De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Clasica San Sebastian - 1996 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Clasica San Sebastian - 1996 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 1996

Clasica San Sebastian 1996

SpanjeSpanje - 10 Augustus 1996


Clasica San Sebastian - 10 Augustus 1996


1GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom5h45'55"
2ITAStefano Cattai (ITA)Roslotto - ZG Mobilizt
3ITAMassimo Podenzana (ITA)Carrera Jeans - Tassonizt
4FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotuszt
5ITAMarco Fincato (ITA)Roslotto - ZG Mobilizt
6ITAAlberto Elli (ITA)MG Maglificio - Technogymzt
7ITAFabio Baldato (ITA)MG Maglificio - Technogym1'01"
8ITAAndrea Ferrigato (ITA)Roslotto - ZG Mobilizt
9ITAFrancesco Casagrande (ITA)Saeco - AS Juveneszt
10FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.zt
11ESPAbraham Olano Manzano (ESP)Mapei - GBzt
12ESPMiguel Indurain Larraya (ESP)Banestozt
13SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotuszt
14USALance Armstrong (USA)Motorolazt
15GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekomzt
16GBRMaximilian Sciandri (GBR)Motorolazt
17BELJohan Museeuw (BEL)Mapei - GB3'18"
18ITAValentino Fois (ITA)Panaria - Vinavilzt
19ITAMaurizio Fondriest (ITA)Roslotto - ZG Mobilizt
20ESPJosé Maria Jimenez Sastre (ESP)Banestozt
21ITAStefano Colage (ITA)Refin - Mobivetta3'28"
22UKRAndrei Tchmil (UKR)Lotto - Isoglasszt
23ITAStefano Checchin (ITA)Carrera Jeans - Tassonizt
24SWEMichel Lafis (SWE)Deutsche Telekomzt
25FRAPascal Chanteur (FRA)Casinozt
26FRALaurent Madouas (FRA)Motorolazt
27UKRSerguei Outschakov (UKR)Poltizt
28NEDBart Voskamp (NED)TVMzt
29ITAFausto Dotti (ITA)Brescialatzt
30FRALaurent Roux (FRA)TVMzt
31ITAFabio Roscioli (ITA)Refin - Mobivettazt
32ITAFabrizio Bontempi (ITA)Brescialatzt
33FRAFabrice Gougot (FRA)Casinozt
34USAVassili Davidenko (USA)Roslotto - ZG Mobilizt
35ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Kelme - Artiachzt
36NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
37ESPJavier Pascual Rodriguez (ESP)Porcelana Santa Clara - Cadena Masterzt
38USAKevin Livingston (USA)Motorolazt
39AUSScott Sunderland (AUS)Lotto - Isoglasszt
40BELFrank Vandenbroucke (BEL)Mapei - GBzt
41ESPFrancisco Javier Cerezo Perales (ESP)MX Ondazt
42BELAxel Merckx (BEL)Motorolazt
43USABobby Julich (USA)Motorolazt
44ITAPaolo Fornaciari (ITA)Saeco - AS Juveneszt
45ITAStefano Faustini (ITA)Aki - Gipiemmezt
46ITAAlessandro Baronti (ITA)Panaria - Vinavilzt
47RUSDmitri Konyshev (RUS)Aki - Gipiemmezt
48ESPJavier Pascual Llorente (ESP)Porcelana Santa Clara - Cadena Masterzt
49SUIMauro Gianetti (SUI)Poltizt
50ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Euskadizt
51ESPInigo Gonzalez De Heredia (ESP)Euskadizt
52BELJohan Bruyneel (BEL)Rabobankzt
53ITACristiano Frattini (ITA)Brescialatzt
54ITAGabriele Missaglia (ITA)Panaria - Vinavilzt
55ITAMirko Gualdi (ITA)Poltizt
56FRAStéphane Heulot (FRA)Ganzt
57KAZAndrei Teteriouk (KAZ)Aki - Gipiemmezt
58ITAFilippo Simeoni (ITA)Carrera Jeans - Tassonizt
59DENClaus Michael Møller (DEN)MX Ondazt
60NEDErik Breukink (NED)Rabobankzt
61ITAGianni Faresin (ITA)Panaria - Vinavilzt
62RUSViatcheslav Ekimov (RUS)Rabobankzt
63NEDMaarten Den Bakker (NED)TVMzt
64ESPArsenio Gonzalez Gutierrez (ESP)Mapei - GBzt
65ESPMarino Alonso Monje (ESP)Banestozt
66ESPSantiago Blanco Gil (ESP)Banestozt
67ITAMichele Bartoli (ITA)MG Maglificio - Technogymzt
68RUSVladislav Bobrik (RUS)Gewiss - Playbuszt
69ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Festina - Lotuszt
70RUSSergej Uslamin (RUS)Refin - Mobivettazt
71ESPManuel Fernandez Gines (ESP)Mapei - GBzt
72ESPJosé Roberto Sierra Aguerro (ESP)O.N.C.E.zt
73FRAStéphane Goubert (FRA)Festina - Lotuszt
74GERThomas Fleischer (GER)Lotto - Isoglasszt
75BELPeter Farazijn (BEL)Lotto - Isoglasszt
76GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekomzt
77ESPFederico Echave Musatadi (ESP)Mapei - GBzt
78ITABruno Cenghialta (ITA)Gewiss - Playbuszt
79ITASergio Barbero (ITA)Carrera Jeans - Tassonizt
80BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Isoglasszt
81ITADavide Rebellin (ITA)Poltizt
82ESPHerminio Diaz Zabala (ESP)O.N.C.E.zt
83ITAOscar Pellicioli (ITA)Carrera Jeans - Tassonizt
84ESPAlberto Leanizbarrutia Abaunza (ESP)O.N.C.E.zt
85AUSNeil Stephens (AUS)O.N.C.E.zt
86ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme - Artiachzt
87ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)O.N.C.E.zt
88ESPInaki Aiarzaguena Urkidi (ESP)Euskadizt
89BELMarc Wauters (BEL)Lotto - Isoglasszt
90ITARoberto Conti (ITA)Panaria - Vinavilzt
91RUSAndrei Zintchenko (RUS)Porcelana Santa Clara - Cadena Master9'00"
92ESPAntonio Sanchez Garcia (ESP)Saeco - AS Juveneszt
93ITAGianluca Gorini (ITA)Aki - Gipiemmezt
94ESPJosé Javier Gomez Gozalo (ESP)Kelme - Artiachzt
95ESPFrancisco Benitez Esbri (ESP)Kelme - Artiachzt
96ESPDavid García Da Pena (ESP)zt
97USAWilliam-Chann McRae (USA)Porcelana Santa Clara - Cadena Masterzt
98ESPIvon Ajuria Gordon (ESP)Euskadizt
99ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)Poltizt
100ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - GBzt
101ITAMarco Milesi (ITA)Brescialatzt
102COLFederico Munoz Fernandez (COL)Kelme - Artiachzt
103ITAPaolo Savoldelli (ITA)Roslotto - ZG Mobilizt
104ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)O.N.C.E.zt
105ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banestozt
106ITAAndrea Peron (ITA)Motorolazt
107ITAEndrio Leoni (ITA)Aki - Gipiemme11'37"
108FRAGérard Rue (FRA)Ganzt
109FRAChristophe Agnolutto (FRA)Casinozt
110JAPYoshiyuki Abe (JAP)Panaria - Vinavilzt
111BELJim Van De Laer (BEL)TVMzt
112ITAAngelo Canzonieri (ITA)Saeco - AS Juveneszt
113ESPIgnacio Rodriguez Molina (ESP)Saeco - AS Juveneszt
114ITAMarco Della Vedova (ITA)Brescialatzt
115FRAFrédéric Bessy (FRA)Casinozt
116ITADenis Zanette (ITA)Aki - Gipiemmezt
117RUSSerguei Smetanine (RUS)Porcelana Santa Clara - Cadena Masterzt
118NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobankzt
119AUSHenk Vogels (AUS)Rabobankzt
120ITANicola Loda (ITA)MG Maglificio - Technogymzt
121NEDRaymond Thebes (NED)TVMzt
122ESPJose Ramon Uriarte Zubero (ESP)Banestozt
123FRAPhilippe Bordenave (FRA)Casinozt
124NEDJan Boven (NED)Rabobankzt
125RUSRomes Gainetdinov (RUS)Porcelana Santa Clara - Cadena Masterzt
126FRAChristophe Mengin (FRA)Casinozt
127FRARonan Pensec (FRA)Ganzt
128ITAMarco Velo (ITA)Brescialatzt
129ITAClaudio Camin (ITA)Brescialatzt
130BELFrank Corvers (BEL)Lotto - Isoglasszt
131GERGerd Audehm (GER)Deutsche Telekomzt
132GERKai Hundertmarck (GER)Deutsche Telekomzt
133ESPAlfredo Irusta Sampedro (ESP)MX Ondazt
134ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)Euskadizt
135ESPÁlvaro González de Galdeano Aranzábal (ESP)Euskadizt
136FRACédric Vasseur (FRA)Ganzt
137FRAArmand De Las Cuevas (FRA)Casinozt
138GERBert Dietz (GER)Deutsche Telekomzt
139ITAMarco Zen (ITA)Roslotto - ZG Mobilizt
140FRAFrançois Simon (FRA)Ganzt
141ITAMarco Serpellini (ITA)Panaria - Vinavilzt
142ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Banestozt
143ITAGianni Bugno (ITA)MG Maglificio - Technogymzt
144JAPJunichi Kikuta (JAP)MX Ondazt
145ITACarlo Finco (ITA)MG Maglificio - Technogymzt
146ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)Kelme - Artiachzt
147ESPVicente Aparicio Vila (ESP)Banestozt
148ITAGiorgio Furlan (ITA)Saeco - AS Juveneszt
149ITAMarco Lietti (ITA)MG Maglificio - Technogymzt
150ESPJoaquin Miguelanez Arribas (ESP)Porcelana Santa Clara - Cadena Masterzt
151SUIPhilipp Buschor (SUI)Saeco - AS Juveneszt
152SUIFabian Jeker (SUI)Festina - Lotuszt
153NEDTristan Hoffman (NED)TVMzt
154ESPFrancisco Javier Mauleon Unsuain (ESP)Mapei - GBzt
155ESPJose Manuel Uria Gonzalez (ESP)MX Ondazt
156ITAGiuseppe Guerini (ITA)Poltizt
157NEDTom Cordes (NED)MX Ondazt
158ITAFranco Vona (ITA)Aki - Gipiemmezt
159ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)Kelme - Artiachzt
160ESPGerman Nieto Fernandez (ESP)MX Ondazt
161GERTobias Steinhauser (GER)Refin - Mobivettazt
162ESPRoberto Laiseka Jaio (ESP)Euskadizt
163ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E.zt
164SUIRolf Järmann (SUI)MG Maglificio - Technogymzt
165ITAGilberto Simoni (ITA)Aki - Gipiemmezt
166UKRAlexandre Gontchenkov (UKR)Roslotto - ZG Mobilizt
167ITAMauro Antonio Santaromita (ITA)Gewiss - Playbuszt
168ITAFrancesco Frattini (ITA)Gewiss - Playbuszt
169SUIBruno Boscardin (SUI)Festina - Lotuszt
170ESPJose Antonio Espinosa Hernandez (ESP)MX Ondazt
171ITAMauro Bettin (ITA)Refin - Mobivettazt
172ITALeonardo Piepoli (ITA)Refin - Mobivettazt
173ITADario Bottaro (ITA)Gewiss - Playbuszt
174ITACristian Salvato (ITA)Refin - Mobivettazt
175FRAEmmanuel Magnien (FRA)Festina - Lotuszt
176BELPeter Verbeken (BEL)Lotto - Isoglasszt
177NEDAdrie Van Der Poel (NED)Rabobankzt
178ITAManuel Scopsi (ITA)Gewiss - Playbuszt
179ITAMirko Crepaldi (ITA)Poltizt
180AUTGeorg Totschnig (AUT)Poltizt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden