De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Eneco Tour - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Eneco Tour - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2010

Eneco Tour 2010

BelgiëBelgië - 17 Augustus 2010 - 24 Augustus 2010


Algemeen klassement - 24 Augustus 2010


1GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbia28:50:57
2NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobank0:00:31
3NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineos0:01:46
4AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bank0:01:57
5CANSvein Tuft (CAN)Garmin - Transitions0:02:04
6NEDLars Boom (NED)Rabobank0:02:11
7NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobank0:02:17
8GERAndreas Klöden (GER)Radio Shack0:02:18
9BELDominique Cornu (BEL)Skil - Shimano0:02:35
10BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lotto0:02:37
11SLOSimon Spilak (SLO)Lampre - Farnese Vini0:02:44
12PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shack0:02:50
13NEDJos Van Emden (NED)Rabobank0:02:56
14ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Doimo0:03:06
15BELDries Devenyns (BEL)Quick Step0:03:12
16NEDBram Tankink (NED)Rabobank0:03:14
17UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil Pro Cycling Team0:03:45
18NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimano0:03:48
19BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katusha0:03:50
20ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargne0:03:56
21BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:04:05
22DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Saxo Bank0:04:11
23ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Euskaltel - Euskadi0:04:16
24BELThomas De Gendt (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:04:23
25FRARomain Sicard (FRA)Euskaltel - Euskadi0:04:29
26BELBen Hermans (BEL)Radio Shack0:04:30
27FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeux0:04:32
28BELStijn Vandenbergh (BEL)Team Katusha0:04:36
29MDAAlexandr Pliuschin (MDA)Team Katusha0:05:39
30ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi0:05:57
31LTUTomas Vaitkus (LTU)Radio Shack0:07:43
32BELMaarten Wynants (BEL)Quick Step0:09:46
33AUSMathew Hayman (AUS)Team Ineos0:11:41
34BELSep Vanmarcke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:13:38
35BELGert Steegmans (BEL)Radio Shack0:13:53
36ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bank0:15:26
37GERJens Voigt (GER)Saxo Bank0:15:46
38BELMario Aerts (BEL)Omega Pharma - Lotto0:16:16
39GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbia0:16:44
40ITAAlberto Ongarato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
41GERBert Grabsch (GER)Team HTC - Columbia0:17:12
42GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimano0:17:49
43BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto0:18:10
44ESPDavid Gutierrez Palacios (ESP)Footon - Servetto0:18:29
45SUIGrégory Rast (SUI)Radio Shack0:18:32
46BELFrederik Veuchelen (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Team0:18:51
47POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas - Doimo0:19:08
48ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caisse d'Epargne0:19:36
49GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lotto0:19:40
50POLMichal Golas (POL)Vacansoleil Pro Cycling Team0:19:50
51SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Team0:20:31
52ITAMirko Selvaggi (ITA)Astana0:20:32
53ITAManuel Quinziato (ITA)Liquigas - Doimo0:20:50
54NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team Ineos0:23:36
55AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeux0:23:56
56GERLinus Gerdemann (GER)Team Milram0:24:14
57AUTPeter Wrolich (AUT)Team Milram0:24:19
58ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi0:24:24
59RUSPavel Brutt (RUS)Team Katusha0:24:25
60BELJan Ghyselinck (BEL)Team HTC - Columbia0:25:14
61BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lotto0:25:23
62ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Caisse d'Epargne0:26:36
63AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katusha0:26:52
64ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi0:27:44
65UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondiale0:28:37
66GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:28:52
67BELJohan Coenen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
68NEDMichiel Elijzen (NED)Omega Pharma - Lotto0:28:57
69AUSTravis Meyer (AUS)Garmin - Transitions0:29:27
70CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Caisse d'Epargne0:29:44
71FRAOlivier Bonnaire (FRA)La Française des Jeux0:30:41
72FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux0:31:34
73ITAMauro Da Dalto (ITA)Lampre - Farnese Vini0:32:19
74AUSCameron Meyer (AUS)Garmin - Transitions0:32:38
75AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineos0:33:23
76GERPatrick Gretsch (GER)Team HTC - Columbia0:33:36
77LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale0:34:48
78BELKurt Hovelynck (BEL)Quick Step0:35:42
79BELGorik Gardeyn (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Team0:37:18
80ITAElia Viviani (ITA)Liquigas - Doimo0:37:44
81POLMarcin Sapa (POL)Lampre - Farnese Vini0:38:09
82BELStijn Devolder (BEL)Quick Step0:38:13
83BELKristof Goddaert (BEL)AG2R - La Mondiale0:39:04
84BELStijn Neirynck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:39:50
85FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux0:40:38
86FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale0:41:39
87BELBert De Backer (BEL)Skil - Shimano0:42:06
88DENAlex Rasmussen (DEN)Saxo Bankzt
89GERDominique Nerz (GER)Team Milram0:42:58
90NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimano0:43:41
91AUTMarkus Eibegger (AUT)Footon - Servetto0:45:01
92CZEFrantisek Rabon (CZE)Team HTC - Columbia0:45:32
93ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - Farnese Vini0:46:16
94BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:46:54
95GBRAdam Blythe (GBR)Omega Pharma - Lotto0:47:48
96AUSJohnny Walker (AUS)Footon - Servetto0:48:40
97BELWim De Vocht (BEL)Team Milramzt
98ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadi0:50:29
99NEDAlbert Timmer (NED)Skil - Shimano0:50:56
100AUSJack Bobridge (AUS)Garmin - Transitions0:52:08
101LATGatis Smukulis (LAT)AG2R - La Mondiale0:52:45
102NEDRick Flens (NED)Rabobank0:52:52
103UKRVitaliy Buts (UKR)Lampre - Farnese Vini0:53:09
104AUSMark Renshaw (AUS)Team HTC - Columbia0:53:51
105BELKlaas Lodewyck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:54:09
106BELSteven Van Vooren (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:55:51
107NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimano0:58:53
108BELKenny Dehaes (BEL)Omega Pharma - Lotto0:59:58
109ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Footon - Servetto1:00:32
110POLJaroslaw Marycz (POL)Saxo Bank1:01:32
111RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katusha1:01:33
112AUTMatthias Brändle (AUT)Footon - Servetto1:04:07
113NEDTom Leezer (NED)Rabobank1:04:30
114GBRChris Froome (GBR)Team Ineos1:04:35
115ITADanilo Napolitano (ITA)Team Katusha1:04:45
116AUSLeigh Howard (AUS)Team HTC - Columbia1:12:16
117AUSScott Davis (AUS)Astana1:15:36

Proloog - Steenwijk 5km - 17 Augustus 2010Individuele Tijdrit


1CANSvein Tuft (CAN)Garmin - Transitions0:06:19
2NEDJos Van Emden (NED)Rabobank0:00:05
3NEDLars Boom (NED)Rabobank0:00:06
4NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobank0:00:06
5NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineos0:00:07
6GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:00:07
7GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbia0:00:07
8DENAlex Rasmussen (DEN)Saxo Bank0:00:09
9AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bank0:00:09
10ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:10
11BELSébastien Rosseler (BEL)Radio Shack0:00:11
12GERChristian Knees (GER)Team Milram0:00:11
13GERPatrick Gretsch (GER)Team HTC - Columbia0:00:12
14NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineos0:00:12
15BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargne0:00:13

Etappe 1 - Steenwijk - Rhenen 177km - 18 Augustus 2010Sprint


1AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katusha4:16:34
2ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bankzt
3AUSAllan Davis (AUS)Astanazt
4ITAFrancesco Chicchi (ITA)Liquigas - Doimozt
5BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
6NEDLieuwe Westra (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
7BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
8ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargnezt
9GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
10BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katushazt
11ESPEnrique Mata Cabello (ESP)Footon - Servettozt
12GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbiazt
13NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
14BELSep Vanmarcke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
15BELKristof Goddaert (BEL)AG2R - La Mondialezt
16NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
17ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Doimozt
18BELGorik Gardeyn (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
19BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
20BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
21ITAManuel Quinziato (ITA)Liquigas - Doimozt
22CANSvein Tuft (CAN)Garmin - Transitionszt
23POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas - Doimozt
24AUSJohnny Walker (AUS)Footon - Servettozt
25NEDJoost Posthuma (NED)Rabobankzt
26AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bankzt
27NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
28AUTPeter Wrolich (AUT)Team Milramzt
29BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Transitionszt
30ITAMauro Da Dalto (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
31ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
32NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobankzt
33NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
34ITAAlberto Ongarato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
35BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargnezt

Etappe 2 - Rucphen - Ardooie 210km - 19 Augustus 2010Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbia4:46:50
2AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katushazt
3NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
4ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bankzt
5BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
6ESPEnrique Mata Cabello (ESP)Footon - Servettozt
7BELWouter Weylandt (BEL)Quick Stepzt
8ITAFrancesco Chicchi (ITA)Liquigas - Doimozt
9AUSAllan Davis (AUS)Astanazt
10BELKenny Dehaes (BEL)Omega Pharma - Lottozt
11BELGorik Gardeyn (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
12BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
13NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimanozt
14LTUTomas Vaitkus (LTU)Radio Shackzt
15GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
16BELKristof Goddaert (BEL)AG2R - La Mondialezt
17AUTPeter Wrolich (AUT)Team Milramzt
18NEDLars Boom (NED)Rabobankzt
19ITAElia Viviani (ITA)Liquigas - Doimozt
20NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineoszt
21BELBert De Backer (BEL)Skil - Shimanozt
22BELKlaas Lodewyck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
23BELSep Vanmarcke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
24ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargnezt
25NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
26NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
27BELGert Steegmans (BEL)Radio Shackzt
28ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
29AUSJohnny Walker (AUS)Footon - Servettozt
30ESPDavid Gutierrez Palacios (ESP)Footon - Servettozt
31CANSvein Tuft (CAN)Garmin - Transitionszt
32GERDominik Klemme (GER)Saxo Bankzt
33BELStijn Devolder (BEL)Quick Stepzt
34ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
35GBRAdam Blythe (GBR)Omega Pharma - Lottozt

Etappe 3 - Ronse - Ronse 187km - 20 Augustus 2010Sprint


1NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobank4:35:51
2GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbiazt
3AUSAllan Davis (AUS)Astana0:01:24
4NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
5BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
6BELSep Vanmarcke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
7ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargnezt
9UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
10BELStijn Vandenbergh (BEL)Team Katushazt
11NEDLars Boom (NED)Rabobankzt
12GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
13ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Doimozt
14GERDominik Klemme (GER)Saxo Bankzt
15BELBen Hermans (BEL)Radio Shackzt
16BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
17BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
18AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bankzt
19GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
20CANSvein Tuft (CAN)Garmin - Transitionszt
21FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
22PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
23SLOSimon Spilak (SLO)Lampre - Farnese Vinizt
24BELDominique Cornu (BEL)Skil - Shimanozt
25NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
26ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
27NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
28DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Saxo Bankzt
29DENFrank Høj (DEN)Saxo Bankzt
30LTUTomas Vaitkus (LTU)Radio Shack0:01:37
31BELKristof Goddaert (BEL)AG2R - La Mondiale0:02:01
32BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katushazt
33NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobankzt
34KAZMaxim Gourov (KAZ)Astanazt
35BELThomas De Gendt (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt

Etappe 4 - Sint-Lievens-Houtem - Roermond 212km - 21 Augustus 2010Sprint


1NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineos4:46:46
2NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimanozt
3NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
4DENAlex Rasmussen (DEN)Saxo Bankzt
5AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katushazt
6BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
7BELGert Steegmans (BEL)Radio Shackzt
8ITAElia Viviani (ITA)Liquigas - Doimozt
9BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
10AUSAllan Davis (AUS)Astanazt
11SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
12AUTPeter Wrolich (AUT)Team Milramzt
13BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
14BELKristof Goddaert (BEL)AG2R - La Mondialezt
15GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbiazt
16GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbiazt
17UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
18GERDominique Nerz (GER)Team Milramzt
19ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Doimozt
20GBRAdam Blythe (GBR)Omega Pharma - Lottozt
21BELKevin Hulsmans (BEL)Quick Stepzt
22AUSTravis Meyer (AUS)Garmin - Transitionszt
23ESPEnrique Mata Cabello (ESP)Footon - Servettozt
24ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
25FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
26BELStijn Vandenbergh (BEL)Team Katushazt
27AUSMark Renshaw (AUS)Team HTC - Columbiazt
28AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
29BELSep Vanmarcke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
30BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katushazt
31USASteven Cozza (USA)Garmin - Transitionszt
32POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Doimozt
33ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargnezt
34ITAAngelo Furlan (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
35DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Saxo Bankzt

Etappe 5 - Roermond - Sittard 208km - 22 Augustus 2010Ontsnapping


1AUSJack Bobridge (AUS)Garmin - Transitions4:45:38
2ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:04
3BELThomas De Gendt (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
4BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
5BELGorik Gardeyn (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
6GERDominique Nerz (GER)Team Milram0:00:08
7BELGert Steegmans (BEL)Radio Shack0:00:15
8SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
9ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bankzt
10UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
11GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbiazt
12BELSep Vanmarcke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
13BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
14NEDLars Boom (NED)Rabobankzt
15NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
16AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bankzt
17NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
18GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbiazt
19GERLinus Gerdemann (GER)Team Milramzt
20NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobankzt
21NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
22NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobankzt
23KAZMaxim Gourov (KAZ)Astanazt
24SLOSimon Spilak (SLO)Lampre - Farnese Vinizt
25ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Doimozt
26BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katushazt
27POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Doimozt
28FRARomain Sicard (FRA)Euskaltel - Euskadizt
29GERBert Grabsch (GER)Team HTC - Columbiazt
30CANSvein Tuft (CAN)Garmin - Transitionszt
31DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Saxo Bankzt
32ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
33AUTPeter Wrolich (AUT)Team Milramzt
34AUSMathew Hayman (AUS)Team Ineoszt
35FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt

Etappe 6 - Bilzen - Heers 205km - 23 Augustus 2010Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbia5:12:25
2BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
3NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
4ITAElia Viviani (ITA)Liquigas - Doimozt
5ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bankzt
6NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
7ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Doimozt
8GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbiazt
9BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katushazt
10ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11BELStijn Vandenbergh (BEL)Team Katushazt
12BELBen Hermans (BEL)Radio Shackzt
13ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
15AUTPeter Wrolich (AUT)Team Milramzt
16NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineoszt
17BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
18POLMichal Golas (POL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
19BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
20BELStijn Neirynck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
21BELThomas De Gendt (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
22UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
23NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobankzt
24AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bankzt
25AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt
26AUSCameron Meyer (AUS)Garmin - Transitionszt
27GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimanozt
28BELMaarten Wynants (BEL)Quick Stepzt
29FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
30POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Doimozt
31UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondialezt
32NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
33BELDominique Cornu (BEL)Skil - Shimanozt
34POLMarcin Sapa (POL)Lampre - Farnese Vinizt
35DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Saxo Bankzt

Etappe 7 - Genk 16.5km - 24 Augustus 2010Individuele Tijdrit


1GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbia0:20:24
2NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobank0:00:06
3DENAlex Rasmussen (DEN)Saxo Bank0:00:09
4AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bank0:00:20
5NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobankzt
6NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineos0:00:24
7NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
8ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:27
9GERAndreas Klöden (GER)Radio Shack0:00:33
10CANSvein Tuft (CAN)Garmin - Transitions0:00:36
11GERPatrick Gretsch (GER)Team HTC - Columbia0:00:38
12NEDLars Boom (NED)Rabobank0:00:40
13GERBert Grabsch (GER)Team HTC - Columbia0:00:41
14ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - Farnese Vini0:00:43
15GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:00:48
16SLOSimon Spilak (SLO)Lampre - Farnese Vinizt
17GERJens Voigt (GER)Saxo Bank0:00:49
18FRARomain Sicard (FRA)Euskaltel - Euskadi0:00:50
19AUSCameron Meyer (AUS)Garmin - Transitions0:00:51
20POLJaroslaw Marycz (POL)Saxo Bank0:00:53
21BELDominique Cornu (BEL)Skil - Shimano0:00:54
22GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lottozt
23GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbia0:00:55
24FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeuxzt
25BELGert Steegmans (BEL)Radio Shackzt
26NEDRick Flens (NED)Rabobank0:00:56
27AUSJack Bobridge (AUS)Garmin - Transitions0:00:58
28BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lotto0:00:59
29PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shack0:01:01
30AUSTravis Meyer (AUS)Garmin - Transitionszt
31POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas - Doimozt
32BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lotto0:01:03
33BELBen Hermans (BEL)Radio Shack0:01:05
34POLMarcin Sapa (POL)Lampre - Farnese Vinizt
35MDAAlexandr Pliuschin (MDA)Team Katushazt

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden