De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Amstel Gold Race - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Amstel Gold Race - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Nederland

Uitslagen 2010

Amstel Gold Race 2010

NederlandNederland - 18 April 2010


Amstel Gold Race - 18 April 2010


1BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lotto6:22:54
2CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitions0:00:02
3ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
4BELBert De Waele (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteiner0:00:05
5CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
6ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
7LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bank0:00:07
8ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Team0:00:09
9NEDKarsten Kroon (NED)BMC Racing Team0:00:11
10USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
11GERPaul Martens (GER)Rabobankzt
12RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katushazt
13AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
14ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank0:00:17
15RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
16FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:00:19
17ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shack0:00:21
18LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bank0:00:25
20BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lotto0:00:46
21ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimo0:00:56
22RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katusha0:01:11
23NEDRobert Gesink (NED)Rabobank0:01:38
24BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Team0:02:02
25GERFabian Wegmann (GER)Team Milramzt
26BELNick Nuyens (BEL)Rabobank0:02:07
27ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Cervélo Testteam0:02:11
28FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux0:02:18
29NEDBram Tankink (NED)Rabobank0:02:25
30ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
31ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - Farnese Vini0:02:29
32ITAFabio Felline (ITA)Footon - Servetto0:02:34
33IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:02:36
34ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Farnese Vini0:02:56
35BELJohan Coenen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:03:19
36GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimanozt
37BELBert Scheirlinckx (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
38BELJérôme Baugnies (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
39BELRoy Sentjens (BEL)Team Milramzt
40UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
41NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Transitionszt
42SUIMichael Albasini (SUI)Team HTC - Columbiazt
43ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
44BELGeert Verheyen (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
45NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineoszt
46ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
47KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
48NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
49SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Farnese Vini0:03:26
50KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astana0:03:28
51ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
52FINKjell Carlström (FIN)Team Ineoszt
53NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
54NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
55BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbiazt
56SVKPeter Velits (SVK)Team HTC - Columbia0:03:32
57ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Footon - Servettozt
58ITALuca Mazzanti (ITA)Team Katusha0:03:38
59ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
60FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeuxzt
61GERJohannes Fröhlinger (GER)Team Milramzt
62DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bankzt
63RUSIvan Rovny (RUS)Radio Shackzt
64AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineoszt
65FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
66FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondialezt
67GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
68FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux0:03:45
69ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadi0:03:52
70ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
71ITAMarco Pinotti (ITA)Team HTC - Columbia0:03:59
72ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
73BELChristophe Brandt (BEL)Omega Pharma - Lotto0:04:02
74ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lottozt
75NEDAlbert Timmer (NED)Skil - Shimano0:08:59
76GBRChris Froome (GBR)Team Ineos0:10:20
77SUIMarcel Wyss (SUI)Cervélo Testteam0:10:31
78BELBart Dockx (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
79DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bankzt
80ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katushazt
81ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Caisse d'Epargnezt
82UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
83AUSMathew Hayman (AUS)Team Ineoszt
84BELSteven Van Vooren (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
85SLOKristijan Koren (SLO)Liquigas - Doimozt
86NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimanozt
87NEDArnoud Van Groen (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
88FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
89AUTMarkus Eibegger (AUT)Footon - Servettozt
90SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
91ITAMirko Selvaggi (ITA)Astanazt
92RUSSerguei Klimov (RUS)Team Katushazt
93BELKristof Vandewalle (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
94BELSander Armée (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
95FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondialezt
96LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
97ITAIvan Santaromita (ITA)Liquigas - Doimozt
98NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobankzt
99BELJurgen Van De Walle (BEL)Quick Stepzt
100BELMario Aerts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
101KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Radio Shackzt
102ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
103FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeuxzt
104ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Cervélo Testteamzt
105BELStaf Scheirlinckx (BEL)Omega Pharma - Lotto0:11:19
106GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbiazt
107NEDWout Poels (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
108ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Caisse d'Epargne0:11:37
109ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Lampre - Farnese Vini0:14:25
110ITADario Cataldo (ITA)Quick Stepzt
111CANChristian Meier (CAN)Garmin - Transitionszt
112GERDominik Roels (GER)Team Milramzt
113PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Footon - Servettozt
114NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
115FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimanozt
116BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
117ITAMauro Finetto (ITA)Liquigas - Doimozt
118NEDAddy Engels (NED)Quick Stepzt
119BELSébastien Delfosse (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
19ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step0:00:37

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden