De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Romandië - 1999 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Romandië - 1999 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 1999

Ronde van Romandië 1999

ZwitserlandZwitserland - 4 Mei 1999 - 9 Mei 1999


Algemeen klassement - 9 Mei 1999


1FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bank19h23'31''
2SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank44''
3ITAWladimir Belli (ITA)Festina - Lotus1'09''
4ITAPaolo Savoldelli (ITA)Team Saeco1'20''
5SUIOscar Camenzind (SUI)Lampre - Daikin1'50''
6ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Step2'09''
7ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme2'11''
8ITALeonardo Piepoli (ITA)Banesto2'44''
9SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobank3'48''
10ITAGabriele Missaglia (ITA)Lampre - Daikin4'03''
11SLOGorazd Stangelj (SLO)Mobilvetta Design - Northwave4'11''
12ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Polti4'14''
13SUIRoland Meier (SUI)Cofidis4'25''
14SUIChristian Charriere (SUI)Post Swiss Team4'41''
15SUISven Montgomery (SUI)Post Swiss Team5'08''
16ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)Kelme5'12''
17ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikin5'57''
18KAZAlexandr Shefer (KAZ)Riso Scotti6'05''
19COLJose-Jaime Gonzalez Pico (COL)Kelme7'03''
20ITAAndrea Peron (ITA)O.N.C.E. - Deutsche Bank7'12''
21SUIArmin Meier (SUI)Team Saeco7'30''
22RUSSergey Ivanov (RUS)TVM - Farm Frites8'04''
23SUIMauro Gianetti (SUI)Vini Caldirola8'23''
24ITAIvan Gotti (ITA)Polti8'53''
25CZEPavel Padrnos (CZE)Lampre - Daikin9'08''
26AUTPeter Luttenberger (AUT)O.N.C.E. - Deutsche Bank11'05''
27USABobby Julich (USA)Cofidis12'00''
28ITAPaolo Bettini (ITA)Mapei - Quick Step12'22''
29ITAGiuliano Figueras (ITA)Mapei - Quick Step12'44''
30ESPFrancisco Cabello Luque (ESP)Kelme12'54''
31SUILaurent Dufaux (SUI)Team Saeco13'14''
32ITAGianni Faresin (ITA)Mapei - Quick Step13'33''
33SUIAlex Zülle (SUI)Banesto13'50''
34ITAFilippo Simeoni (ITA)Riso Scotti14'02''
35LATRomans Vainsteins (LAT)Vini Caldirola14'59''
36ESPManuel Fernandez Gines (ESP)Mapei - Quick Step15'02''
37ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank15'28''
38ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikin15'29''
39ITASimone Borgheresi (ITA)Mercatone Uno15'29''
40FRALaurent Brochard (FRA)Festina - Lotus16'56''
41SUIPascal Richard (SUI)Mobilvetta Design - Northwave17'11''
42ITASergio Barbero (ITA)Mercatone Uno17'43''
43FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis17'45''
44SUIPierre Bourquenoud (SUI)Post Swiss Team18'17''
45ESPJosé Maria Jimenez Sastre (ESP)Banesto18'53''
46SUIRolf Huser (SUI)Festina - Lotus18'57''
47SUIUrs Graf (SUI)Ericsson - Villiger18'58''
48FRARichard Virenque (FRA)Polti19'25''
49ESPCarlos Sastre Candil (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank19'35''
50GERGrischa Niermann (GER)Rabobank19'40''
51SUIPatrick Vetsch (SUI)Post Swiss Team19'41''
52NEDMiguel Van Kessel (NED)TVM - Farm Frites20'37''
53FRAStéphane Goubert (FRA)Polti21'06''
54AUSPatrick Jonker (AUS)Rabobank21'48''
55FRAPascal Hervé (FRA)Festina - Lotus23'11''
56SWEMichel Lafis (SWE)TVM - Farm Frites23'41''
57ITAMario Scirea (ITA)Team Saeco23'46''
58ESPJavier Pascual Llorente (ESP)Kelme23'51''
59USAWilliam-Chann McRae (USA)Mapei - Quick Step24'06''
60ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Team Saeco24'09''
61ESPJose Manuel Uria Gonzalez (ESP)Kelme24'27''
62ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank24'39''
63ESPDavid Canada Gracia (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank24'58''
64SUIPhilipp Buschor (SUI)Post Swiss Team25'27''
65COLEduardo Hernandez Bailo (COL)Kelme25'41''
66SUIAlexandre Moos (SUI)Festina - Lotus26'08''
67FRAPatrice Halgand (FRA)Festina - Lotus26'51''
68SUIChristian Heule (SUI)Ericsson - Villiger27'17''
69ITADiego Ferrari (ITA)Riso Scotti27'46''
70GERAndreas Klier (GER)TVM - Farm Frites29'12''
71ITAMarco Della Vedova (ITA)Lampre - Daikin29'23''
72ITAOscar Pozzi (ITA)Riso Scotti30'35''
73ITAMarzio Bruseghin (ITA)Banesto30'37''
74ESPMiguel-Angel Peña Caceres (ESP)Banesto31'08''
75SLOAndrej Hauptman (SLO)Vini Caldirola31'12''
76ITAMassimiliano Napoliatano (ITA)Mercatone Uno32'26''
77ITAOscar Pellicioli (ITA)Polti33'32''
78ESPAngel Edo Alsina (ESP)Kelme34'22''
79ITAMario Cipollini (ITA)Team Saeco34'27''
80NEDJan Boven (NED)Rabobank34'56''
81ITAAlain Turicchia (ITA)Riso Scotti35'26''
82ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank35'26''
83SUIFrederic Vifian (SUI)Post Swiss Team35'38''
84ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidis35'48''
85RUSDmitri Konyshev (RUS)Mercatone Uno36'18''
86NEDJeroen Blijlevens (NED)TVM - Farm Frites36'48''
87SUIRolf Järmann (SUI)Post Swiss Team38'20''
88SUIRené Stadelmann (SUI)Ericsson - Villiger38'36''
89ITAGianluca Valoti (ITA)Polti39'07''
90ITACarlo Marino Bianchi (ITA)Riso Scotti39'43''
91SUIDaniel Von Flüe (SUI)Ericsson - Villiger40'17''
92ITAAlessandro Calzolari (ITA)Mobilvetta Design - Northwave41'17''
93NEDPieter Vries (NED)TVM - Farm Frites41'44''
94ITAMatteo Frutti (ITA)Lampre - Daikin42'34''
95NEDKarsten Kroon (NED)Rabobank44'11''
96FRAFrancisque Teyssier (FRA)Festina - Lotus44'16''
97SUIChristoph Göhring (SUI)Ericsson - Villiger45'43''
98NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobank46'02''
99SUIJosef Christen (SUI)Ericsson - Villiger47'40''
100ITAMarco Artunghi (ITA)Mercatone Uno48'38''
101ITASamuele Schiavina (ITA)Riso Scotti49'07''
102SUIFranz Hotz (SUI)Festina - Lotus53'38''
103NEDMartin Van Steen (NED)TVM - Farm Frites54'28''
104ITAMassimo Strazzer (ITA)Mobilvetta Design - Northwave54'30''
105SUIDaniel Aeschlimann (SUI)Ericsson - Villiger57'58''
106FRAJérôme Delbove (FRA)Cofidis59'37''
107FRAThierry Loder (FRA)Cofidis1h03'15''
108RUSSerguei Lelekin (RUS)Mobilvetta Design - Northwave1h09'20''

Proloog - Bernex - Bernex (Genève), 4.9 km - 4 Mei 1999Individuele Tijdrit


1FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bank5'44''85
2ITARoberto Petito (ITA)Team Saeco5'47''51
3ITAGabriele Missaglia (ITA)Lampre - Daikin5'50''39
4ITAMario Cipollini (ITA)Team Saeco5'51''19
5ITAAndrea Peron (ITA)O.N.C.E. - Deutsche Bank5'52''04


Etappe 1 - Geneva - Val de Travers/Fleurier, 165.4 km - 5 Mei 1999Sprint


1ITAGiuliano Figueras (ITA)Mapei - Quick Step4h18'18''
2SUINiki Aebersold (SUI)Rabobankzt
3ITAGabriele Missaglia (ITA)Lampre - Daikinzt
4ESPJosé Maria Jimenez Sastre (ESP)Banestozt
5ITAPaolo Savoldelli (ITA)Team Saecozt


Etappe 2 - Fleurier - Moléson sur Gruyères, 171.3 km - 6 Mei 1999Medium berg


1FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bank4h29'30''
2ITALeonardo Piepoli (ITA)Banesto9''
3SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank21''
4ITAPaolo Savoldelli (ITA)Team Saeco21''
5ITASimone Borgheresi (ITA)Mercatone Uno21''


Etappe 3a - Moudon - Moudon, 66.6 km - 7 Mei 1999Sprint


1NEDJeroen Blijlevens (NED)TVM - Farm Frites1h29'01''
2ITAMario Cipollini (ITA)Team Saecozt
3CZEJan Svorada (CZE)Lampre - Daikinzt
4ITAMassimo Strazzer (ITA)Mobilvetta Design - Northwavezt
5ITAMatteo Frutti (ITA)Lampre - Daikinzt


Etappe 3b - Moudon, 18.5 km - 7 Mei 1999Individuele Tijdrit


1FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bank23h51'62''
2SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank1''74
3ITAWladimir Belli (ITA)Festina - Lotus37''18
4ITAAndrea Peron (ITA)O.N.C.E. - Deutsche Bank43''70
5SCODavid Millar (SCO)Cofidis44''94


Etappe 4 - Moudon - Veysonnaz, 156.8 km - 8 Mei 1999Medium berg


1ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme4h14'34''
2FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bank9''
3SUIOscar Camenzind (SUI)Lampre - Daikin9''
4SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank9''
5ITAPaolo Savoldelli (ITA)Team Saeco9''


Etappe 5 - Sion - Genève, 180.2 km - 9 Mei 1999Sprint


1ITAMario Cipollini (ITA)Team Saeco4h22'02''
2NEDJeroen Blijlevens (NED)TVM - Farm Friteszt
3ESPAngel Edo Alsina (ESP)Kelmezt
4SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobankzt
5SUIChristian Heule (SUI)Ericsson - Villigerzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden