De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Catalonië - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Catalonië - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2011

Ronde van Catalonië 2011

SpanjeSpanje - 21 Maart 2011 - 27 Maart 2011


Algemeen klassement - 27 Maart 2011


1ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISD0:00:23
2IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelo0:00:35
3USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
4COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineos0:00:38
5ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Movistarzt
6ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
7AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team0:00:50
8BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Step0:01:12
9NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
10FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondialezt
11AHOMarc De Maar (AHO)Quick Stepzt
12NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
13NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
14ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
15SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shack0:01:20
16ITAMorris Possoni (ITA)Team Ineoszt
17ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Movistar0:01:33
18USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelo0:01:37
19SUIOliver Zaugg (SUI)Leopard - Trek0:01:39
20ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Caja Rural0:01:43
21ESPRafael Valls Ferri (ESP)Geox - TMC0:01:57
22BLRKonstantin Sivtsov (BLR)HTC - High Roadzt
23ITAFrancesco Masciarelli (ITA)Astanazt
24ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadi0:02:00
25ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
26ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:02:27
27BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto0:02:36
28ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineos0:02:42
29DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:03:09
30COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia0:03:12
31ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar0:03:15
32IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:03:29
33RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha0:03:39
34PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)CCC - Polsat - Polkowice0:03:49
35FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale0:04:20
36ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana0:04:25
37COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia0:04:46
38FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis0:05:20
39USAThomas Peterson (USA)Garmin - Cervelo0:05:32
40USAPeter Stetina (USA)Garmin - Cervelozt
41NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank0:06:34
42ITACristiano Salerno (ITA)Liquigas - Cannondale0:06:41
43RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha0:07:00
44AUTStefan Denifl (AUT)Leopard - Trek0:07:13
45ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astana0:07:44
46GERLinus Gerdemann (GER)Leopard - Trekzt
47ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - ISD0:08:29
48RUSIvan Rovny (RUS)Radio Shack0:09:01
49RUSEvgeni Petrov (RUS)Astanazt
50ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidiszt
51COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Geox - TMCzt
52USACraig Lewis (USA)HTC - High Roadzt
53ITADario David Cioni (ITA)Team Ineoszt
54IRLPhilip Deignan (IRL)Radio Shackzt
55USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelozt
56RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
57COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia0:09:33
58ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - ISD0:09:53
59ESPDaniel Navarro García (ESP)Saxo Bank - Sungard0:10:04
60FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondiale0:10:32
61GBRChris Froome (GBR)Team Ineos0:10:33
62NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil - DCM0:10:46
63SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team0:11:15
65ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Sungardzt
66ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar0:12:00
67ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
68FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidiszt
69RUSArtem Ovechkin (RUS)Team Katushazt
70POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Cannondalezt
71RUSEgor Silin (RUS)Team Katushazt
72NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank0:12:25
73POLMichal Golas (POL)Vacansoleil - DCM0:14:42
74UKRRuslan Pidgornyy (UKR)Vacansoleil - DCM0:14:57
75FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondiale0:15:14
76ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Movistar0:15:49
77LATGatis Smukulis (LAT)HTC - High Road0:16:27
78ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Lampre - ISD0:16:52
79AUSCameron Wurf (AUS)Liquigas - Cannondale0:17:26
80ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katushazt
81USAJeff Louder (USA)BMC Racing Team0:17:51
82ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Caja Rural0:18:55
83ESPJavier Ramirez Abeja (ESP)Andalucia - Caja Granada0:19:14
84ESPFrancisco Javier Iriarte Garro (ESP)Movistar0:19:41
85FRARémi Cusin (FRA)Cofidis0:19:52
86ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi0:20:25
87BELGert Dockx (BEL)Omega Pharma - Lottozt
88AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trekzt
89USATimothy Duggan (USA)Liquigas - Cannondalezt
90BELKristof Vandewalle (BEL)Quick Stepzt
91ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Andalucia - Caja Granada0:20:33
92ESPOscar Pujol Muñoz (ESP)Omega Pharma - Lotto0:21:26
93SVKMartin Velits (SVK)HTC - High Road0:21:32
94ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Andalucia - Caja Granada0:22:01
95ITAMarco Corti (ITA)Geox - TMC0:22:14
96NEDAddy Engels (NED)Quick Step0:22:40
97GERPatrick Gretsch (GER)HTC - High Road0:22:47
98RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Geox - TMC0:23:22
99KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astanazt
100USAChad Beyer (USA)BMC Racing Team0:23:24
101NEDStef Clement (NED)Rabobank0:24:01
102SUIMarcel Wyss (SUI)Geox - TMC0:24:49
103COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia0:25:13
104LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale0:25:15
105POLLukasz Bodnar (POL)CCC - Polsat - Polkowice0:25:20
106FRANicolas Vogondy (FRA)Cofidis0:25:26
107ESPPablo Lechuga Rodriguez (ESP)Andalucia - Caja Granada0:25:33
108AUSTimothy Roe (AUS)BMC Racing Team0:26:08
109ESPEloy Ruiz Pinto (ESP)Andalucia - Caja Granada0:26:18
110RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMC0:26:19
111USACaleb Fairly (USA)HTC - High Road0:26:24
112ESPJulian Sanchez Pimienta (ESP)Caja Rural0:26:26
113FRANicolas Edet (FRA)Cofidis0:27:37
114COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia0:27:46
115COLCamilo Andres Suarez Albarracin (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia0:28:10
116POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondale0:28:17
117POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
118UKRVolodymir Gustov (UKR)Saxo Bank - Sungard0:29:11
119KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astana0:29:44
120BELJulien Vermote (BEL)Quick Stepzt
121ESPJose Luis Cano Losa (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
122POLMarek Rutkiewicz (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
123ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
124POLBlazej Janiaczyk (POL)CCC - Polsat - Polkowice0:30:04
125FINKjell Carlström (FIN)Team Ineos0:30:45
126FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis0:31:53
127DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
128ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMC0:32:24
129CZEFrantisek Rabon (CZE)HTC - High Road0:32:41
130KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Astanazt
131DENMartin Pedersen (DEN)Leopard - Trek0:32:43
132POLJacek Tadeusz Morajko (POL)CCC - Polsat - Polkowice0:32:51
133PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Radio Shack0:33:53
134NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Cervelozt
135BELKenny Dehaes (BEL)Omega Pharma - Lottozt
136ITAMauro Da Dalto (ITA)Liquigas - Cannondalezt
137ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Andalucia - Caja Granada0:34:44
138ESPDiego Milán Jiménez (ESP)Caja Rural0:34:50
139USAJason McCartney (USA)Radio Shack0:35:12
140GERPaul Martens (GER)Rabobank0:35:15
141ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Lampre - ISD0:35:25
142ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Caja Rural0:36:17
143NEDWouter Mol (NED)Vacansoleil - DCM0:36:50
144POLMariusz Witecki (POL)CCC - Polsat - Polkowice0:37:14
145UKRDenys Kostyuk (UKR)Lampre - ISD0:37:40
146ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadi0:38:46
147ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMC0:39:14
148FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale0:40:45
149DENAndré Steensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:42:20
150AUSWilliam Clarke (AUS)Leopard - Trek0:47:50
151FRABrice Feillu (FRA)Leopard - Trek0:49:41
152ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Saxo Bank - Sungard0:53:48
64ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobank0:11:58

Etappe 1 - Lloret de Mar 166.9km - 21 Maart 2011Ontsnapping


1LATGatis Smukulis (LAT)HTC - High Road4:08:48
2ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISD0:00:28
3ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
4COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
5BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
6FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
7ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
8AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
9NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
10ITADanilo Di Luca (ITA)Team Katushazt
11FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondialezt
12BELJelle Vanendert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
13IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
14ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
15ITADario Cataldo (ITA)Quick Stepzt
16PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)CCC - Polsat - Polkowicezt
17IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
19USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
20USAThomas Peterson (USA)Garmin - Cervelozt
21COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Geox - TMCzt
22BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
23GERLinus Gerdemann (GER)Leopard - Trekzt
24FRARémi Cusin (FRA)Cofidiszt
25COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
26AUTStefan Denifl (AUT)Leopard - Trekzt
27ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil - DCMzt
28ESPRafael Valls Ferri (ESP)Geox - TMCzt
29USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelozt
30USACraig Lewis (USA)HTC - High Roadzt
31USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
32NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
33MDAAlexandr Pliuschin (MDA)Team Katushazt
34NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil - DCMzt
18ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobankzt

Etappe 2 - Santa Coloma de Farners - Banyoles 169.3km - 22 Maart 2011Sprint


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISD4:11:08
2ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
3PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Radio Shackzt
4FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
5ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Caja Ruralzt
6ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Leopard - Trekzt
7NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Cervelozt
8USAThomas Peterson (USA)Garmin - Cervelozt
9KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astanazt
11BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
12BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
13ITADario Cataldo (ITA)Quick Stepzt
14BELFrederique Robert (BEL)Quick Stepzt
15RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
16SUIOliver Zaugg (SUI)Leopard - Trekzt
17FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidiszt
18BELJelle Vanendert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
19COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Geox - TMCzt
20IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
21ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22BELGert Dockx (BEL)Omega Pharma - Lottozt
23NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
24ITADavide Appollonio (ITA)Team Ineoszt
25ESPRafael Valls Ferri (ESP)Geox - TMCzt
26CZEFrantisek Rabon (CZE)HTC - High Roadzt
27POLBlazej Janiaczyk (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
28FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondialezt
29DENAndré Steensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
30FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondialezt
31ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
32AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
33BELKenny Dehaes (BEL)Omega Pharma - Lottozt
34ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil - DCMzt
10ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobankzt

Etappe 3 - La Vail d'en Bas - Andorra-Vallnord 183.9km - 23 Maart 2011Berg


1ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISD0:00:23
2USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
3IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelo0:00:35
4USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
5COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
6ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondale0:00:38
7COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
8ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Movistarzt
9AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team0:00:50
10FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondiale0:01:12
11NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
12BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
13NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
14NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
15ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
16AHOMarc De Maar (AHO)Quick Stepzt
17ITADanilo Di Luca (ITA)Team Katusha0:01:20
18ITAMorris Possoni (ITA)Team Ineoszt
19SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
20DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
21COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia0:01:23
22ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Movistar0:01:33
23USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelo0:01:37
24SUIOliver Zaugg (SUI)Leopard - Trek0:01:39
25ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Caja Rural0:01:43
26ITAFrancesco Masciarelli (ITA)Astana0:01:57
27ESPRafael Valls Ferri (ESP)Geox - TMCzt
28BLRKonstantin Sivtsov (BLR)HTC - High Roadzt
29COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
30ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:02:00
31ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadizt
32PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)CCC - Polsat - Polkowice0:02:10
33RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha0:02:13
34FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis0:02:23

Etappe 4 - La Seu D'Urgell - El Vendrell 195km - 24 Maart 2011Sprint


1PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Radio Shack4:33:02
2ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Leopard - Trekzt
3ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
4ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Caja Ruralzt
5CZEFrantisek Rabon (CZE)HTC - High Roadzt
6FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidiszt
7AUSWilliam Clarke (AUS)Leopard - Trekzt
8NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Cervelozt
9POLMichal Golas (POL)Vacansoleil - DCMzt
10IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
11IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
12NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
13ESPDiego Milán Jiménez (ESP)Caja Ruralzt
14KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astanazt
15ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - ISDzt
16BELFrederique Robert (BEL)Quick Stepzt
17NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Cervelozt
18GERPaul Martens (GER)Rabobankzt
19FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondialezt
20BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
21FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondialezt
22COLDalivier Ospina Navarro (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
23USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
24ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
25POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondalezt
26AHOMarc De Maar (AHO)Quick Stepzt
27COLCamilo Andres Suarez Albarracin (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
28POLBlazej Janiaczyk (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
29ESPPablo Lechuga Rodriguez (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
30FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
31NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
32PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)CCC - Polsat - Polkowicezt
33USAJeff Louder (USA)BMC Racing Teamzt
34ITADario Cataldo (ITA)Quick Stepzt
35COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt

Etappe 5 - El Vendrell - Tarragona 205.8km - 25 Maart 2011Sprint


1FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis4:49:31
2ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
3ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
4ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Caja Ruralzt
5POLMichal Golas (POL)Vacansoleil - DCMzt
6ESPDiego Milán Jiménez (ESP)Caja Ruralzt
7IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
8PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Radio Shackzt
9BELKenny Dehaes (BEL)Omega Pharma - Lottozt
10CZEFrantisek Rabon (CZE)HTC - High Roadzt
11ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - ISDzt
12ITADanilo Di Luca (ITA)Team Katushazt
13ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
14NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Cervelozt
15POLBlazej Janiaczyk (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
16POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondalezt
17USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
18IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
19RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
20BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
21FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondialezt
22ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISDzt
23AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trekzt
24GERPatrick Gretsch (GER)HTC - High Roadzt
25COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
26NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
27AHOMarc De Maar (AHO)Quick Stepzt
28AUTStefan Denifl (AUT)Leopard - Trekzt
29ITADario Cataldo (ITA)Quick Stepzt
30NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil - DCMzt
31POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
32UKRDenys Kostyuk (UKR)Lampre - ISDzt
33BELSerge Pauwels (BEL)Team Ineoszt
34USACraig Lewis (USA)HTC - High Roadzt
35ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobankzt

Etappe 6 - Tarragona - Mollet-des-Valles 195km - 26 Maart 2011Sprint


1ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar4:22:19
2PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Radio Shackzt
3FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidiszt
4IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
5ESPDiego Milán Jiménez (ESP)Caja Ruralzt
6ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - ISDzt
7ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8BELKenny Dehaes (BEL)Omega Pharma - Lottozt
9FRARémi Cusin (FRA)Cofidiszt
10POLMichal Golas (POL)Vacansoleil - DCMzt
11POLBlazej Janiaczyk (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
12USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
13IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
14ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Movistarzt
15SVKMartin Velits (SVK)HTC - High Roadzt
16FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondialezt
17NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Cervelozt
18BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
19PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)CCC - Polsat - Polkowicezt
20BELJulien Vermote (BEL)Quick Stepzt
22ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISDzt
23USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
24LATGatis Smukulis (LAT)HTC - High Roadzt
25AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trekzt
26COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
27AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
28USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
29NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
30AHOMarc De Maar (AHO)Quick Stepzt
31ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
32NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
33SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
34ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
35RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Geox - TMCzt
21ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobankzt

Etappe 7 - Parets del Valles - Barcelona (Pla de Palau) 124.5km - 27 Maart 2011Sprint


1FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis2:33:55
2COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
3BELKenny Dehaes (BEL)Omega Pharma - Lottozt
4ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
5PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Radio Shackzt
6ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Caja Ruralzt
7POLMichal Golas (POL)Vacansoleil - DCMzt
8FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondialezt
9RUSIvan Rovny (RUS)Radio Shackzt
10BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
11ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineoszt
12NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Cervelozt
13LATGatis Smukulis (LAT)HTC - High Roadzt
14RUSEvgeni Petrov (RUS)Astanazt
15AHOMarc De Maar (AHO)Quick Stepzt
16COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Geox - TMCzt
17USACraig Lewis (USA)HTC - High Roadzt
18ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidiszt
19GERPatrick Gretsch (GER)HTC - High Roadzt
20SUIOliver Zaugg (SUI)Leopard - Trekzt
21DENMartin Pedersen (DEN)Leopard - Trekzt
22USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
23NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
24GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
25FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondialezt
26USATimothy Duggan (USA)Liquigas - Cannondalezt
27ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISDzt
28FINKjell Carlström (FIN)Team Ineoszt
29SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
30AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trekzt
31RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
32IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
33ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
34ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Movistarzt
35NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt

Startlijst

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden