De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Romandie - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Romandie - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2019

Uitslagen voor etappe

Etappe 5 - Genève - Genève - 16,85 km - 5 Mei 2019Individuele Tijdrit

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma19:58
2BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal0:13
3ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos0:15
4NZLPatrick Bevin (NZL)CCC0:16
5GERTony Martin (GER)Jumbo - Visma0:16
6SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj0:22
7PORRui Alberto Faria da Costa (POR)0:37
8USAWilliam Barta (USA)CCC0:43
9AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe0:44
10GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:46
11POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:46
12SUIClaudio Imhof (SUI)Akros - Thömus0:47
13SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Merida0:48
14USAJoey Rosskopf (USA)CCC0:52
15BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step0:53
16BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal0:56
17GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:56
18NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma0:56
19NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos0:56
20AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott1:00
21RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin1:00
22FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj1:01
23GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step1:03
24COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First1:03
25FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj1:05
26GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First1:06
27AUTRiccardo Zoidl (AUT)CCC1:07
28ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC1:08
29SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecin1:08
30ESTTanel Kangert (EST)EF Education First1:13
31AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott1:13
32RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin1:13
33COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar1:14
34FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale1:14
35GERLennard Kämna (GER)Sunweb1:16
36FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo1:18
37SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale1:20
38BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:23
39FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale1:23
40ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar1:23
41AUSMichael Storer (AUS)Sunweb1:24
42COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar1:24
43NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal1:24
44IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo1:24
45SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates1:24
46SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj1:25
47BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:33
48KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana1:34
49AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - Scott1:36
50ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First1:38
51CANMichael Woods (CAN)EF Education First1:40
52USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)EF Education First1:42
53DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma1:42
54SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj1:43
55LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale1:43
56SUISilvan Dillier (SUI)AG2R - La Mondiale1:44
57ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar1:47
58SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scott1:48
59FRAKenny Elissonde (FRA)Team Ineos1:49
60BLRVasil Kiryienka (BLR)Team Ineos1:49
61GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale1:50
62IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb1:52
63RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data1:52
64ITADavide Martinelli (ITA)Deceuninck - Quick Step1:52
65GERFlorian Stork (GER)Sunweb1:53
66GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe1:53
67BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:54
68SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data1:56
69GBRBen Swift (GBR)Team Ineos1:56
70BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal2:00
71BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:03
72FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj2:04
73ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar2:05
74ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Mitchelton - Scott2:05
75POLLukasz Owsian (POL)CCC2:06
76RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data2:06
77KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana2:07
78ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo2:07
79RSALouis Meintjes (RSA)Dimension Data2:08
80FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert2:09
81AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Merida2:10
82SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg - Santic2:11
83DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana2:11
84ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistar2:14
85ITADiego Rosa (ITA)Team Ineos2:15
86ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirates2:16
87ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida2:17
88NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma2:17
89ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana2:18
90ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo2:19
91RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin2:20
92AUSWilliam Clarke (AUS)Trek - Segafredo2:22
93DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo2:23
94ITAEdward Ravasi (ITA)Uae Team Emirates2:25
95SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santic2:28
96NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert2:31
97BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates2:34
98SUISimon Pellaud (SUI)Iam - Excelsior2:36
99ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates2:36
100GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb2:36
101DENRasmus Byriel Iversen (DEN)Lotto - Soudal2:36
102BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal2:37
103SUIMatthias Flückiger (SUI)2:44
104NZLShane Archbold (NZL)Evopro Racing2:45
105ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo2:46
106ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert2:47
107SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe2:53
108SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida2:53
109RUSPavel Kochetkov (RUS)Katusha - Alpecin2:58
110FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale2:58
111SUIMatteo Badilatti (SUI)Israel Cycling Academy3:12
112CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Merida3:29
DNSCZEJan Hirt (CZE)Astana-
DNSITADavide Villella (ITA)Astana-
DNSNEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma-
DNSITAEros Capecchi (ITA)Deceuninck - Quick Step-
DNSITAFabio Sabatini (ITA)Deceuninck - Quick Step-
DNSFRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden