De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Amstel Gold Race - 2003 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Amstel Gold Race - 2003 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Nederland

Uitslagen 2003

Amstel Gold Race 2003

NederlandNederland - 20 April 2003


Amstel Gold Race - 20 April 2003


1KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom6h01'03"
2NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank4"
3ITADanilo Di Luca (ITA)Team Saecozt
4ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
5GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekomzt
6ITAFrancesco Casagrande (ITA)Lampre - Fondital6"
7ITAMichele Scarponi (ITA)Domina Vacanze - Elitronzt
9ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroski12"
10ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Team Saeco20"
11RUSSergey Ivanov (RUS)Fassa Bortolo31"
12ITAGianni Faresin (ITA)Gerolsteinerzt
13SUILaurent Dufaux (SUI)Alessio46"
14ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
15GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
16ITAMichele Bartoli (ITA)Fassa Bortolozt
17ITALuca Paolini (ITA)Quick Step - Davitamonzt
18ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
19BELFrank Vandenbroucke (BEL)Quick Step - Davitamonzt
20BELMario Aerts (BEL)Deutsche Telekomzt
21BELDave Bruylandts (BEL)Marlux - Wincor - Nixdorfzt
22ITAEllis Rastelli (ITA)Gerolsteinerzt
23ITADenis Lunghi (ITA)Alessiozt
24LTURaimondas Rumsas (LTU)Lampre - Fonditalzt
25ITAMirko Celestino (ITA)Team Saecozt
26ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
27FRALaurent Lefevre (FRA)Jean Delatourzt
28LATRomans Vainsteins (LAT)Vini Caldirola - So.dizt
29ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
30FRADidier Rous (FRA)Brioches La Boulangerezt
31ESPDavid Cañada Garcia (ESP)Quick Step - Davitamonzt
32GERRaphael Schweda (GER)Bianchizt
33ITAIvan Basso (ITA)Fassa Bortolo58"
34DENNicki Sørensen (DEN)Team CSC1'03"
35ITAAndrea Noe (ITA)Alessiozt
36ITAMassimo Giunti (ITA)Domina Vacanze - Elitron1'09"
37BELAxel Merckx (BEL)Lotto - Domo1'13"
38ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com1'26"
39GERFabian Wegmann (GER)Gerolsteiner2'53"
40AUSScott Sunderland (AUS)Fakta3'41"
41SUIBeat Zberg (SUI)Rabobankzt
42DENRené Jørgensen (DEN)Faktazt
43BELBjörn Leukemans (BEL)Palmans - Collstropzt
44RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
45NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Faktazt
46ITAFabio Sacchi (ITA)Team Saecozt
47DENFrank Høj (DEN)Faktazt
48FRACédric Vasseur (FRA)Cofidiszt
49SUIMartin Elmiger (SUI)Phonak Hearing Systemszt
50FRAMédéric Clain (FRA)Cofidiszt
51RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Domina Vacanze - Elitronzt
52SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
53DENMichael Blaudzun (DEN)Team CSCzt
54BELGeert Verheyen (BEL)Marlux - Wincor - Nixdorfzt
55UKRKyrylo Pospyeyev (UKR)Domina Vacanze - Elitronzt
56UKRVolodimyr Duma (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
57SUIPierre Bourquenoud (SUI)Jean Delatourzt
58BELFabian De Waele (BEL)Palmans - Collstropzt
59GERRonny Scholz (GER)Gerolsteinerzt
60GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroskizt
61BELNico Mattan (BEL)Cofidiszt
62FRAFranck Bouyer (FRA)Brioches La Boulangerezt
63NEDMarc Lotz (NED)Rabobankzt
64BELJurgen Van Goolen (BEL)Quick Step - Davitamonzt
65GERUdo Bölts (GER)Gerolsteinerzt
66NEDKoos Moerenhout (NED)Lotto - Domozt
67RUSEvgeni Petrov (RUS)Ibanesto.comzt
68BELMarc Wauters (BEL)Rabobankzt
69NEDMatthé Pronk (NED)Bankgiroloterij Cycling Teamzt
70ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Domina Vacanze - Elitronzt
71ESPEladio Jimenez Sanchez (ESP)Ibanesto.comzt
72NEDGerben Löwik (NED)Bankgiroloterij Cycling Teamzt
73GBRMaximilian Sciandri (GBR)Lampre - Fonditalzt
74ITAFilippo Pozzato (ITA)Fassa Bortolozt
75ITAPaolo Bossoni (ITA)Vini Caldirola - So.dizt
76ITAEddy Mazzoleni (ITA)Vini Caldirola - So.dizt
77ITAGianluca Bortolami (ITA)Vini Caldirola - So.dizt
78GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
79BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Domozt
80BELPeter Van Petegem (BEL)Lotto - Domozt
81BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Domozt
82USAFred Rodriguez (USA)Vini Caldirola - So.dizt
83GERAndreas Klier (GER)Deutsche Telekomzt
84ITASalvatore Commesso (ITA)Team Saecozt
85ITACristian Moreni (ITA)Alessio3'58"
86ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessiozt
87ITARuggero Marzoli (ITA)Alessiozt
88LUXKim Kirchen (LUX)Fassa Bortolo4'09"
89ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Ibanesto.com4'42"
90ITAAndrea Ferrigato (ITA)Alessio5'30"
91MDARuslan Ivanov (MDA)Alessiozt
92SLOAndrej Hauptman (SLO)Vini Caldirola - So.dizt
93DENJakob Storm Piil (DEN)Team CSCzt
94KAZDmitri Fofonov (KAZ)Cofidiszt
95KAZAlexandr Shefer (KAZ)Team Saecozt
96PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroskizt
97NEDTristan Hoffman (NED)Team CSCzt
98NEDAart Vierhouten (NED)Lotto - Domo7'17"
99NEDBram Schmitz (NED)Bankgiroloterij Cycling Teamzt
100LUXFränk Schleck (LUX)Team CSCzt
101NEDBert Hiemstra (NED)Bankgiroloterij Cycling Teamzt
102USAChristian Vandevelde (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor7'25"
103NEDMax Van Heeswijk (NED)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
104FRAFabrice Gougot (FRA)Phonak Hearing Systemszt
105ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
106GERStefan Kupfernagel (GER)Phonak Hearing Systemszt
107BELJohan Museeuw (BEL)Quick Step - Davitamonzt
108ITAMarco Milesi (ITA)Vini Caldirola - So.dizt
109GERThorsten Rund (GER)Bianchizt
110ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Fonditalzt
111ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Ibanesto.comzt
112BELTom Stremersch (BEL)Landbouwkrediet - Colnago8'33"
113NEDBram De Groot (NED)Rabobankzt
114ITAAlessandro Cortinovis (ITA)Lampre - Fonditalzt
115NEDSteven De Jongh (NED)Rabobankzt
116LUXBenoît Joachim (LUX)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
117DENBekim Christensen (DEN)Bianchizt
118ITAStefano Zanini (ITA)Team Saecozt
119FRASylvain Chavanel (FRA)Brioches La Boulangerezt
120SUIMarcel Strauss (SUI)Gerolsteinerzt
121FRAEmmanuel Magnien (FRA)Brioches La Boulangerezt
122BELKurt Van Landeghem (BEL)Landbouwkrediet - Colnagozt
8USALance Armstrong (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor8"

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden