De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Zwitserland - 2002 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Zwitserland - 2002 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2002

Ronde van Zwitserland 2002

ZwitserlandZwitserland - 18 Juni 2002 - 27 Juni 2002


Algemeen klassement - 27 Juni 2002


1SUIAlex Zülle (SUI)Coast37.15.09
2POLPiotr Wadecki (POL)Domo - Farm Frites1.27
3FRANicolas Fritsch (FRA)La Française des Jeux1.38
4SUILaurent Dufaux (SUI)Alessio2.07
5AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteiner2.26
6RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikin2.53
7AUTPeter Luttenberger (AUT)Tacconi Sport - Emmegi3.11
8ITAGiuseppe Di Grande (ITA)Index - Alexia Alluminio4.06
9ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolo4.17
10SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolo4.19
11SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systems5.03
12SUIDaniel Schnider (SUI)Phonak Hearing Systems5.40
13ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollo6.08
14AUTGerhard Trampusch (AUT)Mapei - Quick Step7.53
15SUIPierre Bourquenoud (SUI)VC Saint-Quentin - Oktos8.43
16ESPRuben Lobato Elvira (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollo9.21
17FRAChristophe Rinero (FRA)VC Saint-Quentin - Oktos9.29
18GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom10.00
19SUISteve Zampieri (SUI)Tacconi Sport - Emmegi10.02
20SUIReto Bergmann (SUI)Phonak Hearing Systems10.30
21SUIChristian Charriere (SUI)Phonak Hearing Systems13.51
22ITAGiuseppe Guerini (ITA)Deutsche Telekom14.07
23FRAMiguel Martinez (FRA)Mapei - Quick Step17.28
24FRAFrédéric Gabriel (FRA)VC Saint-Quentin - Oktos20.36
25ESPJuan Manuel Fuentes Angullo (ESP)Saeco - Longoni Sport21.31
26BELGeert Verheyen (BEL)Rabobank21.44
27ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner25.56
28SUIMartin Elmiger (SUI)Phonak Hearing Systems26.36
29USABobby Julich (USA)Deutsche Telekom28.02
30SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank28.34
31FRACarlos Da Cruz (FRA)La Française des Jeux28.46
32ITAMirko Celestino (ITA)Saeco - Longoni Sport31.00
33RUSDmitri Gaynitdinov (RUS)Tacconi Sport - Emmegi35.07
34NEDThorwald Veneberg (NED)Rabobank36.54
35FRAChristophe Agnolutto (FRA)AG2R Prévoyance37.51
36USAKevin Livingston (USA)Deutsche Telekom38.56
37SUIVincent Bader (SUI)VC Saint-Quentin - Oktos40.01
38ITASalvatore Commesso (ITA)Saeco - Longoni Sport40.05
39ITAGianluca Bortolami (ITA)Tacconi Sport - Emmegi40.12
40ITAGianni Faresin (ITA)Gerolsteiner40.57
41ITAOscar Pozzi (ITA)Fassa Bortolo41.00
42LUXKim Kirchen (LUX)Fassa Bortolo41.21
43ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikin42.24
44ITAIvan Basso (ITA)Fassa Bortolo42.35
45ITAMassimo Giunti (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo43.27
46ITAEnrico Cassani (ITA)Domo - Farm Frites43.28
47FRAThierry Loder (FRA)AG2R Prévoyance43.41
48SUIPietro Zucconi (SUI)Tacconi Sport - Emmegi43.50
49ITAMassimo Donati (ITA)Tacconi Sport - Emmegi44.00
50SUIRubens Bertogliati (SUI)Lampre - Daikin44.18
51RUSSergey Ivanov (RUS)Fassa Bortolo44.43
52KAZAlexandr Shefer (KAZ)Alessio44.49
53NEDJan Boven (NED)Rabobank45.37
54GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom46.28
55GERTobias Steinhauser (GER)Gerolsteiner46.56
56ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekom47.11
57SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobank47.22
58NEDKarsten Kroon (NED)Rabobank48.24
59FRAAndy Flickinger (FRA)AG2R Prévoyance50.23
60FRAFranck Pencole (FRA)La Française des Jeux50.24
61USAFred Rodriguez (USA)Domo - Farm Frites52.07
62ITAFederico Giabbecucci (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo52.45
63DENBo Hamburger (DEN)Index - Alexia Alluminio53.17
64BELMarc Wauters (BEL)Rabobank53.19
65LTUMarius Sabaliauskas (LTU)Saeco - Longoni Sport54.56
66GBRCharles Wegelius (GBR)Mapei - Quick Step55.40
67MDARuslan Ivanov (MDA)Alessio55.50
68GERSteffen Wesemann (GER)Deutsche Telekom58.44
69NEDLeon Van Bon (NED)Domo - Farm Frites59.58
70ITAGianluca Valoti (ITA)Index - Alexia Alluminio1.01.31
71GERJörg Ludewig (GER)Saeco - Longoni Sport1.01.41
72FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeux1.04.23
73SUIPatrick Calcagni (SUI)Tacconi Sport - Emmegi1.04.41
74ITADanilo Di Luca (ITA)Saeco - Longoni Sport1.05.08
75RSARobert Hunter (RSA)Mapei - Quick Step1.05.37
76SUIRolf Huser (SUI)Coast1.06.00
77SUIMauro Gianetti (SUI)Coast1.08.11
78GERSven Teutenberg (GER)Phonak Hearing Systems1.08.34
79SLOAndrej Hauptman (SLO)Tacconi Sport - Emmegi1.11.21
80BELJohan Museeuw (BEL)Domo - Farm Frites1.13.03
81GERSascha Henrix (GER)Coast1.14.57
82LATRaivis Belohvosciks (LAT)Lampre - Daikin1.16.06
83NEDMarcel Duijn (NED)Rabobank1.17.13
84BELJohan Verstrepen (BEL)Lampre - Daikin1.17.38
85GERAndré Korff (GER)Coast1.23.57
86AUSMatthew Wilson (AUS)La Française des Jeux1.26.25
87BELSven Vanthourenhout (BEL)Domo - Farm Frites1.29.26
88RUSAnton Chantyr (RUS)Coast1.30.02
89ITAMarco Zanotti (ITA)Fassa Bortolo1.30.20
90ITAElio Aggiano (ITA)Mapei - Quick Step1.31.26
91ITAAlessandro Guerra (ITA)Index - Alexia Alluminio1.33.14
92FRAJimmy Casper (FRA)La Française des Jeux1.43.18
93BRALuciano André Pagliarini Mendonca (BRA)Lampre - Daikin1.43.31
94ESTInnar Mändoja (EST)AG2R Prévoyance63

Etappe 1 - Luzern - Schaffhausen 171km - 19 Juni 2002Ontsnapping


1ALGEddy Lembo (ALG)VC Saint-Quentin - Oktos4.18.36 (39.884 km/h)
2GERSven Teutenberg (GER)Phonak Hearing Systems1.08
3USAFred Rodriguez (USA)Domo - Farm Friteszt
4ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
5ITADaniele Bennati (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
6ITAFabio Sacchi (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
7FRAAndy Flickinger (FRA)AG2R Prévoyancezt
8SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobankzt
9GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
10ITAStefano Casagrande (ITA)Alessiozt
11FRAJean-Patrick Nazon (FRA)La Française des Jeuxzt
12ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
13SLOAndrej Hauptman (SLO)Tacconi Sport - Emmegizt
14SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
15RUSDmitri Gaynitdinov (RUS)Tacconi Sport - Emmegizt
16NEDKarsten Kroon (NED)Rabobankzt
17AUTGerhard Trampusch (AUT)Mapei - Quick Stepzt
18POLPiotr Wadecki (POL)Domo - Farm Friteszt
19SUILaurent Dufaux (SUI)Alessiozt
20ITASalvatore Commesso (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
21SUIMartin Elmiger (SUI)Phonak Hearing Systemszt
22ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekomzt
23KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
24AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
25RUSSergey Ivanov (RUS)Fassa Bortolozt
26SUIChristian Charriere (SUI)Phonak Hearing Systemszt
27ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikinzt
28FRAChristophe Agnolutto (FRA)AG2R Prévoyancezt
29ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolozt
30ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt
31GERTobias Steinhauser (GER)Gerolsteinerzt
32BELJohan Verstrepen (BEL)Lampre - Daikinzt
33USABobby Julich (USA)Deutsche Telekomzt
34RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikinzt
35ITAGiuseppe Di Grande (ITA)Index - Alexia Alluminiozt

Etappe 2 - Schaffhausen - Domat Ems 191km - 20 Juni 2002Sprint


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom4.15.20 (44.906 km/h)
2GERSven Teutenberg (GER)Phonak Hearing Systemszt
3ITADario Pieri (ITA)Alessiozt
4ITASalvatore Commesso (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
5BELSven Vanthourenhout (BEL)Domo - Farm Friteszt
6ITAFabio Sacchi (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
7ITAFederico Giabbecucci (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
8USAFred Rodriguez (USA)Domo - Farm Friteszt
9RSARobert Hunter (RSA)Mapei - Quick Stepzt
10FRAChristophe Agnolutto (FRA)AG2R Prévoyancezt
11SLOAndrej Hauptman (SLO)Tacconi Sport - Emmegizt
12RUSSergey Ivanov (RUS)Fassa Bortolozt
13SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobankzt
14FRACarlos Da Cruz (FRA)La Française des Jeuxzt
15NEDKarsten Kroon (NED)Rabobankzt
16FRAAndy Flickinger (FRA)AG2R Prévoyancezt
17FRAJean-Patrick Nazon (FRA)La Française des Jeuxzt
18ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekomzt
19RUSDmitri Gaynitdinov (RUS)Tacconi Sport - Emmegizt
20SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
21FRAFranck Pencole (FRA)La Française des Jeuxzt
22AUTGerhard Trampusch (AUT)Mapei - Quick Stepzt
23POLPiotr Wadecki (POL)Domo - Farm Friteszt
24ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt
25BELJohan Verstrepen (BEL)Lampre - Daikinzt
26ITADavide Casarotto (ITA)Alessiozt
27ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
28BRALuciano André Pagliarini Mendonca (BRA)Lampre - Daikinzt
29AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
30SUIRubens Bertogliati (SUI)Lampre - Daikinzt
31ITAGiuseppe Di Grande (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
32ITAMassimo Giunti (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
33USABobby Julich (USA)Deutsche Telekomzt
34SUIReto Bergmann (SUI)Phonak Hearing Systemszt
35SUIMartin Elmiger (SUI)Phonak Hearing Systemszt

Etappe 3 - Domat Ems - Samnaun 158km - 21 Juni 2002Berg


1KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom4.23.29 (35.888 km/h)
2SUIAlex Zülle (SUI)Coast0.03
3SUILaurent Dufaux (SUI)Alessiozt
4RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikin0.09
5AUTPeter Luttenberger (AUT)Tacconi Sport - Emmegizt
6POLPiotr Wadecki (POL)Domo - Farm Friteszt
7FRANicolas Fritsch (FRA)La Française des Jeux0.12
8LUXKim Kirchen (LUX)Fassa Bortolo0.49
9AUTGerhard Trampusch (AUT)Mapei - Quick Step1.26
10SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolozt
11AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteiner1.28
12FRALaurent Paumier (FRA)AG2R Prévoyance2.00
13ITAGiuseppe Di Grande (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
14ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollo2.02
15SUIDaniel Schnider (SUI)Phonak Hearing Systemszt
16SUIChristian Charriere (SUI)Phonak Hearing Systemszt
17SUIPierre Bourquenoud (SUI)VC Saint-Quentin - Oktoszt
18ESPRuben Lobato Elvira (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
19ITAMarco Fertonani (ITA)Phonak Hearing Systems2.06
20SUIReto Bergmann (SUI)Phonak Hearing Systems2.23
21FRAFrédéric Gabriel (FRA)VC Saint-Quentin - Oktos2.35
22FRAChristophe Rinero (FRA)VC Saint-Quentin - Oktoszt
23FRAMiguel Martinez (FRA)Mapei - Quick Stepzt
24ITAMirko Celestino (ITA)Saeco - Longoni Sport2.47
25ITAGianluca Valoti (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
26NEDThorwald Veneberg (NED)Rabobank3.46
27USAKevin Livingston (USA)Deutsche Telekomzt
28SUISteve Zampieri (SUI)Tacconi Sport - Emmegizt
29BELGeert Verheyen (BEL)Rabobankzt
30GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
31ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolo5.03
32SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
33ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner5.36
34RUSDmitri Gaynitdinov (RUS)Tacconi Sport - Emmegi5.44
35USABobby Julich (USA)Deutsche Telekomzt

Etappe 4 - Chur - Ambri 160km - 22 Juni 2002Ontsnapping


1NEDLeon Van Bon (NED)Domo - Farm Frites4.23.18 (36.505 km/h)
2ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Stepzt
3GBRCharles Wegelius (GBR)Mapei - Quick Stepzt
4SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
5SUISteve Zampieri (SUI)Tacconi Sport - Emmegi0.05
6GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom0.12
7SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobankzt
8USAFred Rodriguez (USA)Domo - Farm Friteszt
9FRACarlos Da Cruz (FRA)La Française des Jeuxzt
10ITASalvatore Commesso (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
11AUTGerhard Trampusch (AUT)Mapei - Quick Stepzt
12ITAGiuseppe Di Grande (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
13ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikinzt
14ITAGianluca Bortolami (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
15DENBo Hamburger (DEN)Index - Alexia Alluminiozt
16ITAFabio Sacchi (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
17NEDKarsten Kroon (NED)Rabobankzt
18RUSDmitri Gaynitdinov (RUS)Tacconi Sport - Emmegizt
19BELGeert Verheyen (BEL)Rabobankzt
20ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
21SUIRoger Beuchat (SUI)Phonak Hearing Systemszt
22ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
23FRAChristophe Agnolutto (FRA)AG2R Prévoyancezt
24ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekomzt
25POLPiotr Wadecki (POL)Domo - Farm Friteszt
26FRAFrédéric Gabriel (FRA)VC Saint-Quentin - Oktoszt
27SUIVincent Bader (SUI)VC Saint-Quentin - Oktoszt
28ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
29RUSSergey Ivanov (RUS)Fassa Bortolozt
30KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
31AUTPeter Luttenberger (AUT)Tacconi Sport - Emmegizt
32FRALaurent Paumier (FRA)AG2R Prévoyancezt
33SUIPietro Zucconi (SUI)Tacconi Sport - Emmegizt
34SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolozt
35AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt

Etappe 5 - Meiringen - Meiringen 149km - 23 Juni 2002Berg


1ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolo4.37.35 (31.925 km/h)
2SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
3POLPiotr Wadecki (POL)Domo - Farm Frites0.15
4SUILaurent Dufaux (SUI)Alessiozt
5SUIAlex Zülle (SUI)Coastzt
6ITAGiuseppe Di Grande (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
7AUTPeter Luttenberger (AUT)Tacconi Sport - Emmegizt
8RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikinzt
9FRANicolas Fritsch (FRA)La Française des Jeuxzt
10AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
11SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolozt
12FRAChristophe Rinero (FRA)VC Saint-Quentin - Oktos2.47
13SUIDaniel Schnider (SUI)Phonak Hearing Systemszt
14FRAMiguel Martinez (FRA)Mapei - Quick Stepzt
15AUTGerhard Trampusch (AUT)Mapei - Quick Stepzt
16ITAMarco Fertonani (ITA)Phonak Hearing Systemszt
17ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
18SUIChristian Charriere (SUI)Phonak Hearing Systemszt
19SUIPierre Bourquenoud (SUI)VC Saint-Quentin - Oktoszt
20SUIReto Bergmann (SUI)Phonak Hearing Systemszt
21SUISteve Zampieri (SUI)Tacconi Sport - Emmegizt
22ITAGiuseppe Guerini (ITA)Deutsche Telekomzt
23SUIMartin Elmiger (SUI)Phonak Hearing Systems6.06
24ITAMirko Celestino (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
25GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
26ESPRuben Lobato Elvira (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
27ESPJuan Manuel Fuentes Angullo (ESP)Saeco - Longoni Sport10.27
28FRALaurent Paumier (FRA)AG2R Prévoyancezt
29FRAFrédéric Gabriel (FRA)VC Saint-Quentin - Oktos11.41
30BELGeert Verheyen (BEL)Rabobankzt
31NEDThorwald Veneberg (NED)Rabobankzt
32ITAIvan Basso (ITA)Fassa Bortolozt
33DENBekim Christensen (DEN)Coastzt
34SUIBeat Zberg (SUI)Rabobankzt
35FRACarlos Da Cruz (FRA)La Française des Jeux13.02

Etappe 6 - Interlaken - Verbier 177km - 24 Juni 2002Berg


1SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systems4.21.12 (40.635 km/h)
2ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolo0.05
3AUTPeter Luttenberger (AUT)Tacconi Sport - Emmegi0.29
4POLPiotr Wadecki (POL)Domo - Farm Frites0.39
5SUIAlex Zülle (SUI)Coastzt
6FRANicolas Fritsch (FRA)La Française des Jeux0.41
7SUILaurent Dufaux (SUI)Alessiozt
8AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteiner0.44
9SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolozt
10ITAGiuseppe Di Grande (ITA)Index - Alexia Alluminio0.47
11RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikin0.54
12ITAGiuseppe Guerini (ITA)Deutsche Telekom0.58
13ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner1.22
14FRAChristophe Rinero (FRA)VC Saint-Quentin - Oktos1.24
15SUIPierre Bourquenoud (SUI)VC Saint-Quentin - Oktoszt
16ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollo1.26
17ITAMarco Fertonani (ITA)Phonak Hearing Systems1.28
18AUTGerhard Trampusch (AUT)Mapei - Quick Step2.51
19ESPRuben Lobato Elvira (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
20SUISteve Zampieri (SUI)Tacconi Sport - Emmegi2.55
21SUIReto Bergmann (SUI)Phonak Hearing Systems3.03
22BELGeert Verheyen (BEL)Rabobank3.32
23SUIVincent Bader (SUI)VC Saint-Quentin - Oktos3.34
24FRAFrédéric Gabriel (FRA)VC Saint-Quentin - Oktoszt
25ITAMassimo Giunti (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo4.04
26ITAGianni Faresin (ITA)Gerolsteiner4.18
27USABobby Julich (USA)Deutsche Telekomzt
28GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
29FRAChristophe Agnolutto (FRA)AG2R Prévoyance4.50
30DENBo Hamburger (DEN)Index - Alexia Alluminiozt
31FRAAndy Flickinger (FRA)AG2R Prévoyancezt
32BELMarc Wauters (BEL)Rabobankzt
33SUIChristian Charriere (SUI)Phonak Hearing Systemszt
34SUIDaniel Schnider (SUI)Phonak Hearing Systemszt
35FRALaurent Paumier (FRA)AG2R Prévoyance6.02

Etappe 7 - Martigny - Vevey 171km - 25 Juni 2002Ontsnapping


1ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikin4.09.31 (41.095 km/h)
2ITAEnrico Cassani (ITA)Domo - Farm Friteszt
3GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
4BELLeif Hoste (BEL)Domo - Farm Friteszt
5FRAThierry Loder (FRA)AG2R Prévoyancezt
6GERJörg Ludewig (GER)Saeco - Longoni Sportzt
7FRAFranck Pencole (FRA)La Française des Jeuxzt
8SUIRubens Bertogliati (SUI)Lampre - Daikinzt
9ITAAlessandro Guerra (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
10NEDJan Boven (NED)Rabobankzt
11SUIRoger Beuchat (SUI)Phonak Hearing Systemszt
12SUIMartin Elmiger (SUI)Phonak Hearing Systemszt
13ESPRuben Lobato Elvira (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
14SUIDaniel Schnider (SUI)Phonak Hearing Systemszt
15ITAElio Aggiano (ITA)Mapei - Quick Stepzt
16ESPJuan Manuel Fuentes Angullo (ESP)Saeco - Longoni Sportzt
17ITAMassimo Donati (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
18ITAGianluca Bortolami (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
19BRALuciano André Pagliarini Mendonca (BRA)Lampre - Daikin5.26
20FRAJimmy Casper (FRA)La Française des Jeuxzt
21ITADavide Casarotto (ITA)Alessiozt
22SUIRolf Huser (SUI)Coastzt
23ITAStefano Casagrande (ITA)Alessiozt
24FRACarlos Da Cruz (FRA)La Française des Jeuxzt
25ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
26GERSven Teutenberg (GER)Phonak Hearing Systemszt
27BELSven Vanthourenhout (BEL)Domo - Farm Friteszt
28SUIAlex Zülle (SUI)Coastzt
29BELJohan Verstrepen (BEL)Lampre - Daikinzt
30MDARuslan Ivanov (MDA)Alessiozt
31SUILaurent Dufaux (SUI)Alessiozt
32RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikinzt
33ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikinzt
34RUSDmitri Gaynitdinov (RUS)Tacconi Sport - Emmegizt
35POLPiotr Wadecki (POL)Domo - Farm Friteszt

Etappe 8 - Vevey - Lyss 225km - 26 Juni 2002Sprint


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom5.45.53 (40.765 km/h)
2GERSven Teutenberg (GER)Phonak Hearing Systemszt
3SLOAndrej Hauptman (SLO)Tacconi Sport - Emmegizt
4FRAJimmy Casper (FRA)La Française des Jeuxzt
5ITAStefano Casagrande (ITA)Alessiozt
6USAFred Rodriguez (USA)Domo - Farm Friteszt
7ITAMarco Zanotti (ITA)Fassa Bortolozt
8SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobankzt
9FRAChristophe Agnolutto (FRA)AG2R Prévoyancezt
10FRAAndy Flickinger (FRA)AG2R Prévoyancezt
11ITAFederico Giabbecucci (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
12ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikinzt
13RUSDmitri Gaynitdinov (RUS)Tacconi Sport - Emmegizt
14FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeuxzt
15ITADavide Casarotto (ITA)Alessiozt
16SUIPatrick Calcagni (SUI)Tacconi Sport - Emmegizt
17AUTGerhard Trampusch (AUT)Mapei - Quick Stepzt
18ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekomzt
19NEDKarsten Kroon (NED)Rabobankzt
20SUIMartin Elmiger (SUI)Phonak Hearing Systemszt
21AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
22AUTPeter Luttenberger (AUT)Tacconi Sport - Emmegizt
23SUILaurent Dufaux (SUI)Alessiozt
24SUIPietro Zucconi (SUI)Tacconi Sport - Emmegizt
25ESTInnar Mändoja (EST)AG2R Prévoyancezt
26POLPiotr Wadecki (POL)Domo - Farm Friteszt
27SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
28FRACarlos Da Cruz (FRA)La Française des Jeuxzt
29GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom0.06
30GERSteffen Wesemann (GER)Deutsche Telekomzt
31SUIRolf Huser (SUI)Coastzt
32SUIDaniel Schnider (SUI)Phonak Hearing Systemszt
33ITAAlessandro Guerra (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
34ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
35SUIVincent Bader (SUI)VC Saint-Quentin - Oktoszt

Etappe 9 - Lyss - Biel 34km - 27 Juni 2002Individuele Tijdrit


1GERTobias Steinhauser (GER)Gerolsteiner44.17.88 (46.744 km/h)
2USABobby Julich (USA)Deutsche Telekom0.16.99
3SUIAlex Zülle (SUI)Coast0.37.27
4LUXKim Kirchen (LUX)Fassa Bortolo0.40.89
5ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolo0.48.91
6SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank1.03.20
7MDARuslan Ivanov (MDA)Alessio1.04.14
8ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollo1.04.84
9SUIRubens Bertogliati (SUI)Lampre - Daikin1.10.58
10AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteiner1.17.98
11GBRCharles Wegelius (GBR)Mapei - Quick Step1.28.65
12BELMarc Wauters (BEL)Rabobank1.29.55
13FRANicolas Fritsch (FRA)La Française des Jeux1.35.28
14POLPiotr Wadecki (POL)Domo - Farm Frites1.45.61
15SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systems1.52.54
16LATRaivis Belohvosciks (LAT)Lampre - Daikin1.52.68
17SUISteve Zampieri (SUI)Tacconi Sport - Emmegi1.59.24
18AUTGerhard Trampusch (AUT)Mapei - Quick Step2.11.33
19NEDMarcel Duijn (NED)Rabobank2.11.77
20RSARobert Hunter (RSA)Mapei - Quick Step2.21.56
21GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom2.23.96
22RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikin2.26.40
23ITAGiuseppe Di Grande (ITA)Index - Alexia Alluminio2.26.96
24ITAMassimo Giunti (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo2.27.44
25ITAGianluca Bortolami (ITA)Tacconi Sport - Emmegi2.38.98
26SUILaurent Dufaux (SUI)Alessio2.41.95
27SUIDaniel Schnider (SUI)Phonak Hearing Systems2.42.90
28FRACarlos Da Cruz (FRA)La Française des Jeux2.43.61
29GERSven Teutenberg (GER)Phonak Hearing Systems2.43.99
30ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner2.49.75
31USAKevin Livingston (USA)Deutsche Telekom2.50.14
32ITAEnrico Cassani (ITA)Domo - Farm Frites2.50.84
33SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolo2.59.84
34KAZAlexandr Shefer (KAZ)Alessio3.00.05
35FRAChristophe Agnolutto (FRA)AG2R Prévoyance3.02.01

Proloog - Luzern - Luzern 6km - 18 Juni 2002Individuele Tijdrit


1SUIAlex Zülle (SUI)Coast7.37.48 (44.85 km/h)
2ITAGiuseppe Di Grande (ITA)Index - Alexia Alluminio0.05.53
3SUILaurent Dufaux (SUI)Alessio0.06.83
4ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner0.07.08
5GERTobias Steinhauser (GER)Gerolsteiner0.07.34
6GERUwe Peschel (GER)Gerolsteiner0.10.11
7ITAPaolo Savoldelli (ITA)Index - Alexia Alluminio0.10.90
8USABobby Julich (USA)Deutsche Telekom0.12.12
9ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolo0.12.28
10SUIDaniel Schnider (SUI)Phonak Hearing Systems0.12.87
11RUSSergey Ivanov (RUS)Fassa Bortolo0.12.91
12MDARuslan Ivanov (MDA)Alessio0.12.94
13KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom0.13.04
14SUISteve Zampieri (SUI)Tacconi Sport - Emmegi0.13.23
15SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systems0.13.52
16AUTGerhard Trampusch (AUT)Mapei - Quick Step0.14.43
17LUXKim Kirchen (LUX)Fassa Bortolo0.14.60
18ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Step0.16.11
19SUIMartin Elmiger (SUI)Phonak Hearing Systems0.16.24
20SUIRubens Bertogliati (SUI)Lampre - Daikin0.16.87
21AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteiner0.16.99
22RSARobert Hunter (RSA)Mapei - Quick Step0.17.15
23ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollo0.17.18
24ITAMassimo Giunti (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo0.18.01
25POLPiotr Wadecki (POL)Domo - Farm Frites0.18.07
26SUIReto Bergmann (SUI)Phonak Hearing Systems0.18.47
27GEROlaf Pollack (GER)Gerolsteiner0.18.61
28USAFred Rodriguez (USA)Domo - Farm Frites0.19.05
29ITAMarco Fertonani (ITA)Phonak Hearing Systems0.19.10
30GERRonny Scholz (GER)Gerolsteiner0.19.32
31SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank0.19.88
32KAZAlexandr Shefer (KAZ)Alessio0.20.97
33ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikin0.21.03
34DENBekim Christensen (DEN)Coast0.21.15
35SUINiki Aebersold (SUI)Coast0.21.52

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden