De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van het Baskenland - 2004 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van het Baskenland - 2004 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2004

Ronde van het Baskenland 2004

SpanjeSpanje - 5 April 2004 - 9 April 2004


Algemeen klassement - 9 April 2004


1RUSDenis Menchov (RUS)Illes Balears - Banesto19.25.46
2ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadi0.21
3ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadi0.22
4USABobby Julich (USA)Team CSC0.30
5USALevi Leipheimer (USA)Rabobank0.34
6ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Comunidad Valenciana - Kelme0.39
7USAFloyd Landis (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor0.43
8ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0.47
9ESPKoldo Gil Perez (ESP)Liberty Seguros - Würth Team0.49
10ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Costa De Almeria - Paternina1.02
11ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Illes Balears - Banestozt
12ITADanilo Di Luca (ITA)Team Saeco1.03
13ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Fondital1.05
14USATyler Hamilton (USA)Phonak Hearing Systems1.09
15ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner1.17
16ITADamiano Cunego (ITA)Team Saeco1.23
17ITAIvan Basso (ITA)Team CSC1.31
18ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor1.47
19ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)Liberty Seguros - Würth Team1.58
20GERMatthias Kessler (GER)T-Mobile Team2.02
21ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fondital2.10
22ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidis2.17
23COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorf2.28
24ESPFrancisco José Lara Ruiz (ESP)Costa De Almeria - Paternina2.43
25ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Liberty Seguros - Würth Team3.48
26ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems3.50
27FRASébastien Chavanel (FRA)Brioches La Boulangere4.02
28ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Fondital4.08
29CANMichael Barry (CAN)US Postal Service Presented by Berry Floor5.43
30ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Illes Balears - Banesto8.32
31FRAFrédéric Bessy (FRA)Cofidis10.03
32ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Saunier Duval - Prodir11.20
33ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor12.29
34AUTPeter Luttenberger (AUT)Team CSC12.35
35ESPJosé Miguel Elías Galindo (ESP)Relax - Bodysol12.45
36GERPatrik Sinkewitz (GER)Quick Step - Davitamon12.57
37PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)US Postal Service Presented by Berry Floor13.09
38ESPJavier Pascual Llorente (ESP)Comunidad Valenciana - Kelme13.12
39ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Café Baqué13.47
40ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidis14.16
41ITAMassimo Codol (ITA)Fassa Bortolo14.49
42ESPPedro Arreitunandia Quintero (ESP)Café Baqué14.51
43ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Team CSC15.12
44ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
45ESPJuan Miguel Mercado Martin (ESP)Quick Step - Davitamon15.52
46ITAGianni Faresin (ITA)Gerolsteiner16.40
47SUILaurent Dufaux (SUI)Quick Step - Davitamon17.03
48ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Illes Balears - Banesto17.33
49POLZbigniew Piatek (POL)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorf17.56
50ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Café Baqué18.02
51FRARichard Virenque (FRA)Quick Step - Davitamon18.41
52GERChristian Werner (GER)T-Mobile Team19.33
53SUIDaniel Schnider (SUI)Phonak Hearing Systems19.57
54ESPUnai Emilio Yus Querejeta Yus Querejeta (ESP)Brioches La Boulangere20.07
55ESPJokin Ormaetxea (ESP)Costa De Almeria - Paternina20.25
56SUIBeat Zberg (SUI)Gerolsteiner20.56
57AUSCadel Evans (AUS)T-Mobile Team22.44
58BELJurgen Van De Walle (BEL)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorf22.53
59NEDThorwald Veneberg (NED)Rabobank24.09
60ITAEddy Mazzoleni (ITA)Team Saeco25.35
61ITAMarzio Bruseghin (ITA)Fassa Bortolo25.41
62SUINiki Aebersold (SUI)Phonak Hearing Systems26.29
63ITAMauro Facci (ITA)Fassa Bortolo27.08
64ITADario David Cioni (ITA)Fassa Bortolo27.40
65GERGrischa Niermann (GER)Rabobank27.44
66ITAGiampaolo Caruso (ITA)Liberty Seguros - Würth Team28.50
67ESPFrancisco Palacios San Emeterio (ESP)Café Baqué29.36
68ESPFrancisco Gutierrez Alvarez (ESP)Café Baqué30.51
69ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Euskaltel - Euskadi32.09
70ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Saunier Duval - Prodir32.31
71ESPJon Odriozola Mugarza (ESP)Comunidad Valenciana - Kelmezt
72BELKevin De Weert (BEL)Rabobank32.34
73ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)Liberty Seguros - Würth Team33.06
74GERJens Voigt (GER)Team CSC33.24
75ESPJosé Cayetano Julia Cegarra (ESP)Comunidad Valenciana - Kelme33.45
76ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Relax - Bodysol34.18
77ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadi34.52
78ESPCarlos Zarate Fernandez (ESP)Comunidad Valenciana - Kelme34.57
79ESPEfrain Gutierrez Sanchez (ESP)Café Baqué35.44
80AUSMichael Rogers (AUS)Quick Step - Davitamon35.54
81NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team CSC37.12
82ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi37.14
83ESPAdolfo Garcia Quesada (ESP)Comunidad Valenciana - Kelme37.19
84ESPIker Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadi37.56
85ESPIsidro Nozal Vega (ESP)Liberty Seguros - Würth Team40.02
86ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Saunier Duval - Prodir41.11
87VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadi43.20
88ESPGorka Beloki Dorronsoro (ESP)Brioches La Boulangere46.14
89SUIJohan Tschopp (SUI)Phonak Hearing Systems49.04
90ESPIban Mayoz Etxebarria (ESP)Relax - Bodysol52.30
91ESPIon Del Rio Arteaga (ESP)Costa De Almeria - Paternina73

Etappe 1 - Bergara - Bergara, 139 km - 5 April 2004Medium berg


1ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Comunidad Valenciana - Kelme3.25.49
2ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
3ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
4ITADanilo Di Luca (ITA)Team Saecozt
5ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Costa De Almeria - Paterninazt
6ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
7ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Illes Balears - Banestozt
8ESPKoldo Gil Perez (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
9PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
10USALevi Leipheimer (USA)Rabobankzt
11ITADamiano Cunego (ITA)Team Saecozt
12USAFloyd Landis (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
13ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
14ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15ITAIvan Basso (ITA)Team CSCzt
16ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
17RUSDenis Menchov (RUS)Illes Balears - Banestozt
18ESPJonathan Gonzalez Rios (ESP)Costa De Almeria - Paterninazt
19ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
20ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidiszt
21ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
22ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Lampre - Fondital0.07
23ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems0.08
24USABobby Julich (USA)Team CSCzt
25ESPCarlos Garcia Quesada (ESP)Comunidad Valenciana - Kelmezt
26USATyler Hamilton (USA)Phonak Hearing Systemszt
27GERMatthias Kessler (GER)T-Mobile Teamzt
28AUTPeter Luttenberger (AUT)Team CSCzt
29AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
30AUSCadel Evans (AUS)T-Mobile Teamzt
31ESPJavier Pascual Llorente (ESP)Comunidad Valenciana - Kelmezt
32KAZAlexander Vinokourov (KAZ)T-Mobile Teamzt
33GERPatrik Sinkewitz (GER)Quick Step - Davitamonzt
34GERAndreas Klöden (GER)T-Mobile Teamzt
35SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt

Etappe 2 - Bergara - Zalla, 180 km - 6 April 2004Sprint


1SUIBeat Zberg (SUI)Gerolsteiner4.46.48
2ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
3COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorfzt
4ITADanilo Di Luca (ITA)Team Saecozt
5ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
6ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Illes Balears - Banestozt
7ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
8USATyler Hamilton (USA)Phonak Hearing Systemszt
9KAZAlexander Vinokourov (KAZ)T-Mobile Teamzt
10RUSDenis Menchov (RUS)Illes Balears - Banestozt
11ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Fonditalzt
12FRASébastien Chavanel (FRA)Brioches La Boulangerezt
13ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Comunidad Valenciana - Kelmezt
14GERPatrik Sinkewitz (GER)Quick Step - Davitamonzt
15ESPFrancisco José Lara Ruiz (ESP)Costa De Almeria - Paterninazt
16ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Costa De Almeria - Paterninazt
17ESPJuan Miguel Mercado Martin (ESP)Quick Step - Davitamonzt
18ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fonditalzt
19ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Fonditalzt
20ESPPedro Arreitunandia Quintero (ESP)Café Baquézt
21USABobby Julich (USA)Team CSCzt
22ITADamiano Cunego (ITA)Team Saecozt
23ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
24AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
25SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
26ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
27ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
28PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
29ESPDavid Cañada Garcia (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
30ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
31GERMatthias Kessler (GER)T-Mobile Teamzt
32AUTPeter Luttenberger (AUT)Team CSCzt
33ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
34ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
35ITAMassimo Codol (ITA)Fassa Bortolozt

Etappe 3 - Zalla - Vitoria, 169 km - 7 April 2004Ontsnapping


1ESPCarlos Zarate Fernandez (ESP)Comunidad Valenciana - Kelme4.30.52
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Comunidad Valenciana - Kelme0.21
3ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Quick Step - Davitamonzt
4GERMatthias Kessler (GER)T-Mobile Teamzt
5SUIBeat Zberg (SUI)Gerolsteinerzt
6ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Costa De Almeria - Paterninazt
7ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Café Baquézt
8ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
9USATyler Hamilton (USA)Phonak Hearing Systemszt
10ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
11ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Illes Balears - Banestozt
12ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Fonditalzt
13ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team CSCzt
15ITADanilo Di Luca (ITA)Team Saecozt
16ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
17CANMichael Barry (CAN)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
18ESPJosé Miguel Elías Galindo (ESP)Relax - Bodysolzt
19ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Illes Balears - Banestozt
20KAZAlexander Vinokourov (KAZ)T-Mobile Teamzt
21COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorfzt
22ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
23USABobby Julich (USA)Team CSCzt
24BELJurgen Van Den Broeck (BEL)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
25ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
26KAZDmitri Fofonov (KAZ)Cofidiszt
27ESPFrancisco Gutierrez Alvarez (ESP)Café Baquézt
28GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
29SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
30ITADario David Cioni (ITA)Fassa Bortolozt
31ITAMauro Facci (ITA)Fassa Bortolozt
32ESPPedro Arreitunandia Quintero (ESP)Café Baquézt
33ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
34POLZbigniew Piatek (POL)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorfzt
35RUSDenis Menchov (RUS)Illes Balears - Banestozt

Etappe 4 - Vitoria - Lekunberri, 182 km - 8 April 2004Medium berg


1RUSDenis Menchov (RUS)Illes Balears - Banesto4.35.49
2ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0.13
3ITADanilo Di Luca (ITA)Team Saecozt
4ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Comunidad Valenciana - Kelmezt
5ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Costa De Almeria - Paterninazt
6USABobby Julich (USA)Team CSCzt
7ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Fonditalzt
8ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
9ESPKoldo Gil Perez (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
10ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
11ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Illes Balears - Banestozt
12USAFloyd Landis (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
13USALevi Leipheimer (USA)Rabobankzt
14ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
16ITAIvan Basso (ITA)Team CSCzt
17GERPatrik Sinkewitz (GER)Quick Step - Davitamon0.25
18USATyler Hamilton (USA)Phonak Hearing Systemszt
19ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
20COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorfzt
21AUTPeter Luttenberger (AUT)Team CSCzt
22ITADamiano Cunego (ITA)Team Saeco0.38
23ITAMassimo Codol (ITA)Fassa Bortolozt
24GERAndreas Klöden (GER)T-Mobile Teamzt
25ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt
26ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidiszt
27ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidiszt
28ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fonditalzt
29KAZAlexander Vinokourov (KAZ)T-Mobile Teamzt
30ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Fassa Bortolo0.46
31GERMatthias Kessler (GER)T-Mobile Teamzt
32ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Liberty Seguros - Würth Team0.54
33ESPJuan Miguel Mercado Martin (ESP)Quick Step - Davitamonzt
34ESPJavier Pascual Llorente (ESP)Comunidad Valenciana - Kelme1.08
35ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Fondital1.10

Etappe 5a - Lekunberri - Lazkao, 88 km - 9 April 2004Berg


1GERJens Voigt (GER)Team CSC1.53.12
2ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadi0.51
3RUSDenis Menchov (RUS)Illes Balears - Banestozt
4ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadi0.52
5ITADanilo Di Luca (ITA)Team Saeco1.07
6GERMatthias Kessler (GER)T-Mobile Teamzt
7USABobby Julich (USA)Team CSCzt
8ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Costa De Almeria - Paterninazt
9USALevi Leipheimer (USA)Rabobankzt
10ITADamiano Cunego (ITA)Team Saecozt
11USAFloyd Landis (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
12ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Comunidad Valenciana - Kelmezt
13ESPKoldo Gil Perez (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
14ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Fondital1.23
16ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt
17ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Illes Balears - Banestozt
18USATyler Hamilton (USA)Phonak Hearing Systems1.33
19ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
20ITAEddy Mazzoleni (ITA)Team Saecozt
21ESPFrancisco José Lara Ruiz (ESP)Costa De Almeria - Paterninazt
22ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor1.39
23ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fondital1.49
24ITAIvan Basso (ITA)Team CSCzt
25FRASébastien Chavanel (FRA)Brioches La Boulangerezt
26CANMichael Barry (CAN)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
27ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
28ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Fondital2.09
29COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorfzt
30ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
31ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
32ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor2.35
33ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
34ESPAdolfo Garcia Quesada (ESP)Comunidad Valenciana - Kelme2.38
35ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Liberty Seguros - Würth Team3.18

Etappe 5b - Lazkao - Lazkao, 8.5 km - 9 April 2004Individuele Tijdrit


1USABobby Julich (USA)Team CSC11.57.92
2USATyler Hamilton (USA)Phonak Hearing Systems0.00.33
3AUSMichael Rogers (AUS)Quick Step - Davitamon0.05.00
4RUSDenis Menchov (RUS)Illes Balears - Banesto0.06.85
5USALevi Leipheimer (USA)Rabobank0.12.07
6ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadi0.13.43
7NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team CSC0.15.33
8ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadi0.15.49
9ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Comunidad Valenciana - Kelme0.16.68
10ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Fondital0.18.24
11USAFloyd Landis (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor0.20.68
12ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Illes Balears - Banesto0.23.32
13ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0.24.70
14ESPKoldo Gil Perez (ESP)Liberty Seguros - Würth Team0.26.24
15ITAIvan Basso (ITA)Team CSC0.26.75
16ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner0.28.68
17ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems0.31.40
18ESPJon Odriozola Mugarza (ESP)Comunidad Valenciana - Kelme0.32.56
19ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fondital0.32.96
20ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Liberty Seguros - Würth Team0.33.37
21ITADamiano Cunego (ITA)Team Saeco0.35.69
22ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)Liberty Seguros - Würth Team0.36.25
23ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Illes Balears - Banesto0.36.52
24ESPJavier Pascual Llorente (ESP)Comunidad Valenciana - Kelme0.37.07
25GERJens Voigt (GER)Team CSC0.38.45
26ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Saunier Duval - Prodir0.38.52
27ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Illes Balears - Banesto0.39.07
28ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Costa De Almeria - Paternina0.39.21
29PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)US Postal Service Presented by Berry Floor0.39.76
30ITADanilo Di Luca (ITA)Team Saeco0.40.17
31ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Fondital0.40.46
32ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Euskaltel - Euskadi0.40.93
33SUIBeat Zberg (SUI)Gerolsteiner0.41.27
34AUTPeter Luttenberger (AUT)Team CSC0.42.46
35ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor0.42.66

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden