De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Clasica San Sebastian - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Clasica San Sebastian - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2010

Clasica San Sebastian 2010

SpanjeSpanje - 31 Juli 2010


Clasica San Sebastian - 31 Juli 2010


1ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne5:47:13
2KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
3ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteamzt
4ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shack0:00:34
5ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:00:37
6CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitionszt
7NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
8IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
9ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
10AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bankzt
11BELGreg Van Avermaet (BEL)Omega Pharma - Lotto0:02:14
13DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bankzt
14ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Andalucía - Cajasurzt
15ITAEros Capecchi (ITA)Footon - Servetto0:03:43
16GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
17ESPRubén Plaza Molina (ESP)Caisse d'Epargnezt
18ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargnezt
19ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Caisse d'Epargnezt
20DENAndré Steensen (DEN)Saxo Bankzt
21ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeuxzt
23ESPDavid García Da Pena (ESP)Xacobeo - Galiciazt
24ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
25ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
26ITAMorris Possoni (ITA)Team Ineoszt
27BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
28ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
29ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lottozt
30LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bankzt
31ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargnezt
32DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bankzt
33CRORobert Kiserlovski (CRO)Liquigas - Doimozt
34ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Xacobeo - Galiciazt
35ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
36ESPGustavo César Veloso (ESP)Xacobeo - Galiciazt
37ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
38USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
39UKRVolodymir Gustov (UKR)Cervélo Testteamzt
40ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Footon - Servetto0:07:28
41ITAMarco Pinotti (ITA)Team HTC - Columbiazt
42DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bankzt
43BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
44ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Xacobeo - Galiciazt
45BELJurgen Van De Walle (BEL)Quick Stepzt
46RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
47ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Andalucía - Cajasurzt
48ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineoszt
49ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Astanazt
50AUTStefan Denifl (AUT)Cervélo Testteamzt
51ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
52FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux0:09:01
53NEDNiki Terpstra (NED)Team Milram0:09:44
54ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobankzt
55ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Doimozt
56NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
57ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Andalucía - Cajasurzt
58ESPDavid Gutierrez Gutierrez (ESP)Footon - Servettozt
59SLOGorazd Stangelj (SLO)Astanazt
60SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
61ITALuca Mazzanti (ITA)Team Katushazt
62ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
63ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radio Shackzt
64USATejay Van Garderen (USA)Team HTC - Columbiazt
65BELJelle Vanendert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
66BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
67FRAMickael Delage (FRA)Omega Pharma - Lotto0:09:47
68ESPGonzalo Rabunal Rios (ESP)Xacobeo - Galicia0:11:59
69ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Radio Shackzt
70ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
71ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
72KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
73ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cervélo Testteamzt
74ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)AG2R - La Mondialezt
75ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Xacobeo - Galiciazt
76ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimozt
77ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
78ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
79FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeuxzt
80FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeuxzt
81RSAJohn-lee Augustyn (RSA)Team Ineoszt
82ITAFrancesco Bellotti (ITA)Liquigas - Doimozt
83ESPPedro Merino Criado (ESP)Footon - Servettozt
84ITAFrancesco Reda (ITA)Quick Stepzt
85NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
86ARGJorge Martín Montenegro Adaro (ARG)Andalucía - Cajasur0:17:18
87FRAJulien Loubet (FRA)AG2R - La Mondialezt
88ITAFabio Felline (ITA)Footon - Servettozt
89ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
90BELGert Dockx (BEL)Team HTC - Columbiazt
91ESPSerafín Martínez Acevedo (ESP)Xacobeo - Galiciazt
92KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Lampre - Farnese Vinizt
93USASteven Cozza (USA)Garmin - Transitionszt
12ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden