09
10USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack0:01:14
11SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank0:01:20
12SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineos0:01:38
13SUIOliver Zaugg (SUI)Liquigas - Doimo0:01:46
14LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bank0:01:57
15ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
16CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimo0:02:05
17BELStijn Devolder (BEL)Quick Step0:02:12
18BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbia0:03:13
19IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:04:36
20UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil Pro Cycling Team0:04:47
21ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - Farnese Vini0:04:58
23ESPRafael Valls Ferri (ESP)Footon - Servetto0:05:43
24ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Euskaltel - Euskadi0:06:00
25USAThomas Danielson (USA)Garmin - Transitions0:07:43
26GERJohannes Fröhlinger (GER)Team Milram0:09:34
27FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0:10:20
28ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:10:21
29ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:11:24
30NEDBauke Mollema (NED)Rabobank0:11:45
31USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Team0:11:48
32ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineos0:14:46
33BELSerge Pauwels (BEL)Team Ineos0:15:26
34PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Caisse d'Epargne0:18:13
35ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargne0:18:34
36ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:20:06
37NEDWout Poels (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:21:54
38FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:22:30
39ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Team0:22:39
40KAZSergey Renev (KAZ)Astana0:22:57
41ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi0:23:00
42ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargne0:23:29
43BELGreg Van Avermaet (BEL)Omega Pharma - Lotto0:23:30
44FINKjell Carlström (FIN)Team Ineos0:23:38
45ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - Farnese Vini0:25:36
46BELJurgen Van De Walle (BEL)Quick Step0:25:46
47GERGrischa Niermann (GER)Rabobank0:26:01
48USADavid Zabriskie (USA)Garmin - Transitions0:26:02
49ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobank0:26:46
50RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katusha0:26:47
51NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineos0:27:15
52ITAGiampaolo Cheula (ITA)Footon - Servetto0:27:55
53GERJens Voigt (GER)Saxo Bank0:28:55
54ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigas - Doimo0:32:06
55FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux0:32:44
56SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bank0:32:54
57FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux0:33:19
58RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha0:33:43
59ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Astana0:35:00
60UKRYaroslav Popovych (UKR)Radio Shack0:35:09
61GERFabian Wegmann (GER)Team Milram0:35:58
62SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondiale0:36:40
63ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Farnese Vini0:38:35
64ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:41:01
65SUIMichael Albasini (SUI)Team HTC - Columbia0:45:02
66NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Transitions0:45:15
67ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank0:47:43
68SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team0:48:37
69AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeux0:48:38
70USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Transitions0:48:51
71GERBjörn Schröder (GER)Team Milram0:48:59
72ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Team0:49:37
73ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale0:50:21
74ITAMorris Possoni (ITA)Team Ineos0:52:25
75SUIGrégory Rast (SUI)Radio Shack0:52:50
76ITAManuel Quinziato (ITA)Liquigas - Doimo0:53:22
77BELOlivier Kaisen (BEL)Omega Pharma - Lotto0:53:45
78ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Cervélo Testteam0:54:14
79GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Team0:54:22
80NEDMichiel Elijzen (NED)Omega Pharma - Lotto0:54:36
81ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Euskaltel - Euskadi0:55:52
82RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale0:57:45
83KAZMaxim Gourov (KAZ)Astana0:58:05
84ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - Farnese Vini0:58:57
85RSARobert Hunter (RSA)Garmin - Transitions1:01:01
86BELNick Nuyens (BEL)Rabobank1:01:53
87ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Doimo1:01:56
88NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteam1:02:42
89BELKevin Hulsmans (BEL)Quick Step1:03:03
90POLMichal Golas (POL)Vacansoleil Pro Cycling Team1:03:09
91AUSBrett Lancaster (AUS)Cervélo Testteam1:04:57
92BELMaarten Wynants (BEL)Quick Step1:05:04
93BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas - Doimo1:05:05
94AUSAllan Davis (AUS)Astana1:06:27
95GERMatthias Russ (GER)Team Milram1:06:58
96KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Radio Shack1:07:47
97NEDKarsten Kroon (NED)BMC Racing Team1:08:00
98NEDTom Leezer (NED)Rabobank1:08:36
99ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Farnese Vini1:08:56
100AUSMatthew Wilson (AUS)Garmin - Transitions1:10:59
101SWEJonas Ljungblad (SWE)Omega Pharma - Lotto1:11:33
102USAJason McCartney (USA)Radio Shack1:11:40
103KAZAssan Bazayev (KAZ)Astana1:12:09
104ITAMarco Corti (ITA)Footon - Servetto1:12:14
105KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Astana1:15:06
106BELGert Steegmans (BEL)Radio Shack1:15:50
107GERAndreas Klier (GER)Cervélo Testteam1:15:58
108ITAMarzio Bruseghin (ITA)Caisse d'Epargne1:17:39
109ITAErmanno Capelli (ITA)Footon - Servetto1:18:58
110NEDLieuwe Westra (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team1:19:50
111ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Team1:21:07
112AUTBernhard Eisel (AUT)Team HTC - Columbia1:25:53
113AUSMark Renshaw (AUS)Team HTC - Columbia1:25:59
114ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)Euskaltel - Euskadi1:28:44
115SUINoe Gianetti (SUI)Footon - Servetto1:30:28
2USALance Armstrong (USA)Radio Shack0:00:12
22ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step0:05:19

Proloog - Lugano - Lugano - 12 Juni 2010Individuele Tijdrit


1SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bank0:10:21
2CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimo0:00:01
3GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbia0:00:03
4SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimozt
5BELDries Devenyns (BEL)Quick Step0:00:10
6SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank0:00:11
7SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineos0:00:12
8ITAManuel Quinziato (ITA)Liquigas - Doimo0:00:13
9AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineoszt
10DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bankzt
11NEDBauke Mollema (NED)Rabobank0:00:14
12AUSMichael Rogers (AUS)Team HTC - Columbiazt
13ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14LUXKim Kirchen (LUX)Team Katusha0:00:17
15BELStijn Devolder (BEL)Quick Stepzt
17USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
18GERMatthias Russ (GER)Team Milram0:00:19
19SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
20ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:00:20
21IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:00:21
22SUIAlexandre Moos (SUI)BMC Racing Teamzt
23COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargne0:00:22
24USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Teamzt
25FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0:00:23
26FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeuxzt
27SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
28BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbiazt
29ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Cervélo Testteamzt
30NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
31LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bank0:00:24
32ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Team0:00:25
33ITAFabio Felline (ITA)Footon - Servetto0:00:26
34ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigas - Doimozt
35RSARobert Hunter (RSA)Garmin - Transitionszt
16ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step0:00:18

Etappe 1 - Ascona - Sierre - 13 Juni 2010Sprint


1GERHeinrich Haussler (GER)Cervélo Testteam4:25:16
2ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
3ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
4ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
5GERGerald Ciolek (GER)Team Milramzt
6ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
7ITAFabio Felline (ITA)Footon - Servettozt
8AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineoszt
9ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
11USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Teamzt
12SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bankzt
13SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
14GERFabian Wegmann (GER)Team Milramzt
15CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitionszt
16NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
17ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineoszt
18ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
19DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bankzt
20BELGreg Van Avermaet (BEL)Omega Pharma - Lottozt
21ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
23SUIOliver Zaugg (SUI)Liquigas - Doimozt
24ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
25BELSerge Pauwels (BEL)Team Ineoszt
26BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
27ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
28GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
29ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargnezt
30BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
31ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobankzt
32SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
33CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
34ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
35BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbiazt
10ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt

Etappe 2 - Sierre - Schwarzenburg - 14 Juni 2010Ontsnapping


1LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bank5:02:21
2COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargnezt
3NEDBauke Mollema (NED)Rabobank0:00:03
4SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
5ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
6ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobankzt
7NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
8SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt
9IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
10GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbiazt
11ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - Farnese Vini0:00:07
12BELStijn Devolder (BEL)Quick Stepzt
13ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
14USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
16UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
17SUIOliver Zaugg (SUI)Liquigas - Doimozt
18SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bankzt
19ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
20ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
21SLOSimon Spilak (SLO)Lampre - Farnese Vinizt
22DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bankzt
24ESPRafael Valls Ferri (ESP)Footon - Servettozt
25BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
26CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitionszt
27FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
28ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:00:19
29SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bankzt
30USADavid Zabriskie (USA)Garmin - Transitionszt
31BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbiazt
32LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bankzt
33GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
34ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
35SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondiale0:00:30
15USALance Armstrong (USA)Radio Shackzt
23ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt

Etappe 3 - Schwarzenburg - Wettingen - 15 Juni 2010Sprint


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - Farnese Vini4:57:33
2DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bankzt
3ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
4ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
5AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katushazt
6ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineoszt
7ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
8NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
9GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
10BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
11SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bankzt
12BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbiazt
13GERJohannes Fröhlinger (GER)Team Milramzt
14BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
15NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteamzt
16CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
17ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
18SUIOliver Zaugg (SUI)Liquigas - Doimozt
19USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Teamzt
20LUXKim Kirchen (LUX)Team Katushazt
21GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
23DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bankzt
24SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bankzt
25BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas - Doimozt
26NEDMichiel Elijzen (NED)Omega Pharma - Lottozt
27KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
28ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
29FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
30CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitionszt
31COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargnezt
32LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bankzt
33ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
34ESPRafael Valls Ferri (ESP)Footon - Servettozt
22ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt
35USALance Armstrong (USA)Radio Shackzt

Etappe 4 - Wettingen - Frutigen - 16 Juni 2010Ontsnapping


1GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Team4:21:23
2NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Transitions0:00:02
3ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Doimo0:00:04
4AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katusha0:00:47
5ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
6ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
8GERJohannes Fröhlinger (GER)Team Milramzt
9ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
10AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineoszt
11ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
12NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
13GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
14ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15BELGreg Van Avermaet (BEL)Omega Pharma - Lottozt
16ESPRafael Valls Ferri (ESP)Footon - Servettozt
17RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
18SUIAlexandre Moos (SUI)BMC Racing Teamzt
19USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
20SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
21UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
22DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bankzt
23NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
24ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargnezt
25GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbiazt
26BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
27USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Teamzt
28LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bankzt
30ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineoszt
31SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt
32ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
33ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
34SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bankzt
35ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
7ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt
29USALance Armstrong (USA)Radio Shackzt

Etappe 5 - Meiringen - La Punt - 17 Juni 2010Berg


1NEDRobert Gesink (NED)Rabobank6:20:53
2COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargne0:00:42
3ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
4SUIOliver Zaugg (SUI)Liquigas - Doimozt
6ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
7SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
8LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt
9CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
10DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bank0:01:20
11GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
12LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bankzt
13SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineos0:01:46
14USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack0:02:16
15SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank0:02:17
16GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbia0:02:36
17UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
18BELStijn Devolder (BEL)Quick Stepzt
19ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - Farnese Vini0:03:45
20IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:03:50
21ESPRafael Valls Ferri (ESP)Footon - Servetto0:03:57
22ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi0:04:00
23BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbia0:04:53
25ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineos0:06:40
26ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
27GERJohannes Fröhlinger (GER)Team Milramzt
28USAThomas Danielson (USA)Garmin - Transitionszt
29NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineos0:06:43
30BELSerge Pauwels (BEL)Team Ineos0:06:50
31ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:06:58
32ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobankzt
33FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeuxzt
34ITAGiampaolo Cheula (ITA)Footon - Servetto0:08:21
35ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
5USALance Armstrong (USA)Radio Shackzt
24ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step0:04:58

Etappe 6 - Savognin - Wetzikon - 18 Juni 2010Ontsnapping


1GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Team4:52:02
2ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank0:01:01
3BELGreg Van Avermaet (BEL)Omega Pharma - Lottozt
4ITAManuel Quinziato (ITA)Liquigas - Doimozt
5ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:01:08
6SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Teamzt
7ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineos0:03:24
8DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank0:03:28
9POLMichal Golas (POL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
10BELJurgen Van De Walle (BEL)Quick Stepzt
11AUSMatthew Wilson (AUS)Garmin - Transitionszt
12BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas - Doimozt
13NEDTom Leezer (NED)Rabobank0:03:32
14UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil Pro Cycling Team0:05:00
15ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
16ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
17SUIGrégory Rast (SUI)Radio Shackzt
18MDAAlexandr Pliuschin (MDA)Team Katushazt
19NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
20GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
21PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Caisse d'Epargnezt
22NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
23SUIOliver Zaugg (SUI)Liquigas - Doimozt
24USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
25DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bankzt
26FINKjell Carlström (FIN)Team Ineoszt
28UKRYaroslav Popovych (UKR)Radio Shackzt
29ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargnezt
30ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
31SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt
32SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
33ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
34BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbiazt
35LUXKim Kirchen (LUX)Team Katushazt
27USALance Armstrong (USA)Radio Shackzt

Etappe 7 - Wetzikon - Liestal - 19 Juni 2010Ontsnapping


1PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Caisse d'Epargne4:10:32
2ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:00:15
3BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbia0:00:19
4FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0:00:34
5ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigas - Doimozt
6NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineoszt
7USAThomas Danielson (USA)Garmin - Transitions0:00:39
8ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - Farnese Vini0:01:14
9NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteam0:01:16
10NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
11GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbiazt
12SUIOliver Zaugg (SUI)Liquigas - Doimozt
13ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
15GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
16LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt
18USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
19DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bankzt
20LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bankzt
21COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargnezt
22SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
23ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
24SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bankzt
25ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
26RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
27ESPRafael Valls Ferri (ESP)Footon - Servettozt
28CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
29SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt
30IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
31ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargnezt
32NEDWout Poels (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
33ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
34CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitionszt
35FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
14USALance Armstrong (USA)Radio Shackzt
17ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt

Etappe 8 - Liestal - Liestal - 20 Juni 2010Individuele Tijdrit


1GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbia0:32:21
2SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bank0:00:17
3USADavid Zabriskie (USA)Garmin - Transitions0:00:29
4SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank0:00:48
5USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
6GERAndreas Klöden (GER)Radio Shack0:00:52
7DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bankzt
8BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbia0:00:57
9NEDWout Poels (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:01:02
10BELStijn Devolder (BEL)Quick Step0:01:07
11USALance Armstrong (USA)Radio Shack0:01:09
12ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:14
13LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt
14ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Team0:01:20
15FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux0:01:21
16NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteam0:01:22
17USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Teamzt
18GERGrischa Niermann (GER)Rabobank0:01:26
19ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:01:32
20CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimo0:01:33
21SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Team0:01:39
22RSARobert Hunter (RSA)Garmin - Transitions0:01:43
23ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineos0:01:51
24SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineos0:01:52
25AUSBrett Lancaster (AUS)Cervélo Testteam0:01:53
26FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:01:54
27USAJason McCartney (USA)Radio Shack0:01:56
28COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargnezt
29SUIMichael Albasini (SUI)Team HTC - Columbia0:01:59
30BELNick Nuyens (BEL)Rabobank0:02:01
31LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bank0:02:09
33ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:02:12
34ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
35ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Farnese Vini0:02:13
36SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondiale0:02:14
37NEDLieuwe Westra (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:02:17
38FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
39SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team0:02:19
40NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
41ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
42BELSerge Pauwels (BEL)Team Ineos0:02:23
43ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargne0:02:24
44UKRYaroslav Popovych (UKR)Radio Shack0:02:25
45ITAGiampaolo Cheula (ITA)Footon - Servetto0:02:28
46KAZSergey Renev (KAZ)Astanazt
47NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Transitionszt
48GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Team0:02:29
49USAThomas Danielson (USA)Garmin - Transitions0:02:37
50SUIOliver Zaugg (SUI)Liquigas - Doimozt
32ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step0:02:11

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden