De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van het Baskenland - 1991 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van het Baskenland - 1991 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 1991

Ronde van het Baskenland 1991

SpanjeSpanje - 8 April 1991 - 12 April 1991


Algemeen klassement - 12 April 1991


1ITAClaudio Chiappucci (ITA)Carrera Jeans789.2 km 10h56'09''
2BELJohan Bruyneel (BEL)Lotto - Super Club - MBK2'17''
3URSPiotr Ugrumov (URS)Seur2'39''
4ESPJosé Luis Laguía Martínez (ESP)Paternina Sport - Don Zoilozt
5ESPMarino Lejarreta Arrizabalaga (ESP)O.N.C.E.2'55''
6RUSIvan Ivanov (RUS)Seur3'00''
7IRLStephen Roche (IRL)Tonton Tapis3'18''
8ESPVictor Gonzalo Guirado (ESP)Clas - Cajastur3'24''
9FRAPatrice Esnault (FRA)Amaya3'27''
10ESPJulian Gorospe Artabe (ESP)Banesto3'30''
11ESPJon Unzaga Bombin (ESP)Seur3'31''
12ESPFederico Echave Musatadi (ESP)Clas - Cajastur3'33''
13ESPVicente Ridaura Sebastian (ESP)Artiach - Royal3'51''
14NEDEddy Bouwmans (NED)Panasonic - Sportlife4'08''
15BELEric Van Lancker (BEL)Panasonic - Sportlife4'17''
16ITAMarco Giovannetti (ITA)Gatorade - Chateaux d'Ax4'18''
17ESPFrancisco Javier Mauleon Unsuain (ESP)Clas - Cajastur4'48''
18ESPAntonio Miguel Diaz Rodriguez (ESP)Kelme - Ibexpress4'49''
19ESPVicente Aparicio Vila (ESP)Amaya5'14''
20RUSDimitri Zdhanov (RUS)Panasonic - Sportlife5'25''
21RUSRomes Gainetdinov (RUS)Lotus - Festina6'33''
22ESPFernando Martinez De Guerenu (ESP)Puertas Mavisa7'31''
23ESPPedro Delgado Robledo (ESP)Banesto9'21''
24RUSAsiat Saitov (RUS)Kelme - Ibexpress9'25''
25SUIFelice Puttini (SUI)Carrera Jeans10'25''
26ESPJoaquin Llach Martinez (ESP)Artiach - Royal12'00''
27ESPMiguel Ángel Martínez Torres (ESP)O.N.C.E.12'14''
28GERUdo Bölts (GER)Telekom - Mercedes - Merckx - Puma13'42''
29ESPRuben Gorospe Artabe (ESP)Banesto14'06''
30ESPJesus Rodriguez Magro (ESP)Banesto14'07''
31GERPeter Gansler (GER)Telekom - Mercedes - Merckx - Puma14'15''
32ESPJavier Murguialday Chasco (ESP)Amaya14'21''
33GERFalk Boden (GER)Pdm - Ultima - Concorde14'22''
34ESPJose Ramon Uriarte Zubero (ESP)Banesto14'26''
35ESPInaki Gaston Crespo (ESP)Clas - Cajastur15'21''
36ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)Amaya15'56''
37ESPJesus Montoya Alarcon (ESP)Amaya15'58''
38NEDGerrit De Vries (NED)Buckler - Colnago - Decca16'07''
39ESPEnrique Alonso Casado (ESP)Lotus - Festina16'26''
40ESPCarlos Hernández Bailo (ESP)Lotus - Festina16'37''
41ESPJosé Luis Moran Cabrera (ESP)Puertas Mavisa17'50''
42MEXRaúl Alcalá Gallegos (MEX)Pdm - Ultima - Concorde23'47''
43ESPHerminio Diaz Zabala (ESP)O.N.C.E.23'52''
44ESPIgnacio Garcia Camacho (ESP)Kelme - Ibexpresszt
45ITAMarco Zen (ITA)Panasonic - Sportlife23'54''
46ESPJesus Rodriguez Magro (ESP)Banesto24'08''
47ESPPello Ruiz Cabestany (ESP)Clas - Cajastur24'20''
48URSAndrej Zubov (URS)Lotus - Festina24'23''
49FRALaurent Pillon (FRA)Tonton Tapis24'31''
50BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Super Club - MBK25'13''
51ESPCarmelo Miranda Gonzalez (ESP)Artiach - Royal25'29''
52ESPManuel Anton Renard (ESP)Artiach - Royal25'33''
53ITAGianni Bugno (ITA)Gatorade - Chateaux d'Ax25'46''
54GERThomas Durst (GER)Pdm - Ultima - Concorde26'45''
55PORAlberto Fernando Carvalho Oliveira (POR)Paternina Sport - Don Zoilo26'47''
56AUTHarald Maier (AUT)Pdm - Ultima - Concorde26'59''
57ESPArsenio Gonzalez Gutierrez (ESP)Clas - Cajastur27'12''
58ESPSantiago Crespo Zulet (ESP)Amaya27'14''
59ESPMariano Sanchez Martinez (ESP)Artiach - Royal27'26''
60NOROlaf Lurvik (NOR)Toshiba27'27''
61ESPMarino Alonso Monje (ESP)Banesto27'59''
62ESPJosé Antonio Sanchez Valencia (ESP)Artiach - Royal28'53''
63SUITony Rominger (SUI)Toshiba30'50''
64AUSNeil Stephens (AUS)Paternina Sport - Don Zoilo31'28''
65ESPJokin Mujika Aramburu (ESP)Banesto31'45''
66ESPManuel Pascual Soler (ESP)Artiach - Royal33'00''
67USASteve Speaks (USA)Histor - Sigma34'21''
68NEDPeter Winnen (NED)Buckler - Colnago - Decca34'40''
69ITAEnrico Zaina (ITA)Carrera Jeans35'17''
70ESPRafael Lorenzana Becerra (ESP)Puertas Mavisa35'31''
71NEDHenk Lubberding (NED)Panasonic - Sportlife35'56''
72NEDSteven Rooks (NED)Buckler - Colnago - Decca35'58''
73ESPJavier Carballeda Echeverria (ESP)Paternina Sport - Don Zoilo36'00''
74GERKai Hundertmarck (GER)Pdm - Ultima - Concorde36'02''
75ESPRamon Antonio Rota Munoz (ESP)Kelme - Ibexpress36'05''
76ESPMiguel-Angel Garcia Marti (ESP)Wigarma - J.M. Catering36'09''
77ESPManuel Guijarro Domenech (ESP)Puertas Mavisa36'20''
78ESPEnrique Guerrikagoitia Meabe (ESP)Amaya36'53''
79BELWillem Van Eynde (BEL)Lotto - Super Club - MBKzt
80GBRMalcolm Elliott (GBR)Seur38'20''
81ESPJoseba Berrojalbiz Zarrabeitia (ESP)Lotus - Festina38'32''
82BELPatrick Verschueren (BEL)Lotto - Super Club - MBK40'14''
83ESPXavier Aldanondo Luzuriaqa (ESP)O.N.C.E.42'26''
84FRADenis Roux (FRA)Toshiba43'00''
85ESPJuan Carlos Gonzalez Salvador (ESP)Puertas Mavisa43'22''
86GERDariusz Kajzer (GER)Telekom - Mercedes - Merckx - Puma43'59''
87ESPAlfonso Gutierrez Gutierrez (ESP)Paternina Sport - Don Zoilo45'35''
88ITAAlessandro Giannelli (ITA)Carrera Jeans46'18''
89ESPJesus Cruz Martin Perez (ESP)Wigarma - J.M. Catering47'07''
90NEDToine Poels (NED)Buckler - Colnago - Decca47'11''
91NEDAd Wijnands (NED)Telekom - Mercedes - Merckx - Puma48'13''
92ITAMauro Antonio Santaromita (ITA)Gatorade - Chateaux d'Ax48'19''
93ESPAlberto Leanizbarrutia Abaunza (ESP)Clas - Cajastur48'52''
94FRARonan Pensec (FRA)Seur49'10''
95GERHartmut Bölts (GER)Telekom - Mercedes - Merckx - Puma49'46''
96BELMarc Wauters (BEL)Lotto - Super Club - MBK50'30''
97SUIKurt Steinmann (SUI)Weinmann50'43''
98ESPManuel Delgado De Andres (ESP)Puertas Mavisa51'11''
99ESPJuan José Martinez Diaz (ESP)Wigarma - J.M. Catering54'16''
100SLOJure Pavlic (SLO)Carrera Jeans54'27''
101BELKurt Huygens (BEL)Histor - Sigma56'53''
102ESPJose Urea Pulido (ESP)Seur57'06''
103ESPInaki Murua Gorostidi (ESP)Paternina Sport - Don Zoilo58'33''
104SUIErich Maechler (SUI)Carrera Jeans59'28''
105ESPFrancisco Javier Ochaita Sanz (ESP)Wigarma - J.M. Catering1h02'08''
106ESPXavier Claramunt Gallardo (ESP)Kelme - Ibexpress1h06'50''
107ESPMiguel Angel Iglesias Guerrero (ESP)Puertas Mavisa1h07'01''
108ITACamillo Passera (ITA)Gatorade - Chateaux d'Ax1h07'08''
109ESPAntonio Espejo Ruiz (ESP)Kelme - Ibexpress1h15'07''
110ESPJon Arrospide Ugartemendia (ESP)Artiach - Royal1h15'29''
111CANBrian Walton (CAN)Motorola1h18'40''
112ESPJose-Antonio Davoz Sarasola (ESP)Paternina Sport - Don Zoilo1h19'16''
113NEDMartien Kokkelkoren (NED)Buckler - Colnago - Decca1h38'45''

Etappe 1 - Andoain - Andoain, 123.6 km - 8 April 1991Sprint


1NEDAd Wijnands (NED)Telekom - Mercedes - Merckx - Puma3h00'02''
2GBRMalcolm Elliott (GBR)Seurzt
3RUSAsiat Saitov (RUS)Kelme - Ibexpresszt
4NEDToine Poels (NED)Buckler - Colnago - Deccazt
5NEDRobert Van De Vin (NED)Panasonic - Sportlifezt
6ESPJosé Luis Laguía Martínez (ESP)Paternina Sport - Don Zoilozt
7BELSammie Moreels (BEL)Lotto - Super Club - MBKzt
8BELRudy Verdonck (BEL)Weinmannzt
9ESPAlfonso Gutierrez Gutierrez (ESP)Paternina Sport - Don Zoilozt
10GERJens Heppner (GER)Panasonic - Sportlifezt

Etappe 2 - Andoain - Vitoria, 198.9 km - 9 April 1991Sprint


1GERAndreas Kappes (GER)Histor - Sigma5h11'00''
2GBRMalcolm Elliott (GBR)Seurzt
3NEDAd Wijnands (NED)Telekom - Mercedes - Merckx - Pumazt
4ESPJuan Carlos Gonzalez Salvador (ESP)Puertas Mavisazt
5NEDToine Poels (NED)Buckler - Colnago - Deccazt
6NEDLouis De Koning (NED)Panasonic - Sportlifezt
7RUSAsiat Saitov (RUS)Kelme - Ibexpresszt
8BELRudy Verdonck (BEL)Weinmannzt
9BELPatrick Verschueren (BEL)Lotto - Super Club - MBKzt
10BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Super Club - MBKzt

Etappe 3 - Vitoria - Alto de Ibardin, 188.3 km - 10 April 1991Berg


1ITAClaudio Chiappucci (ITA)Carrera Jeans4h56'47''
2ESPMiguel Ángel Martínez Torres (ESP)O.N.C.E.1'38''
3ESPJosé Luis Laguía Martínez (ESP)Paternina Sport - Don Zoilo2'14''
4BELJohan Bruyneel (BEL)Lotto - Super Club - MBK2'37''
5ESPVictor Gonzalo Guirado (ESP)Clas - Cajastur2'55''
6ESPInaki Gaston Crespo (ESP)Clas - Cajastur3'04''
7ESPMarino Lejarreta Arrizabalaga (ESP)O.N.C.E.3'06''
8BELClaude Criquielion (BEL)Lotto - Super Club - MBKzt
9BELEric Van Lancker (BEL)Panasonic - Sportlifezt
10NEDMartien Kokkelkoren (NED)Buckler - Colnago - Deccazt

Etappe 4 - Vera de Bidasoa - Ataun, 175.7 km - 11 April 1991Medium berg


Etappe 5a - Ataun - Elorrio, 98.3 km - 12 April 1991Sprint


1MEXRaúl Alcalá Gallegos (MEX)Pdm - Ultima - Concorde2h21'07''
2ESPJuan Carlos Gonzalez Salvador (ESP)Puertas Mavisa1''
3NEDMartien Kokkelkoren (NED)Buckler - Colnago - Deccazt
4BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Super Club - MBKzt
5NEDAd Wijnands (NED)Telekom - Mercedes - Merckx - Pumazt
6BELWillem Van Eynde (BEL)Lotto - Super Club - MBKzt
7RUSAsiat Saitov (RUS)Kelme - Ibexpresszt
8ESPJuan José Martinez Diaz (ESP)Wigarma - J.M. Cateringzt
9ITAClaudio Chiappucci (ITA)Carrera Jeanszt
10ESPEnrique Alonso Casado (ESP)Lotus - Festinazt

Etappe 5b - Elgeta, 7.2 km - 12 April 1991Individuele Tijdrit

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden