De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van het Baskenland - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van het Baskenland - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2009

Ronde van het Baskenland 2009

SpanjeSpanje - 6 April 2009 - 11 April 2009


Algemeen klassement - 11 April 2009


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana20.48.30
2ESPAntonio Colom Mas (ESP)Team Katusha0.30
3ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0.53
4AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto1.33
5ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne1.48
6ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - N.G.C.1.53
7NEDRobert Gesink (NED)Rabobank1.57
8AUSMichael Rogers (AUS)Team Columbia - HTC2.20
9ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas2.30
10CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas2.35
11GERChristian Knees (GER)Team Milram3.00
12FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux3.07
13ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargne3.39
14ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi4.01
15SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Fuji - Servetto4.07
16BELDries Devenyns (BEL)Quick Step4.18
17DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bank4.22
18FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne5.07
19ITAAndrea Noe (ITA)Liquigas5.18
20ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
21RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale5.19
22SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank5.49
23ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne6.32
24ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteam6.38
25FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bbox - Bouygues Telecom7.15
26SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - HTC7.45
27NEDPieter Weening (NED)Rabobank7.55
28ITADario Cataldo (ITA)Quick Step8.14
29ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - N.G.C.8.58
30RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Saxo Bank9.26
31FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeux10.04
32BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Columbia - HTC10.49
33BELFrancis De Greef (BEL)Silence - Lotto10.58
34RUSAlexandre Botcharov (RUS)Team Katusha11.16
35FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne11.17
36ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo12.23
37ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargne13.40
38LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bank13.44
39ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Fuji - Servetto14.32
40SLOJanez Brajkovic (SLO)Astana14.44
41ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobank15.03
42ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargne15.21
43ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - N.G.C.16.21
44SVKPeter Velits (SVK)Team Milram16.49
45FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale16.55
46AUSSimon Gerrans (AUS)Cervélo Testteam17.32
47USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Slipstream18.53
48BELMaxime Monfort (BEL)Team Columbia - HTC18.58
49DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank20.28
50GERGrischa Niermann (GER)Rabobank20.57

Etappe 1 - Ataun - Ataun - 142,5 Km - 6 April 2009Berg


1ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne3.28.43 (40.965 km/h)
2ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
3FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
4GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
5RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Saxo Bankzt
6ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargnezt
7AUSMichael Rogers (AUS)Team Columbia - HTCzt
8ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigaszt
9BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
10AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt
11USAChris Horner (USA)Astanazt
12ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - N.G.C.zt
13ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
14ESPAntonio Colom Mas (ESP)Team Katushazt
15FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt

Etappe 2 - Ataun- Villatuerta - 164 Km - 7 April 2009Ontsnapping


1RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecom4.12.46 (38.929 km/h)
2ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Ligne0.05
3GBRBen Swift (GBR)Team Katusha1.10
4SUIMichael Albasini (SUI)Team Columbia - HTCzt
5ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
6ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - N.G.C.zt
7GERFabian Wegmann (GER)Team Milramzt
8AUSAllan Davis (AUS)Quick Stepzt
9RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Saxo Bankzt
10ITAManuele Mori (ITA)Lampre - N.G.C.zt
11GERPaul Martens (GER)Rabobankzt
12FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
13ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Fuji - Servettozt
14ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Cervélo Testteamzt
15GERChristian Knees (GER)Team Milramzt

Etappe 3 - Villatuerta - Eibar - 172,5 Km - 8 April 2009Berg


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana4.16.29 (40.35 km/h)
2AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto0.09
3ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
4ESPAntonio Colom Mas (ESP)Team Katushazt
5ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - N.G.C.0.28
6NEDRobert Gesink (NED)Rabobank0.33
7ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne0.36
8CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas0.55
9SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Fuji - Servettozt
10ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigaszt
11FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
12FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
13DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bankzt
14ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargnezt
15RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale1.12

Etappe 4 - Eibar- Güeñes - 161 Km - 9 April 2009Ontsnapping


1SUIMichael Albasini (SUI)Team Columbia - HTC3.59.42 (40.3 km/h)
2BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Silence - Lottozt
3USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Slipstreamzt
4GBRBen Swift (GBR)Team Katusha1.25
5AUSAllan Davis (AUS)Quick Stepzt
6ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Cervélo Testteamzt
7GERBjörn Schröder (GER)Team Milramzt
8GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
9ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Fuji - Servettozt
10ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - N.G.C.zt
12GERPaul Martens (GER)Rabobankzt
13ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
14DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bankzt
15RUSAlexander Efimkin (RUS)AG2R - La Mondialezt

Etappe 5 - Güeñes - Zalla - 169 Km - 10 April 2009Ontsnapping


1ITAMarco Pinotti (ITA)Team Columbia - HTC4.15.56
2GBRBen Swift (GBR)Team Katusha0.19
3ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - N.G.C.zt
4GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
5GERJohannes Fröhlinger (GER)Team Milramzt
6RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondialezt
7ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
8SVKPeter Velits (SVK)Team Milramzt
9BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
10ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
11AUSSimon Gerrans (AUS)Cervélo Testteamzt
12ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
13ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - N.G.C.zt
15CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigaszt

Etappe 6 - Zalla - Zalla - 24 Km - 11 April 2009Individuele Tijdrit


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana31.59 (45.023 km/h)
2ESPAntonio Colom Mas (ESP)Team Katusha0.22
3ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0.45
4AUSMichael Rogers (AUS)Team Columbia - HTC1.09
5ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne1.13
6ITAMarco Pinotti (ITA)Team Columbia - HTC1.18
7USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Slipstream1.22
8AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto1.25
9NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
10ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - N.G.C.1.26
11ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas1.36
12CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas1.41
13SLOJanez Brajkovic (SLO)Astana1.43
14BELMaxime Monfort (BEL)Team Columbia - HTC1.44
15ITADario Cataldo (ITA)Quick Step1.46

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden