De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Parijs - Nice - 2006 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Parijs - Nice - 2006 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2006

Parijs - Nice 2006

FrankrijkFrankrijk - 5 Maart 2006 - 12 Maart 2006


Final Ranking - 12 Maart 2006


1USAFloyd Landis (USA)Phonak Hearing Systems31.54.41
2ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fondital0.09
3ESPAntonio Colom Mas (ESP)Caisse d'Epargne1.05
4ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi1.13
5LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC1.22
6PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)Discovery Channel Pro Cycling Team1.35
7NEDErik Dekker (NED)Rabobank1.38
8ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricole1.39
9ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team1.40
10USAChris Horner (USA)Davimaton - Lotto1.43
11RUSEvgeni Petrov (RUS)Lampre - Fondital3.16
12FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux3.25
13ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Würth Team3.30
14NEDJoost Posthuma (NED)Rabobank3.51
15FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidis3.56
16ITAMatteo Carrara (ITA)Lampre - Fondital4.00
17ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)AG2R Prévoyance4.08
18FRACyril Dessel (FRA)AG2R Prévoyance4.13
19SWEThomas Lövkvist (SWE)La Française des Jeux4.22
20KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricole4.30
21GERLinus Gerdemann (GER)T-Mobile Team5.21
22RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricole5.46
23ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Agritubel5.50
24ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana - Würth Team7.00
25KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana - Würth Team7.03
26ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Astana - Würth Team7.05
27FRAHubert Dupont (FRA)AG2R Prévoyance7.51
28FRACédric Vasseur (FRA)Quick Step - Innergetic8.42
29FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis9.23
30BELJohan Van Summeren (BEL)Davimaton - Lotto9.49
31NEDKoos Moerenhout (NED)Phonak Hearing Systems9.59
32ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Saunier Duval - Prodir10.20
33UKRAndriy Grivko (UKR)Team Milram10.54
34UKRYaroslav Popovych (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Team11.12
35BELAxel Merckx (BEL)Phonak Hearing Systems13.26
36FRANicolas Portal (FRA)Caisse d'Epargne14.00
37ESPDaniel Navarro García (ESP)Astana - Würth Team14.33
38SUIMarkus Zberg (SUI)Gerolsteiner14.36
39ESPAngel Gomez Gomez (ESP)Saunier Duval - Prodir14.57
40BELJurgen Van De Walle (BEL)Quick Step - Innergetic14.58
41GERPatrik Sinkewitz (GER)T-Mobile Team15.04
42ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargne15.15
43BELMario Aerts (BEL)Davimaton - Lotto16.47
44ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécom17.11
45GERRonny Scholz (GER)Gerolsteiner20.52
46ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Caisse d'Epargne21.46
47ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)AG2R Prévoyance21.50
48BELRik Verbrugghe (BEL)Cofidis23.01
49FRADidier Rous (FRA)Bouygues Télécom23.10
50LTUAivaras Baranauskas (LTU)Agritubel24.22

Proloog - 5 Maart 2006Individuele Tijdrit


1USABobby Julich (USA)Team CSC6.07 (47.084 km/h)
2KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana - Würth Team0.01
3AUSBradley McGee (AUS)La Française des Jeux0.02
4ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana - Würth Team0.03
5BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Innergeticzt
6ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
7GBRBradley Wiggins (GBR)Cofidis0.05
8FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeuxzt
9BELGert Steegmans (BEL)Davimaton - Lotto0.07
10BELRik Verbrugghe (BEL)Cofidiszt
11USAFloyd Landis (USA)Phonak Hearing Systems0.08
12FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
13SLOMatej Mugerli (SLO)Liquigaszt
14FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécom0.09
15ESPAntonio Colom Mas (ESP)Caisse d'Epargnezt

Etappe 1 - 6 Maart 2006Sprint


1BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Innergetic4.56.01
2AUSAllan Davis (AUS)Astana - Würth Teamzt
3ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
4ITAElia Rigotto (ITA)Team Milramzt
5ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fonditalzt
6BELGert Steegmans (BEL)Davimaton - Lottozt
7ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Caisse d'Epargnezt
8FRALilian Jégou (FRA)La Française des Jeuxzt
9RUSVladimir Gusev (RUS)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
10NEDHans Dekkers (NED)Agritubelzt
11GBRRoger Hammond (GBR)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
12AUSMark Renshaw (AUS)Crédit Agricolezt
13ITADaniele Colli (ITA)Liquigaszt
14FRAJimmy Engoulvent (FRA)Crédit Agricolezt
15GERThomas Ziegler (GER)T-Mobile Teamzt

Etappe 2 - 7 Maart 2006Sprint


1BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Innergetic5.20.50 (37.402 km/h)
2AUSAllan Davis (AUS)Astana - Würth Teamzt
3ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fonditalzt
4ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
5ITASimone Cadamuro (ITA)Team Milramzt
6AUSMathew Hayman (AUS)Rabobankzt
7GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteinerzt
8ITAMauro Santambrogio (ITA)Lampre - Fonditalzt
9ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
10FRALilian Jégou (FRA)La Française des Jeuxzt
11ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Caisse d'Epargnezt
12FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécomzt
13GERSebastian Siedler (GER)Team Milramzt
14GBRRoger Hammond (GBR)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
15GERMarcus Burghardt (GER)T-Mobile Teamzt

Etappe 3 - 8 Maart 2006Berg


1ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fondital4.23.28 (38.372 km/h)
2USAFloyd Landis (USA)Phonak Hearing Systemszt
3ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi1.16
4LUXFränk Schleck (LUX)Team CSCzt
5ESPAntonio Colom Mas (ESP)Caisse d'Epargnezt
6GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteiner1.25
7ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team1.26
8ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)AG2R Prévoyancezt
9ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Würth Teamzt
10ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricolezt
11PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
12USAChris Horner (USA)Davimaton - Lottozt
13BELAxel Merckx (BEL)Phonak Hearing Systemszt
14NEDErik Dekker (NED)Rabobankzt
15RUSVladimir Gusev (RUS)Discovery Channel Pro Cycling Team3.05

Etappe 4 - 9 Maart 2006Sprint


1BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Innergetic4.40.29 (41.285 km/h)
2AUSAllan Davis (AUS)Astana - Würth Teamzt
3GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteinerzt
4ITAElia Rigotto (ITA)Team Milramzt
5BELGert Steegmans (BEL)Davimaton - Lottozt
6GERSebastian Siedler (GER)Team Milramzt
7FRALilian Jégou (FRA)La Française des Jeuxzt
8GERMarcus Burghardt (GER)T-Mobile Teamzt
9FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécomzt
10AUSMark Renshaw (AUS)Crédit Agricolezt
11FRAJimmy Engoulvent (FRA)Crédit Agricolezt
12GBRRoger Hammond (GBR)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
13ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Caisse d'Epargnezt
14ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)Euskaltel - Euskadizt

Etappe 5 - 10 Maart 2006Berg


1ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargne4.43.34 (42.635 km/h)
2NEDJoost Posthuma (NED)Rabobank0.19
3FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécom0.33
4ITAMatteo Carrara (ITA)Lampre - Fonditalzt
5ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigaszt
6FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
7NEDErik Dekker (NED)Rabobankzt
8LUXFränk Schleck (LUX)Team CSCzt
9USAChris Horner (USA)Davimaton - Lottozt
10FRACyril Dessel (FRA)AG2R Prévoyancezt
11ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Agritubelzt
12ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricolezt
14SWEThomas Lövkvist (SWE)La Française des Jeuxzt
15ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fonditalzt

Etappe 6 - 11 Maart 2006Ontsnapping


1KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana - Würth Team4.12.08 (42.596 km/h)
2FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidis1.06
3FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux1.11
4FRAThomas Voeckler (FRA)AG2R Prévoyancezt
5FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
6BELJurgen Van De Walle (BEL)Quick Step - Innergeticzt
7RUSEvgeni Petrov (RUS)Lampre - Fonditalzt
8ITAMatteo Carrara (ITA)Lampre - Fondital1.33
9LTUTomas Vaitkus (LTU)AG2R Prévoyancezt
10LUXFränk Schleck (LUX)Team CSCzt
11USAChris Horner (USA)Davimaton - Lottozt
12RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricolezt
13ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
14GERLinus Gerdemann (GER)T-Mobile Teamzt
15NEDErik Dekker (NED)Rabobankzt

Etappe 7 - 12 Maart 2006Berg


1SUIMarkus Zberg (SUI)Gerolsteiner3.29.38 (38.638 km/h)
2RUSEvgeni Petrov (RUS)Lampre - Fonditalzt
3ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana - Würth Teamzt
4ESPAntonio Colom Mas (ESP)Caisse d'Epargnezt
5ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargne0.16
6FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0.18
7NEDErik Dekker (NED)Rabobankzt
8ITAMatteo Carrara (ITA)Lampre - Fonditalzt
9GERLinus Gerdemann (GER)T-Mobile Teamzt
10FRACyril Dessel (FRA)AG2R Prévoyancezt
11ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12BELJurgen Van De Walle (BEL)Quick Step - Innergeticzt
13FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidiszt
14FRADidier Rous (FRA)Bouygues Télécomzt
15ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Saunier Duval - Prodirzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden