De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Zwitserland - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Zwitserland - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2008

Ronde van Zwitserland 2008

ZwitserlandZwitserland - 14 Juni 2008 - 22 Juni 2008


Algemeen klassement - 22 Juni 2008


1CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas35:43:46
2GERAndreas Klöden (GER)Astana0:49
3ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi1:55
4ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fondital2:11
5SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - High Road2:37
6LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bank2:57
7LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Road2:58
8GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteiner4:08
9GERChristian Knees (GER)Team Milram4:18
10NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank4:26
11RUSSergey Ivanov (RUS)Astana4:38
12SUIMichael Albasini (SUI)Liquigas5:10
13ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargne6:39
14ESTTanel Kangert (EST)AG2R - La Mondiale7:03
15ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricole7:14
16SUIAlexandre Moos (SUI)BMC Racing Team7:21
17RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricole7:28
18BELStijn Devolder (BEL)Quick Step7:37
19ESPJesus Del Nero (ESP)7:59
20UKRVolodymir Gustov (UKR)Team CSC - Saxo Bank12:22
21SUIFlorian Stalder (SUI)Volksbank - Corratec13:28
22ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargne13:39
23SUISteve Morabito (SUI)Astana13:42
24ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécom14:30
25FRAEric Berthou (FRA)Crédit Agricole14:54
26SUIRubens Bertogliati (SUI)Saunier Duval - Scott15:33
27FRAYannick Talabardon (FRA)Crédit Agricole15:56
28BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeux17:12
29ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - Fondital17:46
30GERJens Voigt (GER)Team CSC - Saxo Bank18:18
31FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux19:39
32BELStaf Scheirlinckx (BEL)Cofidis21:01
33BELJohan Van Summeren (BEL)Silence - Lotto21:07
34SUIAndreas Dietziker (SUI)Volksbank - Corratec21:24
35FRAVincent Jerome (FRA)Bouygues Télécom21:53
36SUIMathias Frank (SUI)Gerolsteiner22:13
37FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécom22:15
38ESPAngel Gomez Gomez (ESP)23:31
39KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Astana23:43
40NEDMaarten Tjallingii (NED)Silence - Lotto24:06
41SUIMarkus Zberg (SUI)Gerolsteiner25:49
42FRAMathieu Perget (FRA)Caisse d'Epargne26:21
43SUIJohan Tschopp (SUI)Bouygues Télécom26:29
44IRLPhilip Deignan (IRL)AG2R - La Mondiale27:15
45KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astana28:15
46FRARenaud Dion (FRA)AG2R - La Mondiale29:57
47FRALászló Bodrogi (FRA)Crédit Agricole30:40
48SUISteve Zampieri (SUI)Cofidis30:50
49COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis32:44
50USABobby Julich (USA)Team CSC - Saxo Bank34:08
51SUIElias Schmäh (SUI)Volksbank - Corratec34:44
52SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondiale34:46
53ESPMarcotegui Gorka Verdugo (ESP)34:56
54BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lottozt
55BELPieter Jacobs (BEL)Silence - Lotto35:07
56ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne35:26
57GERErik Zabel (GER)Team Milram35:34
58ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargne36:51
59VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Caisse d'Epargne37:06
60SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Fondital38:00
61ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadi38:03
62NEDBram Tankink (NED)Rabobank38:08
63BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigas38:44
64FRABlaise Sonnery (FRA)AG2R - La Mondiale39:55
65FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux40:36
66SUISteve Bovay (SUI)BMC Racing Team41:30
67GERRonny Scholz (GER)Gerolsteiner41:39
68SUIHubert Schwab (SUI)Quick Step41:58
69ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Caisse d'Epargne42:19
70ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Caisse d'Epargne42:21
71NORGabriel Rasch (NOR)Crédit Agricolezt
72FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeux43:00
73USAJeff Louder (USA)BMC Racing Team45:46
74BELJürgen Roelandts (BEL)Silence - Lotto46:08
75AHOMarc De Maar (AHO)Rabobank46:56
76NEDTheo Eltink (NED)Rabobank46:58
77ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - Fondital47:26
78FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricole47:43
79SUIFabian Cancellara (SUI)Team CSC - Saxo Bank48:35
80ITAIvan Santaromita (ITA)Liquigas49:08
81SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team49:20
82RSADarren Lill (RSA)BMC Racing Team50:10
83FRASébastien Portal (FRA)Cofidis50:26
84FRAOlivier Bonnaire (FRA)Bouygues Télécom50:40
85ITAEnrico Franzoi (ITA)Liquigas51:44
86GERRalf Grabsch (GER)Team Milram52:23
87AUSStuart O'Grady (AUS)Team CSC - Saxo Bank52:30
88BELLeif Hoste (BEL)Silence - Lotto53:25
89ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Step54:55
90FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux55:14
91FRAAnthony Geslin (FRA)Bouygues Télécom55:18
92ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadi55:43
93GERStephan Schreck (GER)Gerolsteiner56:18
94ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - Fondital57:01
95ITAMorris Possoni (ITA)Team Columbia - High Road57:35
95ITAMorris Possoni (ITA)Team Columbia - High Roadzt
96GERRene Weissinger (GER)Volksbank - Corratec57:45
97SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Team59:12
98GERDaniel Musiol (GER)Volksbank - Corratec59:57
99ITAFilippo Pozzato (ITA)Liquigas1:00:28
100BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R - La Mondiale1:00:31
101ITALeonardo Scarselli (ITA)Quick Step1:00:58
102ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigas1:01:01
103FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeux1:01:24
104NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team CSC - Saxo Bank1:01:26
105FRAHervé Duclos-Lassalle (FRA)Cofidis1:01:52
106ITAClaudio Corioni (ITA)Liquigas1:02:11
107GERMarcus Burghardt (GER)Team Columbia - High Road1:02:15
108GERMartin Müller (GER)Team Milram1:02:52
109FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondiale1:03:31
110ESPHéctor González Baeza (ESP)Saunier Duval - Scott1:03:34
111AUTHarald Morscher (AUT)Volksbank - Corratec1:04:43
112FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux1:04:56
113FRAJulien Belgy (FRA)Bouygues Télécom1:05:53
114ESPDionisio Galparsoro Martinez (ESP)Euskaltel - Euskadi1:06:29
115ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Fondital1:06:46
116GERAndré Korff (GER)Volksbank - Corratec1:06:58
117BELGert Steegmans (BEL)Quick Step1:07:43
118NEDSteven De Jongh (NED)Quick Step1:08:22
119GERRobert Förster (GER)Gerolsteiner1:08:43
120ITAMassimiliano Mori (ITA)Lampre - Fondital1:08:53
121GERGerald Ciolek (GER)Team Columbia - High Roadzt
122NEDNiki Terpstra (NED)Team Milram1:08:56
123AUSMark Renshaw (AUS)Crédit Agricolezt
124BELWim Vansevenant (BEL)Silence - Lottozt
125ESPMarc Reynès Mimo (ESP)zt
126ESPRaul Alarcon Garcia (ESP)Saunier Duval - Scottzt
127DENFrank Hoj Christensen (DEN)zt
128BELSébastien Rosseler (BEL)Quick Stepzt
129ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
130ESPAndoni Lafuente Olaguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt

Etappe 1 - 14 Juni 2008Sprint


1ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank3:42:35
2SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
3LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Roadzt
4BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lottozt
5BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt
6KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
7ITAEros Capecchi (ITA)Saunier Duval - Scottzt
8SUIMarkus Zberg (SUI)Gerolsteinerzt
9GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
10SUIMichael Albasini (SUI)Liquigaszt
11RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricolezt
12ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargnezt
13ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
14ITAGiovanni Visconti (ITA)Quick Stepzt
15IRLPhilip Deignan (IRL)AG2R - La Mondialezt
16FRAVincent Jerome (FRA)Bouygues Télécomzt
17ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
18SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - High Roadzt
19BELStijn Devolder (BEL)Quick Stepzt
20SUIAndreas Dietziker (SUI)Volksbank - Corrateczt
21ESPJesus Del Nero (ESP)zt
22ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargnezt
23RUSSergey Ivanov (RUS)Astanazt
24FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeuxzt
25GERJens Voigt (GER)Team CSC - Saxo Bankzt
26LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bankzt
27SUIRubens Bertogliati (SUI)Saunier Duval - Scottzt
28SUIAlexandre Moos (SUI)BMC Racing Teamzt
29ESPMarcotegui Gorka Verdugo (ESP)zt
30ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
31SUIFlorian Stalder (SUI)Volksbank - Corrateczt
32ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricolezt
33LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bankzt
34BELJohan Van Summeren (BEL)Silence - Lottozt
35ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fonditalzt

Etappe 2 - 15 Juni 2008Berg


1ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi5:00:04
2LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Road0:06
3ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fonditalzt
4LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bankzt
5SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteiner0:08
6CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas0:11
7BELStijn Devolder (BEL)Quick Step0:12
8SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - High Road0:15
9LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bank0:30
10GERAndreas Klöden (GER)Astanazt
11RUSSergey Ivanov (RUS)Astana0:53
12RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricolezt
13GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
14SUIMichael Albasini (SUI)Liquigas0:57
15SUIAlexandre Moos (SUI)BMC Racing Team0:59
16NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank1:11
17SUIJohan Tschopp (SUI)Bouygues Télécom1:15
18SUIFlorian Stalder (SUI)Volksbank - Corratec1:24
19ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - Fondital1:28
20ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargnezt
21BELJürgen Roelandts (BEL)Silence - Lottozt
22GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteinerzt
23ESTTanel Kangert (EST)AG2R - La Mondiale1:34
24KAZSerguei Yakovlev (KAZ)Astanazt
25ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricole1:38
26UKRVolodymir Gustov (UKR)Team CSC - Saxo Bankzt
27ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécom2:02
28ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargnezt
29SUISteve Morabito (SUI)Astanazt
30SUIMathias Frank (SUI)Gerolsteiner2:10
31BELJohan Van Summeren (BEL)Silence - Lotto2:16
32ESPJesus Del Nero (ESP)2:21
33GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteiner2:29
34NEDBram Tankink (NED)Rabobank2:34
35BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeux2:39

Etappe 3 - 16 Juni 2008Sprint


1AUSRobbie McEwen (AUS)Silence - Lotto3:50:05
2ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
3GERGerald Ciolek (GER)Team Columbia - High Roadzt
4GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
5ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fonditalzt
6BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R - La Mondialezt
7ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
8GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
9BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lottozt
10SUIAndreas Dietziker (SUI)Volksbank - Corrateczt
11AUSMark Renshaw (AUS)Crédit Agricolezt
12COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
13SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
14GERAndré Korff (GER)Volksbank - Corrateczt
15SUIAlexandre Moos (SUI)BMC Racing Teamzt
16FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
17NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobankzt
18RUSSergey Ivanov (RUS)Astanazt
19BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigaszt
20FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeuxzt
21FRARenaud Dion (FRA)AG2R - La Mondialezt
22BELGert Steegmans (BEL)Quick Stepzt
23LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Roadzt
24BELStijn Devolder (BEL)Quick Stepzt
25BELJürgen Roelandts (BEL)Silence - Lottozt
26NORGabriel Rasch (NOR)Crédit Agricolezt
27GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
28SUIMarkus Zberg (SUI)Gerolsteinerzt
29FRAOlivier Bonnaire (FRA)Bouygues Télécomzt
30ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
31SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
32GEROlaf Pollack (GER)Volksbank - Corrateczt
33SUIMichael Albasini (SUI)Liquigaszt
34ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricolezt
35NEDSteven De Jongh (NED)Quick Stepzt

Etappe 4 - 17 Juni 2008Sprint


1AUSRobbie McEwen (AUS)Silence - Lotto4:04:10
2ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
3GERGerald Ciolek (GER)Team Columbia - High Roadzt
4COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
5SUIMarkus Zberg (SUI)Gerolsteinerzt
6GERAndré Korff (GER)Volksbank - Corrateczt
7ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fonditalzt
8SUIAlexandre Moos (SUI)BMC Racing Teamzt
9BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R - La Mondialezt
10SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
11AUSStuart O'Grady (AUS)Team CSC - Saxo Bankzt
12NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobankzt
13ITAClaudio Corioni (ITA)Liquigaszt
14FRARenaud Dion (FRA)AG2R - La Mondialezt
15GERDaniel Musiol (GER)Volksbank - Corrateczt
16ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
17BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeuxzt
18FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
19FRAVincent Jerome (FRA)Bouygues Télécomzt
20ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
21AUSMark Renshaw (AUS)Crédit Agricolezt
22SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Teamzt
23GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
24GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteinerzt
25FRAAnthony Geslin (FRA)Bouygues Télécomzt
26NORGabriel Rasch (NOR)Crédit Agricolezt
27RSADarren Lill (RSA)BMC Racing Teamzt
28BELJürgen Roelandts (BEL)Silence - Lottozt
29BELStijn Devolder (BEL)Quick Stepzt
30BELGert Steegmans (BEL)Quick Stepzt
31ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
32FRAHervé Duclos-Lassalle (FRA)Cofidiszt
33NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
34GERJens Voigt (GER)Team CSC - Saxo Bankzt
35FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeuxzt

Etappe 5 - 18 Juni 2008Berg


1GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteiner4:47:31
2RUSSergey Ivanov (RUS)Astana0:50
3SUIMarkus Zberg (SUI)Gerolsteiner0:57
4SUIMichael Albasini (SUI)Liquigaszt
5RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricolezt
6GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteinerzt
7ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargnezt
8LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bankzt
9BELStijn Devolder (BEL)Quick Stepzt
10GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
11CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigaszt
12SUIAlexandre Moos (SUI)BMC Racing Teamzt
13SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteinerzt
14ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
15ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
16ESTTanel Kangert (EST)AG2R - La Mondialezt
17NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
18SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - High Roadzt
19LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Roadzt
20ESPJesus Del Nero (ESP)1:13
21GERAndreas Klöden (GER)Astana1:17
22BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeux1:52
23ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
24SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
25BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigaszt
26SUIFlorian Stalder (SUI)Volksbank - Corratec1:54
27ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fonditalzt
28IRLPhilip Deignan (IRL)AG2R - La Mondialezt
29ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricolezt
30ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
31ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargnezt
32FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécomzt
33FRAEric Berthou (FRA)Crédit Agricolezt
34FRAYannick Talabardon (FRA)Crédit Agricolezt
35KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Astanazt

Etappe 6 - 19 Juni 2008Berg


1LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Road5:29:23
2GERAndreas Klöden (GER)Astana0:06
3CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas4:06
4RUSSergey Ivanov (RUS)Astana0:12
5BELStijn Devolder (BEL)Quick Step0:20
6LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bankzt
7SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - High Road0:27
8ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:29
9ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fondital0:31
10GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteinerzt
11GERChristian Knees (GER)Team Milram0:38
12NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
13ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargne0:49
14SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteiner0:51
15SUIAlexandre Moos (SUI)BMC Racing Teamzt
16SUIMichael Albasini (SUI)Liquigaszt
17ESPJesus Del Nero (ESP)zt
18ESTTanel Kangert (EST)AG2R - La Mondiale1:05
19ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricole1:30
20NEDMaarten Tjallingii (NED)Silence - Lotto0:01
21SUISteve Morabito (SUI)Astana1:34
22SUIJohan Tschopp (SUI)Bouygues Télécomzt
23RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricolezt
24KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Astana2:05
25SUIMathias Frank (SUI)Gerolsteiner2:14
26IRLPhilip Deignan (IRL)AG2R - La Mondiale0:05
27LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bank2:21
28GERJens Voigt (GER)Team CSC - Saxo Bankzt
29FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidis2:35
30ESPAngel Gomez Gomez (ESP)zt
31FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécom2:39
32SUIRubens Bertogliati (SUI)Saunier Duval - Scottzt
33ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
34BELJohan Van Summeren (BEL)Silence - Lotto0:20
35FRAEric Berthou (FRA)Crédit Agricolezt

Etappe 7 - 20 Juni 2008Ontsnapping


1SUIFabian Cancellara (SUI)Team CSC - Saxo Bank3:47:09
2GERErik Zabel (GER)Team Milram0:02
3AUSRobbie McEwen (AUS)Silence - Lottozt
4GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
5ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fonditalzt
6SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
7SUIMarkus Zberg (SUI)Gerolsteinerzt
8FRAAnthony Geslin (FRA)Bouygues Télécomzt
9ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
10FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
11BELGert Steegmans (BEL)Quick Stepzt
12ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
13BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R - La Mondialezt
14AUSMark Renshaw (AUS)Crédit Agricolezt
15GERAndré Korff (GER)Volksbank - Corrateczt
16BELJürgen Roelandts (BEL)Silence - Lottozt
17COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
18RUSSergey Ivanov (RUS)Astanazt
19FRARenaud Dion (FRA)AG2R - La Mondialezt
20AUSStuart O'Grady (AUS)Team CSC - Saxo Bankzt
21BELStijn Devolder (BEL)Quick Stepzt
22GERDaniel Musiol (GER)Volksbank - Corrateczt
23FRAOlivier Bonnaire (FRA)Bouygues Télécomzt
24NEDTheo Eltink (NED)Rabobankzt
25BELPieter Jacobs (BEL)Silence - Lottozt
26ITAFilippo Pozzato (ITA)Liquigaszt
27BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lottozt
28FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
29BELStaf Scheirlinckx (BEL)Cofidiszt
30GERGerald Ciolek (GER)Team Columbia - High Roadzt
31KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
32GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
33FRAVincent Jerome (FRA)Bouygues Télécomzt
34SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - High Roadzt
35SUIAndreas Dietziker (SUI)Volksbank - Corrateczt

Etappe 8 - 21 Juni 2008Individuele Tijdrit


1CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas1.00.22.82
2VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Caisse d'Epargne0:15.73
3GERAndreas Klöden (GER)Astana0:17.25
4ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fondital0:53.29
5LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bank1:26.20
6GERJens Voigt (GER)Team CSC - Saxo Bank1:34.96
7ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi1:48.46
8SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - High Road2:08.06
9LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bank2:19.53
10NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank2:49.74
11GERChristian Knees (GER)Team Milram2:59.66
12SUIJohan Tschopp (SUI)Bouygues Télécom3:20.37
13ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricole3:21.92
14SUISteve Morabito (SUI)Astana3:23.71
15LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Road3:24.90
16GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteiner3:29.12
17SUIMichael Albasini (SUI)Liquigas3:34.43
18UKRVolodymir Gustov (UKR)Team CSC - Saxo Bank3:47.88
19SUIRubens Bertogliati (SUI)Saunier Duval - Scott3:49.31
20ESPJesus Del Nero Montes (ESP)Saunier Duval - Scott3:58.25
21RUSSergey Ivanov (RUS)Astana3:58.33
22SUISteve Zampieri (SUI)Cofidis4:26.14
23ESPHéctor González Baeza (ESP)Saunier Duval - Scott4:32.92
24ESTTanel Kangert (EST)AG2R - La Mondiale4:36.55
25SUIAndreas Dietziker (SUI)Volksbank - Corratec4:40.66
26ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargne4:42.56
27ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargne4:47.19
28SUIMathias Frank (SUI)Gerolsteiner5:03.94
29ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - Fondital5:05.47
30FRAMathieu Perget (FRA)Caisse d'Epargne5:10.84
31RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricole5:13.82
32BELPieter Jacobs (BEL)Silence - Lotto5:33.17
33SUIAlexandre Moos (SUI)BMC Racing Team5:43.94
34USAJeff Louder (USA)BMC Racing Team5:49.57
35BELLeif Hoste (BEL)Silence - Lotto5:57.39

Etappe 9 - 22 Juni 2008Ontsnapping


1SUIFabian Cancellara (SUI)Team CSC - Saxo Bank4:01:07
2BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt
3ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargne0:04
4ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Step0:05
5SUIMarkus Zberg (SUI)Gerolsteiner0:08
6BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lottozt
7RUSSergey Ivanov (RUS)Astanazt
8ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
9ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - Fonditalzt
10GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
11COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
12FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
13AUSStuart O'Grady (AUS)Team CSC - Saxo Bankzt
14FRAVincent Jerome (FRA)Bouygues Télécomzt
15SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
16ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricolezt
17FRAMathieu Perget (FRA)Caisse d'Epargnezt
18BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R - La Mondialezt
19ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fonditalzt
20NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
21LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bankzt
22ITAFilippo Pozzato (ITA)Liquigaszt
23SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - High Roadzt
24GERAndreas Klöden (GER)Astanazt
25SUIMichael Albasini (SUI)Liquigaszt
26CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigaszt
27ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
28SUIAndreas Dietziker (SUI)Volksbank - Corrateczt
29GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
30NORGabriel Rasch (NOR)Crédit Agricolezt
31SUIRubens Bertogliati (SUI)Saunier Duval - Scottzt
32GERGerald Ciolek (GER)Team Columbia - High Roadzt
33USABobby Julich (USA)Team CSC - Saxo Bankzt
34SUIAlexandre Moos (SUI)BMC Racing Teamzt
35ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden