De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Arctic Race of Norway - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Arctic Race of Norway - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Noorwegen

Uitslagen 2022

Arctic Race of Norway 2022

NoorwegenNoorwegen - 11 Augustus 2022 - 14 Augustus 2022


Algemeen klassement - 11 Augustus 2022


1FRAAxel Zingle (FRA)Cofidis4:49:59
2FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergies0:04
3RUSGleb Syritsa (RUS)0:05
4NORKristian Aasvold (NOR)Human Powered Health0:08
5BELKenneth Van Rooy (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
6NEDSjoerd Bax (NED)Alpecin - Fenix0:09
7BELAmaury Capiot (BEL)Team Arkéa Samsic0:11
8AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
9GERMaurice Ballerstedt (GER)Alpecin - Fenixzt
10NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)Team Coopzt
11DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Team Coopzt
12ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
14FRAKévin Vauquelin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
15ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BHzt
16FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
17ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
18GERJason Osborne (GER)zt
19NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
20NORIdar Andersen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
21NORSven Erik Bystrøm (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
22NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel - Premier Techzt
23NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
24GBRThomas Gloag (GBR)Trinity Racingzt
25FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
26ITANicola Conci (ITA)Gazprom - Rusvelozt
27NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergieszt
28FRAVictor Koretzky (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
29CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
30FRAAxel Laurance (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
31FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
32NORMartin Bugge Urianstad (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
33BELJohan Meens (BEL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
34BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Astana Qazaqstan Teamzt
35LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
36FRAEddy Fine (FRA)Cofidiszt
37ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
38BELWard Vanhoof (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
39BELMilan Fretin (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
40FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergieszt
41GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
42AUSLiam Johnston (AUS)zt
43GBRMax Poole (GBR)Development Team Dsmzt
44GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenixzt
45ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH0:25
46BELArne Marit (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
47NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team0:30
48LUXTom Wirtgen (LUX)Bingoal Pauwels Sauces WB0:34
49PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidiszt
50ITAAntonio Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Team0:35
51ESPAlejandro Franco Gonzalez (ESP)zt
52FRARomain Combaud (FRA)zt
53COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Team Arkéa Samsiczt
54NEDCees Bol (NED)Team Dsm0:43
55BELAaron Van Poucke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:44
56NORFredrik Dversnes (NOR)Uno-X Pro Cycling Team0:45
57NEDDylan Groenewegen (NED)Team Bikeexchange - Jayco0:51
58BELDries De Pooter (BEL)Hagens Berman - Axeonzt
59ESTMadis Mihkels (EST)Team Ampler - Tartu2024zt
60FRAAlan Riou (FRA)Team Arkéa Samsic1:03
61FRAFlorian Dauphin (FRA)zt
62FRALouis Barré (FRA)UC Nantes - Atlantiquezt
63NOREmbret Svestad-Bårdseng (NOR)Team Coop1:12
64NORJohan Ravnøy (NOR)Team Coopzt
65FRALorenzo Manzin (FRA)Totalenergies1:18
66ITAAlexander Konychev (ITA)Team Bikeexchange - Jayco1:44
67KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Team1:59
68AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Tech2:15
69BELTom Paquot (BEL)Bingoal Pauwels Sauces WB2:40
70USASean Bennett (USA)China Glory Continental Cycling Team3:24
71KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Team3:35
72KAZIgor Chzhan (KAZ)Almaty Cycling Teamzt
73DENLouis Bendixen (DEN)Team Coop5:50
74ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Totalenergies7:16
75BELJens Reynders (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise7:17
76USACole Kessler (USA)Israel Cycling Academy7:32
77NORAugust Jensen (NOR)Human Powered Healthzt
78ESPIker Ballarin Manso (ESP)Euskaltel - Euskadi7:34
79FRAJulien Morice (FRA)B&b Hotels P/b KTM7:42
80BELJulien Desmarets (BEL)7:44
81GBRSam Culverwell (GBR)Trinity Racingzt
82FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergies7:46
83AUSRudy Porter (AUS)7:47
84FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
85FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
86LUXLuc Wirtgen (LUX)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
87FRALucas De Rossi (FRA)China Glory Continental Cycling Teamzt
88BELLouis Blouwe (BEL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
89GBRMatthew Gibson (GBR)Wiv Sungodzt
90ESTMihkel Räim (EST)Burgos - BHzt
91GBRPaul Double (GBR)Mg.k Vis - Colors For Peace - Vpmzt
92CHNXianjing Lyu (CHN)China Glory Continental Cycling Teamzt
93ITAAlessandro Verre (ITA)Team Arkéa Samsiczt
94AUSSebastian Berwick (AUS)Israel - Premier Tech7:55
95USAStephen Bassett (USA)Human Powered Health8:28
96NOREirik Lunder (NOR)Gazprom - Rusvelo9:33
97NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange - Jayco9:35
98NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
99ESPIker Mintegui Claver (ESP)zt
100ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskaltel - Euskadizt
101NORErik Nordsaeter Resell (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
102AUSBlake Quick (AUS)zt
103CHNBieken Nazaerbieke (CHN)China Glory Continental Cycling Teamzt
104ITAMatteo Malucelli (ITA)Gazprom - Rusvelozt
105FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
106ESPMiguel Angel Fernandez Ruiz (ESP)Global 6 Cyclingzt
107NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team9:42
108ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskaltel - Euskadi16:00
109ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
110FRAGabriel Muller (FRA)Burgos - BH19:01

Etappe 1 - Mo i Rana - Mo i Rana - 185 km - 11 Augustus 2022Sprint

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel de l'Arctic Race of Norway.


1FRAAxel Zingle (FRA)Cofidis4:50:09
2RUSGleb Syritsa (RUS)0:01
3FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
4BELAmaury Capiot (BEL)Team Arkéa Samsiczt
5AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
6GERMaurice Ballerstedt (GER)Alpecin - Fenixzt
7NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)Team Coopzt
8DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Team Coopzt
9ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Euskaltel - Euskadizt
10BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
11FRAKévin Vauquelin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
12NEDSjoerd Bax (NED)Alpecin - Fenixzt
13ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BHzt
14FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
15ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
16NORKristian Aasvold (NOR)Human Powered Healthzt
17BELKenneth Van Rooy (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
18GERJason Osborne (GER)zt
19NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
20NORIdar Andersen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
21NORSven Erik Bystrøm (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
22NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel - Premier Techzt
23NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
24GBRThomas Gloag (GBR)Trinity Racingzt
25FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
26ITANicola Conci (ITA)Gazprom - Rusvelozt
27NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergieszt
28FRAVictor Koretzky (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
29CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
30FRAAxel Laurance (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
31FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
32NORMartin Bugge Urianstad (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
33BELJohan Meens (BEL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
34BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Astana Qazaqstan Teamzt
35LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
36FRAEddy Fine (FRA)Cofidiszt
37ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
38BELWard Vanhoof (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
39BELMilan Fretin (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
40FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergieszt
41GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
42AUSLiam Johnston (AUS)zt
43GBRMax Poole (GBR)Development Team Dsmzt
44GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenixzt
45ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH0:15
46BELArne Marit (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
47NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team0:21
48LUXTom Wirtgen (LUX)Bingoal Pauwels Sauces WB0:24
49PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidiszt
50ITAAntonio Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Team0:25
51ESPAlejandro Franco Gonzalez (ESP)zt
52FRARomain Combaud (FRA)zt
53COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Team Arkéa Samsiczt
54NEDCees Bol (NED)Team Dsm0:33
55NORFredrik Dversnes (NOR)Uno-X Pro Cycling Team0:35
56BELAaron Van Poucke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
57NEDDylan Groenewegen (NED)Team Bikeexchange - Jayco0:41
58BELDries De Pooter (BEL)Hagens Berman - Axeonzt
59ESTMadis Mihkels (EST)Team Ampler - Tartu2024zt
60FRAAlan Riou (FRA)Team Arkéa Samsic0:53
61FRAFlorian Dauphin (FRA)zt
62FRALouis Barré (FRA)UC Nantes - Atlantiquezt
63NOREmbret Svestad-Bårdseng (NOR)Team Coop1:02
64NORJohan Ravnøy (NOR)Team Coopzt
65FRALorenzo Manzin (FRA)Totalenergies1:08
66ITAAlexander Konychev (ITA)Team Bikeexchange - Jayco1:34
67KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Team1:49
68AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Tech2:05
69BELTom Paquot (BEL)Bingoal Pauwels Sauces WB2:30
70USASean Bennett (USA)China Glory Continental Cycling Team3:14
71KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Team3:25
72KAZIgor Chzhan (KAZ)Almaty Cycling Teamzt
73DENLouis Bendixen (DEN)Team Coop5:40
74ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Totalenergies7:06
75BELJens Reynders (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise7:07
76USACole Kessler (USA)Israel Cycling Academy7:22
77NORAugust Jensen (NOR)Human Powered Healthzt
78ESPIker Ballarin Manso (ESP)Euskaltel - Euskadi7:24
79FRAJulien Morice (FRA)B&b Hotels P/b KTM7:32
80BELJulien Desmarets (BEL)7:34
81FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergies7:36
82AUSRudy Porter (AUS)7:37
83FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
84FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
85LUXLuc Wirtgen (LUX)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
86FRALucas De Rossi (FRA)China Glory Continental Cycling Teamzt
87BELLouis Blouwe (BEL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
88GBRMatthew Gibson (GBR)Wiv Sungodzt
89GBRSam Culverwell (GBR)Trinity Racingzt
90ESTMihkel Räim (EST)Burgos - BHzt
91GBRPaul Double (GBR)Mg.k Vis - Colors For Peace - Vpmzt
92CHNXianjing Lyu (CHN)China Glory Continental Cycling Teamzt
93ITAAlessandro Verre (ITA)Team Arkéa Samsiczt
94AUSSebastian Berwick (AUS)Israel - Premier Tech7:45
95USAStephen Bassett (USA)Human Powered Health8:18
96NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Team Bikeexchange - Jayco9:25
97NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
98ESPIker Mintegui Claver (ESP)zt
99ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskaltel - Euskadizt
100NORErik Nordsaeter Resell (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
101AUSBlake Quick (AUS)zt
102NOREirik Lunder (NOR)Gazprom - Rusvelozt
103CHNBieken Nazaerbieke (CHN)China Glory Continental Cycling Teamzt
104ITAMatteo Malucelli (ITA)Gazprom - Rusvelozt
105FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
106ESPMiguel Angel Fernandez Ruiz (ESP)Global 6 Cyclingzt
107NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team9:32
108ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskaltel - Euskadi15:50
109ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
110FRAGabriel Muller (FRA)Burgos - BH18:51
OTLCHNChangquan Xu (CHN)China Glory Continental Cycling Team-

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Mosjøen - Brønnøysund - 155 km - 12 Augustus 2022Sprint

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel de l'Arctic Race of Norway.



Etappe 3 - Namsos - Skallstuggu - 180 km - 13 Augustus 2022Sprint

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel de l'Arctic Race of Norway.



Etappe 4 - Trondheim - Trondheim - 160 km - 14 Augustus 2022Sprint

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel de l'Arctic Race of Norway.


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden