De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Grote Prijs van Québec - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Grote Prijs van Québec - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Canada

Uitslagen 2010

Grote Prijs van Québec 2010

CanadaCanada - 10 September 2010


Quebec - 10 September 2010


1FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecom04:35:27
2NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineos04:35:28
3NEDRobert Gesink (NED)Rabobank04:35:28
4CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitions04:35:28
5BELStaf Scheirlinckx (BEL)Omega Pharma - Lotto04:35:28
6ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Team04:35:28
7GERFabian Wegmann (GER)Team Milram04:35:28
8BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbia04:35:28
9ITAFrancesco Reda (ITA)Quick Step04:35:28
10ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vini04:35:28
11ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shack04:35:28
12ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi04:35:28
13FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeux04:35:28
14ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - Farnese Vini04:35:28
15COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Ligne04:35:28
16ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Astana04:35:36
17USAChris Horner (USA)Radio Shack04:35:36
18DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank04:35:36
19SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimo04:35:36
20CANSvein Tuft (CAN)Garmin - Transitions04:35:36
21BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Transitions04:35:41
22ITALuca Mazzanti (ITA)Team Katusha04:35:41
23DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank04:35:45
24CANKevin Lacombe (CAN)Spidertech Powered by Planet Energy04:35:47
25FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux04:35:50
26USAPeter Stetina (USA)Garmin - Transitions04:35:56
27GERChristian Knees (GER)Team Milram04:35:56
28RUSNikita Eskov (RUS)Team Katusha04:35:56
29JAPYukiya Arashiro (JAP)Bbox - Bouygues Telecom04:35:56
30FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step04:35:56
31CANDavid Veilleux (CAN)Kelly Benefit Strategies04:35:56
32AUSAdam Hansen (AUS)Team HTC - Columbia04:35:56
33ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargne04:35:56
34BELGert Dockx (BEL)Team HTC - Columbia04:35:56
35RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katusha04:35:56
36CANCharles Dionne (CAN)Fly V Australia04:35:56
37AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeux04:35:56
38PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shack04:35:56
39ITAErmanno Capelli (ITA)Footon - Servetto04:35:56
40FRAJulien El Farès (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne04:35:56
41ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne04:35:56
42FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Step04:35:56
43CANDominique Rollin (CAN)Cervélo Testteam04:35:56
44SLOSimon Spilak (SLO)Lampre - Farnese Vini04:35:56
45SLOGorazd Stangelj (SLO)Astana04:35:56
46FRALászló Bodrogi (FRA)Team Katusha04:35:56
47ITAMorris Possoni (ITA)Team Ineos04:35:56
48NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank04:35:56
49FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale04:35:56
50RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha04:35:56
51FRAJulien Loubet (FRA)AG2R - La Mondiale04:35:56
52USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team04:35:56
53RUSAlexandre Botcharov (RUS)Team Katusha04:35:56
54AUTPeter Wrolich (AUT)Team Milram04:35:56
55FRAArnaud Coyot (FRA)Caisse d'Epargne04:35:56
56FRAChristophe Kern (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne04:35:56
57USACraig Lewis (USA)Team HTC - Columbia04:35:56
58ITAMirko Selvaggi (ITA)Astana04:35:56
59BELDries Devenyns (BEL)Quick Step04:35:56
60FRATristan Valentin (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne04:35:56
61FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne04:35:56
62FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux04:35:56
63KAZMaxim Gourov (KAZ)Astana04:35:56
64FRACyril Gautier (FRA)Bbox - Bouygues Telecom04:35:56
65FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondiale04:35:56
66NEDKarsten Kroon (NED)BMC Racing Team04:35:56
67NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobank04:35:56
68ESPArkaitz Duran Aroca (ESP)Footon - Servetto04:35:56
69CANGuillaume Boivin (CAN)Spidertech Powered by Planet Energy04:35:56
70ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Farnese Vini04:35:56
71FRAAnthony Charteau (FRA)Bbox - Bouygues Telecom04:35:56
72FRADamien Monier (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne04:35:56
73CANWill Routley (CAN)Jelly Belly Presented by Kenda04:36:06
74FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux04:36:06
75ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Team04:36:16
76ITAFabio Felline (ITA)Footon - Servetto04:36:28
77DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bank04:36:28
78ITADavide Cimolai (ITA)Liquigas - Doimo04:36:28
79NEDBram Tankink (NED)Rabobank04:36:32
80BELSerge Pauwels (BEL)Team Ineos04:36:44
81ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargne04:36:58
82ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargne04:37:25
83ITAEnrico Magazzini (ITA)Lampre - Farnese Vini04:37:34
84GBRCharles Wegelius (GBR)Omega Pharma - Lotto04:37:36
85ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi04:38:00
86USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack04:38:13
87BELKevin Hulsmans (BEL)Quick Step04:38:13
88UKRAndriy Grivko (UKR)Astana04:38:13
89ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Caisse d'Epargne04:38:15
90ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radio Shack04:39:07
91ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadi04:39:07
92ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Euskaltel - Euskadi04:39:07
93ITADario David Cioni (ITA)Team Ineos04:39:53
94FRALaurent Lefevre (FRA)Bbox - Bouygues Telecom04:41:58
95AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineos04:43:53
96DENAndré Steensen (DEN)Saxo Bank04:43:53
97AUTMarkus Eibegger (AUT)Footon - Servetto04:43:53
98GERGerald Ciolek (GER)Team Milram04:43:53
99ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadi04:43:53
100SWEJonas Ljungblad (SWE)Omega Pharma - Lotto04:46:10
101GERLinus Gerdemann (GER)Team Milram04:46:10
102DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank04:46:10
103DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bank04:46:10
104LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale04:46:10
105LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bank04:46:10
106CANBruno Langlois (CAN)Spidertech Powered by Planet Energy04:46:10
107GERDominique Nerz (GER)Team Milram04:46:10
108ITAMarco Bandiera (ITA)Team Katusha04:46:10
109ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Doimo04:46:10
110BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Step04:47:46

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden