De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Dwars door Vlaanderen - A travers la Flandre - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Dwars door Vlaanderen - A travers la Flandre - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2021

Dwars door Vlaanderen - A travers la Flandre 2021

BelgiëBelgië - 31 Maart 2021


Dwars door Vlaanderen - A travers la Flandre - 31 Maart 2021


1NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers3:58:59
2FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis0:26
3BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
4BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
5BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
6NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
7BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
8FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergiezt
9FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
10BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
11GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadierszt
12NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
13AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchangezt
14FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
15ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
16BELJordi Warlop (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
17BELArjen Livyns (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
18AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victoriouszt
19BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
20ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
21FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
22FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
23BELTiesj Benoot (BEL)Team Dsmzt
24RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirateszt
25GBROwain Doull (GBR)Ineos Grenadierszt
26PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
27ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
28NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
29BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
30DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
31NEDBram Welten (NED)Arkéa - Samsiczt
32BELDries Van Gestel (BEL)Total Direct énergiezt
33GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohezt
34GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
35ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
36BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
37BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
38GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
39BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
40FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
41NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirateszt
42BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
43GBRThomas Pidcock (GBR)zt
44BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
45DENMichael Valgren Hundahl (DEN)EF Education - Nippozt
46SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
47NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
48NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
49BELJelle Wallays (BEL)Cofidiszt
50FRAAnthony Jullien (FRA)AG2R Citroënzt
51FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic0:39
52NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct énergie0:46
53FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTM0:47
54BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assos0:54
55LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Cofidiszt
56FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj1:09
57BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix1:12
58NEDMathieu Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenix1:41
59BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix1:58
60FRADamien Gaudin (FRA)Total Direct énergiezt
61NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange2:00
62SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix4:28
63SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
64BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Start-Up Nation5:45
65GERJuri Hollmann (GER)Movistarzt
66BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
67BELRuben Apers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise8:14
68GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain Victoriouszt
69BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
70FRARudy Barbier (FRA)Israel Start-Up Nationzt
71KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana - Premier Techzt
72KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Techzt
73ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain Victoriouszt
74NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
75FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsiczt
76AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
77FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
78GERJasha Sütterlin (GER)Team Dsmzt
79GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
80DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Movistarzt
81GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsiczt
82BELTimothy Dupont (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
83LUXLuc Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
84BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Soudalzt
85GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
86CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
87NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchangezt
88LUXTom Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
89ITAJonathan Milan (ITA)Bahrain Victoriouszt
90GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
91ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)zt
92FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
93DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Team Qhubeka Assoszt
94POLMichal Golas (POL)Ineos Grenadierszt
95FRAFlorian Maitre (FRA)Total Direct énergiezt
96PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidiszt
97SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
98BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
99BELFrederik Backaert (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
100BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
101ITALeonardo Basso (ITA)Ineos Grenadierszt
102GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
103AUSAlexander Edmondson (AUS)Team Bikeexchangezt
104BELMaarten Wynants (BEL)Jumbo - Vismazt
105BELBert De Backer (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
106ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
107ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
108DENLasse Norman Hansen (DEN)Team Qhubeka Assoszt
109USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
110BELStijn Steels (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
111NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
112ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
113GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
114AUSCameron Wurf (AUS)Ineos Grenadierszt
115NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
116POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
117FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
118NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippozt
119BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
120SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
121AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victoriouszt
122BELOtto Vergaerde (BEL)Alpecin - Fenixzt
123BELKenny De Ketele (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
DNFGBRDaniel McLay (GBR)Arkéa - Samsic-
DNFDENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)-
DNFCANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nation-
DNFITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step-
DNFITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma-
DNFKAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana - Premier Tech-
DNFBELLudovic Robeet (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles-
DNFHUNBarnabás Peák (HUN)Team Bikeexchange-
DNFSUITom Bohli (SUI)Cofidis-
DNFFRAAdrien Petit (FRA)Total Direct énergie-
DNFNEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm-
DNFBELLudwig De Winter (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux-
DNFPORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates-
DNFNEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Visma-
DNFCANBenjamin Perry (CAN)Astana - Premier Tech-
DNFBELJens Reynders (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise-
DNFITAAlexander Konychev (ITA)Team Bikeexchange-
DNFBELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis-
DNFFRAGeoffrey Soupe (FRA)Total Direct énergie-
DNFITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm-
DNFBELPieter Vanspeybrouck (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux-
DNFNEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo-
DNFNEDOlav Kooij (NED)-
DNFFRAJulien Duval (FRA)AG2R Citroën-
DNFBELAaron Van Poucke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise-
DNFSUIJohan Jacobs (SUI)Movistar-
DNFBELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohe-
DNFBELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels P/b KTM-
DNFDENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsm-
DNFSWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj-
DNFIRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo-
DNFFRAAlexis Renard (FRA)Israel Start-Up Nation-
DNFBELChristophe Noppe (BEL)Arkéa - Samsic-
DNFBELWard Vanhoof (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise-
DNFBELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal-
DNFKAZNikita Stalnov (KAZ)Astana - Premier Tech-
DNFBELMilan Menten (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles-
DNFNEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsm-
DNFNZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippo-
DNFUSAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredo-
DNFESTNorman Vahtra (EST)Israel Start-Up Nation-
DNFBELBenjamin Declercq (BEL)Arkéa - Samsic-
DNFBELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenix-
DNFBELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudal-
DNFKAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana - Premier Tech-
DNFBELLaurenz Rex (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles-
DNFSLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange-
DNFITAElia Viviani (ITA)Cofidis-
DNSITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippo-
DNSGERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippo-
DNSBELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo-

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden