De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Milaan - San Remo - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Milaan - San Remo - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2010

Milaan - San Remo 2010

ItaliëItalië - 20 Maart 2010


Milan - San Remo - 20 Maart 2010


1ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank6:57:28
2BELTom Boonen (BEL)Quick Stepzt
3ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
4ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
5ITADaniele Bennati (ITA)Liquigas - Doimozt
6NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteamzt
7ITAFrancesco Ginanni (ITA)Androni Giocattolizt
8KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
9BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
10ITALuca Paolini (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
11DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bankzt
12FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt
13ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
14FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Radio Shackzt
15GERPaul Martens (GER)Rabobankzt
16FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
17SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bankzt
18ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineoszt
19GERLinus Gerdemann (GER)Team Milramzt
20ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
21FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
22GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Teamzt
23ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Doimozt
24ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Cervélo Testteamzt
25AUSMichael Rogers (AUS)Team HTC - Columbiazt
26UKRAndriy Grivko (UKR)Astana0:00:09
27SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt
28ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimozt
29ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katusha0:00:18
30ITAMichele Scarponi (ITA)Androni Giocattoli0:00:21
31RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katusha0:00:39
32AUSSimon Clarke (AUS)ISD - Neri0:01:35
33ITALorenzo Bernucci (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
34ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
35GERAndreas Klier (GER)Cervélo Testteamzt
36ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:40
37KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Radio Shackzt
38FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
39ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
40ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Carmiooro - Ngczt
41NEDNiki Terpstra (NED)Team Milramzt
42USATyler Farrar (USA)Garmin - Transitionszt
43ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
44AUTBernhard Eisel (AUT)Team HTC - Columbiazt
45ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
46RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
47BELGreg Van Avermaet (BEL)Omega Pharma - Lottozt
48RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
49PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Caisse d'Epargnezt
50GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
51GERMarkus Fothen (GER)Team Milramzt
52NEDKarsten Kroon (NED)BMC Racing Teamzt
53AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt
54CANMichael Barry (CAN)Team Ineoszt
55USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Teamzt
56ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radio Shackzt
57BELSébastien Rosseler (BEL)Radio Shackzt
58VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattolizt
59NORGabriel Rasch (NOR)Cervélo Testteamzt
60NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
61BELNick Nuyens (BEL)Rabobankzt
62NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobankzt
63ITAOscar Gatto (ITA)ISD - Nerizt
64ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Teamzt
65FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
66ESTRené Mandri (EST)AG2R - La Mondialezt
67FRAWilliam Bonnet (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
68ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Stepzt
69ITAEmanuele Sella (ITA)Carmiooro - Ngczt
70ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
71FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
72ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
73ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
74ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
75BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
76COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattolizt
77ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
78KAZAssan Bazayev (KAZ)Astanazt
79ITAManuel Quinziato (ITA)Liquigas - Doimozt
80FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeuxzt
81COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargnezt
82ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas - Doimo0:01:49
83ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
84FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondiale0:01:54
85ITAFrancesco Failli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:03:04
86CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimo0:03:13
87BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargnezt
88FRASteve Chainel (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:05:29
89GBRMark Cavendish (GBR)Team HTC - Columbia0:06:12
90ITAMirko Selvaggi (ITA)Astanazt
91ITAGiovanni Visconti (ITA)ISD - Nerizt
92SUIGrégory Rast (SUI)Radio Shackzt
93NEDTom Leezer (NED)Rabobankzt
94NEDLars Boom (NED)Rabobankzt
95NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobankzt
96NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineoszt
97AUSBrett Lancaster (AUS)Cervélo Testteamzt
98BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Transitionszt
99AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
100AUSCameron Wurf (AUS)Androni Giocattolizt
101BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
102FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
103FRAMickael Delage (FRA)Omega Pharma - Lottozt
104DENAnders Lund (DEN)Saxo Bankzt
105SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitionszt
106NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
107ITAMarco Velo (ITA)Quick Stepzt
108ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Caisse d'Epargnezt
109FRASébastien Turgot (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:10:07
110FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondialezt
111ITALuca Mazzanti (ITA)Team Katushazt
112RSADaryl Impey (RSA)Radio Shackzt
113JAPFumiyuki Beppu (JAP)Radio Shackzt
114SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Teamzt
115AUTPeter Wrolich (AUT)Team Milramzt
116ITAAlan Marangoni (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
117ITAMarco Frapporti (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
118RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondialezt
119FRAMathieu Claude (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
120AUSStuart O'Grady (AUS)Saxo Bankzt
121DENLars Ytting Bak (DEN)Team HTC - Columbiazt
122AUSMatthew Wilson (AUS)Garmin - Transitionszt
123GERPaul Voss (GER)Team Milramzt
124GERDanilo Hondo (GER)Lampre - Farnese Vinizt
125BELStaf Scheirlinckx (BEL)Omega Pharma - Lottozt
126AUSAllan Davis (AUS)Astanazt
127DENFrank Høj (DEN)Saxo Bankzt
128SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bankzt
129AUSMathew Hayman (AUS)Team Ineoszt
130UKRDmytro Grabovskyy (UKR)ISD - Nerizt
131ITAPaolo Longo Borghini (ITA)ISD - Nerizt
132ITAAristide Ratti (ITA)Carmiooro - Ngczt
133SLOJure Kocjan (SLO)Carmiooro - Ngczt
134CROVladimir Miholjevic (CRO)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
135ITAAlessandro Fantini (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
136ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
137ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadizt
138SUILaurent Beuret (SUI)Carmiooro - Ngczt
139SUIRubens Bertogliati (SUI)Androni Giocattolizt
140FRAEric Berthou (FRA)Carmiooro - Ngczt
141AUSLuke Roberts (AUS)Team Milram0:10:18
142GBRJeremy Hunt (GBR)Cervélo Testteam0:14:24
143FRAOlivier Bonnaire (FRA)La Française des Jeuxzt
144ITAAlessandro Donati (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
145KAZValeriy Dmitriyev (KAZ)Astana0:17:17
146SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
147BELRoy Sentjens (BEL)Team Milramzt
148ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Doimozt
149BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
150ITADiego Caccia (ITA)ISD - Nerizt
151ITADaniele Ratto (ITA)Carmiooro - Ngczt
152FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
153ITAFabrice Piemontesi (ITA)Androni Giocattolizt

Startlijst

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden